fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Döntő

Budapest, Gellért-hegy, 2022. június 11.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
16.Németh Júlia
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
Simon Veronika Kinga
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
4. osztály
-
-, -
3. osztály
88.0010992 m
1.Németh Roxána
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
4. osztály
Kókai Réka
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
4. osztály
Hernyák Botond
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola, Tápiószele
4. osztály
590.006662 m
2.Várnagy Zalán
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Torma Domonkos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
Vas Marcell
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
4. osztály
529.006329 m
3.Nagy Dóra
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Ónodi Janka
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
Sipos Nóra
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
3. osztály
CS31 521.004996 m
4.Eredics Dorina
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Németh Gábor
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
Surányi Dominik
Rábapatyi Arany János Általános Iskola, Rábapaty
4. osztály
424.004330 m
5.Ódor Holló
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
4. osztály
Bublovics Adrienn
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
4. osztály
Jaksics Vendel
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
3. osztály
373.008660 m
6.Halász Ábel
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Pirka-Sulyok Gábriel
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
Varanka Levente
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát
4. osztály
345.1711892 m
7.Orosz Pál
Patakpart Általános Iskola, Budakalász
4. osztály
Orosz Lara
Patakpart Általános Iskola, Budakalász
4. osztály
Vass Bora
Patakpart Általános Iskola, Budakalász
4. osztály
312.7510992 m
8.Szabó Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
3. osztály
Szabó Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
3. osztály
Kiss Dorottya
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
3. osztály
CS32 311.006995 m
9.Tüdő Kata
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Somogyi Borbála
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
Szekeres Mia
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézménye, Székesfehérvár
3. osztály
CS33 295.006995 m
10.Csuti Gergő
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
4. osztály
Vincellér Márton Ádám
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
4. osztály
-
-, -
3. osztály
280.005329 m
11.Becséri Balázs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
3. osztály
Héjj Bence
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
3. osztály
-
-, -
3. osztály
CS34 280.006329 m
12.Ferenczi Ádám
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Jasku Balázs
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
Hársfalvi Áron
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
4. osztály
272.0012324 m
13.Csánk Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
4. osztály
Kővágó Martin Zénó
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
4. osztály
Takács Kende Levente
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
4. osztály
244.006662 m
14.Szőcs Vilmos
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Halácsy Mimi
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
Szabó Bende
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
3. osztály
CS35 241.007328 m
15.Horváth Bálint
Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Zalaegerszeg
3. osztály
Balázsy Erik
Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Zalaegerszeg
3. osztály
Tóth Kornél
Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Zalaegerszeg
3. osztály
CS36 124.007994 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
13.Póliska Boróka Cecília
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szendrő Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ujvári Veronika
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
96.003530 m
14.László Petra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Veres Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Dolezsál Hédi
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
88.006355 m
15.Szarvas Bodza
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Ecker Viktor
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Molnár - Simon Levente
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
70.009179 m
1.Herczegh Géza
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Erős Borbála
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Gula Léna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
586.008826 m
2.Major Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Tóth-Szontágh Gellért
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Koleszár Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
531.005296 m
3.Balla Ignác
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Bolla Donát Andor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Németh Júlia Mandula
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
442.005296 m
4.Kovács Levente
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Mónus Gellért
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Tóth Lőrinc Márton
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
347.007061 m
5.Pajzer András
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Papdi Benett
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Sümegi Boldizsár
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
336.006708 m
6.Dávid Emma Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Győri Júlia Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Sziklai Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
322.006002 m
7.Szabadfi Bence
Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg
6. osztály
Simon Alex
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend
6. osztály
-
-, -
3. osztály
320.006708 m
8.Kővágó Edit Gréta
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Rákli Levente
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Tax Ferenc
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
296.006002 m
9.Bodor Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Osztényi Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Tusa Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
196.0010238 m
10.Schmidt Félix
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Leiblinger Ábris
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
Lehoczky Boldizsár
Városmajori Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. kerület
5. osztály
152.007767 m
11.Fonó Szilvia Nikolett
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Folyami Bálint
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
Söderberg Kajsa
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola, Kazincbarcika
6. osztály
136.007061 m
12.Dreska Borbála
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Juhász-Duró Júlia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Szabó-Haraszti Ágoston
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
108.008473 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
12.Szalóki Árpád
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
7. osztály
Bohács Péter
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
7. osztály
Sinka Lajos Péter
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
96.004479 m
13.Sarok Anetta
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Dobosi Teofil
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Kollár Kristóf
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
96.005119 m
14.Aschenbrenner Fruzsina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bicskey Tamara
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Körmendi Jázmin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
88.006399 m
15.Meichl Mia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Salánki Dorottya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Sütő Eszter Dorka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
64.003200 m
16.Rózsa Botond
Audi Hungaria ÁMK, Győr
8. osztály
Kocsis Dorka
Audi Hungaria ÁMK, Győr
8. osztály
-
-, -
3. osztály
64.004799 m
17.Görömböly Gergely
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Molnár Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Varró Boglárka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
48.004799 m
1.Gyenes Károly
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Bíró György András
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Oláh Marcényi Péter
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
464.006079 m
2.Túri-Kiss Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Kis Ágoston
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Komán-Birtalan Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
452.006102 m
3.Szabó Máté
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
8. osztály
Máthé Balázs
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
8. osztály
Laki Csanád
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
8. osztály
392.006079 m
4.Holló Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Máté Szabolcs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
344.006211 m
5.Palásti Veronika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Lambert Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Márkus Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
320.003200 m
6.Cseke Dénes
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Pfeifer Dániel
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kertész Péter
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
288.005119 m
7.Ádámcsó Kinga
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Kocsán Bence János
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Szabó András
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
280.004479 m
8.Szabó Péter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Dévényi Nándor Tamás
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
-
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
224.005439 m
9.Cseke Borbála
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Milovecz Panka Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ozsváth Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
208.003839 m
18.Csillag Boglárka
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Salkic Anna
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Horváth Petra
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
20.003839 m
10.Jelenszky Fanni
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Kordás Anna
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Lefter Sebestyén
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
124.004159 m
11.Szabó Veronika
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Sztojka Zoé Regina
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Tilk Dorina
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
112.006399 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
7.Mester Bettina
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Nagy Adrien
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Kolek Zsombor
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
48.003936 m
1.Nagy Korina
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Petrányi Lilla
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Kovács-Bánhalmi Hédi
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
401.008201 m
2.Morvai Levente Mátyás
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Kadem Anis
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Kovács Botond Bence
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
304.005905 m
8.Jancsik Bíborka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Faragó Zsanka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Erőss-Magyar Dorka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
20.005905 m
3.Verba Dániel
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Tajti Péter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Szabó Marcell
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
192.003280 m
4.Werner Dénes
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Tóth-Plósz Imre
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
9. osztály
Tölgyesi Márton
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium, Pannonhalma
3. osztály
188.007217 m
5.Farkas Boglárka
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Fülöp Zoltán
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Bálint Péter
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
152.002624 m
6.Papp Bálint
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Szabó Péter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Tersztenyák Alíz
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
112.002952 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
9.Hajós Balázs
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Le Hai Yen
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Farkas Bence
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
96.003760 m
2.Tichy Márk
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum, Budaörs
11. osztály
Karácsondi Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum, Budaörs
11. osztály
-
-, -
3. osztály
408.006392 m
1.Barsi Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Kocsis Richárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Végh Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
408.005640 m
3.Fülöp Csilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
Kutas Gréta
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
Szittyai Anna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
362.005640 m
10.Muntean Áron
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Patonai Orsolya
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Schmitt Richárd
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
34.0012408 m
11.Csonka Flóra
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
11. osztály
Molnár József Levente
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
11. osztály
Laczkó Zsófia Laura
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Budapest
11. osztály
32.003008 m
4.Oláh Gábor
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Metzger Ábris
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Kempf Alex
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
316.006768 m
6.Kalocsai Zoltán
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Németh Janka Blanka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Pesti Patrik
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
12. osztály
280.005640 m
5.Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Nagy Bence
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Nagy Tori
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
12. osztály
280.004888 m
7.Szabó Ágnes
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Kohut Márk
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Tohai Olivér
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
208.006768 m
8.Hujber Ferenc Kristóf
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum, Székesfehérvár
11. osztály
-
-, -
3. osztály
-
-, -
3. osztály
112.003760 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
8.Berényiné Farkas Edit
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Birinyi Beáta
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Galambosi Tímea
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
CSP5 96.002802 m
9.Tóthné Miholecz Judit
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Darida Marianna
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Fábiánné Puskás Erika
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
CSP6 64.003152 m
1.Révész Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Vargáné Andrási Edit
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Kerek Krisztián
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
CSP1 520.004903 m
2.Olexo Zsuzsa
Fábry György
Fábry Kata
Virányos Általános Iskola
336.004203 m
3.Koncz Tünde
Török Lilla
-
-, -
320.004203 m
4.Brunczel András
Evosoft Hungary Kft.
Andrási Ferenc
ETEO
Majoros Péter
Evosoft Hungary Kft.
280.006304 m
5.Szatmári Imre
Mohács Térségi Általános Iskola
Szatmári Áron
PTE
Nemeskéri Attila
Mohács Térségi Általános Iskola
CSP2 256.003852 m
6.Pályi Csaba
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
-
-, -
-
-, -
CSP3 208.005604 m
7.Borbélyné Rostaházi Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium
Temesvári Edit
Ciszterci Szent István Gimnázium
-
Ciszterci Szent István Gimnázium
CSP4 160.004903 m
10.Hedvicsek Anna
-
-, -
-
-, -
16.002802 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Eőri János
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
Csányi Tibor
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
Virág István
408.004352 m
1.Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Szentendrei Református Gimnázium
CSP1 408.004663 m
3.Miklós Csenge
ELTE TTK matematika BSc
Mátravölgyi Bence
ELTE TTK matematika BSc
Jánosik Áron
ELTE TTK matematika BSc
408.008083 m
4.Szabó Zoltán
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Ruff László
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Lukács Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
CSP2 320.003420 m
6.Ocsenás Eleonóra
Szegedi SZC Móravárosi Szakképző Iskola
Gyekiczki Balázs
Szegedi SZC Déri Miksa Műszaki Technikum
Gönczi Zsuzsanna
320.003420 m
5.Csabai Bence Barnabás
Kaiser Ferenc Péter
Bosits Balázs
320.003420 m
13.Csima Judit
BME SzIT
Wiener Gábor
BME SzIT
-
-, -
CSP8 32.001865 m
7.Pizág Levente
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola
Dankowsky Anna Zóra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Vértes Judit
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
CSP3 304.004974 m
8.Szabó Edit
Tatai Református Gimnázium
Németh Krisztina
Tatai Református Gimnázium
Köblös István
Tatai Református Gimnázium
CSP4 264.003109 m
10.Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Technikum
Mesicsné Vágvölgyi Beáta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Technikum
Sipos Fatime
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Technikum
CSP6 256.003420 m
9.Lévai-Benda Gabriella
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Ruffné Szakály Zsuzsanna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
-
-, -
CSP5 256.002798 m
12.Albert Roland
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Nagyné Dömötör Márta
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Verasztóné Kádár Katalin
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
CSP7 208.003731 m
11.Görömbey Péter
Görömbeyné Bartha Éva
-
-, -
208.004352 m