fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Debrecen

Debrecen, Egyetem, 2022. május 21.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bodó Vilmos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
4. osztály
Gyöngy Zétény
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
4. osztály
Szocska Zita
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
4. osztály
Arany592.21462 m
2.Bernát Rebeka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
Osztotics Kinga Boróka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
Varga Emma Izabella
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
CS31Arany590.34431 m
3.Mészáros Márta
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Kádár Kinga
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Kiss Zsombor
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Arany589.411365 m
4.Hadházy Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
Fülöp Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
S. Tóth Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
CS32Arany589.00462 m
5.Bocz Ádám
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Schwarcz Vince
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Sopronyi Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Arany564.433043 m
6.Aczél Emese
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
4. osztály
Matkó Gréta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
4. osztály
Oláh Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
4. osztály
Arany557.152051 m
7.Juhász Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
Szilágyi Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
Szűcs Petra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási hely, Debrecen
3. osztály
CS33Ezüst483.91736 m
8.Illyés Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Szabó Marcell
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Lengyel Bence
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
4. osztály
Ezüst466.603935 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Berényi Tünde
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Dobos Eszter
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Mogyorosi Panna
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany849.962491 m
2.Tokaji Fruzsina
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Madar-Kiss Zselyke
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Berényi Krisztián
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany841.102068 m
3.Tar Melinda
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szász Kamilla
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Popovics Hanna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany753.093726 m
4.Vilmán Benjamin
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Terbócs Roland
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Kósa Máté
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany739.712671 m
5.Sipos Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
-
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Morvai-Fehér Luca
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Arany733.772309 m
6.Drofti Balázs
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy-Szendrey Leon
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy-Szendrey Noel
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany722.845391 m
7.Baráth Liliána Jázmin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ficzere Noémi
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Szarvák Veron Réka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Arany655.681900 m
8.Kovács Sarolta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Nagy Léna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Hegymegi Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Arany653.933708 m
9.Fülöp Levente
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Karasszon Bálint
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Balogh András
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany651.391553 m
10.Borsos Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Tóth Ferenc Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Tóth Róbert Gábor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Arany650.691213 m
11.Karap Anna
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Karap Virág
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Mogyorosi Petra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany643.092121 m
12.Nagy Levente Tamás
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Feró Nimród
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Holhós Milán
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Arany619.194693 m
13.Lazók Jázmin
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Nagy Eszter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Szalontai Réka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany610.374399 m
14.Ander Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Balogh Borisz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Szentmiklósi Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst569.992951 m
15.Czirják Ádám
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Hámori Gergő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Makai Csanád
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst565.692229 m
16.Benadik Sára
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Kozár Miriam Eszter
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
NINCS
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Ezüst565.651418 m
17.Vangel Benedek
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Balázs Ákos
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Kovács Botond
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst562.853552 m
18.-
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Laczkó Zsófia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Orosz Emma
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst558.182702 m
19.Horváth Noémi Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Clemens Villő Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Tar Liza
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst557.641481 m
20.Gyarmati Mira
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
6. osztály
Picil Anna
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
6. osztály
Sándor Anna
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
6. osztály
Ezüst557.563716 m
21.Máthé Beáta
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Feleki Zsófia
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nyári Maja
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst556.554548 m
22.Magyar Dorottya Erzsébet
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Molnár Emese
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Török Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst555.041830 m
23.Kima Regina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Borsos Dóra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Zsiros Blanka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst554.293363 m
24.Pabar Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Andrekovics Krisztián
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Kádár Gusztáv
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst553.742255 m
25.Szabó Dalma
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Veress Gréta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
-
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst552.681787 m
26.Bakó Viktor Róbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szőke Zétény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Bodó Tibor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst551.642873 m
27.Tengely Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Szőllősi Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Gyükér Viola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst551.401950 m
28.Csontos Petra
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Juhász Nóra
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Kovács Dorottya
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst550.414978 m
29.Vigh Botond
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Benjámin
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Menyhárt Dóra Lili
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst548.412073 m
30.Él Csaba
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Gellért Levente
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ollé Dániel
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst548.153313 m
31.Hodut Alex
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Horváth Milán
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Szidey Ádám
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst546.842160 m
32.Barta Dávid Arnold
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Benke Roland
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Sass-Pénzes Hunor
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst546.352058 m
33.Miskei Máté
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Molnár Ákos
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ráthonyi Lili Niobé
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst545.904580 m
34.Schmidt Adrienn
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Katona Hanga
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Lengyel József
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst545.091706 m
35.Polgári Kristóf
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Papp Petra
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Nóra
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst544.651633 m
36.Kazsonyi Kristóf
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Feterik Cecília
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Szűcs Anna
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Ezüst543.542494 m
37.Balázs Réka Bernadett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Sallai Gréta
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Szathmári Luca
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst541.885390 m
38.Szabó Donát
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Csóka Tamás
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Szabó Patrik
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst540.944218 m
39.Haux Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Rácz Dániel
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Kovács Zalán
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst540.042008 m
40.Sónyák Norbert
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Fűz Dávid
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Varga Lajos
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst537.454986 m
41.Papp Nimród
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ulicska László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
-
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst531.546269 m
42.Alker Panna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Marján Míra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Tornyai Nikolett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst528.314655 m
44.Éles Anissza
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Szügyi Dorina
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Szimicsku Luca
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Ezüst518.333728 m
45.Czövek Hanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Kincső
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Tőzsér Blanka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst517.133980 m
46.Szabó Imre Dominik
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Rákos Tamás Nándor
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Tóth Balázs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst514.523968 m
47.Márton Ákos
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy Péter Rajnald
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Erdei Mátyás
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst478.271760 m
48.Vitális Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Balogh Ádám
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Csongrádi Csanád
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst476.051931 m
49.Vogel Christian
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Schwarcz Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Kulcsár Bence
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst467.922496 m
50.Deák András
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Zsombor Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
TolnaiLilien
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst467.362003 m
51.Bajnok Patrik
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Milák Bence
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Veres Ákos
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Ezüst465.862471 m
52.Udvarhelyi Gréta
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Csizi Barbara
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Kis Róbert
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst465.392409 m
53.Csősz Tamás
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
5. osztály
Péntek Csanád
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
5. osztály
Szabó Szabolcs
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
5. osztály
Ezüst461.713462 m
54.Kálmánchelyi Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Benyó Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Pótári Veronika
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst461.391719 m
55.Hidvégi Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Mező Eliza Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Nagy Emma
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst461.341942 m
56.Buti Rebeka Jázmin
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Luo Zhi Qian
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Moszorják Dániel
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
6. osztály
Ezüst460.863252 m
57.Cserkuti Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Rácz Nikolett Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
-
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst457.024192 m
58.Reszegi Lili
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kiss Flóra
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Szabó Boglárka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst455.553263 m
59.Ács Ágnes
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Antal Flóra
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Nagy Réka
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Ezüst455.202731 m
60.Nagy Luca Nóra
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Váki Zalán
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Várnai Gergő Zoltán
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Ezüst455.193532 m
61.Harangi Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Gyuriska Hanna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Fási Dominik
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst455.181949 m
62.Dobos Áron
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Kraus Csongor Kende
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
NINCS
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
3. osztály
Ezüst454.661795 m
63.Kozák Vivien
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Veres Ákos
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Thomas Kamoy Anthoney
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst452.792502 m
64.Szabó Réka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Vígh Eszter
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Zolnai Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst452.693531 m
65.Simon András
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Mohácsi Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Pázmány Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst452.623677 m
66.Sándor Alíz
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Varga Emma Mária
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Balogh Júlia Linett
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Ezüst446.922150 m
67.Serdült Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Szabó Petra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Borbély Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst444.133545 m
68.Kegler Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Belinszky Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Pusztai Armand
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst443.472132 m
69.Tóth Anita
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Enikő Lotti
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Móricz Boróka Jázmin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst443.363195 m
70.Magony Zina
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Monoki Csenge Dóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Biró Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst442.101670 m
71.Bodó Balázs
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
-
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Sánta Boldizsár
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst439.103984 m
72.Bán István
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Szilágyi-Nagy Máté
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
3. osztály
Ezüst435.732294 m
73.Pokrócz Orsolya
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Baksa Vivien
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szedlják Hanna Bettina
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst434.592629 m
74.Békési Gergely
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Kiss Marcell
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Galamb-Gábori Áron
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst433.643827 m
75.Hajas Ruben
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Semencki Patrik
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Szabó Gyula
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Ezüst433.585223 m
76.Veres Marcell
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Mikáczó Norbert
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Baranya Tamás
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst432.625203 m
77.Barkó Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kotroczó Kristóf Benedek
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Sóvágó Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst432.012881 m
78.Kerékgyártó Bence
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Szulyák Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
-
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst431.685557 m
79.Kelemen Kincső
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Rostás Boglárka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Csuka Gréta
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst429.403496 m
80.Bugjó Réka
Nyírmártonfalvai Általános Iskola, Nyírmártonfalva
6. osztály
Prém Ágnes
Nyírmártonfalvai Általános Iskola, Nyírmártonfalva
6. osztály
Suba Laura
Nyírmártonfalvai Általános Iskola, Nyírmártonfalva
6. osztály
Ezüst428.832162 m
81.Burai Zsófia
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Kacsur-Aranyi Hanna
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Koroknai Szabolcs
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst428.782723 m
82.Mile Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Németi Boldizsár
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
-
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst427.322285 m
83.Császár Cintia
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Molnár Mária
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Sánta Hanna Eszter
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst426.552248 m
84.Lakatos Levente
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Nagy Máté
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
-
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Ezüst425.253778 m
85.Pálóczi Csaba
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kovács Bálint
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Csontos Gyula
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst425.213887 m
86.Mészáros Zsolt
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Szincsák Lehel
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Áfra Alina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst420.833752 m
87.Fazekas Gergő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Herman Tamás
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Obsitos Péter
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst418.284004 m
88.Hevesi Mirella
Nyírmártonfalvai Általános Iskola, Nyírmártonfalva
5. osztály
Jónizs Vivien
Nyírmártonfalvai Általános Iskola, Nyírmártonfalva
5. osztály
Kósa Gréti
Nyírmártonfalvai Általános Iskola, Nyírmártonfalva
5. osztály
Ezüst407.192723 m
91.Szilágyi Martin
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Kiss Attila
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Fórián Gergő
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst400.002419 m
89.Lengyel Szabolcs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Keczán Zsombor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Szemán-Nagy Alex
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst400.002352 m
90.Kis Kátya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Kulcsár Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Kobzos Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst400.002505 m
92.Balogh Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Kormos Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Fúró Máté Noel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bronz355.591585 m
93.Csernátony Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Deczki Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bécsi Norina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bronz353.111951 m
94.Jurina Kata Sára
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ungvári Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Vígh Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz337.632301 m
95.Dely Balázs
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szabó Paulina
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
NINCS
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Bronz337.202096 m
96.Kása Bence
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Pásztor József
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy Helga
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz332.603077 m
97.Kiss Hanna
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
5. osztály
Olajos Mira
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
5. osztály
Sallai Hanna
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
5. osztály
Bronz329.082088 m
98.Holba Melinda
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Panna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Fekete Szófia
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz315.723329 m
99.Repelik Lili Nóra
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Székely Dorottya
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Szilágyi István
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Bronz219.241514 m
100.Demeter Ákos
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Fejes Dávid
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Fejes Lajos
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz217.712692 m
101.Szabó Lajos
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Czuper Ádám
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Malmos Máté
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Bronz215.681985 m
102.Fejes Anna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Zsuga Eliza
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Berencsi Hanna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz209.801512 m
103.Nagy Kristóf
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Lengyel Ameli
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
-
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
5. osztály
Bronz206.852553 m
104.Sárvári Milán
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Ferenczi Zsombor Hunor
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Molnár Krisztián Ármin
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Biharkeresztes
5. osztály
Bronz206.073329 m
105.Nagy Lara
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Máró Lara
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bónis Enikő
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz201.041764 m
111.Bakró Leila Vanessza
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Láng Dorina Hanna
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Szép Jázmin
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
6. osztály
Bronz200.002237 m
108.Ambrus Zsófia
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Milák Mira
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Tóth Boróka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Bronz200.001971 m
107.Seres Anna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Szeleczki Boglárka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Oláh Andrea
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz200.002226 m
106.Prónay Zalán
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Reszegi Vanessza
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bodor Adrián
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz200.001971 m
110.Kerékgyártó Fanni
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Magyar Maja Martina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Hosszu Hanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
3. osztály
Bronz200.003329 m
109.Debreceni Kinga
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Tóth Ágnes Piroska
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Rácz Janka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz200.001477 m
112.Nagy Botond
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Papp Hanna Tímea
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
Vincze-Móré Napsugár
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
5. osztály
116.001366 m
113.Milák Nóra
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Tóth Tímea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Kőhalmi Kinga
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
110.001603 m
114.Iváncsó Roland
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Stefán Ákos Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
-
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
0.001366 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Jelenszky Fanni
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Kordás Anna
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Lefter Sebestyén
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Arany656.011707 m
2.Bodor Noémi
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Jurácsik Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. osztály
Ráthonyi Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. osztály
Arany655.784202 m
3.Kovács Dénes
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Koncz Tibor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Gergely
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany, Debrecen
7. osztály
Arany632.676215 m
4.Vértesi Janka
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Cseh Milán
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Pozsonyi Vera
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Ezüst570.062149 m
5.Orosz Anna Mária
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szabó András
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Ezüst568.491696 m
6.Tóth Laura Erzsébet
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Kenderesi Viktória Kira
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst566.082843 m
7.Tamás Noémi
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
8. osztály
Fajta Fruzsina
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
8. osztály
Karakas Luca
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
8. osztály
Ezüst564.522033 m
8.Fodor Tamás
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Molnár Tamás Sándor
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Nagy Nelli Boglárka
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst564.003368 m
9.Váradi Anett
Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Debrecen
7. osztály
Tóth Eliza Bella
Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Debrecen
7. osztály
Jakab Lídia
Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Debrecen
7. osztály
Ezüst563.471258 m
10.Szekeres Dóra
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Dorogi Míra, Eszter
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Nagy Sarolta
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Ezüst561.922914 m
11.Buka Balázs
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Fürjész Botond
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Oparaugo Gilbert
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Ezüst561.893492 m
12.Vancsik Panna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Veres Péter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Szántó Szonja
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst559.182091 m
13.Lakatos Alina Dorka
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Gál Anna Júlia
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Böszörményi Korinna
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst557.092033 m
14.Abaffy Lilla
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Farkas Panna
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Lévai Hedvig
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ezüst556.941654 m
15.Kui Sámuel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Tóth Bence Gyula
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Kása Ákos
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst553.112205 m
16.Takács Lilien Hanna
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Dorina Éva
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Ezüst552.253525 m
17.Dankó Gergely
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Tóth Milán Győző
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Fürjész Csongor
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Ezüst547.893259 m
18.Csala Zsombor
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Budaházi Norbert
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Varga Kristóf Gábor
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Ezüst547.265539 m
19.Biró Sándor Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Szentjóbi Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Földesi Balázs
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Ezüst547.215900 m
20.Losonczi Márk
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Kovács Károly
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Váradi-Szabó Gábor
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst545.872284 m
21.Bacskai Áron
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Frankó Nándor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Nagy Gergő
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst545.823077 m
22.Gábor-Győri Zsombor
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Kiss Tamás
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Ungvári László
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Ezüst545.752113 m
23.Szabó Barbara
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ratkai Lili Kitti
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst544.522710 m
24.Baráth Noémi
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Papp Villő Bianka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Dávid-Kiss Jázmin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst544.481951 m
25.Bodnár Richárd
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
Csáji Adrián Péter
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
nincs
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
3. osztály
Ezüst544.424712 m
26.Áts András
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Kardos Zsigmond
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Mándi Samu
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Ezüst542.281925 m
27.Fesető Virág
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Marjai Abigél
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szekeres Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst541.353742 m
28.Kozák Veronika
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Szén Liliana
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Tóth Rebeka
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Ezüst538.893259 m
29.Szilágyi Richárd
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Csukás Ábel
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
NINCS
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
3. osztály
Ezüst536.455288 m
30.Bánszegi Dóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Bordi Bella
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Timák Krisztián
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst530.612478 m
31.Szanics Boglárka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Péter Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Gyarmati Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Ezüst511.142684 m
32.Tóth Sándor Benedek
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kiss Marcell Antal
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
nincs
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Ezüst475.664742 m
33.Lukovszki Bori
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Mészáros Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Szokai Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst474.311545 m
34.Sarkadi Adél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kelemen Bence
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Karasszon Ábel
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst473.291944 m
35.Győri Dorka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Veres Ágota Gyöngy
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Nincs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
3. osztály
Ezüst467.661901 m
36.Benadik Áron
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
7. osztály
Koczur Mátyás
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
7. osztály
Czinke István Dániel
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
7. osztály
Ezüst465.091367 m
37.Magyar Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Szabó Márk
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Varga Mercédesz Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Ezüst464.921474 m
38.Matyi Nóra
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
8. osztály
Lajos Ármin Alex
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
8. osztály
Maslanko László
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
8. osztály
Ezüst464.471909 m
39.Dombi Regina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Király Anita
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Szabó Bíborka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst461.263076 m
40.Vincze Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Czeglédi Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
3. osztály
Ezüst457.691474 m
41.Kóródi József
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Majinka Richárd
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Tőgyi Péter Dorián
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst457.033141 m
42.Bihari Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Fehér Abigél Borbála
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Nagy Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst456.552984 m
43.Sallai Balázs Máté
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Lelesz Axel Rajmund
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Olszewszki-Szabó Ottó
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst456.083141 m
44.Farkas Réka
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Nádai Alex
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Tóth Noel
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Ezüst452.982047 m
45.Iváncsó Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Kathi Boglárka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Mádi Mira
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst452.342724 m
46.Bíró Barna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Kathi Zsombor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Zsupos Gábor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst452.332724 m
47.Kovács Bence Imre
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Albert Gergő
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Bence
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst452.002700 m
48.Ignéczi Kendra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Mazán Gabriella
Lilla Téri Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Bidiga Kira
Lilla Téri Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst449.301352 m
49.Tasi Dóra
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Gál Péter
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Pokrócz Petra
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst447.841572 m
50.Szilágyi László Bence
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Hunor
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kerékgyártó Szabolcs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst447.481983 m
51.Kulcsár Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Szilágyi Keve László
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Kerek Annamária Éva
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Ezüst445.701014 m
52.Kolozsvári Bence
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Csépes Lőrinc
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Bohátka Gábor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Ezüst445.391014 m
53.Molnár Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Erdős Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kálló Lara
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Ezüst443.432994 m
54.Bánki Bence
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Cunás Tibor
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Komlósi Zara
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst442.753281 m
55.Fazekas Felícia Írisz
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Gulyás Eszter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Hajdu Alexandra
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst442.103767 m
56.Kerezsi Eszter
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Oláh Dorina
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Oszlánczi Amanda
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst441.473732 m
57.Szaszala Zsombor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Szabó Attila Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Géczi Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Ezüst440.901014 m
58.Temesi Luciána
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Vámosi Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Zsombor Dorottya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Ezüst439.491398 m
59.Majoros Petra
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Rácz Fruzsina Lili
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Szeőke Viktória
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst435.752852 m
60.Antal Fruzsina
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Sárközi Viktória
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Orosz Zsolt
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Ezüst434.843056 m
61.Kovács Kristóf
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Mátyás Levente
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Hegedűs Zsombor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst433.711486 m
62.Gibárti Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Gibárti Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kiss Dorottya
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Bronz364.511260 m
63.Nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kis Réka Nóra
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Patrícia Judit
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz358.951303 m
64.Zolnai Julianna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Sánta Laura Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Iváncsó Regina
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Bronz356.981523 m
65.Lengyel Regő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Kökényesi Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Terdik Mihály
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Kossuth utcai feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Bronz355.851279 m
66.Antal Ádám
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Diószegi Márk
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Takács Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bronz355.291268 m
67.Karácsony Flóra
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Gajdán Vanda
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Gergely Liliána
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúhadház
7. osztály
Bronz345.311362 m
68.Bátori Alexandra
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Pongor Rebeka
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kiss Blanka Csenge
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz342.811410 m
69.Lukács Edina
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
7. osztály
Bányai Zsófia
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
7. osztály
Kopezda Kitti
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
7. osztály
Bronz332.762887 m
70.Magyar Liliána
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
7. osztály
Máthé Rebeka
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
7. osztály
Szabó Ákos Roland
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vámospércs
7. osztály
Bronz328.612128 m
71.Bordás Bianka Bella
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szabó Alexandra Kincső
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
3. osztály
Bronz246.42817 m
72.Szántó Márton
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Egri Márk
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Fazekas Nimród
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Bronz236.30650 m
73.Rácz Réka Erika
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Palotai Zsófia
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
nincs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Bronz236.251523 m
74.Magyar Vivien
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Bereczki Annamária
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Varga Péter
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Bronz228.441846 m
75.Lengyel Gergő
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Radácsi Viktória
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Megyessy Kristóf
Epreskerti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz228.121746 m
76.Pálóczi Bence
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Szabó Gábor
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Vásárhelyi Roland
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Bronz226.571303 m
77.Pálóczi Réka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Nagy Kristóf Dániel
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Reszegi Jázmin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz224.361303 m
78.Girus Brigitta
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Nagy László
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Seres Ármin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz201.442392 m
79.Zhang Milán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Lendvai Dávid Attila
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Lghazoini Ádám
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Bronz200.442093 m
80.Tálos-Reszegi Bence Tamás
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Reszegi Réka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Nagy Hanna Angelika
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
125.00275 m
81.Gere Márton
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Gindele Zalán László
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
Semencki Zsombor István
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola, Nyírmeggyes
7. osztály
110.001550 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Göncző Emma
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Irinyi István
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Czeglédi Nóra
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Ezüst548.722660 m
2.Clemens Anna Emese
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Szabolcs Emese
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Ezüst545.442037 m
3.Mester Márton
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
10. osztály
Nagy Norbert
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
10. osztály
Rajta Csaba
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
10. osztály
Ezüst534.522719 m
4.Kovács Zalán
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Tran Dávid
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Szász Abigél
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Ezüst512.918691 m
5.Kündeán Mihály
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Takács László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Tóth Balázs
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst479.241424 m
6.Ambrus Lili
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Máté Boglárka
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Tar Ottó
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst474.092646 m
7.Kovács Ágota Csenge
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Papp Mercédesz Júlia
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Szentesi László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst472.552842 m
8.Kraus Viktor Máté
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Lesko Tamás
Gimnázium Királyhelmec, Királyhelmec, Szlovákia
8. osztály
Lesko Dávid
Gimnázium Királyhelmec, Királyhelmec, Szlovákia
7. osztály
Ezüst469.082006 m
9.Oláh Kitti
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Balogh Anna
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Faragó Ákos
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Ezüst466.514303 m
10.Farkas Fanni
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Károly Kincső
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Bakó Bianka
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Ezüst464.311767 m
11.Dézsi Réka
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Kelemen Viktória
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Molnár Boglárka
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Ezüst464.142623 m
12.Kathi Kristóf
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Milák Dénes Sándor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Szilágyi László Bence
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst463.294197 m
13.Drofti Panna
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Varga Eszter Anna
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Sipos Gergő Csanád
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Ezüst461.351920 m
14.Posta Bettina
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Prepuk Inez
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Glant Csenge
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Ezüst461.132164 m
15.Csörgi Tímea
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Biró Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Mátrai Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Ezüst457.233826 m
16.Kathi Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Seiler Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Szolnoki Gergő Zoltán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ezüst457.222738 m
17.Reke Máté Zoltán
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
9. osztály
Simon Bence
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
9. osztály
Szabó Sára
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
9. osztály
Ezüst445.764283 m
18.Varró Ágnes
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Mátyás Vivien
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Lévai Kamilla
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Ezüst443.092780 m
19.Bertalan Kolos Endre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Éles Gábor Béla
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Szücs Mátyás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ezüst442.092941 m
20.Pipó Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Dobó Attila
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Boros József
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ezüst441.982941 m
21.Gyarmati Kristóf
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Krizsán Bertold
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Tóth Sándor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst440.823072 m
22.Izsoó László Botond
DSZC Péchy Mihály Építőipari Technikum, Debrecen
10. osztály
Kiss Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Technikum, Debrecen
10. osztály
Nagy Zsombor
DSZC Péchy Mihály Építőipari Technikum, Debrecen
10. osztály
Ezüst431.733131 m
23.Győrfi Gréta Katalin
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
9. osztály
Molnár Kinga
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
9. osztály
Torkos Máté
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
9. osztály
Ezüst428.594427 m
24.Szász Rudolf Ádám
Szent József Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Gál Tímea Dóra
Szent József Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Szücs Panka
Szent József Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Ezüst423.453235 m
25.Gergely Diána
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Szabó-Dávid Hanna
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Vas Gréta
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Ezüst410.182177 m
26.Szabó Evelin
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Balogh Vince
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Majoros Balázs
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Bronz333.371837 m
27.Nyiri Zsófia
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Szőke Dániel
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Némethi Levente
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Bronz211.381651 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Nagy Bence
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Nagy Tori
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Arany767.161416 m
2.Gargya Dániel Sándor
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
T.Tóth Patrik Tibor
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Berzi Álmos Gergely
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst563.491828 m
3.Horváth Avarka
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Rab Gergő Dávid
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Dobos Ábel
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Ezüst469.411971 m
4.Gergely Vivien
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Lakatos Krisztina
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Vadon Dávid Kristóf
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Ezüst431.412088 m
5.Barta Dóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Makai Anna
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Szentirmay Fanni
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Ezüst420.153538 m
6.Nagy László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Kolozsi Lizett
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Szűcs Krisztina
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Bronz365.59950 m
7.Gergely Zsuzsanna
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Pál Kata Ivett
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Molnár Szonja Judit
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz330.851866 m
8.Bodnár Zoltán
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Gali Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Keresztesi Márk
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Bronz328.852082 m
9.Kovács Fanni
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Lakatos Tamara
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Molnár Fanni
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz319.162735 m
10.Szabó Dóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Szántó Petra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Szegedi Márta
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz317.682358 m
11.Iklódi Nóra
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Fiók Nándor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Száva Gréta
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Bronz240.80950 m
12.Nagy Kevin
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Usztics Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Tóth Barnabás
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Bronz209.791561 m
13.Győrfi Vivien
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Pallagi Anna
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Tóth Nóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz208.201887 m
14.Mogyorós Anna Orsolya
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Rácz Evelin
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Szőke Lili
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz206.921740 m
16.Felföldi Dóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Ferenczi Zsófia Ildikó
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Huszti Sára
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz200.002519 m
15.Beliczky Péter
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Pacsuta Lilla
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Pünkösd Bettina
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum, Debrecen
11. osztály
Bronz200.002214 m
17.Szabad Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
11. osztály
Csajbók Imola Lenke
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
11. osztály
Balogh Máté
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
12. osztály
125.00349 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Sárvári Lilla
Budapest
Virág István
Budapest
nincs
Arany864.762371 m
2.Pályi Csaba
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tamás Tímea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Karakasné Nagy Katalin
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
CSP1Arany759.702725 m
3.Fazekas Sándor
Ibolya Utcai Általános Iskola
Fazekas Sándorné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
nincs
Arany665.473256 m
4.Győriné Kun Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Tóthné Illyés Tünde
Debreceni Egyetem
Nincs
Nincs
CSP2Arany660.541663 m
5.Silye Andrea
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Ó Nagyné Kecskeméti Orsolya
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
nincs
Nincs
CSP3Arany660.301663 m
6.Csiha László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dr. Lengyelné Biró Ildikó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dr. Rácsai Lajosné
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
CSP4Ezüst478.363019 m
7.Koczogh Anikó
Puskás Mariann
Takács Erika
Ezüst472.393158 m
8.Pásztor István
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
nincs
-
nincs
Ezüst454.962604 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
Ezüst573.271464 m
2.Tóth Kristóf Imre
Sánta László Norbert
Oltman Tamás
Ezüst469.301476 m
3.Veresné Főczén Beáta
Debreceni Szakképzési Centrum
Sándorné Pinczés Marianna
Debreceni Szakképzési Centrum
Katonáné Viski Szilvia
Debreceni Szakképzési Centrum
CSP1Bronz348.931494 m