fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Győr

Győr, Aranypart, 2022. május 13.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Halász Ábel
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Pirka-Sulyok Gábriel
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Varanka Levente
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany695.181932 m
2.Berkes Máté
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Keresztényi János
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Szabó Bendegúz János
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany693.041932 m
3.Nagy Alexander Dániel
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Wenesz Bulcsú Domonkos
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Ács József
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany690.511988 m
4.Baki Lilla
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Csaplár Csenge
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Pap Rézi
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany690.031988 m
5.Bittmann Barna
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Varga Donát
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Princzes Albin
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany689.111988 m
6.Vermes Márton
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Károly Noel
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Juhász Móric
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany686.592859 m
7.Printz-Markó Barnabás
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Takács Dániel András
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Volpe Giovanni Gellért
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Arany682.452089 m
8.Medey Tamás
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
4. osztály
Horváth Levente
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
4. osztály
Sarmon Ádám
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
4. osztály
Arany678.472254 m
9.Höck Gergely
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Tirpák Ábel
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Weimann Zsombor
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Arany675.592659 m
10.Erdős Elza
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Fehér-Frisch Réka
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Simon Lilien
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany668.923299 m
11.Koncza Zselyke
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Mészáros Erik
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Horváth Ádám
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Arany665.743743 m
12.Andrássy Karolina
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Ficzere Zoé Hanna
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Lang Luca
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Arany660.693263 m
13.Andrási Bálint
Bőnyi Szent István Király Általános Iskola, Bőny
4. osztály
Polgár István
Bőnyi Szent István Király Általános Iskola, Bőny
4. osztály
Gede Ármin Márk
Gyárvárosi Általános Iskola, Győr
4. osztály
Arany654.214974 m
14.Laczkovics Levente
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
3. osztály
Gombár Péter
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
3. osztály
Németh-György Domos
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
3. osztály
CS31Arany568.282654 m
15.Szőrfy Annabell
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Szél Kira
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Törzsök Zsófia
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Ezüst477.784152 m
16.Fejes Zsigmond
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Kiss Kitti
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Nick Lujza
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
4. osztály
Ezüst477.413099 m
17.Nagy-Öcsödy Dorka
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Szoboszlai Eszter
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Kovács Boglárka
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Ezüst473.094570 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Horváth Áron
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Petrőcz Máté
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Horváth Adrián
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst567.824441 m
3.Csákány Zsófia
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Tóth Olívia
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Tanai Lenke
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst550.424987 m
4.Zagyva Bálint
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Nagy Zalán
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Raff Domonkos
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst543.964248 m
5.Fazekas Mátyás
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Hegedűs Dominik
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Peller Ticián
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Ezüst538.713841 m
6.Enzsöl Míra Lídia
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
6. osztály
Berecz Lilla
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
6. osztály
Roncz Petra
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
6. osztály
Ezüst536.085221 m
7.Tóth Jázmin
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Józsa Lili
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Koronika Flóra
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst533.174675 m
8.Horváth Villő
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Létai Márton
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Czimbor André
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst518.148118 m
9.Horváth Mátyás
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Király Zsolt
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Vincze Barnabás
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Ezüst509.185083 m
10.Makó Mietta
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
5. osztály
Nagy Kornél
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
5. osztály
Tóth Botond Ákos
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
5. osztály
Ezüst452.922537 m
11.Komlósi Dóra
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Takács Réka
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Limp Adrienn
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst452.104377 m
12.Nagy Ádám
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
5. osztály
Pekó Ádám
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
5. osztály
nincs
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
5. osztály
Ezüst446.123820 m
13.Ásványi Márk
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Pólya Levente
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Szalai Júlia
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Ezüst445.897959 m
14.Pintér Hanna Róza
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Kontor Barbara
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Vas Liza
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Ezüst445.142676 m
15.Véber Ármin
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Kondora Noel
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
-
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst443.144138 m
16.Béz Tímea
Békefi Antal Általános Iskola, Bakonyszentkirály
5. osztály
Édes Bíborka
Békefi Antal Általános Iskola, Bakonyszentkirály
5. osztály
Farkas Janka Klára
Békefi Antal Általános Iskola, Bakonyszentkirály
5. osztály
Ezüst442.692863 m
17.Végh Zsombor
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Mester Málna
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Csete Barnabás
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst442.096456 m
18.Bojtár-Tóth Dorottya
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Péntek Noémi
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Fábián Linett
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst440.513387 m
19.Oláh Miron
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Győri Gergő
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Péntek Sámuel
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst439.829398 m
20.Fehér Márton
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Lukács Norbert
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Németh Dániel
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
6. osztály
Ezüst439.634090 m
21.Toperczer Balázs
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Gere Barnabás
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Poóczik Bence
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst439.473687 m
22.Laki Szabolcs
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Sziráczki Márton
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Hancz Dávid
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst429.366787 m
23.Henkel Márk
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Tóközi Botond
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Fekete Kevin
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst423.154829 m
24.Kasza Laura
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Szilasi Veronika
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Stefán Fanni
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst422.666008 m
25.Németh Áron
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Kiss Ábel
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Frey János
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst416.203432 m
26.Babai Angelina Veronika
Békefi Antal Általános Iskola, Bakonyszentkirály
6. osztály
Varga Szabolcs
Békefi Antal Általános Iskola, Bakonyszentkirály
5. osztály
Kiss Ádám
Békefi Antal Általános Iskola, Bakonyszentkirály
6. osztály
Ezüst414.613687 m
27.Baksa Dorka
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Török Dalma
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Majer Szonja
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bronz367.361815 m
28.Sindler Dorina
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Nyárády Zorka
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
5. osztály
Bittmann Lara
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
6. osztály
Bronz342.882614 m
31.Szalay Dániel
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Szalai Ádám
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
Kőváry Ármin
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
6. osztály
125.00930 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Beke Jázmin
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
7. osztály
Boross Kíra
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
7. osztály
Grósz Gréta
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
7. osztály
Ezüst562.132251 m
2.Csikár Péter Soma
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
7. osztály
Győri Márton
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
7. osztály
Molnár Levente
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
7. osztály
Ezüst543.566163 m
3.Budai-Király Bendegúz
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Dancs Dávid
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Doros Ákos
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst540.714507 m
4.Nagy Jázmin
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Németh Regina
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Tsenikidis Nikolaos
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Ezüst540.534489 m
5.Horváth Luca
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
7. osztály
Sándor Zoé
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
7. osztály
Tóth Bernadett
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola, Lipót
7. osztály
Ezüst537.914092 m
6.Kuntner Kornélia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kuntner Zsófia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Horváth Anna Róza
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst532.104476 m
7.Kemény Dávid
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
7. osztály
Venczel Marcell
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
7. osztály
Sági Tamara
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
7. osztály
Ezüst467.582829 m
8.Barinka Barnabás Etre
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Fazekas Mátyás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Hajdú Mátyás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst449.243071 m
9.Jász Dorina
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
7. osztály
Kiss Mercédesz
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
7. osztály
Bartos Rozina
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
7. osztály
Ezüst447.494702 m
10.Bella Gergő
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
7. osztály
Gombár László
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
7. osztály
Takács Levente
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst447.406022 m
11.Bertalanits Viktória
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Béres Gellért László
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Juhász Boglárka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst445.513481 m
12.Kovács Olivér
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Maros Máté
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Szele Márk
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst440.724665 m
13.Horváth Katica Mária
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Huszár Lara
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kántor Dóra Jázmin
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst439.454174 m
14.Silaghi László
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Viszló Benjámin
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Gere Ákos
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst437.903832 m
15.Henczi-Kalas Zalán Ágoston
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Holubecz Milán
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kalinics Borisz
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst436.834919 m
16.Baumgartner Zsófia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Nagy Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Vincze Zsófia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Ezüst433.993242 m
17.Kiss Liliána
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
7. osztály
Prikler Júlia
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ujság Viktória
Győri Tulipános Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst432.593419 m
18.Fábián Tamara
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kámán Zora
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kovacsics Boglárka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst429.763612 m
19.Molnár-Nagy Benedek Zoltán
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Holchauser Márk
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Káldi Mátyás
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola, Rábapatona
7. osztály
Ezüst423.185107 m
20.Kovács Máté Csaba
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Pőcze András
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Tóth Bence
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Ezüst422.894498 m
21.Molnár Csenge
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Endresz Maja
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Laffer Adél
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst414.483787 m
22.Kéri Martin
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Koronika Bence
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Karacs Krisztián
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst408.784547 m
23.Kéri Eliza
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Sebestyén Rubina
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Simon Balázs
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr
7. osztály
Ezüst408.714156 m
24.Nagy Kristóf
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
7. osztály
Jancsó Péter
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
7. osztály
Pannonhalmi Dénes
Bartók Béla Ének-Zenei Általános Iskola, Győr
7. osztály
Bronz318.373442 m
25.Csavar Zsombor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Egyházi Kristóf
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Gulyás Dániel
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Bronz209.382226 m
26.Balla Borbála Bíborka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Horváth Lili
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kertész Flóra Ágnes
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Bronz200.002222 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Werner Dénes
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Tóth-Plósz Imre
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Tölgyesi Márton
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
3. osztály
Arany652.513788 m
2.Takács Viktor
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Mecseki Eszter
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Haller Enikő Réka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Arany642.495688 m
3.Fehér Olivér
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
10. osztály
Szakál Luca
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
10. osztály
-
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
10. osztály
Ezüst564.662312 m
4.Szilágyi Barnabás
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Sziksz Márton
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Németh József
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Ezüst545.933647 m
5.Molnár Liza Dorottya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Reszkető Eszter Mária
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Váczi Kristóf
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst544.703665 m
6.Kádi Csaba
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
9. osztály
Kaszás Barnabás
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
9. osztály
Molnár Marcell
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
9. osztály
Ezüst469.872441 m
7.Bernáth Kamilla
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Oláh Sára
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Lipóczki Janka
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Ezüst465.002342 m
8.Katona Ágota
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Nagy Panna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Putz Zsófia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst460.292517 m
9.Bakos Hunor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Daszkalopulosz Zenina Kyra
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Demeter Zsombor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst459.202520 m
10.Németh Boglárka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Nagy Eszter
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Dombi Veronika
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Ezüst455.092743 m
11.Csiba Maja
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Horváth Adrienn
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Kretz Hedvig
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst453.412818 m
12.Szente Márton
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Magai Gréta
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Bertalan Dávid
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst448.222944 m
13.Nyuli Márton Barnabás
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Csigi Bence Péter
Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános iskola és Óvoda, Győr
9. osztály
NINCS
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
3. osztály
Ezüst447.923223 m
14.Tóth Evelin
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Pőcze Liliána
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Szép Antónia
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Ezüst437.213040 m
15.Fazekas Rebeka
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Horváth Hanna
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Kiss Gergő
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Ezüst410.594898 m
16.Lamos Anna
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
9. osztály
Nagy Lilla Jácint
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
9. osztály
Hováth Mira
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
9. osztály
Bronz347.702075 m
17.Kovács Tamás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Konarik Endre
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Nyári Dániel
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Bronz329.943566 m
18.Csöndes Szofi Erika
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Sárközi Zsigmond
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Szabó Magda Hanna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bronz312.413930 m
19.Darabos Benjamin
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
10. osztály
Szombathelyi Jázmin
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
10. osztály
Garamvölgyi Lili
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
10. osztály
Bronz240.241874 m
20.Domonkos Kata
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Szalai Lilla
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Tarró Diána
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
9. osztály
Bronz210.532645 m
21.Vörös István
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Takács Zalán
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Baki Bolivár Bence
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Bronz208.233009 m
22.-
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Torma Kevin Bence
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Rosta Benjamin
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Bronz208.083009 m
23.Császár Panna
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
kis-Törő Zoé
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Korsós Kitti
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Bronz207.723009 m
24.Samu Barbara
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Majlinger Tamás
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Cseri Dávid
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Bronz203.783641 m
25.Komódi Benjámin
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Kiss Zétény
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Tóth Levente
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Bronz203.193641 m
26.Tőke Nikolett
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Nemes Flóra
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Kozma Kata Szofi
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
9. osztály
Bronz200.003326 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Madarász Anna
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
11. osztály
Nagy Georgina
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
11. osztály
Körmendi Alexandra
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
11. osztály
Ezüst455.343570 m
2.Polczer András
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
11. osztály
Rajki Zsombor
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
11. osztály
Kovács Réka Rebeka
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
11. osztály
Ezüst451.712484 m
3.Horváth Ágnes
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
11. osztály
Bajnok Emese
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
11. osztály
Zemann Melissza
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Győr
11. osztály
Bronz230.491851 m
4.Limp Regina
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
11. osztály
Nagyvári Zorka
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
11. osztály
Havadi-Nagy Réka
Krudy Gyula Gimnázium , Győr
11. osztály
Bronz216.102404 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Németh Renáta
Németh Eszter
nincs
Ezüst551.202646 m
2.Gedéné Penkalo Oxána
Bőnyi Szent István Király Általános Iskola
Gede László Márk
Gazdag Norbert
Ezüst537.025825 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szabó Zoltán
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Ruff László
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Lukács Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
CSP1Arany675.852154 m
2.Somogyi Gabriella
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Halász Attila
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Berkes Gábor
Ezüst558.803431 m