fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Szombathely

Szombathely, Csónakázó-tó, 2022. május 12.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Eredics Dorina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Németh Gábor
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Surányi Dominik
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Arany691.501257 m
2.Balogh Flóra Lili
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
3. osztály
Bihari Hunor
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
3. osztály
Krancz Bálint
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
3. osztály
CS31Ezüst462.934859 m
3.Hittér Tibor
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
4. osztály
Perger Gergely
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
4. osztály
Pődör Áron
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
4. osztály
Ezüst428.985424 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Cseresnyés Dániel
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Simon Alex
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
Szabadfi Bence
Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg
6. osztály
Arany859.113318 m
2.Módly Samu
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Szitár Ádám
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Berta Péter
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Arany731.344534 m
3.Szabó M. Katalin Luca
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Rettegi Ákos
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Ludván Flórián
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Arany727.266249 m
4.Kecskeméti Lora Lídia
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
6. osztály
Orbán Álmos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
6. osztály
Miklós Emma
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
6. osztály
Arany663.693022 m
5.Erdősi József
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Bokor Bori
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Szemes Márton
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Arany636.993851 m
6.Lichtmann Flóra
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Németh Édua
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Molnár Levente
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst562.334501 m
7.Simon Emese
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Papp Dóra
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Imre Adél
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Ezüst557.563189 m
8.Czenki Konrád
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Németh Mihály
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Sali Mátyás
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Ezüst554.123170 m
9.Márovics Luca
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Maár Maja Anna
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Hegyi Dorottya
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Ezüst548.763173 m
10.Babos Adrienn
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Balogh Sára Panna
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Fábián Boróka
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Ezüst540.963216 m
11.Polgár Zsombor
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Nyitribusz Bálint
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Scheer Milán
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst540.566234 m
12.Farkas Lilla Katalin
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Pintér Dóra
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Szummer Dorka
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst540.013474 m
13.Imre Patrik
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Sodics Mátyás
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
NINCS
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst539.634144 m
14.Pezenhoffer Gorán
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Szirmai Gábriel
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Magyar Csanád
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst539.176321 m
15.Seibert Bálint
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Tolvaj Máté
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Soós Máté
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Ezüst536.374954 m
16.Szarka Gábor
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Kajcsos Dániel
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Horváth Panna
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Ezüst532.798347 m
17.Kajus Dorina
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Kovács Anna
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Simon-Kiss Mira
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst532.575184 m
18.Szíjártó Petra
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Baranyai Liza Emese
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Csonka Mór Márton
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola, Sárvár
6. osztály
Ezüst525.594916 m
19.Menyhárt Benedek János
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Vincze Máté
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Fölnagy Kristóf Benedek
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Ezüst521.675592 m
20.Nagy Júlia
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Faragó Réka
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Makkos Hanna
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst510.929575 m
21.Németh Lóránt
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Szolga Péter
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Horváth Ágoston
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst450.423706 m
22.Vörös Miklós
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Szűcs Levente Zolta
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Horváth-Sipőcz Barnabás
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst449.766630 m
23.Gerencsér Bence
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Horváth Félix
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Kőszegfalvi Zoltán Rezső
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Szombathely, Szombathely
6. osztály
Ezüst445.053060 m
24.Gombás Laura
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Valastyán Csenge
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Kuti Antónia
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst444.912980 m
25.Bognár Kitti
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Sávoly Szofi
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Krajczár Emília
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst444.096440 m
26.Lökkös Adél
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Zsidai Gréta
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Lepsényi Gábor
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
6. osztály
Ezüst441.763731 m
27.Dávid Martina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
6. osztály
Sebestyén Bálint
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
6. osztály
Varga Olivér
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
6. osztály
Ezüst441.334825 m
28.Horváth Emma
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ferencz Sára
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Polgár Sára
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst439.763731 m
29.Karádi Bodza Virág
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Horváth Jázmin
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Koltai Borbála
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szombathely
5. osztály
Ezüst429.603398 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.László Dávid
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Molnár Zsombor
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Kövesdi Bálint
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Arany863.662253 m
2.Szemes Barnabás
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Kovács Botond
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Bencsics Marcell
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Ezüst570.052463 m
3.Mosonyi-Nagy Máté
Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Oláh Gabriella
Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Tóth András
Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Ezüst562.973321 m
4.Zsiros Márton
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Németh Regina
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Halász Balázs
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Ezüst550.263613 m
5.Tóth Veronika
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Vámos Dániel
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Szarka Tibor
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Ezüst542.554558 m
6.Tóth Botond
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Németh Milán
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
-
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Ezüst540.435992 m
7.Farkas Ádám
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Thész Barnabás
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Andrási Dóra
Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Ezüst540.363790 m
8.Vincze Bence
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Talabér Ádám
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Németh Olivér
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Ezüst530.666450 m
9.Kunecz Csenge
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Rába Jácinta
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Kovács Anna
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
8. osztály
Ezüst459.263263 m
10.Farkas Tímea
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Pék Panna Luca
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
-
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely
7. osztály
Ezüst432.743588 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Farkas Boglárka
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Fülöp Zoltán
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Bálint Péter
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Arany678.042154 m
2.Balatoni Anna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Németh Míra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Alföldi Anna Zsuzsanna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Arany671.742633 m
3.Szekér Gergely
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Szakály Barnabás
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Németh Mátyás Sándor
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Arany663.952655 m
4.Németh Levente
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Vass Dániel
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Gecsei Dániel
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Ezüst564.982578 m
5.Takács Viktor
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Teklits Vince
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Kovács Marcell
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Ezüst564.694069 m
6.Németh Petra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Németh Boglárka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Németh Annabella
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Ezüst557.402790 m
7.Vincze Lívia
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Varga Zsófia
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Palatin Adrienn
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Ezüst552.303068 m
8.Teket Dóra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Horváth Regina Éva
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Baán Petra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Ezüst467.132616 m
9.Nagy Eszter
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Németh Lilla
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Muntean Réka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Ezüst460.853113 m
10.Schmitt Naomi Petra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Ulicska Rebeka Johanna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Peresznyák Lili Anna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Ezüst420.153847 m
11.Lakatos Kitti
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Cseszkó Hanna
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Dénes Annamária
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bronz350.252490 m
12.Balogh Panna
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Kontra Máté
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Zábrádi Barnabás
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bronz318.493717 m
13.Busa Dorka
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Kovács Panna
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bertalan Júlia
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bronz317.583845 m
14.Bakonyi Boldozsár
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Telek Áron
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Nádasdy Levente
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bronz231.352490 m
15.Farkis Dávid
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Solazzo Matteo Sándor
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Körtvélyesi Áron
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bronz218.332075 m
16.Kovács Erik
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Pethő Dávid Attila
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
NINCS
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Bronz203.163507 m
17.Dömötör Zoltán
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Kovács Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Káldi Zsombor
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
125.001860 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Muntean Áron
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Patonai Orsolya
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Schmitt Richárd
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Arany641.546327 m
2.Németh Áron
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Nemes Szilárd
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Márk Levente
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Ezüst569.982031 m
3.Németh Máté
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Bukits Balázs
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Sabáli Soma
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Ezüst547.443456 m
4.Lenner András Tibor
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
12. osztály
Takács Ábel
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
12. osztály
Pirka Dominik
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
12. osztály
Ezüst464.161712 m
5.Németh Kristóf
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Paul Barna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Paul Gergő
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Ezüst456.452791 m
6.Balogh Sára
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Hargitai Borka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Nagy Zsófia
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
3. osztály
Ezüst456.192233 m
7.Takáts Dávid
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Sári Áron
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Hende Kristóf
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Ezüst446.882823 m
8.Tóth Levente
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Haszon Soma
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Kárpáti Zsigmond
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Ezüst436.954155 m
9.Szabó Márton
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Gudui Eszter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Nemes Réka
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Ezüst434.572786 m