fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Kecskemét

Kecskemét, Belváros, 2022. június 1.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagymihály Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
4. osztály
Berta Noémi
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
4. osztály
nincs
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
4. osztály
Arany657.83951 m
2.Takács Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
4. osztály
Nyikos Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
4. osztály
nincs
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
4. osztály
Arany655.692019 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bodor Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Osztényi Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Tusa Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany879.233141 m
2.Csuvár Barnabás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Fekete Ákos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Tóth Simon
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Arany850.283752 m
3.Csőke Tímea
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Korányi-Gebura Adél
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Pleskonics Máté
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Arany846.235757 m
4.Csillag Viktor
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Fekete Botond
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Fogl Noel
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Arany761.323645 m
5.Hölzl-Szabó Emília
Kecskeméti Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Zita Vivien
Kecskeméti Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Szakonyi Marcell
Kecskeméti Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola, Kevskemét
6. osztály
Arany740.468471 m
6.Gonda Ábel
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Eszik Zalán
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Kismarci Botond
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Arany652.344726 m
7.Tomkovics Sára
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ugró Diána Kitti
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Vörös Lili
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Arany647.875313 m
8.Misnyovszki László
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Fekete Balázs
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Halasi Bátor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst567.654188 m
9.Pásztor Lili
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ruhland Anna Katharina
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Szöllősi Laura Tünde
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst554.056685 m
10.Török Márton
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Farkas Áron Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Kisbodri Bálint Attila
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Ezüst553.984177 m
11.Kolozsvári Marcell
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Panda Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Kubányi Diána
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst548.296748 m
12.Borbély Zorka
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Tamasi Sámuel
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Hegedűs Benedikt
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst544.086895 m
13.Répánszki Hanna
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Mányoki-Bank Barna
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Söröli Bercel
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst541.467055 m
14.Bernáth Bálint
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Böde Kende
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Fellegi Dorina
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Ezüst524.994030 m
15.Tóth Rita
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Bogáromi Koppány
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
-
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst510.684469 m
16.Makai Flóra
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Sápi Blanka
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Deli Ágnes
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst480.674408 m
17.Nagy Nóra
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Tánczos Niké
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Horváth Cintia
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Ezüst476.094742 m
18.Varga Vince
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Papp Zalán
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Farkasinszki Csaba
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst471.204882 m
19.Marticsek Maja
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Földvári Szabolcs
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Baski Zsanett
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst465.216504 m
20.Nagy Franciska
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Polák Áron
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Tóth Hunor György
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája, Kecskemét
5. osztály
Ezüst455.714125 m
21.Bakos Bori Janka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Pándi Blanka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Molnár Máté
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst452.554293 m
22.Mayer Alexandra
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Szegedi Jázmin
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Vincze Izabella
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst447.533138 m
23.Vetró László
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Unytinszki Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Csányi Áron
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ezüst446.602340 m
24.Almási Andor
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Dobi András
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Nagy Noel
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst443.475368 m
25.Schimó Fernc Pál
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Baski Salamon
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Kállai Merse
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst443.204555 m
26.Gelányi Csenge
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Arató Angéla
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Gyorsa-Dali Odett
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst435.043900 m
27.Kis Bence
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Tóth Vajk
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Hollósi Levente
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Ezüst432.392385 m
28.László Kolos
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Benkovics Zsombor
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Szabó Levente
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst430.473480 m
29.Papp Kinga
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Nyiki Kiara
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Szántai Levente
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Ezüst424.263614 m
30.Mészáros Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Szentesi Nimród
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Kolozsvári Péter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst417.346653 m
31.Németh Balázs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Tóth Roland
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Strainov Alex
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Ezüst412.542503 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gyenes Károly
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Bíró György András
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Oláh Marcényi Péter
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany883.992057 m
2.Bakos Ádám
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Berkecz Lázár
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Takács Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany764.484383 m
3.Szenczi Dorottya
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Katona Míra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Melján Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany736.147834 m
4.Sebestyén Barna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ferenczy Ákos
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
-
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst556.264159 m
5.Szűcs Kitti
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ihász Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Asztalos Bende
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst553.733722 m
6.Jancsik Marcell Nimród
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Csobot Nimród Géza
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Sárközi Hunor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Ezüst533.754738 m
7.Túri Gábor
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Bogdány Sándor Szilárd
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Geredy Szilárd
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Ezüst532.294651 m
8.Barna Ákos
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Benő Áron
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Varjaskéri Imre
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Ezüst512.288548 m
9.Korányi-Gebura Márk
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Fülöp Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Szilágyi Botond
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Ezüst481.151635 m
10.Balla Gábor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Szegő Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Gorenflo Richard
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst475.671386 m
11.Walter Ádám
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Provaznik Balázs
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Molnár Zsófia
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Ezüst475.292649 m
12.Szurnyák Dorka
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Csizmadia Liza
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Imricskó Nóra
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst464.264609 m
13.Enyedi Megyer
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Szabó Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Keresztes Zoltán
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst457.023263 m
14.Albert Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Sári Tímea
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Palásti Boglárka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst453.634692 m
15.Valkay Barnabás
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Décsei Marcell
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Somodi Zétény
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Ezüst448.742785 m
16.Tamasi Lili
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Lovas Gréta
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Halász Rebeka
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst443.852570 m
17.Rácz Ábel
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Keresztes Kornél
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Bakos Ádám
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Ezüst442.946880 m
18.Csesznok Dominik
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Prozlik Patrik
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Pető Adrián
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Ezüst441.713494 m
19.Szabó Virág Lili
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Nagy Fruzsina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Papp Laura
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Ezüst441.283370 m
20.Baranyai Bence
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Ambrus Bence
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Juhász Gábor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Bronz358.171766 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagy Korina
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Petrányi Lilla
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Kovács-Bánhalmi Hédi
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany879.421725 m
2.Bogár-Szabó Mihály
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ecsédi Dániel
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Nyikos Botond Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst573.133003 m
3.Halasi Ákos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kis Domonkos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Gyenei András
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst563.033902 m
4.Lestár Dominika
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Fekete Zsófia Réka
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Farkas Petra
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst556.512836 m
5.Huszka Péter
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Fekete Levente
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Flóring Balázs
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst556.433633 m
6.Dinnyés Katinka
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Elek Szilvia
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Komáromi Ákos
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst535.214273 m
7.Fazekas Tamás
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Fodor Tamás
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Faragó Botond
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst518.734909 m
8.Ördög Miklós
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Raduska Andrea
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ronyecz Erika Csaba
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst477.512126 m
9.Szemerédi Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Dutkon Dominik
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Institoris Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst464.143782 m
10.Hajnal-Pap Zsombor
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Sümegi Bence Tamás
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Kertli Ádám
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst452.842917 m
11.Csordás Hunor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kiss Ferenc
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Bíró Marcell
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst446.673704 m
12.Biczó Bianka
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Pinke Karola
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Biró Csenge Róza
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst445.112545 m
13.Tarjányi Hanna
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Nagy Dóra
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Hajdú Levente
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst418.145365 m
14.Nám Mihály
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Gyulai Áron
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Pádár Andor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Bronz347.652707 m
15.Kovács Attila
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Makra Csongor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Wórum Benedek
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Bronz345.612490 m
16.Szarka Liza
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Molnár Eliza
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Horváth Zsanna
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Bronz212.703241 m
18.Lendér Dániel
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Halász István
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Mácsai Levente
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
0.00784 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szabó Ágnes
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Kohut Márk
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Tohai Olivér
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany751.864360 m
2.Tekes János
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Halasi Gergő
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Molnár Botond
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany746.786247 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rózsa Judit Tünde
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
CSP1Arany772.942808 m
2.Szakonyi Vilmos
Dr. Kézsmárki Ágnes
nincs
Arany770.162808 m