fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Szeged

Szeged, Erzsébet Liget, 2022. május 21.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kovács Hanna
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Keresztúri Bori
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Szemerédi Csongor
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany591.84431 m
2.Varga Vencel
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Tóth Száva
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Maklári_Klekner Sebestyén
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany591.77431 m
3.Maróti Dániel
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Dombi András
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Geretovszky Tamás Máté
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Arany591.13431 m
4.Ponácz Levente
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
4. osztály
Borbély Bence
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
4. osztály
Müller Tamás
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
4. osztály
Arany589.38462 m
5.Varga Máté Milán
Kőbányai Harmat Általános Iskola, Budapest X.
4. osztály
Luo Yue Xin
Kőbányai Harmat Általános Iskola, Budapest X.
4. osztály
Groh Luca
Kőbányai Harmat Általános Iskola, Budapest X.
4. osztály
Arany585.96462 m
6.Rákóczi Lia
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Somodi Hédi
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Makai Nóra
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
3. osztály
CS31Arany581.781365 m
7.Bába Laura
Szegedi Gregor József Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Kiss Ádám
Szegedi Gregor József Általános Iskola, Szeged
3. osztály
Szakáll Sebestyén
Szegedi Gregor József Általános Iskola, Szeged
3. osztály
CS32Arany578.331053 m
8.Lugos Dominika
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
4. osztály
Szőke Szonja
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
4. osztály
Horváth Tirza Zoé
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
4. osztály
Arany576.93845 m
9.Kovács Tamás
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Lippai Olivér
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Bekes Dávid
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Arany576.76877 m
10.Vajda Flóra
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Csonka Luca
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Kuzma Luca
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany576.73877 m
11.Vass Eszter
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Rózsahegyi Dániel
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Fröhlich-Jánossy László
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany576.571053 m
12.Láhr Nathan
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Benkő Zsombor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
CS33Arany576.51968 m
13.Majzik Alex
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Szécsényi Anna Boróka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Lopuch Máté
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Arany573.92878 m
14.Törteli Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Kálmán-Tari Nóra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Lukács Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Arany573.531144 m
15.Bodó Nándor
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Szvoboda Márton
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Táborosi - Lázár Zoltán
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
4. osztály
Arany572.562684 m
16.Kovács Boglárka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Szűcs Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
-
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
CS34Arany572.191144 m
17.Nádas Zorka
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Révész Villő
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Cseri Lili
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Arany562.831986 m
18.Berecz Emese Tünde
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Nagy Lilla Titanilla
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
4. osztály
Arany559.741512 m
19.Darázs Emma
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Mihályi Anna Eszter
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Kovács Flóra
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Arany548.082394 m
20.Dékány Bálint
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Makra Márk
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Nelissen Bendegúz
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Ezüst485.88888 m
21.Tarján Enikő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Patkós Nina
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Illés Luca
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Ezüst480.311068 m
22.Borbás Hanna
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Bekes Jusztina
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Röst Veronika
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Ezüst478.861156 m
23.Gyuris Benett
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Paragi Bence
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Fejes Vivien
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Ezüst477.271563 m
24.Joó Szonja
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Sajtós Borbála
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Csonka Levente
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
4. osztály
Ezüst473.701693 m
25.Baráti Barna
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Medovárszki Panni
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Gyevi-Varga Zoé
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Ezüst472.071675 m
26.Nagy Botond
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Lentner Lotár Koppány
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Kis-Szabó Lejla
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Ezüst468.683481 m
27.Lakjó Dézi
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Szolnoky Hanna
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Szolnoky Sára
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
4. osztály
Ezüst463.132146 m
28.Bozsó Hanna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
Németh Emília
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
4. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Ezüst456.411370 m
29.Négyökrű Mária
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Krisztin Ajsa
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
Gál Alexa Szonja
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
3. osztály
CS35Ezüst454.143099 m
30.Hódi Zalán Mihály
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Lajkó Roland Róbert
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Lajkó Norbert Noel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
CS36Ezüst446.551975 m
31.Radvánszki Réka Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Czékus Alíz
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Veres Maja
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
CS37Ezüst443.172075 m
32.Nagy Liliána
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Udvardi Noémi Erzsébet
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Erdős Vivien
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
CS38Bronz224.721014 m
33.Égető Péter
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Kristó Imre
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
CS39Bronz211.301447 m
34.Rózsi Dávid Dániel
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Gyuris Márk
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
Hunyai Kristóf
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
4. osztály
113.001349 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Pajzer András
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Papdi Benett
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sümegi Boldizsár
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany755.683633 m
2.Bodó Rókus Dániel
Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Mélykuti Marcell Péter
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Csabai Blanka
Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Arany747.294475 m
3.Rákóczi Bartos
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Miszori Márton
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Olajos Gergő
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany644.465771 m
4.Havasi Gergely Bulcsú
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Havasi Huba László
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Ézsiás Máté
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Arany642.856301 m
5.Kurnyák Zsófia
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
5. osztály
Virág Énok
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
6. osztály
Földi Krizsán Kitty
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
6. osztály
Arany635.171417 m
6.Kondás Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Nagy Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Urbán Bíborka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
3. osztály
Arany625.422420 m
7.Meskula Máté
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Bucsányi Kada
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Fekete Simon
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst572.062132 m
8.Gyulai Vilmos
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kómár Benett
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Nagy Botond
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst572.03895 m
9.Vercz Maja
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Kiss Fanni
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Kovács Emese
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst564.811521 m
10.Dávid Dorina
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Márta Zsófia
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Nagy Sára
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Ezüst564.552052 m
11.Eisterer Benjamin Bálint
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Erdős Marcell
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Körtvélyessy Lőrinc Győző
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst561.654965 m
12.Augusz Nóra
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szögi Szonja
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Iványi Hanna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst555.761794 m
13.Szvoboda Sára
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Engi Dorka Ágnes
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Széll Adél
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Ezüst555.282935 m
14.Bohoda Milán
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
6. osztály
Marton Ákos
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
5. osztály
Rab Viktória
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
5. osztály
Ezüst546.913041 m
15.Havasi Máté Pál
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Szögi - Nagy Tamás
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Zsivicz Máté
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Ezüst545.586619 m
16.Csányi Bertalan
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Táborosi - Lázár Miklós
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Szabó Csongor Gyula
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Ezüst543.924202 m
17.Szögedi Petra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Fülöp Amira
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Fábián Zora
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst543.851801 m
18.Mezei Zétény
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Hegedűs Richárd
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Kullai Máté
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Ezüst543.613422 m
19.Katona Kira Nadin
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Pásztor Zsombor
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Kovács István Dániel
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Ezüst542.753202 m
20.Domán Gergő
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
5. osztály
Király Aldvin
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
5. osztály
Curpás Botond
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
5. osztály
Ezüst540.061743 m
21.Lajos Laura
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Pap Merse Barnabás
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Deáky Tamás
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst534.103317 m
22.Gyarmati Júlia
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
5. osztály
Cser Alíz
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
5. osztály
Lódri Krisztina
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
5. osztály
Ezüst523.252183 m
23.Kiss Mihály Nikolasz
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Matyi Márk
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Rakonczai Dorián
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst521.626272 m
24.Rácz Noémi
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Pintér Jázmin Viktória
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Kazi Anett
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Ezüst519.884691 m
26.Kiss Benedek
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Kulcsár Annagret
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
-
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst508.195729 m
27.Dombi-Kiss Botond
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Nagy Gábor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Ezüst458.583263 m
28.Gubik Marcell
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Kocsonyi Bálint
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Hrivnák Alex Béla
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst456.644955 m
29.Tóth Emma
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Zsizsik Luca
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Kovács Dorina
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Ezüst445.542431 m
30.Kazi Máté Mirkó
Zákányszéki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zákányszék
5. osztály
Kazi Márk István
Zákányszéki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zákányszék
5. osztály
Oltványi Norbert
Zákányszéki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zákányszék
5. osztály
Ezüst444.304451 m
31.Hevér Anna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Mahmoud Lara
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Czellár Villő
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst438.962195 m
32.Geletóczki László Máté
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kis Barnabás
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szögi Péter
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst438.406184 m
33.Jakab Attila
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Lele Balázs
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Tószegi Róbert
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst435.733531 m
34.Nagy Szépa
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Kránicz Izabella
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Hugyi Gréta
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst434.691980 m
36.Bánfi Botond
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Debreczeni-Beretzk Gellért
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bronz312.733545 m
37.Molnár Anna
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Mucsi Lilla Luca
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Tóth Panka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Bronz208.461514 m
38.Tóth Dániel Attila
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Bite Brigitta
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Rozsi László
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Bronz201.641512 m
39.Szekeres Nóra Dóra
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Gather Juan - Fernándó Markus
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Zelei László Róbert
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Bronz200.002237 m
41.Bezdány Dániel
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Csúcs Lilien
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Hunyadi Zsolt Patrik
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
0.001366 m
40.Asperján Éva
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Kardos Fanni Zsuzsanna
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Csamangó Nóra
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
0.001366 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Páll Barnabás Csanád
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Karai Zolta
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Gyémánt Nimród
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Ezüst560.794189 m
2.Lele Evelin
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Márkus Maja
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Molnár Botond
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Ezüst554.263429 m
3.Bernhardt Anna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Fenyvesi Fanni
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Solti Tímea
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst553.752375 m
4.Benyhe Boróka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
-
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Bálint Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Ezüst553.431273 m
5.Dinnyés Kamilla
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
7. osztály
Molnár Krisztina
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
7. osztály
Tokodi András László
Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája, Helvécia
7. osztály
Ezüst540.522631 m
6.Rokolya Ákos
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Rónai Jázmin
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Elek Boglárka
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst534.972235 m
7.Benák Adrián Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Vanderstein Sámuel Henrik
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
3. osztály
Ezüst533.674526 m
8.Bicskei Janka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Fritz Eszter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Szaszák Kata
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst533.203791 m
9.Harsányi Rebeka Hanna
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Lele Nikoletta Dorina
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Nyolczas Tímea
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Ezüst523.914297 m
10.Márta Gergő
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Harkai Péter
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
nincs
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
3. osztály
Ezüst466.821899 m
11.Kopasz Gergő
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Teleki Dávid
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Katona Zalán
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst451.891979 m
12.Pomázi Laura
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Buknicz Viktória
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Gárgyán Zalán
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Ezüst445.742637 m
13.Móra Olívia Kitti
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Bódi Barnabás Roland
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Bihari Valér
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
8. osztály
Ezüst444.533281 m
14.Móra Máté
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Balogh Lázár Koppány
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Ezüst437.461665 m
15.Nagy Zsófi
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Ginder Nóra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Juhász Csenge
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst437.191493 m
16.Takács Zoé
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Kiss Míra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Bujdosó Petra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst423.822768 m
17.Bodor Lili
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Weinausz Nóra
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
NINCS
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
3. osztály
Bronz358.811159 m
18.Balog Noel
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Kovács Gábor
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Mazurák Zsolt
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Bronz225.071823 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Pál Henrietta
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Kertész-Farkas Zsuzsanna
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Bajnóczi Kira
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Ezüst458.441650 m
2.Seregély Ferenc
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Kánya Szabolcs
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Maschek Márk
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Ezüst450.361854 m
3.Jurasits Gabriella
SZTE Gyakorló Gimánzium És Általános Iskola, Szeged
10. osztály
Csóti Mór
SZTE Gyakorló Gimánzium És Általános Iskola, Szeged
10. osztály
Tölgyes Kíra
SZTE Gyakorló Gimánzium És Általános Iskola, Szeged
10. osztály
Ezüst448.491814 m
4.Reicher Martin
BPS Technikum, Budapest
9. osztály
Fazekas Nikolett
BPS Technikum, Budapest
9. osztály
Ujvári Botond
BPS Technikum, Budapest
9. osztály
Ezüst447.921730 m
5.Lengyel Domonkos
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Bódi Tamás
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Vincze Kristóf
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Ezüst441.621897 m
6.Serfőző Regina
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Gyulai Viktória
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Sárkány Elizabet
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Ezüst441.432210 m
7.Konkoly Dániel
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Átrok Ádám
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Kerekes Kornél
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Ezüst423.262815 m
8.Barabás Armand
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Garas Diána
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Jenován Emma
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Bronz327.071318 m
9.Rádi Dóra
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Kiss Boglárka
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Baráth Klaudia
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Bronz233.621557 m
10.Nasz Péter
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
nincs
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Horti Viktor
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Bronz229.681594 m
11.Majoros Anna Zsófia
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Hegedűs-Jász Nikolett
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Jéga-Szabó Rebeka
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Bronz220.511796 m
12.Selmeczi Zsigmond
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Antal Zoltán
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
nincs
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Bronz204.081207 m
13.Peregi Panna
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Vígh Richárd
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Tapodi Natália
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Bronz200.001533 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fülöp Csilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
Kutas Gréta
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
Szittyai Anna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
Arany756.742412 m
2.Bálint Béla
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Tallósy Péter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
nincs
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Ezüst564.373196 m
3.Fehér Fanni Erzsébet
Orosházi Táncsics Mihály Gimázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Nagy Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Irimiás Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Ezüst475.771525 m
4.Fekete Fanni
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
11. osztály
Római Dominika
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
11. osztály
Kovács Ferenc
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum, Kiskunfélegyháza
11. osztály
Ezüst449.321735 m
5.Fazekas Péter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Ferenczi Zerind
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Márton Gergely
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Ezüst423.022557 m
6.Figura Márton
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
11. osztály
Markó Vivien
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
11. osztály
Horváth Marcell
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
11. osztály
Bronz350.06982 m
7.Bakó Amadé
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Mindszenti Gergő
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Garai Dominika
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Bronz225.951120 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Hedvicsek Anna
Muzsek Anett
Szűcs Ádám
Arany666.072300 m
2.Bodó József
Csabai Attila
Mélykúti Levente
Arany656.772768 m
3.Bartos Andrea
Bera András
Bera-Bartos Anna Terézia
Ezüst563.831109 m
4.Antali Imre
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
Balázsné Mónus Anikó
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
Dr. Vanderstein Noémi
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
CSP1Ezüst562.861614 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Ocsenás Eleonóra
Szegedi SZC Móravárosi Szakképző Iskola
Gyekiczki Balázs
Szegedi SZC Déri Miksa Műszaki Technikum
Gönczi Zsuzsanna
Arany668.591411 m
2.Nagy-György Pál
Nagy-György Zoltán
Bezdány Dániel
Arany656.522533 m
3.Riesing Eszter
Szigeti Lili Anna
Pataki Magdaléna
Ezüst573.781212 m
4.Dr. Garamhegyi Ábel
Szegedi Tudományegyetem
Dr. Geretovszkyné Dr. Varjú Katalin
Szegedi Tudományegyetem
Dr. Geretovszky Zsolt
Szegedi Tudományegyetem
CSP1Ezüst564.331944 m
5.Sárvári Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
CSP2Ezüst465.111590 m
6.Vincze Lilla
Csapi Dorka
Medvegy Gábor
Ezüst454.511522 m
7.Tamás Attiláné
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum
Faragó Richárd
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum
nincs
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum
CSP3Ezüst454.201441 m
8.Csányiné Vígh Ilona
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum
Sztojka Ágnes
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum
nincs
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum
CSP4Bronz234.011457 m