fbpx

Medve Matek GO Őszi Csapatverseny - Országszerte

Országszerte, 2022. szeptember 26. - 2022. október 9.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményekhez!

Az eredménylistában szereplő csapatok jelen eredményükkel vesznek részt a 2022/23-as tanév összetett pontversenyében, amennyiben 2023 tavaszán bármely Medve Szabadtéri Csapatversenyen változatlan összetételben megméretik magukat. Részletek és nevezés: www.medvematek.hu/esemenyek/osszetett

A lista alapértelmezésben régiónként külön-külön összpontszám szerint van rendezve, de a le-és felfelé mutató kis nyilak segítségével bármely szempont szerint (pl. pontszám, távolság) sorba rendezhető.

A 'Koala 3' kategória a csak 3-osokból álló Koala csapatok rangsora.

A régiós rövidítések magyarázata:

BP: Budapest
DA: Dél-Alföld
DD: Dél-Dunántúl
ÉA: Észak-Alföld
ÉM: Észak-Magyarország
KD: Közép-Dunántúl
NYD: Nyugat-Dunántúl
PM: Pest megye

Képek

A teljes galéria megnyitásához kattintson a fenti képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság Régió
1.Kovács Márk Attila
Hartyán Általános Iskola, Budapest XV. kerület
3. osztály
Tóth András
Hartyán Általános Iskola, Budapest XV. kerület
3. osztály
Mikó Bíborka
Hartyán Általános Iskola, Budapest XV. kerület
3. osztály
Arany691.62514 mBP
2.Balázs Luca
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
3. osztály
Princz Eszter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
3. osztály
Bende Márton Áron
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
3. osztály
Arany578.801136 mBP
3.Bagyinszky Zsigmond
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Baráth Flóra
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Hock András
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Arany577.961399 mBP
4.Zelkó Fanni
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Nepusz Anna Luca
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Somogyi Sára
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Arany563.162187 mBP
5.Palcsek Léna
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Megyesi Julianna
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Shenker Blanka
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Arany546.122617 mBP
6.Füzesi Kende
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Újvári Nándor
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Majzik Máté
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst480.642063 mBP
7.Fehér Sebestyén
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Morvai Ádám
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst476.631302 mBP
8.Riczu Balázs
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Szabó Ede
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Takács Keve
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Ezüst476.041509 mBP
9.Hamaker-Maklári Benjamin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Siklós Márk
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst467.681867 mBP
10.Tersánszky Timi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Kiss Dalma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst461.951867 mBP
11.Patkós Vince Csanád
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Dobos Leó
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szvétecz Iván
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Ezüst455.372146 mBP
12.Ivánka Ádám
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szabó Lóránt Barnabás
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szekeres Panni
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz365.261115 mBP
13.Jaksi Virág
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Fofana Dolly Noémie
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Tóth Sára
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz361.481257 mBP
14.Naményi Linett Emese
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Németh Ada Regina
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Sárközi Izabella
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz360.691257 mBP
15.Hegedüs-Komjáthy Kíra
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Kovács Viola
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Villám-Kerti Kitti
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz231.011246 mBP
16.Csik Blanka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Mészáros Lili
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Bronz229.661286 mBP
17.Hábor Marcell Bence
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szente-Biró Lotár István
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Tóth Sebestyén Marcell
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz220.271173 mBP
18.Németh Botond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Reil Marcell
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Faragó Kristóf
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Bronz218.221173 mBP
19.Papp Dorka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Bodnár Anna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Halmai Nóra
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
100.00930 mBP
20.Hegedűs-Sziderisz Lili
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Benedek-Nagy Elizabet
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Zentai Ameli Róza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
100.00764 mBP
1.Rappai Attila
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Schuszter Gábor
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Simonka Róza
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Arany649.936635 mDA
2.Hernádi Máté
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Kaposvári Eszter
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Kelemen Minna
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Arany562.695386 mDA
3.Gather Filipa-Serena Sara
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Budi Attila
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Asperján Ákos
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Ezüst476.502063 mDA
4.Manai Ibrahim
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Mészáros Réka
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Orosz Mór
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Ezüst465.842421 mDA
5.Fröhlich-Jánossy Péter
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Tóth-Kovács Anna
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Juhász Noémi
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Ezüst463.153207 mDA
6.Pásztor Nándor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Rácz Zsófia
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Ezüst458.851320 mDA
7.Kis-Miskolczi Medárd
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Varga Barnabás
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Ezüst458.771527 mDA
8.Baranyi Bogát
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Berényi Boglárka
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Fuisz Fiorella
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Ezüst454.182095 mDA
9.Harmath Kornélia
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Némedi-Varga Nóra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Török Tamás
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Ezüst450.245581 mDA
10.Martonosi Áron
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Szabó Márton
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Annus Kristóf Sámuel
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Ezüst439.713717 mDA
11.Kevei Gréta
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Komár Tamás
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Maklári Szofi
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Bronz361.651189 mDA
12.Sasvári Adél
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Kálmán Lilla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Pálfi Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Bronz347.521617 mDA
13.Illés Anna Tulipán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Balogh Izabella
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Bronz333.312085 mDA
14.Pancza Lilla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Tóth Zalán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Bronz220.371878 mDA
15.Négyökrű Ilona
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Rózsi Fanni
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Sepsik Hédi Letícia
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
125.00764 mDA
16.Szegi Noel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Szabó-Patik Csaba
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Adámi Áron
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
113.001124 mDA
17.Kálmán-Tari Zsombor
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Csomor Benny
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Süveges Roland
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
100.00408 mDA
1.Czebei Jázmin Csenge
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
3. osztály
Kovács Anna Róza
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
3. osztály
Vas Bendegúz
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
3. osztály
Arany574.021567 mDD
2.Herceg Viktória
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
3. osztály
Effenpergel Marcell
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
3. osztály
Kocsis Frida Kloé
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
3. osztály
Ezüst483.40737 mDD
3.Nyers Zalán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Gyurkó Balázs
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Ciric Aleksandar
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Ezüst462.281984 mDD
4.Kun Odett
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Dimák Dávid
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Gyurics Mihály
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Bronz364.241713 mDD
5.Szrága Áron
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Dimák Dániel
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Pálinkás Dorottya
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Bronz226.39842 mDD
1.Szuchánszki Orsolya Regina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szuchánszki Emília Dorottya
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kévés Eszter
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany690.96514 mÉA
2.Zsidai Tamás
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Jakab Hanga Flóra
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Farkas Fanni
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany673.561396 mÉA
3.Kéri Zselyke Anna
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Polyák Emma
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Sinai Hanna Lilla
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Arany670.781328 mÉA
4.Juhász Mira
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Katona Áron Róbert
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Szakács Sára
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Arany582.811152 mÉA
5.Szőke Dóra
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Kiss Eszter
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Márton Réka Hajnalka
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Arany576.721693 mÉA
6.Horváth Zsófi
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Ménes Liza
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Szutor Emese
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Arany572.901364 mÉA
7.Andicsku Norbert
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bodó Benedek
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Mogyorósi Vince
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany572.661848 mÉA
8.Szikszai Zsófia
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Móré Maja
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kulcsár Lili
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany571.271996 mÉA
9.Bánki péter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Enyedi Levente
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Semencki Csenge
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Arany561.263351 mÉA
10.Bodnár Tamás
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Horváth Milán
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szabó Zente
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany558.732887 mÉA
11.Fátyol Gergő
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Gereben Benett
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Horváth Mercédesz
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Arany558.702767 mÉA
12.Mátyás Damarisz
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Ivánfi Róbert Milán
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Podani György
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Arany555.331927 mÉA
13.Pachmann Lotti
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Katona Kincső
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Fabók Dorottya
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst481.931219 mÉA
14.Sivák Heni
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bugarin-Horváth Ida
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Steványik Bíborka Szófia
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst477.091482 mÉA
15.Tóth Inez
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Joó Natália
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Molnár Emma Sarolta
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst476.301302 mÉA
16.Nyíri Bence
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Snkó Ádám
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Széles Tibor
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Ezüst476.241772 mÉA
17.Kanócz Flóra Izabella
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Tóth Zorka
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Salamon Csepke
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst467.261982 mÉA
18.Szilágyi Kende
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kaibás Máté
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Lénárt Zalán
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz242.381390 mÉA
19.Gyurina Maja
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Chen Yiyi
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szász Liliána
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz237.79773 mÉA
20.Jávori Jakab
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Rózsás Lorina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Sánta-Orosi Léda
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz226.94802 mÉA
21.Kovács Szabolcs Szilárd
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szanyi Kende
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Moravszki Marcell
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz215.781247 mÉA
1.Matuska Ábel István
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Rédei Vivien
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Roznyik Bence
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Arany576.041634 mÉM
2.Földesi-Nagy Panka
Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
3. osztály
Szabó Gergő
Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
3. osztály
Zay Bálint
Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
3. osztály
Ezüst476.541560 mÉM
3.Árvai Olivér
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Juhász Nóra
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Litkei Máté
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Ezüst475.111286 mÉM
4.Kiska Ádám
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Nagy Zalán
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Vukdragovic Svetlana Nina
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Ezüst468.102074 mÉM
5.Gergely Olivér
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Fekete Ábel
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Elek Csenge Zsuzsanna
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Ezüst466.222035 mÉM
6.Ungvárszki Anna Lotti
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Nagy Noémi
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Korpai Hanna
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Bronz212.261428 mÉM
1.Renyák Lilien
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
3. osztály
Gál Nikolett
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
3. osztály
Farkas Alina
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
3. osztály
Arany575.381634 mKD
2.Szilágyi Atilla
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
3. osztály
Boromisza Nándor
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
3. osztály
Miholics Roland
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
3. osztály
Arany568.781924 mKD
3.Dobri Attila
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Buzer Lilla
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Eisemann Laura
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Ezüst479.201707 mKD
4.Menyhárd Marcell
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
3. osztály
Tóth Móric
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
3. osztály
Ignácz Vince
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
3. osztály
Ezüst458.441869 mKD
5.Szabó Luca
Tarczy Lajos Általános Iskola, Pápa
3. osztály
Kővágó Nándor Péter
Tarczy Lajos Általános Iskola, Pápa
3. osztály
Lőrincz Loránd Ádám
Tarczy Lajos Általános Iskola, Pápa
3. osztály
Bronz336.101651 mKD
6.Krupánszky Bálint Martin
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Erdei Barnabás
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Kristóf Olivér
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Bronz221.281394 mKD
7.Lengyel Benjámin
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Vény Barnabás
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Vörös Luca
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
100.00194 mKD
1.Lovranics Attila Milán
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Dancz Barnabás
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Németh Dániel
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Arany570.961687 mNYD
2.Kovács Lilien Blanka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Prótár Boróka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Rogovskaia Olga
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Ezüst475.741509 mNYD
3.Prótár Noémi
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Szabó Janka Dorka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Sass Noémi Csenge
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Bronz369.231115 mNYD
4.Fülöp Zoltán
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Németh Marcell
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Mészáros Péter
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Bronz349.481714 mNYD
1.Varga Gergő
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
3. osztály
Andrási Bálint
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
3. osztály
Dissoubray Max
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
3. osztály
Arany690.56514 mPM
2.Abos Éva
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Kecskés Emma
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Filó Anna
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Arany686.211120 mPM
3.Korlát Jázmin
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Molnár Dorka
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Szalai Leó
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Arany685.96913 mPM
4.Loy Bálint
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
György Bence
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Talmaier Kornél
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Arany680.311264 mPM
5.Horváth Jakab
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
3. osztály
Lupták Dávid
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
3. osztály
Babarczi Imre
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
3. osztály
Arany677.331121 mPM
6.Mályi Lara
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Petrik Panna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Brunáczki Zalán
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Arany676.171685 mPM
7.Gégény Lilla
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Szigeti Petra
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Máté Benedek
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Arany675.161679 mPM
8.Gulybán Sára
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Rompos András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Ferenc Mátyás
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany582.85897 mPM
9.Márkus Mór Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Mihajlik Lilla Karolina
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Szász-Vadász Kada
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Arany582.751120 mPM
10.Kertész Éliás
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
3. osztály
Bagi-Király Endre
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
3. osztály
Hajdu Karolina
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
3. osztály
Arany580.731395 mPM
11.Buday Kristóf
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
3. osztály
Henger Flóra
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
3. osztály
Szakács Gábor
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
3. osztály
Arany577.321152 mPM
12.Revák Gergő
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Kimpf Olivér
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Bakk Zsombor
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Arany573.671685 mPM
13.Váczi Gergő
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Neisz Dániel
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Zongor Ákos
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi
3. osztály
Arany571.371518 mPM
14.Szolnoki Tamás
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény , Visegrád
3. osztály
Ákos Zolta
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény , Visegrád
3. osztály
Szily Anna
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény , Visegrád
3. osztály
Arany570.291687 mPM
15.Szaszovszky Hanna
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Gyuricza Bejke
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
nincs
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Arany568.891964 mPM
16.Glózik Anna
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Kuczi Katalin
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Szabó Zsanna
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Arany568.261964 mPM
17.Vinkovich Vincent
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Bús Ervin
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Geszti Milán
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
3. osztály
Arany563.692140 mPM
18.Berta Demeter
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Demeter Zalán
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Kecskés Vince
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Arany561.312687 mPM
19.Kolcsár Olivér
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
3. osztály
Percze Zsombor
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
3. osztály
Schweighardt Lli
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
3. osztály
Arany558.462717 mPM
20.Horváth-Dori Levente
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Radván Ádám
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Höchst Nimród
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Arany555.983095 mPM
21.Zurócsik Zora
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
3. osztály
Kiss András
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
3. osztály
Sebők Csaba
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
3. osztály
Ezüst481.481505 mPM
22.Káldi Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Kovács Áron
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Szávuj Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst477.991363 mPM
23.Kas Benjámin
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Varga Botond
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Kapcsándi Botond
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst472.842562 mPM
24.Petőcz Gergely
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
3. osztály
Borza Eliza
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
3. osztály
Bugyinszki Marcell
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
3. osztály
Ezüst472.601772 mPM
25.Fehér Botond
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Jakobszen Dániel Benedek
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Sütő Máté
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Ezüst471.541511 mPM
26.Horváth Bence
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Kontra Hunor
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Horváth Hanna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst468.101786 mPM
27.Szűcs Zoé
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Bernhardt Sebestyén
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Kozák Léna
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst468.011653 mPM
28.Asbóth Dániel
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Páldi Lili
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Róka Dorina
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst466.591772 mPM
29.Birkenstock Emese Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Simon Zoé
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Szegner-Rigó Johanna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Ezüst458.513252 mPM
30.Kovács Flóra
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Csáti Nimród
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Beszkid Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst454.302527 mPM
31.Kovács Adél
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Gogolák Anna
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Borizs-Tóth Lilla
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst449.461927 mPM
32.Varga Luca
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Takács Natália
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Nagy-Péteri Gergő
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Bronz363.061390 mPM
33.Obreja Tamás
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Skrek Hanna
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Kocsis Kira
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
3. osztály
Bronz362.521390 mPM
34.Harmati Réka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Németh Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Bronz360.881390 mPM
35.Soós Benke Barnabás
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény , Visegrád
3. osztály
Hadházy Tas
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény , Visegrád
3. osztály
Nagy-Sárközi Hanna
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény , Visegrád
3. osztály
Bronz358.04876 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság Régió
1.Pintér Anna
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Smulovics Bettina Nóra
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Bakosi Bánk Csongor
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Arany690.29865 mBP
2.Kosznai Márton
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Rácz Balázs
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Pach Benjamin
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany686.381039 mBP
3.Oszetzky Máté
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Schaffhauser Ábel
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Simó Bence
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany684.23769 mBP
4.Dukai Dániel
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Németh László
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Dobosi Nándor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany680.001188 mBP
5.Farkas Kornél
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Csesznegi-Fényes Sámuel
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. kerület
4. osztály
NINCS
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Arany678.591399 mBP
6.Hegedűs-Nagy Dóra
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Gebora Nóra
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Laczkó Árpád
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany676.841972 mBP
7.Csillag Bence
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Berzéthy Dávid
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Katona Noé
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Arany582.50945 mBP
8.Víz Kristóf
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Radnai Zsigmond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Arany580.441634 mBP
9.Matuka Benedek
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Siklóssy Hanga
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Terdik Artúr
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany577.171434 mBP
10.Taval Lili
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Kruck Veronika
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Rákos Nóra
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany576.312035 mBP
11.Kállay Júlia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Babai Regina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Ignácz Nadin
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany573.482446 mBP
12.Megyeri Dézi
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Radovics Lujza Blanka
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Streitmann Lili
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany570.261687 mBP
13.Török Balázs Benke
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest, XIV.
4. osztály
Nemes Benedek
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest, XIV.
4. osztály
Gazda Ábel
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest, XIV.
4. osztály
Arany568.861361 mBP
14.Csapó-Fazekas Botond
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Mészáros Barnabás
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Láng Levente
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany563.902576 mBP
15.Jancsó Bálint Adorján
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
4. osztály
Kádár András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
4. osztály
Kas Vince György
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
4. osztály
Arany553.502728 mBP
16.Balczer Dániel
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Zólyomi Vincent Milán
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Bandi Bendegúz Zoárd
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany541.123065 mBP
17.Nagy Bene Csongor
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Molnár Bence
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Peterdy Zalán
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany536.315266 mBP
18.Gelencsér Noah Levente
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Pap Máté Hunor
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Pöhm Rudolf
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany524.334373 mBP
19.Czárán Erzsébet
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Rátkai Hajnalka
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Dabasi-Varga Lea
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst473.061304 mBP
20.Vass Alexa
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Molnár Emma
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Kovács-Dani Dominika
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Ezüst470.052236 mBP
21.Hajnal Csongor
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Erdei Aliz Janka
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Borbély Csongor
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst469.932823 mBP
22.Váradi Eszter
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Polgár Nóra
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Meichl Nóra
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst469.802033 mBP
24.Kordé Zsombor
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Medvegy Mihály
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Tömör Benedek András
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst465.072074 mBP
25.Blastik Bíborka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Stickl Amina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Körmendy-Szomorú Sára
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Ezüst462.532920 mBP
26.Árki Miranda Dóra
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Nok Elizabet
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Schlégl Ádám
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst449.351845 mBP
27.Sáránszki Jáde Auróra
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Sorossy Hanna
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Fuchs Eszter
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst436.792753 mBP
28.Fekete Fruzsina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Siflis Dusán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Maráczi Milán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Bronz236.59876 mBP
29. Kelemen Lea
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Tóth Virág
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Patakfalvi Zsófi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Bronz235.471023 mBP
1.Angyal Dávid
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Bakacsi László
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Balla Ernő Tibor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Arany568.471885 mDA
2.Oláh Csenge
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Kardos Csongor Attila
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Nincs
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Arany563.201994 mDA
3.Molnár-Gábor Emma
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét
4. osztály
Makai Szilárd Kristóf
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét
4. osztály
Tóth Gergő
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét
4. osztály
Arany559.562540 mDA
4.Szőke Szófia
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Orosz Nóra Kata
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Buzási Olívia
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Arany558.132349 mDA
5.Kovács Boglárka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Radvánszki Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Szűcs Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Arany533.345757 mDA
6.Rákóczi Lia
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Somodi Hédi
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Makai Nóra
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Ezüst488.261242 mDA
7.Lakatos-Tóth Levente
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Szalkai Boglárka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Varga Vilmos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Ezüst478.832147 mDA
8.Gyeraj Réka
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
4. osztály
Pelesz Gréta
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
4. osztály
Solymosi Léna
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
4. osztály
Ezüst478.262063 mDA
9.Benkő Zsombor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Kristó Imre Bálint
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Láhr Nathan
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Ezüst467.864461 mDA
10.Péter Lia
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
4. osztály
Vozár Botond
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
4. osztály
Puskás Ármin
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
4. osztály
Ezüst466.352364 mDA
11.Hódi Zalán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Lajkó Roland
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Ezüst462.813210 mDA
12.Tóth Zétény
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Hegedűs Blanka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Rostás Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Ezüst462.712434 mDA
13.Erdős Vivien
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Nagy Liliána
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Udvardi Noémi Erzsébet
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Ezüst456.022051 mDA
14.Lajkó Norbert
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Újvári Kiara
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Ezüst441.303510 mDA
15.Ludescher Lea Szófi
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Nagy Vencel
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Pető Bátor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Bronz357.761680 mDA
16.Bauer Péter
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Égető Péter
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Szabó Károly
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Bronz356.311680 mDA
1.Kovács Áron
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Tátrai Gorán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
SimaiMilán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Ezüst465.611774 mDD
2.Gyuris Iván
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Kolarics Bercel
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Knezic Milos
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Bronz232.52916 mDD
1.Barna Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
4. osztály
Háj Péter Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
4. osztály
Hegymegi Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
4. osztály
Arany678.201750 mÉA
2.Dobos Dominik
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Váki Bercel
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Várnai Alexandta
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Arany573.171685 mÉA
3.Bajnok Benedek
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Molnár Balázs
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Veres Olivér
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Arany567.101962 mÉA
4.Fekete Máté
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Török Flórián Balázs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Inántsy-Pap Gergely Bendegúz
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany561.991966 mÉA
5.Nagy Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Kovács Áron
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Nagy Gréta
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Arany560.401720 mÉA
6.Pristyák Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Nagy Alexia Kira
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Galambos Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Arany557.902616 mÉA
7.Szabó Zsombor
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Székely Viktor
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kutasi Szonja
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany557.832399 mÉA
8.Kota Jázmin
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kiss Szofi Vivien
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Danó Regina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany555.212252 mÉA
9.Osztrovszi Miron
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Borbély Alex
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Kanyó Bence
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Arany547.764367 mÉA
10.Lengyel Kristóf
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
László Bence Benjamin
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Chen Jissie
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany546.802821 mÉA
11.Harmati Benedek
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Juhász Tamás
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Radácsi Máté
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Arany545.423076 mÉA
12.Potornai Gergő István
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Mátyás Benjamin
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst477.882294 mÉA
13.Róka Regina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Tóth Bíborka
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kiss Kamilla
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst476.331606 mÉA
14.Tóth Kolos
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Hadházi Boglárka
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Botos Noémi
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst472.051932 mÉA
15.Király Eszter
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Bíró Márton
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Fekete Dániel
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Ezüst470.713065 mÉA
16.Elekes Hanga Róza
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Sutyák Panna
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Farkas Lotti
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst469.972155 mÉA
17.Tóth Lara Gréta
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Zsigó Balázs
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Kenyó Attila
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Ezüst451.422952 mÉA
18.Tóth Regő Boldizsár
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Brém Noel
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bassi Dávid
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst448.492857 mÉA
19.Bákány Marcell
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Gila Flórián
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Dutka Zoltán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst437.732216 mÉA
20.Muszka Zsolt
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Szabó Sándor
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Papp Kinga
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
4. osztály
Ezüst436.286159 mÉA
21.Kovács Alina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Nyitrai Emma
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Tulipán Tibor
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz353.211640 mÉA
22.Lekli Anna
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Pintér Eszter Sára
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Tóth Flóra Anna
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz233.381680 mÉA
23.Szappan Emma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Nagy Boglárka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Gégényi Zsófia Éva
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz218.851394 mÉA
24.Tóth Boldizsár
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Szalai Olivér
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Szele Dóra
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz216.391394 mÉA
25.Szőnyi Eszter
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kiss Bianka
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Támba Lili
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz215.001247 mÉA
26.Mikó Emília
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Nagy Jázmin
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Balogh Hanna
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz211.831281 mÉA
27.Bartos Péter István
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Héri Zalán Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Jakab Jázmin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
100.00194 mÉA
1.Döme Zsófia
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Kis Olga Karina
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Kenyeres Adél
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Arany691.66514 mÉM
2.Kozma Olivér
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
4. osztály
Gömöri Levente
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
4. osztály
Sztrapkó Bertalan
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
4. osztály
Arany580.121395 mÉM
3.Domahídi Bence
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Ruszó Bese
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Zsóka Hanna
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Arany571.622158 mÉM
4.Tóth Sarolta
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
4. osztály
Bozsik Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
4. osztály
Nyüsti Lara
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
4. osztály
Arany571.321336 mÉM
5.Rajos Hanna
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Szabó Kincső
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Tóth Odett Noémi
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Arany564.872408 mÉM
6.Marcin Benett
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Rudnicki Grzegorz Mihály
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Borkó Máté
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Arany550.333411 mÉM
7.Fülöp Zara Anna
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Szenográdi Blanka
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Hangács Hanna
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Arany549.162232 mÉM
8.Lackó Attila
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Fekete Krisztián
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Petrovics Petra
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Ezüst474.631606 mÉM
9.Nagy Sándor
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Horváth Csaba Noel
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Molnár Kristóf János
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Ezüst474.562327 mÉM
10.Varga Bálint
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
4. osztály
Bársony Botond
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
4. osztály
Timkó Kristóf
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
4. osztály
Ezüst469.581786 mÉM
11.Görög Valéria
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Berencsi Gréta
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Pető Tamara
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Ezüst464.061827 mÉM
12.Pincze Borka
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Pityi Aida
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Fábián Jázmin
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Bronz356.191640 mÉM
13.Mestra Viktória
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Juhász Nóra
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Kajdy Nola
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Bronz339.911878 mÉM
14.Lakó Lőrinc
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Istvanovszki Botond
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Kurovics Péter
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
4. osztály
Bronz226.841680 mÉM
15.Balázs Anna Rozália
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Illés Linett
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Lippai Dorka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
113.001124 mÉM
1.Heck Balázs
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
4. osztály
Horváth Olivér
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
4. osztály
Vaczkó Noel
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
4. osztály
Arany687.47865 mKD
2.Kakuk András
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
4. osztály
Jónási Sarolta
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
4. osztály
Bombicz Nóra
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
4. osztály
Arany572.202512 mKD
3.Csepreghy Péter
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
4. osztály
Kölesdi Mihály
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
4. osztály
Szilva Benett
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
4. osztály
Arany553.943738 mKD
4.Odor Ignác
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
4. osztály
Somlai Réka
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
4. osztály
Baranyi Benita
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
4. osztály
Ezüst479.812270 mKD
5.Herter Lídia
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
4. osztály
Oláh Larissza
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
4. osztály
Csősz Panna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
3. osztály
Bronz367.091115 mKD
1.Mészáros Aliz
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Érsek Ingrid
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Horváth Réka
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Ezüst485.821219 mNYD
2.Kövesi-Bakos Jácint
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Molnár Barnabás
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Császár Dóra
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Ezüst481.281743 mNYD
3.Török Lia
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Vargyai Nimród
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Czvitkovics Dávid
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Ezüst481.081294 mNYD
4.Orbán Fanni
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Zágorhidi-Czigány Borbála
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Vinkelbauer Vivien
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Ezüst481.031088 mNYD
5.Bohár Klaudia
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Rakos Bálint
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Nincs
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Ezüst468.151774 mNYD
6.Hetesi Mia
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Dékány Csenge Emma
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Ezüst462.131692 mNYD
7.Mészáros Péter
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Dugovics Janka
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Király Ármin
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Ezüst459.323456 mNYD
8.Tokos Levente János
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Gábor Marcell
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Fabók Csanád
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Ezüst456.032256 mNYD
9.Szilágyi Zoltán
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Dancz Tamás Zoltán
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Ezüst455.622387 mNYD
10.Szekeres-Catomió Zsófia
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Kalányos Georgina Valentina
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Zaghdoudi Kinza
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Bronz229.211680 mNYD
1.Balázs-Fülöp Hunor
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Kocsis Benedek
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Baki Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany688.16769 mPM
2.Bálint Sára
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Csizmadia Blanka
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Gémes Zalán
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Arany686.711120 mPM
3.Nagy Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Horváth Emma
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Rezner Szabó Ábel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany686.37769 mPM
4.Fekete Márk
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Szabó Zsófia
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Végh Mira Anna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Arany662.212703 mPM
5.Kárpáti Bálint
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Márton Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Buranits Jenő Áron
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Arany647.683659 mPM
6.Altorjay Kata
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Ferenczi Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Kiss Odett
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Arany583.261120 mPM
7.Kárpáti Villő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Olenyik Ákos
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Szabó Katalin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany580.941136 mPM
8.Giczi Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Bobák Bertalan
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Szira Gergely
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany578.981535 mPM
9.Csernák Emma
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
4. osztály
Majarik Lili
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
4. osztály
Barna Veronika
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
4. osztály
Arany571.111725 mPM
10.Kocsner Gergő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Szántó Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Vincze Barnabás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Arany570.552249 mPM
11.Makó Boglárka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Vágó Boróka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Szabó Nikoletta
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany568.881897 mPM
12.Ragó Márton
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
4. osztály
Horváth Levente Sándor
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
4. osztály
Varga Miklós Gergely
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
4. osztály
Arany568.252556 mPM
13.Pénzes Rebeka
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Klach Abigél
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Mészáros Tamás
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Arany567.041962 mPM
14.Lázár Szonja
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Czuppon Anna Kamilla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Hatfaludy Csenge
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany565.691510 mPM
15.Kiss Tamás
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Nagy Szilárd
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany564.392334 mPM
16.Juhász András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Csiki Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Bokor Bendegúz
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany564.012485 mPM
17.Bubla Olivér
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Kálmán-Kagermanov Ruszlán
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Tenyei Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Arany558.512942 mPM
18.Bendzsák Viktor
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
4. osztály
Nemes-Magyar Benedek István
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
4. osztály
Sándor Gergely
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Maglód
4. osztály
Arany555.704188 mPM
19.Orosz Márton
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
4. osztály
Losó Vince
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
4. osztály
Béki Bendegúz
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
4. osztály
Arany550.033538 mPM
20.Kiss Dorottya
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
4. osztály
Szabó Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
4. osztály
Szabó Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
4. osztály
Arany544.124071 mPM
21.Ambrus Dorottya
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Fekete Enikő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Makár Zoé
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Arany543.983999 mPM
22.Kelemen Boldizsár
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Mérész Vince
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Pozman Ábel
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Arany540.863499 mPM
23.Juhász Balázs
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Kecse Botond
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Rácz Gergő
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Arany538.936329 mPM
24.Csehó-Kovács Dóra
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Kocsis Réka
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Molnár Dániel
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Ezüst479.381468 mPM
25.Ladocsi Mátyás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Rikker Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Székely Benedek
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Ezüst468.352304 mPM
26.Farkas Benett
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Kalácska Gábor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Koncz Péter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Ezüst468.021786 mPM
27.Sziva Soma
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
4. osztály
Kiss Hunor
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
4. osztály
Heincz Balázs
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI, Tahitótfalu
4. osztály
Ezüst464.972525 mPM
28.Loján Liliána
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Juni Csenge
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Ezüst464.931633 mPM
29.Bolla Anna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Ivántsy Zsanett
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Sándor Zorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Ezüst462.081984 mPM
30.Szántai Odett
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Varga Regina
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Krahulcsán Norina
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Ezüst458.331320 mPM
31.Juhász-Tóth Emma
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
4. osztály
Timár Zétény
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
4. osztály
Abonyi-Tóth Zalán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
4. osztály
Ezüst455.811790 mPM
32.Urbán Olívia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Kéri Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Körmöndi Kende
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Ezüst455.651802 mPM
33.Szőnyi Levente
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Tanács Álmos
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Körmendi Noel
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Ezüst450.402256 mPM
34.Buda-Nagy Katalin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Lehoczky Dániel
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Lőrincz Attila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Ezüst444.503013 mPM
35.Csuka István Bendegúz
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
4. osztály
Balázs Milán
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
4. osztály
Számel Bálint Herkules
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
4. osztály
Bronz364.981390 mPM
36.Kocsner Botond
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Somos Benedek
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Szabó Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Bronz361.031189 mPM
37.Méreg Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Bartha Benedek
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Veresegyházi Miklós
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Bronz355.811464 mPM
38.Liu Kyra
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Végh Alexa
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Barnóth Olívia
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz354.791464 mPM
39.Gér Ákos
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Pénzes Marcell
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Dobos Zsófia
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz351.411547 mPM
40.Csingér Kiara
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Lemák-File Vince
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Erős Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Bronz340.041878 mPM
41.Faur Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Lendvai Barnabás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Turi Hajnalka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Bronz339.021754 mPM
42.Szász Krisztina
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Barna Bettina
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Székely Áron
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz243.38351 mPM
43.Ivácson Zsombor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Koza Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Szita Gellért
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
4. osztály
Bronz238.181640 mPM
44.Csorba Jázmin
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Mezei Zalán
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Vereczkei Lara
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz231.52916 mPM
45.Falusi Eszter
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Ellenbacher Jázmin
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Pesti Panna
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz226.041063 mPM
46.Csámpai Gréta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Nagy Roland
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Németh Eszter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Bronz223.671063 mPM
47.Héjjas Petra
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Szél Fruzsina
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Zainkó Tímea
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz218.901247 mPM
48.Rapali Brúnó
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Rapali Zénó
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Kasza Tamás
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
4. osztály
Bronz209.211281 mPM
49.Nagy Nándor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Kalocsai Krisztián
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Turai Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
125.00408 mPM
50.Csábri Nagy Hanna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
4. osztály
Nagy Hanna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
4. osztály
Antalfy Róza
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
4. osztály
100.00408 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság Régió
1.Dési Barnabás
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Lontay Szabolcs László
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Fehér Botond
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Arany690.701042 mBP
2.Márkus Eleonóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Borkó Emma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Varsányi Veronika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany687.351075 mBP
3.Sziklai Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Dávid Emma Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Bartha Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany686.141353 mBP
4.Ember Dávid
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Galambos-Nagy Csaba
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bata Mihály
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany670.452405 mBP
5.Mészáros Magor
Patakpart Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Félegyházi-Megyesi Alfréd
Patakpart Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Vitéz Zsombor
Patakpart Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Arany670.011264 mBP
6.Baradlai Botond
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csurgay Bálint
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Indra Péter
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany576.991504 mBP
7.Koncz Alex
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest, Budapest
6. osztály
Tóth Nimród Ajtony
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest, Budapest
6. osztály
Veres-Pataky Márton
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest, Budapest
6. osztály
Arany576.422788 mBP
8.Havas Hunor
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Hegedüs Márton
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Homics Benedek
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Arany575.931892 mBP
9.Lőrincz Vivien
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Csengery Kata
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Varga Balázs
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Arany574.081583 mBP
10.Szép-Magyar Izabella
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Gömöry Zorka
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Rózsa Viktória
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Arany573.111921 mBP
11.Berkes Zoltán
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. kerület
5. osztály
Berkes Tamás
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
6. osztály
Berkes Csaba
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
6. osztály
Arany572.102407 mBP
12.Szalkai Lilla
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Kalamár László Thien
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Menczel Maja
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Arany568.742701 mBP
13.Civin-Palásthy Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gonda Örs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szegő Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany564.342701 mBP
14.Varsányi Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hollenberger Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Újvári Norbert
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany564.332534 mBP
15.Banka Domokos
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szatmári Bernát
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szirt Ádám
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany558.891701 mBP
16.Árva Hanna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Mihály Tímea
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Győri Boróka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Arany558.652703 mBP
17.Keczéry László
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kulcsár Áron
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zdeborsky-Vadász Alfréd
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany555.114835 mBP
18.Muri Nándor
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Fodor Gergely
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Nincs
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany547.032885 mBP
19.Antal Liliána Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Moldován Dorka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szvetkov Regina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany537.614505 mBP
20.Sárközi Ármin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Gyüre Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Nemes Árpád
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst487.65814 mBP
21.Csábi Tamara Laura
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szanku Amarilla Borka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csizmadia Luca
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst483.931401 mBP
22.Bogdán Bodza
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Horváth Csaba Zoltán
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst483.341187 mBP
23.Csire Róbert Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Debreczeni Csoma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Wang Zehan
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst482.791580 mBP
24.Benedek Kitti Boróka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Terjéki Tamara
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst482.181027 mBP
25.Schaffhauser Jakab
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Sziklay Vencel
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Andrónyi Lőrinc
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst480.443492 mBP
26.Dékány Emma
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Elek Izabel
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Boglárka
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst479.951109 mBP
27.Buzder-Lantos Áron
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Komjáthy István
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Tánczos Bátor Botond
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst479.531742 mBP
28.Németh Édua
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Babati Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőcs Petra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst479.522887 mBP
29.Cinaroglu Hunor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gábor Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zhu Ziyi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst478.631243 mBP
30.Székely Kamilla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Farkas Emőke
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Verebes Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Ezüst478.331660 mBP
31.Varga Bence
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Dean Andor William
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Balázs Dániel
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst477.191740 mBP
32.Szabó Roland
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Pivnyik Eszter
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Béres Marcell
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst476.051307 mBP
33.Gábos Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Dér Zorka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Hu Zhanyun
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst475.231742 mBP
34.Borbély Flóra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Torhosi Sára
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst473.161178 mBP
35.Orczy Liza
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Weltner Fanni
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kondor Fruzsina
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst472.981338 mBP
36.Zhang Jiani
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Dóra Eszter
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst470.781308 mBP
37.Larsen Teodor
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Leskó Iván
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kolozsvári Áron
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst470.761862 mBP
38.Brenner Zsuzsanna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Tényi Viktória
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Tóth Tünde Panna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst470.431456 mBP
39.Nyirő Viktória
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Mókus Nelli
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Koroknai-Szabó Zoé
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Ezüst469.863104 mBP
40.Bui Duy Hund-Kevin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kurta Emília
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Széplaki Zsombor.
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst469.002603 mBP
41.Tóth Fruzsina Csenge
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Károly Kinga
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
x
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst468.341403 mBP
42.Andráczi Lili Anna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
x
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Krizbai Bernadett
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst467.711734 mBP
43.Bognár Dóra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orosz Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Suszter Bence
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst467.612988 mBP
44.Jóbi Vivien
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Dorina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Boglárka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst467.461674 mBP
45.Sajó Lídia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kelemen Blanka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kubatov Korina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst467.171403 mBP
46.Budinszki Gergő
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Komáromi Kevin
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kósa Máté
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst466.931978 mBP
47.Antal Melinda Nóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gosztonyi Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kékesi-Kovács Lilla
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst465.941403 mBP
48.Borbély Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gere Borka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lovas Zsuzsanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst465.771338 mBP
49.Tóth Tamás Zsolt
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bolla Illés András
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Monyók Mátyás
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst465.692266 mBP
50.Schumacher Mira
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Ráti Hanna Jázmin
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst465.361729 mBP
51.Czeglédi Levente
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ji Jiaye
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szakál Gergely
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst465.301510 mBP
52.Sipula Márk Péter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Hangay Zoltán
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Farkas Levente
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Ezüst464.743689 mBP
53.Hatházi Kitti
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Üveges Léna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rozgonyi Csenge
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst464.101243 mBP
54.Bőhm Lujza Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bíró-Nink Hanna Adél
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Németh Alex
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst463.871748 mBP
55.Pavelka Larina
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pintye Sára
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szatmári Sára
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst463.151536 mBP
56.Mátyás Rebeka
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Németh Anna
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Oláh Orsolya
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Ezüst462.721677 mBP
57.Bolyki Anna Lilla
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fényes Dóra Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sárdi Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst462.481536 mBP
58.Kovács Blanka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Óváry-Papp Luca Flóra
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Vági Flóra
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst461.981361 mBP
59.Benkő Veronika
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Vara Lotti
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Frank Mira
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Ezüst461.931677 mBP
60.Puksa Veronika
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Maródi Elina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Server-Márton Sophie
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst461.881927 mBP
61.Mézes Hédi
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Frey Júlia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Németh Maja
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst461.832233 mBP
62.Molnár Nikolett
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Kulhanek Mara Viola
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Csikász Lilla
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst461.342295 mBP
63.Szanyiszló Noel
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
László Boldizsár
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kanalas Brendon
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst461.222572 mBP
64.Herpai Szabolcs József
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kézdy Gellért András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Xi Haoxiang
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst460.962572 mBP
65.Bán-Zrinyi Gergely
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Kökény-Kiss Bence
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Mészáros Márton
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Ezüst460.141403 mBP
66.Balázs Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kalmár Kinga Dalma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Laczkó Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst459.401440 mBP
67.Miletics Kamill Flórián
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Rádi Botond
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Kovács Martin
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst459.291601 mBP
68.Győrfi-Tisza Nóra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Reiner Réka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Répászki Barnabás
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst458.961440 mBP
69.Biróczky Bence
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Szabó Édua
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst458.871574 mBP
70.Bagyura Gergő
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Nyírő Dominik
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Krizsanyik Bálint
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst458.842103 mBP
71.Donáth Alíz
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Trepák Szabolcs
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Nyisztor Marcell
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst458.703373 mBP
72.Marek Dorottya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mikusi Dorottya Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
3. osztály
Ezüst458.641280 mBP
73.Elek Szonja
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hisák Regina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ottucsák Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst458.403043 mBP
74.Tímár Aliz
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mocsár Enikő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fülöp Hanna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst458.271361 mBP
75.Domján Dorka Sára
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Buzás Eszter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Pinczés Zita Mária
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Ezüst457.821777 mBP
76.Bereczki Kevin
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Tálas Dávid
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Laskai Gergő
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst457.661535 mBP
77.Berényi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bodor András János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kustán Máté Elemér
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst456.191861 mBP
78.Nagy Botond
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kovács Regina
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Osztroha Benett
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst455.521813 mBP
79.Sallai Antal
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Bálint Ádám
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Misinszki Ádám
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Ezüst455.341535 mBP
80.Gergely Tímea
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Cseh András
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Székelyhidi Csongor
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst455.081375 mBP
81.Budavári-Kapuszta Géza
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Győriványi Mihály
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Szerencsés-Kis Kolos
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst454.911535 mBP
82.Árok Roland
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Réti Norbert
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mundi Patrik
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst453.381799 mBP
83.Simon Olivér
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Kiss Benedek
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Köles Vilmos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst453.341733 mBP
84.Hódos Hanna
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Lipka Viktória
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Sebők Zoé
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst453.221876 mBP
85.Lőrincz Ádám Levente
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Pál Menyhért Leó
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Szabó József Tamás
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst452.642613 mBP
86.Udvari András Gergely
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Nagy Maxim
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Kükedi Ákos Balázs
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst452.392225 mBP
87.Bereczk Benjamin
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marosvölgyi Márk
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ritter Bálint
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst452.282538 mBP
88.Matyó Gergő
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Matuz Gergely
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
NINCS
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst452.233585 mBP
89.Benkucs Amira
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kézi-Dula Eliza
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vidovenyecz Bori
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst452.041716 mBP
90.Puskás Csaba
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kasza-Kovács Kolos
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Farkas Hunor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst450.492235 mBP
91.Havas Bíborka
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Antal Zsófia
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Magyari Kamilla
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Ezüst450.472298 mBP
92.Kenéz Ákos
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rátkay Zsombor Miksa
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pózna Péter Gábor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst450.182593 mBP
93.Czinke Ábel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Petrovszki Zsolt
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Szabó Zoltán Apor
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst449.842425 mBP
94.Rozgonyi István
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Miczura Dominik
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
NINCS
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Ezüst449.611846 mBP
95.Bányai Bíborka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Varga Emma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst449.501931 mBP
96.Szabó Aurél
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Töttős Barnabás
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Balogh Bence
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst448.843226 mBP
97.Kára Gábor
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Mérei Barnabás
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Ötvös András
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Ezüst448.152154 mBP
98.Szűcs Hanna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Tyukodi Petra
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst447.303779 mBP
99.Orbán Levenet
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Loksay Péter
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Soós Barnabás
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst447.202072 mBP
100.Zakariás Andor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Lipták András
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Illés Benjamin
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst444.342736 mBP
101.Biró Dávid
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Móricz Dávid
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Varga Domonkos
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Ezüst443.863358 mBP
102.Sharaf-Eddin Ali
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Lakatos Nikolász
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Kállai Árpád
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Ezüst443.782203 mBP
103.Szekrényes Sára Róza
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Karuczka Fanni
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Lilien
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst441.762539 mBP
104.Gombos Gergő
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nemes Milán
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Somoskői Boldizsár
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst441.724288 mBP
105.Mezei Laura Vanessza
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Mezei Alicia Brigitta
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Zámbó Viktória Ildikó
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Ezüst441.422747 mBP
106.Újvári Bendegúz
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Németh Levente
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Komjáthy Áron
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst441.213251 mBP
107.Csorján Boróka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Labodics Nóra
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Nyári Zita
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst441.134457 mBP
108.Brázik Bence
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nguyen Nhu Khang-Kokó
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Punyi Erik
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst440.712758 mBP
109.Csabai Botond
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Lencsés-Váczi Vince
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Czagányi-Szegfű Bálint
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst439.252804 mBP
110.Maruzs Szilvia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Demeter Lola
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Hepp Annamária
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst438.093693 mBP
111.Ableda Bálint
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kádár Attila
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mocsáry Botond
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst435.754608 mBP
112.Bangó Rajmond Kevin
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Mansoor Ahmed
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Kaponyás Zoltán
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Ezüst433.902206 mBP
113.Ignácz Milán
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Barna Brúnó
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Skerletcz Arnold
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst431.744962 mBP
114.Bakos Boróka
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bodnár Ella
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Kvasz Áron Patrik
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz368.90506 mBP
115.Marschalek Attila
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Albert-Nagy Márk
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Feichtinger Míra Alíz
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz368.47878 mBP
116.Takács Alexandra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kriston Nóra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kapin Lara
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz366.961130 mBP
117.Vértes Ádám
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Simon Csongor
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz366.11878 mBP
118.Pethő Leila
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Maticsák Fruzsina
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kocsis Tímea
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz363.981130 mBP
119.Czmarkó Iza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Márta Korinna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Schmideg Szofi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Bronz354.421381 mBP
120.Nagy Balázs Duong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gál Attila
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Bronz351.231603 mBP
121.Racsek Szilvia
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Yu Xinrong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Bronz350.961603 mBP
122.Nyitrai Hanna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Samu-Borbás Eufrozina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz350.361603 mBP
123.Tenkei Boglárka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy-Tóthfalussy Boglárka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Melis Nóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz349.631522 mBP
124.Tarnai Emma
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Tóth Kata
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Tóth Csenge Katalin
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bronz346.091142 mBP
125.Navraczki Emília
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Hepp Kíra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Demeter Anna
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz345.541445 mBP
126.Rácz Vilmos
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Siroki Alexander
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Velkei Botond
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz345.171458 mBP
127.Soos Johanna
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Kőszegi Lili
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Rácz-Kovács Nóra
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Bronz345.101603 mBP
128.Varsányi Luca
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Varsányi Hanna
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kovács-Holczer Réka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bronz343.791522 mBP
129.Varga Ádám
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Hetényi Barnabás
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Zádor Ármin
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Bronz343.221603 mBP
130.Tropp Benett
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Györe Péter
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz342.611528 mBP
131.Bordás Dániel
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Zalán
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Neer Bence
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz326.701802 mBP
132.Hagyó András
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Tóth Benedek József
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Kis-Győrffy Levente
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bronz245.08890 mBP
133.Hanusovszky-Kiss Bori
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Giczi Olívia
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Papp Zsófia
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz242.04878 mBP
134.Orbán András
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Varga Olivér
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Walter András
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Bronz238.81995 mBP
135.Balpataki Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Békés-Varró Gáspár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Medárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz237.11423 mBP
136.Herczegh Léna
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Gégény Fanni
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Illés Krisztina
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz228.591445 mBP
137.Bártfai Bálint
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Boldis-Igari Alíz
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Urbán Alexa
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz227.29819 mBP
138.Kovács Nimród
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Hegedűs Oszkár Ákos
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Fűzy Soma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Bronz227.071065 mBP
139.Gyurecskó Tamás
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bohács Bence
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Krutila Áron
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz225.911522 mBP
140.Csedő Nóra Izabella
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Halmai Liliána
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kávai Nimród
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz224.481337 mBP
141.Bathó Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Panteleev Regina Júlia
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Huang Yurui
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz224.031351 mBP
142.Márkusfalvi Tóth Lotti
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Boros Kinga
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Csorján Kamilla
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bronz222.41882 mBP
143.Balázs Réka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Daliánisz Zoé
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kunvári Milán
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz221.10979 mBP
144.Kerekes Emma
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Farkas Zorka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kovács Laura
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz219.98896 mBP
145.Papp Roland
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Móra Niké
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Kolozsi-Tari Ákos
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Bronz210.391548 mBP
146.Molnár Emília Andrea
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Berecz István József
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Somosi Bence
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Bronz209.541176 mBP
147.Kemény Ambrus
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Chen Junen
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Nincs
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
122.00765 mBP
148.Baczkó Míra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nemestóthy Gerda
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Elekes Nelli
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
122.00765 mBP
149.Árvai- Farkas Laura
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Holló Liliána
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Csabai Angéla
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
122.00765 mBP
150.Bereczky Viktória
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Eipl Viktória
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Nincs
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
113.00896 mBP
151.Balczer Ambrus Levente
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Darabont Dániel Benjámin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Matkó Zsombor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
113.00896 mBP
152.Király Nikolasz
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Miczura Zoltán
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
NINCS
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
113.00896 mBP
1.Pajzer András
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Papdi Benett Bálint
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Sümegi Boldizsár Máté
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany690.341042 mDA
2.Rákóczi Bartos
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Miszori Márton
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kármán Gergely
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany689.631042 mDA
3.Szabó Vince
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Marticsek Maja
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Földvári Szabolcs
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Arany676.911741 mDA
4.Kasza Luca
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Pataki Laura
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Dobra Zsófia
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Arany571.241758 mDA
5.Konkoly Linett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bende Boróka Anna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szilvási Zsanett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Arany558.912249 mDA
6.Hornok Zsuzsanna
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Viczián Dóra Krisztina
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Tasnádi Izabella
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany555.954172 mDA
7.Bagaméry Simon
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Méhes Noel
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ambrus Csanád
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany532.464514 mDA
8.Mendebaba Maxim
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Füle Dóra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sándor Noémi
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst488.922009 mDA
9.Kovács Hanna
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Keresztúri Bori Erzsébet
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szemerédi Csongor
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst488.591508 mDA
10.Szögi-Nagy Tamara
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Horváth Lili Anna
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Lajkó Linda
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Ezüst487.21932 mDA
11.Varga Vencel
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Tóth Száva
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Maklári-Klekner Sebestyén
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst484.882083 mDA
12.Babai Ramóna
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
5. osztály
Varga Benjámin Sándor
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
5. osztály
Szombati Brendon
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
6. osztály
Ezüst483.731201 mDA
13.Bukodi Dóra Anna
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Csiszér Zsófia
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Szivos Dániel
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Ezüst480.471582 mDA
14.Szabó Zsombor
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Hegedűs Zsombor
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Kudlik Bence
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Ezüst479.351201 mDA
15.Bikádi Fruzsina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szabó Vanda
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szabó Adrienn
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst475.031402 mDA
16. Szvoboda Márton
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Jámbor Levente
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Táborosi-Lázár Zoltán
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Ezüst474.141204 mDA
17.Sárközi Ferenc
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Dósai-Molnár Zalán
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Pakó Barnabás
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Ezüst473.452159 mDA
18.Szuhai Melinda
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Molnár Mira
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Schmidt Rebeka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Ezüst472.292228 mDA
19.Farkas Regina
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Tomcsányi Júlia
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Dávid Tímea
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst472.042247 mDA
20.Benke Nóra Emma
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Hegedűs Olívia
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Zsiros Viktória
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Ezüst471.691806 mDA
21.Csibi Bagi Trisztán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Fábián László
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Kilvinger Barnabás Gábor
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Ezüst468.132485 mDA
22.Tar Gábor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Kuti Nóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Mogyorósi Zalán
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst467.261178 mDA
23.Kocsis-Tóth Boldozsár
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sándor-Kérchy Miklós
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Czakó-Korom Dávid
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst467.233664 mDA
24.Fekete Szabolcs László
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Ézsiás Áron
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Bodó Botond
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Ezüst467.181243 mDA
25.Hajlik Vince
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Lippai Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Pálfi Levente
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Ezüst466.792621 mDA
26.Sipos Rozi
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Séra Luca
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Benkő-Kiss Léna
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst466.732971 mDA
27.Lajos Laura
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szabó Luca Laura
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Takács Hanna Erika
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst464.732054 mDA
28.Baráth Enikő
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Kékegyi-Kovács András
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Orosz Noémi Hanna
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Ezüst464.133184 mDA
29.Bartha Lívia
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Darabos Dorka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Gyenes Adél
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Ezüst463.952342 mDA
30.Antalfi Dávid
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Horváth Márk
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Hajdú Hunor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst463.591907 mDA
31.Mészáros Nimród
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Mayer Bence
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Törőcsik Zoltán
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst463.182434 mDA
32.Alzubi Maryam
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Csizmadia Lea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Keresztes Viktória
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Ezüst462.002135 mDA
33.Kocsis Roland
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Sándor Márton
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Kiss Barnabás
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst459.651813 mDA
34.Malkócs Dávid Attila
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Óvári Zsombor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Héjja Albert Sándor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst459.241813 mDA
35.Juhász Anett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Szénási Lilla
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Tary Panna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Ezüst458.543016 mDA
36.Fülöp Olivér
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Gondi Hunor
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Hatházi Boldizsár
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst456.521601 mDA
37.Kérdő Lia
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Tarján Mira
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szili Tamás
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst455.961701 mDA
38.Csonka Levente
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sajtós Borbála
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Joó Szonja
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst455.762551 mDA
39.Révész Villő
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Vajda Flóra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Csonka Luca
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst455.371716 mDA
40.Hódi Lili
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Nagy Nóra Barbara
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szép Írisz Nadin
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst455.101846 mDA
41.Csató Emese
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Kardos Boglárka
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Petyus Gabriella
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Ezüst454.502042 mDA
42.Sváb-Kovács Kolos
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Hencz Lajos
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
nincs
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
3. osztály
Ezüst452.782267 mDA
43.Vass Zalán
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Fejes Dániel
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Bereczki-Varga Rihárd
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Ezüst451.563483 mDA
44.Bánfi Botond
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Debreczeni-Beretzk Gellért
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Takaró László Pál
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst450.622507 mDA
45.Geletóczki László
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Tóbiás Nelli
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Szögi Péter
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst450.531882 mDA
46.Bezdány Dániel
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Hunyadi Zsolt
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Gather Juan-Fernando Markus
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Ezüst450.423088 mDA
47.Ambrózy Dávid László
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Tóth Szilárd
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Zsíros Lénárd
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst450.402009 mDA
48.Dávid Hanna
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Csizmadia Hédi Edit
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Pityuk Gerda
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Ezüst449.903254 mDA
49.Kálmán-Tari Nóra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Törteli Bence László
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Sasvári Bertalan
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst449.733325 mDA
50.Cseh Miklós Marcell
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kiss Gergely
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szabó Ádám
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst446.941931 mDA
51.Kakó Villő
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Farkas Kitti
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Radvánszki Ákos Szabolcs
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Ezüst446.491931 mDA
52.Szűcs Botond
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Gagov Borisz
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Dékány Bence
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst445.412154 mDA
53.Nelissen Bendegúz Olivér
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Serley Viola Petra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Rehák Hajnalka
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst445.012616 mDA
54.Gyurkovics Attila Kristóf
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Baracsi Zalán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Gyepes Balázs 
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Ezüst444.752154 mDA
55.Adamcsák Luca Noa
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Tóth Lia Kinga
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Kis Dominika
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Ezüst444.252008 mDA
56.Szalkai Szilárd
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Illés János
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Lukács Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst443.662952 mDA
57.Földesi Zoltán
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Vass Csongor
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szarvas Roland
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst443.551876 mDA
58.Sárközi Nóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Dóczi Lilla Dóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szalva Flóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst443.241848 mDA
59.Molnár Anna
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Mucsi Lilla Luca
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Tóth Panka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst440.122918 mDA
60.Balogh László 
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Ködmön Kristóf
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
nincs
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
3. osztály
Ezüst437.772073 mDA
61.Elek Hanga Borbála
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Hornok Nóra
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Nagygyörgy Rebeka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst435.442609 mDA
62.Krisztin Ajsa
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Gyuris Márk
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Hunyadi Kristóf
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Ezüst431.913102 mDA
63.Paragi Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Gyuris Benett
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Illés Luca
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst428.253937 mDA
64.Varga Boglárka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Patkós Nina Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Fejes Vivien
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst428.253937 mDA
65.Bozsó Hanna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Németh Emília
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Tarján Enikő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst427.793445 mDA
66.Forrai Sándor
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
5. osztály
Domján Ferenc
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
5. osztály
Pádár Balázs András
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
6. osztály
Bronz354.80902 mDA
67.Kiss Mihály Nikolasz
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Matyi Márk
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Rakonczai Dorián
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Bronz354.78787 mDA
68.Szél Dominik
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Koltovári Károly
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Révész Vendel
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Bronz351.261351 mDA
69.Gulyás Dorina
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Derzsi Larissza
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Lázi Nelli
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Bronz350.381458 mDA
70.Kovács András
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Ardeleán Zsombor Demeter
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Kocsis Noel Zoltán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Bronz349.931458 mDA
71.Bohák Dóra
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Árgyelán Blanka
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Majorovics Hanna Regina
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Bronz348.851351 mDA
72.Balogh Anna Erzsébet
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kis Konor
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Zsibrita Lia
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bronz340.611351 mDA
73.Hajdu Zselyke
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Ruck Csenge
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Szigetvári Rebeka
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Bronz338.641605 mDA
74.Győri Réka Hanna
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Tótok Boglárka Veronika
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Varga Nóra
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bronz335.311339 mDA
75.Májer Vivien
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Szekeres Nóra Dóra
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Lentner Lotár Koppány
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Bronz232.081445 mDA
76.Mészáros Balázs Marcell
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Mészáros Máté
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Pap Merse Barnabás
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Bronz231.761445 mDA
77.Bodó Nándor
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Branz Ákos Örs
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Kicsiny-Limpek Mór
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Bronz231.191445 mDA
78.Csipes Fanni
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Horpácsi Zara
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Harangozó Rajmond
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Bronz229.651274 mDA
79.Bozó Honorka Hanna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Kovács Viktória Judit
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Varga Anna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Bronz227.741508 mDA
80.Pósa Máté
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Csató Attila
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Sléder Márton
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Bronz225.241458 mDA
81.Fejes Ferenc
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Sévity-Földesi Dusán
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szántai Gábor
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bronz223.391142 mDA
82.Tóth Jázmin
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Patkó Gréta
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Bencsik Kornélia
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Bronz220.13896 mDA
83.Czinka Karola
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Német Jenő
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Bódor Imola
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
122.00765 mDA
84.Vass Csenge
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Györgyi Lia
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
nincs
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
122.00477 mDA
85.Csizmadia Benett
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Faragó Tamás
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Havasi Norman
Szt. József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
100.00653 mDA
1.Gáspár Eszter
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Marcsik Alexandra
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Bévárdi Csenge
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Arany555.513296 mDD
2.Bátfai Zekő Vendel
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Juhász Dániel
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
nincs
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
3. osztály
Ezüst481.361719 mDD
3.Sovák Réka
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Stágl Barnabás
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Somogyi Janka
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Ezüst481.151933 mDD
4.Makai Martin Ádám
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Pálinkás Zsombor
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
nincs
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
3. osztály
Ezüst470.841162 mDD
5.Gyulai Kirill
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Takács Inez
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Bőhm Veszna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst467.452181 mDD
6.Martin Csenge
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Papp Dóra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Kozarics Jasna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst467.091533 mDD
7.Straub Krisztina
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Burnyoczki Alexandra Kira
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Kandi Gréta
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Ezüst465.662116 mDD
8.Magyar Krisztina
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Ster-Könczöl Richárd
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Bakó Dóra
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Ezüst464.572084 mDD
9.Lukács Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Topa-Szabó Benedek
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Tóth Gergő
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Ezüst463.431536 mDD
10.Kovácsevics Dominik
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Fendt Máté
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Winger Levente
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst456.342643 mDD
11.Várai Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Nagy Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Makkos Norbert
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst456.052221 mDD
12.Dubovánszki Dominik
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Koller Kristóf
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Szuper Dávid
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst454.571535 mDD
13.Kozmáry Flórián
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Dallos Péter
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Hajdu Kolos
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Ezüst453.682418 mDD
14.Bakos Dominik
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
De Leeuw van Weenen Eszter
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Bohner Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Ezüst452.036000 mDD
15.Végh Damján
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Szokolovics Szabolcs
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Bolla Oszkár
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst450.561846 mDD
16.Szabó Luca
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Szabó Rebeka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Szabó Judit
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst450.484407 mDD
17.Apáti Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Fekete Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Fajcsi Bálint
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Ezüst443.543857 mDD
18.Fekete Hunor
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Winger Gergő
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Udvarácz Anna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst443.101848 mDD
19.Klotcz János
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Papp Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst431.305262 mDD
20.Fanyar Nimród
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Teleki Dominik
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst428.262855 mDD
21.Ambrus Zoltán
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Vízvári Szilvió
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Papp Lóránt
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz368.61890 mDD
22.Balázs Panna
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Bogdán Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Szabó Anna Luca
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Bronz360.951049 mDD
23.Arnold Péter
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Brakszatórisz Gábor
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Toriska Hanna
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Bronz355.761132 mDD
24.Gelencsér Angéla
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Nagy Boróka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Bronz343.031605 mDD
25.Gábriel Balázs Zoltán
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Kántor Zsigmond
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Bukovics Norbert
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Bronz245.00890 mDD
26.Balázs Kornél
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Szabó Nikolett
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Kersák Kristóf
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Bronz243.661049 mDD
27.Csány Tímea
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Pintér Maja
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Radovics Léna
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Bronz241.821049 mDD
28.Orsós Márk
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Gyuricza Balázs
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Käufer Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Bronz239.561049 mDD
29.Gyömbér Zóra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Pethő Anna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Kovácsevics Lili
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz224.661522 mDD
30.Fuksz Richard
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Sárdinecz Boglárka
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Vas Ádám
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Bronz223.181351 mDD
31.Tóth Ármin
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Kun Lilána
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Aczél Ádám
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Bronz222.861458 mDD
32.Tausz Tamás
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
6. osztály
Tarr Zsombor
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
6. osztály
Botos Nathaniel Ádám
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
6. osztály
Bronz215.95979 mDD
33.Horváth Máté
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
6. osztály
Csajbók Olivér
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
6. osztály
Zákányi Léna
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
6. osztály
Bronz215.82979 mDD
1.Szondi Anita
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Héder Lilla
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Balogh János
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany661.561664 mÉA
2.Németh Roxána
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
5. osztály
Kókai Réka
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
5. osztály
Tóth Andrea
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
5. osztály
Arany585.211075 mÉA
3.Tóth Anita
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ráthonyi Csenge
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Birgés Botond
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany579.861918 mÉA
4.Keczán Emma
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Farkas Mira Patrícia
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Tisza Lilla
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany576.151937 mÉA
5.Orosz Emma
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Kiss Karolina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
üres
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
3. osztály
Arany571.431471 mÉA
6.Ferge Lilla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Keller Blanka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Nagy Dorka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Arany562.121957 mÉA
7.Pauliner Ádám István
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Driszku Nándor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Gerda Balázs András
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst478.611565 mÉA
8.Simon András
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Mohácsi Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Pázmány Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst477.921389 mÉA
9.Móricz Boróka Jázmin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ratkai Tamara Jázmin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Lukács-Tepfenhárt Kiara
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst476.261578 mÉA
10.Ágoston Ábel
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Hajdu Attila
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Molnár Ádám
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst474.531148 mÉA
11.Hegymegi Zsófia Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kovács Sarolta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Nagy Léna Enikő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Ezüst474.352081 mÉA
12.Kovács Lelle
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Nyirán Rozália
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Dorottya
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst472.161338 mÉA
13.Dorogi Zsófia
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Gnáj Balázs
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Mező Zsombor
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst469.981536 mÉA
14.Kóté Kara Sámuel
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Miskei Máté
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ráthonyi Lili Niobé
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst468.342279 mÉA
15.Nagy Enikő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Ruzsányi Adél
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Török Fanni
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Ezüst468.243007 mÉA
16.Szabó Csanád
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Zombor Zalán
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Báldos Lilien Zoé
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst465.962295 mÉA
17.Szabó Enikő Lotti
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bereczki Dóra
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Pokrócz Orsolya
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst462.991403 mÉA
18.Papp Nimród
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Szulyák Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Vogel Patrik
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst462.221731 mÉA
19.Kondorosi Nimród Kond
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Ladnai Bálint
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Istella Bulcsú
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Ezüst458.811579 mÉA
20.Kiss Léna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Huszti Nikoletta
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Mészáros Márton
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Ezüst458.502829 mÉA
21.Márton Réka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Mózes Benedek
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Sultész Léna
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Ezüst454.582246 mÉA
22.Matyi Zalán
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Német Levente
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Pinczés Gréta
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Ezüst454.551818 mÉA
23.Bákány László
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Fodor Tamás
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Nagy Csanád
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst454.531535 mÉA
24.Benő Márton
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Boros Lizett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Uj Zóra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst451.201909 mÉA
25.Csizma Emma
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Laskai Lili
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Boros Nóra Eszter
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Ezüst448.402901 mÉA
26.Nyíri Levente
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Pócsi Áron
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Papp Kornél
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Ezüst446.112513 mÉA
27.Papp Laura
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Papp Vivien
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Gergely Dorka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Ezüst445.342848 mÉA
28.Nagy Botond
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Lakatos Levente
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Szilágyi István
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Ezüst441.502823 mÉA
29.Vincze-Móré Napsugár
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Papp Hanna Tímea
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Nagy Máté
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Ezüst441.012823 mÉA
30.Mészáros Réka
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Molnár Mendel Medox
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Posta Bence
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst434.582656 mÉA
31.Diószegi Ádám
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Kontár Győző
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Obsitos Péter
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst426.705256 mÉA
32.Noah Zara Lotti
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Felföldi Sára
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Vonház Aida
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Ezüst420.633276 mÉA
33.Balázsi Hanna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bereczki Katalin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Fülöp Zsófia Eszter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz366.871049 mÉA
34.Tőzsér Blanka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Nagy Kincső
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Laczkó Zsófia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Bronz363.39985 mÉA
35.Makkai Dóra
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Deák Eszter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Béke Csenge
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz351.961458 mÉA
36.Turgonyi Olivér
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Matolcsi-Vajsz Diaméd
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Rézműves Miklós
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz343.921528 mÉA
37.Bulyáki Gréta
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Kis Lilla
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Beszteri Kinga
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Bronz341.651142 mÉA
38.Dudás Balázs
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Tótok Sára Borbála
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Kapolcsi Viktória Abigél
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Bronz338.261605 mÉA
39.Csalánosi Blanka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Fekete Panna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Mátyus Gréta
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz242.16985 mÉA
40.Varga Bende Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Sarusi Ádám
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Palincsár Fanni
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz226.371351 mÉA
41.Horváth Petra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Mátyás Frida
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Pásztor Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz224.82896 mÉA
42.Tóth Balázs Zsombor
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szeőke Tamás
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz221.70979 mÉA
43.Repelik Lili
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Székely Dorottya
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Kardkovács Botond
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
113.00896 mÉA
44.Bulyáki Boglárka
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Kiss Dávid
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
NINCS
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
100.00653 mÉA
45.Bíró Gréta Olívia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Farkas Kiara
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kerékgyártó Emma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
100.00131 mÉA
1.Gál Mózes
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Sasvári Zoltán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szabó Zoárd
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany686.741170 mÉM
2.Árvai Csongor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Furman Csanád József
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szilágyi András Péter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany683.011353 mÉM
3.Körmöndi Csanád
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Lippai Dávid
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Nagy Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany677.311659 mÉM
4.Takács Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Tamás Bálint Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Zörög Benett
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany664.111664 mÉM
5.Cserkuti Adél
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kis Emma
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Maksa Tekla
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany587.121075 mÉM
6.Csuri Blanka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kovács Lili V.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kövér Boglárka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany585.371075 mÉM
7.Gazsi Levente
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Jobbágy Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szabó Nándor Noel
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany579.761448 mÉM
8.Karácsony Zsombor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Prouteau Thomas
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Zsigri Botond
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany570.511643 mÉM
9.Kovács Kamilla
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Lakatos Bátor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Lengyel Zsombor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Arany569.812147 mÉM
10.Bakk Via
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Juhász-Nagy Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Krokos Petra Emília
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany565.411569 mÉM
11.Srei Adél Zorka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Juhász Gréta
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Serfőző Dóra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany558.541840 mÉM
12.Körössi Kíra
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Medve Hanna
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Nagy Nóra Sára
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Arany551.493122 mÉM
13.Sándor Dávid
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Sándor Ákos
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Szalay Demeter Mózes
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Ezüst485.39909 mÉM
14.Molnár Fanni
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Varga Fanni
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Losonci Dominik
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Ezüst484.75932 mÉM
15.Erdélyi Bence
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Ludányi Zsófia
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Kiss-Lacza Léna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Ezüst479.451389 mÉM
16.Szabó-Medve Boldizsár
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Járdán Milán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Nagy Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst477.782064 mÉM
17.Szabó Ágnes Róza
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kovács Nóra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Karsai Róza Réka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst474.702016 mÉM
18.Barta Gergő Csanád
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Demeter Mihály
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Katona Zina
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ezüst473.951921 mÉM
19.Dobre-Kecsmár Levente
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Solymosi Fédra
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
NINCS
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
3. osztály
Ezüst473.781999 mÉM
20.Makkai Rebeka
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Katona Laura
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Csikász Áron
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Ezüst472.411403 mÉM
21.Berényi Csilla
Herédi Általános Iskola, Heréd
6. osztály
Heffner Liliána
Herédi Általános Iskola, Heréd
6. osztály
Varga Krisztián
Herédi Általános Iskola, Heréd
6. osztály
Ezüst471.141243 mÉM
22.Kovács Martin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Csörgő Csaba János
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
nincs
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
3. osztály
Ezüst469.732438 mÉM
23.Karanyic Janka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szabó-Medve Laura
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Vízi Franciska
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst467.682230 mÉM
24.Nagy Balázs
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Frankó Iván
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Kassai Kinga
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Ezüst466.461729 mÉM
25.Beke Tünde
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Lukácsi Boglárka
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Gombár Dóra
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Ezüst465.731729 mÉM
26.Czank Máté
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Csizmadia Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Fodor Dominik
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst464.441517 mÉM
27.Broda Márk
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Debrődi Róbert
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Béres Ákos
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Ezüst463.791731 mÉM
28.Fügedi Nóra
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Sasvári Éva
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
nincs
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst463.171798 mÉM
29.Geiger Máté
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Tóth Milán
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Czinege Botond
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Ezüst462.992233 mÉM
30.Kertész Bence
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Csendes Zsolt
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Szoták Nándor
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Ezüst462.542129 mÉM
31.Benkő Ábel
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Hajas Péter István
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Csillár Zsófia
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Ezüst462.182057 mÉM
32.Sztahó Ákos
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Dubabér Ákos
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Erős Balázs
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Ezüst462.111811 mÉM
33.Horváth Anna Tekla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Katona Renáta
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sós Andrea Magdolna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst461.871811 mÉM
34.Czakó Zoé
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Czeglédi Petra
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Fonó Gergely
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst461.352434 mÉM
35.Orbán Barbara
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Azari Tekla
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Pintér Virág
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst459.541929 mÉM
36.Sánta Emese
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Hintz Petra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Rácz-Lukács Dóra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Ezüst459.472152 mÉM
37.Nagy Eliza
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Jaskó Ákos
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Nagy Kitti
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Ezüst458.091361 mÉM
38.Brunczel Ágota
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Fajta Bálint
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ferenczi Kornél
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst457.783364 mÉM
39.Stoll Botond Nándor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Benkó Vitéz Áron
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Úri Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst456.852006 mÉM
40.Csányi Mirjam
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Juhász Jázmin
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Kállai Kristóf
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst456.642006 mÉM
41.Finta Lídia
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Szabó Dominik
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Szolyák Dorka
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst456.182006 mÉM
42.Beke Léna
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Szádóczki Emma
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Pásztor Nelli
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Ezüst456.083259 mÉM
43.Bajzik Zsombor
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Szabó Ákos
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Melegh Ádám
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Ezüst454.702331 mÉM
44.Gócza Dorina
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Márkus Korina
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Melykó Emma
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Ezüst454.492118 mÉM
45.Mann Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Visnyei Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Mester Zétény Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst452.811733 mÉM
46.Tóth Botond
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Huszti Gergő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kukucska Márk
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst452.522207 mÉM
47.Polonkai Lili
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Taskó Gabriella
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Fekete Nóra
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Ezüst451.871909 mÉM
48.Dobozy Szilárd
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Tóth Anna
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Bartha Edit
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Ezüst451.781909 mÉM
49.Erdei Vencel
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Földi Péter Balázs
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Turopoli Sámuel
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Ezüst450.331909 mÉM
50.Varga-Pázmándi Lionel
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
Balogh Levente
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
NINCS
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
3. osztály
Ezüst450.071876 mÉM
51.Bukta Balázs
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Pacza Máté
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Pető Bence
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst447.912972 mÉM
52.Sulyok Márton
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Csikó Bence
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Poroszka Péter
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Ezüst446.912303 mÉM
53.Péter Koppány
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Deák Áron
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Bandúr Tamás
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Ezüst446.633070 mÉM
54.Bene Kamilla Gréta
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Erdélyi Olivér
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Szepesi Ádám László
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ezüst446.602381 mÉM
55.Egyed Máté
Herédi Általános Iskola, Heréd
5. osztály
Gregus Bence
Herédi Általános Iskola, Heréd
5. osztály
Kanzler Henrik
Herédi Általános Iskola, Heréd
5. osztály
Ezüst444.741959 mÉM
56.Tóth Adél
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Mészáros Manassé
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Huszti Vivien
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst444.021848 mÉM
57.Aranyosi Boglárka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Jacsó Panna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Novák Benjámin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst443.564209 mÉM
58.Molnár-Berecz Petra Kornélia
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Laczkó Gréta
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Dobi Mira
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst441.932539 mÉM
59.Angyal Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Vinnai Vendel
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ungvári-Búzás Gergő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst440.573031 mÉM
60.Németh Bíborka Anna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Tarcsa Viktória
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Csákány Balázs
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst431.942205 mÉM
61.Zsuga Zara
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Szanyi Judit
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Vajas Márk
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Bronz367.461130 mÉM
62.Zilay Janka
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Béres Zsófia
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Fazekas Jázmin
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Bronz365.651130 mÉM
63.Endre Marcell
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
5. osztály
Varga Rikárdó
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
5. osztály
Mándoki Zsolt
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz365.18985 mÉM
64.Zelenka Máté
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Bene Hunor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
NINCS
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
3. osztály
Bronz355.561526 mÉM
65.Dajkó Csenge Rebeka
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
Szabó Bettina
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
NINCS
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
3. osztály
Bronz354.391274 mÉM
66.Hunyák Dóra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Csőke Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Kis Boldizsár
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bronz351.321603 mÉM
67.Osztroha Áron
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Sajószegi György
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Kovács Zétény
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Bronz348.481445 mÉM
68.Viszóczky Ábel
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Sári Botond
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Pecséri Bence
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Bronz345.041528 mÉM
69.Pásztor Zara
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Simon Hanga
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Linett
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz344.801528 mÉM
70.Fülöp Rebeka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Csapó Luca
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Rózsa Jázmin
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Bronz343.361142 mÉM
71.Sereg Liza
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Bodnár Balázs
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Pénzes Júlia
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Bronz341.091522 mÉM
72.Lénárt Noémi
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Kleszó Kökény Lenke
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Maróti Viktor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Bronz340.091605 mÉM
73.Bálint Angelika
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Kovács Petra
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Szabó-Csillár Sára
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Bronz339.481605 mÉM
74.Szántó Martin Gyula
Herédi Általános Iskola, Heréd
5. osztály
Varga Jázmin Szintia
Herédi Általános Iskola, Heréd
6. osztály
Fedor Rebeka
Herédi Általános Iskola, Heréd
5. osztály
Bronz339.201605 mÉM
75.Erdősi Olívia
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Harmos Luca
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Holtner Amira
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
6. osztály
Bronz339.091605 mÉM
76.Földi Sára Kata
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Pajkos Emese Anna
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Szauervein Lilla
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Bronz336.711800 mÉM
77.Hirsch Csenge
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Tóth Erik
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Tóth Laura
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Bronz330.421719 mÉM
78.Erdélyi Lenke
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Daragó Fanni
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Bencsik Méda
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Bronz327.611802 mÉM
79.Farkas Hunor
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Kaczvinszki Tamás
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Tőkés Boldizsár
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Bronz246.43954 mÉM
80.Oláh Jázmin
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Barnóczki Réka
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Elek Gabriella
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Bronz239.651049 mÉM
81.Klimon Áron István
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Fészki Hanna
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Kerékgyártó Panna
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Bronz236.081103 mÉM
82.Nagy Ivett
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Matós Áron
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Sipos Bence
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Bronz230.341274 mÉM
83.Radányi Fruzsina
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Kónya Zsombor
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Tamás Flóra
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Bronz226.62896 mÉM
84.Kis- Varga Levente
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Szitka Kolozs
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Szitka Nimród
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Bronz226.331445 mÉM
85.Varga Annamária
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ócsai Anna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
NINCS
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
3. osztály
Bronz225.291522 mÉM
86.Kormos Ramóna
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Pál-Korbuly Viktória
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Sándor Levente
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Bronz220.95896 mÉM
87.Komlósi Emma Julianna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Korpás Hanna Diána
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Móré Linett
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Bronz220.341522 mÉM
88.Szlobodnyik Eliza
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Koplányi Sára
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Kremnicsán Dóra
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
5. osztály
Bronz208.951093 mÉM
89.Három Csenge
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Szőke Anna
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Tőkei Gréta
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
122.00765 mÉM
90.Szőgyőr Roxána
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Szegedi Norbert
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
Mustos Zalán
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
5. osztály
113.00896 mÉM
91.Bettenbuch Luca
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Vécsei Iringó
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Ferenc Boglárka
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
100.00765 mÉM
92.Lakatos Larina
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Lólé Mira
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
Shvella Luca
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
5. osztály
100.00131 mÉM
1.Bedő Máté
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
5. osztály
Simon Amira Renáta
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
5. osztály
Tomor Dorottya Zóra
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
5. osztály
Arany683.861353 mKD
2.Bodor Fanni
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Jónás Berta
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Cziráki Sára
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany583.891353 mKD
3.Borbély Réka Magdolna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Dreska Borbála Mária
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Juhász-Dúró Júlia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany583.491353 mKD
4.Torma Domonkos
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Pauer Áron
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Vallyon Éva
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany575.061836 mKD
5.Vanya Vince
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Törőcsik Benedek
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Ugrics Bence
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Arany557.112701 mKD
6.Fabó Marcell
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kádár Simon
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Bagó Péter
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany556.193348 mKD
7.Kővágó Edit Gréta
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Tax Ferenc
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Varga Flóra
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Ezüst486.691422 mKD
8.Galambos Szabolcs Hunor
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Sebestyén Csaba
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Molnár Máté
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Ezüst483.871517 mKD
9.Jeszenszky Emese
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Czeglédi Luca
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Hámori Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst483.431294 mKD
10.Jónási Borbála
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Krupánszki Barnabás
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Soós Milán
Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Ezüst479.261565 mKD
11.Fierpasz András
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Krepsz Zalán
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Tombor Benedek
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Ezüst478.791934 mKD
12.Ódor Holló
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Horváth Erik
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Nagy György Trisztán
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Ezüst477.181083 mKD
13.Koppány Marcell
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Csöppüs Erik
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Musitz Marcell
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst475.731402 mKD
14.Győrfi Gergő
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bozori Gergő
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Radics András
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst475.141740 mKD
15.Palánszky Nóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Gyurisán Gréti Kincső
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bujdos Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst474.501402 mKD
16.Cselik Mandula
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kővári Géda
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Horváth Elena
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst474.431755 mKD
17.Fülöp Lorena
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Buzás Dóra
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
nincs
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Ezüst472.471938 mKD
18.Simon Barnabás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Szabó-Desits Bence
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Wilhelm Kenéz Mór
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst472.311403 mKD
19.Molnár Nóra
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Téglás Abigél
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Vadas Zoé
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Ezüst470.511889 mKD
20.Simkó-Tardi Kornél
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Dobson Róbert
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Zsendovics Levente
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst466.531712 mKD
21.Sárközi Tamás Márton
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Lassu Marcell
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Herczeg Marcell
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Ezüst465.972081 mKD
22.Varga Kristóf
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Mits Vilmos
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kis Csanád
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst464.931403 mKD
23.Bernáth Réka Margit
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Tóth Vivien
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Horváth Angéla
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Ezüst462.411403 mKD
24.Lázár Alexander
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ézsöl Tamás
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Mészáros Olivér
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst459.641440 mKD
25.Evans Indigó
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Lippai-Nagy Dániel
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bajnógel Dániel
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst459.332120 mKD
26.Bécsi Dorottya
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gózon Borka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Tóth Lilien
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst458.421769 mKD
27.Rasovszky Csepke
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Jakus Kamilla
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Horváth Kata
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst458.401965 mKD
28.Fekete Csaba
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Szalai Petra
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Zámbó Gergő
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Ezüst457.331535 mKD
29.Gogola Márton
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Szőnyi Zsombor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Kiss Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst455.761535 mKD
30.Krizsan András Viktor
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Tóth Áron
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Kalmár Kende
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst455.561535 mKD
31.Filkor Barnabás
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Galamb Levente
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Witzl Zsuzsanna
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
3. osztály
Ezüst454.632591 mKD
32.Györke Zalán
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Bedecs Bálint
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Horváth Kristóf
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Ezüst453.501535 mKD
33.Lambert Anikó
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Juhász-Duró Lőrinc
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Stéger Georgina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst453.341846 mKD
34.Fülöp Katalin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Szuhogyi Vivien Rebeka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Sipos Kitti
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst452.351733 mKD
35.Győrffy Huba
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Láposi Kornél
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Pap Marcell
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Ezüst451.571909 mKD
36.Mózes Sára
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bederna Lilla
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Lanczendorfer Hanna
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst451.341733 mKD
37.Vajda Hanna
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Puspán Elena
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Szántó Bence
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst450.201653 mKD
38.Domina Enikő Katalin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Guttmann Dóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Faller Marcell
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst449.611771 mKD
39.Nádasi Benedek
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
6. osztály
Nádasi Marcell
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
6. osztály
Erdei Máté
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
6. osztály
Ezüst447.601931 mKD
40.Gyimesi Vivien
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Mudroczki Marcell
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Vadas Márk
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Ezüst443.491848 mKD
41.Horváth Gréta
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5. osztály
Horváth Márk
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5. osztály
Tippán-Fekete Lara
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5. osztály
Ezüst440.563828 mKD
42.Kotter Péter
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ágoston Bence
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Sütöri Ákos
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst438.622300 mKD
43.Halápi Petra
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Köbli Dorka
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Vigh Johanna
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst427.032706 mKD
44.Nagy Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Rózsahegyi Kitti
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Máté Linda
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Bronz356.981167 mKD
45.Mezei Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Gáspár Gergő
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Vaczkó Csongor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz355.111381 mKD
46.Bublovics Adrienn
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Mercz Tamara
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Greksa Vivien
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Bronz353.151274 mKD
47.Szegedi-Rakó Attila
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Buzás Zsombor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Orbán Hanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Bronz350.961603 mKD
48.Adancsek Anikó
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Mereszij Kelli
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Simon Klaudia
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Bronz340.351605 mKD
49.Dávid Anna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Csaba Viktória
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Lázár Anasztázia
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bronz339.181605 mKD
50.Pertz Rebeka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Lubastyik Kíra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Uj Attila Zsombor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bronz244.731049 mKD
51.Kolmankó Jázmin Zoé
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Kovács Hunor
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Tórizs Alina
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
6. osztály
Bronz242.391049 mKD
52.Jávorkszi-Bús Barbara
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5. osztály
Ecker Ákos
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5. osztály
Tóth Enikő
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5. osztály
Bronz227.001274 mKD
53.Marton Kata
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Madár Jázmin
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Braun Petra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz223.521458 mKD
54.Nagy Csongor
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Maus Gergő
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kocsis Bendegúz
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz212.761548 mKD
55.Jankó Gréta
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Körmendi Anna
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Máté Lili
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
5. osztály
Bronz212.401548 mKD
56.Császár Lara Vica
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
5. osztály
Illés Barnabás
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
5. osztály
Mezei Jázmin
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
5. osztály
116.00765 mKD
57.Schildmayer Miksa
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Nagyidai Nándor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Böröcz Andor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
100.00765 mKD
1.Németh Édua
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Lichtmann Flóra
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Molnár Levente
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Arany581.471448 mNYD
2.Formanek Karolina
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
6. osztály
Hajós Maja
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
6. osztály
Makai Léna Mária
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
6. osztály
Arany565.691971 mNYD
3.Bognár Kitti
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Sávoly Szofi
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Krajczár Emília
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Arany565.273066 mNYD
4.Nyerges Olivér
Beledi Általános Iskola, Beled
6. osztály
Takács Péter
Beledi Általános Iskola, Beled
6. osztály
Tuba Szilárd
Beledi Általános Iskola, Beled
6. osztály
Ezüst487.151481 mNYD
5.Nagy Zétény
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Goga István
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Hermán Balázs
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Ezüst485.21749 mNYD
6.Bódis Alexa
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép
6. osztály
Bárdi Zselyke
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép
6. osztály
Balázs Noel
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép
6. osztály
Ezüst483.532259 mNYD
7.Kovács Bálint
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Kovács Barnabás
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Nagy-Kovács Ádám
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst476.711414 mNYD
8.Reider Réka
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Eredics Dorina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Surányi Dominik
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Ezüst476.191282 mNYD
9.Neszmélyi Gergely
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Szabados Gellért
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Varga Flóra
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst476.131389 mNYD
10.Hunyadi Csenge
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Erdélyi Jázmin
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Farnady Katica
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Ezüst474.731744 mNYD
11.Vámos Boglárka
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Kovács Panna
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Nagy Kinga
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Ezüst474.681578 mNYD
12.Horváth Bendegúz
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ferencz-Szabó Ádám
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ezüst470.431597 mNYD
13.Csenger Tamara
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Fenyősi Anna
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Tápler Janka
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst469.621536 mNYD
14.Molnár-Nagy Nóra Anna
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
6. osztály
Nagy Ádám
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
6. osztály
Pekó Ádám
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
6. osztály
Ezüst468.602872 mNYD
15.Bujtár Dominik
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Galambos Gábor
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Hagen Bálint
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst465.752230 mNYD
16.Sólyom Zétény
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Scheier Ákos
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
NINCS
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Ezüst457.763172 mNYD
17.Szarka-Keveházy Vilmos
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
6. osztály
Völgyes-Tama Dominik
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
6. osztály
Mészáros Maxim Krisztián
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
6. osztály
Ezüst455.641535 mNYD
18.Horváth Regina
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
6. osztály
Öveges Viktória
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
6. osztály
Schneider Viola
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
6. osztály
Ezüst454.973673 mNYD
19.Dékány Zselyke
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Csáki Levente
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Jenei Zsófia
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst453.452118 mNYD
20.Bakóczai-Ihrig Gréta
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Bogdán Babett
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Farkas Enikő
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Ezüst450.111733 mNYD
21.Horváth Martin
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
6. osztály
Szincsák Dávid Zoltán
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
6. osztály
Nait-Mansour Milan
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
6. osztály
Ezüst449.553766 mNYD
22.Darázs Dániel
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Hanics Bálint
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Horváth Alex
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Ezüst449.501733 mNYD
23.Vincze Zita
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Kovács Laura Zoé
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Dóczi Eszter Regina
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Ezüst443.781848 mNYD
24.Sipos Dóra
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Varga Vanda
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Botfa Rebeka
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ezüst443.131848 mNYD
25.Kiss Attila
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Tavasz Huba
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Nagy Levente
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ezüst440.562675 mNYD
26.Vinkelbauer Áron
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Kőris Richárd
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Nincs
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Bronz356.901132 mNYD
27.Hencz-Dombos Ágoston
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Farkas Bendegúz
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Ludovics Réka
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bronz352.791132 mNYD
28.Jánosi Mihály
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola, Vasszécseny
5. osztály
Kiss Bálint
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola, Vasszécseny
5. osztály
Szerdahelyi Máté Endre
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola, Vasszécseny
5. osztály
Bronz348.49979 mNYD
29.Belényes Levente Antal
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Kocsis Áron
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Karácsonyi Zoltán Levente
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Bronz347.251444 mNYD
30.Bozzai Kincső
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ferencz-Csibi Rebeka
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Bronz339.471605 mNYD
31.Giczi Noel
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
5. osztály
Farkas Dániel
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
5. osztály
Horváth Attila
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
5. osztály
Bronz335.631605 mNYD
32.Makkos Emese
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Petrik Zsolt
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Vizler Zselyke
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bronz240.50985 mNYD
33.Békési Balázs
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
5. osztály
Kovács Ákos
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
5. osztály
Makai Richárd
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
5. osztály
Bronz222.85979 mNYD
34.László Kende
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Boda Gergő
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Nagy Bence
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bronz214.101719 mNYD
35.Baranyai Barnabás
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Jászfalusi Dominik
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Erőss Bence
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bronz213.631719 mNYD
36.Mészáros Flóra
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
5. osztály
Takács Nóra Linett
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
5. osztály
Schmidt Petra
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
5. osztály
Bronz211.241093 mNYD
37.Simon Patrik
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
5. osztály
Sövényházi Máté
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
5. osztály
Takács Dávid
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
5. osztály
100.00765 mNYD
1.Varga Bálint
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Perjési Dávid
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Dévényi Péter
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Arany691.841042 mPM
2.Balatoni Dominik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Bettenbuk Regő
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Petik Hunor
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Arany690.591075 mPM
3.Jovanovic Mila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Nagy-Király Szonja
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szendrői Balázs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany687.061320 mPM
4.Lipóczki Emma
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Oroszi Rózsa
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Procopuic Bernadett
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Arany575.142116 mPM
5.Végh Laura
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Garamszegi Gréta
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Koncz Nóra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany573.902710 mPM
6.Kádár Adrienn
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Nagy Dániel
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Kobolák Dominik
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany573.561996 mPM
7.Fehér Blanka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Berinszki Dzsenifer
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Lakatos Rajmund
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Arany573.113763 mPM
8.Juhász Zsófia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Gábor Dorottya Erzsébet
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Bódis Bence Hunor
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany572.511996 mPM
9.Kardos Szabolcs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Weiszhaupt Gergő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Budavári Benedek
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany570.182889 mPM
10.Katona Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nagy Adrienn
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany568.512116 mPM
11.Horváth Bendegúz
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Nyári Léna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Balogh Mira
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany566.761892 mPM
12.Ecseri Balázs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Lehel Botond
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Richtseidt Gergő
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany565.502031 mPM
13.Karvai Emília
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kárpáti Regina
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Medveczki Gyöngyi
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany563.971987 mPM
14.Filep Denisz
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Halász Ferenc
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Tímár Tamás
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Arany559.644210 mPM
15.Fórizs Márk
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bilincsi Roland
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Medvegy Dávid
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany558.632309 mPM
16.Galli Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Böröcz Boglárka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Korsinszky Ágnes
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany555.251796 mPM
17.Tamás Ábel
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Tóth László Barnabás
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Baár Dávid
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany554.543267 mPM
18.Bodó Csanád
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ignácz Gergő
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Rákóczi Kende
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany553.702622 mPM
19.Gephard Milán
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Juhász István
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Dobi Csanád
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Arany549.063493 mPM
20.Hajdu Eszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Mehlhoffer Janka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Rajzó Áron Bendegúz
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany537.842497 mPM
21.Csonka Botond
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Hermann Károly
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Podráczki Arnold
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany514.934490 mPM
22.Szilágyi Alíz
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Bauer Soma
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ezüst482.972211 mPM
23.Baksa Diána
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Tolnai Panna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Ezüst481.631565 mPM
24.Geszti Márk
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
5. osztály
Bartkevics Blanka
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
5. osztály
Kucsera János
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
5. osztály
Ezüst480.921109 mPM
25.Forján Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kovács Ajsa
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bátka Fanni
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst479.871728 mPM
26.Chmelik Eszter
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Tampu Margaretta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst479.681204 mPM
27.Dobai Emma
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Haraszin Alexandra Norina
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Fodor Panna Rebeka
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Ezüst479.431559 mPM
28.Chmelik Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Szentistváni Máté
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Hinkó Barna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst478.692623 mPM
29.Szávai Réka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Horváth Mariella
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Fekete-Szabó Sára
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst475.571414 mPM
30.Schmeisel Flóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Varga Eszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Rikker Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst474.062392 mPM
31.Svébis Anna
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Répási Gréta
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Rizmajer Anna
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Ezüst472.781595 mPM
32.Raffay Péter
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Hoó Dávid
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Nagy Levente
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Ezüst470.133579 mPM
33.Drábik Panna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Pozman Emma
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Richter Eszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst469.572004 mPM
34.Laki Perta Vanessza
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Mojem Dominik Richard
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Nyári Kornél
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Ezüst468.371785 mPM
35.Bénik András
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Nagy Boldizsár
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst467.991660 mPM
36.Balog Miklós
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Gere Antónia
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Németh Kamilla
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst467.891456 mPM
37.Pop Hanna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Polgár Petra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács-Láng Dorka
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst467.852959 mPM
38.Balogh Ágnes
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Győri Katalin
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Zsidákovits Anna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst467.781533 mPM
39.Köpe Janka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Major Dóra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Palatka Emília
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ezüst466.312362 mPM
40.Baranyai Flóra
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Ritvay Boglárka
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Török Botond Levente
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Ezüst465.501403 mPM
41.Banai Búcsú
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Búcsús Bence
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Szondi Szép Ábel
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst465.344028 mPM
42.Patkó Panka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Patonai Petra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Füle Gréta
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Ezüst464.843701 mPM
43.Szücs Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Incze Márton
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Potoczki Kornél
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst464.543102 mPM
44.Csóvári-Katona Boróka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Kontreczki-Catalan Lúcia Benedikta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Szederkényi Dorottya
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst464.401403 mPM
45.Sziklai Léna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Tóth Borka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Magyar Lotte
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst464.062618 mPM
46.Tímár Johanna
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
5. osztály
Boda Petra
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
5. osztály
Földvárszki Luca
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
5. osztály
Ezüst463.932135 mPM
47.Kincses Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Pásztor Attila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Madaras Áron
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst461.902376 mPM
48.Stoffán Ádám
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pető Kata
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gede Nóra
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst461.652271 mPM
49.Lőrincz Nimród
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Almási Krisztián
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bálint Marcell
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst461.312870 mPM
50.Gimesi Mór
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Gimesi Villő
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Fehér Dominik
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
3. osztály
Ezüst461.191601 mPM
51.Borbély Kristóf
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Lakatos Áron
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Németh Milán
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst461.181491 mPM
52.Hegedűs Zalán Tamás
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ujj Zalán
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst460.441601 mPM
53.Grósz-Illés Péter Zakariás
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Szamosvölgyi Marcell Zoltán
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst459.711601 mPM
54.Murányi Eszter
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Horváth Liza
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Godó Ádám
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Ezüst458.932135 mPM
55.Csomós Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Alapi Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kreisz Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst458.262636 mPM
56.Nagy Csenge
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Károlyi Vanda
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Magyar Bianka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst457.872467 mPM
57.Harmati Balázs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Sárosdi Benedek
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Teplán Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst456.761535 mPM
58.Erki Dominik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Malcsiner Erik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst456.551535 mPM
59.Kövesdi Zsófia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Molnár Vivien
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst456.411535 mPM
60.Bajcsi Henrietta
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Németh Kinga
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst455.871857 mPM
61.Kocsis Hunorka
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Mikó-Vizkeleti Dominik
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
NINCS
Kardos István Általános iskola és Gimnázium, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst455.851535 mPM
62.Hegedűs Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bebesi Bálint
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Jánosi Attila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst454.512764 mPM
63.Kozák Botond
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Koósz Márton Péter
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bálint Dániel
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst454.115852 mPM
64.Tóth Nóra
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kósa Borbála
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tanács Lelle
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst453.501876 mPM
65.Csécsei Dominik
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Hornyan Mátyás
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Vörös Áron
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst452.392418 mPM
66.György Claudia
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
6. osztály
Michélisz Nóra
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
6. osztály
Schenk Noémi
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
6. osztály
Ezüst452.051909 mPM
67.Czifrák Mátyás
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Steiner Bence
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Gergely-Sujtó Márton
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Ezüst451.432095 mPM
68.Enyedi Bene
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Imreh Róbert
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Farkas Doroti
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst451.161876 mPM
69.Hegedűs András
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Nyiri István Gergely
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Tóth Döme
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Ezüst450.872139 mPM
70.Boldizsár Luca
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Keresztényi Orsolya
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Benedek Anita
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst449.781493 mPM
71.Pap András
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Maszarovics Attila
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Rudas-Fodor Tamás
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst449.444512 mPM
72.Ignácz Míra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Péter Luca
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szőke Bíbor Napsugár
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst447.651931 mPM
73.Lévai Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Németh Péter
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Sponga Bence
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst447.471848 mPM
74.Nagy Hunor Attila
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Svébis Attila
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Lipi Gábor
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Ezüst447.321931 mPM
75.Majtán Noémi
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Tátrai Enikő
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst446.482008 mPM
76.Brtka Vivien
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Varga Regina
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Hajdú Hanna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Ezüst446.201931 mPM
77.György Nóra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szabó Boróka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst445.191945 mPM
78.Horváth Géza Kolos
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Kecskés Keve
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Oláh-Fekete Zsombor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst444.722223 mPM
79.Csaba Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Komlovszky Móric
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kollár Kende Benedek
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst444.093896 mPM
80.Bagi Zsolt
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Mike Szabolcs
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Somhegyi Márk
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst443.652008 mPM
81.Pintyőke Lilla
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kiss Viktória
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Schmidt Melissza
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst441.812223 mPM
82.Pergel Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Brittnek Márton
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Borosjenői Ervin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst441.384144 mPM
83.Benkó Eszter
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Kis Bartos Julianna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Tóth Roland
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Ezüst441.314944 mPM
84.Varga Fruzsina
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Tóth Tímea
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Neller-Kéri Zsófia
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Ezüst439.362300 mPM
85.Eöri Dóra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Vaskó Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst438.972658 mPM
86.Fitori Enikó
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
András Borbála
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Podámer Liliána
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst438.253136 mPM
87.Várfalvi Máté
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Forgács Dániel Gábor
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Kerek Lóránt
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Ezüst437.383517 mPM
88.Tóth Balassa
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Nemes Zádor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ródler Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst436.294132 mPM
89.Kaltenecker Tamás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kaltenecker Barna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Fülöp Barnabás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst435.415067 mPM
90.Nemoda Natália
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Molnár Enikő
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Varga Dominik
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst434.223741 mPM
91.Gábor Barbara
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Sziklai Karolina Erzsébet
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Újvári Mónika
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst429.594256 mPM
92.Horváth Zsombor
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Somogyi Ádám
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Sztrátya Loránt
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Ezüst427.533246 mPM
93.Kaldenecker Péter
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Kancsár Zoltán
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Kucsera János Benett
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Bronz361.65954 mPM
94.Török Viola
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Farkas -Kriston Fanni
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Gecsey-Horváth Dorottya
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz360.381049 mPM
95.Gál Áron
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Dósa Márk
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Kifut Tibor
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Bronz355.771065 mPM
96.Juhász Veronika Abigél
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Nagy Eszter Dóra
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Pajor Nóra Laura
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz355.171132 mPM
97.Borlai Maja
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Szabó Zétény
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Vörös Lili
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
6. osztály
Bronz354.501526 mPM
98.Galántai Jázmin Lúcia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Kurunczi Júlia Réka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz347.461142 mPM
99.Kovács Jázmin
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Jónás Zselyke
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Földi Frida
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Bronz347.351351 mPM
100.Coskun Süküfe Jázmin
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Endre Veronika
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz345.981351 mPM
101.Gerhát Péter Pál
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kocsis Anna Léna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Vass Domos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz338.061605 mPM
102.Krizsó Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Petendi Bendegúz
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ormándi Dominik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Bronz333.911605 mPM
103.Palmer Remy
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Corseu Kincső
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szabó Benedek
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz330.591719 mPM
104.Karczagi-Farkas Noémi
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pintér Adrienn
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Lilla
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz243.06423 mPM
105.Ablonczy Loretta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Herpai Eszter Abigél
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Menczer Zsófia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz235.96878 mPM
106.Zsuppán Bence
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Varga Boglárka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Tunkel Aurél
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz232.45996 mPM
107.Máthé Emma
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
6. osztály
Fazekas Benett
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
6. osztály
Treszkony Tamás
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
6. osztály
Bronz230.44624 mPM
108.Alapi Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Csomós Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kreisz Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz230.431142 mPM
109.Stefanucci Ferenc Marco
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Kovács Tibor Bence
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Takáts László
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Bronz229.371458 mPM
110.Feicht Anna Liza
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Bolvári Kristóf
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Brassói Máté
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Bronz228.871381 mPM
111.Dobai Lili
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kecskeméti Luca
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Bronz227.671274 mPM
112.Erki Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Lukács Botond
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Marosi Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz225.051522 mPM
113.Földi Csenge
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Lovas Lara Tamara
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Szöllősy Gergő Tibor
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz223.621522 mPM
114.Kállay Emese Kwirena
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Szabó Berta
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Fajt Jázmin
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Bronz222.691351 mPM
115.Baranyai Zsombor
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Varga Dávid
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Polyák Ádám
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Bronz222.081142 mPM
116.Dobai Réka Zoé
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Juhász Lili
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz220.67896 mPM
117.Karczagi Lili
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
6. osztály
Kóti Evelin
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
6. osztály
Lődi Anna
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
6. osztály
Bronz219.84979 mPM
118.Kiss Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Keleti István
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Schmiedt Ilke
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
122.00765 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság Régió
1.Fehér Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Faragó Csillag Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ispánovity Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Arany676.621355 mBP
2.Németh Júlia Mandula
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Balla Ignác
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Zempléni Levente Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Arany664.931591 mBP
3.Ferencz Kevin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Milovecz Fruzsina Panka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ozsváth Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany646.932074 mBP
4.Süth Miklós
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ungár Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Váczi Lóránt Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany576.211277 mBP
5.Dobos Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács Ádám Frederik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Krikler András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany573.041587 mBP
6.Kardos Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Korompay Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lajos Csanád
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany572.281438 mBP
7.Dániel Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hague Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Takács Vince Ata
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany565.781665 mBP
8.Almási-Wagner Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Denhoffer Nikolett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hansági Johanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany565.301570 mBP
9.NINCS
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ecseri Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Somoskői Barnabás
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany560.232131 mBP
10.Gyurka Viktor
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vaszilkó Nándor
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst487.601429 mBP
11.Bóta Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács Ágoston
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst481.011539 mBP
12.Gábor Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jen Lilla Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Marek Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst480.311194 mBP
13.Fehér Janka
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Pókos Lili Judit
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Kata Petra
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst479.411758 mBP
14.Szíjártó-Rácz Emma
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Sebők Nóra Dorottya
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Székely-Simon Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Ezüst478.181470 mBP
15.Baktai Barnabás
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Oros Botond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Varga Máté
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Ezüst477.971600 mBP
16.Zádor Alíz
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Pálfy Nóra
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Szentirmai-Zöld Jázmin
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Ezüst477.581399 mBP
17.Birócsák Olivér
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Herczeg Marcell
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Sipos Levente
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Ezüst474.961448 mBP
18.Tasi Tamara
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola , Budapest XIV. kerület
8. osztály
Suszter Péter
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola , Budapest XIV. kerület
8. osztály
Székelyhidi Dávid
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola , Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ezüst474.601653 mBP
19.Újváry András
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Tímár Ádám
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Szabó Anni
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Ezüst474.051523 mBP
20.Németh Flóra
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Siristye Szofi
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bánki Lujza
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst473.801576 mBP
21.Lőrincz Ágnes
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Benkő Tamara
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Nagygyörgy Júlia
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst473.231399 mBP
22.Nyisztor Dávid
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Sóki Milán
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Balla Blanka Júlia
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst472.561799 mBP
23.Jankó András
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Maukner Dominik
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Bágyi Milán
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst469.962060 mBP
24.Rozmanitz Gergő
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola , Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ekler Miklós
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola , Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ritócz Lili
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola , Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ezüst469.882013 mBP
25.Borkó Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Várhalmi Mátyás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pekács-Andrási Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst469.631728 mBP
26.Bazsó Bori
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Bombera Emma
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Kiss Zóra Lilla
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Ezüst469.391818 mBP
27.Rádi Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rádi Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Yan Gaohaotong
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst468.911799 mBP
28.Vén Villő
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Mokcsay Diána
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Gebora Julcsi
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst468.722401 mBP
29.Hajdú Botond
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Horváth Nimród
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Szonja Villő
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst467.612205 mBP
30.Márkus Boróka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Helfrich Janka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bartha Bíborka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst467.191728 mBP
31.Kiss-Karasszon Ádám
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Németh Martin
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Nincs
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst466.112149 mBP
32.Bors Emma Zorka
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Szabó Lola Masa
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Nincs
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst464.771960 mBP
33.Mihalkovics Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bende Nimród
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gárdonyi Ágoston
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst461.272152 mBP
34.Molnár Csaba Olivér
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Emil Gergő
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Lukács Dávid
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst459.372165 mBP
35.Kovács Martin
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Rácz Bence
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Kiss Vanda
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst458.992077 mBP
36.Kigyós Eszter Panna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Semegi-Nyulas Csaba
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst458.872166 mBP
37.Szalay Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rabóczki Lia
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nemestóthy Gréta
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst458.582461 mBP
38.Somogyi Borka Zsuzsanna
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Széll Veronika
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Toth Lara
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst455.712165 mBP
39.Gergely Viktória
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
7. osztály
Beck István József
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
7. osztály
Gyuris Lőrinc
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
7. osztály
Ezüst451.582557 mBP
40.Mókus Fanni
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Szugyiczky Anna
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Sztupkay Nóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Ezüst449.682357 mBP
41.Valter Lőrinc
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Mizsák Dávid
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Dudics Dominik
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst449.062827 mBP
42.Sió Salamon
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Hostyanszki Kristóf
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Sramko Márk
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Ezüst444.982636 mBP
43.Konkoly Bori
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Konkoly Csongor
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Tebaldini Dóri
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Ezüst444.282576 mBP
44.Orosz Márk
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Szél Marcell
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst443.172489 mBP
45.Herda Kristóf
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Harót Gergő
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst443.162857 mBP
46.Orosz Nándor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szőke Zalán Attila
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Happe Maximilian Dániel
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst443.112857 mBP
47.Marschek Anna Klára
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Feldmann Emma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Ezüst438.032542 mBP
48.Nagy Dorottya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Matula Natália
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Széles Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst437.512489 mBP
49.Kovács Eszter
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Pintér Lara
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Hunics Barbara
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst431.792918 mBP
50.Bacskó Bálint
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pham Viet An
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tran Thanh Hai
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz371.811185 mBP
51.Maróti Dóra
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Horváth Renáta
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Tarsoly Róza
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Bronz365.511469 mBP
52.Dudla Dorottya
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Németh Emília
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bereczk Abigél
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz364.091597 mBP
53.Bánsághi Mihály
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Bolya Mirkó
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Nagy Mikes
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Bronz361.621597 mBP
54.Baczkó Sára
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Simon Barnabás
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pálfi-Gábor Nátán
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz357.761597 mBP
55.Huang Shiya
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bathó Dániel
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Orere Csenge
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz355.211597 mBP
56.Subert Kata
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
8. osztály
Paulik Brigitta
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
8. osztály
Pusztay Zsanna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
8. osztály
Bronz352.241597 mBP
57.Handzó Dániel
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Román Ádám
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Nincs
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Bronz343.391898 mBP
58.Bán Olivér
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Izsa Ferenc Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Őri Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz340.241534 mBP
59.Bánszki Zsófia
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Molnár Zsolna
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Nincs
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Bronz337.251826 mBP
60.Gutyina Lili
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Fésüs Balázs
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Szili Pongrác
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Bronz332.802358 mBP
61.Fábián Petra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Földesi Amira
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kámán Bora
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz329.662358 mBP
62.Márffy Leila
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Bíró Lilien
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Mizsei Márta
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Bronz246.441185 mBP
63.Keresztes Boglárka
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Rompos Mira
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Weisz Ágnes
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz239.031357 mBP
64.Jáger Margaréta
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bajor Dorina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zombori Anna Blanka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz237.631597 mBP
65.Szanku Bianka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hollenberger Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szoukup Dóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz236.741357 mBP
66.Missura Vilmos
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Senkár Zoé
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Magyari Flóra
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Bronz235.97592 mBP
67.Juhász Donát
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Pint Olivér
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Nincs
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz233.741898 mBP
68.Szánthó Ákos
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Petris Benjámin
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Nincs
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bronz233.531741 mBP
69.Sándor Ádám
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Stock Áron
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Pap Jeromos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Bronz222.651534 mBP
70.Bakró Szonja
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Csépe Emma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Puskás Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz222.261450 mBP
71.Bakos-Müller Noémi
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Papp Leila
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Sallay Jázmin
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Bronz222.101450 mBP
72.Berta Alíz Andrea
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
8. osztály
Raibl Laura
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
8. osztály
Móra Kira
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
8. osztály
Bronz221.201986 mBP
73.Suszter Anna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Koósa Gréta
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dudla Natália
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz221.111450 mBP
74.Ferrer-Divós Albert
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Balázs Benedek
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Szendrey-Sipos Artúr
Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.921450 mBP
75.Oldal Lara
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Suták Boglárka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rasztovics Jázmin
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz220.461694 mBP
76.Kovács Edit Gréta
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ortelli Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vitéz Szonja Dóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz220.392226 mBP
77.Balogh Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Véghelyi Flóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dombi Gréta
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz220.352226 mBP
78.Hegedűs Péter
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Mészáros Zsófia
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Demeter Dóra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz216.071534 mBP
79.Oros Angéla
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Sebők Panna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Szántó-Gál Sára
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Bronz215.662118 mBP
80.Katona Lili
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Szabó Luca
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Bronz214.301666 mBP
81.Tricskó Bianka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Basa Bianka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Bálint Márton
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Bronz214.271666 mBP
82.Pilhál Hanna
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Orosz Boglárka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Labodics Bori
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Bronz213.462118 mBP
83.Csikány Luca
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Kató Lelle
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Tóth Liza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Bronz213.061353 mBP
84.Török Lili
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Lukács Gréta
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Szobota Liliána
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
8. osztály
Bronz212.021666 mBP
85.Gárdos Lívia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Horváth Zétény Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács Zorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
122.001090 mBP
86.Kulcsár Zoltán
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Balázsi Bálint
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Kovács Gergő
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
113.001279 mBP
87.Kovács Ádám
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Sándor Bálint
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
Boczkó Benedek
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
7. osztály
100.001090 mBP
1.Losonczi Bence Barnabás
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Vigh-Molnár Rudolf
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
György Nimród András
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Arany567.371899 mDA
2.Deák Dániel
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Giczi Dániel
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Zhao Ziqian
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Ezüst485.75918 mDA
3.Felhő Zétény
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Nyulász Ádám
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Gyuris Gergely György
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst478.381247 mDA
4.Török Márton
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Kisbodri Bálint Attila
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Tóth András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Ezüst476.201576 mDA
5.Balogh Árpád Balázs
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Janó Flórián
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Orosz Máté
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Ezüst468.421781 mDA
6.Kiss Máté
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Nagy Balázs
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Mácsai Zalán
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Ezüst465.932334 mDA
7.Pesti Mirjam
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Meleg Hédi
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Tusa Barnabás
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst464.281781 mDA
8.Harmati Zsolt
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
7. osztály
Földi Bence
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
7. osztály
Földi Balázs
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
7. osztály
Ezüst462.331781 mDA
9.Erdős Marcell
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Eisterer Benjamin Bálint
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Dombi-Kiss Botond
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Ezüst461.902112 mDA
10.Szűcs Ferenc
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Német Hanna
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Tulipán Adrienn
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst461.673035 mDA
11.Katona Kira Nadin
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Kovács István Dániel
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Bajnóczi Márton
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Ezüst455.404236 mDA
12.Bagaméry Mirtill
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Varró Mátyás
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Viszkok Márk Dániel
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Ezüst453.733259 mDA
13.Kovács Dorina
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Urbán Bíborka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Farkas Áron Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Ezüst452.943168 mDA
14.Kiss Barnabás
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Pörge Regő
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Gedra Botond
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Ezüst445.963005 mDA
15.Patai Maja
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas
8. osztály
Rasztik Renáta
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas
8. osztály
Szalma Ivett
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst443.482542 mDA
16.Tóth Emma
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Zsizsik Luca
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Farkas-Csamangó Benedek
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Ezüst443.422541 mDA
17.Lévai Medárd
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Zemanek Ákos
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Paulik Marcell
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Ezüst427.123471 mDA
18.Kaposvári Tünde
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Rehák Fanni
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
NINCS
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
Bronz363.951357 mDA
19.Herpai Rita Éva
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Szabó Liza Kincső
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Varró Emma Anita
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Bronz362.231357 mDA
20.Szabó Emma
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Varjaskéri Zita
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Bárány-Almási Bianka
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Bronz350.212294 mDA
21.Benkó Boglárka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Hallai Flóra Panna
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Berkó Tibor
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Bronz347.821694 mDA
22.Fazekas Réka
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Kálmán Kamilla
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Csarnó Dominika
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Bronz344.431981 mDA
23.Ugrai Áron
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
7. osztály
Vincze János
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
7. osztály
Dóczi Zsombor
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
7. osztály
Bronz343.281982 mDA
24.Nagy Gábor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Cseh Bertalan Brúnó
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Harmat Kornél
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz341.292226 mDA
25.Horváth Mira Valéria
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Besesek Virág
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Antós Lilla Katica
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Bronz336.472358 mDA
26.Fabó Franciska
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
7. osztály
Sápi-Nagy Petra
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
7. osztály
Lászlai Flóra Beáta
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
7. osztály
Bronz243.191386 mDA
27.Antal Dominik
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Insperger Ferenc
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Megyaszai Péter
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Bronz226.301221 mDA
28.Gránicz Zétény
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas
8. osztály
Ocskó Zétény
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas
8. osztály
Pesti Dániel
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas
8. osztály
Bronz213.362358 mDA
29.Kovács Gábor
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
3. osztály
Mazurák Zsolt
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
3. osztály
NINCS
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
3. osztály
Bronz213.342358 mDA
30.Ézsiás Máté
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Belovai Adél
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Rekötye Alex
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Bronz213.112358 mDA
31.Balogh Larissza
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Vásárhelyi-Varga Dalma
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Fritz Eszter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Bronz211.291826 mDA
32.Farkas Emese
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Weinausz Nóra
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
NINCS
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
3. osztály
Bronz208.351353 mDA
33.Orosz Endre
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Farkas Márton
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Hatos Szekander Vendel
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
125.00509 mDA
1.Koleszár Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Major Botond
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Tóth-Szontágh Gellért
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Arany588.721048 mDD
2.Csige Éva Ágota
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
8. osztály
Künsztler Eliza
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
8. osztály
Szőts Anna
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
8. osztály
Arany587.88834 mDD
3.Pintér Nikoletta
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Apáti Márk
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Lukács Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Arany573.471707 mDD
4.Krausz Zara
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Fenyvesi Gréta
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Markovics Nóra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Ezüst468.972598 mDD
5.Juhász Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Kálmán Gergő
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Horváth Ábel
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Ezüst468.511799 mDD
6.Kasler Dávid
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Kiss Dávid
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Balla Áron
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Ezüst461.934250 mDD
7.Palkó Mihály
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Melcher Ákos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Pék Andris
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Ezüst458.492297 mDD
8.Jakab Patrik
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Gulyás Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Schwind Márk
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst457.282757 mDD
9.Resál Botond
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Dudás Gorán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Nagy Ádám
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Ezüst453.912157 mDD
10.Hudvágner Borbála
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Horváth Eszter Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Bakó Sára Boróka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Ezüst453.292331 mDD
11.György Vilmos
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
7. osztály
Kocsis Kevin
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
7. osztály
Tompa Richard
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
7. osztály
Ezüst450.562410 mDD
12.Juhász Márk
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Háry Dárkó
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Zsifkovics Milán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Ezüst447.613812 mDD
13.Gáll Natália
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Bánki Nikolett
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Bobány Betta
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Ezüst447.212357 mDD
14.Bleicher Tímea
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Tenk Dorina
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Török Laura
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Ezüst446.242357 mDD
15.Tóth -Dékány Barnabás
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Nagy Márk
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Divják Deján
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Ezüst435.514188 mDD
16.Horváth Milán
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
8. osztály
Réti Milán
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
8. osztály
Pál Boglárka
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
8. osztály
Bronz366.011469 mDD
17.Fehér Benedek
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
8. osztály
Herbály Milos
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
8. osztály
Dallos László
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
8. osztály
Bronz361.551597 mDD
18.Balaskó Bence Noel
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
7. osztály
Ötvös Dániel Zsolt
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
7. osztály
Pozsár József Mikás
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
7. osztály
Bronz355.611065 mDD
19.Földesi Gréta
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Rácz Panna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Lőrincz Anna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Bronz348.721981 mDD
20.Gáspár Emma
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Vincze Szilvia
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Kárpáti Márton
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Bronz347.982531 mDD
21.Varga Rebeka
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Sztanics Réka
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Kántor Míra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
7. osztály
Bronz346.271986 mDD
22.Tóth Bálint Péter
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
7. osztály
Orsós János
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
7. osztály
Gyuricza Martin
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
7. osztály
Bronz339.132143 mDD
23.Horváth Panka
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
8. osztály
Békási Evelin
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
8. osztály
Bodó Szederke
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
8. osztály
Bronz232.111741 mDD
24.Geller Dávid
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Somogyvári Zsombor
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Beréti Balázs
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz229.031449 mDD
25.Szilágyi Boróka
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Herbály Mila
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Bertus Kata
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Bronz223.682143 mDD
26.Károlyi Jázmin
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Orsós Ágnes
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Sárdinecz Hédi
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Bronz221.181986 mDD
27.Andrási Levente
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
7. osztály
Pap Bendegúz
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
7. osztály
Prokli Olivér
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
7. osztály
Bronz221.052143 mDD
28.Mészáros Janka
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Filákovity Dana
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Papp Míra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
8. osztály
Bronz220.541221 mDD
29.Lakatos Róza
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Gyenis Gréta
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Bronz216.031534 mDD
1.Szabó Botond
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Bíró Boglárka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Dombrády Anna
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Arany569.321811 mÉA
2.Tar Melinda
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Popovics Hanna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Szász Kamilla
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst483.831024 mÉA
3.Garda Botond
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Nyirán János
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Tompa Benedek
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst477.051395 mÉA
4.Boszágh Petra
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Csontos Jázon
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Stummer Bianka
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Ezüst474.841653 mÉA
5.Bagu Henrietta
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Lakatos Réka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Nauner Katinka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Ezüst474.692370 mÉA
6.Kovács Dénes
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Koncz Tibor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Nagy Gergely Tamás
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Ezüst471.871923 mÉA
7.Szalóki Árpád
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Bohács Péter
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Dobos Máté
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Ezüst467.301523 mÉA
8.Báldos Simon Ábel
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Bagi Róbert
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Lakatos Márton
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Ezüst466.912183 mÉA
9.Szabó Gábor
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Kiss Gergely
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Szabó Nimród
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Ezüst465.912077 mÉA
10.Árvai Vivien
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kis Jázmin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Balogh Jázmin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst464.422357 mÉA
11.Kóródi József
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Majinka Richárd
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Tőgyi Péter Dorián
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst463.081876 mÉA
12.Szilágyi László Bence
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Kerékgyártó Szabolcs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Nagy Károly Hunor
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst462.991876 mÉA
13.Balogh Zsombor
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Izetovic Leon
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szabó Máté Eduárd
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst462.942474 mÉA
14.Nagy Gréta Lia
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Simándi Amira
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ráthonyi Andrea
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst462.872474 mÉA
15.Törő Patrícia
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Vidovenyecz Máté
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst462.862540 mÉA
16.Kis Réka Nóra
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Horváth János
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst462.772343 mÉA
17.Sallai Balázs Máté
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Olszewszki-Szabó Ottó
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Lelesz Axel Rajmund
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst462.721876 mÉA
18.Kovács Anna Katalin
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Őz Bianka
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Kóród Kitti
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Ezüst461.692152 mÉA
19.Kunkli Ákos
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Mester Gergő
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Zajácz Levente
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst458.632112 mÉA
20.Bocskor Eszter
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Jéger Veronika
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Hevesi Kincső
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Ezüst458.482112 mÉA
21.Balogh Ákos
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Házi Dorka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Gáspár Nóra
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Ezüst453.624394 mÉA
22.Kondor Kamilla
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Pankotai Réka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Jóni Dorina
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Ezüst453.482157 mÉA
23.Dara Péter
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Cs. Tóth Olivér
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Szabó Nátán
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Ezüst452.052113 mÉA
24.Balázs Vince
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Csízi Károly
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Papp János
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Ezüst451.332410 mÉA
25.Semencki Patrik
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Hajas Ruben
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Szabó Gyula
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst451.022576 mÉA
26.Alker Panna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
7. osztály
Marján Míra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
7. osztály
Tornyai Nikolett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
7. osztály
Ezüst446.932736 mÉA
27.Farkas Róbert
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Dorka Ádám
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Mészáros Zétény
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
7. osztály
Ezüst443.542489 mÉA
28.Szép Jázmin Alexandra
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Szügyi Dorina
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Éles Anissza
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst440.962733 mÉA
29.Imre Olivér
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Horváth Dávid
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Botos Bence
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst440.332733 mÉA
30.Horváth Attila
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ludrik János Botond
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Kiss Dávid
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst439.733531 mÉA
31.Oláh Dorina
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Oszlánczki Amanda
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Kerezsi Eszter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Ezüst438.542733 mÉA
32.Gulyás Eszter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Kardkovács Réka
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Komlósi Zara
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Ezüst438.532733 mÉA
33.Dombrády Sára
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
7. osztály
Pintye Réka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
7. osztály
Máté Csenge
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
7. osztály
Ezüst434.423636 mÉA
34.Bakró Leila Vanessza
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Kovács Viktória
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
NINCS
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst428.983305 mÉA
35.Rebrei Csilla
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Farkas Liza
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Máté Lara
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
8. osztály
Ezüst426.873013 mÉA
36.Morvai-Feher Luca
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Sipos Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
3. osztály
Bronz365.191268 mÉA
37.Csobán Levente
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Juhász Csenge
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Dombrádi Zsombor
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz353.641597 mÉA
38.Dankó Bercel
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
7. osztály
Tóth Rajmund
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
7. osztály
Sztanek Dávid
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz352.161898 mÉA
39.Kerekes Lili
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Papp Rebeka
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Telenkó Zsófia
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz346.591986 mÉA
40.Lippai Elena
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Driszku Nóra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Papp Diána
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz340.022143 mÉA
41.Hajdú Alexandra
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Fazekas Felícia Írisz
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
NINCS
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
3. osztály
Bronz334.522539 mÉA
42.Majoros Petra
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Rácz Fruzsina Lili
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szeőke Viktória
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Bronz331.422358 mÉA
43.Kapás Nóra
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Kovács Máté
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Csőke Gábor
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
8. osztály
Bronz330.332358 mÉA
44.Hegymegi Anna Júlia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Jenei-Szép Cecília
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma, Debrecen
7. osztály
Kiss Hanna
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz232.731449 mÉA
45.Ács Ágnes
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Antal Flóra
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Nagy Réka
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Bronz229.361981 mÉA
46.Kaszoni Zsuzsanna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Seszták Dóra
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Kártik Hanna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Bronz223.901741 mÉA
47.Hosszu Anna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
Tarcza Nikolett
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
Kima Regina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
Bronz215.911694 mÉA
48.Bánki Bence
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Semencki Zsombor
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Szegedi istván
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
8. osztály
Bronz214.001353 mÉA
49.Zaslati Letícia
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Hajas Hanna
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Hostyisovszki Stella
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Bronz213.691353 mÉA
50.Feleki Zsófia
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nyári Maja
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Máthé Beáta
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz211.132118 mÉA
51.Vogel Christian
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
Kulcsár Bence
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
nincs
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
3. osztály
Bronz210.131826 mÉA
1.Cziáky Zsombor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Papp Máté Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Stenczel Attila
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany578.411270 mÉM
2.Lupkovics Lázár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Terjék Temes
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Herczeg Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany578.181270 mÉM
3.Tasnádi Zsombor
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Lőrincz Kinga Larina
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Tömöri Márk
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Arany575.371365 mÉM
4.Havasi Dominik Olivér
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Molnár Boldizsár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Krizsovenszki Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany573.391683 mÉM
5.Sebestyén Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Farkas Enikő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Boros Áfra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany572.721589 mÉM
6.Bora Ádám
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Magyar Levente Árppád
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Tóth Domonkos
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany555.311899 mÉM
7.Leitner-Takács Bende
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Pocsay Bence Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Vermes András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ezüst481.851119 mÉM
8.Csirmaz Levente
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Lovas Máté
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Söderberg Ebba
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Ezüst481.561365 mÉM
9.Császár Csanád
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Fehér Nimród Örs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Hipszki Botond
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Ezüst481.351152 mÉM
10.Mlinkó Dániel
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
8. osztály
Kovács Ákos
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
8. osztály
Szűcs Tamás
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
8. osztály
Ezüst480.661705 mÉM
11.Görömböly Gergely
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Sebe-Pap Sebastian
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Vályi Dániel
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst479.491539 mÉM
12.Kovács Gitta
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Molnár Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Varró Boglárka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst479.361247 mÉM
13.Somlói Boróka
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Horváth Tímea
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Bandúr Eszter
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Ezüst476.311399 mÉM
14.Folyami Bálint
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Fonó Szilvia Nikolett
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Söderberg Kajsa
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst473.731523 mÉM
15.Nagy Fanni
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Monok Anna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Szép Norka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Ezüst473.101475 mÉM
16.Falticska Roland
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Vajas Bálint
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Zsuga Medárd
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Ezüst472.111960 mÉM
17.Ádám-Szabó András
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Rajki Soma
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Siha Benedek
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst471.741960 mÉM
18.Turbucz Szofi
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
8. osztály
Dobó Réka
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
8. osztály
Szűcs Ágnes Erika
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
8. osztály
Ezüst471.702085 mÉM
19.Forinyák Vanda
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kecskés Katalin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Mixtay Mira
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ezüst469.431799 mÉM
20.Bali Bálint
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Angeli Áron
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Antal Dominik
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Ezüst468.661632 mÉM
21.Füle Kiara
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Prouteau Fleur Eszter
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Oláh Joachim
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Ezüst468.232767 mÉM
22.Kádár Liliána
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Soltész Enikő
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Ruzsbánszki Ádám
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst467.312327 mÉM
23.Bozsik Hajnalka
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
Konkoly Zalán Bendegúz
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
Varga Inez Neszta
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
Ezüst465.222112 mÉM
24.Novák Benedek
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szécsényi Viola Szófia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Koncz Lili Gabriella
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ezüst461.692112 mÉM
25.Takács Orsolya
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Bécsi Hanna
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Varró Vencel
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst461.661661 mÉM
26.Lukács Kornél
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Farsang Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Jósvai Kornél
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst460.682205 mÉM
27.Ongai Blanka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Juhász Flóra Sára
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Vajda Vanda Gitta
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Ezüst459.232338 mÉM
28.Brunczel Annamária
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Papp Zsombor Sólyom
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
nincs
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
3. osztály
Ezüst457.092428 mÉM
29.Erdélyi Csenge
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Bollók Róza
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Patai Sára
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Ezüst456.452165 mÉM
30.Flaskay István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Szabó András
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Demeter Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst455.922166 mÉM
31.Benkő Áron
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
7. osztály
Maksó Benjámin
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
7. osztály
Nagy Jázmin Réka
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Pásztó
7. osztály
Ezüst455.642533 mÉM
32.Tóth Emma Luca
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Varga Vanda
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kostyál Gréta Lelle
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ezüst453.272036 mÉM
33.Menyhárt Petra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Laczkó Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Antalóczy Zorka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Ezüst453.002284 mÉM
34.Orbán Péter Márk
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Kállai Sándor
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Angyal Péter
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
8. osztály
Ezüst452.952337 mÉM
35.Ardai Panka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Domahídi Anna
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Kocsis Zsanett
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Ezüst452.572166 mÉM
36.Antal Zétény
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Hegyi Jázmin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Kiss Patrícia
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst450.692357 mÉM
37.Sári Barbara
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Bukta Laura
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Szász Réka Lili
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Ezüst448.143246 mÉM
38.Buzás Máté
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Varsi Zalán Attila
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Demény Tamás
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Ezüst447.312786 mÉM
39.Miklovicz Gábor
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Kovács Ákos
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Karcz-Lukács Kolos
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst445.292689 mÉM
40.Dósa Fruzsina
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
7. osztály
Papp Csanád Kornél
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
7. osztály
Rontó Dávid
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
7. osztály
Ezüst443.612489 mÉM
41.Kovács Kitti
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Szikszai Liza
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Bóta Csenge
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Ezüst443.242489 mÉM
42.Gyömbér Milán
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Balogh Richárd
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Kormos Kristóf Béla
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Ezüst441.632576 mÉM
43.Korpás Róbert Rafael
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Juhász Áron
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Dohány Péter
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Ezüst441.462637 mÉM
44.Kis Richárd
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Roszkos András Milán
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Pető Zétény
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Ezüst441.373426 mÉM
45.Kecskés Emma
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Kovács Tamara
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Török Panna
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
7. osztály
Ezüst440.362489 mÉM
46.Fazekas Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kaczur Hunor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Dombóvári Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bronz360.921514 mÉM
47.Balla Ádám
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
7. osztály
Némethy Kornél
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
7. osztály
Patkós Rebeka
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
7. osztály
Bronz351.701910 mÉM
48.Galváczki Gréta F.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Bognár Cenge
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Vingendorf Gréte
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Bronz351.331597 mÉM
49.Nagy Hanna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Hagyaczki Jázmin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Abuczki Lívia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Bronz348.841981 mÉM
50.Bálint Luca
Herédi Általános Iskola, Heréd
7. osztály
Ozibiusz Niké
Herédi Általános Iskola, Heréd
7. osztály
Egyed Zita
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
Bronz338.492226 mÉM
51.Molnár Anna Gabriella
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Pap Petra
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Fenyvesi Lea
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Bronz335.482118 mÉM
52.Varga Hanna Róza
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Vass Dóra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Mikó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bronz324.702671 mÉM
53.Illés Kornélia
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
8. osztály
Bacsa Zsóka Emma
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
8. osztály
Péli Gréta
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
8. osztály
Bronz232.431357 mÉM
54.Kassai Anna
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Frikker Fanni
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Kristály Máté
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Bronz231.911065 mÉM
55.Bognár István Nimród
Herédi Általános Iskola, Heréd
7. osztály
Grubicska Fanni
Herédi Általános Iskola, Heréd
7. osztály
Szakonyi Vivien
Herédi Általános Iskola, Heréd
7. osztály
Bronz228.542226 mÉM
56.Czeglédi-Fazekas Emma
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Rusai Réka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Varga Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Bronz225.631899 mÉM
57.Godó Gergő
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Salga Benjámin
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Veres Imre Keve
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Bronz223.502143 mÉM
58.Gubancsik-Szilágyi Szófia Gréta
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Oláh Noémi
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Szlahorek Dominika
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Bronz222.961290 mÉM
59.Révész Zsombor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Ágó Bence Illés
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
NINCS
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
3. osztály
Bronz213.702275 mÉM
60.Orbán Alexandra
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Fekete Vivien
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
7. osztály
Majoros Vanessza
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Bronz210.721826 mÉM
61.Fekete Patrik
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Varga Tamás
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Horváth Benjamin József
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Bronz210.161826 mÉM
62.Molnár Csenge
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Pap Zsuzsanna Mária
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Birinyi Dorka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Bronz208.751666 mÉM
1.Pató Ágoston
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Hegyessy Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Tamás Endre
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany686.67834 mKD
2.Kovács Flóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bagó Petra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Kővári Kincső
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany576.691270 mKD
3.Gurisatti Gergő
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Szmodics Emese
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Zsömbör Bálint
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany575.101365 mKD
4.Somogyi Borka
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
László Anna
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Farkas Réka
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Arany573.441566 mKD
5.Szauter Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Adorjáni Áron
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Krigler Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany568.281847 mKD
6.Ódor Artúr
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Gyarmati Ádám
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Somogyi Bercel
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Arany567.791664 mKD
7.Takáts Boglárka
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Koronczai Ármina
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Simkó-Tardi Márk
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Ezüst482.021146 mKD
8.Herendi Bella
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Dávid Andrea
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Boros Lilla
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst479.591536 mKD
9.Szabó Mihály
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Lippai-Nagy Róbert
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Szegedi Barnabás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst476.331470 mKD
10.Erdélyi Csenge
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Németh Johanna
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Müller Emese
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Ezüst474.611523 mKD
11.Lassu Luca
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Knoll Miklós
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Téglás Sarolta
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst473.761399 mKD
12.Kishonti Zalán
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Klujber Boldizsár
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Lévai Róbert
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Ezüst471.832266 mKD
13.Séra Auróra
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Séra Anna Jázmin
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Géber Anna Katalin
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Ezüst471.652090 mKD
14.Bujdos Péter
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Roboz Hunor
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Csákai Bendegúz
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Ezüst470.702066 mKD
15.Horváth Csenge
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Kishalmi Nikolett
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Farkas Nóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst468.812165 mKD
16.Czibula Emma
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Sas Kata
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Erdélyi Anna
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Ezüst468.212907 mKD
17.Sztányi Zalán
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Ballabás Márton
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Dobai Bálint
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Ezüst467.431600 mKD
18.Auerhammer Alex
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Kockovic Bence
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Vas Martin Petrik
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Ezüst460.682992 mKD
19.Pándi Szabolcs
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Knizse Richárd
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Polgár Roderik
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst459.081876 mKD
20.Ács Ádám
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Hajas Dávid
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Mester Adél
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Ezüst458.582165 mKD
21.Hámory Lili
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
7. osztály
Erdei Flórián
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
7. osztály
Kovács István
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
7. osztály
Ezüst456.492183 mKD
22.Sipos Ákos
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Szőnyi Ágoston
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Meiszter Ádám
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst455.981876 mKD
23.Kovács Márk
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
7. osztály
Szinável Bence
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
7. osztály
Witzl Botond
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst453.542104 mKD
24.Dávid Anna
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Eszlári Hanna
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Galambos Panna
Tatai Református Gimnázium, Tata
8. osztály
Ezüst450.662165 mKD
25.Bressel Áron
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bíró Martin
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Orbán Mátyás
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst441.642576 mKD
26.Karacs Viktória
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Kollár Karina
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Nagy Mira Dorottya
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst438.062786 mKD
27.Popovics Emília
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
7. osztály
Rabi Tünde
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
7. osztály
Marton Fanni
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst429.163759 mKD
28.Palkó Réka
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Literáti-Nagy Dorottya
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Békési Moira
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bronz362.351597 mKD
29.Jánosi Zsolt
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Vizsoli Gréta Jázmin
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Varga Márton
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz358.411898 mKD
30.Kocsis Janka
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Tisch Anna
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Royer Réka
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Bronz353.241597 mKD
31.Bódi Tamás
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Demeter Ádám
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Szabó Nándor
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bronz351.161898 mKD
32.Orosz Sofi
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Madár-Sípos Virág
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Bogyó Estilla
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Bronz348.961899 mKD
33.Aschenbrenner Fruzsina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Bicskey Tamara
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Körmendi Jázmin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Bronz344.991694 mKD
34.Egerszegi Rebeka Anna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
7. osztály
Lengyel Laura
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Szabó Anna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Bronz344.202143 mKD
35.Veres Sára
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Nyíz Lili
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Kuzma Kata
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
8. osztály
Bronz329.542275 mKD
36.Hajnal Bence
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Marinka Albert
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Gyurcsán Patrik
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Bronz223.291450 mKD
37.Geréd Zalán
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Varga Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Nagy Dávid
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bronz216.091221 mKD
38.Nagy -Bertók Hanna
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Kalmár Roxána
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Keller Milli
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
8. osztály
Bronz214.802275 mKD
39.Sipos Marcell
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bajnógel Márton Tan
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Nagy Antónia
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
119.001090 mKD
1.Cseresnyés Dániel
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
7. osztály
Murai Balázs
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
7. osztály
Simon Alex
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
7. osztály
Arany587.38941 mNYD
2.Szabó Ákos
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Koós Róbert
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Locsmándi Bálint
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Arany582.89941 mNYD
3.Bodrogi Blanka
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
7. osztály
Böcskey Boglárka
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
7. osztály
Kistüttősi Lilien
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
7. osztály
Arany564.932056 mNYD
4.Babos Pál
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Petz Dániel
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Varga Levente
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst488.96937 mNYD
5.Györe Hunor
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
8. osztály
Tsenikidis Nikolaos
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
8. osztály
Tóth Eszter
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
8. osztály
Ezüst485.42918 mNYD
6.Gottschalk Olivér
Audi Hungaria Iskolaközpont, Győr
8. osztály
Krüger Eric
Audi Hungaria Iskolaközpont, Győr
8. osztály
Varga Olivér
Audi Hungaria Iskolaközpont, Győr
8. osztály
Ezüst473.391399 mNYD
7.Cserpes Gábor János
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Módos Bátor
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Siliga Milán
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Ezüst469.541781 mNYD
8.Virágh Ákos
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola, Vasszécseny
7. osztály
Horváth Boglárka
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola, Vasszécseny
7. osztály
Pap Hanna Kata
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola, Vasszécseny
7. osztály
Ezüst468.132165 mNYD
9.Fehér Noel
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Lendvai Botond
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Szúkenyik Balázs
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Ezüst465.871961 mNYD
10.Golubich Milán
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Meilinger Zétény
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Pap Medárd
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Ezüst465.232523 mNYD
11.Töreki Sára
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Varga Sára
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Koós Viktória
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Ezüst465.161728 mNYD
12.Koós Péter
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Szántó Kristóf
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Serfőző Zalán Milos
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Ezüst462.351781 mNYD
13.Németh Regina
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
8. osztály
Nagy Jázmin
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
8. osztály
Szokolics Léna
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
8. osztály
Ezüst461.862112 mNYD
14.Kovács Marcell
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Hetesi Noel
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Bánfi Botond
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Ezüst460.361876 mNYD
15.Bíró Réka
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
7. osztály
Szilágyi Judit
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
7. osztály
Borbély Fanni Fruzsina
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
7. osztály
Ezüst458.632610 mNYD
16.Kozári Hanna
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Némedi Lilien
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Wagner Anna
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
8. osztály
Ezüst458.212285 mNYD
17.Kardos Áron
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
7. osztály
Sebestyén Bálint
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
7. osztály
Varga Olivér
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
7. osztály
Ezüst458.022112 mNYD
18.Péntek-Révész Amira
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
8. osztály
Kovács Ádám
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
7. osztály
Dávid Martina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
7. osztály
Ezüst457.572552 mNYD
19.Simon Ármin
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép
7. osztály
Szőlősi Máté
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép
7. osztály
Varga Ádám
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép
7. osztály
Ezüst456.862029 mNYD
20.Boros Gergő
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
7. osztály
Freitag Levente
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
7. osztály
Pinke Mátyás
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
7. osztály
Ezüst456.782947 mNYD
21.Horváth Tíria Lora
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Kecskés Anna Eszter
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Meláth Jázmin
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Ezüst454.102491 mNYD
22.Domján Viktória
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Meláth Lilla
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Simon Janka
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Ezüst451.082491 mNYD
23.Frigy Tibor
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Huszár Erik
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Polgár János
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Ezüst447.843075 mNYD
24.Horváth Nikolett
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Horváth Réka
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Tolvaj Anna
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Ezüst444.402410 mNYD
25.Joó Zsombor
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Lajkó Barnabás
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Óvári Balázs
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Ezüst441.743170 mNYD
26.Jankó Áron
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Horváth Lili
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Németh Levente
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
8. osztály
Ezüst431.103713 mNYD
27.Sáry Dorka
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Huszár Hanna
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Tóth Franciska
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Bronz347.681450 mNYD
28.Virág Lilla
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Horváth Dóra
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Ferencz-Csibi Kata
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
8. osztály
Bronz347.201450 mNYD
29.Hevér Míra
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
7. osztály
Pieczka Boróka
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
7. osztály
Fodróczy Zsófia
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
7. osztály
Bronz345.641981 mNYD
30.Horváth Botond
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Ferencz Dominik
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Gadácsi Péter
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Bronz341.492226 mNYD
31.Bácsi Attila
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Kiss Boldizsár
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Nagy Bence
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Bronz340.242226 mNYD
32.Domonkos Dóra
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
7. osztály
Szanati Krisztina
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
7. osztály
Eigner Eszter
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
7. osztály
Bronz339.542539 mNYD
33.Paál Balázs
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
7. osztály
Simon Noel Zsolt
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
7. osztály
Virág László
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
7. osztály
Bronz330.442358 mNYD
34.Enzsöl Míra Lídia
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Berecz Lilla
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Roncz Petra
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Bronz236.961597 mNYD
35.Cseres Katalin
Audi Hungaria Iskolaközpont, Győr
7. osztály
Thorben Galahn
Audi Hungaria Iskolaközpont, Győr
7. osztály
Günster Hugo
Audi Hungaria Iskolaközpont, Győr
7. osztály
Bronz227.32976 mNYD
36.Hiba Rajmund
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Papp Kerim
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Wagner Barnabás
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
7. osztály
Bronz225.741741 mNYD
37.Kalmár Bence
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Zsirai Zsolt
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Sólyom Tamás
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Bronz222.231694 mNYD
38.Barbalics Jázmin
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Podobni Eszter
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Vargyai Sára
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Bronz220.331694 mNYD
39.Gombás Laura
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Balogh Ramóna
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Szabó Csenge
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
7. osztály
Bronz219.691694 mNYD
40.Bögyös Dániel
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Szabadvári Alex
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Nagy Anna
Lackner Kristóf Általános Iskola, Sopron
8. osztály
Bronz218.081986 mNYD
41.Soós Lívia
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Varga Janka
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Dobóczi János Gábor
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
7. osztály
Bronz212.692275 mNYD
1.Lenkey Zsombor
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Brázai Benjámin
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Háda Máté Zéta
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany688.98834 mPM
2.Brázai Dorottya
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Csizmadia Sára
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Király Szonja
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany686.47834 mPM
3.Fejér Dávid
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Tiborcz Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany682.751163 mPM
4.Bajkó Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Kiss Bence Dominik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Street Boldizsár
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany680.301259 mPM
5.Bakó Sebestyén
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Juhász Máté
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Turányi Ákos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany670.911673 mPM
6.Pázmándi József Áron
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Szabó Álmos Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany670.891390 mPM
7.Kovács-Csatlós Boldizsár
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Szilágyi Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany670.721559 mPM
8.Lendvai Csanád
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Vékony Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany667.201878 mPM
9.Gacsal-Csernák Zoé
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Mihályi Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Bányai Blanka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany662.372088 mPM
10.Gyuricza Márk
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Dencső Nóra Norina
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Rozmán-Juhász Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany661.322291 mPM
11.Márton Dorottya
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Pósfay Panni Minka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany650.372088 mPM
12.Boros Dénes
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Simon Dávid
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Stella Sámuel Balázs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany568.913354 mPM
13.Gyombolai Bendegúz
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Kóródi Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Tholt János
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Arany551.162283 mPM
14.Rácz Villő Dóra
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
7. osztály
Széles Balázs
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
7. osztály
Turi Panka
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
7. osztály
Ezüst483.301517 mPM
15.Réti Bálint
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Zsigmond Zsombor
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Vasas Máté
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst481.291494 mPM
16.Huszár Barnabás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Palyaga Balázs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Somogyi-Pinczi Barnabás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst479.512655 mPM
17.Cs.Nagy Éva
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Tari Zsombor
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Turi Zita
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst477.491247 mPM
18.Mikó Mátyás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Hamburger Olivér
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst476.961684 mPM
19.Berkes József
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Ragács Réka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Szabó Róza
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Ezüst476.951684 mPM
20.Metzger Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Nagy Darinka Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Ódor Jázmin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Ezüst476.601938 mPM
21.Halászi Veronika
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Leveszy Amanda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Horváth Írisz
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst471.491399 mPM
22.Mezei Zoé
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
8. osztály
Demeter Nimród
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
8. osztály
Pásztor Zsombor
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
8. osztály
Ezüst466.431728 mPM
23.Szekeres Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Steigervald Berta
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Kurucz Virág
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst464.891908 mPM
24.Tóth Zsombor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Hafrovics Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst464.001661 mPM
25.Bresztyenszky Bálint
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Malcsiner Dániel
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Szilvási Dániel
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Ezüst463.691661 mPM
26.Bogár Liza
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kakas Emma
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Puhl Rebeka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst463.072386 mPM
27.Dániel Barnabás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Gyuricza Gyoma
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst463.064686 mPM
28.Somlai Márton
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Gyulai Barnabás
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst462.702343 mPM
29.Svébis Emma
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
8. osztály
Kántor Géza
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
8. osztály
Szelepcsényi Véda Zoé
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
8. osztály
Ezüst459.761781 mPM
30.Lukács Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Nemecskó Kristóf
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Szénási István
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Ezüst459.701781 mPM
31.Zárdai Emili
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Antal Ákos
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Toronyai Benedek
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ezüst456.133294 mPM
32.Kun Máté
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kirják Csaba Mihály
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Zsilák Gergely
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst454.661876 mPM
33.Ágó Lili
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Berkes Benjamin
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Szeredy Huba
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Ezüst453.403453 mPM
34.Posta Hanna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Sándor Tamara
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Varga Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Ezüst453.142873 mPM
35.Kiss Bianka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Mészáros Kincső
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kis Viktória
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst452.032513 mPM
36.Barabás Emma
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Jószai Zóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Hornyan Marcell
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst451.304113 mPM
37.Posztós Panna
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Szatmári Abigél
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Szőke Luca
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Ezüst451.262827 mPM
38.Valkó Norbert
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kránicz Oszkár
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Mácz Ákos
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst451.142557 mPM
39.Kubon Petra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Gittlár Atina Panka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Gréts Zoé
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst451.052410 mPM
40.Kostyalik Csenge
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Szelei Pap Gréta
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Gyarmati Dániel
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Ezüst450.342166 mPM
41.Ferge Levente
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bálint Gergő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Viczián Milán
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst450.012157 mPM
42.Gaburi Anita
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kiss Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Surányi Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst449.602541 mPM
43.Ördög Virág
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
7. osztály
Benkó Balázs
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
7. osztály
Makai Nóra
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
7. osztály
Ezüst449.492541 mPM
44.Pintér Balázs
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Laki Botond
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst449.314336 mPM
45.Fűzi Bálint
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Kárpáti Karolina
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Tokai Kamilla
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst449.132489 mPM
46.Hanga Sára Mónika
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Sebestyén Renáta
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Kovács Kitti Jázmin
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Ezüst448.352560 mPM
47.Fazekas Olivér
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Nagy Zente
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Mészáros Ádám
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Ezüst447.512797 mPM
48.Horváth Zsuzsanna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Stark Veronika
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Horvát Barnabás
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Ezüst446.162357 mPM
49.Jakab Csongor
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ecseri Milán
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Nagy Nóra
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ezüst445.973336 mPM
50.Tokai Ádám
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Marcsek Le Tandung
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ádám Abigél
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst445.262410 mPM
51.Lukács Gréta
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Rafael Vanessza
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Bakos Hanna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Ezüst441.272733 mPM
52.Pellei Petra Pálma
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
7. osztály
Németh Enikő
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
7. osztály
Selymes Jázmin Dzsenifer
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
7. osztály
Ezüst441.132786 mPM
53.Molnár Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Tóth Fruzsina
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Matuz Bianka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst440.832786 mPM
54.Váczy Zalán
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Égi Mirtill Abigél
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Varga Bence
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst440.532489 mPM
55.Lukács Ákos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Kucsora Máté
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Heincinger Márk
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst440.442542 mPM
56.Szél Csanád
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
8. osztály
Tóth Péter
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
8. osztály
Bodnár Barnabás
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola, Üllő
8. osztály
Ezüst439.463086 mPM
57.Erdei Manna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Illés Norbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kollár Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst438.642542 mPM
58.Kreisz Viktória
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Tiba Patricia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst437.322786 mPM
59.Képes Dávid
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szabó Zétény
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Páczai Szabolcs
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst436.243379 mPM
60.Daróczi Petra
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Sztrikó Álmos
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Almási Richárd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Bronz364.61736 mPM
61.Molnár Luca Anna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Vágó Réka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Ács Marcell
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Bronz357.281741 mPM
62.Fehér Ármin Bulcsú
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ceglédbercel
7. osztály
Rapi Barnabás
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ceglédbercel
7. osztály
Ligeti Ilona
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ceglédbercel
7. osztály
Bronz344.282226 mPM
63.Simon Csilla
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Csengeri Levente
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bahrt Olivér
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz343.361982 mPM
64.Forján Eszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Dudás Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Tóth Lilla
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bronz340.762226 mPM
65.Farkas Gábor
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Janik Balázs
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Gerhát Panni
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Bronz340.621534 mPM
66.Koczka István
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szalisznyó Zoltán
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Gyebnár Áron
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz339.352358 mPM
67.Balázs Laura
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Budai Sára
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Budai Zsombor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz338.272358 mPM
68.Kaszai Dorka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Káldi Bernadett
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Banos Borka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz338.132358 mPM
69.Molnár Ádám
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Kobela Bálint
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Kovács Lázár
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz337.882358 mPM
70.Alzein-Műller Lejla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Domahidi Eszter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Magyar Dóra
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz337.772295 mPM
71.Bolvári Attila
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Gódor Péter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Bronz337.692275 mPM
72.Boros Réka
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
8. osztály
Kovács Barnabás
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
8. osztály
Schvarcz Petra Luca
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
8. osztály
Bronz326.972671 mPM
73.Müllner Nóra
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Uhljár Laura
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Jakó János
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Bronz236.401514 mPM
74.Péter Hanna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lipták Lilla
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Dobóczi Sámuel
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz229.641898 mPM
75.Bóta Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Dudás-Kis Mátyás Mór
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Fejes András
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Bronz228.091741 mPM
76.Halász Bendegúz
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
8. osztály
Igrényi Hanna
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
8. osztály
Szabados Alex
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
8. osztály
Bronz226.241899 mPM
77.Németh Flóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Al-Ramahi Dana
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lakatos Petra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz224.441899 mPM
78.Váczi Dóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szücs Bernadett
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Zsidai Panka
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz222.931450 mPM
79.Andrási Borka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Lakits Eszter
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Rideg Nikolett
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Bronz222.122226 mPM
80.Fehér Csogor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Szilágyi Hunor Szabolcs
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Bodoczki Bence József
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Bronz219.191986 mPM
81.Mészár Zsombor
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
7. osztály
Járai Ádám
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
7. osztály
Kenyó Koppány
Cserhátliget Általános Iskola, Penc
7. osztály
Bronz214.222275 mPM
82.Bacher Tamara
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Soha Kata
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kovács Krajcsi Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz212.922358 mPM
83.Hajdú Máté István
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
8. osztály
Kaibás Alex
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
8. osztály
Minárik György
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
8. osztály
Bronz212.452358 mPM
84.Slezák Bianka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Göndics Klára
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Topai Amina Léna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Bronz210.801826 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság Régió
1.Ilyés Regő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
9. osztály
Sándi Gergő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
9. osztály
Szederkényi Bendegúz
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
9. osztály
Arany689.931362 mBP
2.Gerencsér László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Juhos Bálint András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Zétényi Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany689.381003 mBP
3.Holló Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Salacz Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Máté Szabolcs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany682.592041 mBP
4.Sándor Ádám
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Gazsy Bendegúz
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Köves Balázs Zsombor
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Arany574.641945 mBP
5.Hamvas József
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Pusztai Emma
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Juhász Jázmin Kamilla
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Arany573.911534 mBP
6.Szijjártó Anita Zita
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
8. osztály
Várhegyi Laura Zorka
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
8. osztály
Kis Ágoston
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany572.762468 mBP
7.Gergely Lilla
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lippényi Enikő
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Remsei Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany564.722434 mBP
8.Horváth Barna
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Kispál Zsombor
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Pszota Frigyes
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Arany541.413207 mBP
9.Kálmán-Szilágyi Eszter
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
László Anna
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Szabó Zsófia
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Arany527.864342 mBP
10.Graselly Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Morvai Márk Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Székely Sámuel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst489.831560 mBP
11.Dévényi Nándor
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Szabó Péter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Palatinszky Ábel
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
9. osztály
Ezüst488.871354 mBP
12.Czéró Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Takách Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Biró Artúr
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Ezüst487.551462 mBP
13.Korbai Gergely
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
10. osztály
Velancsics Ábel
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
10. osztály
Márta Ákos
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
10. osztály
Ezüst487.541256 mBP
14.Makai Tamás
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
NINCS
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Molnár-Jéri Melinda
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Ezüst487.531206 mBP
15.Csombordi-Tóth Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Macsus Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Salamon László Viktor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst485.701206 mBP
16.Hamvas Tas Benjamin
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Korompay Hanga Réka
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Sóskuti Csenge Gizella
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Ezüst484.55855 mBP
17.Dévényi Milán
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Koncsik Zsolt
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst482.68845 mBP
18.Gohér Tímea
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Edvi Barbara
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Joó Marcell Bálint
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst482.65845 mBP
19.Schlotter Samu
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wágner Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Rádi-Szabó Márk
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst480.811061 mBP
20.Németh Lili
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Simon Barnabás
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Novák Hanna
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst477.151729 mBP
21.Siptár András
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Sneff Dávid
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Wágner Zoltán
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Ezüst476.881476 mBP
22.Maczkó Anna
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Riczmann Emma
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Vu Yen Vy
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Ezüst476.701232 mBP
23.Kolozsváry-Kiss Huba
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Varga Krisztián
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Szilágyi Csanád
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Ezüst476.541476 mBP
24.Anghelyi Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Hague Róbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Rácz Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Ezüst474.761493 mBP
25.Szabó Gyöngyvirág
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Klenk Annamária
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Dorottya
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst473.281280 mBP
26.Bakosi Levente
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Béres Máté
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Máté Gábor
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Ezüst473.021280 mBP
27.Sági Viktor
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Karsay Marcell
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Veréb Csaba
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Ezüst472.061607 mBP
28.Almási Lili
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Puréber Tamara
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Bokros Tekla
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst470.611569 mBP
29.Császár Gergő
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lendváry Nóra
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest
10. osztály
Smiglag Zsófia
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst470.361569 mBP
30.Nemecz Réka
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Bársony Bence
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kiss-Ochtinszky Borisz
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Ezüst470.121480 mBP
31.Baranyai Miklós
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Kovács Mátyás
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Szász István
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Ezüst465.372255 mBP
32.Skót Marcell Kristófv
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Varsányi Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Becze Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst465.271480 mBP
33.Dányi Áron
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Tamáska Benedek
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Kárpáti Gergő
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Ezüst464.042118 mBP
34.Ferencz Marcell
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Teffner Zsombor
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Halász Döme
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Ezüst462.371686 mBP
35.Gábor Villő
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gürsoy Meryem Nezire
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabados Luca
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst462.221480 mBP
36.Polgár Kinga
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Szemző Lili
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Tóth Bernát
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Ezüst460.042102 mBP
37.Grek Péter
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Havasi Zalán
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Major Mátyás
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Ezüst459.861893 mBP
38.Aranyosi Tamás Gyula
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Hangyál Barnabás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Marinov Milán
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst459.501919 mBP
39.Bicskei Patrik István
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Molnár Lara
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Sebestény Bulcsú
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst456.842015 mBP
40.Demcsák Patrik
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Pavlisinec Balázs Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Dely Bendegúz
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst455.582512 mBP
41.Rajamäki Sofia Isabella
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Komáromi Panna Bóra
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Héjja Hanna
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst454.872362 mBP
42.Honti-Pecora Sebestyén
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Margittai Zsombor
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Darvas Natasa
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst454.542362 mBP
43.Kiripovcsky Viktro
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Türi Dani
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Vada Vince
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst453.912098 mBP
44.Ambrózy Maja
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Komáromi Viktória
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Krajewska Gabriela
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst453.442383 mBP
45.Czövek Laura Melinda
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Monhalt Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Kain Johanna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst453.032679 mBP
46.Bach Henriett
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Jakab Viktória
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Tábori Dorka
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst452.512325 mBP
47.Lukács Gergely
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Oláh Barnabás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Stadler Csongor
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst452.332539 mBP
48.Kovács Lilla
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pap Viktória
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kemenczei Regina
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst451.512325 mBP
49.Chandler Thomas
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Hegedűs Gergő
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Zoltán Dávid
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst451.432242 mBP
50.Liszicza Ábel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Nguyen Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Váróczi Ákos Mihály
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst451.302242 mBP
51.Trippon Anna
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Lőrincz Ervin
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Pribojszki Viktória
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst450.402502 mBP
52.Benkó Maja
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Nemes Maja
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Szekszárdi-Olekszik Luca
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst450.292098 mBP
53.Farkas Zsófi
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Novák Emma
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Tasi Bettina
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst450.272450 mBP
54.Csehi Eszter
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ultmann Luca
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Viha Borbála
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst450.162585 mBP
55.Bakos Liliána
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Mikula Zsófia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Stáron Lili
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst449.652428 mBP
56.Janik Luca
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Miltényi Jázmin
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Berényi Réka
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst449.232248 mBP
57.Farkas Bence Sándor
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Marozsán Mihály Zsombor
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bucsai Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst449.073266 mBP
58.Nguyen Tuan Khang
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Székely Barnabás
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Szilágyi Mátyás
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst448.512770 mBP
59.Hegedűs Csanád
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Miller Boldizsár
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Bíró Levente
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Ezüst445.942502 mBP
60.Balázs Nóra
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Fóris Petra
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Telek Fruzsina
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst445.092459 mBP
61.Maurer Marcell
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Zsoldos Dominik Zsolt
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Pisaru Tomas
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst443.782454 mBP
62.Pótári Bálint
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bánhidai Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Sarlós Nikolett Gyöngyi
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst443.502648 mBP
63.Várszegi Viola
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Varga Dóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Kohári Laura Eszter
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Ezüst443.302442 mBP
64.Batiz Iván
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Engelleiter Szonja
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Kiss Dorka
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst442.783512 mBP
65.Boda Máté
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Laukó Ádám
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Miski Ádám
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst437.943661 mBP
66.Bodó Mira
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Forgon Zsófia
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Nováky Nóra Anna
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Ezüst428.863727 mBP
67.Lőrincz Gyopár
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Gyimesi Lívia
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Bony-Rákóczi Sophie
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Bronz372.221272 mBP
68.Bodrogi Emma
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Horváth Lili
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Kovács Zsófia Panna
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Bronz372.151009 mBP
69.Fürjes Virág
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vitéz Sára
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lengyel Renáta
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz367.90805 mBP
70.Antal Sámuel
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Horváth Alexander
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Koncsik Nataniel
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Bronz367.62722 mBP
71.Lizardi-Vass Ines
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lakos Írisz
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hajdu Borbála
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz367.411282 mBP
72.Holczer Emma
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Boros Panna
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Karsai Liza
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Bronz366.881019 mBP
73.Bánhegyi Ádám
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kovács Ferenc
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kreisz Dániel
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Bronz360.861272 mBP
74.Könczöl Tamás
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Molnár Ábel
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Kovács Réka
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Bronz359.291244 mBP
75.Borza Eszter Virág
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Rada Roxána
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Hegedűs Georgina
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Bronz355.691695 mBP
76.Sasvári Sára
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Nagy Eszter
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Botykai Nóra
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Bronz354.891489 mBP
77.Stancu Dominic
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Megadja Levente
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Varga Milán
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz347.541902 mBP
78.Takács Bálint
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Horváth Milán
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Schuster Vencel
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz344.591721 mBP
79.Dulai Emese
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bojtos Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Orbán Regina
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz340.881928 mBP
80.Godó Noémi
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Szijjártó Liliána Margit
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Nagy Rebeka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz340.822122 mBP
81.Tutkovics Gábriel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Nagy Koppány Károly
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Fekete Mihály
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz340.132122 mBP
82.Hegyi Bianka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Horváth Hanga
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Szabó Anna Éva
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz339.992122 mBP
83.Varga Renáta
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Tóth Alexandra Éva
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Seres Dorka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz336.992122 mBP
84.Széplaki-Trungel Áron
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Varju Vilmos
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Vaszary-Maklári Kristóf
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Bronz333.221792 mBP
85.Csikesz Dezső Máté
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Galambos Sára
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Pogány Kende
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Bronz246.181009 mBP
86.Székely Bori
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hóbor-Nagy Léna
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Járdány Viktória
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz245.191009 mBP
87.Pálinkás Alexa
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Ivánka Dalma
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Fekete Zsóka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz243.071282 mBP
88.Fekete Márton
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Németh Máté
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Wágner András
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Bronz242.301282 mBP
89.Kiss Luca Janka
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Vidák Kata Sára
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Barna Tamara
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium, Budapest III. kerület
10. osztály
Bronz242.241282 mBP
90.Tóth Janka
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kopcsányi Hajnalka Csilla
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Liu Yutong
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz242.001282 mBP
91.Németh Alex Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Szabados Benedek
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Szarka Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Bronz240.741218 mBP
92.Becske Luca
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
Pap Gréta
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
9. osztály
NINCS
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
3. osztály
Bronz240.58722 mBP
93.Marosvölgyi Lili
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Pécsy Regina Boglárka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Melegh Zsófia Emma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz240.101695 mBP
94.Teveli Jakab
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gurály Roland
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sebestyén Máté
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz239.98533 mBP
95.Hammer Botond
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Laveczky Kristóf
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gerzson Csongor
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz238.28739 mBP
96.Gyenis Luca
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Angerer Blanka
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vég Benedek
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz235.661135 mBP
97.Cselényi Rella
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Bakos Boglárka
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Balázs Bettina
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Bronz234.481244 mBP
98.Dovrtel Vilmos
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Móré Zsófia
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Léber Bálint
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz234.081458 mBP
99.Berecz Fanni
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kisteleki Blanka
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kun Orsolya
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Bronz232.661432 mBP
100.Horváth Kincső
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Kiss-Korbel Sámuel
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Zsoltész Emma
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Bronz231.381915 mBP
101.Basa Nelli
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Botos Anna Brigitta
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Dajbukát Levente Ábel
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Bronz229.24972 mBP
102.Molnár Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Kézeli Dominik Botond
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Halmos Dániel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz227.541438 mBP
103.Müller Alexandra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Tuka Laura
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Berente Bianka Csepke
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz227.131915 mBP
104.Rorke Sára
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Barki Laura
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fazekas Flóra
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz226.651161 mBP
105.Császár László
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Tóth Zsófia
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Tóth Luca
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Bronz226.611571 mBP
106.Bíró Bella
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Egri Ádám Levedi
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pálinkás Zsuzsanna
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz224.571355 mBP
107.Sipos Panni Mandula
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Skultéti Lili
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Horváth Kíra
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz223.42765 mBP
108.Seres-Kugler Tamara
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Barta Liliána Alexa
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Kolozsi Hortenzia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz222.911652 mBP
109.Enwer Éliász
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Mózsa Viktor
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Szabó Ákos
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
10. osztály
Bronz221.641166 mBP
110.Itzelberger Rebeka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bartha Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Kovács Lili Eszter
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. kerület
9. osztály
Bronz219.821652 mBP
111.Tégi Dániel
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fehér Marcell
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Halász Tamás
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
125.00262 mBP
112.Molnár Ábrahám
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Körmendi Péter
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
Varga Péter
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest XIX. kerület
9. osztály
119.00783 mBP
1.Bárdos Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bánfi Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bőte Dominik
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Arany549.812488 mDA
2.Fejes Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Nagy Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Agócs Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Arany540.344183 mDA
3.Madarász Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Berencsi Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Viczián Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst486.971570 mDA
4.Gulyás Ákos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Szabó Dóra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Csiky Boglárka Anna
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Ezüst472.261792 mDA
5.Budai Máté
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Godó Nándor
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Kovács Dalma
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst470.511480 mDA
6.Major Nóra Csilla
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Szabó Gábor Ábel
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Fekete Ádám
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst467.411694 mDA
7.Tanács Dóra
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Téglás Tamara
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Slezák Zsombor
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Ezüst466.292144 mDA
8.Varga Luca
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Nagy Viktória
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Révész Zsófia
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Ezüst465.201769 mDA
9.Magony Petra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Pál Valéria
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Kvasznovszky Anna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst465.031769 mDA
10.Polgár Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Koncz Krisztián
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Hodálik Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst458.941799 mDA
11.Szikszai Dóra
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Termol Tamara
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Rogozsán Richárd
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Ezüst455.462015 mDA
12.Havas Balázs
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Vörös Barnabás
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Bozó Bence Ferenc
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst455.131809 mDA
13.Zsurzsa Lilla
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Megyeri Fanni
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Lipován Luca
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst452.372359 mDA
14.Papp József
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Karácsonyi Martin
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Kiss Marcell
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst452.032222 mDA
15.Farkas Balázs Dániel
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Csizmadia Ronald
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
NINCS
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Ezüst451.662454 mDA
16.Hanzó Fanni
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Horváth Sára Kata
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Krecs Nóra
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst450.412098 mDA
17.Nádasi Levente
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Debreczeni Szabolcs
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Temesvári Milán
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst450.412098 mDA
18.Börcsök Krisztina
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Marton Laura
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Kapás Csenge
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Ezüst446.063014 mDA
19.Megyesi Dorka
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Dalmadi Emma
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Spitzer Zita
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Ezüst440.243292 mDA
20.Bilicki Máté
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Kókai Ákos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Gáspár Nándor Kálmán
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Bronz371.05805 mDA
21.Vincze Norbert
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Megyesi Dániel
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Szabó Blanka
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Bronz364.421019 mDA
22.Budai Tamás
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Patkás Zsolt
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Felföldi Márton Péter
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium, Gyula
10. osztály
Bronz343.112122 mDA
23.Tandari Anna
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Kiss Barnabás
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Klubicza Krisztián
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Bronz246.261272 mDA
24.Cossi Ricardo
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Fekete Olga
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Balla Szabolcs
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Bronz226.981915 mDA
25.Dékány Konrád
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Vass Szandra
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Kovács Rebeka
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, Szeged
9. osztály
Bronz215.23959 mDA
1.Andrásofszky Zsófia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Gelencsér Janka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Kiss Adorján Timon
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Arany671.642105 mDD
2.Bariska Lilla
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Maráczi Nóra
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Feredics Adrián Kevin
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Arany578.252051 mDD
3.Dégi Dominik
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Gimesi Péter
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Karádi-Hargitai Zsombor
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Arany576.361785 mDD
4.Kovencz Áron
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Pálca-Juhász Levente
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Rózsa Gergő
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Arany574.881534 mDD
5.Pádár Szabolcs
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Surányi András
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
NINCS
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
3. osztály
Arany572.941812 mDD
6.Fajcsi Kincső
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ligeti Blanka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Pap Attila Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst483.591472 mDD
7.Büki Marcell
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Horváth Levente
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Lakatos Léna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Ezüst476.331270 mDD
8.Kiss Petra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Darázsdi Virág
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Horgas Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Ezüst472.401242 mDD
9.Biró Simon Buda
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Puppi Barna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Varga Dániel
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst472.001830 mDD
10.Halász Noémi
Tolna Megyei SZC Perczel Mór Technikum és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Jakab Eszter
Tolna Megyei SZC Perczel Mór Technikum és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Balla Annamária
Tolna Megyei SZC Perczel Mór Technikum és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ezüst471.441686 mDD
11.Rittlinger Boldizsár
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
10. osztály
Támer Gergő
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
10. osztály
Tiszberger Ádám
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
10. osztály
Ezüst470.991607 mDD
12.Orsós Boglárka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Lányi Melánia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Farkas Koppány
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Ezüst467.261499 mDD
13.Horváth Balázs
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Kovács Zsigmond
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Nagy Viola
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Ezüst467.241470 mDD
14.Csapó Luca
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Dörömböző Celesztina
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Zsálek Rita
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst435.483019 mDD
15.Baranyai Eszter
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Boruzs Bianka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Sándor Katinka Zita
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz368.471019 mDD
16.Miseta Milán
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Sántha Tibor
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Tóth Zsombor András
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Bronz365.01805 mDD
17.Csíkvár Marcell
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Németh Viktor
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Szabados Péter
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz364.431009 mDD
18.Nagy Domonkos
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
9. osztály
Simon Zsombor
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
9. osztály
Bíró Levente
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
9. osztály
Bronz364.21805 mDD
19.Nagy Bence
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Horváth Dorina
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Várkonyi Andrea
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz347.001458 mDD
20.Bogdán Ákos
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Rajhona Henrietta
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Vajda Milán
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz342.671721 mDD
21.Gócza Dorottya
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Halász Judit Anasztázia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Gondon Zsolt
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Bronz339.862122 mDD
22.Mayer Petra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Sebők Bianka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Markovics Áron
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
9. osztály
Bronz243.86722 mDD
23.Kimmel Vilmos
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Koseluk Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Varju Dorka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz232.161218 mDD
24.Pados Gabriella
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Szennai Bence
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Szücs Patrik
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz228.311721 mDD
25.Orsós Jázmin
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
József Bíborka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Mocz András
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Bronz224.541438 mDD
1.Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Jurácsik Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Bodor Noémi
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Arany676.901785 mÉA
2.Kőrizs Ákos
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Kovács Zsófia
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Mohl Marcell
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Arany555.132328 mÉA
3.Mátyus Anna
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Kovács Krisztina
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Makkai Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst483.721051 mÉA
4.Biró Sándor Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Varga Kristóf Gábor
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Darnai Lili
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Ezüst482.462496 mÉA
5.Tóth Abigél
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Veres Fanni
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Makkai Nóra
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst479.121182 mÉA
6.Thácsuk Martin
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Takács Klára
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Deák Terézia
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Ezüst476.891406 mÉA
7.Móricz Zsombor
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Piti Bernadett Emma
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Ohnsorge Beáta Liza
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Ezüst476.841232 mÉA
8.Veres Kitti
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Udvardy Hanna
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Balogh Andrea
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst475.791268 mÉA
9.Borsi Dávid
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Dancs Bálint
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Deák-Fogarasi János
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Ezüst474.041961 mÉA
10.Erdélyi Ferenc Szilveszter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Pénzes Nándor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály<