fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Budapest, Gellért-hegy (pénteki futam)

Budapest, Gellért-hegy, 2022. május 27.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Németh Júlia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Simon Veronika Kinga
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany679.272737 m
2.Bénik András
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Bozi Kristóf
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Nagy Boldizsár
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany679.222903 m
3.Antal Borbála
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Mosolygó Tünde
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany677.012646 m
4.Kovács Panni
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Menich Zoltán
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Székely Lana
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany674.733330 m
5.Szobonya Márton
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. kerület
4. osztály
Paksi Csongor
Miiskolánk Pilisszentiván Általános Iskola, Pilisszentiván
4. osztály
nincs
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. kerület
4. osztály
Arany668.093737 m
6.Yousef Samy
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Kemenesi Áron
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Rácz Annabella
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Arany667.433890 m
7.Kovács-Tanno Leó
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Zombori-Hidy Samu
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Szűcs Áron Levente
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany662.013676 m
8.Szigetvári Barnabás
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Lakos Zalán
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Schwarcz Gergő
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
CS31Arany658.595647 m
9.Takács Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Inczeffy Vince
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Varga Zita
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany657.885700 m
10.Bugyi Eleonóra
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Komáromi Milán
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Magyar Norina
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
4. osztály
Arany656.205555 m
11.Debreczeny Ábel Kornél
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Vándor-Kővágó Viola
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
Bernáth Gergely Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
3. osztály
CS32Arany652.484917 m
12.Bajusz Réka
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
Gaul Hanna
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest XXII. kerület
4. osztály
nincs
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Arany646.385895 m
13.Folly-Ritvay Boróka Margit
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Komáromi Kolos
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Lajcsok Előd
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany643.425886 m
14.Rácz Gergely
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Ambrus Barnabás
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Cseh Nina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany642.317805 m
15.Antoni Dániel
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Spányik Vilmos
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Szoboszlai Péter
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
CS33Arany641.138116 m
16.Szabó Izabella
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Boromisza Szófia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Bálint Anita
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany640.086507 m
17.Pál Zalán
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Szabó Bence
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Drávucz Bendegúz
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Arany635.947705 m
18.Ablonczy Loretta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Menczer Zsófia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Zsarnóczay Gréta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Arany570.054285 m
19.Molnár Vivien
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Kövesdi Zsófia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Malcsiner Erik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Arany553.426129 m
20.Végh Mira Anna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Szabó Zsófia
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
Fekete Márk
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
3. osztály
CS34Arany550.574503 m
21.Lemák-File Vince
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Csingér Kiara
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Erős Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
CS35Arany548.735735 m
22.Horváth Márton
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Fekete Barnabás István
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Sulija Nimród
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany514.047779 m
23.Kónya Eliza
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Fodor Lilla
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Barna Zsófia
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany506.637081 m
25.Szekeres Zsombor
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Erlich Soma
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Mensáros Kende Gábor
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany500.0011637 m
24.Ruzsinszki Márk
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Pintér Benett Gábor
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Oláh-Viniczai Ármin
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
4. osztály
Arany500.0011682 m
26.Putkul Beyza
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Horváth-Deák Viktória
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Dobia Ferenc
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Ezüst468.665490 m
27.Kéri Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Körmöndi Kende
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Urbán Olívia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
CS36Ezüst460.385146 m
28.Enyedi Bene
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Harmati Balázs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Erki Dominik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Ezüst458.396697 m
29.Barabás Csenge
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Kondor Rebeka
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Ács Petra
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XIII. kerület
4. osztály
Ezüst440.046855 m
30.Nagy Roland
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Németh Eszter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Nagy Nándor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
CS37Bronz359.892898 m
31.Blaske Liza
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Lázár Borbála
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
Szepesi Rita
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
3. osztály
CS38Bronz347.693986 m
32.Bossányi Viktória Krisztina
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Tóth Rozi Júlia
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Virág Villő Veronika
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Bronz343.363702 m
33.Huszár Anna Hanga
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Benedek Dorka Dalma
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Zubor Hanna
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
4. osztály
Bronz332.263016 m
40.Kalocsai Krisztián
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Turai Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
CS39Bronz222.693986 m
41.Marosi Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Lukács Botond
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Erki Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
4. osztály
Bronz204.954135 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Lafferton Lilla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Székely Kamilla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Verebes Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany771.533334 m
2.Schmidt Félix
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Leiblinger Ábris
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Lehoczky Boldizsár
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Arany748.116102 m
3.Dénes Nimród
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Semegi-Nyulas Csaba
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Boros Alex
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Arany744.667562 m
4.Zankó Kornélia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ecseri Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szepesi Abigél
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany742.198481 m
5.Falus Gergely László
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Rajna Benedek
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Uhlmann Máté
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Arany734.398950 m
6.Szőrös Mátyás
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Kolthay-Kauzler Norbert
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Roszkos Vilmos
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Ezüst570.914306 m
7.Fernandez-Bujarrabal Blanca
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Iszály Brigitta
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Katona Bálint
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Ezüst569.943891 m
8.Verebély Lilla Kati
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Kerülő Hanna
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Réthy Sámuel
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Ezüst568.964565 m
9.Molnár Balázs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Szitás Ábel
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Németh Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst564.894256 m
10.Bognár András
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rozsnyói Roland
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rozgonyi Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst563.664527 m
11.Kelemen Dalma
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Király Csongor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Boromisza Léna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst562.655073 m
12.Nagy Levi
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bilácz Ádám
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Dulai Tibor Zsolt
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst560.684756 m
13.Zorkóczy Mór
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Horváth Botond
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Vállai Balázs
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst558.394049 m
14.Schreiner Viktória
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Novák Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pandur Panka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst556.915423 m
15.Letonai Bese Vince
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Seres Barnabás
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Bátonyi Bence
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Ezüst556.136186 m
16.Kovács Zétény
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Huszák András Péter
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Szűcs Benedek
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Ezüst555.378568 m
17.Kiss László
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Patkós Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gémesi Dorián
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst550.705032 m
18.Gyöngy Leonárd
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kolozsi Márton
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Konecsni-Herényi Botond
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst546.017002 m
19.Zajtai Zénó
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Kardos Péter
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Hosszú Amír
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Ezüst545.984841 m
20.Bakasztov Dária
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Dánfi Dorottya
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Rácz Adél
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Ezüst545.585839 m
21.Balla Patrik Tibor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Reviczky-Balogh Attila
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Singer Soma
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst543.509274 m
22.Elsayed-Ashraf Amin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Szuromi-Kovács Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Ezüst533.6512322 m
23.Tóth Zsombor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Csóry Luca
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Malcsiner Dániel
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst519.366942 m
24.Ormos Zente
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Tóth Zalán
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Hajduch Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst486.164183 m
25.Zaránd Eszter
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Németh Belizár
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Becsky Boróka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst483.564472 m
26.Majer Dorottya
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Hadházi Anna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Baranyi Dóra
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Ezüst482.603908 m
27.Svastits Endre Pál
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Szegedy-Maszák Márton
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Békesi Bálint
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
6. osztály
Ezüst482.222957 m
29.Marschek Anna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Kígyós Eszter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Illyés Júlia
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst476.362032 m
30.Debreczeni Hajnalka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Zoljánszki Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst476.213358 m
31.Flamich Bettina
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Feczkó Vera
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tombor Dorottya
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst475.844149 m
32.Schirger Ferenc
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kovács Lázár
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Fityus Bálint
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst475.604544 m
33.Kiss Tímea
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Nagy Dániel
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Vircsik Béla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst474.382901 m
34.-
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Csíkos Dorka Luca
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Kokavecz Réka Júlia
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst474.214158 m
35.Kristán Zsanna
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Rózsa Eszter Léna
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kelemen Emma
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst474.164734 m
36.Novák Emil
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Magyar Zsombor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sándor Áron
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst474.142323 m
37.Orosházi Tilda
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Virágh Hanga
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Gigler Cecília
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst473.664617 m
38.Weisz Rebeka
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Gábor Hanna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Mókus Fanni
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst473.614079 m
39.Gyulai Boróka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Markó Száva Melinda
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szilágyi Zóra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst472.643926 m
40.Tóth Olivér
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Dombi Zita
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Schumacher Mira
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst472.063819 m
41.Galántai Jázmin Lúcia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Karánsebessy Tünde
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Terhes-Levente Ilona
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst471.943750 m
42.Kiss Domonkos
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Sárvári László
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Soós Benett
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst471.502965 m
43.Biróczky Bence
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Szabó Édua
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Nincs
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Ezüst471.382758 m
44.Kulik Csenge
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Török Szófia
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Sebők Sára
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst470.284013 m
45.Gyenge Attila
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Balogh Zalán Gergő
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Lászlófi András Áron
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst470.284701 m
46.Banos Borka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kaszai Dorka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Káldi Bernadett
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst469.985002 m
47.Jáger Margaréta
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csákvári-Szabó Kata
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zombori Anna Blanka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst468.233325 m
48.Takács András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Huszár Samu
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Füredi Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst465.793145 m
49.Kelemen Sára
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Portörő Flóra
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Frőlich Franka
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Ezüst463.594185 m
50.Slonszki Linett
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dalos Dorián Marcell
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gao Yifan
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst463.324500 m
51.Hursán Bojána
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Csáki-Barcza Piros
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Visontai Sári
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Ezüst463.044125 m
52.Bagyinszki Nimród
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Fullár Marcell
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kovács Nóra
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst461.535694 m
53.Kovács Márk
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Szendefy Gusztáv
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Varró Mihály
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Ezüst461.083294 m
54.Balázs Attila
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Barta Máté
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Németh Zsigmond
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst456.934840 m
55.Semethy Yvonne Tess
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Balaton Viktória Sára
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Varó Luca
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst456.773671 m
56.Andrási Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiticsics Panna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Richter Flóra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst456.044872 m
57.Németh Simon
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Gecse Milán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst454.342359 m
58.Orovica Vendel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hegedűs Nándor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kákonyi Laura
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst454.144689 m
59.Hajós Ákos
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Kokavecz Kristóf
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Tömösi Borsa
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Ezüst453.225555 m
60.Berczeli Johanna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Gurbai Mirjam
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Sinka Júlia Flóra
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst452.583385 m
61.Csukovics Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Hegedűs Zalán Tamás
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Németh Bálint László
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst452.344242 m
62.Horváth Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jurácsik Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst452.133862 m
63.Miklós Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dencsik Géza
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gyuris Lőrinc
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst452.087526 m
64.Temesszentandrási Anna
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Albert Blanka
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Posta Vilma
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst451.824305 m
65.Domján Dorka Sára
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Krasznay Márton
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Buzás Eszter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst451.813716 m
66.Szabó Gréta
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Bíró Lili
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Crow V Rosie
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Ezüst449.703011 m
67.Sarkadi Zazi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Csermely Mihály
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Cser Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst449.333772 m
68.Kelemen Mátyás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Erőss-Loy Vince Károly
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Kása Barnabás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst448.437189 m
69.Bárány Péter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Mráz Abigél
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Szilvási Vanda
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Ezüst448.384944 m
70.Lovas Réka
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Gőbel Szaffi
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Székely Áron
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Ezüst447.854133 m
71.Mucza Zsófia
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Dévényi Flóra Gitta
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Feldmann Emma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst446.194892 m
72.Kiss Ezra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Horváth Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szabó Ádám
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst445.704810 m
73.Nádudvari Máté
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Grósz-Illés Péter Zakariás
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ujj Zalán
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst445.094652 m
74.Gergely Ábel
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Perbiró Marcell
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Faragó Nimród
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Ezüst444.724757 m
75.Éltető Bertalan
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Gődér Bence
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Varju Bendegúz
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst443.864410 m
76.Ángyán Johanna
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
-
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Drobilits Balázs
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Ezüst443.845000 m
77.Pataki Fanni
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Bányai Nóra Lili
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Baji Fruzsina
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst443.575022 m
78.Balázs-Szőcs Zsombor
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Trencsényi Noel
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Mikó Balázs
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Ezüst443.394344 m
79.Zubor Péter Balázs
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Fördős Vencel
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Kávai Áron
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Ezüst443.296146 m
80.Jakab Tamás
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Jakab Gábor
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Kerényi Bence
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Ezüst443.074592 m
81.Blasovszky Barnabás
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Gyenes Levente
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Schrank Sebestyén
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst442.495254 m
82.Kastély Marcell Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Losó Vince
Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola, Budapest XXIII. kerület
5. osztály
Losó Viktor
Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola, Budapest XXIII. kerület
5. osztály
Ezüst442.4310940 m
83.Kovács Martin
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zseltvay Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Márton
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst442.084384 m
84.Novák Ida
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Pálfi Julianna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szabó Andrea
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst441.974194 m
85.Pongrácz Mirtill
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Petrovay Borbála
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Tordai Márton
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst441.323550 m
86.Sajó Lídia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kelemen Blanka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kubatov Korina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst441.204413 m
87.Tóth Domonkos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Sóskuti Bercel
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Cserney Máté
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst439.713821 m
88.Sütő Levente
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Bódis Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst438.916031 m
89.Deme Benjamin Tamás
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Pour Máté
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Varga-Kiss Ruben
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst438.747071 m
90.Kovács Fanni
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Andrási Dóra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Diána
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst438.694950 m
91.Csáki Noémi
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Majtán Noémi
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
György Gréta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst438.264959 m
92.Pászti Attila László
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Nemes Áron
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Antal Boldizsár
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst437.534725 m
93.Juhász Veronika Abigél
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Nagy Anna Kata
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst436.274725 m
94.Ámon Abigél
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Gönczi Zsófia
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Tamás Viktória Gréta
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst435.417055 m
95.Vigh Vencel
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gattyán Tamás Erik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst435.345507 m
96.Endrődi-Baranyi Zsüliett
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Galgóczi Lili
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jankovits Petra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst433.244231 m
97.Bogdán Bodza
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Horváth Csaba Zoltán
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Nincs
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
3. osztály
Ezüst432.795153 m
98.Ragályi Lénárd József
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rátkay Zsombor Miksa
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Ezüst432.647348 m
99.Fűzy Soma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kovács Nimród
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Sipos Márk
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst431.633822 m
100.Aranyos Franciska
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Romhányi Nóra Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Torda-Pilisi Enikő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst431.024119 m
101.Bóta Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Dudás-Kis Mátyás Mór
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Fejes András
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst430.903846 m
102.Mérő Benedek
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Beke Boróka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hasznosi Péter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst430.635522 m
103.Ravasz Kornél Mór
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Kemény Andor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szabó Márton
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst428.604119 m
104.Alzein-Müller Lejla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Domahidi Eszter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Magyar Dóra
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst428.445945 m
105.Both Adrienn Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bödös Eszter Boglárka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Ezüst425.404281 m
106.Kecsedi Flóra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Szendrei Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
-
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst424.335992 m
107.Nagy Eszter Dóra
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Pajor Nóra Laura
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
nincs
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst419.994611 m
108.Szabó Máté
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Nagy Levi
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Varsányi Roland
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Ezüst417.035841 m
109.Kovács Zsolt
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Gál Milán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst416.825747 m
110.Szvetkov Regina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Moldován Dorka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Zétény
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst413.236611 m
111.Koppándi-Moldován Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Kiss Boglár
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
-
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Bronz342.684240 m
112.Vincze Dorottya Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Karácsony Brigitta Hedvig
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Szabó Máté
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bronz336.433142 m
113.Bőcs Kristóf
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Kovács Máté
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Bártfai Gergely
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola, Pomáz
5. osztály
Bronz335.583272 m
114.Andrási Borka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Fekete Száva Anikó
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Rideg Nikolett
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz335.473461 m
115.Rideg Lara
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Mohos Gréta
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Török Réka
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Bronz334.783962 m
116.Falus Sára Regina
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Maróth Emma
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Zarnóczi Liza Zoé
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Bronz334.684213 m
117.Dobai Réka Zoé
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Juhász Lili
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Tampu Margaretta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz332.643299 m
118.Markovics Róza
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Kiss Viktória
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Lusánszki Viki
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Bronz332.043461 m
119.Nagy Kamilla Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Harmati Auróra Kíra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Lilien
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz330.782220 m
120.Száz Kristóf
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Csizmadia Kata
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Tátrai Enikő
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz328.162843 m
121.Varga Dóra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bozsányi Norbert
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Gregorics Nagy Zita
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bronz326.653236 m
122.Princz Emma
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bajor Dorina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Suszter Anna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz323.363461 m
123.Siklodi-Kedves Tamás
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Lestyán Tamás
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
nincs
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
3. osztály
Bronz322.172752 m
124.Hunyadi Botond
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szomor Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Huszár Bence
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz217.354394 m
125.György Anna Ibolya
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fogarasi Zora Noémi
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hermányi Laura Evelin
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz216.093806 m
126.Kontreczki-Catalan Lúcia Benedikta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Szederkényi Dorottya
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Csóvári-Katona Boróka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz207.813425 m
127.Hafrovics Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Molnár Ádám
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kobela Bálint
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Bronz204.234240 m
128.Mihály Orsi
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Mándoki Bori
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Gál Noémi
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Bronz201.332464 m
129.Lili Tory
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Oszlányi Szella
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Kisfaludy Kitti
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Bronz200.133425 m
131.Tüttő Jázmin
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Balogh József
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Molnár Junior
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Bronz200.002234 m
130.Bokor Boróka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Adamek Réka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Magyari Nóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz200.002234 m
136.Somoskői Barnabás
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Orosz Nándor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
3. osztály
0.00152 m
133.Tálos Tímea Melinda
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bordás Imola
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
-
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
0.00772 m
135.Kussa Kamilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csollák-Farkas Panna
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Boldy Andrea
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
0.002206 m
134.Nagy-Tóth Zalán Adrián
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Czobor Leonárd Szabolcs
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Bognár-Incze Balázs
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
0.002206 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szabó Péter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Dévényi Nándor Tamás
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
-
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Arany770.643105 m
2.Ambrus Zalán
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Papp Hunor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bárány Benedek
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Arany658.163548 m
3.Németh-Nusser Ábel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Tóth Gergely
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Dudás Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst573.733290 m
4.Izsó Marcell
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Földes Gergő
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Palatinszky Ábel
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst570.963993 m
5.Simon Lilianna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Babosa Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Timkó Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst568.022869 m
6.Pirity Márton
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Hajna Ádám
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Ábri Tamás
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Ezüst562.843052 m
7.Fabó Ákos
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Prácser András
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Szabó Edvárd Vencel
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Ezüst561.664586 m
8.Bakonyi Inez
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Scharf Kornélia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Vadász Natasa
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst561.643056 m
9.Kovács Andrea
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Pilling Hanna Róza
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
-
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst560.084153 m
10.Kiss Luca Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Horváth Kamilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ari Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst559.653415 m
11.Faragó Csanád
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Németh Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Terhes-Levente Ábris
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst559.523192 m
12.Kalla Flóra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dudla Dorottya
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sevella Balázs
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst557.074000 m
13.Tombor Veronika
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Werner-Nagy Dóra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Révész Tímea
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst553.764180 m
14.Sógor Panna
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bali Barbara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Földi Míra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst553.276655 m
15.Lukács Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Nemecskó Kristóf
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Mikó Mátyás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Ezüst549.713251 m
16.Lovászi Tímea
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Waicz Wanda
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Szilágyi Ivett Tereza
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst543.284172 m
17.Schreiner Enikő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Törteli Luca
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kis-Szabó Zsóka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst484.222540 m
18.Kurilla Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pál Balázs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Ezüst480.932559 m
19.Komáromi Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Debreceni Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kivirand Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst480.413289 m
20.Nágl Johanna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
7. osztály
-
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
7. osztály
Sövegjártó Zita
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
7. osztály
Ezüst472.662993 m
21.Berkes József
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Ragács Réka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Szabó Róza
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Ezüst471.083104 m
22.Gyombolai Bendegúz
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Kóródi Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Tholt János
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Ezüst469.783598 m
23.Dekovics Ábel Milán
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Tóth Samu
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Neumann Lázár Ármin
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst468.813282 m
24.Dézsi Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Knizner Kata
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csányi Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst468.664203 m
25.Nelson Hanna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fuják Nóra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst467.093055 m
26.Huszár Kristóf
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Tökbandi Tomi
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Márton Boti
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Ezüst466.686462 m
27.Kalmár Balázs
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Judák Zétény
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Gyovai Zénó
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst464.396456 m
28.Gavodi Júlia
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Bodányi Brigitta Zsuzsanna
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Varga Zsuzsanna
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Ezüst464.037203 m
29.Vörös Laura
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Vu Yen Vy
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Varju Csaba
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst463.923739 m
30.Mikula Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varsányi Florina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst463.633206 m
31.Bánfi Anna
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Bejczi Rozi Rebeka
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Bodnár Alexandra
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst463.163382 m
32.Lipták-Ramirez Almudena
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Óvári Virág
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Merkl Daniella
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst461.383148 m
33.Ézsiás Hajnal
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Velez Illangó
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
3. osztály
Ezüst458.143287 m
34.Dudla Natália
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Koósa Levente Dávid
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Koósa Gréta Lilla
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst456.793213 m
35.Oláh Csongor
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vigh Viktor
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szilágyi László
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst456.493778 m
36.László Eszter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jung Viktor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csordás Ivett
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst455.473287 m
37.Heier Ágoston
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Horlik Nimród Imre
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Papp-Törek Nándor József
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst455.014284 m
38.Subert Kata
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Molnár-Vadász Csepke
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Zalán Noémi
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst455.003050 m
39.Gecse Luca
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Nagy Natália
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Szabados Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Ezüst454.635939 m
40.Budavári Zsombor
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Berényi Balázs Dániel
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Berecz Péter László
Fürkész Innovatív Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Ezüst453.894873 m
41.Fekete Luca Dorka
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Balás Ábel
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Várday Kristóf
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst452.344304 m
42.Pammer Lili
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
8. osztály
Kromerenczki Anna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
8. osztály
Sarlós Sára
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
8. osztály
Ezüst450.095017 m
43.Kensley Zoé
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jurácsik Vivien
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst449.493301 m
44.Simon Zsófia
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
8. osztály
Kölkedi Anna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
8. osztály
Héjj-Csizmazia Lelle
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
3. osztály
Ezüst442.024726 m
45.Pocsaji Levente
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Molnár Barna
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Molnár Zsombor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Ezüst441.827733 m
47.Váczi Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Gyucha Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Balogh József
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Ezüst441.767733 m
46.Huszár Timi
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Héri Tamara
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Csatári Vanda
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Ezüst441.763521 m
48.Fölker Zaránd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Kelemen Csaba
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Ezüst441.747733 m
49.Bozsányi Elemér Junior
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Szalkai Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Molnár Véda
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Ezüst441.544614 m
50.Szendrői Bori
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Gulyás Dóra Laura
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Székely Réka Dóra
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Ezüst438.163385 m
51.Fenó Tibor
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Molnár Gergely
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Méhes Domonkos
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Ezüst437.206912 m
52.Kovács Zita
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hriberszki Vivien
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szilvási Vilmos
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst435.905853 m
53.Dudás-Kis István Vajk
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Kelemen Perpétua
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Soltész-Nagy Ádám
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst435.214503 m
54.Simon János
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Raduly Dani
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
nincs
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
3. osztály
Ezüst413.934796 m
55.Kolozsi Tomi
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Fazekas Kristóf
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Bara Donát
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
7. osztály
Ezüst410.464796 m
56.András Dorka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Wang Ruoer
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Bronz366.571815 m
57.Csepregi Júlia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Gyombolai Emma
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Gyombolai Szonja Léna
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Bronz364.243191 m
58.Molnár Mirabella
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Hőgye Kata
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Pató Zalán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Bronz355.322291 m
59.Sramek Zalán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Harakály Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Metzinger Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz236.571080 m
60.Erdei Kaludia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Koltai Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
3. osztály
Bronz224.712549 m
61.Kiss Csenge
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Nagy Fanni
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Tarr Kamilla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Bronz217.802894 m
62.Hosszú Evelin
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Horváth Bianka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Bronz217.672894 m
63.Heim Henriett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szilárszky Anna
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Polyák Roxána
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz217.222552 m
64.Sasvári Zsófia
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
7. osztály
Asztalos Anna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
7. osztály
-
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IX. kerület
7. osztály
Bronz215.843073 m
65.Szávuj Margaréta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Orosz Zsófia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
nincs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
3. osztály
Bronz211.924474 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Boór Bernát
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Kiss Károly Lajos
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Sebestyén Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Ezüst571.713359 m
2.Bencsáth Olivér
Bp. IX. Ker. Szent-Györgyi Albert Ált. isk. És Gimnázium, Bp. IX
10. osztály
Simon Bence Géza
Bp. IX. Ker. Szent-Györgyi Albert Ált. isk. És Gimnázium, Bp. IX
10. osztály
Dobos Gergő
Bp. IX. Ker. Szent-Györgyi Albert Ált. isk. És Gimnázium, Bp. IX
10. osztály
Ezüst566.722791 m
3.Ballér Zsófia
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gnadig Dóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szondi Adrienn
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst560.122326 m
4.Krizsanovszki Péter
Bp. IX. Ker. Szent-Györgyi Albert Ált. isk. És Gimnázium, Bp. IX
10. osztály
Árvai Benedek
Bp. IX. Ker. Szent-Györgyi Albert Ált. isk. És Gimnázium, Bp. IX
10. osztály
Klement André
Bp. IX. Ker. Szent-Györgyi Albert Ált. isk. És Gimnázium, Bp. IX
10. osztály
Ezüst558.663761 m
5.Kenyeres Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Sziklai Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Bobvos Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Ezüst558.313458 m
6.Berezvai Csanád Barnabás
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Mészáros-Komáromy Botond
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Willburg Péter Donát
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Ezüst556.993722 m
7.Csűrös Csenge
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Járomi Ádám
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Rózsa Bence
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Ezüst549.924152 m
8.-
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csehó Dávid
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Polgári Kinga
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst549.353130 m
9.Varga Virág
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Nagy Bence
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Kurják Szabolcs
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Ezüst548.953222 m
10.Besenyi Dániel
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Varga Bence
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Velkei József Boldizsár
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Ezüst548.194325 m
12.Czenky Tibor Dániel
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Pinczel Alina
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Molnár Kiara
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Ezüst548.194325 m
11.Egri Barnabás Bálint
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Lengyel Dávid
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Klement Bence
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Ezüst548.194325 m
13.Juhász Annamária
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Kármán Tímea
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Góman Kiara
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Ezüst539.414224 m
14.Hangyási Dorka Anna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pásztor Flóra Napsugár
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Honéczy Hanna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst467.634683 m
15.Fazekas Dóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hannauer Maja
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kiss Niki
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst467.584683 m
16.Kozák Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Asztalos Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Pap Dorka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Ezüst465.783030 m
17.Vámosi Dávid
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Pallos János Levente
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Thamó Ákos
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst465.632621 m
18.Huszka Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Sáfrány Sára
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Nagyistók Petra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Ezüst463.871831 m
19.Dancsó Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Bozó Hanna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Hekkel Zita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Ezüst463.761831 m
20.Ivánczi Balázs
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Tóth Olivér Marcell
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Kós Márton Bendegúz
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Ezüst460.903255 m
21.Hódi Benedek
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bocsi Kata
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Molnár Hanna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst457.193934 m
22.Tóth Tamás Pál
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Zsombor Dénes
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Ezüst456.775244 m
23.Vadnai Zsombor
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kiss-Romhányi Szabolcs Csaba
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Péter
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst455.402873 m
24.Rákos Ádám
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Balog Benjámin
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Rácz Ádám
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst448.836464 m
25.Knipfer Anikó
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sorbán Panna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schirok Linda
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst448.744059 m
26.Berencei Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Schwarczkopf Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Ezüst444.104205 m
27.Polonkai Gergely
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fest Olivér
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Békési Márk
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst443.332984 m
28.Fövenyessy Maja
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fülöp Emma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szigetvári Berta
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst440.914685 m
29.Novák Csenge
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Kovács Marcell
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Kovács Róbert
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Ezüst434.714117 m
30.Tóth Sára
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Tóth Dóra
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Kókai Eszter
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Ezüst434.654317 m
31.Balogh Dorina Flóra
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Vígh Liána Judit
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Döme Angelina
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Ezüst431.155075 m
32.Molnár Lili
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Juhász Nadin
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Farsang Mendi
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Ezüst416.545701 m
33.Siki Eszter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ulveczki Nóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szigeti Dóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz362.212478 m
34.Dénes Márta
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Tolnai-Kovács Wanda
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Méri Dóra
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Bronz350.142558 m
35.Kishalmi Sára
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Varga Vivien
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Smidt Anikó
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Bronz349.623528 m
36.Kocsis Tibor Kristóf
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Ludvik Marcell Kristóf
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Gyenes Liza
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz349.213137 m
37.Beke Róbert
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Károlyi Botond
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Rajeczky Csenge
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz348.132558 m
38.Csernus-Lukács László
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Vig Lotti
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Mihály Anna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bronz346.542558 m
39.Kovács-Tarsoly Lili
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Nagy Levente
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Szűcs Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz338.513900 m
40.Weidinger Áron
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Sülle Iván
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Jécsai Simon
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz329.704044 m
41.Asaad Mariam
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Smaraglai Petra
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Tóth Vivien
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Bronz329.284884 m
42.Füz Tamás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Tóth Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Gaszmann Lilla
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz247.012539 m
43.Ságodi Lili
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szi-Benedek Fanni
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sarkadi Luca
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz245.552967 m
44.Iszály Virág
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kalamár Eszter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gyenes Jázmin
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz241.992117 m
45.Zsiga Dorina
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tárnoki Luca
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csontos Emma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz241.382117 m
46.Nagy Laura
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Kaminszki Réka
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Barta Lili
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bronz239.272592 m
47.Bakonyi György
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Sáránszki Vince
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Koma Mihály
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bronz238.823137 m
48.Grábler Anna
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Nguyen Cong Tai
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Urbanics Andrea
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Bronz232.523784 m
49.Pál Bence Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Köleséri Attila Martin
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Kovács Marcell
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz226.733234 m
50.Szilágyi-Lovas Kázmér Rudolf
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Miklósi Marcell
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
3. osztály
Bronz224.843000 m
51.Tóth Samu
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Kádár-Kiss Etele
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Valics Boldizsár András
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz224.583000 m
52.Répássy Csanád
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schráb Hanna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schwanner Kata
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz224.492600 m
53.Gubek Gellért
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Urbán Kristóf
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dányi Dorina
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz224.342600 m
54.Zoltner Benedek
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Hegyesi Marcell
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Seregély Csaba
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz224.191870 m
55.Berezvai Attila Ferenc
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hegyi Zsombor Máté
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jenőfi Balázs
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz222.192224 m
56.Vörös Lili
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Szabó Réka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Nagy-Halmágyi Eszter Stefánia
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bronz222.023239 m
57.Víg Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Ruzsányi Kornél
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Lipcsei Zsolt
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz220.834011 m
58.Fekete Andor
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
László Dorottya
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Labancz Géza
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Bronz220.173239 m
59.Almási Zoltán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Túri Zoltán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz219.193000 m
60.Farkas Kitti
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Boglárka
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Fanni Orsolya
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz217.953834 m
61.Belcsák Bertalan
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Fábián Roland
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Varjú Levente
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Bronz217.461870 m
62.Antal László
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Böszörményi Milán
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bálint Zétény
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bronz215.002859 m
63.Makai Levente
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Varga Mátyás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Török Balázs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bronz212.072694 m
64.Nagy Lilianna
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Kovács Petra
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ádám Csenge
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Bronz211.153900 m
65.Kiss Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Péter Eszter
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Németh Zsuzsanna
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz205.463650 m
67.Karácson Attila
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Gaburi Norbert
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
NINCS
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz204.184460 m
68.Faur Jázmin
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Patik Málna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Maszlag Odett
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bronz203.062130 m
69.Falusi István
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lukász Lőrinc Péter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy-Hugert Levente
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz200.004099 m
70.Szabó Iván
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Lukács Lázár
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Nagy Bendegúz
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bronz200.002694 m
71.Alföldy Levente
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Nyárády Lilla
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Molnár Blanka
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Bronz200.002694 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Barsi Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Kocsis Richárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Végh Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Arany862.004313 m
2.Balogh András
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Pirity Máté
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Tóth Milán
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Arany763.433655 m
3.Feczkó Nóra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bisztray Orsolya
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
12. osztály
nincs
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
3. osztály
Arany750.615963 m
4.Rábai Gellért
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Somlói Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Szin Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Arany743.196301 m
5.Baranyai Dorka
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Máth Boldizsár
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Nyilas Domonkos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Ezüst555.462973 m
6.Milner Kata
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Matolcsy Attila
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Raboczky Botond
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
11. osztály
Bronz362.952430 m
7.Seres Péter
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Nguyen Hoang Duong
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Miskolczi Zalán
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Bronz361.053039 m
8.Csépe-Kiss Attila
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Karsai Ábel
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kocsis Botond
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz354.892453 m
9.Szűcs Mihály
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Nagy Adrián
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Madarasi Bence
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bronz208.282957 m
10.Csaba Ákos
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabó Szonja
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szigeti Zoé
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
3. osztály
Bronz200.001940 m
11.Balog Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Szabados Linda
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
0.00993 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Koncz Tünde
Török Lilla
NINCS
Arany775.771931 m
2.Révész Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Vargáné Andrási Edit
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Kerek Krisztián
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
CSP1Arany769.272443 m
3.Sereg Katalin
Szeszler Ádám
Lovas Róbert
Arany761.785338 m
4.Bach Hajnalka
Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szászné Gróf Gabriella
Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szojka Andrea
Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
CSP2Arany760.964349 m
5.Zentai Piroska
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Pásztorné Barkóczi Éva
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Mátyus Henrietta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
CSP3Arany661.553146 m
6.Hudáky Ilona
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Sara Rashti
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Adam Whitcroft
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
CSP4Arany659.463334 m
7.Borsay Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Simonné Kovács Eszter
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szász-Vadász Franciska
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
CSP5Ezüst570.112142 m
8.Nagy Nikoletta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Palkovics Rozália
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Lukácsné Pásztor Zsuzsanna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
CSP6Ezüst475.733074 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Csabai Bence Barnabás
Kaiser Ferenc Péter
Bosits Balázs
Arany882.572684 m
2.Rakitovszky Lili
Gaál Gergő
Nagy Dorottya
Arany771.123260 m
3.Schaum Béla
Kucsma András
Végh Mátyás
Arany761.145850 m
4.Erdélyi Levente
Kártyás Sebestyén
Selmeczi-Tóth Anna
Arany665.594029 m
5.Illyefalvi-Vitéz Lilla
Újbudai József Attila Gimnázium
Fekete Fruzsina
Újbudai József Attila Gimnázium
Kutasi László
Újbudai József Attila Gimnázium
CSP1Arany663.232406 m
6.Nyőgér István
Bp. IX. ker. Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Bujtár Róbert
NINCS
Arany663.213599 m
7.Basa Renáta
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Majoros-Geréby Ádám
Kürt Alapítványi Gimnázium
Szabo Olivér
Ezüst559.633824 m
8.Bujáki Olga
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
Hekkelné Zsiros Ildikó
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
Kecskés Anita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
CSP2Ezüst471.462456 m