fbpx

Medve Matektábor 2022 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence Turistaház, 2022. július 15. - 2022. július 24.

Tábori képek

A teljes galéria megnyitásához kattintson a fenti képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABrozsó Anna Luca6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ADékán Donát Tamás6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
AGáll Balázs6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátó helyeDebrecen
AGáll Zsófia6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátó helyeDebrecen
AHarasztosi Zsófia Viola5.Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVII. kerületBudapest
ARévész Nimród5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
KBalogi András Csongor7.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
KGudra Zsuzsanna Lilla7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KKocsis Károly Róbert7.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
KLaczkó Bernadett7.Sajnovics János Egyesített Általános Iskola és AMITordas
KLeipold Benedek7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KLeskó Lőrinc7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
KPosch Csaba5.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános IskolaSzékesfehérvár
KRévész Bercel7.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
KSánta Gergely7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KSzabó-Komoróczki Csenge Veronika7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KSzauter Emese7.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KTurányi Henrik7.Budapest XIII. Kerületi Eötvös József Általános IskolaU18Budapest XIII. kerület
KValicsek Zétény7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KVisky Botond7.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
LBoros Laura Zoé8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
LGaál Eszter8.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest II. kerület
LGelegonya Bence8.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
LLihi Benedek József8.Lihi Benedek Józsefbudapest
LMaráczi Nóra8.Kisfaludy Utcai TagiskolaKaposvár
LPéter Hanna8.Bartók Béla Elméleti LíceumTemesvár
LRábai Mór8.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
LSzékelyhidi Attila8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
LTomozi Vince Kolos8.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
LVadász Natasa8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
LVecsei Emma8.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
LVukics Zénó8.Batthyány Lajos GimnáziumNagykanizsa
MBalassa János 8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MFazekas Nóra8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MFerenc Szabolcs8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MGosztolya Gergő8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MGraselly Bence8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MHolló Gergő8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MHorváth Flóra8.Békásmegyei Veres Péter GimnáziumBudapest
MKörmöndi Márk8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MKrüpl Boglárka8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MMiszori Gergő8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MNyerges Fanni Eszter8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MSalacz Botond8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MSimó Katinka8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
MSzabó Máté Szabolcs8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MSztrinkai Anna8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
NClemens Anna Emese8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NCsörgi Tímea8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NDrofti Panna8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NForman Ákos8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
NGáll Benedek8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NGörömbey Tamás8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NGuba Dávid8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NLehel Nóra Eszter8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
NSzabolcs Emese8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NTóth Gergely8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVámosi Bendegúz Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVarga Eszter Anna8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVereb Tamás Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
PArányi Bence9.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
PBaracsi Kristóf9.DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai TechnikumDebrecen
PBartucz Eszter9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
PCsarnai Bálint Gergő9.Dunaújvárosi Széchenyi István GimnáziumDunaújváros
PDeák Terézia9.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
PFerencz László9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
PHarasztosi Vince9.035250 Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. kerületBudapest
PJuhász Jázmin Kamilla9.Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumBudapest XIX. kerület
POrosz Viktor9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
PPusztai Emma9.Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumBudapest XIX. kerület
PRiegler Csenge9.Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumKőszeg
PRumi Nimród9.Puskás Tivadar Távközlési Technikum és Szakközépiskola Budapest
PSzafián Réka9.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
PSzemenyei Sámuel9.Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
PTrenka Botond9.VPGBudapest
QBagaméry Kamilla9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
QBarta Eszter9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
QBicsák Boglárka9.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest IX. kerület
QBokor Anna Virág9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
QEgyházi Godó9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
QKöböl Kitti9.Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános IskolaDunaújváros
QLeskó Gábor9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
QMagó Máté László9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium GödöllőGödöllőGödöllő
QMolnár Dóra9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
QOttrok Barbara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
QPáricsi-Nagy Rezeda9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
QSohajda Laura Dóra9.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
QSohajda Titanilla Katalin9.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
QVarga Luca9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
QVarró Ágnes9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
RBodnár Zsófia10.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
RFarsang Dániel10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
RGermán László Bendegúz10.Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Egressy Gábor két tanítási nyelvű technikum17 útEgressyBudapest XIV. kerület
RKomjáthi Mátyás10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
RLénárt Hajnalka Éva10.VSZC I. Géza Király Közgazdasági TechnikumVác
RLendvai Csenge10.Lovassy László GimnáziumVeszprém
RMajor Tünde10.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
RNagy Adrien10.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakgimnáziumSzékesfehérvár
RNovoth Botond10.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
ROrosz Norbert10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
RWijnands Paula10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
SBelágyi Hanna10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
SDévényi Álmos Tamás10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
SEmber Ivett10.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
SFekete Martin10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
SGlaser Dávid10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
SGömze László Norken10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
SIspán Bence10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
SKózel Barna10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
SLázár Patrik10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
SMárton Szonja10.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
SPick Leonárd Ádám10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
SSzűcs Botond10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
STöreczki Gábor10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
STóth Martin10.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
SValicsek Donát10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
TBalla Álmos András10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TBánházi Boglárka10.Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és GimnáziumBudapest I. kerület
TBarta Lilla Katalin9.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerület
TEgyed Balázs10.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
TFülöp Péter Benjámin10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
TGazdag Ferenc10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TKollmann Aron11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TMócsai Anna 10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
TRábai Gellért10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TRévész Regő10.Kőbányai Szent László GimnáziumBudapest X. kerület
TRóbert Viktória Katalin10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TSepsi Csongor10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TSomlói Sámuel10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TSzabó Ármin10.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
TSzabó Erik Zalán10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TTóth Ábel10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
UPAndó Kamilla12.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
UPBallér Miklós12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
UPBeke Barnabás György12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
UPCsontos Dávid12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
UPÉrsek Aurél12.Washington International SchoolWashington DC
UPGallai Soma12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
UPGörömbey László12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPHalász Dorka12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
UPMiklóssy Katinka12.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
UPNagy Bence12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPOttrok Veronika12.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
UPParrott Gábor12.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
UPPónácz András12.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
UPRadványi Zita12.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
UPSzalanics Tamás12.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
UPVarga Péter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPVizi Kristóf Levente12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WBíró Zalán11.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
WChoma Sára Zsófia10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WCseh Dóra10.Gorsium Gimnázium és Művészeti SzakgimnáziumSzékesfehérvár
WDávid Mátyás Boldizsár11.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
WGöncző Emma10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
WKeresztessy Blanka10.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
WMagasházi Natasa10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
WMáté Luca10.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBonyhád
WNagy Barnabás10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
WPapp Zsófia10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
WTóth Ágoston11.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
XBaracsi Nóra11.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
XBarát Benedek 11.UMSZKIBudapest
XBaráth Kolos11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
XBrucker Péter11.Siófoki Perczel Mór GimnáziumSiófok
XGöndöcs Réka11.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
XKiss-Puskár Panna Eszter11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XLégrádi Gergely11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XLégrádi Kristóf11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XNagy Laura11.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
XNagy Sólyom 11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest Budapest XXII. kerület
XNémeth Veronika Anna11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XPados Sarolta11.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
XPócza József Csanád11.Szombathelyi Kanizsai Dorottya GimnáziumSzombathely
XSzauter Ajtony11.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
XT. Nagy Róza11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
XVass Norbert11.BMSZC Neumann János Informatikai TechnikumBudapest
YBadics Eszter11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YErőss Sámuel11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YIlyés Laura11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YKocsis Ágnes Virág12.Kandó Kálmán SzakközépiskolaKecskemét
YLittmann Mihály11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YOrosz Boglárka Rózsa11.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
YPenyige Áron 11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YRévész Hunor11.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
YSiteri Lelle11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSzabó Bendegúz11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSzabó Matilda11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YVámosi Boglár Tünde11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YVári-Kakas Adél11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YVisky Bence11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
ZÁdám Vencel12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZBálint Lili12.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyházaNyíregyháza
ZCsedő Balázs György12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZGudor Karolina12.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
ZIrimiás Márk12.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
ZKmeczkó Levente12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZMajor Anna12.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
ZNagy Anna Tori12.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
ZSárfi Emese Réka12.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
ZSzántai Márk12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZTarján Teréz12.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
ZTóth Fruzsina12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZZóka Zsolt12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület

Szervezők

CsoportNév
AHegyi Eszter Barbara (Barbi)
ATácsik Csenge (Csenge)
AFekete Kristóf (Kristóf)
KFehér Anna Éva (Pankó)
KDH Anna (Anna)
LVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
LDósa Dávid Bendegúz (Bendi)
LSzauter Csanád (Csani)
MÖtvös Bettina (Betti)
MBercsényi Gábor (Tzatza)
NHegedüs Zsófia (Zsófi)
NGalántha Szabolcs (Szabi)
PGyimesi Felícia Gréta (Gréti)
PHetényi Domonkos (Dodó)
PRóth András (Róth)
QGyarmati Zalán (Zalán)
QTóth Kristóf (Kristóf)
RPántya Réka (Réka)
RTamási Máté (Mamási)
SImre Balázs (Balázs)
SNémeth Ágoston (Ágoston)
TSzabadfalvi Dániel (Dani)
TRumi Zoárd (Zoárd)
UPBogya Norbert (Norbi)
UPSzűcs Ádám (Ádám)
WKovács Ádám (Ádám)
WRaisz Olivér (Olivér)
XGyimesi Bernadett (Csibe)
XKovács Péter (mizo)
XSzauter Ábel (Ábel)
YCsáji Viktor (Viktor)
YDomán Dániel (Dani)
ZBalogh Tamás László (Bill)
ZFülöp Anna (Anna)
ZPerjési Gábor (Szultán)