fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Budapest, Gellért-hegy (szombati futam)

Budapest, Gellért-hegy, 2022. május 28.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Polgár Emma
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Nagy Sarolta Klára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Kenyeres Hédi
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
CS31Arany674.583571 m
2.Szőcs Vilmos
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Halácsy Mimi
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Szabó Bende
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
CS32Arany673.603213 m
3.Gajzágó Lili
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Zágoni Zóra
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Komzák Gerda
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Arany661.264279 m
4.Goda Adél
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Horváth József
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Kóródi Léna
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
CS33Arany660.985025 m
5.Gaál Franciska
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ördög Eszter
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ráthy Liliane Rose
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
CS34Arany659.205390 m
6.Gátmezei Koppány
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Demeter Lóránt
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Forgács Balázs
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Arany659.145142 m
7.Marschalek Attila
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Albert-Nagy Márk
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Feichtinger Mira
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Arany655.744851 m
8.Sárkány Zalán
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Oldal Noel
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Pinczel Lehel
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
CS35Arany653.455564 m
9.Nagy Szonja
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Büki Emília
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Rózsavölgyi Lili
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Arany650.466621 m
10.Abonyi-Tóth Zalán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
3. osztály
Juhász-Tóth Emma
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
3. osztály
Tímár Zétény
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
3. osztály
CS36Arany648.225984 m
11.Kádár András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Kas Vince György
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Jancsó Bálint Adorján
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
CS37Arany648.095947 m
12.Szabó Dóra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Vajda Zselyke
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Székely Laura
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
CS38Arany647.613991 m
13.Furik Fanni
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Demeter Anna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Klausz Kinga
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
CS39Arany644.715394 m
14.Gyurin Luca
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Kárpáti Bodza Zsófia
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Sisák Enikő
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany638.377127 m
15.Farkas Csongor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
M. Pintér Teo
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Szekeres Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Arany629.898096 m
16.Palotai Johanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Békési Viktória Regina
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Lipcsei Róza
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
CS310Arany628.916596 m
17.Kovács Gergely
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Molnár Petra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Kovács Botond
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
CS311Arany573.484435 m
18.Győri Gergő Jonatán
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Mihalkovics Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Vargadi Gergő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
CS312Arany572.394412 m
19.Varga Balázs
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Túró Gábor
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Buús Ferenc
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Arany568.943215 m
20.Borkó Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Komlósi Nóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
CS313Arany567.755125 m
21.Dauner Liza
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Rudner Dóra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Kiss Eszter Hana
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Arany567.664859 m
22.Fekete Fruzsina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Bócsa Benigna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Tóth Virág
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
CS314Arany563.494989 m
23.Molnár Zita
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. osztály
Bodnár Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. osztály
Pálfi Natália
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. osztály
Arany562.455503 m
24.Hernádi Domonkos
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
-
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Martonosi Julianna
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany559.555104 m
25.Szabó Merse János
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Haluska Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Lantos Gergő Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
CS315Arany558.704375 m
26.Zakor Kende
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Chu Roland Tuan
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Mihály Márk
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
CS316Arany557.235405 m
27.Fülöp Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Bogár Donát Olivér
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Veres-Beiler Medárd
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
CS317Arany555.384882 m
28.Réthelyi Zsófia
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Knap Szabolcs
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Csizmadia Gergő
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
4. osztály
Arany551.414910 m
29.Szolnoki Bende
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Tóth Dávid Enrico
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Nyitrai Marcell
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Arany550.255355 m
30.Andráska Marcell
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Balák Csaba Boldizsár
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Laza Hunor
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Arany549.266863 m
31.Ács Ádám
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Forster Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Óvári Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
CS318Arany546.614476 m
32.Csongrádi Natasa
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Incze Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Arany545.183629 m
33.Gellai Péter Illés
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Orbán Roland
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Pótor Bence
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
CS319Arany543.485781 m
34.Paulik Panna Kiara
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Berekméri Rebeka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Göblös Barbara
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
CS320Arany541.955452 m
35.Laboncz Lili Róza
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Girardi Bende
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Karácsony Zoltán
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
CS321Arany539.996922 m
36.Rács Mandula
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Besenyi-Molnár Dóra Melinda
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Sándor Lilla
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany533.067310 m
37.Bieless Bertalan
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
3. osztály
Liszek Márton
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
3. osztály
Pászti Huba
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
3. osztály
CS322Arany529.307196 m
38.Varga Dalma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Pintér Tamara Flóra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Lovászi-Tóth Léda Anna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Arany528.198147 m
39.Mókus Nelli
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Molnár-Vadász Jonka
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Wiener Kata
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany524.289551 m
40.Giczi Olívia
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Kiss Benedek
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Simon Olivér
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Arany523.676725 m
41.Murányi Gergő
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Tolnai Bence Zsombor
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Udvari Balázs Pál
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Arany519.8910469 m
42.Hajzuk Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Dutkay Ákos
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Weckermann Domos János
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Arany518.319480 m
43.Andráska Áron
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Baráth Sára Viola
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Rádi-Szabó Péter
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
CS323Arany515.839854 m
44.Sinka Norina
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Szentandrássy Szonja
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Martonicz András
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
CS324Ezüst474.047796 m
45.Adamecz Eszter
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Hajnal Levente
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Kerek Andárs Péter
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Ezüst468.113787 m
46.Füleki Sára
Leányvári Erdély Jenő Általános Iskola, Leányvár
3. osztály
Cholnoky Zita
Leányvári Erdély Jenő Általános Iskola, Leányvár
3. osztály
Móri Dominik
Leányvári Erdély Jenő Általános Iskola, Leányvár
3. osztály
CS325Ezüst465.585544 m
47.Ember Kinga
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Szabóki Lotti
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Baranyai Diána Liza
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
4. osztály
Ezüst460.454538 m
48.-
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Kovács Petra
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Oláh Csenge Luca
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
CS326Ezüst460.225213 m
49.Dudás-Budai Gyöngyvirág
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Ács Izabella
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Szalontai Noémi
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
4. osztály
Ezüst450.944634 m
50.Tamás Gréta
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Szabó Petra Franciska
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
4. osztály
Ezüst447.383959 m
51.Csedő Nóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. osztály
Fülöp Hanna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. osztály
Kurtán Léna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
4. osztály
Bronz344.683856 m
52.Dobozi Léna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Povázson Noémi
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Dóczi Emma
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
CS327Bronz344.284265 m
53.Sárkány Orsolya
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Szövetes Csenge
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
Nagy Jázmin
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3. osztály
CS328Bronz335.554265 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Sun Yuxuan
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Csendes Vince
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Pozsár András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany886.092786 m
2.Dörnyei Boldizsár
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Gergely Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Kaiser Alex
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany885.213106 m
3.Watterich Vanda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Czirják Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fey Elza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany882.992430 m
4.Ugron Gergely Hunor
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Csiha Botond
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
NINCS
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
3. osztály
Arany881.022323 m
5.Forgács Mira
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Bárdy Emma
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Gábor Hanna
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Arany878.103032 m
6.Bakonyi Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Giang Tran Nam
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Antalffy Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany869.944542 m
7.Saincaze Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Keserű Levente
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Fábián Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany867.293336 m
8.Bogár Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Szurdi Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Both Zoé
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany866.554025 m
9.Ying Yong
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Máthé Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany861.133348 m
10.Dániel Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Hague Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Takács Vince
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany850.896255 m
11.Kuminka Dorka
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Simala Bálint
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Pilter Ábel
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Arany777.482840 m
12.Béki Bettina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Molnár Zsófia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Varga Viola
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany773.493948 m
13.Barsi Bálint
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szalontai Szabolcs
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Csapó József
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany769.705314 m
14.Nagy Katalin
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Bretus Bíborka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Nincs
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Arany768.754051 m
15.Abonyi-Tóth Kolos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dombai Lilla Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Popovics Bálint
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany767.533549 m
16.Gécs Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Hajzuk Marcell
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Sebestyén Richárd
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany764.554951 m
17.Fodor Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Atanaszov Kornél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany762.874791 m
18.Löcher Ákos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Harrer Nándor
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Takács Hunor
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany758.935448 m
19.Nagy Zsigmond
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Szántai Csanád
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Vidákovits Antal
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany758.874760 m
20.Terényi A
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Juhász Tamás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Tóth Ádám Barnabás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Arany758.784749 m
21.Forczek Zoltán
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Oláh Csaba
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szabó András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany758.663926 m
22.Krikler András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Ádám Frederik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dobos Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany758.525659 m
23.Bender Csilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Latyák Laura
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Sipos-Thuma Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany754.094811 m
24.Merlini Leonardo
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tamási Anna
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Illés Brúnó
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany753.706175 m
25.Radnai Dávid
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Malita Govinda
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vályi-Nagy Ádám
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany751.094986 m
26.Nyitray Hunor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tölgyesi Áron
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Zelenka Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany749.515240 m
27.Bóta Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fazekas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Ágoston
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany749.256225 m
28.Nagy Lili Georgina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Török Enikő Dorina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany747.906002 m
29.Fülöp Rudolf
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Danis György
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Taerwe Aaron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany746.386876 m
30.Lazányi Márton
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Pozsonyi Artúr
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
nincs
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
3. osztály
Arany668.314866 m
31.Korvin Keán
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Kulifai Szilárd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Almási Ambrus
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany667.463623 m
32.Fekete Hunor
Budapest I. kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fekete Örs
Budapest I. kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kapus Dávid
Budapest I. kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany666.773277 m
33.Béni Sándor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Móricz Ádám
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany665.383845 m
34.Farkas Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Farkas Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Turányi Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany662.914070 m
35.Mickel Norman
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Lakatos Áron
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Ambrus Barnabás
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Arany660.225706 m
36.Ledneczky Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Török Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Birgány Adél
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany659.664046 m
37.Hetényi Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Rákos Mirkó
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Reisz Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany658.545671 m
38.Faragó Gyöngy Virág
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Both Luca
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Krepuska Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany658.163840 m
39.Csanaki Ádám
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Szulyó Emma
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Szigeti-Bók Csenge
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Arany653.227201 m
40.Agárdi Flóra
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kővári Júlia
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Jóri Marcell
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany652.746123 m
41.Kovács András Nimród
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Nagy Tamás
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bánhegyi Barna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany641.167728 m
42.Kormos Olívia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Németh Fanni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Al Salti Mária Hazar
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst578.994465 m
43.Sisak Bence
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fodor Regő
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Neer Sarolta
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst576.235733 m
44.Magos Benedek Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Rubos Attila Ákos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Szomorjai Bercel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Ezüst574.483031 m
45.Böröczky Ferenc
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Csima Jolán
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ruck Róbert
Budapest IX. Kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst574.063783 m
46.Tóth Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Nagy-Kancsár Emma
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Fábián Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst571.714271 m
47.Bencze Ilona
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Farkas Alíz
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gáspár Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst570.483539 m
48.Berkó Domonkos Gyula
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bui The Vinh Viktor
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Selényi-Lakatos Bence
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst569.573915 m
49.Dancsuj Rebeka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Borbás Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Nguyen Ngoc Mai
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Ezüst569.113257 m
50.Papp Dorka Csilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Herczeg Antónia Réka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Divéky Emese
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst568.985261 m
51.Kerekes Bonifác
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Kiss-Bíró Vince
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ovádi Mátyás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst567.263523 m
52.Horváth Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Körmendy Viktória
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Tölgyesi Emma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst563.464419 m
53.Sohajda Barna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Telekes Ábel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Márk Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst563.063732 m
54.Ács Soma Szilárd
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Fazekas Hanna
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kovács Bendegúz
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst562.902960 m
55.Sárospataki Zente
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. kerület
6. osztály
Halbritter Ádám
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. kerület
6. osztály
Pászti Sámuel
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst562.374257 m
56.Reiner Bercel Róbert
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Szakács Benjámin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Tóth Marcell
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst562.246214 m
57.Ábrahám Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Hédi Szonja
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Czékmány Bendegúz
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst561.034405 m
58.Ablonczy Emma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Kasuba Hunor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Kasuba Zsófia Dorka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst558.415373 m
59.Gondos Barnabás Mátyás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Széles Ábel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pethő Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst555.773988 m
60.Kovács Hanna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Szűcs Dorottya
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Kínyó Karina
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Ezüst555.606417 m
61.Horváth Anna Mária
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Timischi-Kiss Zselyke
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kucsák Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst555.065821 m
62.Gonda Örs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szegő Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Xi Haoxiang (Husi)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst551.485396 m
63.Bedenza Zita
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Vuk Lili
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Gulyás Alma
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst550.388148 m
64.Mura Liza Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabó Luca Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabó Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst544.106532 m
65.Tokai Ádám
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Marcsek Le Tandung
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Kollár Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst538.054575 m
66.Halasi Levente
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bambuk Benedek
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Berla Bálint
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst500.009426 m
67.Rózsás Gergely
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tell Vince
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tóth Milán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst489.124669 m
68.Debreczeni Csoma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Wang Zehan
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csire Róbert Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst488.372965 m
69.Rajna Lea
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst487.974074 m
70.Németh Medárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Civin-Palásthy Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Békés-Varró Gáspár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst487.673166 m
71.Őri Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Zétény Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bán Olivér
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst486.992494 m
72.Horváth Inez
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kollár Natasa
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szeghi Luca
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst486.534140 m
73.Dióssy Dániel Dezső
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gonda Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szűr Gábor Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst486.274151 m
74.Bacsó Márk
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Győri Viktor Samu
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Farkas Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst484.235065 m
75.Haász Dominik
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Hernádi Botond
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Pásztor Kende
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst483.675331 m
76.Balla Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Járomi Péter Kolos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Tóth István
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst483.635493 m
77.Bartos Boróka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Felföldi Hanna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Somogyi Laura
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst483.274757 m
78.Kövér Zalán
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Benedek Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Mesterházi Nándor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst483.274253 m
79.Szacsúri Hanna Róza
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Becze Blanka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Harkai Kamilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst482.884593 m
80.Bally Bendegúz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Becságh Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Varga Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst482.843822 m
81.Kátai Borbála
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Veér Lujza Anna
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Balogh Enikő
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst482.675146 m
83.Laczkó Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gere Borka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Borbély Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst482.573697 m
82.Deák Kántor Dániel
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Töltési Áron
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Zalán
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst482.573883 m
84.Nógrádi Keve Bátor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Antal Sámuel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Rokolya Lőrinc
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst481.005952 m
85.Domián Tódor
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Káli László
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Kassányi Levente
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Ezüst480.615963 m
86.Rosza Gergely Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Holenik Martin Gergő
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Czövek Dániel Olivér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst480.424856 m
87.Wieszt András
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marossy Ádám
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szegő Olivér
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst480.185577 m
88.Bertán Anna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Hosszú Hédi
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Pernesz Bettina
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Ezüst479.943691 m
89.Lázár Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Varga András
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Paár Borisz
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst479.944072 m
90.Szecső Benedek
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Tar Bndegúz
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
NINCS
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Ezüst479.373761 m
91.Kalmár Kinga Dalma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lovas Zsuzsanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bolyki Anna Lilla
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst479.312435 m
92.Gazdagh Gréta Lujza
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Lantos Tímea
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szántó-Bocsi Terézia Ella
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst479.174461 m
93.Tóth Ágota
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Nádor-Virág Zsófia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Patkós Liliom
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst478.744422 m
94.Gárdonyi Ágoston
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bende Nimród András
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mihalkovich Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst478.694264 m
95.Magyar Márton Áron
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Simigla Szonja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Golubov Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst478.535050 m
96.Justin Máté
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Oláh Levente
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Zlatoczki Bálint
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst478.464912 m
97.Bara levente
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kovács Zorka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Chaben Izabella
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst478.395436 m
98.Jancsó Dóra Johanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Gács Borbála
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Kuluncsics Rozina Dóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Ezüst478.204079 m
99.Székely Zsigmond Boldizsár
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Hetzmann Krisztián
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Lukács Dénes Béla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst477.904643 m
100.Csonka Bíborka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Pataki Gréta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Volenszki Panna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst477.786142 m
101.Hajder Domonkos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kertész Dániel
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Horváth Olivér
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst477.644101 m
102.Esztocsák Marcell
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Majoros Nyikita Álmos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Márk
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst477.264687 m
103.Pick Bernárd Lázár
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gulyás Patrik
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Völgyi Boldizsár
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst476.785565 m
104.Piti Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Fehérvári Soma
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Szabó Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst476.686360 m
105.Knapp Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pál Bernadett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Vancsó Virág Villő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst476.443245 m
106.Lukács Adorján
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Csapó Kolos
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Pácz András Attila
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst476.434852 m
107.Bobák Eszter
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Sebestyén Máté
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Jámbor Sára
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst476.164003 m
108.Kovács Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Nemessúri Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Plachy-Molnár Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst476.153883 m
109.Bércesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hisák Hunor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kuti Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst476.045277 m
110.Zentay Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Radics Bánk
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gál Csanád
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst475.833499 m
111.Csernák Máté
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Pintér Ábel
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Puskás Balázs
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst475.814334 m
112.Fejér Jázmin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Prohászka Szonja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Zhu Hongyu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst475.793911 m
113.Annus Medárd
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Káldi Noémi
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mizséry Márton
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst475.635146 m
114.Baráth István
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Rostási János
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst475.254450 m
115.Kolláth Ádám
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Ollai Péter
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Pusztai Bendegúz
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Ezüst474.863557 m
116.Székács András
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Veres Bence
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Kelemen Levente
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Ezüst474.364860 m
117.Schönauer Miklós
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Osztatni Máté
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst474.194891 m
118.Pete Róza
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Czakó Emese
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Balázs Linda
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst474.154084 m
119.Kispál Villő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Cseh Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szendrei Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst473.875151 m
120.Elekes Léna
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Deák Zsófia
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Böhm Lujza
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
4. osztály
Ezüst473.285682 m
121.Cseh Franni
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Komlósy Zoé
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bezegh Ottilia
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst473.233305 m
122.Kurtán Galina
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csedő Csanád
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst472.845401 m
123.Szoboszlai Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Földvári Dora
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Rudner Anna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst472.215164 m
124.Schmideg Szofi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Czmarkó Izabella
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Márta Korinna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst471.813484 m
125.Zhu Ziyi (Rajmund)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gábor Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Cinaroglu Hunor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst471.613644 m
126.Tóth Zselyke
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Tifani
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Takács Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst470.394690 m
127.B. Kovács Imre
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Yonis Ádel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Orza Jenő Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst470.387505 m
128.Oláh Klára
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Zsinkó Tímea
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Jankó Boglárka
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst470.333499 m
129.Zsolnai Mirjam
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Omelka Dalma
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Háda Emma
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst469.854096 m
130.Gaál Vince
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kutas Ákos
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rács Torda
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst468.565357 m
131.Gulyás Szonja
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Fábián Viktória
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Balázs Levente
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst467.804651 m
132.Reiser Barnabás
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Palócz Áron
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
NINCS
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Ezüst467.413902 m
133.Buzás Gréta
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szabó Blanka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Pásztor Zsófi
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst467.342954 m
134.Heigl Regina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Gécs Luca
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Marton Matilda
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst467.263981 m
135.Nemes Éva
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hákli Hunor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zalányi Bori
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst467.014836 m
136.Kádár Adrien
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Tófalvi Kincső
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Dániel, Zoltán
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst466.434897 m
137.Vaszilievits-Sömjén Vilma Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Balázs Eliza Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Turmezei Viktória
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
3. osztály
Ezüst466.424195 m
138.Bíró Lilien
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Márffy Leila
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Mizsei Márta
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Ezüst465.684355 m
139.Hohol Fanni
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bobál Jázmin
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Gergely Dorka
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst465.584045 m
140.Bódi András
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Restyánszki Aurél
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Sarkadi-Nagy Vince
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Ezüst464.805161 m
141.Borsos Bálint
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bene Ferenc
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Forró Dániel
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst464.474344 m
142.Ajtony-Beviz Milán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Korinek-Végh Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Scheibner Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Ezüst464.315695 m
143.Wölfl Helga
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Igriczi Zoé
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Németh Lili
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst464.233948 m
144.Farkas Zsófia Szaffi
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Gehér Nóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Gyimesi Regina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst463.895009 m
145.Zemankó Nátán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Sötéth Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szalai Gellért
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst463.744931 m
146.Bársony Tamás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Bársony Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
3. osztály
Ezüst463.557638 m
147.Weidinger Márton
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Gajdos Zétény
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Huszár Ádám
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Ezüst463.477833 m
148.Haraszti Lili
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Balogh Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Marsi Lara Málna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst462.843766 m
149.Fehér Petra
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Menyhárt Balázs
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst461.923385 m
150.Ács-Szabó Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Balogh Szilvia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fülöp Olívia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst461.493458 m
151.Máthé Kata
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Deák Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Zorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst461.383380 m
152.Polákovics Sára
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Legeza Csenge
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Józsa Emma
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst461.134007 m
153.Gerzsó Liliána
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Sasvári Kinga
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szerencsés-Kiss Hanga
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst460.545790 m
154.Hegedűs Petra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Teksa Nina
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Gazi Mirella
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst460.285417 m
155.Erős Réka
Nemzetőr Általános Iskola, Monor
5. osztály
Halasi Tímea
Nemzetőr Általános Iskola, Monor
5. osztály
Somogyi Kristóf
Nemzetőr Általános Iskola, Monor
5. osztály
Ezüst460.045418 m
156.Póder Márk
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Pap Jeromos
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Stock Áron
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Ezüst459.793302 m
157.Bátkai Blanka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Somogyi Kitti
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Molnár Kamilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst459.715140 m
158.Fábián Anna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Balázs Zoé
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Erdei Tímea
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
3. osztály
Ezüst457.363591 m
159.Moldován Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Póka Dóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Tar Lili
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst457.203569 m
160.Nagy Noémi
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Incze Kinga
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Ezüst457.134526 m
161.Sisa Ádám
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Schwartz Bence
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Andó-Molnár Boldizsár
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Ezüst456.963721 m
162.Szele Milos
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szendi-Mészáros Balázs
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Zsombor
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst455.553451 m
163.Halácsy Soma
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Murphy Simon
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Alfásy Álmos
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst455.336009 m
164.Surányi Alíz
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Rácz Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Babits Lola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst454.914603 m
165.Kis Ákos
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
El-Kordi Kerim
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Boa Máté
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
3. osztály
Ezüst454.634461 m
166.Balogh Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dombi Gréta
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szupkay Bertalan
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst453.854351 m
167.Ditzmann Sára
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ditzmann Kyra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Atkári Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst453.684579 m
168.Fábián Nimród
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Márton Keve
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Zsíros Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst453.393585 m
169.Sisák Nimród Ákos
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Márik András
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. kerület
5. osztály
Reizinger Ádám
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst452.484189 m
170.Nagy-Toma Vince
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Komlósi Panna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Kóré Iván
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst452.276494 m
171.Balogh Boróka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kúti Eszter
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Szilágyi Enikő Lujza
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst451.804107 m
172.Nagy Hanna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Vig Roland
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Székely Vivien
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst450.655241 m
173.Anschau Anna
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Barabás Léda
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Kertész Dalma
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Ezüst450.564337 m
174.Rupa Bence
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Tóth Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Misák Máté
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst450.166556 m
175.Lueff Boldizsár
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Vitár Zsombor
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Lukács Zétény
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst449.733451 m
176.Baktai Barnabás
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Oros Botond
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Varga Máté
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Ezüst449.377086 m
177.Kleineisel Márton
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kálvin János
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kendl Bendegúz
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst447.286084 m
178.Tölli-Berki Zsombor Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Alex
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Budai Barna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst446.855391 m
179.Fodor Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Hidvégi Aida
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Gulenov Nóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst446.795972 m
180.Rada Milán
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Mizsei Milán
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Tóth Botond
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst446.753457 m
181.Gulyás Anna Eliza
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nyitrai Réka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Genczler Zsófia
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst446.324674 m
182.Nagy-Miticzky Emma
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Gyopár Zalán
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Mászáros Ábel
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst446.174054 m
183.Tamási Patrícia
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Csatári Alíz
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Reiszinger Nóra
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ezüst446.153849 m
184.Barna Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Gábor Lara
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Schilling Csenge
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst445.534351 m
185.Galbács Arnold Benedek
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Szurmai Zalán
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst445.316878 m
186.Cseh Ármin András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kutnyánszky Ádám Zsolt
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Németh Szilárd
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst445.246197 m
187.Spiller-Giliga Máté
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Éberhardt Róza
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst443.914289 m
188.Bátori Eszter
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Czékmány-Wambach Tilda
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Valentinyi Zsófia
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst443.284122 m
189.Parditka Borbála
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda, Budapest III. kerület
5. osztály
Reizmüller Emma
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda, Budapest III. kerület
5. osztály
Deák Janka
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda, Budapest III. kerület
5. osztály
Ezüst442.065382 m
190.Nagy Dorottya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Széles Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Matula Natália Mirjam
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst441.935638 m
191.Németh Luca
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Dienes Áron
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Mikos Benedek
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst441.644301 m
192.Kalinowski Albert Stanislaw
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Muszely Kristóf
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst441.036936 m
193.Sópajti-Tóth Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Bartollás Ádám
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Gyurik Lőrinc
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Ezüst440.814391 m
194.Holecz Janka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Nagyszegi Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Lisoczki-Szabó Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst440.334954 m
195.Oldal Szonja
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Tóth Kata
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bodor Fruzsina
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst439.945550 m
196.Molnár Angéla Dóra
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Polyák Réka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Gegessy Julianna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst438.884820 m
197.Apostol Botond
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Száva Lajos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Gál Konrád
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst438.774806 m
198.Lusztig Lili
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Droszt Anna
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Nyulasi Petra
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst437.304194 m
199.Haller Kamilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Gyarmati Marcell
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Makra Zétény
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst436.698881 m
200.Diószegi Zalán
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Dobos Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kubinszki Andor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst436.365994 m
202.Egri Lillla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bartos Annamária
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Fogarassy Dóra
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst436.185031 m
201.Várallyay Koppány
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Sonkodi Boldizsár
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst436.184658 m
203.Berke Amina
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Boldis Anna
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Wágner Zsófia
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Ezüst436.097824 m
204.Mészáros Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Hegyi Inthida
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Mészáros Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst435.784832 m
205.Ónodi Lara
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Lévay Lea
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Kovácsics Dorka
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ezüst435.744413 m
206.Bánás Dorottya
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bölöni-Kelemen Zsófia
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Varga Veronika
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst435.464351 m
207.Gordos Georgina Réka
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Somogyi Panna
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Halász Lilla
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst435.286430 m
208.Szenczi Miklós
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Radócz Flórián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
NINCS
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst434.404658 m
209.Fodor Lilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Miklós Kira
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Prim-Gellei Panna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst433.345273 m
210.-
Nemzetőr Általános Iskola, Monor
5. osztály
Ivánszki Nóra
Nemzetőr Általános Iskola, Monor
5. osztály
Vicsápi Imre
Nemzetőr Általános Iskola, Monor
5. osztály
Ezüst433.295000 m
211.Borkó Emma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szoukup Flóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Márkus Eleonóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst433.236256 m
212.Dénes-Szebeni Alina
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Mireuta Lily
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Boros Garcia Dániel
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ezüst432.334747 m
213.Hammer Vince
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Atkári Ambrus
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Nádas Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ezüst432.065216 m
214.Zachár Johanna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Tarcsy Tarcal
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Erdős Anna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Ezüst431.094994 m
215.Erdei Manna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ádám Abigél
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Illés Norbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst429.036819 m
216.Kelemen Ida
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Repei Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Makai Dávid Sándor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst427.995289 m
217.Vágány Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Tándor Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Katona Panni
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst427.955379 m
218.Wágner Petra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Hódosi Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Radeczki Sára Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst425.414650 m
219.Árva Hanna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Beleznay Szonja
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst425.035334 m
220.Karlik István Máté
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szarvas Róbert
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Nagy Sándor Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst422.404805 m
221.Ditzman Zorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kész Fruzsina Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bató Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst416.774958 m
222.Somogyi Lia Blazsena
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Borbás Dorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Lantos Nóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst410.684805 m
223.Kuty Róbert
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Répa István
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Pavel Krisztián
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bronz362.413474 m
224.Gelencsér Bence
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hauptmann Patrik
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz345.632907 m
225.Silye Mirtill
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
-
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Mizák Ágnes
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz345.093166 m
226.Mizsei Boglárka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Mészáros Tamara
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Rettegi Piroska
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Bronz340.934007 m
227.Kecskés Zselyke
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szegedi Csenge Virág
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Varga-Anka Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bronz339.404033 m
228.Dombi Lilla
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ludányi Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tari Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz333.593142 m
229.Bátovszky Borbála
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Ecker Julianna
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
NINCS
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Bronz330.113615 m
230.Király Ágnes Mira
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Vasúth Tamara Zsófi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Novák-Gosztola Zoé Jolán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz325.004307 m
231.Ábrahám Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Varga Dominika
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
De La Casse Natália
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Bronz226.702282 m
232.Adamecz Zsombor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Váraljai Olivér
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ruman Dávid
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz213.093615 m
233.Benedek Antónia
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zagyva-Székely Júlia
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz209.283142 m
234.Havas Koppány
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Király Gellért
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
NINCS
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Bronz202.352194 m
235.Szabó Fanni
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Marton Kinga
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Dávid Csenge
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Bronz200.002653 m
236.Timáry-Szalay Ábel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fülöp Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csontos Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
0.00708 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Holló Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Máté Szabolcs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany777.954535 m
2.Cseke Borbála
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Milovecz Panka Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ozsváth Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany769.813384 m
3.Macsus Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csombordi-Tóth Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Salamon László Viktor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany768.245108 m
4.Chen Jia Tong
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Han Zi Ying
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Tong Shu Yu
Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
3. osztály
Arany767.182955 m
5.Fazekas Nóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jeges Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Krüpl Boglárka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany767.084982 m
6.Pál Máté
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Rosta Péter
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Plank Tamás Antal
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Arany766.524906 m
7.Borsos Miklós
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Székely Sámuel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Graselly Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany766.445358 m
8.Hanák Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Sun Wen Ze
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Guan Ziyue
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany660.754540 m
9.Süli Henrietta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Sztankó Maja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Vári Hédi Emilia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Arany660.684163 m
10.Nemes Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kiss Anna Regina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Tóth Zoé Réka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany659.193743 m
11.Sipos Levente
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Forrai-Nagy Bálint
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
-
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany655.924021 m
12.Falucskai Léna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Majer Bianka Gréta
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Nagy Sarolta
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Arany655.604122 m
13.Izápy Flóra
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Tömpe Sarolta
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
-
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany655.553577 m
14.Sági Viktor
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Strézs Ádám
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Karsay Marcell
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Arany655.354828 m
15.Visky Botond
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany652.235402 m
16.Herczeg Marcell
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Nagy Mátyás
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Svastics Balázs István
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany650.878677 m
17.Pletscher Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Patyi Ádám
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Simon János Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Arany642.356116 m
18.Székely Botond
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Székely Ádám
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Racskó Ádám
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Arany639.848261 m
19.Zhu Shaoming
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Árokszállási Marci
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Márton
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany637.504458 m
20.Pintér Zalán
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Varga Soma
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Reiniger Nóra
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Arany633.536929 m
21.Kiss Szonja Laura
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Kozma-Víg Linda
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Szentirmai-Dugas Kamilla
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Ezüst579.162917 m
22.Tűz Benedek
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Mráz Attila
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Szigyártó Viktor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst578.552674 m
23.Demők Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Bató Péter Donát
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Tóth Szilárd
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Ezüst577.172358 m
24.Borkó Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balogh Mátyás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Várhalmi Mátyás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst575.623022 m
25.Balázs Vanessa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Aranyi Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csábi Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst574.652919 m
26.Heim Cecília
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
-
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Szebik Hajnalka
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Ezüst574.613348 m
27.Kállay Gellért Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Péter Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Trombitás Teodor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst574.304621 m
28.Czinege Boglárka Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Erdélyi Villő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst573.243305 m
29.Szántó Viktória
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Darabos Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
László Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst572.733883 m
30.Balogh Tamás
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Jambrik Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Nagy Mihály Ágoston
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst572.294535 m
31.Nagy Roland
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Sári Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Lohonya László
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst571.784051 m
32.Petyerák Vince
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ittzés Jakab
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Nagy-Kurucz Csaba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst571.743789 m
33.Gyalus Gréta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Tóth Sára
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Sipos Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst571.734478 m
34.Almási-Wagner Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Denhoffer Nikolett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hansági Johanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst570.633728 m
35.Hegedűs Réka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Borbély Hanna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Makkos Anna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Ezüst569.414029 m
37.Radics Lehel Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Erik
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Nagy Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst567.594956 m
38.Dudás Ákos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Böröcz István
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Nagy-Haffner Dénes Péter
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst566.299226 m
39.Pásztor Vera
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Békési Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Lilla Do
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ezüst566.182687 m
40.Puskás Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Farkas Bátor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
nincs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst565.432834 m
41.Zsoltán Gerzson
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Gincsai-Kali János
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
-
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Ezüst565.082928 m
42.Almer Matilda
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Nagy Eszter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Utri Boglárka Kata
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Ezüst564.964294 m
43.Wu Shuying
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Árpási Sarolta
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
nincs
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst563.274169 m
44.Dankó Korina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ádám Viktória
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Antal Letícia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst562.444306 m
45.Simon Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kirschner Regina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ilkaházi Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst561.433447 m
46.Kassai Leó
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Garcia- Szira Dominic
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Döbrössy Lajos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst561.214403 m
47.Eisemann Júlia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Páll Panna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Bianka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst561.163737 m
48.Papp Katalin
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Surányi Tamara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bujdosó Enikő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst560.983612 m
49.Sipos Zsolt
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Csontos Róbert
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
ninics
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Ezüst560.793867 m
50.Ódor Levente
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Molnár Zsombor Gyula
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Gál Csongor
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Ezüst560.514068 m
51.Boldis László
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Ullrich Ágoston
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Ezüst560.444969 m
53.Szekeres Dominik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Varga Barnabás
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Szarvas Bendegúz
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst559.213511 m
54.Várhegyi Laura Zorka
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Bartha Zsombor
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Szijjártó Anita Zita
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst558.793045 m
55.Gábor Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jen Lilla Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Marek Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst557.803665 m
56.Reichel Soma
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Bálint-Pallaghy Csongor
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
NINCS
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Ezüst556.914067 m
57.Köblő Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Boros Zoé
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kiss Dorka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst556.583541 m
58.Fóris Alexa
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Agócs Péter
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Birk Laura
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Ezüst555.795081 m
59.Kós Vince
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Tóth-Farkas Teó
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Czitler Ádám Zsombor
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Ezüst555.056373 m
60.Ádám Natália
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Huri Diána
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ujvári Borbála
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst554.773585 m
61.Borbás Miklós
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Both Sámuel Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Sarusi-Kis Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Ezüst553.805549 m
62.Daczó Emese
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Dankó-Gara Csenge
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Varga Melinda Sára
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst553.634345 m
63.Kovács Eszter Panka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Sipos Dorottya
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Rigó Janka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst552.515148 m
64.Halengár Mira
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Solymosi Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Kovács Gréta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst552.144067 m
65.Toma Dominik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Kele Bálint
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
László-Sellár Maja
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst550.194245 m
66.Feng Zitong
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Huang Yasen
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Portörő Bene Gábor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
6. osztály
Ezüst549.8811357 m
67.Tóth Jázmin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Márkus Emma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst549.336289 m
68.Ferencsik Domonkos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sipos Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tomka Mátyás Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst547.984202 m
69.Paddi Boldizsár
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Csepregi Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabados-Máté Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst544.876104 m
70.Ács-Hanák Zille
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Mészáros Emma Melinda
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Nagy Zsuzsanna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst543.943601 m
71.Trenyik András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Szabó Marcell
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Demeter Dávid
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst543.487709 m
72.Gubcsi Etele
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Pintér Zsombor
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Tóth Zalán
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst542.174318 m
73.Kele András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Wisinger Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Magyar Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst541.384658 m
74.Szeip Attila
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Urbán József
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Tóth Norman
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst541.144557 m
75.Takács Barnabás
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Talabér Milán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Bányai Benedek
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst539.518698 m
76.Kállay Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Filó Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ferenc Zsigmond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst538.898703 m
77.Szoóh Ábel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Horányi Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Simon Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst537.523650 m
78.Pap Ákos
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Vicsay Barnabás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Balogh Márton
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Ezüst536.424417 m
80.Szederkényi Réka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ruzsonyi Barnabás
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Tapodi Kata
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst482.954205 m
81.Kenyeres Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Révész-Heuer Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Szücs Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Ezüst481.025889 m
82.Sáray Kelemen
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Surányi Natasa
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Váradi Johanna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst477.782604 m
83.Bednárik Anna
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Montag Eszter Janka
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Sánta Borbála
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Ezüst476.342342 m
84.Hordós Réka Eliza
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Vida Samu
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
nincs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
3. osztály
Ezüst476.192916 m
85.Schauermann Léna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Tari Borbála
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Nincs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
3. osztály
Ezüst475.993209 m
86.Major Léna
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Varga Franciska
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Goschler Bence
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Ezüst475.683070 m
87.Turi Brigitta
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Németh Borbála Rege
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bede Zsófia Dóra
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst475.243525 m
88.Daróczi Petra
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Uhljár Laura
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
-
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst474.882559 m
89.Centeri Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Szarka Sára
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
NINCS
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Ezüst474.272365 m
90.Takács Gergely Nimród
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Turi Mihály
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
NINCS
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Ezüst473.493525 m
91.Sztrunga Iván
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Kis Áron
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Szűcs Zoárd
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Ezüst473.184706 m
92.Csikány Lili
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Giczi Benedek
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Pap Jónás
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Ezüst472.631430 m
93.Nardai Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Nardai Bálint
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Feng Jing Lei
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst471.834560 m
94.Koncz Márton
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Kovács Linda Erzsébet
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Gergely Borbála
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst471.732916 m
95.Kovács Réka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szenyán Szofi
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Lana
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst471.722919 m
96.Bálint Tamás Olivér
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Takács Dávid Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Isvanca Erik Andrei
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Ezüst469.515288 m
97.Buncsák Gábor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Fazakas-Nyitrai Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Józsa Dániel
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst469.133371 m
98.Cseri Brigitta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Král Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Hajdú Hugó
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst468.733030 m
99.Hornyák Blanka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Újlaki Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Molnár Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst468.493456 m
100.Soós Leila
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Sóvári Dorka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Sztinkai Máté
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Ezüst468.354975 m
101.Molnár Dóra Petra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Kovács Lujza
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ikafalvi-Farkas Rozália
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst467.753570 m
102.Hunyadi Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Petneházi-Farkas Lola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
3. osztály
Ezüst467.741920 m
103.Oravecz Dóra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Deák Nóra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Kocsis Kiara
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst467.283030 m
104.-
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Maczkó Miháy
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Szőcs Áron
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Ezüst466.513570 m
105.Gazdagh Emma Róza
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Magyari Kamilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Rády Emma Dalma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Ezüst466.233739 m
106.Nagy Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Karászi Panna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Radványi Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst465.382188 m
107.Manczák Zétény
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Szűcs Olivér Benedek
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Kocsis Bálint
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst464.982916 m
108.Dudás Dalma Boglárka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Henger Sára Luca
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Delanoue Camille-Tünde
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst464.733456 m
109.Gazsik Máté
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Rumó Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Borbás Márton
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst464.643206 m
110.Pálinkás Réka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Sikolya-Nagy Lorella
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Solymár Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst464.454834 m
111.Márkus Boróka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bartha Bíborka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Ezüst463.793541 m
112.Nagy Viktória
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Miskovitz Regina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Andrási Izabella
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst463.514154 m
113.Udvardi Borbála
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Végh Lelle
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Laki Zsófia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst463.423371 m
114.Nemes Dóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Pásztorka Petra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Vámos Dóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Ezüst461.736956 m
115.Fördös József
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Laczkó Dávid
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ódor András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst460.984902 m
116.Jobbágy Mátyás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Vágány Viktor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Szeibert Balázs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst459.595292 m
117.Szonda Eszter
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
7. osztály
Szabó Luca
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
7. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst459.533301 m
118.Bazsár Alex
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Széphegyi Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Pados Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst459.314401 m
119.Csépe Emma Júlia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hollenberger Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Blahút Laura
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst458.563148 m
120.Diószegi Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Fürst Áron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Pálréti Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst458.287070 m
121.Szöllősi Zoé
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Tóth Márton
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Urbancsek Zsófia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst457.723148 m
122.Petrik Borostyán
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Kubinszki Leila
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Petrányi Ivett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst456.843876 m
123.Papp Petra Dorka
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
8. osztály
Yildiz Janka Yazmin
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
8. osztály
Zámbó-Kiss Hanna
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
8. osztály
Ezüst456.723967 m
124.Kacor Roland
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kubuk Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kiss Csongor Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst454.465297 m
125.Do Tung Lam
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
8. osztály
Do Tung Quan
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
8. osztály
Nguyen Nam Khanh
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
8. osztály
Ezüst454.285297 m
126.Babcsányi Anna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Csomós Adél
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
3. osztály
Ezüst453.912972 m
127.Németh Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lugosi Nóra Beáta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Luca Karolina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst453.363165 m
128.Szabó Tamás
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Bere Koppány
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Lévai Csongor
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Ezüst452.993008 m
129.Adamcsek Dániel
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Kincsverő Csenge
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Horváth-Varga Levente
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst452.034571 m
130.Nagyszegi Noémi
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Schulcz Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Mezei Dorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst450.985969 m
131.Szomjas Emília
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Józsa Olivér
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bécsi Attila
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst450.633834 m
132.Csernák Eszter
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Vas Letícia
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Telek-Sümegi Liza
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst449.943525 m
133.Szőnyi Balázs
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Ruzsinszki Bernadett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
NINCS
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
3. osztály
Ezüst448.514824 m
134.Lang Áron
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Enying Alpár
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Hangya András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst448.333385 m
135.Koósz Ádám
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Lang Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Tordai Szabolcs Vince
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst445.104614 m
136.Szabó Nóra
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Rojik Lili
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Nánási Boglárka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Ezüst443.224932 m
137.Almási Richárd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Jakó János
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Sztrikó Álmos
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst443.203101 m
138.Kenyér Szabolcs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Nagy Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Radnay Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst442.584029 m
140.Szegedi Panna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Kovács Eszter
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Keresztesi Anna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst442.473980 m
141.Nyilas Adrienn
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Romsits Bálint
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Rettegi Boglárka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst442.123745 m
142.Bretus Lola
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Laczkó Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Szmrek Mária
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst441.652780 m
143.Bujdosó Réka Anna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Bálint Alma Viola
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Szabó Flóra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst440.054456 m
144.Szűcs Péter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hoskó Richárd
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst439.885077 m
145.Király Emma
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Andraschek Zorka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Baksay Anna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst437.243524 m
146.Zsemlye Barnabás
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Horváth Vince Levente
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Lippai Artúr
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst437.124091 m
147.Galambos Alex
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rasztovics Jázmin
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Suták Boglárka Klaudia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst433.965120 m
148.Varga Fanni Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Lovas Gerda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szakács Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst431.284091 m
149.Székely Norina
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Szécsi Tímea
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Balogh Szófia
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst430.564738 m
150.Dienes Dorottya
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Szentirmai Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Szuszkó Sára
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst430.054640 m
151.Bartucz Benjamin
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Hódi Ervin
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Szegedi Ákos
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst429.714709 m
152.Bakró Szonja
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Puskás Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Császár Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst427.864561 m
153.Zsigmond Lilla
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Tóth Emili
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Perémi Zsófi
Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Bronz370.831222 m
154.Kishonti D. Mihály
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Cseh Domokos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Sárosi Csongor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Bronz357.281907 m
155.Leyssenne Émile Francois-René
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Zachár botond
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
nincs
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Bronz356.752310 m
156.Dudás-Budai Hóvirág
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Balázs Izabella
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Lázár-Veres Eszter
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz345.394092 m
157.Orbán Léna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Homán Bence
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Nagy Barbara
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bronz337.552830 m
158.Pintér-Farkas Mátyás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Horváth Laura
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz331.114073 m
159.Szoukup Dóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hermányos Ákos
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Bronz329.644131 m
160.Vadon Orsolya
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Schäffer Klaudia
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Fákó Dóra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bronz328.154474 m
161.-
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kóródi Zsombor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kérdő Bence
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz233.182262 m
162.Pap Luca Rebeka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dobó Zsófia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dobó Nóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz232.512894 m
163.Dani Liza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Julow-Rókus Maja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Sebestyén Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Bronz226.553758 m
165.Tóth Szabolcs
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Nagy Zsolt
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Szabó András
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bronz219.923307 m
166.Dziba Sára
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Bettina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szávay Bíborka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz210.141862 m
167.Bede Richárd
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Martonosi Gergő
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz200.002214 m
168.Pongó Frida
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Szántó Csenge
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Vaskó Emese
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
125.00221 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Papp Bálint
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Szabó Péter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Tersztenyák Alíz
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Arany759.353816 m
2.Köves Balázs
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Gazsy Bendegúz
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Sándor Ádám
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany674.643873 m
3.Kovács István
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Novoth Botond
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Szalóki Márton
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Arany652.433869 m
4.Jámbor Botond
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Fodor Zsófia
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Molnár-Jéri Melinda
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Arany646.513850 m
5.Balázs Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Handlovics Daniella Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Szabó Réka Viktória
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst580.112839 m
6.Szupkay Barnabás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csaba Áron Hunor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gombás Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst577.283513 m
7.Patyi Norbert
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sándor András
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sinha Devkumar Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst575.822163 m
8.Vinis Anita
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Márki Adél Beatrix
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pogány Petra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst574.881661 m
9.Sólyom Zente
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Perger-Nagy Fülöp Ágost
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Simon Artúr
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Ezüst569.231538 m
10.Antónyi Emő Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sebestyén Jázmin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hauser Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst566.933415 m
11.Farkas Krisztina
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Seprődi Lili
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Simó Brigitta
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Ezüst566.752755 m
12.Szabó Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Járai Marcell
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Csontos Renáta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst561.642583 m
13.Fekete Ákos
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bakondi Csongor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
-
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Ezüst561.104478 m
14.Csánki Balázs Gyula
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
László Bálint Levente
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Urwald Emese
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst560.352701 m
15.Borbély András Péter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Levente
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Orosz Bence Boldizsár
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst560.034537 m
16.Csarnai Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
László Orsolya
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Szloboda Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst557.813793 m
17.Sóti Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Koszti Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Karcsai Vilmos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst549.093201 m
18.Szigeti Huba
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
10. osztály
Krepsz Ákos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
10. osztály
Vörös Bálint
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
10. osztály
Ezüst548.605562 m
19.Nagy Nikolett Szílvia
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Spiegelberger Mariann
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szentmiklósi Sándor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst545.714324 m
20.Ehret Olivér László
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Gáti András
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Szabó Zsombor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Ezüst544.744757 m
21.Czeilinger Viktória
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Pasti Szvetlána
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Motyovszki Kloé
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst543.213913 m
22.Kovács Kíra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Forgács Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
NINCS
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst543.113201 m
23.Döbörhegyi Ákos
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Illés Huba
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Mimon Anna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst534.784446 m
24.Somogyi Zalán Noel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bán Olivér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Garbacz Bánk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst534.284334 m
25.Kisvári Eszter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Kolonits Ádám
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Varga Vivien
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Ezüst482.743833 m
26.Bubálik Sára
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
10. osztály
Csépány Lilla
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
10. osztály
Buza Máté
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
10. osztály
Ezüst482.173277 m
27.Gál Benedek Marcell
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Molnár Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Szilaski Szonja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst480.701699 m
28.Agócs Péter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóvári Kincső
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kalapos Titusz
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst479.392443 m
29.Malinovszky Miklós
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Lehoczky Gergő
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Sulyok Tamás
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Ezüst472.664697 m
30.Fodor Dalma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Nagy Borbála
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Kósa Panna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst472.462989 m
31.Held Lilla
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Nagy Ferenc
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Zelenyák Emma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst471.512180 m
32.Ternusz-Nagy Kevin
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Laczó Zoltán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
nincs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst470.882741 m
33.Fehér Tímea
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nánási Tímea Lilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Radó Botond
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst470.802741 m
34.Karcag Eszter
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Tóth Anna
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Nemess Olivér Zoltán
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst469.062657 m
35.Atiyek Dand
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Laczkó Balázs
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vámos Bálint
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst468.692773 m
36.Erőss Júlia Panna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hajnal Ádám
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Bonifác
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst467.692814 m
37.Korok Nikolett
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Egyedi Csenge Cseperke
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Csát Mónika
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst464.762814 m
38.Árvai Gabriella
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Vavra Noémi Nikolett
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Meizl Emma Ilona
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst464.463477 m
39.Mártonyi Pálma
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Vattamány Zita
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Tamás Csenge
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Ezüst464.213477 m
40.Czövek Roland
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Végh Dávid
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Buzás Bence
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Ezüst463.014998 m
41.Kis Marcell
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Kovács Barnabás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Medve Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst462.662963 m
42.Gede Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Kindl Eszter Judit
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Verebélyi Dalma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst462.443874 m
43.Nagy Csenge
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Darvas Kornélia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
3. osztály
Ezüst461.421976 m
44.Csató Dénes
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fehér Levente
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Benedek
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst457.783262 m
45.Illés Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Szabó Noel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Gál Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst455.603255 m
46.Zanathy Marcell
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kopcsányi Hajnalka Csilla
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bendik Ágoston Benjámin
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst449.664786 m
47.Tagscherer Boglárka
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Zsigmond Zsófia
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Hunya Renáta
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Ezüst447.044415 m
48.Ujfalussy Margit Benedikta
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Zupán Kinga
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Wimmer Aliz
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Ezüst446.033947 m
49.Fecsó András
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Hiri Olivér
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Kozma Áron
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst434.604740 m
50.Tóth Anna Sára
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Barna Bettina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Szatmári Gergő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz368.311831 m
51.Takács Nikolett
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Komlósi Alíz
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Moravecz Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz346.272558 m
52.Láposi Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Kiss Kitti
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Kári Jázmin
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz345.402035 m
53.Molnár Dorka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gyapjas Liliána
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Báder Anna Lídia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz341.092400 m
54.Balázs Réka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
9. osztály
Brinzik Boglárka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
9. osztály
Jármer Dominik
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
9. osztály
Bronz338.163499 m
55.Kelemen Anna Kiara
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bíró Lili
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gyóni Márk
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz327.633177 m
56.Kékesi Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Petrányi Máté
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Török Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz238.891911 m
57.Pataki Patrik
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Novák Sára
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lafferton Zsófia
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz238.413137 m
58.Csabai-Abrán Dóra
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nógrádi Liliána
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Thoroczkay Tímea
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz232.033421 m
59.Danhauser Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Osgyán Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Wirth Gergő Zsombor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Bronz231.132446 m
60.Nemes Dániel
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Hernádi Attila Kende
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Kis Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz226.882558 m
61.Leitner Gréta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ujvári Panna Málna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Vámos Vince
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Bronz226.182035 m
62.Haris Dáriusz
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tőrös Ágoston
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Varga Olivér Marcell
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz224.742558 m
63.Herényi Ágost
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kelemen Zoltán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Layous Norbert
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz224.392558 m
64.Harazin Beáta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Csiszárik Viktor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Hardi Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz219.712558 m
65.Sipos Borbála
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zappe Vilma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ormándlaky Róza
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz219.293434 m
66.Arató Lilla
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Boka Bálint
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kunsági Laura Blanka
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz218.942600 m
67.Tamasik Nándor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Kivirand Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Gerendy Linett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bronz216.722859 m
68.Kovács Gábor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Nagy Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Háda Bálint
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz215.932295 m
69.Sziráki Kadosa
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Kucsák Roland
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Pados Ottó
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz211.212694 m
70.Deák Jára
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
10. osztály
Brieska Laura
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
10. osztály
Stefán Bálint
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz210.952859 m
71.Simigla Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Pávkovics Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Pávkovics Olivér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz207.152859 m
72.Bori Lolita
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kálmán Anna
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Geszti Gergő
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz200.002401 m
73.Ugron Zsófia Viktória
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Keller Anna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
NINCS
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
3. osztály
125.001488 m
74.Pinczel Alina
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
9. osztály
Farsang Mendi
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
9. osztály
Molnár Flóra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
9. osztály
0.002121 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Hajós Balázs
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Le Hai Yen
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Farkas Bence
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Arany773.963289 m
2.Csepeli Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Kalácska Mária
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Homolya Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Arany761.824357 m
3.Demeter Virág
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Dudla Szilvia Boglárka
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Mészáros Anna Veronika
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Arany735.466501 m
4.Nguyen Dániel Cuong
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Volk János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Rónai Bendegúz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Arany671.874554 m
5.Sándor Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Bartos Laura
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Arany671.854451 m
6.Pogány Balázs
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
12. osztály
Wiegandt Márk Péter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
12. osztály
Kozári Dominik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Arany671.602686 m
7.Letenyei Bea
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Balázs Vince
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Bácsatyai Lili
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Arany659.403308 m
8.Tarjányi Benedek
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Török Barnabás
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Csökönyi Norbert
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Arany640.315360 m
9.Szegedi Botond Miksa
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Mráz Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Diószegi Hunor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Ezüst562.302613 m
10.Fábián Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
12. osztály
Fábián Ágota
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
12. osztály
Kleineisel Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
12. osztály
Ezüst560.164288 m
11.Márton Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Márkus Liza
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Baski Barnabás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Ezüst559.634376 m
12.Répási Sára
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
12. osztály
Petrányi Rita
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
12. osztály
Vida Villő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
12. osztály
Ezüst558.472734 m
13.Bíró Zalán
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
11. osztály
Belágyi Hanna
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
10. osztály
NINCS
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
3. osztály
Ezüst556.734181 m
14.Pap Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bakró Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kajin Dániel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst547.955216 m
15.Kovács Dávid
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Kolozsi Áron
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Hofer Emily
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Ezüst455.443607 m
16.Franta Ákos
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Jámbor Angéla
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Malinovszky Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Ezüst449.363053 m
17.Dávid Mátyás Boldizsár
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
11. osztály
Tóth Ágoston
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
11. osztály
Maulis Miklós Tibor
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
9. osztály
Ezüst432.364604 m
18.Bedő Mátyás
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Zakariás Bianka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
-
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Ezüst431.134145 m
19.Angel Olivér Zsolt
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Ji Yutun
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Halász Akio
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Bronz364.741253 m
20.Magyar Karina
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Balogh Enikő
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
nincs
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Bronz356.261453 m
21.Biczó József Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Kovács Bence Barnabás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Kiss-Orosz Bendegúz Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Bronz340.513295 m
22.Bányai Eszter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Bognár Tamara
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Tóth Boglárka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Bronz334.114126 m
23.Keszi Kincső Johanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Czikle Szabina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Vasas Zsófi Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Bronz244.032324 m
24.Karcis Barna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Kovács Imre
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Lippai Roland Csaba
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Bronz233.702574 m
25.Mikes Dániel Szilveszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
-
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Szilvay Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Bronz232.583040 m
26.Hóka Lili
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Hóka Luca
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Pásztor Máté
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Bronz221.103045 m
27.Jóni Márta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Kékesi Luca
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
KotoraTamara
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Bronz216.572811 m
28.Csató Roland
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Andaházy Márk
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bartus Brúnó
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz202.204126 m
29.Miskovitz János
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Radócz Arnold Zsolt
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Plézer Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
0.00563 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bene B. Gábor
Aliz Tech
Dohár Ádám
Monizor

nincs
Arany877.842764 m
2.Pap Erika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Arany871.283401 m
3.Dr. Ugron Balázs
Telekom
Hornyik Katalin Erzsébet
Epam
NINCS
Arany871.042615 m
4.Muntean Emese
Kapornaky Melitta
Kecskés Panna
Arany774.452841 m
5.Palkó László
Áldás Utcai Általános Iskola
Rácz Ildikó
Áldás Utcai Általános Iskola
Hetényi Zsófia
Áldás Utcai Általános Iskola
CSP1Arany770.062443 m
6.Dudás Csilla
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Nagyné Monoki Margit
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
NINCS
CSP2Arany768.322131 m
7.Forintos Judit
Kesjár Csaba Általános Iskola
Bakacs Judit
Kesjár Csaba Általános Iskola
Török Judit
Kesjár Csaba Általános Iskola
CSP3Arany767.013754 m
8.Berényi Gergő
Honvédség Altiszti Akadémia
Drahanovszki Vilmos
Szabadúszó
Barabás Dániel
Mérnök
Arany664.603015 m
9.Szente Ágnes
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Szarka Krisztina
Pivoda Anna
Arany663.944335 m
10.Horváthné Tóth Gabriella
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Hegedűs Tamás
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Szűcs Bernadett
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
CSP4Ezüst581.392683 m
11.Takácsné Balogh Edit
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Klagyivikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Simáné Meleg Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
CSP5Ezüst576.503022 m
12.Márkusné Győri Johanna Mária
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Deák Izabella
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Szűcs László
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
CSP6Ezüst572.603286 m
13.Balogh Krisztina
Kiss Emília
Mikonya-Kovács Judit
Ezüst572.174766 m
14.Kárpáti Gábor
nincs
nincs
Ezüst572.083520 m
15.Füleki Sándor
Tóth Ágnes
Cholnoky Andor
nincs
Ezüst570.544206 m
16.Bakró Kornél
Kovács Ferenc
Váradi Aranka
-
Ezüst569.982589 m
17.Menyhárt Nortbertné
Menyhárt Nortbert
Menyhárt Róbert
Sealed Air Kft.
Ezüst569.333563 m
18.Csiffáry Tünde
Őrmezei Általános Iskola
Biró Barbara
Őrmezei Általános Iskola
Uchlár Tamás
Őrmezei Általános Iskola
CSP7Ezüst567.702297 m
19.Tóth Attila
MÁV Szolgáltató Központ
Tóthné Németh Mónika Zsuzsanna
Clico Magyarország
Tóth Eszter
Ezüst566.292142 m
20.Radnai-Kiss Tibor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Kiss Hilda
Radnai Tibor
Ezüst564.682589 m
21.Horváth Bettina
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Tabéry Bálint
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
NINCS
CSP8Ezüst561.583170 m
22.Farkas Endre
Szomorjai Ferenc
Szomorjai Bálint
Ezüst559.802943 m
23.Kaszab Krisztina
Székely József Református Általános Iskola
Molnár Kinga
Székely József Református Általános Iskola
Lakiné Varga Katalin
Székely József Református Általános Iskola
CSP9Ezüst442.483092 m
24.Oldalné Galbács Magdolna
Székely József Református Általános Iskola
Lecza-Kerek Anna
Székely József Református Általános Iskola
Tokajiné Kovács Bernadett
Székely József Református Általános Iskola
CSP10Ezüst437.293092 m
25.Bekker Ágnes
Nemzetőr Általános Iskola
Szeremet Krisztina
Nemzetőr Általános Iskola
Nincs
CSP11Bronz368.271090 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Csima Judit
BME SzIT
Fleiner Tamás
BME SzIT
Wiener Gábor
BME SzIT
CSP1Arany874.352684 m
2.Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Szentendrei Református Gimnázium
CSP2Arany873.912684 m
3.Kenyeres Márton
Pálinkás Tünde
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Szél Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Arany872.563534 m
4.Garami Bence
BME
Varga Kitti
BME SzIT
Telekes Márton
BME
Arany870.302684 m
5.Némethné Pethes Ildikó
ELKH Wigner
Németh Zoltán
ELKH Wigner
Magyar Csaba
ELKH TTK
Arany852.244564 m
6.Abonyi-Tóth Zsolt
Állatorvostudományi Egyetem
Abonyi-Tóth Barbara
BME VIK hallgató
Abonyi-Tóth Ádám
KUKA Robotics
Arany776.632684 m
7.Csoma Rita
Komornik Gábor
Csoma Balázs
Arany770.083148 m
8.Gelányi Ildikó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Szász Réka
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
nincs
CSP3Arany673.572394 m
9.Erdősi Viktor
Kiss Sándor
Csákberényi-Nagy Erzsébet
Arany667.482521 m
10.Ijjas Fanni
Ijjas Dániel
Ijjas Csaba
Arany665.093263 m
11.Ősz Edina
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Körmendi Kristóf
Semmelweis Egyetem
Berkó Levente
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Arany661.653462 m
12.Gáspár Csaba
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Szabó Zsanett
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
nincs
CSP4Arany649.113562 m
13.Tóth-Zelei Szilvia
Veres Pálné Gimnázium
Blumenau-Szabó Zsuzsa
Veres Pálné Gimnázium
Tóth Szabolcs
-
CSP5Ezüst577.842475 m
14.Alfásy Szilveszter
Halácsy Péter
Igriczi Gábor
Ezüst570.952580 m
15.Nemes Zoltán
Kosteleczki Anna Róza
NINCS
Ezüst567.602448 m
16.Paulovicsné Nyitrai Orsolya
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Katolikus Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakgimnázium
Paulovics Zoltán
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
NINCS
CSP6Ezüst565.872529 m
17.Horváth Ferenc
Karinthy Frigyes Gimnázium
Takács Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium
Pilter Adorján
Karinthy Frigyes Gimnázium
CSP7Ezüst562.273115 m
18.Stark Ágnes
Buza Barna
-
Ezüst478.292059 m
19.Wölfl Tamás
Kővári Gábor
Fazekas Dóri
Ezüst472.442635 m
20.Kerekes Attila
Oszetzky Dániel
Veres Miklós
Ezüst467.173390 m
21.Horváth Annamária
Adorján Richárd
Matlák Gábor
Ezüst463.572267 m
22.Hajdara Botond
Karinthy Frigyes Gimnázium
Kovács Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium
NINCS
CSP8Ezüst436.064125 m