fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Sopron

Sopron, Erzsébet-kert, 2022. május 12.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Román Marci
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola, Ágfalva
3. osztály
Volcsik Violetta
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola, Ágfalva
3. osztály
Kovács Dia
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola, Ágfalva
3. osztály
CS31Arany683.773152 m
2.Tóth Martin
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola, Ágfalva
3. osztály
Bujtás Adél
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola, Ágfalva
3. osztály
Vasas Johanna
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola, Ágfalva
3. osztály
CS32Arany620.245456 m
3.Makk Laura
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fertőrákos
4. osztály
Juhász Viktória
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fertőrákos
4. osztály
Veres Sándor Dorián
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fertőrákos
4. osztály
Arany554.723827 m
4.Horváth Milán
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
Nagy Márton
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
Táp Hanna
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
CS33Ezüst471.383597 m
5.Varga Milán
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fertőrákos
4. osztály
Hlavács Márk
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fertőrákos
4. osztály
Haas Lisa
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fertőrákos
4. osztály
Ezüst470.763733 m
6.Kovács Tamás
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
Rózsás Kristóf
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
Varga Donát
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
CS34Ezüst454.484603 m
7.Nagy Tünde Lilla
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
Kelemen Laura
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
Szénási Szaffi Luca
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sopron
3. osztály
CS35Ezüst451.484270 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Koós Róbert
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
6. osztály
Koós Péter
Babos József Térségi Általános Iskola, Fertőd
6. osztály
Koós Viktória
Babos József Térségi Általános Iskola, Fertőd
6. osztály
Arany747.844699 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Rózsa Botond
Audi Hungaria ÁMK, Győr
8. osztály
Tromposch Flóra
Audi Hungaria ÁMK, Győr
8. osztály
Kocsis Dorka
Audi Hungaria ÁMK, Győr
8. osztály
Arany740.147516 m
2.Grüll Tamás
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
8. osztály
Bozsvári Bendegúz
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
8. osztály
Honyák Ábel
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
8. osztály
Ezüst551.273075 m
3.Zsugonits Imre
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
7. osztály
Gyenizse Jázmin
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
7. osztály
Egresits Alexa
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
7. osztály
Ezüst427.035719 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kelemen Dávid
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Oláh Dániel
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Seiner Gergely
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Ezüst568.232630 m
2.Joó Balázs
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Horváth Ábel
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Kucsera István
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Ezüst564.622741 m
3.Rácz Jázmin
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Horváth Kata
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Blakney Pascal
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Ezüst539.343585 m
4.Kabók Flórián
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Chapó Éva
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Nagy Botond
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Ezüst459.882384 m
5.Markó Ádám
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Annus Álmos Botond
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Pados Benedek
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Bronz343.292707 m
6.Kun Csenge
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Drén Abigél
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Kocsis Réka
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Bronz343.253366 m
7.Ádám Gergő
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Mészáros Botond
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Németh Merse Örs
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Bronz216.023438 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szarka Júlia
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
11. osztály
Bodnár Mária
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
11. osztály
Tóth Bertalan
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
11. osztály
Arany657.084037 m
2.Óváry Petra
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
11. osztály
Pintér Virág Alexandra
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
11. osztály
Létai Veronika Kitti
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
11. osztály
Ezüst548.223766 m
3.Vida-Szűcs Dániel
Audi Hungaria ÁMK, Győr
11. osztály
Miklicz Marcell
Audi Hungaria ÁMK, Győr
11. osztály
Wágenhoffer- Koós Raul
Audi Hungaria ÁMK, Győr
11. osztály
Ezüst442.392823 m