fbpx

Medve Matektábor 2022 - Pálköve

Pálköve, Ifjúsági Tábor, 2022. július 4. - 2022. július 10.

Tábori képek

A teljes galéria megnyitásához kattintson a fenti képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAndersen-Soós Anna Clara5.Nagykovácsi Általános IskolaNagykovácsi
ACziráki Sára5.Vörösberényi Általános IskolaBalatonalmádi
AJuhász Tamás5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
AKelemen Artúr5.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
AKnapp Anna5.Bocskai István Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumHalásztelek
AKnausz Lilien5.Bartók Béla Ének-zenei Általános IskolaGyőr
ALáng Máté5.Vaszary János Általános IskolaTata
AMura-Mészáros Ábel Mór5.Vaszary János Általános IskolaTata
APapp-Hegyi Bálint5.Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ASzepesi Géza5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ATanczikó Zalán5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ATerény András5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ATizedes Marcell5.Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és GimnáziumBudapest XXII. kerület
ATóth Milán5.Vaszary János Általános IskolaTata
AVarga Bence Rudolf5.Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános IskolaBudapest V. kerület
AVig Vencel Dániel5.Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
BAntal Zétény6.Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaEger
BCalzavara Sofia5.Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános IskolaNyíregyháza
BCsászi Balázs6.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
BCsontos Emma Cecília6.Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános IskolaBalatonfüred
BFábián Sára5.Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános IskolaNyíregyháza
BKukucska Szabolcs6.1.Számú Általános IskolaBudaörs
BLakatos Áron Levente6.Szentendrei Református GimnáziumSzentendre
BMarkovits Milán6.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
BNagy Johanna Kála6.Budaörsi I. számú általános iskolaBudaörs
BPapp Júlia5.Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános IskolaNyíregyháza
BProszenyák Léna6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
BRaschek Vince6.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
BTiba Katalin Lili6.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
BUghy-Szabó Réka6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
BVécsei Eszter5.Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános IskolaNyíregyháza
CÁngyán Milán6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
CFarkas Bálint Huba6.Szadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
CFeng Zitong6.Városmajori Kós Károly Általános IskolaBudapest XII. kerület
CHauber Levente György6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
CImrei Vilmos Csanád6.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium.Budapest II. kerület
CJárai Noel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
CKecskeméti Lora Lídia6.Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzombathely
CKocsis Mátyás6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
CKovács Gregor6.Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium (felvételt nyertem az Eötvös József Gimnáziumba)Budapest XII. kerület
CPortörő Bene6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
CSchönweitz Apollónia6.Osztrák-Magyar EurópaiskolaBudapest XII. kerület
CSüle Boglárka 6.Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IX. kerület
CSzabó M. Katalin Luca6.Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumSzombathely
CSzakonyi Marcell6.Petőfi Sándor Katolikus Általános IskolaKecskemét
CVancsó Virág Villő6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
KBognár Bence7.Csengey Gusztáv Általános IskolaAszód
KCsábi-Kis Kíra7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
KCsáfordi Ármin7.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
KCsizmadia Gergő7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
KCsontos Gréta7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
KKemenczei Dalma7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
KRegőczi Áron7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
KSipos Ferenc László7.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
KSzabó Bernadett7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KSzéll Róbert7.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
KSzenes Nikolett7.Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumGyőr
KYe Zixin7.Veres Pálné GimnáziumBudapest V. kerület
LApró Barnabás7.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
LBabos Máté7.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
LBelle Áron7.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
LCsombordi-Tóth Máté7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LCzuder Lehel7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
LDömötör Bence7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LHatházi Noémi Emma7.Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
LJákli Illés Adorján7.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
LMacsus Máté7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LPintér Botond7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
LRahner Péter7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LSzepesi Zoltán László7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
LTótth Réka Natália7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LZámolyi Norbert7.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
LZhu Che7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
MBáling Eszter8.ELTE Trefort Ágoston GyakorlóiskolaBudapest
MDobos Fanni8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
MFöldi Mátyás8.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
MFrigyes Lőrinc8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
MHargitai Szabolcs Attila8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
MKristóf Tímea8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MNehéz Anna Glória8.Türr István Gimnázium és KollégiumPápa
MPapp-Hegyi Ákos8.Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános IskolaBudapest XIV. kerület
MPáternoszter Tamás8.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium.03utca Ferenc Rakóczi Zalaegerszeg
MRezsabek Ádám8.Gödöllői Premontrei Szent Norbert GimnáziumGödöllő
MSebők Bianka8.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBonyhád
MSebők Zsófia8.Nagykovácsi Általános IskolaNagykovácsi
MSzabó Dániel8.Zentai Úti Általános IskolaSzékesfehérvár
MSzékelyhidi Attila8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
MVig Viktor Benjámin8.Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
MWolf Erik8.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZRalaegerszeg
XKis Levente9.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
XKrizsanóczi Hanna8.Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMagyarpolány
XMajor Dániel8.Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMagyarpolány
XMaráczi Nóra8.Kisfaludy Utcai TagiskolaKaposvár
XOleszka Viktória8.Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános IskolaDunakeszi
XPéter Hanna8.Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
XRoik Erik László8.Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMagyarpolány
XRosta Rella Evelin8.Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMagyarpolány
XSáfár Janka9.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
XSchönweitz Tivadar8.Deák Ferenc Evangélikus GimnáziumBudapest
XSzabadszállási Kira9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XSzanyi Boglárka Klaudia8.Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMagyarpolány
XTakács Flóra9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XTiba Mónika Panka8.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
XVarga Sebestyén8.Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és BölcsődeVerőce
YBicsák Boglárka9.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest IX. kerület
YDeli Botond9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
YGéczi Eszter9.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
YHalmavánszki Dóra9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
YKedves István Mátyás9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
YKónya Zoltán9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YKörmendi György9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
YKörtvélyessy Lóránt9.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
YMajor-Pomozi Léda9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
YMinczér Mónika9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
YMolnár Zsombor9.Gödöllői Református Líceum GimnáziumGödöllő
YNagy Benedek András9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSvecz András Áron9.Selye János GimnáziumKomárno
YTeveli Adél9.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerület
YTomasits Mihály9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
YVarga András Bendegúz9.Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumGyőr
ZÁdám László Vilmos10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZBatka András10.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
ZCsitári Dávid9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZFehér Ferenc9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZGéró Balázs Levente10.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
ZImreh Krisztina10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZKristóf Dávid9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZLengyel Lídia10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZLong Weiran 9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZRácz Boglárka10.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZSzabó Erik Zalán10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZSzabó Judit10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZTeveli Jakab10.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerület
ZVarga Boldizsár10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
ZVeliczky Tamás10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár

Szervezők

CsoportNév
ALengyel Letícia (Leti)
AOttrok Gabriella (Szendó)
BHadfi János (Jani)
BRaisz Olivér (Olivér)
CKrusper Márta ()
CSzűcs Klára Réka (Klári)
KDH Anna (Anna)
KKovács Bence ()
LCsányi János Dániel (Jani)
LLőrincz Zselyke (Zselyke)
MAjtai Boglárka (Bogi)
MGalántha Szabolcs (Szabi)
programokKozma Hanna (Hanna)
XBalogh Tamás László (Bill)
XGál Dávid (Dávid)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
YHetényi Domonkos (Dodó)
ZSzűcs Ádám (Ádám)
ZCsáji Viktor (Viktor)