fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Székesfehérvár

Székesfehérvár, Királyok parkja, 2022. április 28.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A teljes galéria megnyitásához kattintson a fenti képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Várnagy Zalán
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Torma Domonkos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Vas Marcell
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany687.601520 m
2.Maron Levente Nimród
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Dreska Roland
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Varga Károly
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany685.101520 m
3.Tüdő Kata
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Somogyi Borbála
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Szekeres Mia
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
CS31Arany684.271520 m
4.Vörös Péter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Horváth Kende
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Pál-Horváth Luca
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany683.081603 m
5.Sitku Levente
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Simon Kevin Noel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Pittmann Marcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany681.121603 m
6.Király Márton
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Farkas Donát
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Németh Dominik
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany679.731784 m
7.Éliás Vendel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Kovács Illés
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Kron Benedek
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
CS32Arany674.181773 m
8.Illés András
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Kelemen Koppány
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Kelemen Kristóf
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany674.091868 m
9.Lada Vince
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Pauer Áron
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Kaszás Márton
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany670.871773 m
10.Csepi Olivér
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Galamb Boldizsár
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Ravasz Zsombor Zsolt
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS33Arany669.241867 m
11.Nánási Vivien
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Hesz Flóra
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Reichert Vencel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany668.532037 m
12.Sipos Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Király Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Bíró Richard
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany665.442329 m
13.Poós Péter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Heindlein Milos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Ádám Dániel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany664.432106 m
14.Hadobás Csenge
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Filotás Dominik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Győrffy Zétény
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany662.802370 m
15.Baka Zsombor
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Szalay Márton
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Léber Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany661.042337 m
16.Kovács Adél
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Halmai Dorka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Zaka Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany661.032324 m
17.Faragó Emma
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Madarász Linett
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Tauser Zoltán
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
CS34Arany659.312223 m
18.Kovács Eszter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Nagy Szonja
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Kertész Adél
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany659.272641 m
19.Kis Milán
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Smakaj Gentian
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Pilaszanovich Milán
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany657.092399 m
20.Bányai Áron
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Gyémánt K. Bendegúz
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
-
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany655.822928 m
21.Zsigmond Elza
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Jáni Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Kovács-Pemmer Dominik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS35Arany651.982083 m
22.Vasi Sára
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Reznyák Zselyke
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Weisz Emma
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany648.792376 m
23.Somlyó Dominik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Bartos Bendegúz
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Pocsai Lizett
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany641.792669 m
24.Parragh Jázmin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Hodák Nóra Alíz
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Bodó Zsombor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany626.983820 m
25.Balogh Bara
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Barta Blanka
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Kovács Emma
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany568.412371 m
26.Juhász Hanna
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Nánási Natália
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Homoki Adrienn
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany565.682009 m
27.Kiss Vince
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Südi Melinda
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Molnár Péter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS36Arany564.371954 m
28.Keller Ábel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Sájer Luca
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Tóth Levente
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
CS37Arany562.092075 m
29.Németh Nimród
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Laczi Péter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Klecskó Hunor
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS38Arany561.352222 m
30.Diószegi Borka
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Joódy Leila
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Halász Virág
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany558.081851 m
31.Balog Péter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Forró Zsombor
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Killian Oliver
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS39Arany557.391894 m
32.Kajtor Sára
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Móricz Mira
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Fehér Anna Dorka
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS310Arany554.922385 m
33.Pesztránszki Lili
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Zámbó Zoé Tünde
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Vilics Laura
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany552.642550 m
34.Uicz Abigél
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Uicz Barna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Klémán Zoltán
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany548.282850 m
35.Kölesdi Mihály
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
3. osztály
Csepreghy Péter
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
3. osztály
Szilva Benett
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
3. osztály
CS311Arany548.082562 m
36.Guttmann Dóra
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Szabó Zente
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Brizs Anna
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Arany546.732539 m
37.Vajas Emília
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Vajas Gabriella
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Skarupa Vivien
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany538.232202 m
38.Hegedüs Eszter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Danics Mira Rebeka
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Kalauz Karina
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany535.362813 m
39.Póczik Enikő
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
Horváth Nóra Boglárka
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
Strenner Linda
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
CS312Arany533.082343 m
40.Boros -Szabó Boglárka
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Kaszti Dorottya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Bálványos Nóra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Arany528.923678 m
41.Bodó Balázs
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Cziráki Roland Dominik
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Sipos Réka
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS313Ezüst476.921832 m
42.Molnár Anna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Gacsályi Linda
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Reicz Vivien
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS314Ezüst473.491934 m
43.Kiliti Anna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Szántó Nikolett Mónika
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Kurucz Dzsenifer Anna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst464.282879 m
44.Komendó Zsófi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Kertész Eszter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Mózes Tamás
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst464.043179 m
45.Harsányi Réka
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
4. osztály
Vörös Adrienn
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
4. osztály
Szabó Dávid
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
4. osztály
Ezüst463.453004 m
46.Czudor Boldizsár
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Csikós Nimród
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Halasi Dániel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst455.992169 m
47.Brett Calvin Lopez
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Kolonits Bence
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Szkubenits Panna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS315Ezüst452.272595 m
48.Mester Nimród
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Szabó János Andor
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Maros Marcell Zsolt
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst451.313757 m
49.Kókai-Völgyi Kolen
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Selmeczki Klaudia
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Tima Levente
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS316Ezüst450.742626 m
50.Horváth Tímea Orsolya
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Varga Emma
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Straubinger Bianka
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst449.742723 m
51.Németh Norbert
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Tóth Viktória
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Sush Alexa
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst449.683040 m
52.Kósa Benedek
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Dudás Bernát
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Laczházi Hanna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS317Ezüst449.082310 m
53.Bán Olivér
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Liska Márton
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Német Milán
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS318Ezüst448.092056 m
54.Sverteczki Ábel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Keserű Kolos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Zentai Zaránd
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst446.022477 m
55.Harsányi László József
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
Dobronyi Katinka
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
Veisz-Viczkó Botond
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
CS319Ezüst442.343490 m
56.Márkus Gábor Bence
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
Dénes Zalán
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
Gera Ádám Attila
Lepsényi Fekete István Általános Iskola , Lepsény
3. osztály
CS320Ezüst441.873387 m
57.Darvasi Hanna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Pusztai Flóra
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
Szántó Viktória
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
3. osztály
CS321Ezüst437.622025 m
58.Deák Kira
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Szabó Jázmin
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Mókos Anita Anna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst437.142657 m
59.Molnár Kata
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Balogh Zselyke
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Witzl Borbála
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Ezüst423.733157 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Dreska Borbála
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Juhász-Duró Júlia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Szabó-Haraszti Ágoston
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany763.931798 m
2.Hegedüs-Ari Nóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Pöszmet Zita
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Reichert jázmin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany743.232143 m
3.Széll András
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Karpf Milán
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Piros Roland
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Arany669.111628 m
4.Csanádi Kata Róza
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Domahidy Kata
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szentes László Zsombor
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst559.764034 m
5.Budai Áron
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Réger Zétény
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Réger Zsombor
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst558.895272 m
6.Gyurkó Magor Attila
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Kassai Olivér Dominik
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Pauer Gergő
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst540.582921 m
8. Kircsi László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Horváth András
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
László Tamás
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst531.104657 m
9. Kizlinger Zsombor
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Rózsa László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szecső Roland
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst529.923706 m
10.Piniel Bertalan
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Kerekes László Fülöp
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Muskát Dávid
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Ezüst528.933617 m
11.Faragó Hunor
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Joanovits Zita
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Tóth Márton
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Ezüst486.362265 m
12.Baranya Máté
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Lukács Krisztián
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Fuszenecker Zalán
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Ezüst477.994110 m
13.Szuszán Marcell
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Zsorda Martin
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Gulyás Botond
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst474.241716 m
14.Polányi Petra
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Janurik Zolna
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Mamrus Orsolya Lelle
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst471.113627 m
15.Magda Vitus
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Balogh Péter
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Takács Ferenc
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Ezüst468.911893 m
16.Nyakas-Bödő Léna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Porkoláb Boldizsár
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Simon Barnabás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst466.492200 m
17.Czipó Léna
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Nagy Kincső
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Simon Nóra
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Ezüst465.802783 m
18.T. Nagy Sándor Benedek
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Trenka Barnabás
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Pallagi Péter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst462.134889 m
20.Kuri Eszter
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Rémai Zoé
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Németh Barbara
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Ezüst460.824153 m
21.Borbély Réka Magdolna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Polai Luca
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Czifra Zita
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst460.594131 m
22.Lévay András Martin
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kiss Dániel Teodor
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Csók Péter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst458.853030 m
24.Fierpasz András
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Fekete Csaba
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Tombor Benedek
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Ezüst455.842658 m
25.Sasvári Bulcsú
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Tarkovács Levente
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Lakatos Csanád
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst455.275060 m
26.Fábián Blanka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Kozma Virág
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
-
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst450.312915 m
27.Lakatos-Verger Ármin
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
5. osztály
Szabó Lehel Nimród
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
5. osztály
Ruff Márk
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst449.912773 m
28.Vasvári Fanni Kitti
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Virág Bálint
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
nincs
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst448.885436 m
29.Lukács Bianka
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Zsigmond Réka
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Novozánszki Bíborka
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Ezüst448.282675 m
30.Pocsai Noel Kevin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Zsintyányi Zalán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Papp Zoltán Noel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst448.275205 m
31.Romhányi Péter
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tánczos Ármin
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
nincs
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst447.945534 m
32.Glócz Zsuzsanna
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Sörös Mira
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Süveges Boglárka
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Ezüst447.742675 m
33.Nagy Jázmin
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Skrabák Kíra
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Góger Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Ezüst446.931646 m
34.Pleva Lilla
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Marton Fanni
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Keresztes Luca
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst446.835488 m
35.Zatkó Anna
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Ruzsa Edina
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Bognár Sarolta
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Ezüst446.272948 m
36.Bíró Letícia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Fontos Anna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Barsi Eleonóra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst445.342608 m
37.Lukács Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Török Dávid
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Lángfalvi Gergő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst445.282251 m
38.Handler Attila
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Magyari Márton
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Sugár János
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst443.024209 m
39.Tórizs Alina
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Kolmankó Jázmin Zoé
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Kovács Hunor
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőfalva
5. osztály
Ezüst441.594010 m
40.Mácsai Mira
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Rózsahegyi Anna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Héli Barnabás
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst441.113250 m
41.Gál Noel
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Horváth Zsombor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Telkes Bálint
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst441.014495 m
42.Krucsó Bendegúz
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Petia Marcell
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Búza Bence
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst439.992797 m
43.Boros Emma
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bedi Hanna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Nagy-Dobondi Eszter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst439.741972 m
44.Bene Júlia
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Marxleiter Lili
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Sisa Richárd
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
6. osztály
Ezüst438.443598 m
45.Gorgyán Hanna
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Gál Sára
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Nincs
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
3. osztály
Ezüst438.121751 m
46.Gergye Álmos
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Káldosi Lóránt
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Polyák Péter
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst436.642568 m
47.Freisinger András
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Witzl Botond
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Hajduk Levente
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst435.842187 m
48.Békes Gergő
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Budai Csaba
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
3. osztály
Horváth Nelli
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
3. osztály
Ezüst434.663298 m
49.Pontyik Ádám
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Magasy Norbert
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Széth Barnabás
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst434.485606 m
50.Balogh Lili
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Fésű Blanka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szakál Nikoletta
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst434.375524 m
51.Fisi Amira
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Jankovits Panna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Dreska Dorottya
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst434.216343 m
52.Bóna Csenge
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Ignácz Bernadett
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Mészáros Orsolya
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Ezüst433.942085 m
53.Szinável Bence
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Kovács Márk Tamás
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Romhányi Mihály
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst433.604466 m
54.Tischler Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Major Viktória
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Császár Magdolna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst432.533001 m
55.Bara Málna
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Rockenbauer Petra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Sipőcz Noémi
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst432.421917 m
56.Hédli Anna
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kocsis Péter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Mező Gréta
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst432.214866 m
57.Borbély Nóra Kendra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Vidivits Kitti Dóra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Spanner Emma
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst430.462239 m
58.Fenyves Lilien
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Márkus Noa
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Simon Vivien
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst430.442783 m
59.Borsos Panna
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Pőcze Vivien
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Péterffy Hunor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst429.803075 m
60.Kárpi Márk
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Rüll Marcell
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Fekete Nimród
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst429.484911 m
61.Tamás Gréta
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Boronyai Elina
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Sándor Zsanett
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Ezüst429.404553 m
62.Móka Maja Melinda
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Muskát Petra Hanna
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Bujdos Lili Veronika
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst429.033431 m
63.Horváth Péter
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Erdős Benedek
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Pap Áron
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst428.534900 m
64.Takáts Anna
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Fejes-Németh Emília
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Pausch Barnabás
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Ezüst428.063200 m
65.Mihály Laura
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
6. osztály
Ádám Nikoletta
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
6. osztály
Bártfai Brigitta
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst427.743297 m
66.Szeli Bence
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Simsirikis Nikiforos
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
nincs
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
3. osztály
Ezüst426.894197 m
67.Reichart Bátor
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Rákóczi Soma Benedek
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Seres Áron
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst426.654293 m
68.Marosvölgyi Orsolya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
András-Pap Anna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Panda Johanna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst426.336131 m
69.Kárpi Dániel
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tasnádi Marcell
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
nincs
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
3. osztály
Ezüst425.673949 m
70.Mádai Kíra
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Megyeri Bernadett
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Bársony Boglárka
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
6. osztály
Ezüst424.904566 m
71.Magasi Hanga Klára
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Németh Nóra
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Nagy Gruber Zara
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Ezüst423.915143 m
72.Boros Bálint
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Barócsi Ámor
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Fehér Kristóf
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Ezüst423.053259 m
73.Budai Stefánia
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Dobrocsi Júlia
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Kántor Viven
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst422.423373 m
74.Benicky Máté
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
5. osztály
Fábián Máté
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
5. osztály
Gordos Péter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst421.463813 m
75.Horváth Oszkár
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Dávid Zsombor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kis Milán
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst420.336574 m
76.Boros Borsika
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Hajduk Emese
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bustyaházai Héla
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst414.364535 m
77.Varga Ádám
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Miskei I. Hunor
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Lakatos Gilber
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst412.602381 m
78.Gerentsér Laura Eszter
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Balogh Petra
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Robert Boglárka
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst411.653255 m
79.Bokrodi Levente
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Tóth-Rostagni Csaba
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Kővári András
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
5. osztály
Ezüst408.563039 m
80.Kovács Virág
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Angyal Nóra
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Sarbak Johanna
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
5. osztály
Ezüst400.005941 m
81.Göböly Enikő
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Demes Lara
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Fülöp István Krisztián
Székesfehérvári István Király Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst400.004867 m
82.Fekete Zsombor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Schulcz Barnabás
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Balogh Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz314.232044 m
83.László Levente
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Medzihradszky Bence Artúr
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Jánni Martin
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Bronz232.601447 m
84.Kovács-Hagyó Márton
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Tóth Huba György
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Zamani Mátyás
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Bronz226.061859 m
85.Fodor Kristóf
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Király Norbert
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Szász Bulcsú
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Bronz219.331785 m
86.Rajkovics Anna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Verhóczki Eszter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Surányi Réka
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz212.511531 m
88.Boros Csenge
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Bordács András
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Pula Áron
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
125.00338 m
89.Bakonyi Szabolcs
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Medgyesi Ákos
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Spergel Vendel
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
0.00726 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Simon Laura
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Schmölcz Rebeka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Szabó-Bakos Réka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany876.951399 m
2.Palásti Veronika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Lambert Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Márkus Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany852.072935 m
3.Szauter Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Krigler Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Adorjáni Áron
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Arany724.504266 m
4.Bráth Dániel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Biró Dávid
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Simonics Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany643.242491 m
5.Niederleitner Szófia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Éliás Rozália
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Dreska Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany636.314042 m
6.Nagy Eszter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Koszpek Bianka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Rácz Amira
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst560.032626 m
7.Bednarik Csenge
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
8. osztály
Domokos Eszter
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
8. osztály
Füzi Hanga
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst558.762729 m
8.Geszler Gréta
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Hegedüs Ábel
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Kecskeméti Katica Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Ezüst554.072062 m
9.Molnár Barnabás
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Mészáros Erik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Buza Ármin
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst548.893029 m
10.Kiss Kende
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Varga Norbert
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Czimer Benedek Sándor
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst541.933496 m
11.Bodnár Dorka
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
8. osztály
Egervári Mihály
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
8. osztály
Pál Károly Olivér
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
8. osztály
Ezüst541.503170 m
12.Bali Villő
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
Ignácz Boglárka
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
Carroll Jasmin
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
Ezüst538.884383 m
13.Dudra Dorottya
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Monok Bernadett
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Say Júlia
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Ezüst530.014112 m
14.Bendák Barnabás
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
8. osztály
Baksai Zoltán
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
8. osztály
Glócz Tamás
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
8. osztály
Ezüst527.063736 m
15.Balló Kata
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Butola Dorka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Kozma Eszter
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Ezüst521.836852 m
16.Endrédi Milán Félix
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Szigeti-Nagy Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Molnár Gábor Dávid
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Ezüst521.696187 m
17.Mihály Zoltán
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
8. osztály
Békes Zoltán
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
8. osztály
Zatkó Zénó
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
8. osztály
Ezüst518.084003 m
18.Molnár Márk
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Pikó Gábor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Ezüst500.005199 m
19.Pándi Szabolcs
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Sípos Ákos
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Polgár Roderik
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst469.982466 m
20.Csóka Rafaella
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Miszlai Kincső
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Vági Szabina
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Ezüst448.142954 m
21.Jelinek Csongor
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
Sejkóczki Ádám
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
Fánczi Áron
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
Ezüst443.993463 m
22.Biró Eszter
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Magasi Kincső Sára
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Zelizi Natália
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Ezüst437.694861 m
23.Hanea Adrián
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
8. osztály
Kovács Ádám Tamás
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
8. osztály
Szücs Dániel
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
8. osztály
Ezüst434.752905 m
24.Mészáros Zoltán
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Varju Bence
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Csete Botond
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Ezüst431.736070 m
25.Dénes Márk
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
7. osztály
Kalocsai Dániel
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
7. osztály
Kovács Ádám
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
7. osztály
Ezüst428.054422 m
26.Kalocsai Szabina
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Schneider Ingrid
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Vida Nóra
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Ezüst425.582948 m
27.Bogyó Estilla
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Szentesi Máté
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Meiszter Ádám
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst425.293660 m
28.Szőnyi Ágoston
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Galamb József
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Orosz Szofi
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst419.023660 m
29.Szegedi Abigél
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
7. osztály
-
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
7. osztály
Paizs Panka
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola, Ráckeresztúr
7. osztály
Ezüst418.432691 m
30.Györök Anna
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Bakonyi Kincső
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Barabás Réka
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Bronz344.441818 m
31.Hári Boglárka
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Fritz Boglárka
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Birkás Dorina
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Bronz322.432072 m
32.Ujcz Anna
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Bokodi Fruzsina
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Györök Liliána
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Bronz207.841913 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Mester Bettina
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Nagy Adrien
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Kolek Zsombor
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Arany672.591337 m
2.Nagy Zalán
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Dömsödi András
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Velkei Illés
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst568.301748 m
3.Hellinger Csenge
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Vaczula Zsombor
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Sánta Hanna Emma
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
3. osztály
Ezüst563.192476 m
4.Biró Anna Boglárka
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Hámori Laura Réka
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Pető Boglárka
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst541.542142 m
5.Dóra Gábor
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Zatloka Csenge Kinga
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Simkó Ádám Zsolt
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst532.422653 m
6.Németh Enikő
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Szabó Máté
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Szabó Vivien
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst531.663792 m
7.Bohos Melanie
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Bodó Mirjam
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Krug-Szabó Lili
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst529.992582 m
8.Berta Pál
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Buzár Anna Gréta
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Trampler Hanna
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst516.863395 m
9.Fábián Benedek
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Forstner Benedek
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Jónás Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst507.834557 m
10.Lakatos Bence Zsolt
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
9. osztály
Schulteisz Dániel
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
9. osztály
Vernyik Marcell
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst480.633632 m
11.Sípos Vilmos
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Szőnyi Barnabás
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Németh Zsombor
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst473.333934 m
12.Szajkó Dániel
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Pajor Vince
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Kubik Kevin
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst467.372959 m
13.Szakács Márk
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Szakáll Péter
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Szentkuti Örs
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst465.692211 m
14.Stájer Balázs
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Cseppentő Richárd
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Tánczos András
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst461.682581 m
15.Mészáros Viktória
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Saskői Janka
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Király Alexandra Olimpia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst461.382821 m
16.Barta Roland
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Kosik Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Czuppon Attila
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst461.332581 m
17.Forrai Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Horváth Ferenc
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Csóka Zsombor
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst461.062581 m
18.Németh Viktor
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Velkopolszky Karina
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Komáromi Nikolett
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst460.782606 m
19.Ehrenberger Endre
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Szabó Milán
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Vas Olivér
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst460.502090 m
20.Varga Dóra
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Viola Dorina
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Rontó Kitti
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst453.714203 m
21.Bódis Dorina
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Puskás Noémi
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Mohl Eszter
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst452.363500 m
22.Ugrics Bálint
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Cséza Dávid
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Soproni András
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst451.633286 m
23.Lukács Írisz
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Kvák Dávid
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Szépvölgyi Márton
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst446.393772 m
24.Nyakas Veronika
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Gergely Emma
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Stettner Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst444.213305 m
25.-
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Fábián Jenő
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Szabó Marcell
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst439.782045 m
26.Csáder Imre
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Mihály Csongor
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Szabó Áron
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst439.422302 m
27.Magasy Dániel
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Rubos Viktor
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Kaszás Denissza
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst438.942999 m
28.Tóth Norbert
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ambrus Márton
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Nagy Martina
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst438.625304 m
29.Andavölgyi Adrián
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Botos Patrik
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Preseka Zoltán
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst437.443673 m
30.Lehota Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Szabó Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Magda György
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst428.533457 m
31.Pap Máté
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Szabó Fanni
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Tóth Orsolya
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst422.102852 m
32.Sárai Ivett
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Scheffer Dóra
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
-
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst414.854665 m
33.Mohl Bíborka
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
9. osztály
Szabó Sára Anna
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
9. osztály
Tarsoly Tekla
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst411.303301 m
34.Fekete Dávid
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Fekete Dániel
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Horváth Gergő
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz342.291659 m
35.Kapoli Laura
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Botos Benedek
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Schneider Helen
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz320.811460 m
36.Apolczer Norbert
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Körtélyes Richárd
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Maticsuk Dominik
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz217.261659 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Hujber Ferenc Kristóf
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
Tolnai Zoltán
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
Vági Boglárka
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst571.002407 m
2.Juhász Bence
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Pálinkás Laura
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Langmáhr Tamás
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst564.291849 m
3.Majer Vince
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Tóth Bálint
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Arany Máté
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst544.261935 m
4.Kovács Bence
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Unti Alexia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Fröschl Kata
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst503.363765 m
5.Fisli Boglárka
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Laczi Viktória
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Bakró-Nagy Kata
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst454.262325 m
6.Ferencz András
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Pőcze Bence
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Pallai Dániel
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst427.382006 m
7.Cserta János
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Hosszú Richárd
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Kasza Roland Lajos
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst419.463198 m
8.Dénes Bálint
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Máthé Barnabás
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Raboczki Kristóf
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
3. osztály
Bronz359.741787 m
9.Koródi Gergely
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
Pataki Máté Gábor
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
Vizi Benjamin
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz214.881673 m
10.Bus Noel
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Klein András
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Hargitai Balázs
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz201.781519 m
11.Bárány Bence
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Lőrincz Gergely
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Varga Kristóf Zalán
Kodolányi János Gimnázium , Székesfehérvár
11. osztály
Bronz200.001375 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Borbélyné Rostaházi Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium
Temesvári Edit
Ciszterci Szent István Gimnázium
-
Ciszterci Szent István Gimnázium
CSP1Arany868.191671 m
2.Hajduné Nagy Ágota
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Ágh Timea
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Köllö Csaba
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
CSP2Arany666.382370 m
3.Boros Edit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Tóth Andrea
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Szabóné Tari Ágnes
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
CSP3Arany663.931636 m
4.Pauszné Bodnár Beáta
Alba Innovár Digitális Élményközpont
Báldy Katalin
Alba Innovár Digitális Élményközpont
Gerse István
Alba Innovár Digitális Élményközpont
CSP4Ezüst566.682419 m
5.Szabó Levente
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Telekiné Bögi Andrea
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Erdősné Dávid Alexandra
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
CSP5Ezüst554.652632 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésRangPontszámMegtett távolság
1.Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Technikum
Mesicsné Vágvölgyi Beáta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Technikum
Sipos Fatime
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Technikum
CSP1Arany662.412230 m
2.Káplár Edit
Lánczos Kornél Gimnázium
Labádi Gábor
Lánczos Kornél Gimnázium
nincs
CSP2Ezüst568.931929 m
3.Böhmné Fekete Margit
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium
Dobos Krisztina
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium
Wunderlich Dóra
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium
CSP3Ezüst565.032752 m