fbpx

Medve Matek GO Őszi Csapatverseny - Országszerte

Országszerte, 2023. szeptember 4. - 2023. október 6.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményekhez!

Az eredménylistában szereplő csapatok jelen eredményükkel vesznek részt a 2023/24-es tanév összetett pontversenyében, amennyiben 2024 tavaszán bármely Medve Szabadtéri Csapatversenyen változatlan összetételben leadták nevezésüket és így méretik meg magukat. A lista alapértelmezésben régiónként külön-külön összpontszám szerint van rendezve, de a le-és felfelé mutató kis nyilak segítségével bármely szempont szerint (pl. pontszám, távolság) sorba rendezhető.

A 'Koala 3' kategória a csak 3-osokból álló Koala csapatok rangsora.

A régiós rövidítések magyarázata:

BP: Budapest
DA: Dél-Alföld
DD: Dél-Dunántúl
ÉA: Észak-Alföld
ÉM: Észak-Magyarország
KD: Közép-Dunántúl
NYD: Nyugat-Dunántúl
PM: Pest megye

Képek

A teljes galéria megnyitásához kattintson a fenti képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság RégióOklevél
1.Bábik Milán
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
3. osztály
Nagy Lili Anna
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
3. osztály
Cooper-Balázs Iván James
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
3. osztály
Arany691.921075 mBP
2.Debreceni Csongor
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VII. kerület
3. osztály
Kriston Alíz
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VII. kerület
3. osztály
Bencsik Dorottya Léna
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VII. kerület
3. osztály
Arany691.531042 mBP
3.Varga Dániel
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Farkas Benedek
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Molnár József
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Arany690.171042 mBP
4.Köbli Petra
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Kulacs Írisz
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
nincs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Arany688.351042 mBP
5.Hofmeister Félix
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Pestalics Péter
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Simaházi Adél
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany680.721065 mBP
6.Bliszkó György
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Frivalszki Márk
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Vékony Márton
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany677.002162 mBP
7.Bleszity Brúnó János
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Blaskó Iván
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Szinyei-Merse Félix
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany673.011679 mBP
8.Csury Sebestyén
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Ravadits Áron
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Éri-Winkler Ákos Márton
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany672.221717 mBP
9.Bonczó Ágnes
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Kállai-Szabó Viktória
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Kristin Annabell
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Arany659.532350 mBP
10.Hosszú Márk
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Schmidt Olivér Bence
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Orth Máté
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany658.942001 mBP
11.Drávai Márk
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Kovács Dániel
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Kovács Zsombor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany650.562673 mBP
12.Foltin Keve
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Mátyás Dóri
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Nyesev Balázs
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Arany613.595972 mBP
13.Barna Vince
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Dukai Dávid
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Horváth Olivér
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany585.371166 mBP
14.Németh Kinga
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Nyírő Sára
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Pető Sára
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany576.412404 mBP
15.Horváth Luca
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Erős Tessza
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Sebők-Nagy Villő
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany566.842128 mBP
16.Hepp Ádám
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Molnár Bence
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Vén Gergely
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany565.461927 mBP
17.Baráth Tamás
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szonda Bence Huba
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Arany564.292005 mBP
18.Nagy Sára
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Gyovai Balázs
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Bartal Botond
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany559.313222 mBP
19.Karg Péter
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Frantzen Illés Benjámin
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Tóth-Kollár András
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany556.402919 mBP
20.Szénási Lia Kata
Csömöri Mátyás Király Általános Iskola, Csömör
3. osztály
Kovács Gréta
Csömöri Mátyás Király Általános Iskola, Csömör
3. osztály
Gyula Rebeka
Csömöri Mátyás Király Általános Iskola, Csömör
3. osztály
Arany555.702309 mBP
21.Mányi Vince
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Pulay Miklós
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Negyeliczky Max
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany549.373825 mBP
22.Hangodi Csongor
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Tósoki Benjámin
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Lancsarics Gergely
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Arany543.174672 mBP
23.Banádi Olivér
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Jenei Máté
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Telepó Attila
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Arany537.043931 mBP
24.Kaposi Gerda
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Varga Szófia
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Nyári Lili
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Ezüst479.492032 mBP
25.Pap Izabella
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Halmos Anna Enikő
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
-
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Ezüst477.411282 mBP
26.Varga Zita
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Somogyi István
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Ezüst474.422002 mBP
27.Nyul Flóra
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Barabás Blanka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Ellison Maximus Patrick
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Ezüst472.381402 mBP
28.Puller Emili
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Paróczi Alexandra
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Malatinszky Laura
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
3. osztály
Ezüst470.011638 mBP
29.Palotai Emese
Szent Korona Általános Iskola, Budapest XV. kerület
3. osztály
Török Liliána
Szent Korona Általános Iskola, Budapest XV. kerület
3. osztály
Vidovenyecz Léna Csillag
Szent Korona Általános Iskola, Budapest XV. kerület
3. osztály
Ezüst460.631280 mBP
30.Erőd Nimród
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Kaszt Bíborka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Nagy Fruzsina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Ezüst446.382350 mBP
31.Murai Tímea
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Kiss Fanni
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Andri Lilien
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Ezüst445.532739 mBP
32.Haász Noel
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Demeter Noel
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Jankó Donát
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Bronz352.432045 mBP
33.Varga Vince
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szabó Hanna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Mozsolits Dalma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz344.801658 mBP
34.Barta Léna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Kaposy Barnabás
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz242.531564 mBP
35.Baricza Botond
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Nagy István
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
nincs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Bronz238.271708 mBP
36.Babcsányi Márton
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Kovács Kolos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Szabó Martin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz229.96624 mBP
37.Gruss Ádám
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Takács Bálint
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Czimbalmos Benedek
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Bronz214.161107 mBP
38.Faragó Réka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Péter Dóra
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
Belényesi Borka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
3. osztály
125.00477 mBP
39.Csillag Ákos
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Karácsonyi Richárd
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Nagy Kristóf
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
116.00765 mBP
40.Krizmanics Hanna
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Várkonyi Bianka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Kis Lilien
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
100.00477 mBP
1.Brandt Hunor
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
László András
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
Plavetz Márk Péter
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
Arany572.522862 mDA
2.Pinjung Csenge
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Pocsai Kenéz
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Tóth Rebeka
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Arany555.331796 mDA
3.Narozsnik Zoltán Attila
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Tóth Kata Fanni
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Máriás Ákos
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Arany549.123692 mDA
4.Antal Tímea Anna
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Gémes Luca Anna
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Kenyeres Marcell
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Arany534.883113 mDA
5.László-Gazdag Noel
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Puskás Nikolett Fanni
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Tóth Artúr Botond
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Arany532.693220 mDA
6.Dani Sára
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
Ruff Réka
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
Móczár Gellért
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
3. osztály
Ezüst471.121547 mDA
7.Idovika-Almási Márk
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
3. osztály
Tary Ádám
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
3. osztály
Molnár Zorka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
3. osztály
Bronz212.762372 mDA
8.Király Gergó
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Baló Anna Tünde
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
Táborosi Bence
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
3. osztály
113.001102 mDA
1.Szabó Rozi
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Oláh Benett
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Miklós Dorina
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Ezüst444.272500 mDD
2.Brinkács Léna
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Kiss Péter
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Gerner Máté
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Bronz355.691274 mDD
3.Bakó Zoltán
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Juhász Ádám
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Sarmon Vajk
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Bronz344.161399 mDD
4. Gyermán Léna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Rácz Írisz
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Horváth Míra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Bronz220.941511 mDD
5.Irimi Milán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Vilyevácz Alexandra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Presir Ármin Zoltán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
3. osztály
Bronz219.77979 mDD
6.Kovács Kornélia
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Csajági Eszter
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Witzl Marcell
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Bronz218.541399 mDD
7.Parádi Hanna
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Szokodi Hanna Veronika
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
Vaskó Richárd Ákos
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
3. osztály
116.00765 mDD
1.Oláh Bence
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Fejér Olivér
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
NINCS
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany691.581042 mÉA
2.Mogyorósi Kolos Kál
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Nádasdi Nimród
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kiss Gábor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany690.23891 mÉA
3.Molnár Bende
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Molnár Eszter
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
NINCS
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany688.44914 mÉA
4.Orosz Mária Léna
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Székely János
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
NINCS
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Arany688.091170 mÉA
5.Szabó Ákos
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Szalmás Szabolcs
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Sallai Kolen
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Arany686.06891 mÉA
6.Antal Gréta Éva
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Duliczki Dalma
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Újváry Kitti
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Arany685.89891 mÉA
7.Sarusi Dávid
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Simkó Alida Sára
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szabó Gréta Bianka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany684.13992 mÉA
8.Parragh Hunor
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Horváth Zoltán
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Tóth Zoé
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Arany684.031564 mÉA
9.Fábri Hanna
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Nagy Bíborka
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Kiss Róbert Maxim
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Arany683.071170 mÉA
10.Gönczi Tamara Panna
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szabó Csenge
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szabó Hanga Kincső
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany680.801448 mÉA
11.Biró Dóra
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Zabos Bella
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Stach Benedek
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany680.771607 mÉA
12.Major Zsófi
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Mester Blanka
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Bakajsza Florina Beáta
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany680.081485 mÉA
13.Szalai Szofi Odett
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kötélverő Zsófia
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Orbán Hanna Zselyke
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany674.692340 mÉA
14.Gyetkó Tia Rozina
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Hajzer Nimród
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szeiler Maja
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany671.772435 mÉA
15.Bán Eszter
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Bozóki Tibor Bálint
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Dányi-Veselényi Ármin
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany670.732201 mÉA
16.Sándor Rozina
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Hosszú Zsombor
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Király Kira Rebeka
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany665.673151 mÉA
17.-
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Horváth Miksa
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Zsámboki Patrik
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany653.412192 mÉA
18.Berecz Lili
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Nádasdi Nelli
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Nagy Gréta Tünde
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany582.501607 mÉA
19.Klupta Helena Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Oláh Marcell
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Szűcs Bence
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany580.032112 mÉA
20.Nagy Gergő
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Komonyi Tamás Dénes
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
NINCS
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
3. osztály
Arany575.441517 mÉA
21.Vántus Bálint
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Nyári Tibor Zoltán
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Hajdu Hanga
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Arany575.343081 mÉA
22.Bornemissza Nelli Alícia
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Galamb Richárd Mihály
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Vinczer Olivér
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
3. osztály
Arany574.021814 mÉA
23.Inántsy Pap Katinka Luca
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Suller Mátyás
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany573.941713 mÉA
24.Szemcsák Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bodnár-Szőllősi József
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kovács Bence
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany562.822223 mÉA
25.Ignát Dávid
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Takács Bíborka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Erdős Adrienn Ilona
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Arany561.893121 mÉA
26.Szőnyi Adél
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Vass Zoé Alexa
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Turcsán Csenge
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst483.47831 mÉA
27.Kiss Botond
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Prokop Ákos
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Turgonyi Zoltán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst480.24982 mÉA
28.Lamár Izabel Sára
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Csatári Dénes
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Fincziczki Péter
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst472.521368 mÉA
29.Szepesi Leila Ágnes
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Hegedűs Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Vass Nikolett
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst464.791639 mÉA
30.Fodor Nándor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Bákány Kamilla
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Kovács Zsombor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst456.071799 mÉA
31.Csontos Dávid
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Jakab Bence
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
NINCS
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Ezüst450.932231 mÉA
32.Lénárt Botond
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Kusnyér Dávid
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst449.301493 mÉA
33.Gaál Eszter
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Kiss Virág Anett
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Varga Vanessza
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Ezüst443.072500 mÉA
34.Gajdos Gréta
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Márton Benedek
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Szabó Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst442.993366 mÉA
35.Kiss Tamás
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Szabó Ádám
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Baliga Benedek
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
3. osztály
Ezüst440.773254 mÉA
36.Malachovszky Nola
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bodnár Alexa
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bodnár Szófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz209.501176 mÉA
37.Dudás Botond
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Raduly Róbert
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
125.00131 mÉA
1.Balogh Bulcsú Vince
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Miskolc
3. osztály
Marjas Máté Boldizsár
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Miskolc
3. osztály
Radeczky Regő
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Miskolc
3. osztály
Arany691.70891 mÉM
2.Kis Gergő
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Pál Noel
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Jakus Botond Pál
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Arany691.631042 mÉM
3.Magyar Ármin
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Tóth Zsolt
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Sápi Koppány
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Arany673.751550 mÉM
4.Őszi Kristóf
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Szabó Simon
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Szűcs Bálint
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Arany665.701856 mÉM
5.Pincze Gellért
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Kovács Balázs
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
NINCS
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Arany665.041780 mÉM
6.Dömötör Borbála
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Molnár Doroti
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Iványi Lotte
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
3. osztály
Arany646.692159 mÉM
7.Pántya Levente
Jókai Mór Református Általános És Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
3. osztály
Zemlényi Vince
Jókai Mór Református Általános És Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
3. osztály
Zsoldos Zétény
Jókai Mór Református Általános És Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
3. osztály
Arany581.261303 mÉM
8.Petró Dóra
Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskola, Miskolc
3. osztály
Molnár Ágnes
Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskola, Miskolc
3. osztály
Márkus Dániel
Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskola, Miskolc
3. osztály
Arany581.031463 mÉM
9.Szabó Kinga
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
3. osztály
Kis Petra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
3. osztály
Kovách Luca
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
3. osztály
Ezüst488.721610 mÉM
10.Veszprémi Olivér
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Fáy Zsigmond
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Nagy Botond Levente
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Ezüst479.371769 mÉM
11.Czégel Dorka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Bodó Aurél
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Papp levente, Máté
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Ezüst473.943048 mÉM
12.Horváth Dóra
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Balogh Bernadett
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Jancsurák Eszter
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Ezüst467.481708 mÉM
13.Horváth Bianka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Szabó Jázmin
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Bohos Réka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
100.00193 mÉM
1.Tóth Fanni
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
3. osztály
Paksi Zsombor
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
3. osztály
Lengyel Ákos
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
3. osztály
Arany694.081042 mKD
2.Szabó Gergely
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
3. osztály
Bódai Nimród
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
3. osztály
Üveg Dénes
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
3. osztály
Arany669.182553 mKD
3.Gáspár Éva
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
3. osztály
Marczell Péter
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
3. osztály
Varga Ákos
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
3. osztály
Ezüst482.26867 mKD
4.Karácsony Ádám
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Kónya Mátyás
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Ujvári Marcell Csaba
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
3. osztály
Ezüst479.441044 mKD
1.Török-Illyés Ármin
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Van Cauwenberge Iris
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Hajnóczy-Bundik Gergely
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Arany687.361042 mNYD
2.Maembe Dávid
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Pesti Zolta Lóránt
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Lorente Hercsuth Álmos
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Arany585.831564 mNYD
3.Fákó Albert
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Ouro-Szabó Amina
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
n.a.
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Arany570.071996 mNYD
4.Németh Marcell
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Pogar Marius Áron
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Kustánczi Péter
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Arany569.772376 mNYD
5.Szolnoki Dániel
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Kiss-Sipos Vince
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
n.a.
European School of Brussels, Brüsszel
3. osztály
Arany567.762097 mNYD
6.Banics Botond
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Sárvári Dalma Anna
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Tamás Rebeka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
3. osztály
Ezüst474.381938 mNYD
7.Berha Luca
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Kalimassa Hanna Dindja
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Varga Zente
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Ezüst468.671456 mNYD
8.Podobni Lili
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Soós Jázmin Hanna
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Ezüst467.341503 mNYD
9.Molnár Máté
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Nagy Zalán
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Schildt Lina Elisabeth
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Ezüst461.491920 mNYD
10.Takács Géza Csanád
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Kiss Réka
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Joó Lilla
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Ezüst453.331811 mNYD
11.Németh Olivér
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Pintér Donát
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Rásó Levente
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Ezüst443.121716 mNYD
12.Vizler Balázs
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Tímár Levente
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Tőke Izabella
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Bronz346.662217 mNYD
13.Tavasz Lili
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Horváth Bence
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
3. osztály
Bronz340.201522 mNYD
14.Érsek Emília
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Eredics Mira
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Király Elina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
3. osztály
Bronz208.271093 mNYD
1. Bajdik Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Rapai Botond
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Tóth Olivér
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany694.641075 mPM
2.Árvai Lora
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Dányi Ágnes
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Szabó Liza
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany691.63891 mPM
3.Hegedűs Ella
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Balazsin Kata
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Pájer Borbála
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany691.091042 mPM
4.Fazekas Linda
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Sipos Kinga
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Bérczi Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany690.76891 mPM
5.Szijjártó Regina Kármen
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Sződi Milla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Turai Amarillisz
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Arany687.011166 mPM
6.Csányi Bianka Réka
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Hegedűs Kiara
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Hegedűs Liána
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany685.131042 mPM
7.Mezei Máté
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
3. osztály
Lupták Ádám
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
3. osztály
Berkesi Huba
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
3. osztály
Arany683.341564 mPM
8.Gazdus Levente
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Morvai Áron
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Bacsi-Nagy Mária
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany682.241065 mPM
9.Csath Kincső Emma
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Puszti Bíborka
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Vanyiga Blanka
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany680.971319 mPM
10.Lázár Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Riskó Alexandra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany680.691607 mPM
11.Dolhai Béla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Csontos Karsa
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Gémesi Apor
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany679.881065 mPM
12.Dubovszki Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Szlavák Fanni Lia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Végh Panni
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany679.481731 mPM
13.Gyombolai Bercel
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Pilling Pál
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Liebhardt Domonkos Imre
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Arany670.182055 mPM
14. Baki Lilla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Lázár Hanna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Lukács Katalin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany666.851647 mPM
15.Farkas Vanda
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Nagy Borka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany664.632009 mPM
16.Tatár Doma
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Schuch Dániel
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Forró Attila
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany581.441550 mPM
17.Czike Helka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Kocsis Júlia
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany580.411842 mPM
18.Baráth Kristóf Roland
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Mitercsák Botond
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Szederkényi Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Arany579.731718 mPM
19.Sárvári Lujza
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Szalantai Zoé
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Kovács Zselyke
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Arany577.802340 mPM
20.Juhász Noémi
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
3. osztály
Megyeri Tamás
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
3. osztály
Selmeczi Bori
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
3. osztály
Arany577.382047 mPM
21.Kádár Sára Viola
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Lónárt Anna
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Puskás Petra
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany575.992047 mPM
22.Bábel Adrián
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
3. osztály
Balogh Réka
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
3. osztály
Golobicza Dániel
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
3. osztály
Arany575.401836 mPM
23.Holló Dániel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Csaba András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Dombóvári Márton
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany575.122390 mPM
24.Kovács Karolina
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Laczy Lóránt
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Kárpáti Flóra
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Arany572.611905 mPM
25.Kurucz Ákos
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Garai Benedek
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Arany572.241720 mPM
26.Báji-Patay Zsigmond
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Novák Dóra Márta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Gáspár Kata
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Arany571.731843 mPM
27.Hajnal Konor
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Lipp-Molnár Marcell
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Tordai Ádám Gábor
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Arany569.783250 mPM
28.Kárpáti Anna
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Sohajda Emma
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
NINCS
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Arany568.652788 mPM
29.Höchst Gergő
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Pető Péter
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Parrag Artúr
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Arany567.292284 mPM
30.Bakonyi-Benda Attila
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Hőnig Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Szőke Béla Péter
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Arany556.972716 mPM
31.Fajt Csenge
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Maczák Tibor
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Fábián Dóra
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Arany548.372814 mPM
32.Lovas Tamás
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Sponga Emma
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Károlyi Olivér
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Ezüst481.311684 mPM
33.Sushanina Anastásia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Sári Zsófia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst475.151740 mPM
34.Béres Adél
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Varga László
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
NINCS
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst447.192073 mPM
35.Komáromi Bianka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Kopasz Olívia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Lukács Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Bronz355.66787 mPM
36.Tóth-Papp Sugárka
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Kovács Hanna Panna
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Rizmajer Jázmin
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
3. osztály
Bronz343.741351 mPM
37.Béres-Pikó Zelma
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Loján Eliza
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Rafael Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
3. osztály
Bronz235.671103 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság RégióOklevél
1.Kiss Sebestyén
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Kiss Kristóf
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
4. osztály
NINCS
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Arany692.191042 mBP
2.Németh Réka Alma
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Zalán Alíz
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Jelinek György
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany691.311042 mBP
3.Csabai Barnabás
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Sütöri Gellért
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Dancs Ferenc
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany685.90914 mBP
4.Cserháti Emma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Kiss Dalma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Rozgonyi Iza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany679.761432 mBP
5.Majzik Máté
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Füzesi Kende
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Újvári Nándor
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany678.741485 mBP
6.Bagyura Tamás
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Csűrös Mirkó
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Rubik Emil
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany675.701566 mBP
7.Csók Bence
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Jolánkai Vilmos
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Garas Adél
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany670.201717 mBP
8.Marosi Péter
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Foltin Vajk
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Sóskuti Ádám
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Arany664.841749 mBP
9.Kádár Zsombor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Kosznai Dávid
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Tottős Mátyás
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany662.013075 mBP
10.Honos Emma
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Vizi Glória Emma
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ibrahim Aisha Warda
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Arany652.071914 mBP
11.Hábor Marcell
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Fofana Dolly
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Beck Boldizsár
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany634.285209 mBP
12.Bötkös Rozina
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Marcsó Kira Barbara
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Nemes Olívia
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Arany571.842027 mBP
13.Füzesi Zalán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Hoffer Boldizsár
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Bakti Vilmos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany562.031912 mBP
14.Kovács Zsófia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Sármai Kinga
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
x
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany559.821984 mBP
15.Kalapács Péter
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Kerékgyártó Márk
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
x
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany559.271782 mBP
16.Mátyás Hetény Levente
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Lakatos Dániel
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Nagy Domonkos
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Arany559.222406 mBP
17.Szekeres Panni
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Tóth Sára
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Kovács Viola
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany556.653696 mBP
18.Somogyi Vince
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Széll Márk
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Szentgyörgyi Lea Csenge
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Arany553.102917 mBP
19.Gruss Máté
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Tóth-Kenéz Lili
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
x
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany550.143930 mBP
20.Puksa Hunor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Vass Patrik
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Erős Tamás
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Arany547.783488 mBP
21.Vajas Vencel
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Szekeres István
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Kovács Dávid
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Arany538.833792 mBP
22.Naményi Linett
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Szente-Biró Lotár
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Varsányi Marcell
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany531.943941 mBP
23.Oross-Nyámándi Anna
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Hullán Bodza
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Barcsa Rebeka
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Arany529.366023 mBP
24.Baji-Sommer Zara
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Szárnyasi Rea
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Ruppl Eliza
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Arany521.206372 mBP
25.Ecsery Lia
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Benedek-Nagy Liza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst481.511517 mBP
26.Román Jázmin
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Hetényi Alíz
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Kőszegi Panka
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Ezüst477.711528 mBP
27.Gondos Nóra
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Hegedűs Mikolt Lenke
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Keresztesi Szofi Zoé
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ezüst475.431798 mBP
28.Simon Balázs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Faragó Kristóf
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
4. osztály
Ezüst472.972767 mBP
29.Szebenyi-Ujj Sarolta
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Belme Hanna
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Král Barnabás
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Ezüst466.861911 mBP
30.Kálosi Zselyke
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
Ragályi-Kovács Katinka
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
4. osztály
nincs
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Ezüst462.022202 mBP
31.Szabó Dorka
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ármos Adél
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Szilágyi Lilla
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ezüst461.501243 mBP
32.Hammersberg Elemér
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Bognár-Szabó András
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Siba-Cselőtei Henrik
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ezüst460.873598 mBP
33.Gábor Bence
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ferencz Lénárd
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Pusztai András
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ezüst458.921995 mBP
34.Bercsényi-Nagy Blanka
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Hargitai Henriett
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Farkas Flóra
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Ezüst458.251918 mBP
35.Németh Ákos
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Nguyen Ngoc Quang
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Bende Alexandra
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
4. osztály
Ezüst457.161798 mBP
36.Beran Rafael
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Major Domonkos
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Jámbor Lili
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Ezüst456.841574 mBP
37.Halmos Abigél
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Tákos Titanilla
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Zakiján- Farkas Flóra
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
4. osztály
Ezüst449.302784 mBP
38.Budik György
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Kátai Simon Ákos
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
NINCS
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
3. osztály
119.00729 mBP
1.Harmath Kornélia
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Tóth-Kovács Anna
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Laczó-Jánossy Emma
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany693.111166 mDA
2.Bodó Roland
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Sipos Dóra
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Varga Magor Zétény
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Arany689.36891 mDA
3.Farkas Illés
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Hajdú Dominik
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Markó Álmos
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Arany684.301370 mDA
4.Négyökrű Ilona
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Rozsi Fanni
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Sepsik Hédi Letícia
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Arany673.231717 mDA
5.Takács Angelika
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Némedi-Varga Nóra
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Chiovini Konrád
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany670.471980 mDA
6.Gáyer Boldizsár
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Bajtay László
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Ágfalvi Zsombor Bálint
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Arany666.212873 mDA
7.Gajdács Gergely
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
4. osztály
Szloszjár Liliána
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
4. osztály
Tóth Gréta
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
4. osztály
Arany645.583858 mDA
8.Szabó Márton
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Annus Sámuel
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Martonosi Áron
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany645.284897 mDA
9.Bujdosó André Noel
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Lajkó Boglárka
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Szabó Viktória Dorka
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Arany570.422325 mDA
10.Szalai-Fejes Botond
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Maródi Balázs
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Sétáló Hanna
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Arany564.462115 mDA
11.Molnár Bence
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Juhász Noémi
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Virág Zalán
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany557.763219 mDA
12.Bukodi Tünde Ágnes
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
4. osztály
Dávid Judit Erzsébet
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
4. osztály
Majorovics Mátyás Zsolt
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
4. osztály
Arany554.312478 mDA
13.Süveges Roland
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Csomor Benny
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Tarján Soma
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Arany554.302505 mDA
14.Seres Réka Anna
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
4. osztály
Géczei Misi Benet
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
4. osztály
Nincs
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
3. osztály
Arany552.231914 mDA
15.Juhász Dávid
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Sepsik Norbert Zsombor
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Simhercz Eszter
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Arany538.864322 mDA
16.Bojer Nikosz
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
4. osztály
Virág Kamilla
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
4. osztály
NINCS
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
4. osztály
Ezüst483.452330 mDA
17.Patyi Hanna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Szolcsányi Alexandra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Turi Regő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Ezüst480.191354 mDA
18.Pittenauer Áron
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Nagy Milda
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Kontra Szonja Gabriella
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
4. osztály
Ezüst476.311083 mDA
19.Pataki Csenge
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Simon Tamás
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Záhonyi Dávid
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Ezüst471.011798 mDA
20.Sasvári Adél
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Illés Anna Tulipán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Molnár Nikolett
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Ezüst468.731806 mDA
21.Fekete Szabolcs
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Pesti Zétény
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Takács Ádám
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Ezüst456.463865 mDA
22.Bugyi Botond
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
4. osztály
Drahota-Szabó Nándor
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
4. osztály
Holman Petra
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
4. osztály
Ezüst445.523278 mDA
23.Gyarmati Benjámin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Molnár Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Németh Szilárd
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Ezüst437.301848 mDA
24.Dudás Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Gyuris Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Kiss Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Bronz342.882217 mDA
25.Mészáros Alex
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Szabó Gergő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Újvári Hanna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Bronz215.411142 mDA
26.Cziriak Benjamin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Leidecker Nimród
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Lippai Benedek
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
116.00765 mDA
1.Arnold Kornél
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
4. osztály
Császár Botond
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
4. osztály
Gipp Péter
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
4. osztály
Arany692.371042 mDD
2.Fiák Panna
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
4. osztály
Csősz-Csabai Marcell
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
4. osztály
Gerebics Hanna
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
4. osztály
Arany666.381760 mDD
3.Kun Bíborka Anna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Gulyás Réka Ilona
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Böröcz Adél Johanna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Arany663.761980 mDD
4.Kozarics Mirko Nenad
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Takács Iván
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Schillinger Örs
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Arany569.182114 mDD
5.Herceg Viktória
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Vas Bendegúz
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Kovács Anna
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Arany560.843214 mDD
6.Szrága Áron
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Nyers Zalán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Gyurkó Balázs
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Arany546.954201 mDD
7.Dimák Dániel
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Fajfer Lili Rebeka
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Pálinkás Dorottya
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Arany535.822944 mDD
8.Dimák Dávid
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Orbán Mátyás
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Gyurics Mihály Imre
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Ezüst475.101148 mDD
9.Jeránt Mátyás Béla
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Keresztes János Máté
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Orosz Benett
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Ezüst454.231493 mDD
10.Faragó Bence
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Kocsis Frida
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Károlyi Olivér
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Bronz347.072045 mDD
11.Fodor Benjamin
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Czebei Jázmin
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Kulcsár Kinga
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
4. osztály
Bronz340.141522 mDD
12.Szabó Panna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Fábián Zorka
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Ott Johanna
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
100.00370 mDD
13.Kun Odett
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Nagy Balázs Kornél
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
Papp Emma
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
4. osztály
100.00193 mDD
1.Polyák Emma
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Kéri Zselyke Anna
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Sinai Hanna Lilla
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Arany695.611042 mÉA
2.Hajas Bence Péter
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Podani György
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Ivánfi Róbert Milán
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Arany695.49891 mÉA
3.Illés-Dudás Annabell
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Nagy Lujza
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Fazekas Dóra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Arany693.451166 mÉA
4.Szilágyi Vince
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Hornyák Máté
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Sós Nimród
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Arany692.081042 mÉA
5.Fabók Dorottya
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Sivák Heni
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Pachmann Lotti
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany691.891166 mÉA
6.Szőke Dóra
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Derczó Benedek
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Márton Réka Hajnalka
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Arany691.841042 mÉA
7.Kurucz Bence
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Farkas Botond
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Gyökeres Roland
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Arany690.491166 mÉA
8.Soltész Gábor
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Nyeste Simon Dusán
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Palóka Bence
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Arany689.861042 mÉA
9.Kulcsár Lili
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Szikszai Zsófia
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Móré Maja
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany689.001320 mÉA
10.Szuchánszki Emília Dorottya
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Szuchánszki Orsolya Regina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Farkas Fanni
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany688.68914 mÉA
11.Tóth Zorka
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Salamon Csepke
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kanócz Flóra Izabella
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany688.53914 mÉA
12.Bodó Benedek
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Rózsás Lorina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Andicsku Norbert
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany686.071564 mÉA
13.Berecz Lilla
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Csüllög Panna
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Szabó Eszter
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Arany685.731320 mÉA
14.Kapolcsi Zsolt Zétény
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Gazsi Ákos
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Váczi Márton
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Arany683.981255 mÉA
15.Semsey Emma
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Vincze-Jeney Róza
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Zsidai Tamás
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany679.491420 mÉA
16.Kupás Viktória
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Kiss Bianka Bettina
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Horváth Zsófi
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
4. osztály
Arany678.341355 mÉA
17.Búzás Bella
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Orbán Emilia
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Karászi Lili
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Arany677.052340 mÉA
18.Madarasi András
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Szabó Kende
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany677.042146 mÉA
19.Szabó Zente
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Bodnár Tamás
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Horváth Milán
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany673.542755 mÉA
20.Szakács Sára
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Juhász Mira
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Bakó Petra
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
4. osztály
Arany672.231980 mÉA
21.Szász Liliána
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Chen Yiyi
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kévés Eszter
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany671.381888 mÉA
22.Modla Izabell
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Majorszki Zoé Emma
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Csizmás Levente Nándor
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Arany671.111631 mÉA
23.Fábián Réka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Szurovjcsák Emma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Barta Kinga
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Arany671.001508 mÉA
24.Popovics Áron
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kovács Milán
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kovács Szabolcs Szilárd
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany667.552201 mÉA
25.Andrékó Zalán Márk
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Molnár Dusán
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Deák Levente
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Arany661.172261 mÉA
26.Ivánka LIza
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Maier Emma
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Brindus Hanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Arany660.902722 mÉA
27.Molnár Dániel
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Szántó Erik
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
nincs
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Arany653.234204 mÉA
28.Szilágyi Kende
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Kaibás Máté
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Lénárt Zalán
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Arany640.883857 mÉA
29.Moravszki Marcell
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Szanyi Kende
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Arany580.281192 mÉA
30.Tóth Ádám
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Váradi Dávid
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Sztanek Gergő
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Arany572.692567 mÉA
31.Székely Dávid
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Szabó Károly
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Szoboszlai László
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Arany572.261837 mÉA
32.Varga Zoé
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Papp Malvin
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Major Léna
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Arany569.402392 mÉA
33.Bánki Péter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Nagy Krisztián
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Fátyol Gergő
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Arany568.382313 mÉA
34.Farkas Simeon
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Kiss Anna
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Talabos Eszter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Arany566.132329 mÉA
35.Dávid Attila
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Kacsó Magor
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Nagy Zádor
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Arany565.312044 mÉA
36.Kapás Imola
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Kiss Roland
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Majláth Réka
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Arany564.181861 mÉA
37.Bohutinsky Maximilian
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Szénási Lili
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Harmati Hanna
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
4. osztály
Arany562.553985 mÉA
38.Vácz Martin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Varga Csaba
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Celikbilek Áron Ömer
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst482.421517 mÉA
39.Kelemen-Papp Arina
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Polonkai Kamilla
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Fehér Jázmin
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst480.071448 mÉA
40.Kovács Noémi
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Semencki Csenge
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Sinkó Ádám
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Ezüst473.681482 mÉA
41.Kondorosi Merse Ábris
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Tóth Ádám
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Pataki Milán György
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
4. osztály
Ezüst467.571851 mÉA
42.Katona Kincső
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Steványik Bíborka Szófia
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
nincs
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Ezüst467.372143 mÉA
43.Bordás Liza
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Fábri Ella
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Győrösi Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst464.631564 mÉA
44.Szász Dóra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Szemők Vince
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Szanyi Gergő
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst463.492676 mÉA
45.Széles Tibor
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Horváth Mercédesz
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Gereben Benett
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
4. osztály
Ezüst458.941920 mÉA
46.Pásztor Dóra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Drenyószki Hanna Viktória
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Győri Fanni
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst452.001493 mÉA
47.Szopkó Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Ákli Milán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Takács Luca
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Ezüst436.873390 mÉA
48.Török Tétény
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Tüdős Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Kőrösi Ákos
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
4. osztály
Bronz245.611463 mÉA
49.Bacsó Anna
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Bíró Lili
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Varga Amina
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Kisújszállás
4. osztály
Bronz229.451445 mÉA
1.Fülöp András
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Szentirmay Károly
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Brunóczki Dominik, Ottó
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Arany649.052137 mÉM
2.Horváth Imre, Kende
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Karóczkai Koppány
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Faragó Bence
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Arany648.092869 mÉM
3.Földesi-Nagy Panka
Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
4. osztály
Szabó Gergő
Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
4. osztály
Zay Bálint
Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
4. osztály
Arany585.571463 mÉM
4.Rédei Vivien
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Roznyik Bence
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Pikács Amanda
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Arany580.612660 mÉM
5.Árvai Olivér
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Litkei Máté
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Matuska Ábel István
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
4. osztály
Arany575.851699 mÉM
6.Ander Noel
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Csikós Levente
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Danyi Krisztián Botond
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Arany567.101971 mÉM
7.Pap Zoé
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Varga Ádám
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
NINCS
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
3. osztály
Arany549.232979 mÉM
8.Ambrus Adrienn
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Orbán Cintia
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Poharanszki Noel
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Ezüst474.682096 mÉM
9.Jánosi Lívia
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
4. osztály
Molnár Máté
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
4. osztály
Szádvári Tamás
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
3. osztály
Ezüst465.311651 mÉM
10.Bartha Zoé, Csenge
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Sándor Gréta
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Szilágyi Benett
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Ezüst463.893315 mÉM
11.Király Csaba
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Kristek Marcell
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Kocsis Bence
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Ezüst460.781914 mÉM
12.Kiska Ádám
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Nagy Zalán
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Vukdragovic Svetlana Nina
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
4. osztály
Ezüst453.232627 mÉM
13.Szegedi Diána
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Bai Zétény
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Hegyaljai Félix, Balázs
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Ezüst444.583147 mÉM
14.Nagy Eszter
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Legeza Diána
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Lakatos Hanna
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Ezüst441.082727 mÉM
15.Juhász József, Hunor
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Lakatos Milán
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Rózsás Ákos
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
4. osztály
Ezüst440.673713 mÉM
16.Zörög Lizett
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
4. osztály
Szabó Anna
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
4. osztály
Hunkó Hanna
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
4. osztály
Bronz355.241132 mÉM
1.Bak Flóra Enikő
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Kelemen Boglárka Rita
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Török Abigél
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Arany692.651042 mKD
2.Boros Sámuel
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Moyzes Kristóf
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Szentkirályi-Tóth Zalán
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Arany681.051471 mKD
3.Határ Szonja
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
4. osztály
Sztupa Sára
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
4. osztály
Wurst Ferenc
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
4. osztály
Arany675.851583 mKD
4.Jónás Mihály
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Puspán Edvárd
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Sebestyén Áron
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
4. osztály
Arany565.042161 mKD
5.Takács Blanka
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
4. osztály
Káplár Patrik
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
4. osztály
Radványi Lili
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
4. osztály
Arany556.593306 mKD
6.Hajas Norina
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
4. osztály
Urbán Zoltán
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
4. osztály
Ortner Adrián János
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
4. osztály
Ezüst483.962425 mKD
1.Vágner Alex
Brüsszeli Európai Iskola, Brüsszel
4. osztály
Vágner Ádám
Brüsszeli Európai Iskola, Brüsszel
4. osztály
Pasztercsák Benett
Brüsszeli Európai Iskola, Brüsszel
4. osztály
Arany691.891075 mNYD
2.Dancz Barnabás
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Lovranics Milán Attila
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Németh Dániel
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Arany682.361851 mNYD
3.Krajczár Bence
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Dömötör Tamás
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Arany679.631340 mNYD
4.Prótár Noémi
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Hetesi Virág
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Vaspöri Vince
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Arany670.892274 mNYD
5.Kovács Lilien Blanka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Rogovskaia Olga
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Sass Noémi Csenge
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Arany661.613444 mNYD
6.Fülöp Félix
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Hantó Áron
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
4. osztály
Arany661.351950 mNYD
7.Dorotovics Dorina
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
4. osztály
Kopfensteiner Vivien
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
4. osztály
Borbély Ádám
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
4. osztály
Arany575.222601 mNYD
8.Prótár Boróka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Szabó Janka
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Tóth Boldizsár
Dr. Szántó Imre Általános Iskola, Alsópáhok
4. osztály
Arany568.642131 mNYD
1.Kertész Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Kovács Léna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Simon Róza
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany692.901042 mPM
2.Csirszka Barnabás
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Lack Szabolcs
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Pálos Barna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany691.98891 mPM
3.Torma Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Szakál Nóra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Czike Léla
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany691.56891 mPM
4.Berkes Hanna
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
4. osztály
László Adél
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
4. osztály
Baranyai Gábor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
4. osztály
Arany691.481166 mPM
5.Szabó Izabella
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Rácz Franciska
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Sződi Borbála
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany691.081166 mPM
6.Bagi-Király Endre
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Hajdu Karolina
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Kertész Éliás
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Arany690.421296 mPM
7.Bánhalmi Levente
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
4. osztály
Császár Alex
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
4. osztály
Rózsavölgyi Vince
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
4. osztály
Arany690.311166 mPM
8.Kopitkó János
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
4. osztály
Schoffer Tamás
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
4. osztály
Molnár Sebestyén
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
4. osztály
Arany690.021042 mPM
9.Kaszanyi Gergő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Pálos Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Rompos Bálint András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany687.88914 mPM
10.Kasó Marcell
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Wirtz Lajos
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Wirtz Lujza
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Arany687.391296 mPM
11.Horváth Jakab
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
4. osztály
Lupták Dàvid
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
4. osztály
Babarczi Imre
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pomáz
4. osztály
Arany687.301319 mPM
12.Makó Imre
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Horváth Huba
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Danku Marcell
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany684.631564 mPM
13.Sebők Csaba
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Kiss Anett
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Kiss András
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Arany683.221353 mPM
14.Szerencsés Mária Veronika
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Kovács Bíbor Anna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany680.771342 mPM
15.Czibula Adrián
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Tóth Kitti Janka
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Zurócsik Zora
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Arany679.641370 mPM
16.Ancic Izabella
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Balazsin Júlia
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Ratkai Zsófia
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany674.612340 mPM
17.Bezerédi Zalán
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Makra Kristóf
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Ritzinger Hanna
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Diósd
4. osztály
Arany670.591750 mPM
18.Varga Gergő András
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Andrási Bálint
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Dissoubray Max
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Arany668.932489 mPM
19.Bikenstock Emese Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Mihajlik Lilla Karolina
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany668.642058 mPM
20.Körmöczi Balár
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Schenk Patrik
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Tóth Máté
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Arany666.781922 mPM
21.Nagy-Sárközi Hanna
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kisoroszi Tagintézménye, Kisoroszi
4. osztály
Ákos Zolta László
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kisoroszi Tagintézménye, Kisoroszi
4. osztály
Katry Nimród Levente
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kisoroszi Tagintézménye, Kisoroszi
3. osztály
Arany583.452433 mPM
22.Járosi Milán
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
4. osztály
Kovács Dániel
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
4. osztály
Schlissler Ádám
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
4. osztály
Arany579.411370 mPM
23.Szakács Gábor
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Henger Flóra
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Buday Kristóf Márton
Bénye-Káva Általános Iskola, Bénye
4. osztály
Arany577.051128 mPM
24.Fehér Botond
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Sütő Máté
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
3. osztály
Arany575.191425 mPM
25.Gazdik Ádám
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Mák Dániel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Rapai Krisztián
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany567.732188 mPM
26.Gulybán Sára
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Rezner-Szabó Tamás
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Ötvös Zsigmond
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Arany566.873827 mPM
27.Dömötör Kinga
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Kun Lili
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Strahl Zselyke Anikó
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany566.022615 mPM
28.Kovács Áron
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Sági Attila
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Szávuj Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Arany565.172678 mPM
29.Tölgyesi Diána
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Tóth Kata
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Lauter Lilla
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Arany555.092330 mPM
30.Jakobszen Dániel Benedek
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Kispál Hunor
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Szász-Vadász Kada
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany549.342159 mPM
31.Szücs Zoé
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Kozák Léna
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Csáti Nimród
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
4. osztály
Arany547.363986 mPM
32.Szolnoki Tamás Amadé
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kisoroszi Tagintézménye, Kisoroszi
4. osztály
Szily Anna
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kisoroszi Tagintézménye, Kisoroszi
4. osztály
Plesznivy Anna
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kisoroszi Tagintézménye, Kisoroszi
3. osztály
Ezüst482.64982 mPM
33.Tőzsér Blanka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Lukács Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Sipos Dorottya
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő
4. osztály
Ezüst475.841307 mPM
34.Constans Jean Eloi
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Simon Vince Bence
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Tolla Riccardo
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Ezüst472.991243 mPM
35.Liszka Patrik
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Hoffmann Sebestyén
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Hencz Botond
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
4. osztály
Ezüst471.711148 mPM
36.Bozi Klára
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Grósz-Illés Lola Sára
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Ezüst471.501566 mPM
37.Németh Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Szilvási Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Ezüst456.572246 mPM
38.Bóta Veronika
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Simon Zoé
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Szegner-Rigó Johanna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Ezüst451.252323 mPM
39.Petrics Máté
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
4. osztály
Reszegi Gara
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
4. osztály
Szávai Olivér
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
4. osztály
Bronz355.851856 mPM
40.Harmati Réka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Káldi Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Sipos Lilla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Bronz346.271528 mPM
41.Morvai Péter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
4. osztály
Demeter István
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
4. osztály
Kerbolt Pál Krisztián
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
4. osztály
Bronz240.63985 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság RégióOklevél
1.Dési Barnabás
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Fehér Botond
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Lontay Szabolcs
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany687.731131 mBP
2.Puksa Veronika
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Server Marton Sophie
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Maródi Elina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany685.701376 mBP
3.Szalkai Lilla
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Menczel Maja
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Juhász Emese
Kispesti Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Arany684.211131 mBP
4.Nguyen Khanh Duy Kevin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Malai Alexandru
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Wang Chenen ( Tony)
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Arany682.411254 mBP
5.Poór Botond
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zaránd Máté
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szentpáli-Oláh Vince
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany680.681564 mBP
6.Bálint Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Szabó Kevin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Nagy Eliot
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany680.511854 mBP
7.Váradi Sebestyén
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Treiber Miklós
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
nincs
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany680.131354 mBP
8.Li Chunru
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Szűcs Hanna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Arany677.221764 mBP
9.Elek Antóia
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Szegedi Laura
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Molnár Emília Andrea
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Arany676.171822 mBP
10.Győri Gergő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vargadi Gergő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mihalkovics Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany675.512476 mBP
11.Árok Roland
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mundi Patrik
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Réti Norbert
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany674.191664 mBP
12.Mérei Zita
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Sasvári Léda
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Tánczos Boróka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany673.531666 mBP
13.Jankovics Dalma
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
6. osztály
Szárnyasi Mia
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
6. osztály
nincs
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Arany673.511874 mBP
14.Tenkei Boglárka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy-Tóthfalussy Boglárka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Melis Nóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany670.562739 mBP
15.Dévényi Valter
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hanczár Balázs
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Berényi Bence
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany670.241683 mBP
16.Vattay Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Honti Vencel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Szinovszki Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany667.991602 mBP
17.Péter Márton
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Tóth Domonkos
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Petrányi Botond
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Arany667.502413 mBP
18.Rivera Alma Róza
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bársony Szonja
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sztojanov Milla
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany666.632018 mBP
19.Cira Laura
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kézi-Dula Eliza
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vidovenyecz Bori
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany665.711705 mBP
20.Csizmadia Luca
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csábi Tamara
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szanku Borka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany664.592320 mBP
21.Szente-Kis Gergő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fekete Botond
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Arany664.181801 mBP
22.Hangody Vilmos
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Patrik
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Miszori Máté
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany663.771919 mBP
23.Láng Ede
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Tóth Lóránt
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Mucza Márton
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Arany661.591888 mBP
24.Pálfi Márton
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csontos Zétény
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bana László
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany661.051891 mBP
25.Kovács Balázs János
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kormos Zoltán Bendegúz
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tardi Olivér
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany660.062207 mBP
26.Halmai Liliána
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csedő Nóra Izabella
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fülöp Hanna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany658.561814 mBP
27.Benkucs Amira
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mihály Lilina
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sütő Márk
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany655.653286 mBP
28.Nyirő Viktória
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Bajusz Réka
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Mókus Nelli
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Arany655.382016 mBP
29.Csatári-Kiss Fruzsina
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
6. osztály
Csányi Tamás
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
6. osztály
nincs
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
3. osztály
Arany639.742873 mBP
30.Barócsi Vendel
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Kaiser András
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Kulifai Kristóf
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Arany585.041048 mBP
31.Dombi Anna
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Laufer Réka
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Térfy Fanni
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany582.651048 mBP
32.Illényi Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Surányi Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Balogh Lídia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany580.841988 mBP
33.Görög Emma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Zorka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Árva Csilla
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany579.041468 mBP
34.Oszetzky Máté
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Terdik Artúr
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Csapó-Fazekas Botond
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Arany577.071469 mBP
35.Necula Alex
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pioker Henrik
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orosz Dorka
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany576.482026 mBP
36.Illés Manga
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Vincze Emese
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Hegedűs Lilla
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany576.301689 mBP
37.Ji Jiaye
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szakál Gergely Tibor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tanner Máté
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany575.431362 mBP
38.Pendert Máté
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Árvay András
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Tóth Levente
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany575.181492 mBP
39.Losonci-Várnai Flóra
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Kálmán Luca
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Zámbó Lili
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany574.271548 mBP
40.Daru Attila Kevin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Nimród
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Dániel
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany573.611912 mBP
41.Schmél Olívia
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Borics Zoltán
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Szabó Ábel
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany573.421283 mBP
42.Kovács Boglárka
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Elek Izabel
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dékány Emma
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany571.362914 mBP
43.Brugger Loránt
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Juhász Sándor Boldizsár
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Árvay Dóra
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany570.842355 mBP
44.Varga Zsombor
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Leimeister Ádám
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Doszpot Olivér
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany570.401728 mBP
45.Gazda Ábel
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Török Balázs Benke
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Nemes Benedek
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany569.822645 mBP
46.Pető Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Vass Eszter
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Piros Karmella
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany569.471826 mBP
47.Zsédely Médea
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Manyura Fruzsina
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabadi Anna
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany569.351791 mBP
48.Petőfi Liza
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Radácsy Alíz
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Chikán Viola
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany568.911614 mBP
49.Kovach Benjamin
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Göncz Benedek Bonifác
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Polgár-Szabó Dávid
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany568.842792 mBP
50.Kovács Laura
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Farkas Zorka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Karácsonyi Ariána
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany568.581661 mBP
51.Márton Gréta
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Geréb Luca
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Csanádi Nóra
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany568.301826 mBP
52.Berzéthy Dávid
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Csillag Bence
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Katona Noé
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany568.243321 mBP
53.Varga Ákos
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Budinszki Gergő
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Arany567.912280 mBP
54.Borkó Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Egri Noémi Kata
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Komlósi Nóri
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany567.521907 mBP
55.Weisz Erik
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Megyer Boldizsár
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Zoles Ákos
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Arany567.012774 mBP
56.Kómár Anna
Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Fördős Dóra Anna
Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Tamás-Hubay Hanna
Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Arany566.801908 mBP
57.Joób Tilda
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Kertai Dorina
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Guo Ruiqi
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany566.511619 mBP
58.Balázs Rebeka
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Balogh Blanka
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Kárpáthi Kende
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Arany566.511794 mBP
59.Bordás Dániel
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fekete Zalán
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Neer Bence
Szentkorona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany565.682843 mBP
60.Bán Petra
Virányos Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Kőhegyi Nóra
Virányos Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Csalagovits Eszter
Virányos Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Arany565.591757 mBP
61.Kabai Ruben
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Berthóty Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Molnári Sámuel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany565.461747 mBP
62.Kovács Vince
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Radnai Zsigmond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Víz Kristóf
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany565.342141 mBP
63.Kollmann Márk
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Doór Zsombor
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Artúr
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany564.971961 mBP
64.Bathó Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Huang Yurui
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Panteleev Regina
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany564.702760 mBP
65.Ferencz Petra
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Joób Joel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Bozsik Dorián
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany564.651821 mBP
66.Gelléri Csongor
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Hegedűs Botond
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Lotz Ádám
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany564.572003 mBP
67.Lőrincz Vivien
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Árvay-Farkas Laura
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Csengery Kata
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany564.232738 mBP
68.Láng Levente
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Fülöp Kende
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Soós Boldizsár
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Arany564.012471 mBP
69.Egyházi Zorinka
Virányos Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Sárközi Emma
Virányos Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Kelemen Nati Alma
Virányos Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Arany564.002464 mBP
70.Kaszanyitzky András
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kéri Krisztián
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany563.672067 mBP
71.Kiss Petra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mogyorósy Richárd
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
T. Kovács Katalin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany563.412291 mBP
72.Koren Mihály
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Trossen William
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
van der Schaft Bertalan
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany562.451760 mBP
73.Csere Mór
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Piros Nimród
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Simon-Tassy Zsigmond
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany562.451939 mBP
74.Palotai Vilmos
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nyitrai Hanna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Burai Dominik
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany561.451962 mBP
75.Gyimesi Illés
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Gercsák Dénes
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Árkosi Botond
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany561.062142 mBP
76.Sallai Antal
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Bálint Ádám
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Misinszki Ádám
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany560.532251 mBP
77.Németh Levente
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Erődi-Gaál Péter
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kasza-Kovács Kolos
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany559.173132 mBP
78.Csurgay Borbála
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varró Angelika
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sere Dénes
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany558.732441 mBP
79.Tóth Tamás
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Monyók Mátyás
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bolla Illés
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany558.712870 mBP
80.Puskás Patrícia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kruck Panna
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Rosta Bodza
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany558.152334 mBP
81.De Vescovi Laura
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Mendei Mira
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Nerpel Adél
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Arany558.003426 mBP
82.Orczy Liza
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gaál Gergely Töhötöm
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mikola István
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany557.002995 mBP
83.Baricza Balázs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vigh Balázs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kaláka Bendegúz
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany556.802604 mBP
84.Tavali Lili
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kruck Veronika
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kállay Júlia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Arany555.782457 mBP
85.Arányi-Nagy Zsófia
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Simon Hanna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Hanula Gáspár
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany555.692441 mBP
86.Kalmár Léda
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Labodics Nóra
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Nyári Zita
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany555.452882 mBP
87.Orbán Levente
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Soós Barnabás
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Loksay Péter
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany555.335016 mBP
88.Kovács Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Rákóczi István György
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Bereczki Szilárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany554.572442 mBP
89.Siklóssy Hanga
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Schaffhauser Ábel
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Matuka Benedek
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Arany554.182591 mBP
90.Bancsi Simon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Nagy Kristóf
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Veres Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany554.172578 mBP
91.Ács Bence
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Blastik Benedek
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Széles Dominik
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany553.963075 mBP
92.Mézes Hédi
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Németh Maja
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Frey Júlia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany553.682237 mBP
93.Rakó-Fritz Levente
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Tóth Bertalan
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Purger Lénárd
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany552.542617 mBP
94.Baumann Tádé
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kiss Botond
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kovács-Dani Dominika
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Arany551.243087 mBP
95.Karlik Zsófia
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Körte Szonja Mária
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Kratochwill Fanni
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
6. osztály
Arany551.033312 mBP
96.Steinmetz-Bobcsek Bíborka
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Jónás Zsófi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Zóber Lili
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany550.352350 mBP
97.Osgyányi Fülöp
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Szabó Simon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Molnár Máté
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany550.181952 mBP
98.Hományi Kálmán Márton
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mayer Richárd Zakariás
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany549.882401 mBP
99.Meleg Bendegúz
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orteli Bálint
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ovári -Kahajda Orián Patrik
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany549.082552 mBP
100.Farkas Hunor
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Puskás Csaba
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Papp Bence
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany548.693156 mBP
101. Göncz Magnusz
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Tersánszky Dániel
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany546.002284 mBP
102.Póczos Levente
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Soma
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bigai Bátor
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany542.953269 mBP
103.Gábor Léna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Pusztay Hajnal
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Szalai Csenge
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
5. osztály
Arany542.002566 mBP
104.Fáber Gergő
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Jolánkai Vince
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Varga Ádám
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany540.893823 mBP
105.Mezei Alicia
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Mezei Laura
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Zámbó Viktória
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Arany539.813630 mBP
106.Forgó Zalán
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Szúnyog Bendegúz
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Khalil Gergely
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany539.563533 mBP
107.Kurucz Levente
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Sharaf-Eddin Ali
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
NINCS
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Arany530.864406 mBP
108.Almer Jakab
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Surguladze Elena
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
NINCS
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest XII. kerület
3. osztály
Arany530.062700 mBP
109.Bálint Veronika Piroska
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Tóth Viktória Lilla
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Zentai-Kovács Zóra
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Arany527.805524 mBP
110.Hornyák Kenéz
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kerekes Márton
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szántai Márk
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany523.025276 mBP
111.Ákos Alexa
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Gál Mira
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Sándi-Antal Pálma
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Ezüst487.251031 mBP
112.Krakomperger Gréta
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Gonda Luca
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ostorics Orsolya
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst474.461529 mBP
113.Kára Eszter
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ablonczy Kincső
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Vaszilkó Vivien
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst471.211452 mBP
114.Végh Zora
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Dörnyei Mia Lilla
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Pintye Júlia
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst470.201724 mBP
115.Orbán Eszter
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Demény-Kapusy Lola
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Hoskó Léna
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst469.591650 mBP
116.Albert Nagy Márk
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
6. osztály
Marschalek Attila
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
6. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst469.321871 mBP
117.Rácz Balázs
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Baumann Artúr
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Németh László
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst467.761600 mBP
118.Baráth Botond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Vezse Simon
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst464.202152 mBP
119.Keszthelyi Bulcsú
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Solymár Bertalan
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Vas Erik
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst456.742905 mBP
120.Erőss Máté
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Koszár László Attila
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Mihályi Márk
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Ezüst449.982284 mBP
121.Umführer Elizabet
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Erdélyi Tímea
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
nincs
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst445.603181 mBP
122.Bíró Dávid
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Mikófalvy Lajos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Siflis Dusan
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst442.383360 mBP
123.Fehér Marcell
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Salusinszky Dávid
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Palotai Máté
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz361.671183 mBP
124.Herczog Flóra
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Hegedűs Lilien
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Magyar-Juhász Bettina
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Bronz353.081741 mBP
125.Kovács Dorka
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Zinka
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kontrás Lili
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz352.701289 mBP
126.Tóth Virág
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kelemen Lea
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Bócsa Benigna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
5. osztály
Bronz349.961909 mBP
127.Garadnay Gerda
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kormos Juliska
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pusztai Petra
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz349.681847 mBP
128.Timár Aliz
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mocsár Enikő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Bronz346.851982 mBP
129.Révay Boglrka
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Kiss Helka
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Kuzma Lola
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Bronz343.781788 mBP
130.Farkas Zselyke
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Csenteri Dorina Júlia
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Szőke Zsombor Krisztián
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bronz343.072226 mBP
131.Babai Regina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ignácz Nadin
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Soós Júlia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz340.261625 mBP
132.Horvát Veronika
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Júlia Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Véber Szilvia
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz234.41592 mBP
133.Torma Anita
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kozma Hanna
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Petra Zoé
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz230.691241 mBP
134.Balogh Tamara
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Petrák Eszter
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bene Veronika
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz229.53592 mBP
135.Hetzmann Hanna Kata
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Kovács Vivien Mira
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Udvardi Nándor
Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bronz222.691694 mBP
136.Bokor Bence
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Safárik-Németh András
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Zádori Zsombor
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
5. osztály
Bronz221.091658 mBP
137.Fekete Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kánya Liliána
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vitéz András
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz218.601862 mBP
138.Giczi Olívia
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
6. osztály
Simonics Ádám
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
6. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
6. osztály
125.00812 mBP
1.Rácz Tamara
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Szilák Kira
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Dóczi Doren
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany686.461056 mDA
2.Fejes Dániel
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Vass Zalán
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
NINCS
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
3. osztály
Arany682.351373 mDA
3.Kuti Nóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály

Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Tar Gábor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany681.581564 mDA
4.Hornok Zsuzsanna
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Tasnádi Izabella
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Viczián Dóra Krisztina
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany680.761249 mDA
5.Benkő-Kiss Léna
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Séra Luca
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Sipos Rozi
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany680.731812 mDA
6.Baráth Bence
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Czombos Olivér
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Nadicsán Álmos Zente
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Arany679.122300 mDA
7.Fodor Hunor Tamás
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Lengyel Gábor Bendegúz
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Petőfi Hunor Soma
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Arany675.711472 mDA
8.Tomcsányi Júlia
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Farkas Regina
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Dávid Tímea
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany672.161290 mDA
9.Kovács Gergő Botond
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Hajdu Zselyke
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Ruck Csenge
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Arany666.682111 mDA
10.Dávid Hanna Judit
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Zanócz Niobé
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Gombkötő Panna
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Arany665.362352 mDA
11.Cseh Viktória
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Szilágyi Borbála
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
nincs
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
3. osztály
Arany661.392279 mDA
12.Ambrus Csanád
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Méhes Noel
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Bagaméri Simon
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany660.623398 mDA
13.Ördögh Réka
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Madarász-Gönczi Virág
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Holecska-Jankó Barnabás
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany659.742765 mDA
14.Tóth Lia Kinga
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Adamcsák Luca Noa
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Fábián Hanna
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Arany659.323416 mDA
15.Nagy Lilla Titanilla
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Berecz Emese Tünde
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Debreczeni Ádám
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Arany653.213106 mDA
16.Lakatos-Tóth levente
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Némedi László
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bakacsi László
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany649.972984 mDA
17.Vass Kornél
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
6. osztály
Tari Krisztián István
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
6. osztály
Gazdag Máté Dávid
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
6. osztály
Arany646.462475 mDA
18. Horváth Levente
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Majzik Alex
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Prikler György
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Arany635.004086 mDA
19.Patonai Máté
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Kovács Vencel
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Varga Bendegúz
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Arany583.231366 mDA
20.Hürkecz Nóra
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Dancsó János Dániel
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Hostettler Gabriella Jessica
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany579.811245 mDA
21.Jámbor Levente
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Szvoboda Márton
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Táborosi - Lázár Zoltán
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Arany577.301838 mDA
22.Branz Ákos Örs
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Bodó Nándor
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Kicsiny - Limpek Mór
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Arany575.931708 mDA
23.Balasa Tamás Tas
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
6. osztály
Bugarszki László
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
6. osztály
Zsámboki Lilla
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
6. osztály
Arany575.731376 mDA
24.Makai Nóra
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Rákóczi Lia
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Somodi Hédi Adél
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany575.251385 mDA
25.Tóth Norbert
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Hajdú Levente
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Vas Imre
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Arany574.741418 mDA
26.Orosz Nóra Kata
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ludescher Lea Szofi
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Asztalos Laura
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany574.171533 mDA
27.Tóth Olivér
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Pósa Márk
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Vatai Károly
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany573.391387 mDA
28.Oberna Csanád
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Garáz Endre
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Kiss Bence
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany571.681791 mDA
29.Michailovits Patrik
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Óvári Zsombor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály

Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany570.941967 mDA
30.Lahr Nathan
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kristó Imre Bálint
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bauer Péter
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany570.812279 mDA
31.Rácz Norbert
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Szabó Zsombor
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Rácz Zsombor
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Arany570.621619 mDA
32.Dékány Bence
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Gagov Borisz
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Szűcs Botond
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany570.501760 mDA
33.Kiss Léna
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Samu Botond
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Mészáros Hunor
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany569.761619 mDA
34.Bikádi Fruzsina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Szabó Adrienn
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Szabó Vanda
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany569.132003 mDA
35.Nagy Nóra Barbara
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Szép Írisz Nadin
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Nincs
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Arany569.021661 mDA
36.Sipos Gréta
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Budai Albert
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Csáki Dominik
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Arany568.602489 mDA
37.Horpácsi Zara
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Csipes Fanni
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Zsiros Viktória
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Arany567.551760 mDA
38.Nagy Koppány
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Rácz Levente
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Tatár Alex
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany566.401821 mDA
39.Páncsics Léna
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Hodován Rebeka
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Pittenauer Anna
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Arany564.041843 mDA
40.Fazekas János
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Talmácsi Katrina
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Pásztor Benett
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Arany564.021999 mDA
41.Forrai Sándor
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
6. osztály
Domján Ferenc
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
6. osztály
Berta Balázs
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye, Székkutas
6. osztály
Arany563.011942 mDA
42.Prievara Anna
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Bencsik Kornélia
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Harangozó Rajmund
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Arany562.942434 mDA
43.Ács Barnabás
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Uher Bence
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Amairi László
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Arany562.872043 mDA
44.Posztós Léna
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Berényi Dóra
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Kiss Borka
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Arany561.961792 mDA
45.Ferenczi Máté
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Bereczky Balázs
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Baracsi Zétény
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Arany561.942226 mDA
46.Albert-Sárközi Bertold
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Juhász-Nagy Levente
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Nagy Líviusz
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Arany561.182218 mDA
47.Fülöp-Király Léna
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ferencsik Valéria Sztella
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Hegedűs Nóra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany561.062893 mDA
48.Kovács Bálint Roland
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Lopuch Máté
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Nincs
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Arany560.433197 mDA
49.Szűcs Konrád
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály

Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Malkócs Dávid
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany559.663034 mDA
50.Kiss Luca
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Erdős vivien
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Nincs
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Arany556.992323 mDA
51.Bán Veronika
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szőke Szófia
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Hegedűs Blanka
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany556.671952 mDA
52.Kovács Lola Tamara
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Szollár Szonja
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
NINCS
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
3. osztály
Arany556.572898 mDA
53.Hegedűs Balázs
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Vida Bernát
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Tolnai Máté
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Arany556.442005 mDA
54.Fehér Anna Luca
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Balázs Enikő Csenge
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
NINCS
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
3. osztály
Arany554.022232 mDA
55.Aboul-Hosn Amira
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Juhász-Nagy Dorka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Varga Lara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Arany553.693004 mDA
56.Baráth Enikő
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Kis-Hajdu Sámuel
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Kékegyi-Kovács András
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany552.352623 mDA
57.Völgyesi Viktor
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Balogh Bence László
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Kiss Attila
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Arany552.052474 mDA
58.Kelemen Minna
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kevei Gréta
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sipos Janka
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany551.094572 mDA
59.Katona Benedek Áron
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Papp Zsombor
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szlatnek Zétény
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany549.842260 mDA
60. Miskár Botond
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kojedzinszky Zsombor
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szeder Leon
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany549.122579 mDA
61.Kis Dominika
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Bohák Dóra
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Majorovics Hanna Regina
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Arany548.642720 mDA
62.Dupsi Bettina
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Kis Dorottya
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Ferenczi Réka
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Arany548.642280 mDA
63.Egeresi Eszter
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Paulin Viola
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Kakó Villő
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Arany548.614048 mDA
64.Maklári-Klekner Sebestyén
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Varga Vencel
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Tóth Száva
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany548.394512 mDA
65.Fábián László
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Csibi Bagi Trisztán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Kocsis Noel
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Arany548.142294 mDA
66.Novkov Zora
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Joó Szonja
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Sajtós Borbála
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany546.633432 mDA
67.Serley Viola Petra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Rehák Hajnalka
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany Napsugár
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany546.355104 mDA
68.Krasznai Áron
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Hudák Csaba
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Mák Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany545.554199 mDA
69.Michaeli Liat Sára
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Hornok Mira Jázmin
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Bereznyai Hanna Zoé
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Arany545.482550 mDA
70.Mező Mária
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Újvári Lenke
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Csepregi Linda Bodza
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany544.953493 mDA
71.Czakó Zalán
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Gera Csanád
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Pető Bátor
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany543.472328 mDA
72. Láng Albert
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Csányi Gábor
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Tóth-Abonyi Tomaj
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany542.653247 mDA
73.Jámbor Luca
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Tóth-Gáspár Boróka
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Varga Nóra
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Arany541.375648 mDA
74.Palotás Gergő
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Dénes Botond József
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
NINCS
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
3. osztály
Arany537.863220 mDA
75.Szűcs Hunor
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Hancsák Márton
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Détári Soma
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany537.783082 mDA
76.Kilvinger Barnabás Gábor
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Gulyás Bence
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Nincs
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
3. osztály
Arany537.582827 mDA
77.Macsánszky Lily
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ferencz Jázmin
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bozó Jenni
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany536.005948 mDA
78. Fuisz Fiorella
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Simonka Róza
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Rappai Attila
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany533.316505 mDA
79.Rozsi Dávid Dániel
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Gyuris Márk
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Krisztin Ajsa
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Arany528.705237 mDA
80.Matei Krisztián Ronaldó
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Szűcs Patrik Dominik
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Asperján Ákos Bence
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Arany517.226328 mDA
81.Négyökrű Mária
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Pekurár Ruben
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Hunyadi Kristóf
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Arany510.937379 mDA
82.Maglóczki Vivien
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Nagy Abigél
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Bajnóczi Eszter
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Arany504.733864 mDA
83.Poór Boglárka
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Pityuk Gerda
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Csizmadia Hédi Edit
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Arany504.178750 mDA
84.Alzubi Yahya
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Szilágyi Bence
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Kabódi Barnabás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany500.004339 mDA
85.Hegedűs Olívia
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Berta Lora
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Patkó Gréta
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
6. osztály
Ezüst476.091682 mDA
86.Nagy Sarolta
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Juhász Dóra
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kocsis-Hertelendy Janka
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst476.071290 mDA
87.Ódri Bálint
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Görhöny Zalán
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Romek Zsombor
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
5. osztály
Ezüst474.061588 mDA
88.Kállai Kira
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Pulya Malvin
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Burai Győző
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Ezüst473.411475 mDA
89.Nagy Léna
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
6. osztály
Török Hajnal
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
6. osztály
Galzó Zalán
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
6. osztály
Ezüst473.211836 mDA
90.Bölcskei-Molnár Adél
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Keller Nóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Iván Nóra Krisztina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst470.461523 mDA
91.Baranyi Barna
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Égető Péter
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Benkő Zsombor
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst468.191600 mDA
92.Pék Márton
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
6. osztály
Kerekes Vince
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
6. osztály
Kontra Kristóf
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baja
6. osztály
Ezüst465.243728 mDA
93.Konkoly Linett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Bende Boróka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Szilvási Zsanett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Ezüst459.451876 mDA
94.Kresz Lilien Nina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szirbik Zsófia
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Gémes Maya
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ezüst458.632233 mDA
95.Martyin Eszter
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Vigyikán Zsanett
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Zsóri Izabella
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Ezüst449.052075 mDA
96.Bartha Dénes Attila
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Barta Bence Tamás
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Szabó Erik
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst442.805062 mDA
97.Mészáros Vivien
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Freiberger Hanna
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Csiszér Júlia
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Ezüst440.372542 mDA
98.Nyers Alíz
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sávai Viktória
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Somogyvári Olga
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst439.753595 mDA
99.Lentner Lotár Koppány
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Papdi Péter
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Nagy Botond
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Bronz357.731784 mDA
100.Máthé-Magyar Dominik
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Deák Gergő
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Verasszó Balázs
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bronz355.231597 mDA
101.Budai Blanka
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
5. osztály
Csúcs Hanna
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
5. osztály
Balog János
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
5. osztály
Bronz353.001597 mDA
102.Farkas Melissza
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Vincze Dóra
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Takács Zoltán
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Bronz346.511898 mDA
103.Mayer Gábor
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Varga Laura
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Oszlánczi Mihály
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bronz340.112175 mDA
104.Tóth Gréta
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Csik Dominik
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Szarka Krisztián
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Bronz243.15937 mDA
105.Borbás Kevin Balázs
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
5. osztály
Csomós Bálint
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
5. osztály
Gyuris Vilmos
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Forráskút
5. osztály
Bronz231.001359 mDA
106.Lakatos Sándor Enrikó
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Ónodi Letícia
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Mihály Amarilla
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmárton
5. osztály
Bronz224.081610 mDA
107.Baranyi Máté
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Ördögh Roland
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Bujtor Barnabás
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
5. osztály
Bronz219.901694 mDA
108.Juhász Janka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Karasz Bettina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Varga Zorka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bronz216.401449 mDA
109.Gazsi Márk Barnabás
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Király Noel
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Lángi Nándor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bronz212.291826 mDA
110.László Zita
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Szabó Lara
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Faragó Arnold
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
5. osztály
Bronz210.601826 mDA
111.Dékány Dominik
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Ördög Martin
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály

Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
3. osztály
Bronz209.981672 mDA
112.Döme Nóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Tóth Dorina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szénászky Lilla
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bronz209.801479 mDA
113.Patkó Gergő
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Magyar Barnabás
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Geiger Ákos
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
100.00748 mDA
1.Bertus Botond
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Osztertag Márton
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Osztrogonácz Tamás
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Arany683.43948 mDD
2.Panyi Gabriella
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Gölöncsér Lili
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Milák Borbála
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Arany682.951035 mDD
3.Pálinkás Zsombor
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
6. osztály
Brakszatórisz Gábor
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
6. osztály
NINCS
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
6. osztály
Arany681.381149 mDD
4.Takács Bence Csaba
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Pintér-Kovács Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Fajcsi Bálint
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Arany678.681463 mDD
5.De Leeuw Van Weenen Eszter
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Gáspár Eszter
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Marcsik Alexandra
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Arany678.261986 mDD
6.Fülöp Dorka
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Máté Viola
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Szabó Helka
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Arany675.961666 mDD
7.Bakos Dominik
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Bohner Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Hörnyéki Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Arany666.941878 mDD
8.Zsifkó Zora
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Gyömbér Zóra
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Kovácsevics Lili
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Arany665.832651 mDD
9.Kovácsevics Dominik
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Fendt Máté
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Bolla Oszkár Gábor
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Arany664.602517 mDD
10.Geller Ákos
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Szentes Ákos
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Polgár Árpád Bence
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Arany661.322441 mDD
11.Bévárdi Csenge
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Fekete Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Apáti Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Arany654.682323 mDD
12.Vass Zétény
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Szabó Lizbett
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Horváth Szonja
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
5. osztály
Arany582.821694 mDD
13.Rácz Viktória
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Ötvös Réka
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Rostás Gréta
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Arany575.241469 mDD
14.Juhász Dániel
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
6. osztály
Bátfai Zekő Vendel
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
6. osztály
Arnold Péter
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola, Siófok
6. osztály
Arany569.351673 mDD
15.Bikádi Hanna
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Csik Borbála
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Lehr Szófia
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Arany568.132489 mDD
16.Fuksz Richárd
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
6. osztály
Vas Ádám
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
6. osztály
Máté Dominik
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
6. osztály
Arany567.671792 mDD
17. Tátrai Gorán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Hodossi Zétény
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Kovács Áron
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Arany561.932741 mDD
18.Szabó Hanna
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
5. osztály
Csinádi Ibolya
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
6. osztály
Horváth Róbert
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
6. osztály
Arany559.772507 mDD
19.Szilágyi Hanna
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
5. osztály
Horváth Anna
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
5. osztály
Szack Zsófia
Igali Batthyány Károly Általános Iskola, Igal
5. osztály
Arany558.822568 mDD
20.Czrnkovics Áron
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Takács Dragan
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Aczél Ábel
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Arany553.993307 mDD
21.Végh Damján Dániel
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Marijancic Bruno
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Szokolovics Szabolcs Gorán
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
6. osztály
Arany550.652200 mDD
22.Kiss Boldizsár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Tóth Bence
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
NINCS
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
3. osztály
Arany546.783955 mDD
23.Czimmer Levente
Gödrei Körzeti Általános Iskola, Gödre
6. osztály
Révész Máté
Gödrei Körzeti Általános Iskola, Gödre
6. osztály
NINCS
Gödrei Körzeti Általános Iskola, Gödre
3. osztály
Arany536.125227 mDD
24.Koósz Hanna
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Liber Csenge
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Perák Balázs Flórián
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Ezüst434.573474 mDD
25.Őszi Kamilla
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Szabó Zsófi
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Kovács Nóri
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Ezüst428.774088 mDD
26.Tóth Adrián
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Barabás Emma
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
-
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Bronz349.761694 mDD
27.Halmai Péter
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Illés Bence
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Tenk Réka
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
5. osztály
Bronz342.841862 mDD
28.Kollár Adél Helén
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Sebők Sándor
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Szebényi András
Miroslav Krleža Horvát Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz210.121479 mDD
29.Varga Vivien
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Varga Viktória
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Kiss Virág
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
100.00189 mDD
30.Tolnai Fanni
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Balogh Hanna
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
K. Németh Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
100.00812 mDD
1.Németh Roxána
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
6. osztály
Kókai Réka
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
6. osztály
Tóth Andrea
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
6. osztály
Arany687.65834 mÉA
2.Pauliner Ádám István
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Driszku Nándor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Gerda Balázs
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany683.581564 mÉA
3.Bukoveczky Tamás
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Pántya Dávid István
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Kandi Botond
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany682.031245 mÉA
4.Seres Emma
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Hajós Mária Anna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Tarsoly Tamara
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany681.041149 mÉA
5.Rédai István Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Ruzsányi Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Szőke János
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Arany672.602067 mÉA
6.Lengyel Csaba
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Kovács Kolos Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Ádám Viktor
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Arany668.132045 mÉA
7.Faragó Zsolt
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Papp Noel Tibor
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Polgár Csaba
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Arany666.561917 mÉA
8.Hangácsi Florina
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Bulyáki Gréta
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Beszteri Kinga
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany664.731805 mÉA
9.Kovács Áron
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Zsiros Lóránt
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Pázmány Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Arany662.041917 mÉA
10.Börcsök Lili Panka
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Gombás Gréta
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Kapás Panna
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Arany660.561843 mÉA
11.Béke Csenge
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Deák Eszter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Bereczki Emma
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany658.062143 mÉA
12.Volf Klára
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Kovács Emma Gréta
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Süveges-Szabó Luca
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Arany653.993988 mÉA
13.Lovász József
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Gál Lajos Botond
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Urbán Amira
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
6. osztály
Arany652.823179 mÉA
14.Csesznok Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Vellai Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Szalai Zsombor Zsolt
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Arany643.202870 mÉA
15.Tatár Gábor
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Sánta László
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Soós Levente Hunor
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
6. osztály
Arany631.145561 mÉA
16.Vágner Barna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Zsiray Áron
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Lengyel Bence
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Arany585.381131 mÉA
17.-
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Homér Lia
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany Zsolt
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany579.731388 mÉA
18.Várnai Alexandra
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Dobos Dominik
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Váki Bercel
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany575.771387 mÉA
19.Tóth Zalán
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Ákos
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Karpf Zalán
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany574.901277 mÉA
20.Nagy Ádám Kornél
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Győrfi Ádám
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Cseke Roland
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany574.161283 mÉA
21.Morauszki Kinga
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Nyerges Bianka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Májer Bence
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Arany573.301931 mÉA
22.Borza Lilla Anna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Kis Róza Eszter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Dervishaj Melódia
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany571.671899 mÉA
23.Nyirán Demeter József
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Kulcsár Csaba
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Kerekes Borbála
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany571.201536 mÉA
24.Darnai Richárd
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Miron Bence Gábor
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Máyer Áron
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Arany570.882068 mÉA
25.Majoros Tamás
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Nagy Zsolt Dominik
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Szűcs Sándor
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Arany570.832065 mÉA
26.Bauman Diána
Tiborszállási Péchy László Adventista Általános Iskola, Tiborszállás
6. osztály
Darabánt Sára
Tiborszállási Péchy László Adventista Általános Iskola, Tiborszállás
6. osztály
Rozinka Dorka
Tiborszállási Péchy László Adventista Általános Iskola, Tiborszállás
6. osztály
Arany569.972355 mÉA
27.Kiss Flóra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Dávid Gyula
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Sinka Richárd
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Arany569.543232 mÉA
28.Csorvási Réka
Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Fagyal Sándor
Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Fórizs Levente István
Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Arany566.582479 mÉA
29.Sipos-Szabó Hanga
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Vándor Emília Abigél
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Arany564.352493 mÉA
30.Bökönyi Csaba Alex
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Pető Noel József
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Ugrai Sándor Milán
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Arany564.012250 mÉA
31.Fodor Gábor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Berei Hajnalka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Kosztyu Adrienn
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Arany563.671992 mÉA
32.Veres Olivér
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bajnok Benedek
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Molnár Balázs
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany563.421825 mÉA
33.Szappan Emmma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Gégényi Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Boglárka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Arany561.262553 mÉA
34.Miterli Hanna
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Máriapócs
6. osztály
Herczku-Végvári Hanna
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Máriapócs
6. osztály
Becsei Nóra
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Máriapócs
6. osztály
Arany560.952035 mÉA
35.Celikbilek Izmael
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Deák Bence
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Lovas Levente
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
6. osztály
Arany559.421677 mÉA
36.Hornyeczki Bálint
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Hegyesi Tamás
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Simay Gergely
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany558.702280 mÉA
37.Mátyás Frida
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Havacs Hanna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Botos Mirella
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany558.032578 mÉA
38.Hartman Roland
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Szakál Péter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Szarka Levente
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany557.842392 mÉA
39.Kovács Nándor
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Jenei Gellért
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Szabó Tamás
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Arany556.841971 mÉA
40.Szabó Zalán
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Réti István
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Farr Huba László
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Arany556.002494 mÉA
41.Hoszpodár Milán
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Grecu Mark Dominique
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Bíró Ádám
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Arany555.843870 mÉA
42.Mosonyi Levente Balázs
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Nagy Zoé
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Tóth Dávid Róbert
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany555.123288 mÉA
43.Keresztessi Péter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Bíró Bence
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Lakatos Ferenc
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Arany554.931952 mÉA
44.Kiss Máté Gergely
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Mrena Levente
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Vári Iván Bátor
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany553.752616 mÉA
45.Kovács Martin
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Haszon Ábel
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Mohácsi Sándor
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Arany553.581952 mÉA
46.Kovács Luca
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Szőnyi Janka
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Veres Panna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Arany553.262609 mÉA
47.Sárvári Szonja
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Dinok Petra Hanna
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Keringer Luca
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Arany551.642617 mÉA
48.Szabó László
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Kovács Álmos
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Mátrai Péter
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany550.925337 mÉA
49.Pala Lili
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Ungai Anna
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Lőrinc Petra
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany550.833488 mÉA
50.Borsos Adrienn Renáta
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Győri Zselyke
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Ferenczi Nimród Bercel
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Arany550.643015 mÉA
51.Urbán András Bendegúz
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Mészáros Gábor
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Mészáros Márton
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Arany549.984726 mÉA
52.Stach Abigél
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Szabó Sándor
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Kiss Flóra Mira
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany549.945657 mÉA
53.Sarusi Ádám
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Fülöp Zsófia Eszter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Qiao Jia Le
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany549.912294 mÉA
54.Fekete István Milán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Kovács Adrián
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Ojei David
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Arany549.594656 mÉA
55.Bálint Zsófia Dóra
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Lakatos Noémi Petra
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Őrlős Emese Norina
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany547.643157 mÉA
56.Sztojka Nikolett
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Kocsis Hanna
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Madarász Réka
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Arany547.502369 mÉA
57.Papp Kornél
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Német Levente
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Pócsi Áron
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Arany546.656050 mÉA
58.Bagdány Benedek
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Szücs Benedek Mór
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Juhász Máté
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany546.084554 mÉA
59.Iványi Noel
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Kajtár Levente
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Lévai Zsombor
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany546.003317 mÉA
60.Balogh Abigél
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Király Eszter
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Máté Izabella
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany545.604566 mÉA
61.Kondorosi Nimród Kond
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Ladnai Bálint
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Lakatos Levente László
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany545.382382 mÉA
62.Csavdári Jázmin Anna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Fagyal Jázmin
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Kiss Linett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Arany544.243368 mÉA
63.Pinczés Gréta
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Kurica Henrietta
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Héder Lilla
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Arany544.062740 mÉA
64.Fekete Dániel
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Kanyó Bence
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Biró Márton
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany543.226708 mÉA
65.Biró Áron
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Gyenge Natália
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Stumpf Péter
Szegő Gábor Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany542.412957 mÉA
66.Fehér Levente
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Kiss Noel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Nagy Balázs
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Arany540.555646 mÉA
67.Farkas Kiara
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kerékgyártó Emma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Turgonyi Olivér
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany539.983309 mÉA
68.Muszka Zsolt
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Osztrovszki Miron
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Kanyó Attila
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany539.883085 mÉA
69.Gorzó Balázs
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Kaszonyi Norbert
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
D. Nagy Csanád
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany539.073554 mÉA
70.Papp Vivien
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Papp Laura
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Gergely Dorka
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Arany537.933525 mÉA
71.Varga Viktória
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Szabó Lili Anna
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
NINCS
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany535.684114 mÉA
72.Apagyi Panna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Majoros Nóra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Sárközi Tamás
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Arany535.444271 mÉA
73.Balogh Lóránt
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Szabó Sándor
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Kovács Kolos
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany535.432927 mÉA
74.Vonház Aida
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Felföldi Sára
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Noah Zara Lotti
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. osztály
Arany532.483765 mÉA
75.Szécsi István
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
5. osztály
Kóródi Péter
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
5. osztály
Suki Dániel
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
5. osztály
Arany531.595460 mÉA
76.Markót Csaba
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
5. osztály
Szilágyi Dániel
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
5. osztály
Tukarcs Miklós
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola, Törökszentmiklós
5. osztály
Arany529.215830 mÉA
77.Tóth-Ster Hanna
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Losonczi Léna
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Tóth Lara Gréta
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Arany516.566140 mÉA
78.Galambos Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Pristyák Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Alexia Kira
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Arany514.133595 mÉA
79.Harmati Benedek
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Tóth László
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Radácsi Máté
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Arany508.108080 mÉA
80.Balázsi Hanna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kocsis Kisanna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Varga Bende Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst474.601682 mÉA
81.Bányai Bianka
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Mátrai Kincső
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Ezüst461.791600 mÉA
82.Novák Zsuzsanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Biró Anna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Diószegi Hanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst461.783013 mÉA
83.Elek Zsolna
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Kunkli Sára
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
NINCS
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
3. osztály
Ezüst455.373257 mÉA
84.Szilágyi Nándor
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Balogh Dominik
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Gaál Krisztián
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Ezüst454.262520 mÉA
85.Bákány Marcell
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
3. osztály
Dutka Zoltán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Pór Kamilla
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst447.653378 mÉA
86.Potor Anna
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Silye Kitti
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Kerezsi Nóra Lili
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Ezüst435.684753 mÉA
87.Juhász Csenge Száva
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szabó-Csécsi Viktória
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Pántya Sándor
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz364.46667 mÉA
88.Kiss Máté
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Pályi Patrik
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Ganyu Zsombor
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Bronz356.571469 mÉA
89.Gabulya Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Ádám Noel
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Rebeka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz342.482160 mÉA
90.Miszkuly Bence
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Szegedi Sándor
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Juhász Csaba Koppány
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
5. osztály
Bronz342.012143 mÉA
91.Homonnai Boglárka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Hajdú Bianka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Szabad Kendra Laura
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda, Tiszafüred
5. osztály
Bronz337.231826 mÉA
92.Sáska Boglárka
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Guba Orsolya
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Bronz233.901596 mÉA
93.Balla Levente
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Juhász Attila
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Kócsi Áron
Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
5. osztály
Bronz224.161899 mÉA
94.Szabó Tünde
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Szakács Dorina
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Nagy Hanna
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
119.00812 mÉA
1.Kurucz Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Gellért Norman
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Róde Zsigmond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany683.481258 mÉM
2.Horváth Anna Tekla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Szabó-Medve Laura
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Karanyic Janka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany682.131245 mÉM
3.Oláh Botond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Homa Kristóf
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Borcsik Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany678.861354 mÉM
4.Kleszó Kökény
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Beck Kelsey Laura
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Lénárt Noémi
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Arany674.602610 mÉM
5.Szundi Borbála
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sütő Máté
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Prepuk Nóra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany674.121363 mÉM
6.Szoták Jázmin
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Zéman Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Sárvári Jázmin
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany673.491469 mÉM
7.Szabó Ákos
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Melegh Ádám
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Bajzik Zsombor
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Arany670.402311 mÉM
8.Rónaföldi Artúr Zétény
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Füzesi Vince
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Skornyák Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany668.812154 mÉM
9.Tóth Fanni
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Varkonda Dorka
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Dócs Melinda
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Arany665.502218 mÉM
10.László Boldizsár
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kanalas Brendon
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Gyurecskó Tamás
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany664.021811 mÉM
11.Kovács Linett
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Pásztor Zara
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Szabó Bianka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany660.462142 mÉM
12.Szanyiszló Noel
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Bohács Bence
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Krutila Áron
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany660.261935 mÉM
13.Mann Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Visnyei Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Mester Zétény
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany658.092355 mÉM
14.Zsuga Zara, Ildikó
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Fehér Balázs
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Vajas Márk
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Arany651.702784 mÉM
15.Gulyás Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Vigóczki Maja Kamilla
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Megyery Emma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany587.96834 mÉM
16.Sztrapkó Bertalan
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
5. osztály
Nyüsti Lara
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
5. osztály
Gömöri Levente
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
5. osztály
Arany585.43930 mÉM
17.Morvai Míra Fanni
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Bacsó Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kóródi Boróka Lilla
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany581.771112 mÉM
18.Kapin Lara
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kriston Nóra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Pethő Leila
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany581.111564 mÉM
19.Pap Luca
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Czeglédi-Fazekas Máté
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Balogh Hanga
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany580.441564 mÉM
20.Ködmön Bendegúz
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Szakáll Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Hirsch Levente
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany579.451165 mÉM
21.Fekete Bendegúz
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Spala Kende Ákos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Gazda Miklós
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany577.811055 mÉM
22.Müller Vera
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Merényi Sára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Fejes Eszter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany577.711838 mÉM
23.Budai Flóra
Borsodsziráki Bartók Béla Általános Iskola, Borsodszirák
5. osztály
Lakatos Dóra
Borsodsziráki Bartók Béla Általános Iskola, Borsodszirák
5. osztály
Bűdi Dávid
Borsodsziráki Bartók Béla Általános Iskola, Borsodszirák
5. osztály
Arany577.481354 mÉM
24.Bartkó Luca
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Sasvári Nóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Somosi Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany576.691332 mÉM
25.Bene Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Koncz Olivér
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Lehotai Léna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany576.481390 mÉM
26.Gazsi Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szunyog András
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Lippai Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany576.411354 mÉM
27.Vajda Zsolt
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kovács Zsombor
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Szabó Lara
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany575.942026 mÉM
28.Kiss Gáspár
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Hajdu Ádám
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Kukó Botond
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Arany575.841842 mÉM
29.Veres Zoárd
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kisnémet Viktor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kurmai Csaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany574.831788 mÉM
30.Bérces Luca
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kovács Lilla
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kiss Bende
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany573.881878 mÉM
31.Nagy Eliza Fédra
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Nagy Kitti
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Jaskó Ákos
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Arany573.341673 mÉM
32.Kozma Áron Tamás
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Koós levente
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Herczeg Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany572.032623 mÉM
33.Fridrik Bende Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Lázár Simon Bendegúz
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Deák Ármin Botond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany571.121867 mÉM
34.Kovács Balázs
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Tolvéth Dorka Anna
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Tóth Emma Dorka
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany570.442578 mÉM
35.Ócsai Anna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Szabó Ágnes
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Varga Anna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany569.822111 mÉM
36.Bajzát Bálint
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Balatoni Bendegúz
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ladányi Boldizsár
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany569.762004 mÉM
37.Szalma Sára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Czirják Dóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Bianki Adél
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany569.662058 mÉM
38.Sallai András
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sebestyén Olivér
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bakó Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany569.661912 mÉM
39.Muri Nándor
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kenyeres Dominik
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Lőrincz Zsombor
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany569.432160 mÉM
40.Vass Nina Kinga
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Molnár Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szabó Hanga
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany569.062138 mÉM
41.Farkas Jázmin Augusztina
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Medve Réka Hanna
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Kollár Fanni
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Arany567.851694 mÉM
42.Hajós-Murányi Tamás
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Varga Máté
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
nincs
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany567.461821 mÉM
43.Laczkó Attila
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Fekete Krisztián
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
NINCS
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Arany567.252348 mÉM
44.Erdélyi Petra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Fajcsák Viktória
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kisbenedek Kata
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany567.222805 mÉM
45.Habó Janka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Monok Veronika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Csertyaszki Panni
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany566.481536 mÉM
46.Barta Gergő Csanád
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Demeter Mihály
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Farkas Bendegúz Máté
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Arany566.332618 mÉM
47.Kosztrub Anna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Csordorás Csenge
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Benk Nándor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Arany566.201951 mÉM
48.Zelenka Máté
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Czank Máté
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Csizmadia Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany565.342067 mÉM
49.Gönczi Borbála
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Urbán-Némethy Kála
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Papp Anna Liza
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany565.252380 mÉM
50.Kormos Ramóna
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Sándor Levente
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Orbán Barbara
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Arany565.251992 mÉM
51.Kovács Nóra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Karsai Róza Réka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Zsigri Botond
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany565.142067 mÉM
52.Molnár Fanni
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Varga Fanni
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Losonci Dominik
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
6. osztály
Arany565.052079 mÉM
53.Gajda Ákos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szőllősi Ákos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Tőzsér Mór Sándor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany564.981704 mÉM
54.Kovács Hanna
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Patai Liliána
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Ferencz Bianka
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Arany564.472097 mÉM
55.Fekete Nóra
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Lukács Levente
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Taskó Gabriella
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany564.222700 mÉM
56.Farkas Milán Áron
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Horváth-Császár Ákos Huba
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Katona Zina
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Arany562.441874 mÉM
57.Sereg Liza
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Pénzes Júlia
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Krucsay Leila
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Arany562.242018 mÉM
58.Cserkuti Adél
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Kovács Lili
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Maksa Tekla
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany562.132176 mÉM
59.Császár Noel
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Nagy Soma
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Dávid Medox
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Arany562.042573 mÉM
60.Marcin Benett
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
5. osztály
Havasi Hanna
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
5. osztály
Fábián Jázmin
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
5. osztály
Arany561.932102 mÉM
61.Csuri Blanka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Kis Emma
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Zsoldos Elizabet Beatrix
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany561.623194 mÉM
62.Szegedi Imre
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Rohály Ádám
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Hóbor Flóra
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Arany561.412190 mÉM
63.Tarcsa Viktória
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Patai Péter
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Kaló Martin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Arany561.322006 mÉM
64.Árvai Blanka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kéri Júlia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Juhász-Nagy Liza Janka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany560.742643 mÉM
65.Urbán Zoárd
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Bódog József
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Havrilla Flórián
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Arany559.642390 mÉM
66.Humicskó Hanna
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Makó Hanna
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Császári Jázmin
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany559.011769 mÉM
67.Bettenbuch Luca
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Keczeli Réka
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Fekete Regina Bella
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Arany558.992891 mÉM
68.Zsóka Hanna
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Domahidi Bence
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Ruszó Bese Zalán
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Arany557.092229 mÉM
69.Illés Linett
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Lippai Dorka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Gyöngyösi Sára
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Arany556.923065 mÉM
70.Szenográdi Blanka
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
5. osztály
Fülöp Zara
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
5. osztály
Pityi Aida
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat
5. osztály
Arany556.094349 mÉM
71.Aczél Zsombor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Géczi Miklós
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Tóth Noel
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany554.842389 mÉM
72.Jakab Zsuzsanna Dorka
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
6. osztály
Szőllős Gergely
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
6. osztály
NINCS
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
6. osztály
Arany554.682447 mÉM
73.Bene Kamilla Gréta
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Erdélyi Olivér
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Szepesi Ádám László
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Arany554.343287 mÉM
74.Spisák Fanni
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Kovács Lilien
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Fecsó Aliza
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Arany553.862442 mÉM
75.Dohány Sándor
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Szőke Zoárd
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Tóth Csaba
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany553.652113 mÉM
76.Püspöki Barbara
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Rajos Hanna
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Tóth Odett
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Arany553.622633 mÉM
77.Szanyi Judit
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Skarupa Réka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Tamás Flóra
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Arany552.912528 mÉM
78.Juhász Péter Zoltán
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Vitányi Zalán Zoltán
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Kiss-Szabó Vivien Nóra
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany551.912635 mÉM
79.Dobozy Sára
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Lázi Viktória Lili
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Dósa Csenge
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany551.362839 mÉM
80.Bonczó Bencze
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Bűdi Balázs
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Farkas Kende
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany551.302856 mÉM
81.Sajószegi György
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Bodnár Balázs
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Kovács Zétény
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Arany550.013096 mÉM
82.Horváth Csaba, Noel
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Nagy Sándor
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Nagy Adél
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
5. osztály
Arany549.593203 mÉM
83.Fekete Milán
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Lakatos Levente
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Boda Martin Péter
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Arany549.563403 mÉM
84.Szabó Dalma
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
5. osztály
Zsák Csongor
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
5. osztály
Mocsári Tamás
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
5. osztály
Arany549.513511 mÉM
85.Kapitány Dávid
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Német Zalán
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Hegedűs Zalán
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany549.042548 mÉM
86.Puskár Zsófia
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Vámosi Bora
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Tóth Laura
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Arany548.373073 mÉM
87.Kis Áron
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
6. osztály
Hajdú Benedek
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
6. osztály
NINCS
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
6. osztály
Arany546.585077 mÉM
88.Laska Ramóna
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Sümegi Júlia
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Cifra Hanna Brigitta
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Arany546.063058 mÉM
89.Kónya Zsombor
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Szekeres Péter
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Talmaczi Tamás
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Arany545.783481 mÉM
90.Bartha Edit
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Dobozy Szilárd
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Tóth Anna
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Arany545.734244 mÉM
91.Kocsis Tímea
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Varga Viktória
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Takács Alexandra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany545.602632 mÉM
92.Katona Kincső
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Kósa Eszter
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Radányi Fruzsina
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Arany542.902998 mÉM
93.Pető Tamara
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Pertovics Petra
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Szabó Kincső
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Arany541.873222 mÉM
94.Anti Nina
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Katona Petra
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
nincs
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Arany541.795039 mÉM
95.Sziklai Benett
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
5. osztály
Bodor Marcell
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
5. osztály
NINCS
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
5. osztály
Arany540.422553 mÉM
96.Dér Karolina
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
6. osztály
Dér Violetta
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
6. osztály
Bakos Dorottya
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
6. osztály
Arany540.305300 mÉM
97.Vajner Zsombor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Poczok Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Király Bendegúz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany527.663381 mÉM
98.Török Noémi
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Papp Kamilla
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Bíró Lujza Sára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Ezüst489.461072 mÉM
99.Balla Gréta
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Bellák Eliza
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Tavarszky Rebeka
Gimnázium, Királyhelmec, Kráľovský Chlmec
6. osztály
Ezüst477.101504 mÉM
100.Fazekas Csenge
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Dragony Eszter
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Bársony Botond
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Ezüst474.662045 mÉM
101.Botond Vince
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Szabó Péter
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Szajz Balázs
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Ezüst470.331568 mÉM
102.Benadik Ádám
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Tóth Lilla
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Koczur Zsófia
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Ezüst468.351452 mÉM
103.Kiss-Kulcsár Marietta
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Kovács Sára
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Makkai Máté
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Ezüst467.161968 mÉM
104.Nagy Tekla
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Várhomoki Fruzsina
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Boós Bálint
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Ezüst464.562077 mÉM
105.Balogh Bodza
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Markó Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Nagy Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ezüst463.511876 mÉM
106.Hajós-Murányi Gábriel
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Szikszai Dominik
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Vámosi Dominik
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst456.012331 mÉM
107.Kazinczi Alexandra
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
5. osztály
Tóth Alex
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
5. osztály
Sándor Viktória
Aba Sámuel Általános Iskola , Kazár
5. osztály
Ezüst455.791950 mÉM
108.Horváth Panna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Sisa Kiara
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Bódis Bence
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst455.221950 mÉM
109.Vízi Bence Márk
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bertók Bernát
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Keve
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst455.073619 mÉM
110.Üveges Tamás
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Samók Levente Gábor
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Kozma Erik
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Ezüst446.232009 mÉM
111.Kakas Dorottya
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Loboda Kevin Imre
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Varga Vivien
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Ezüst446.092357 mÉM
112.Imre Botond
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Somogyi Tamás
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Polonkai Marcell
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Ezüst445.822614 mÉM
113.Daragó Helga
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Dobrosi Dorka
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
nincs
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
3. osztály
Ezüst440.863173 mÉM
114.Baranyi Dávid
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Dohány Gergő
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Rózsa Botond
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst440.053780 mÉM
115.Szűrös Alex
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Balogh Annabella Júlia
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Szabo Kornél
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Ezüst438.212786 mÉM
116.Feterik Áron
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Tóth Kristóf
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
nincs
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
3. osztály
Bronz364.801199 mÉM
117.Bárdos Áron
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
6. osztály
Mervenszki Noel
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
6. osztály
Tóth Hunor
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
6. osztály
Bronz360.891596 mÉM
118.Szeredi Jázmin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Simon Lilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Dancsó Dóra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz360.521185 mÉM
119.Herczegh Léna
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Illés Krisztina
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Gégény Fanni
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Bronz359.011471 mÉM
120.Fekete Levente
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Kulcsár Lőrinc
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Pálházi Zsófia
Görömbölyi Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Bronz350.081597 mÉM
121.Berencsi Gréta
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Görög Valéria
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
5. osztály
Nincs
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog
3. osztály
Bronz349.951741 mÉM
122.Berecz Zsanna
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Hudi Dafna Aisa
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Mucza Janka
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros
6. osztály
Bronz346.881741 mÉM
123.Szalai Dorina
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Némethy Bálint
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Balog Viktória
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Bronz346.612294 mÉM
124.Maticsák Fruzsina
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Hepp Kíra
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Demeter Anna
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Bronz336.371848 mÉM
125.Balogh Hanna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sas Panna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szakács Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz237.521469 mÉM
126.Varga Bálint
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Wingendorf Zoé
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Szurkos Dorka
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda, Felsőzsolca
5. osztály
Bronz231.131065 mÉM
127.Balogh Valentin
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Tanyi Zalán
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Varga-Stefán Nándor
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola, Tiszaújváros
5. osztály
Bronz216.321449 mÉM
128.Pivnyik Bertalan
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Biri Botond
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
nincs
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
3. osztály
Bronz214.092011 mÉM
129.Lázár Hanna
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Gincsai Dorka
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Juhász Zsófi
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz210.311353 mÉM
130.Domby Petra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kovács Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Komáromi Mátyás
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bronz209.511166 mÉM
131.Kovács Jázmin
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
5. osztály
Számel Zsombor
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
5. osztály
NINCS
Móra Ferenc Általános Iskola, Dorogháza
5. osztály
Bronz208.661353 mÉM
132.Krasznai Sára
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Orosz Zora
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Szecskó Boglárka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
125.00903 mÉM
133.Juhász Bendegúz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Tóth Péter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Márton Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
122.00812 mÉM
134.Fehér Marcell
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Szigeti-Sopronyi Dorottya
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Vas Rebeka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
122.00603 mÉM
1.Sitku Levente
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Halmai Dorka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Reznyák Zselyke
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany693.69834 mKD
2.Vallyon Éva
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Lambert Anikó
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Stéger Georgina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany686.961366 mKD
3.Puskás Bíborka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Pősze Kolos
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Revuczky Ruben
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Arany684.271058 mKD
4.Simon Bálint
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Pittmann Marcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Somlyó Dominik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany680.131172 mKD
5.Vörös Péter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Horváth Kende
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Helt Mattia
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany676.971555 mKD
6.Ozsváth Zsigmond
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Juhász-Duró Lőrinc
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Solymár Botond
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany673.961559 mKD
7.Zaka Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Sipos Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Király Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany672.632154 mKD
8.Herter Lídia
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Csősz Panna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Keresztes Mia
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Arany671.701472 mKD
9.Galamb Levente
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Töröcsik Benedek
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Vanya Vince
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
3. osztály
Arany670.301386 mKD
10.Segesdi Soma
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Horváth Erik
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Nagy György Trisztán
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Arany667.991600 mKD
11.Bordács Boldizsár
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Deák-Moldoványi Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bori Máté
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany663.243430 mKD
12.Bori Kristóf
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Farkas Zalán
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Széth Boglárka
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany656.391742 mKD
13.Gyimesi Vivien
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Téglás Abigél
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Vadas Zoé
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Arany655.492102 mKD
14.Ligeti Barnabás
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Szabó Márk
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Varga Regina
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Arany580.071350 mKD
15.Sipos Réka Hanna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kiss Vince Károly
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Molnár Péter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany580.031172 mKD
16.Heck Balázs
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
5. osztály
Horváth Olivér
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
5. osztály
Vaczkó Noel
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
5. osztály
Arany579.151414 mKD
17.Árva-Góg Fanni
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
6. osztály
Bedő Máté
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
6. osztály
Simon Amira Renáta
Tüskevári Általános Iskola, Tüskevár
6. osztály
Arany578.581108 mKD
18.Ódor Holló
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Török Balázs
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Barta Zoltán
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Arany577.381195 mKD
19.Pauer Áron
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Torma Domonkos
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Both Bendegúz
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany576.192142 mKD
20.Kölesdi Mihály
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Csepreghy Péter
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Szilva Benett
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Arany575.632106 mKD
21.Smohay Adam
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Jakab Szófia
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Zsigmond Elza
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany573.031664 mKD
22.Bereczki Ágost Ámon
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Illés Nóra
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Dobos Attila
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Arany572.772523 mKD
23.Küküllősi Nóra
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Tóth Liliána
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Katulyák Anna Izabella
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany572.212523 mKD
24.Kovács Adél
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Hadobás Csenge
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bátor Bianka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany570.362535 mKD
25.Nagy Dorka Anna
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Horváth Zsombor
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Tordai Zora
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Arany568.842397 mKD
26.Simonics Márk
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Gyenes Kende Vajk
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Peski Nikolasz
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany568.461623 mKD
27.Tóth-Renczes Zsuzsanna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Csomai Dávid
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Szijjártó Dorina
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany568.011967 mKD
28.Brassói Klaudia Kira
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Kávai-Vörös Hanna
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Kovács Eszter
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Arany566.162234 mKD
29.Bihari Barnabás
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Brett Calvin Lopez
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szkubenics Panna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany564.731643 mKD
30.Sári Zétény
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Tungli Máté
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Víg Vilmos Mátyás
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Arany564.512169 mKD
31.Rózsenberszki István
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Csabai Milán
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Weiner Andor
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Arany563.772183 mKD
32.Kelemen Lili
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Fésü Ella
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Paucsa Bella
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Arany563.511699 mKD
33.Zsednai Panna
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Pleva Panna
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Tajti Liza
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Arany562.982018 mKD
34.Kurta Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Éliás Vendel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Kutassy Bálint
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany561.922141 mKD
35.Luo Yunchao Leonardo
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Gyuga András Máté
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Nincs
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Arany561.492402 mKD
36.Budai Gréta
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kiss Ádám Balázs
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Tordai Zétény
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Arany561.392101 mKD
37.Simon Emma
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Varga Bella
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Murányi Tímea
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany561.352042 mKD
38.Tóth Kristóf
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Jáni Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ravasz Zsombor
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany559.992461 mKD
39.Gál Benedek
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Becker Filippasz
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kovács Olivér
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany559.531997 mKD
40.Juhász Csaba Máté
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Nyuli Gábor
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Huszti Ákos Márton
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Arany559.141984 mKD
41.Laczi Péter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Klecskó Hunor
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Németh Nimród
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany558.132184 mKD
42.Hegedüs Milán
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Csányi Áron
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Kovács Áron
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany557.693557 mKD
43.Filkorn Léna
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Ugrics Bence
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Sebők Sára
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Arany557.182463 mKD
44.Vajda Hanna Hargita
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Zsendovics Levente Tamás
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Simkó-Tardi Kornél
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany557.031984 mKD
45.Dudás Bernát
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Laczházi Hanna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kósa Benedek
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany555.272604 mKD
46.Szabó Nimród Sámuel
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kocsis Bendegúz
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Németh-Boda Zente
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany554.592561 mKD
47.Vörös Adrián
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Babják Csaba
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Petőcz Marcell
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany554.052586 mKD
48.Filkorn Barnabás
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Kárász Benedek
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Ujhelyi Liliána
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
6. osztály
Arany553.442597 mKD
49.Felhős Dominik
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Matola Ádám
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Czinder Tibor
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Arany553.322365 mKD
50.Szili Dorka
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Simon Virág
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Kocsi-Horváth Lujza
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany552.192616 mKD
51.Steczina Lia
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Khinheffner Levente
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Ilóczki Noel Péter
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Arany551.412336 mKD
52.Hornyák Alex
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Krencz Benedek
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Varga Dominik
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda , Székesfehérvár
5. osztály
Arany551.042611 mKD
53.Juhász Zoltán
Zámolyi Csanádi Imre Református Általános Iskola, Zámoly
5. osztály
Ribárik Kevin Dániel
Zámolyi Csanádi Imre Református Általános Iskola, Zámoly
5. osztály
Somogyi Attila
Zámolyi Csanádi Imre Református Általános Iskola, Zámoly
5. osztály
Arany550.982941 mKD
54.Varga Márk
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szkubenics Márton
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Petheő-Tuli Mózes
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany550.873319 mKD
55.Bajcsi Dániel
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Szabó Ádám Árpád
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Hanák levente
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Arany547.612117 mKD
56.Nagy Hanna
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Németh Liliána
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Obrucsár Anna
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany545.672631 mKD
57.Kiss Bence
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Pap Kristóf
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Lincz Róbert
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany544.712962 mKD
58.Miklós Eszter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bukodi Rita
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Széplaki Fanni
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany542.123582 mKD
59.Kunkela Emma
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Horváth Gréta
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Tippán-Fekete Lara
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
6. osztály
Arany538.672476 mKD
60.Kránitz Réka
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Puspán Elena
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Tabányi Emma
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany534.692818 mKD
61.Elek Ádám Medárd
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bodor Samu
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Jakab Mihály Levente
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst478.461998 mKD
62.Fogarasi Panna
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Jakab Lili
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Bozzay Blanka Bereniké
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst477.591677 mKD
63.Kun Zalán
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ujfalussy Ádám
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Patai-Halics András
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst474.501682 mKD
64.Kovács Márton
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Sinka Anna
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Remsei Hanna
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst471.472016 mKD
65.Szegi Márk Zsolt
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Dobos Alex Viktor
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Büki Olvivér Béla
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Ezüst468.311600 mKD
66.Zsolnai Fruzsina
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Ber Zsófia
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Vereckei Katica
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Ezüst464.702053 mKD
67.Egri Jana Nóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Kovács Boglárka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Dancs Márton Kálmán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst460.841880 mKD
68.Dori-Horváth Mátyás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Papp György
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Dékány Mátyás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst459.811876 mKD
69.Horváth Kincső
Zámolyi Csanádi Imre Református Általános Iskola, Zámoly
5. osztály
Kövér Zoé Alíz
Zámolyi Csanádi Imre Református Általános Iskola, Zámoly
5. osztály
Takács Zsanett
Zámolyi Csanádi Imre Református Általános Iskola, Zámoly
3. osztály
Ezüst458.723074 mKD
70.Király Kitti
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Sándor Kiara Noémi
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Hajmási-Ditrich Csenge
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst453.432314 mKD
71.Csörgő Noel
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
5. osztály
Kiss Fruzsina
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
5. osztály
Palóka Ádám
Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Szabadegyháza
5. osztály
Ezüst436.105507 mKD
72.Juhász Dániel
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Juhász Gréta
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kelemen Hanna
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz358.611359 mKD
73.Mezei Jázmin
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Császár Lara
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Szita Dzsenifer
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, Pápa
6. osztály
125.00509 mKD
1.Bajnóczi Szabolcs
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Csigó András
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Tardos Iván
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Arany686.741048 mNYD
2.Bella Maja
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Szabó Dóra
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Schauta Regina
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Arany686.20948 mNYD
3.Galambos Gábor
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Bujtár Dominik
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Hagen Bálint
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Arany681.661259 mNYD
4.Makkos Emese
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Vizler Zselyke
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Balogh Kornél
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
6. osztály
Arany681.661149 mNYD
5.Németh Gergő
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Csizmadia Péter
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Bősze Bernát
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Arany681.011272 mNYD
6.Foik Emilia
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Ulbrecht András
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Czibor Benedek
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Arany679.191644 mNYD
7.Horváth Ármin
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Töttö Zalán
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Murányi Zoltán
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Arany679.011988 mNYD
8.Zágorhidi-Czigány Borbála
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Vinkelbauer Vivien
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Bohár Klaudia
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Arany678.641689 mNYD
9.Bertalan Zsófia
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gyenesdiás
6. osztály
Bertalan Ádám
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gyenesdiás
6. osztály
Gyutai Zente
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gyenesdiás
6. osztály
Arany677.401172 mNYD
10.Eredics Dorina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
6. osztály
Kardos Adél
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
6. osztály
Surányi Dominik
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
6. osztály
Arany676.941812 mNYD
11.Boda Gergő
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Istenes Milán
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Scheier Ákos
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Arany671.772018 mNYD
12.Magyar Ádám
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Módos Barna
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Lócsi Lóránt
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany671.521907 mNYD
13.Marofka Vilmos
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Tas Milán
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
nincs
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Arany670.661999 mNYD
14.Hanzséros Ádám
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Hadar Ákos
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Polgár Máté
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Arany669.641600 mNYD
15.Dékány Csenge Emma
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Hetesi Mia
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Arany668.461783 mNYD
16.Honthegyi Lili
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Fördős Anna
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Gyimesi Lilla
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Arany665.232067 mNYD
17.Nagy Bence
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
László Kende
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Baranyai Barnabás
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Arany649.692400 mNYD
18.Erdélyi Jázmin
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Berki Kira
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Hunyadi Csenge
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Arany649.684453 mNYD
19.Ványolós Áron
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Szolnoki Bende
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Záhonyi Kadosa
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Arany646.463499 mNYD
20.Kugler Luca
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Nagy Molli
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Orbán Réka
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Arany582.361272 mNYD
21.Pinter Lily Ann
EEB2, Brussels
4. osztály
Elena Dimitar
EEB2, Brussels
5. osztály
nincs
EEB2, Brussels
5. osztály
Arany581.411354 mNYD
22.Tajti Lara
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bólya Boróka
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Polák Zselyke
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Arany577.831842 mNYD
23.Falzer Emese
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Gáspár Tamás
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Kiss Gergő
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Arany577.031463 mNYD
24.Jancsó Attila
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Jancsó Dávid
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Csudai Benedek
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Arany574.032151 mNYD
25.Király Ármándó Denisz
Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Nagy Dániel
Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Nincs
Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
3. osztály
Arany573.071779 mNYD
26.Takács Fanni
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Vajnai Dominik
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Asbóth Júlia
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Arany572.682699 mNYD
27.Bruno Sarah
Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Pankotay Emma
Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Szabó-Szakály Bodza
Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Arany570.701931 mNYD
28.Császár Dóra
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Horváth Réka
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Érsek Ingrid
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Arany570.672065 mNYD
29.Pálffy Vince
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Győrfi-Horváth Samu
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Nyitribusz Gergő
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Arany569.002402 mNYD
30.Revaj Koppány Zoltán
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Peszlen Jázmin
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Vári Jázmin
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany568.932266 mNYD
31.Farkas Péter
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Szűts Milán
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Varga Zalán
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Arany568.142304 mNYD
32.Pózvai Péter
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Szép Patrik
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
nincs
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Arany568.112982 mNYD
33.Bokor Rozi
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Mészáros Liliána
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Porpáczy Barnabás
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Arany562.032132 mNYD
34.Németh Botond
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Nagy Patrik
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Horváth Milán
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Arany560.282945 mNYD
35.Angyal Boldizsár
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Csicsai Ákos
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Koncz Ruben
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Arany559.212508 mNYD
36.Kiss-Pilnay Hümér Nimród
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Győri-Nagy Csongor
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Németh Ádám
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Arany558.741951 mNYD
37.Kiss Levente
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bencze Máté
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
NINCS
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Arany558.612119 mNYD
38.Keszőcze Mihály
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Őri Gergő
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Csempesz Ábel
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Arany558.592208 mNYD
39.Kovács Panna
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Nagy Kinga
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Makai Júlia
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Arany557.411952 mNYD
40.Király Ármin
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Molnár Barnabás
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Dugovics Janka
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Arany555.352053 mNYD
41.Ludovics Réka
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Erőss Bence
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Hencz-Dombos Ágoston
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
6. osztály
Arany555.222333 mNYD
42.Laskó Izabell
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Herman Léna
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Nagy Kata
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Arany555.162494 mNYD
43.Dannavits Rebeka
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Szőke Emma
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Kiss Csenge
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany554.922623 mNYD
44.Tavasz Huba
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Pasics Erik
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Ferencz-Szabó Ádám
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
6. osztály
Arany553.903147 mNYD
45.Földesi Bence Bálint
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Szabó Ármin
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Torma Bence
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Arany553.642668 mNYD
46.Palkovits Ádám
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Varga Gergő
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
NINCS
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Arany553.062786 mNYD
47.Szerencse Zsófia
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Pribusz Abigél
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Makári Mira
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany552.313458 mNYD
48.Kovács Adelina
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Bella Kinga
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Németh Júlia
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany551.293699 mNYD
49.Dolfinger Bálint
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Ifi Levente
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
nincs
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
3. osztály
Arany550.173432 mNYD
50.Tóth Ádám
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Pellényi Kamilla
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
nincs
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Arany546.772946 mNYD
51.Papp Fruzsina
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Mihalovits Anna
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
NINCS
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Arany546.592528 mNYD
52.Vörös Damján
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Karlinszki Lénárd
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Szabados Bence
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Arany544.733275 mNYD
53.Benkő Boldizsár
Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Kiss Luca
Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Pál Dorka
Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Arany544.143078 mNYD
54.Fehér Panna
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Takács Ábel
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Varga Hédi
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
5. osztály
Arany542.102282 mNYD
55.Burkus Martina
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Fütty Hanna
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
NINCS
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Arany541.822977 mNYD
56.Németh Máté Barnabás
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Horváth Réka
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Kosztunovics Nonna
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany541.642950 mNYD
57.Polgár Viktória
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Horváth Lili
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Kocsis Nóra
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Arany536.664788 mNYD
58.Rakos Zoltán
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Bárczi Benedek
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Kiss-Horváth Ádin
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Arany530.964459 mNYD
59.Himics Alma
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Csiba Hanna
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Alba Ráchel
EEB1, Uccle, Uccle
6. osztály
Ezüst471.972066 mNYD
60.Juhai Ákos
Csurgói Eötvös József Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája, Csurgó
6. osztály
Horváth Krisztina
Csurgói Eötvös József Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája, Csurgó
6. osztály
Dányádi Kármen
Csurgói Eötvös József Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája, Csurgó
6. osztály
Ezüst464.002555 mNYD
61.Balogh Barnabás
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Fabók Csanád
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Szekeres-Catomió Zsófi
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ezüst461.882205 mNYD
62.Takács Emili
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Petz Richárd
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Gacs-Zalka Sarolt
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst461.062480 mNYD
63.Szilágyi Zoltán
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Rakos Bálint
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
NINCS
Vasvári Általános Iskola, Vasvár
5. osztály
Ezüst457.622500 mNYD
64.Sveda Luca
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Szabó Rebeka
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Szávai Bori
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
6. osztály
Ezüst455.282152 mNYD
65.Hálám Zalán
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Kameniczki Zalán
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Majlinger Marcell
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bronz360.961596 mNYD
66.Kövesdi-Bakos Jácint Ticián
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Horváth Noel
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Horváth Benett Csongor
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
5. osztály
Bronz359.931514 mNYD
67.Németh Nimród
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Nagy Dániel
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Németh Vajk
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bronz349.161909 mNYD
68.Insticei Mátyás
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Borsos Bence
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Jasek Hanna
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Bronz232.451065 mNYD
69.Kovács Bori
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bedő Boglárka
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Limp Réka
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lébény
5. osztály
Bronz230.361847 mNYD
70.Pozsgay Sára
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Gergácz Róza
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Kászoni Dorottya
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
5. osztály
Bronz212.482358 mNYD
1.Juhász Zsófia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Bauer Soma
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Szalai Blanka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Arany691.371232 mPM
2.Nemes Anna
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
-
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Murányi Eszter
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Arany688.591190 mPM
3.Winkler-Antal Dalma
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
6. osztály
Baranyai Zsófia
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
6. osztály
Pozsár-Szentmiklósy Eszter
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
6. osztály
Arany681.051376 mPM
4.Jónás Zselyke
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Kovács Jázmin
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Kaldenecker Péter
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Arany680.151277 mPM
5.Jánosi Attila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Kákonyi Máté
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Simon László
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany677.151555 mPM
6.Bódai Hunor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hesz-Nagy Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Csendes Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany674.291555 mPM
7.Kincses Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Madaras Áron
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Pásztor Attila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany674.251492 mPM
8.Szendrei Tibor
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Szöllősi Dominik
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kokrák István
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany673.611469 mPM
9.Lőrincz Nimród
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Szabó Levente
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bálint Marcell
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany673.562610 mPM
10.Ali Rudolf
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
6. osztály
Bohus Bálint
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
6. osztály
Barabás Ákos
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
6. osztály
Arany673.061483 mPM
11.Nagy-Király Szonja
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Rikacsi Anna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Székely-Király Csenge
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany670.142330 mPM
12.Szabó Imre Milán
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Hásler Levente
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Klein Dániel
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany667.402330 mPM
13.Bartalis Roland Mátyás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Gergely Barna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sponga Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany658.483045 mPM
14.Bodnár Csenge Emese
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Csizmazia Jázmin
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Le Guillerm Isabelle Villő
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany658.372131 mPM
15.Gede Nóra
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pető Kata
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Arany634.733405 mPM
16.Tarkó Vince
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Szentkuti Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Nyircsák Ádám
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany573.541664 mPM
17.Bereczki Szonja
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kupás Liliána
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany572.861450 mPM
18.Csingér Kiara
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Kovács Lujza
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Arany570.582221 mPM
19.Matúz Lili
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Burján Anna Luca
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Józsa Lilien Virág
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany568.192320 mPM
20.Solymosi Péter
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Szabad Barnabás
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Arany567.781791 mPM
21.Ferenci Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kiss Odett Ilona
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Altorjay Kata
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany567.651603 mPM
22.Erki Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Lukács Botond
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Marosi Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany567.402950 mPM
23.Deák Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Kocsis Anna Léna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Piller Petra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany567.211715 mPM
24.Ablonczy Loretta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Herpai Eszter Abigél
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Arany566.881747 mPM
25.Molnár Vivien
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Farkas Doroti
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Arany566.831878 mPM
26.Kovács Borbála
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Térmeg Petra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
NINCS
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany565.642190 mPM
27.Gábor Dorottya
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Estók Eliza
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Szilágyi Aliz
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Arany564.511833 mPM
28.Lengyel Miksa
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Balog Ádám
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Molnár Marcell
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany564.392089 mPM
29.Harmati Balázs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Teplán Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Arany563.411722 mPM
30.Andrejcsik-Tordai Gábor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Tóth Csanád Levente
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
NINCS
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany563.283115 mPM
31.Gerzsei Zétény
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Sohajda Barnabás
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Velkei Olivér
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Arany563.142050 mPM
32.Bohunka Ákos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Elek Ármin Zétény
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Vincze Barnabás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany562.563051 mPM
33.Corseu Kincső
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Forján Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bátka Fanni
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany561.332504 mPM
34.Bálint Balázs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Herpai Benjámin Gergely
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kelemen Dénes Sebestyén
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Arany561.322218 mPM
35.Deszpot Balázs
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Kókai Balázs
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Nyers Donát
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Arany560.913771 mPM
36.Tasnádi Ákos
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Felföldi Gordon
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Matuz Benett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany560.852668 mPM
37.Poczek Panna
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Nagy Borbála
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
László Dorka
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany560.482042 mPM
38.Bénik András
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Nagy Boldizsár
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Őri-Kiss Lehel László
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Arany560.471888 mPM
39.Szabó Berta
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Fajt Jázmin
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Feicht Anna Liza
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Arany560.062368 mPM
40.Márton Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kárpáti Bálint
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gémes Zalán
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany559.404038 mPM
41.Holes Zsombor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kocsner Gergő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Mérész Vince
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany559.173424 mPM
42.Bogenfürst Lili
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Schmidt Hédi Nóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szabó Tamara Bettina
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany558.702923 mPM
43.Gresicki Dorottya
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Menczer Zsófia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Arany558.603255 mPM
44.Kövesdi Jázmin
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kunfalvi Nóra Tímea
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Tatár Natasa
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany558.592037 mPM
45.Incze Szabolcs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Benyes Kristóf
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fazekas Tamás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany558.223220 mPM
46.Enyedi Bene
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Erki Dominik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Sárosdi Benedek
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany557.542493 mPM
47.Sándor Zorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Czene Emma Virág
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Makár Zoé
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany556.792842 mPM
48.Csányi Maja
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kötő-Szakács Sára
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Rapcsány Katalin
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany556.613494 mPM
49.Méreg Bence
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bálint Sára
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Parrag Eszter
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany556.112504 mPM
50.Nagy Luca
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Darabos Zsombor
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
3. osztály
Kovács Attila
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
3. osztály
Arany555.623586 mPM
51.Antal Lilien
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Rettenwald Léda
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Kovács Blanka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany554.852070 mPM
52.Gábor Barbara
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Kis Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Veres Zolna Jusztina
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany554.243617 mPM
53.Hajdu Eszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Mehlhoffer Janka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Rajzó Áron Bendegúz
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany552.684496 mPM
54.Fisher Dávid
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Máté Dénes
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Rikker Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany552.352807 mPM
55.Hrabovszki Erik
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Ákos
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Molnár Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany552.273652 mPM
56.Lovász Lili
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dinnyér Zsófia
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bartha Benedek
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany552.122517 mPM
57.Aranyosi-Molnár Dávid
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bátori Panna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Pálos Luca Mária
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany551.773701 mPM
58.Karika Elza Rebeka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Maros Emma
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szabó Viktória
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany551.632997 mPM
59.Juha Dániel
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kálmán-Kagermanov Ruszlán
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Tenyei Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany551.492887 mPM
60.Bita-Balykó Zoé
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Gádorfalvi Mia
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Botár Lili
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany550.532604 mPM
61.Kövesdi Zsófi
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Lázár Flóra
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kisréti Kamilla
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany550.472333 mPM
62.Sándor Vince
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Molnár Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Komár Noel
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany549.754326 mPM
63.Nagy Hunor Attila
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Svébis Attila
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Lipi Gábor
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Arany548.615204 mPM
64.Ruppio Laura
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ökrös Abigél
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
NINCS
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany548.283972 mPM
65.Boros Márk
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Palásti Milán
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Molnár Bertold
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany548.112757 mPM
66.Kenesei Lili
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Vidra Hanna
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Pamuk Zsófia Kitti
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Arany546.332812 mPM
67.Csiszár Csenge
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Fogarasi Gréta
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Galli Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany546.313491 mPM
68.Mészáros Lőrinc
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Schmuck Tamás
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Litvai János
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany545.943229 mPM
69.Gerhát Péter Pál
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Gódor Zoárd
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Vass Domos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany544.533943 mPM
70.Brandt János
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kiss András
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Boros Bálint
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany544.042497 mPM
71.Lestánszki Kristóf
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bobák Zalán
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Fekete Ádám Zsolt
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Arany543.552950 mPM
72.Faur Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Turi Boglárka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Turi Hajnalka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany543.443028 mPM
73.Tóth Nóra
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kósa Borbála
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Arany543.335266 mPM
74.Mézner Adél
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Parádi Maja
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
3. osztály
Szász Dávid
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
3. osztály
Arany541.802718 mPM
75.Gábor Sára
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bartl Ágoston
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Csepreghy Laura
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany541.712510 mPM
76.Rizmajer Andor
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Rupa Botond János
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Klein Sándor Attila
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Arany541.313073 mPM
77.Sitkei Márk
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Balázs Benett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Scheirich Máté
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany538.512581 mPM
78.Kovács Kristóf
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Süveges Dominik Szilárd
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Kőrösi Márk Péter
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
5. osztály
Arany538.214463 mPM
79.Uracs Kristóf
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Balogh Enikő
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Király Aisa Zselyke
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Arany537.813499 mPM
80.Vas Lőrincz Huba
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Pál Levente
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Miseta Márk
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany537.213228 mPM
81.Kelemen Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Korsinszky Ágnes
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Böröcz Boglárka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany536.142973 mPM
82.Török Zalán Benedek
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Susanszky Jonathan
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Guth Tamás
Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor
6. osztály
Arany535.852637 mPM
83.Mezei Lilla
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Csényi Hanna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Incze Botond
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany535.414239 mPM
84.Brassói Máté
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Jobbágy Tamás Martin
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Bolvári Kristóf
ÚJHARTYÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, Újhartyán
6. osztály
Arany534.943030 mPM
85.Czifrák Mátyás
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Ghazal Adam
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Steiner Bence
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Arany531.943374 mPM
86.Pallai Lídia
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Móri Hanna
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Sallai Flóris
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
6. osztály
Arany526.243339 mPM
87.Csiki Áron
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kajner Erős Bátor
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Máté Benjamin
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany525.033338 mPM
88.Hegyesi Julianna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kontreczki-Catalan Célia Perpétua
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Pilling Katarína
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst472.231812 mPM
89.Draskovics Aliz
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Soltész Csenge
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Menyhárt Emili
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst469.961795 mPM
90.Szabó Barnabás
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Horváth Levente
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Malcsiner Erik
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst456.921976 mPM
91.Körmöndi Ákos András
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Őrsi Lelle
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Sári Bence
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Ezüst455.311976 mPM
92.Karsai Maja Lili
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Kovács Flóra
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Kovács Léna Beáta
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Ezüst451.433028 mPM
93.Jancsó Bálint
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Kéthelyi Simon
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Pap Tibor András
Dunakanyar Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Ezüst446.032830 mPM
94.Szántó Emília
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bács Iringó
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Orsós Kitti
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst444.372867 mPM
95.Veitz Viktória
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Molnár Vanessza
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Ezüst443.592489 mPM
96.Füleki Sára
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom
5. osztály
Cholnoky Zita
Leányvári Erdély Jenő Általános Iskola, Leányvár
5. osztály
NINCS
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom
3. osztály
Bronz370.36736 mPM
97.Révész Panna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Szajbert Boglárka Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kispál Martin
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz355.611782 mPM
98.Erős Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Kéri Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Körmöndi Kende
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz351.751909 mPM
99.Szöllősi Luca
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szentistváni Luca Flóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Csernyey Bíborka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz346.452226 mPM
100.Juhász Boglárka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Nádudvari Boróka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Szalai Szirka Málna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz343.292294 mPM
101.Mihály Nelli
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bánfi Blanka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Árvai-Pálffy Mira
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz342.752226 mPM
102.Urbán Olívia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Németh Eszter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Lemák-File Vince
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz341.641625 mPM
103.Béres-Voith Huba
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Fekete Botond
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Karczagi Balázs Bendegúz
Szigetbecse-Makád Általános Iskola, Szigetbecse
5. osztály
Bronz330.952011 mPM
104.Sipos Benedek
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Takács Kolos
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Lázár Odin
Creascola Innovatív Nyolcosztályos Gimnázium, Budaörs
5. osztály
Bronz239.741471 mPM
105.Deák Dorottya
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Endrész Nóra Veronika
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Varga Anna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz235.551597 mPM
106.Kalocsai Krisztián
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Turai Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
NINCS
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz226.491625 mPM
107.Gergely Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Kőműves Sára
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Nagy Noémi
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz220.192143 mPM
108.Fábián Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bőr-Nagy Bori
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nincs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz210.201353 mPM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagRangPontszámMegtett távolság RégióOklevél
1.Rádi Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rádi Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Yan Gaohaotong
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany587.841207 mBP
2.Boros Alex
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Bornemissza Áron
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Kiss Bálint Árpád
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Arany586.251533 mBP
3.Hujber Lívia
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Hruby Olivér
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Karáth Ábel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany583.601339 mBP
4.Biróczky Bence
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Szabó Édua
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
NINCS
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
3. osztály
Arany582.141709 mBP
5.Kasuba Zsófia Dorka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Ritvay Boglárka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Lefánti Bianka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany580.761383 mBP
6.Nagy Rebeka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csábi Petra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Le Nhat Anh
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany580.031859 mBP
7.Mizsei Márta
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Márffy Leila
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Arany579.141044 mBP
8.Hegedüs Márton
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Zrínyi Máté
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Duronelly Tamás
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany578.621312 mBP
9.Kovács Nelli
Érdi Bolyai János Általános Iskola, Érd
7. osztály
Ábrahám Tamás
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Kovács János
Érdi Bolyai János Általános Iskola, Érd
7. osztály
Arany578.161450 mBP
10.Dombi Zita
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Bogdán Bodza
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Virág Lara Katalin
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
7. osztály
Arany577.822171 mBP
11.Balogh Enikő
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Rózsa Eszter
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Kátai Borbála
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Arany577.031152 mBP
12.Labodics Bori
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Bakos Müller Noémi
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Hunics Barbara
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany576.312032 mBP
13.Csillik Benedek
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Oros Botond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Arany574.822060 mBP
14.Vaderna Dénes
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Zánkai-Laki Ádám
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Lóránt Csongor
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany573.632110 mBP
15.Lőrincz Ágnes
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Nagygyörgy Júlia
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Benkő Tamara
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
8. osztály
Arany573.591970 mBP
16.Horváth Botond
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
8. osztály
Éder Bence
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
8. osztály
Vállai Balázs
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest - XI. kerület
8. osztály
Arany573.132209 mBP
17.Stock Áron
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Pap Jeromos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Sarkadi-Nagy Vince
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
8. osztály
Arany573.041457 mBP
18.Sármán Flóra
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Takácsi-Nagy Ilona
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
van der Schaft Zsófia
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Arany571.962324 mBP
19.Szalma Szófia
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Lódi Johanna
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Irházy Luca
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany571.472490 mBP
20.Wellmann Dániel
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
8. osztály
Kemény Sándor
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
8. osztály
Czira Botond
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
8. osztály
Arany571.431842 mBP
21.Nagy Tessa Hanka
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Bokor-Németh Johanna
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Péczely Laura
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Arany571.331687 mBP
22.Dancsó Viktória
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Chen Nuo
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Taar András
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany570.591935 mBP
23.Szilvási Liliána
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Bodor Krisztina
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Kormos Alex
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany570.502220 mBP
24.Csorján Boróka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Varsányi Luca
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Lencsés-Váczi Vince
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Arany570.232475 mBP
25.Bancsi Virág
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Gulyás-Perisic Lola
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Vörös Gréta
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Arany570.202525 mBP
26.Hományi István
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
7. osztály
Rostás Kamilla
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
7. osztály
Valkóczi Máté
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest IV. kerület
7. osztály
Arany569.812289 mBP
27.Pápa Ákos György
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Yu Xingrong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zhang Yaru
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany569.691441 mBP
28.Sziklay Vencel
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Schaffhauser Jakab
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Andrónyi Lőrinc
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Arany569.661879 mBP
29.Jankó András
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Maukner Dominik
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
nincs
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany569.362596 mBP
30.Szűcs Réka
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Komjáthy Karina
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Hellinger Anna
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Arany568.481962 mBP
31.Bek Ádám
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Balogh-Dobosi Szilárd
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Rozgonyi István
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Arany567.971665 mBP
32.Vén Villő
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Mokcsay Diána
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Gebora Júlia
Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany567.882070 mBP
33.Schneider Lisanne
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Fleiner Sarolta
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Vajdai Anna
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany567.822407 mBP
34.Kis Ágota
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Szlezák Eszter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Móricz Veronika
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany567.322545 mBP
35.Hlavaty Sára Klára
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Kaiser Adél Melinda
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Hadházi Borbála
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany567.271697 mBP
36.Tamás Ábel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Solymosi Árpád
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Petrovics Marcell
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany567.232459 mBP