fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny & GO - 2021. szeptember 25.

Országszerte, 2021. szeptember 25.

2021. szeptember 25-én országszerte 70+ helyszínen több mint 5000-en versenyeztek a Medve Szabadtéri Matekverseny első őszi fordulóján, ahol országosan a Medve Matek GO felületen, valamint a Gellért-hegyen hagyományos papír alapon is részt lehetett venni. További újításként a nap folyamán két futamot is rendeztünk! Az alábbiakban a teljes eredménylista található erről a csodás, napsütéses szombati napról! A lista alapértelmezésben abszolút helyezés szerint van rendezve (azaz helyszíntől, versenyzési formától függetlenül az adott kategóriában), de a le-és felfelé mutató kis nyilak segítségével bármely szempont szerint (pl. helyszín) sorba rendezhető.
Minden életkori kategóriában hat versenyzési kategória alapján lehetett a döntőbe jutni a csapatok létszám függvényében eltérő számú csapatnak, ezen kategória rövidítések magyarázata a következő:

GPDE: Gellért-hegy, papíralapú versenyzés, délelőtti futam
GPDU: Gellért-hegy, papíralapú versenyzés, délutáni futam
SZJDE: Medve Matek GO Szervezői jelenléttel, délelőtti futam
SZJDU: Medve Matek GO Szervezői jelenléttel, délutáni futam
ONKDE: Medve Matek GO Önkiszolgáló pályák országszerte, délelőtti futam
ONKDU: Medve Matek GO Önkiszolgáló pályák országszerte, délutáni futam

Az október 9-i országos döntőbe jutott csapatok a "Döntőbe jutott?" oszlopban láthatók. Gratulálunk minden résztvevőnek!

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolságHelyszínDöntőbe jutott?
1.Győri Júlia Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Dávid Emma Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Sziklai Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE1Arany862.521465 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
2.Szabó Maya
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Süle Dorina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Fülöp Zsanka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
ONKDE1Arany800.005000 mOrosháza, Avar utcai játszótérIgen
3.Földes Blanka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Nemoda Ajna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Pintér Anna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
GPDE2Arany737.613489 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
4.Giang Tran Nam
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Saincaize Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Bakonyi Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE3Arany731.724823 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
5.Jenei Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Pápai Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Auer Zsombor
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
ONKDE2Arany729.611586 mKisvárda, VárkertIgen
6.Erdős Marcell
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Körtvélyessy Lőrinc Győző
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
SZJDE1Arany663.40732 mSzeged, Erzsébet-ligetIgen
7.Atanaszov Kornél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fodor Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
SZJDE2Arany659.541452 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
8.Baráth Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Farkas Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Fekete Zalán
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE4Arany650.511853 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
9.Dancsuj Rebeka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Balla Ignác
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Borbás Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
GPDE5Arany646.391985 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
10.Bolla Donát Andor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Gyulai Dorina
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Németh Júlia Mandula
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
GPDE6Arany646.383070 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
11.Szuromi-Kovács Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Huszár Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Scheibner Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
SZJDE3Arany646.311464 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
12.Rákos Mirkó
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Fehér Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Hargita Hédi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE7Arany646.243437 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
13.Kovács Botond István
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szabó Míra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szalai Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
ONKDE3Arany645.021500 mDunaújváros, SzoborparkIgen
14.Szíj Barnabás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Vesztergom Miklós
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Vesztergom Vilmos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
ONKDE4Arany644.561668 mDunaújváros, Szoborpark
15.Farkas Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Szabó Viktor Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Szász Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE8Arany642.882487 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
16.Ács Soma Szilárd
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Fazekas Hanna
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kocsi Liza
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
SZJDE4Arany641.37861 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
17.Tóth Ramóna
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Váradi Jázmin Laura
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Patai Pálma Kitti
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
ONKDE5Arany640.841206 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
18.Bucsányi Kada
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Meskula Máté
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Fekete Simon
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
SZJDE5Arany640.821188 mSzeged, Erzsébet-liget
19.Szögi Szonja
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Huszár Kira
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Augusz Nóra
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
SZJDE6Arany640.44903 mSzeged, Erzsébet-liget
20.Raschek Vince
Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Szedenics Netti
Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Szedenics Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
ONKDU1Arany639.841932 mBudapest 4. kerület, Káposztásmegyer-észak
21.Esztocsák Marcell
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Majoros Nyikita Álmos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Márk
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
GPDE9Arany638.881797 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
22.Kun Vilmos
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lisztóczki Mihály
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pintér Erzsébet
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
ONKDE6Arany638.881920 mBudapest 4. kerület, Szilas park
23.Hague Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Takács Vince Ata
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Dániel Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
SZJDU1Arany637.961936 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
24.Kovács Dorka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Wágner Tímea
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Winkler Eszter Nóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE10Arany637.761313 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
25.Turi Ármin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szarvas András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Budai-Bodó Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE11Arany632.182161 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
26.Kulifai Szilárd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Almási Ambrus
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Bozsó Benedek
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE12Arany631.952083 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
27.Molnár Ákos
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Miskei Máté
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ráthonyi Lili Niobé
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
SZJDE7Arany631.741750 mDebrecen, DE Campus
28.Zhu Hongyu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Fejér Jázmin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Reich Lilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDE13Arany631.332083 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
29.Sebestyén Dániel Zétény
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Végvári Benedek Imre
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Oláh-Viniczai Anna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
GPDE14Arany630.161873 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
30.Németh Fruzsina
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pap Olívia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kő Benedek
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE15Arany629.623072 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
31.Németh Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Szitás Ábel
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Molnár Balázs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
GPDU1Arany628.912556 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
32.Gincsai Gábor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mátyassy Lázár
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zöldy Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE16Arany628.833990 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
33.Ondró Máté
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Dezső Dániel
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Búzás Barnabás
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE8Arany627.522751 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
34.Laczkó Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gere Borka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fényes Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE17Arany625.863905 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
35.Molnár Balázs
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Szanda Péter
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Varsányi Dávid
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
SZJDE9Arany624.582232 mPécs, Zsolnay-negyed
36.Ari Viktória
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Kormos Kristóf Béla
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Oláh Noémi
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
SZJDE10Arany624.172232 mEger, EKE Campus
37.Juhász Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Antalffy Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Faragó Gyöngy Virág
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE18Arany623.082812 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
38.Csizmadia Ferenc
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Lengyel Martin
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Veixl Botond Milán
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
GPDE19Arany622.842914 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
39.Kelepecz Kornél Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Horváth Soma Benedek
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kovács Erik
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE20Arany622.013618 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
40.Vaszilievits-Sömjén Vilma Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Balázs Eliza Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Turmezei Viktória
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE21Arany621.692329 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
41.Molnár Mendel Medox
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Mészáros Réka
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
Posta Bence
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
5. osztály
SZJDE11Arany621.131742 mDebrecen, DE Campus
42.Dobos Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Krikler András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
SZJDE12Arany620.772100 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
43.Lovas Zsuzsanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Frey Annabell
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Borbély Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE22Arany618.031958 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
44.Nikli Marcell
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Róth Ábel
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kautny Mátyás
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE23Arany616.902707 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
45.Bottyán Zsuzsanna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ágoston Lilla
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Könnyid Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE24Arany616.833612 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
46.Xi Haoxiang
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Herpai Szabolcs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Da Qiao
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE25Arany611.832754 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
47.Varga Szabolcs
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Szabó Álmos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU2Arany606.693564 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
48.Dobre-Kecsmár Levente
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Kiss-Lacza Léna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ludányi Zsófia
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
SZJDE13Arany604.722286 mEger, EKE Campus
49.Bankó Zsófia
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Sebesi Tamás
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Somogyi Regina
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
SZJDE14Arany603.104160 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
50.Brinkács Réka
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Pethes Nóra
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Balázsi Zsombor
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
ONKDE7Arany601.702100 mTamási, Parkerdő
51.Antali Nóra Lilla
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Juhász Maja Gerda
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Wágner Petra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
ONKDE8Arany600.002214 mDunaújváros, Szoborpark
52.Hódosi Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kulcsár Réka Tímea
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Radeczki Sára Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
ONKDE11Arany600.002451 mDunaújváros, Szoborpark
53.Apáti Márk
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Somogyvári Zsombor
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Geller Dávid
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
ONKDE9Arany600.002604 mDombóvár, Szigeterdő
54.Markovits Milán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Lázár Benjamin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Dobosi Donát
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
ONKDE10Arany600.002970 mNagydorog, Széchényi Sándor Általános Iskola parkja
55.Hafner Áron
MTÁI Széchenyi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Miskolczi Bence
MTÁI Széchenyi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Nagy Bálint
MTÁI Széchenyi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
SZJDE15Arany600.003128 mPécs, Zsolnay-negyed
56.Hunyák Dóra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Vinnai Vendel
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Csőke Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
SZJDE16Arany600.003782 mEger, EKE Campus
57.Kovács Gréta
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Molnár Bálint
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Rozinka Marcell
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
ONKDE12Arany600.004247 mKisvárda, Várkert
58.Váradi Zétény
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Bodnár Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Kővári Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
ONKDE14Arany600.004556 mKisvárda, Várkert
59.Kelemen Eszter
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Rácz Boglárka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Soós Botond
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
ONKDE13Arany600.004773 mMakó, Petőfi park
60.Balázs András
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Thoma Gabrieel
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE26Arany600.004988 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
61.Alzubi Maryam
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Deák Minerva
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Keresztes Viktória
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
ONKDE15Arany600.005160 mOrosháza, Avar utcai játszótér
62.Pajzer András
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szabó Dominik
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Papdi Benett
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE17Ezüst555.731644 mSzeged, Erzsébet-liget
63.Schmelovszky Kira
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Tihanyi Bianka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Varju Szonja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
GPDE27Ezüst553.921654 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
64.Kuluncsics Rozina Dóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Jancsó Dóra Johanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Gács Borbála
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
GPDE28Ezüst553.021559 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
65.Bender Csilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Fey Elza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. kerület
6. osztály
Tarján Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. kerület
6. osztály
GPDE29Ezüst552.272653 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
66.Kuti Lili
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Dombi Titusz
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Serényi Márton
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
GPDE30Ezüst552.021462 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
67.Czéh Orsolya
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Vajda Zsófia
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Tóth Ilona
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
GPDE31Ezüst551.271559 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
68.Németh Zalán
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dékány Péter Vajk
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dudinszky Samu
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE32Ezüst549.231852 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
69.Illés-Sreicher Bodza
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Scheich Abigél
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Balázs Dóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
SZJDE18Ezüst548.151500 mPécs, Zsolnay-negyed
70.Civin-Palásthy Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szegő Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balpataki Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE33Ezüst546.933145 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
71.Dirner Levente
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Chen Zhongtao
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Prohászka Szonja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDE34Ezüst545.582014 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
72.Kiss Péter
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Tremmel Dávid
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Csupor Illés
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
SZJDE19Ezüst543.401464 mSzeged, Erzsébet-liget
73.Keller Antal
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Juhász-Matafán Jácint
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE35Ezüst540.971796 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
74.Kovács Polett
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Szücs Lilla
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Handzó Dániel
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
GPDE36Ezüst539.342003 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
75.Balázs Réka Bernadett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Sallai Gréta
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Szathmári Luca
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
SZJDU2Ezüst538.071360 mDebrecen, DE Campus
76.Tóth Zsófia Elza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Czirják Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE37Ezüst538.063050 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
77.Szabó Dorka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Szalai Zénó
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Fridrich Petra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
ONKDE16Ezüst535.691161 mKomárom, Monostori erőd
78.Sallai Zoltán Áron
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Tábi Gábor Balázs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Dodony István
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE38Ezüst534.421267 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
79.Major Botond
PTE Gyakorló Általános és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Tóth-Szontágh Gellért
PTE Gyakorló Általános és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Koleszár Barnabás
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
SZJDE20Ezüst534.222520 mPécs, Zsolnay-negyed
80.Böröczky Ferenc László
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Fehér Ádám
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ruck Róbert
Budapest IX. Kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola, Budapest IX. kerület
5. osztály
GPDE39Ezüst534.072644 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
81.Tar Melinda
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Popovics Hanna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szász Kamilla
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
SZJDU3Ezüst533.012176 mDebrecen, DE Campus
82.Siliga Milán
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
6. osztály
Koós Róbert
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
6. osztály
Lukács Kristóf
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
5. osztály
ONKDE17Ezüst532.972688 mSopron, Erzsébet-kert
83.Berky Péter Mátyás
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Fogaras Pál
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Gerő Dávid
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
GPDE40Ezüst532.232842 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
84.Bökönyszegi-Busay Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Molnár-Gábor Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Turányi Gergely Ákos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE41Ezüst528.762702 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
85.Török Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
SZJDE21Ezüst528.571750 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
86.Reiner Bercel Róbert
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Szakács Benjámin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Tölgyesi Emma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE42Ezüst527.372848 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
87.Vályi-Nagy Ádám
Budapest School P10, Budapest
6. osztály
Radnai Dávid
Budapest School P10, Budapest
6. osztály
Malita Govinda
Budapest School P10, Budapest
6. osztály
GPDU2Ezüst525.952421 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
88.Raj Milán
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Timáry-Szalay Ábel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Máthé Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE43Ezüst525.813656 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
89.Sárdi Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vári Petra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balázs Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE44Ezüst525.123197 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
90.Tombor Dorottya
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Flomich Bettina
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Feczkó Veronika
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE45Ezüst523.181755 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
91.Gulyás Ramóna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Mészáros Maja
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Vaskó Kende
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
GPDE46Ezüst522.361300 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
92.Fábián Nimród
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Márton Keve
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Tóth Marcell
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE47Ezüst520.142319 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
93.Lafferton Lilla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Verebes Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Székely Kamilla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE48Ezüst520.102135 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
94.Kára Lilla
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Horváth Gréta
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Kaszab Iringó
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE49Ezüst519.161897 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
95.Farkas Liza
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Koszorus Korina
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Nagyvári Júlia
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE22Ezüst516.831807 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
96.Molnár Annamária
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kiss-Avanasian Szofi
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gyalog Lili
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE50Ezüst516.732012 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
97.Gulyás Botond
I. kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Iván Botond
I. kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Weiner Szofi
I. kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE51Ezüst512.663048 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
98.Doros Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Nagy Balázs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Szabó Medve Boldizsár
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
SZJDE23Ezüst512.092375 mEger, EKE Campus
99.Fugli Regina
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tóth-Pethő Flóra
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tóth-Pethő Jázmin
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE24Ezüst510.092751 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
100.Gonda Botond
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Imrei Vilmos
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Koren Dániel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
SZJDE25Ezüst509.253562 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
101.Sohonyai Lídia
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ángyán Villő
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Rábai Berta
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
GPDE52Ezüst508.182331 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
102.Koncz Helga Dóra
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Fiser Domonkos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Beksi Dalma
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
SZJDE26Ezüst506.001584 mEger, EKE Campus
103.Szente András
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Páva Barnabás
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Takács Dominik
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
ONKDE18Ezüst505.481815 mNagykanizsa, Csónakázó-tó
104.Sipos-Thuma Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Latyák Laura
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Bíró Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE53Ezüst505.242363 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
105.Szőcs Albert
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Béres Erik
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Máté Zsombor
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE19Ezüst500.002196 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
106.Bíró Ádám
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bora Ádám
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Tóth Domonkos
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
SZJDE28Ezüst500.002358 mEger, EKE Campus
107.Végh Dominik Marcell
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Végh Soma
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Jakab Zsombor
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
SZJDE27Ezüst500.002489 mPécs, Zsolnay-negyed
108.Zoránd Eszter
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kristóf Márton
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lelekes Noémi
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE54Ezüst500.002496 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
109.Háda Máté Zéta
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Brázai Benjámin
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU3Ezüst500.002706 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
110.Kovács Gergő
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Schneider Áron
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Nagy Benett
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE20Ezüst500.002780 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
111.Pósfay Panni
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Márton Dorottya
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Baksa Vivien
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU4Ezüst500.002829 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
112.Cser Dávid
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Cser Dániel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Regina
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE55Ezüst500.002906 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
113.Péli Kamilla
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Kató Norbert
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Sipos Zoé Vivien
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
ONKDE21Ezüst500.003128 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
114.Jánó Anna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
6. osztály
SzórádiZsófia
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
6. osztály
Poór Péter
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
6. osztály
ONKDE22Ezüst500.003151 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
115.Dulkai Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Kovács-Csatlós Boldizsár
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU7Ezüst500.003172 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
116.Mihályi Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Bányai Blanka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Gacsal-Csernák Zoé
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU5Ezüst500.003197 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
117.Miklovicz Áron
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Eszenyi Gergő
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
MolnárBoglárka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
ONKDU9Ezüst500.003267 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
118.Susányi Kata
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Borka Zenke Abigél
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Mészáros Zsombor
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
SZJDE30Ezüst500.003336 mSzeged, Erzsébet-liget
119.Street Boldizsár
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Bajkó Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Kiss Bence
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU8Ezüst500.003360 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
120.Nagy Gréta
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Tégi Nóra
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Wellesz Emese
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE31Ezüst500.003429 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
121.Ungvári-Buzás Gergő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szűcs Lőrinc
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Korózs Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
SZJDE32Ezüst500.003429 mEger, EKE Campus
122.Nagy-Szendrey Leon
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy-Szendrey Noel
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Péter Bence
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
SZJDE29Ezüst500.003450 mDebrecen, DE Campus
123.Berczi Emília
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Machó Hanna Réka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Berner Sára
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
ONKDU10Ezüst500.003483 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
124.Pázmándi József Áron
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Szilágyi Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU6Ezüst500.003645 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
125.Molnár Ábel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Vass Bertalan
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Marczinkó Zsombor
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE23Ezüst500.003770 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
126.Biró Dávid
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Csontos Balassa
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Móricz Dávid
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
GPDE56Ezüst500.004251 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
127.Szabó Csanád Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Nagy István Sándor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Szabó Zétény
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
ONKDE27Ezüst500.004800 mOrosháza, Avar utcai játszótér
128.Kiss Dorottya
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bácskai-Matók Szófia
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Majerik Henrietta
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE33Ezüst500.004880 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
129.Sólyomvári Luca
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Forró Kata
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Rigla Fruzsina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
ONKDE24Ezüst500.004960 mKomárom, Monostori erőd
130.Molnár Mira
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Schmidt Rebeka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Csizmadia Lea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
ONKDE28Ezüst500.005000 mOrosháza, Avar utcai játszótér
131.Góger Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Nagy Jázmin
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Skrabák Kíra
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
ONKDE25Ezüst500.005109 mMór, Lamberg-kastély park
132.Kuri Eszter
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Zsigmond Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Nincs
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
ONKDE26Ezüst500.005400 mMór, Lamberg-kastély park
133.Őri Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Zétény Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fazekas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
SZJDE34Ezüst461.461080 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
134.Magos Benedek Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Rubos Attila Ákos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Szomorjai Bercel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE57Ezüst459.381148 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
135.Százi-Bagi Fruzsina Fédra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Szabó Hanna Izabella
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU11Ezüst451.391290 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
136.Ferenc Réka
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Bilicki András
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Schiavo Isabella
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
6. osztály
SZJDE35Ezüst449.381518 mSzeged, Erzsébet-liget
137.Varga Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Schön Eliana
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Erős Flóra Desanka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE58Ezüst448.671858 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
138.Takács Lili
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Lados Kincső
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Simon Zsófia
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
SZJDE36Ezüst448.48861 mPécs, Zsolnay-negyed
139.Probojcsevity Iván
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Tóth Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Füredi Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE59Ezüst446.482374 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
140.Deák Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Zorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Máthé Kata
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
SZJDE37Ezüst445.611524 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
141.Török Boglárka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Sebők Sára
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
-
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
GPDU3Ezüst445.351360 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
142.Dudás Márk
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Póka Vilmos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Pokol Sarolta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE60Ezüst444.782016 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
143.Kovács Ágoston
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bóta Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
SZJDE38Ezüst440.871224 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
144.Kertész-Kovács Kende
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Korecsni-Herényi Botond
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sándor Áron
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE61Ezüst439.91860 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
145.Kézdy Gellért
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kalmár Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zhu Ziji
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE62Ezüst438.951813 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
146.Le Hoang Quan
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Mai Cat Thuy Tien
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
GPDE63Ezüst438.432186 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
147.Vidákovits Antal
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Nagy Tamás
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Szántai Csanád
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
GPDE64Ezüst438.252210 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
148.Lak Zsófia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Taczman Emma
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bata Nikoletta
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE65Ezüst437.061858 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
149.Póka Dóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Tar Lili
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Zsiros Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE66Ezüst434.351858 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
150.Váradi András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szontágh Olivér
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ying Yong
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE67Ezüst433.122383 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
151.Krenyácz Dorottya
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Izsó Kata
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Peternics Zoé
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE68Ezüst432.082885 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
152.Bretus Bíborka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Gettó Laura
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Nagy Katalin
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
GPDE69Ezüst431.042483 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
153.Havasi Gergely Bulcsú
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Havasi Huba László
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Havasi Máté Pál
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
SZJDE39Ezüst430.391320 mSzeged, Erzsébet-liget
154.Szántó Szonja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Sebes-Spira Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ngo Thuy Linh
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE70Ezüst430.363358 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
155.Schneller Márton
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Farkas Bálint Vince
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Szegfű Ábel
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
GPDE71Ezüst429.842701 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
156.Sztranyák Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Soós Réka
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Simon Sára
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
GPDE72Ezüst429.422878 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
157.NINCS
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Majsai Csaba
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mohácsy Zsombor
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE73Ezüst429.092602 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
158.Bogdán Bodza
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Horváth Csaba Zoltán
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ráti Hanna Jázmin
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
GPDE74Ezüst428.062379 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
159.Kuminka Dorka
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Pilter Ábel
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Simala Bálint
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
GPDE75Ezüst427.531973 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
160.Bally Bendegúz Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bércesi Dániel János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fölkl-Jármi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
SZJDE40Ezüst427.361736 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
161.Dombi-Kiss Botond
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Nagy Gábor
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Pányi Balázs
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
SZJDE41Ezüst424.981529 mSzeged, Erzsébet-liget
162.Drenyovszki Bianka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Pásztor Dóra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Patarcsits Katica
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE76Ezüst423.512144 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
163.Bokker Bálint
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Xia Fanxiao
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fodor Hanga Zoé
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE77Ezüst423.433794 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
164.Borsányi Lia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Garami Blanka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ribár Regina
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE78Ezüst423.372548 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
165.Illyés Júlia
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Maschek Anna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Kígyós Eszter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
GPDE79Ezüst421.912176 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
166.Badits-Nyáradi Gréta
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Czinege Panna
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
GPDE80Ezüst421.112225 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
167.Komjáthy Boglárka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Osváth Árpád
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Petrovszki Zsófia
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
GPDE81Ezüst420.832261 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
168.Andrási Dóra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Márton
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Diána
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE82Ezüst420.382623 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
169.Ormos Zente
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Tóth Zalán
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
GPDU4Ezüst420.232192 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
170.Koós Hargita
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Láng Bence Róbert
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Balatonyi Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
SZJDE42Ezüst419.801400 mPécs, Zsolnay-negyed
171.Csire Róbert Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Debreczeni Csoma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Wang Zehan
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE83Ezüst419.593063 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
172.Plachy-Molnár Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Kovács Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Ovádi Mátyás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDE84Ezüst418.652715 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
173.Csipszer Alíz
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Misinszky Csenge
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Varsányi Lilien Mira
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE85Ezüst418.042386 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
174.Czibor Zoltán
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Barsi Bendegúz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Dián Máté
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
ONKDE29Ezüst418.031240 mKomárom, Monostori erőd
175.Németh Luca
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Mikos Benedek
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Dienes Áron
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE86Ezüst417.271831 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
176.Fábián Ábel
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
6. osztály
Horváth Zalán Domonkos
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
6. osztály
Sáray-Szabó Balázs
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
6. osztály
ONKDE30Ezüst417.102214 mPaks, Városi strand előtti tér
177.Baráth István
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bánás Dorottya
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Dominik
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDU5Ezüst416.391305 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
178.Kokavecz Rita
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Haumann Vera
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Sipos Hanna
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
SZJDE43Ezüst415.941529 mSzeged, Erzsébet-liget
179.Támadó Luca
Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kovács Réka
Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kovács Emma
Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
ONKDE31Ezüst415.431353 mDunaújváros, Szoborpark
180.Ablonczy Emma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Kasuba Zsófia Dorka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Makai Dávid Sándor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE87Ezüst415.362444 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
181.Denk Hanna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Papp Hanna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Kulacs Karolin
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE32Ezüst415.331353 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
182.Égető Csanád
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
.
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Szolnoki Nolen
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
SZJDE44Ezüst413.342667 mSzeged, Erzsébet-liget
183.Bene Dávid
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Noémi Dóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lénárd Zóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE88Ezüst413.292192 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
184.Nagy Eszter
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Papp Norina
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Süveges Bence
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
ONKDE33Ezüst412.421768 mDunaújváros, Szoborpark
185.Holczer Lilla
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Nagy Kolos Bendegúz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Zseni Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
ONKDE34Ezüst410.562603 mKomárom, Monostori erőd
186.Kiticsics Panna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Andrási Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Galgóczi Lili
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE89Ezüst410.483020 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
187.Ábrahám Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Hédi Szonja
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Radnai-Kiss Tibor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
GPDU6Ezüst410.202051 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
188.Gyikó Réka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sárközi Júlia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marosvári Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDU7Ezüst409.981819 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
189.Hetzmann Krisztián
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Karsay Gábor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Lukács Dénes Béla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE90Ezüst409.692751 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
190.Galambos-Nagy Csaba
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Murvai Dorka
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bóta Virág
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
ONKDE35Ezüst409.592520 mBudapest 4. kerület, Szilas park
191.Izsó Janka
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Porkoláb Bao Ngoc Linda
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Turjanica Kornélia
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE91Ezüst409.372835 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
192.Bodó Rókus Dániel
Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Csabai Blanka
Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Mélykúti Marcell Péter
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE45Ezüst408.792159 mSzeged, Erzsébet-liget
193.Takács Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Rosta Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDE92Ezüst408.622614 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
194.Kiss-Komjáthy Lukács
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Török Kornél
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ferdinánd Csaba
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE93Ezüst408.193204 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
195.Gévay Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sárközi Zsófia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pataki Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDU8Ezüst408.172875 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
196.Takács Ferenc
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Balogh Péter
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Magda Vitus
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
ONKDE36Ezüst407.642688 mMór, Lamberg-kastély park
197.Süle Nikolett
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Somfai Noémi
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Sótonyi Borbála
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE46Ezüst407.582640 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
198.Varga Rebeka Márta
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szathmáry Hanna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
NINCS
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE47Ezüst406.281764 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
199.Patócs Péter
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bartos Abigél
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Hörömpöly András Csaba
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE94Ezüst405.953789 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
200.Nógrádi Anna
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Urbán Anna
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Busa Botond
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE48Ezüst405.681862 mSzeged, Erzsébet-liget
201.Csanaki Ádám
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Szigeti-Bók Csenge
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Szujó Emma
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
GPDE95Ezüst405.574109 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
202.Simon-Chirer Fülöp
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Nádi Nóra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Kulin Kristóf
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE96Ezüst404.683173 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
203. Klemens Barnabás
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
6. osztály
Taskovics Máté
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
6. osztály
Takács Leila
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
6. osztály
SZJDE49Ezüst403.962919 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
204.Al Solti Mária Hazar
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Német Fanni Rózsa
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Tolnay-Knefély Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDE97Ezüst403.782781 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
205.Farkas Zsófia Szaffi
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Gyimesi Regina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Kastély Marcell Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE98Ezüst403.564296 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
206.Gáspár Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Farkas Alíz
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDE99Ezüst401.872178 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
207.Geletóczki László Máté
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kis Barnabás
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szögi Péter
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
SZJDE50Ezüst401.691722 mSzeged, Erzsébet-liget
208.Joó Pál
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Papp Anna Dóra
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Bartus Péter
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
ONKDE37Ezüst401.592176 mKisvárda, Várkert
209.Fodor Zoé Lilien
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Gombár Laura
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Diósi Auróra Titanilla
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE100Ezüst400.591825 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
210.Kiss László
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Patkós Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDE101Ezüst400.332435 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
211.Petersen Emma
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Prisztóka Dóra
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Clara Massarini
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE102Ezüst400.321839 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
212.Fűr Alexa
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Országh András László
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Farkas Domonkos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
SZJDE51Ezüst400.001625 mEger, EKE Campus
213.Molnár Nóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Musitz Marcell
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Csöppüs Erik
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
ONKDE40Ezüst400.001980 mKomárom, Monostori erőd
214.Ladányi Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Pintér Amira
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Schmölcz Luca
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
ONKDE45Ezüst400.002040 mKomárom, Monostori erőd
215.Balaskó Bence Noel
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Ötvös Dániel Zsolt
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Pozsár József Mikeás
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
ONKDE38Ezüst400.002057 mTamási, Parkerdő
216.Patyi Patrik
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Gáspár Hanna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Slezák Szonja
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
ONKDE39Ezüst400.002128 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
217.Purgel Sára
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Mórocz Verona
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Nováki Eszter
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
SZJDE52Ezüst400.002144 mSzeged, Erzsébet-liget
218.Huszár Samu
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Takács András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE105Ezüst400.002153 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
219.Dénes Hanna
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Horváth Zoé
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Horváth Dorka
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
ONKDE46Ezüst400.002178 mNagykanizsa, Csónakázó-tó
220.Hetényi Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Keresztény Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
NINCS
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE106Ezüst400.002204 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
221.Laci Hannadóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fritz Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gémesi Dorián
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDE110Ezüst400.002206 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
222. Pataki Panka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Adrienn
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Váltó Adrienn
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDU11Ezüst400.002234 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
223.Boros Tünde
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Dévényi Flóra
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Feldmann Emma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
GPDE103Ezüst400.002253 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
224.Gecse Milán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Molnár Attila
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Németh Simon
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
SZJDE53Ezüst400.002295 mSzeged, Erzsébet-liget
225.Ren Mokun
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Huang Rui
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Xi Quanshuo
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE104Ezüst400.002296 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
226.Tolomio Rebeka
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Berta Adrienn
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
Brucker Gabriella
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
6. osztály
ONKDE41Ezüst400.002299 mTamási, Parkerdő
227.Széles Fruzsina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Udvari Dorina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
GPDE114Ezüst400.002359 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
228.Takács Gergő
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Ferencz Balázs
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
Kahotek Bálint
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
5. osztály
ONKDE42Ezüst400.002376 mNagykanizsa, Csónakázó-tó
229.Dósa Máté
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Szabó Félix
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Szutyányi Zétény
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
ONKDE43Ezüst400.002400 mDunaújváros, Szoborpark
230.nincs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Kiss-Ferenczi Bíborka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Lukács Kira Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
GPDE108Ezüst400.002434 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
231.Levlik Laura Anna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kristál Natália
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sebő Zsófia
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE109Ezüst400.002472 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
232.Sütő Benett
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Frankó Iván
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Marczi Dominik József
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
ONKDE44Ezüst400.002540 mSárospatak, Várkert
233.Csirke Csenge
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Méhész Korina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Kovács Zita Petra
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
SZJDE54Ezüst400.002562 mEger, EKE Campus
234.Darvas Barna
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Boczkó Benedek
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Egerszegi Dániel
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
GPDU9Ezüst400.002639 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
235.Kladiva-Farkas Otmár
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Muszely Kristóf
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kalinowski Albert
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDU10Ezüst400.002750 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
236.Földi Jázmin
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Kürti Nikolett
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Berkes Gábor
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
SZJDE58Ezüst400.002760 mEger, EKE Campus
237.Domonkos Hunor Gábor
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Nacsa Péter
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Pajor Zsombor
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE55Ezüst400.002814 mSzeged, Erzsébet-liget
238.Antal Zétény
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Kis Patrícia
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Hegyi Jázmin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
SZJDE60Ezüst400.002829 mEger, EKE Campus
239.Gacsal Márk
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Pusomai Tamás
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Major Máté
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
SZJDE59Ezüst400.002856 mEger, EKE Campus
240.Nagy Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Katyi Nimród
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Várai Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
ONKDE54Ezüst400.002904 mDombóvár, Szigeterdő
241.Kántor Zsigmond
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Lukács Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Topa-Szabó Benedek
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
ONKDE49Ezüst400.002948 mTamási, Parkerdő
242.Zákányi Léna
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
5. osztály
Csajbók Olivér Péter
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
5. osztály
Büki Levente Árpád
Barcsi Arany János Általános Iskola, Barcs
5. osztály
ONKDE47Ezüst400.003058 mNagyatád, Széchenyi István park
243.Kínyó Karina
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Kovács Hanna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
Szűcs Dorottya
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
6. osztály
GPDE107Ezüst400.003089 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
244.Görgei Ivett
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Csőke Csenge
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kovács Ráhel
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE50Ezüst400.003096 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
245.Loibl Eszter
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Magyar Krisztina
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Harsányi Olívia
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
ONKDE55Ezüst400.003120 mTamási, Parkerdő
246.Straub Krisztina
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Bakó Dóra
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
Burnyoczki Alexandra
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tamási
5. osztály
ONKDE48Ezüst400.003128 mTamási, Parkerdő
247.Bartl Zsófia
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Csík Júlia
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Osztrogonácz Alina
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
5. osztály
GPDE112Ezüst400.003181 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
248.Berényi Botond
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Küzdő Péter
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Szabó Soma
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
SZJDE56Ezüst400.003192 mPécs, Zsolnay-negyed
249.Gerlei Hanga
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Horváth Liliána
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
-
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE57Ezüst400.003240 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
250.Füzy Soma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kökény-Kiss Bence
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Tóth Olivér
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
GPDE116Ezüst400.003249 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
251.Buliczka Csombor
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Czinke Áron
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Pálfi Fülöp
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
GPDE115Ezüst400.003254 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
252.Füzesi Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Körmendy Viktória
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Nemes-Nagy Dóra Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE113Ezüst400.003297 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
253.Pataki Samu
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Tarpataky Hary Botond
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Mihály Máté
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
GPDU12Ezüst400.003400 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
254.Ritz Levente
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Nagy Dominik
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Tóth Richárd
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
GPDE121Ezüst400.003451 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
255.Majoros Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Hajdu Vajk
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Hugyina Márk László
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
SZJDE62Ezüst400.003456 mEger, EKE Campus
256.Jerémiás Hanna
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Körmendi Júlia
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Sulyok Máté
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE61Ezüst400.003483 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
257.Minyó Dávid
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Shehata Amir
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Szalay Kristóf
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
ONKDE62Ezüst400.003509 mMakó, Petőfi park
258.Cselik Mandula
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Hohl Barnabás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Fazekas Csongor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
ONKDE52Ezüst400.003536 mBalatonalmádi, Kikötő park
259.Juhász Anna Míra
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Pápa Kamilla
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Zádori Dorina
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
ONKDE51Ezüst400.003537 mDunaújváros, Szoborpark
260.Andó Sára Zita
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Kiss Anna Veronika
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
GPDE111Ezüst400.003547 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
261.Nagy Balázs
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Beke Tünde
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Gombár Dóra
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
ONKDE57Ezüst400.003556 mSárospatak, Várkert
262.Paksi Attila
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Németh Kristóf
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Horváth Máté
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE63Ezüst400.003600 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
263.Zakor Bercel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Tóth-Tarnawa Botond
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Harkányi Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
GPDE120Ezüst400.003628 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
264.Czimmer Bendegúz
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Gondos Botond
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Gyarmathy Attila
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE118Ezüst400.003635 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
265.Alonso-Ibarra Dániel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Borbély Réka Magdolna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Polai Luca
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE53Ezüst400.003668 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
266.Horváth Ábel
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Kálmán Gergő
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Juhász Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
ONKDU12Ezüst400.003690 mDombóvár, Szigeterdő
267.Fenyvesi Zsófia
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kulik Eszter
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Varga Csenge
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE56Ezüst400.003720 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
268.Orsós Mária
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Nagy Patrik
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Jámbor Boldizsár
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
ONKDE58Ezüst400.003886 mTamási, Városi Művelődési Ház
269.Gubik Marcell
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Hrivnák Alex Béla
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Kocsonyi Bálint
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
SZJDE64Ezüst400.003904 mSzeged, Erzsébet-liget
270.Poroszka Péter
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Sulyok Márton
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
Csikó Bence
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
5. osztály
ONKDE61Ezüst400.003937 mSárospatak, Várkert
271.Gergely-Ágh Laura
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Péter Janka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Simon Anna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
GPDE119Ezüst400.003963 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
272.Koós Kende Gergő
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Lukács Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Vincze Szilvia
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
ONKDU13Ezüst400.004110 mDombóvár, Szigeterdő
273.Marosi Nimród
Kaposszekcsői Általános Iskola, Kaposszekcső
5. osztály
Deli Dominik
Kaposszekcsői Általános Iskola, Kaposszekcső
5. osztály
Kardos Réka
Kaposszekcsői Általános Iskola, Kaposszekcső
5. osztály
ONKDE59Ezüst400.004182 mDombóvár, Szigeterdő
274.Mátrai Álmos Árpád
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kis Boldizsár
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Svábik Alex Zétény
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
SZJDE65Ezüst400.004216 mEger, EKE Campus
275.Dóczi Anna
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
6. osztály
Prókai Panni
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
6. osztály
Tóth Csenge Veronika
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
6. osztály
ONKDE64Ezüst400.004318 mPaks, Városi strand előtti tér
276.Harcs Emília Alexa
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Horváth Anna Ilona
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Páble Gréta
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE60Ezüst400.004389 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
277.Kovács Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kovács Ágnes Julianna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tari Pongrác
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
GPDE117Ezüst400.004428 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
278.Gulyás Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Schwind Márk
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Jakab Patrik
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
ONKDE63Ezüst400.004644 mDombóvár, Szigeterdő
279.Csölle Anna
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Huszka Laura
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Rigó Klára
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE65Ezüst400.004699 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
280.Fajta Bálint
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Brunczel Ágota
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ferenczi Kornél
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
ONKDE69Ezüst400.004800 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
281.Fekete Olivér
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Szemerédi Áron
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Szeri Ágnes
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE78Ezüst400.004840 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
282.Juhász Lóránd
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Borbély Bálint
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Virág József
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE81Ezüst400.004840 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
283.Baranyai Bíborka Panna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Daubner Anna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vikman Eliza
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE66Ezüst400.004920 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
284.Bényi Blanka
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Rádi Hanga
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Török Hanna
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE74Ezüst400.004920 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
285.Bukodi Dóra Anna
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Csiszér Zsófia
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Szivos Dániel
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
ONKDE66Ezüst400.004932 mGyula, Várkert
286.Helembai Kevin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Helembai Martin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Horváth-Varga Botond
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
ONKDE68Ezüst400.004953 mMakó, Petőfi park
287.Kónya Marcell
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Simicska Noel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Szabó-Desits Bence
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE73Ezüst400.005000 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
288.Farkas Flóra
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Tóth-Seres Zoé
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Erdélyi-Király Zsolt
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
ONKDE67Ezüst400.005000 mCegléd, Gubody park
289.Bukodi Máté István
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Rágyanszki Dominik
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Pardi Patrik
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
ONKDE70Ezüst400.005040 mGyula, Várkert
290.Dávid Dorina
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Gorgyán Hanna
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Gál Regina Sára
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
ONKDE77Ezüst400.005160 mMór, Lamberg-kastély park
291.Stumpf Zsigmond
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Kovács Zoltán
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Nincs
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
ONKDE75Ezüst400.005240 mMór, Lamberg-kastély park
292.Kovács-Hagyó Márton
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Zamani Mátyás
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Tóth Huba
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
ONKDE79Ezüst400.005240 mMór, Lamberg-kastély park
293.Flatsker Emma
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Ujcz Csenge
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Nincs
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
ONKDE80Ezüst400.005240 mMór, Lamberg-kastély park
294.Hegedűs Liliána
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kapus Éva
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Palatinus Fanni
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE71Ezüst400.005440 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
295.Horváth Áron
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Incze Judit
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Gőgös Balázs
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
ONKDE72Ezüst400.005600 mDombóvár, Szigeterdő
296.Kátai Fruzsina
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Kasos Zita
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Rémai Zoé
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
ONKDE76Ezüst400.005600 mMór, Lamberg-kastély park
297.Vétek Kornélia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Kádár Jázmin
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Kiss Zsófia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
SZJDE67Bronz372.62938 mDebrecen, DE Campus
298.Lázár Barnabás
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Kuti Benjamin
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Kuti Kamilla
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
ONKDE82Bronz365.11966 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
300.Csontos Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fülöp Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Geszler Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
SZJDE69Bronz356.07768 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
301.Farkas-Csamangó Benedek
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Kondás Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Tóth András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
SZJDE70Bronz351.121400 mSzeged, Erzsébet-liget
302.Engi Dorka Ágnes
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Farkas Dominika Nóra
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Szvoboda Sára
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
SZJDE71Bronz350.821197 mSzeged, Erzsébet-liget
303.Csabai Péter zalán
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Bolyki Szabolcs Bence
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Juhász Kornél Tamás
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
GPDE122Bronz350.061305 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
304.Chaben Izabella Nikolett
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kovács Zorka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Székely Vivien
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
GPDE123Bronz348.611896 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
305.Bóta Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Holderith Anna
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Stefkó Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
ONKDU14Bronz348.391240 mBudapest 16. kerület, Sashalmi erdő
306.Hingl Zsombor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szabó-Forrai Detre
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szabó Nimród
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
ONKDE83Bronz346.811320 mSzentes, Széchenyi-liget
307.Weisz Barnabás
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Kovács Zalán
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Horváth Jázmin
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
GPDE124Bronz346.081112 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
308.Gergely Viktória Réka
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Novák Ábel
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
Szekulesz Blanka
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
6. osztály
SZJDE72Bronz345.641507 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
309.Telegdy Mira
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Kadosa
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Lakner Leonárd
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE125Bronz343.791279 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
310.Dorogi Zsófia
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Keczán Emma
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Farkas Mira
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
SZJDE73Bronz343.211876 mDebrecen, DE Campus
311.Rajna Lea
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fekete Boróka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE126Bronz341.761623 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
312.Máthé Boldizsár
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Buzás Botond
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Moezzi Szemira
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
SZJDE74Bronz341.021260 mPécs, Zsolnay-negyed
313.Pandur Bence
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Horváth Adrián
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Mozdény László
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE84Bronz340.521233 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
314.Gazsi Levente
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szabó Dóra Klára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szabó Zalán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
ONKDE85Bronz336.971608 mMiskolc, Népkert
315.Milák Bence
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Veres Ákos
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Varga Zoltán
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
SZJDE75Bronz336.481125 mDebrecen, DE Campus
316.Fábry Lilla
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mágori Nóra
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bíró Zsuzsanna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE127Bronz336.371573 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
317.Golecz Lelle
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Nguyen Phuong Linh
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Papp Lili Emma
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
GPDE128Bronz334.751476 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
318.Szelle Laura
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Szabó Gréta
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Kiss Viktória
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE86Bronz334.751690 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
319.Zorkóczi Mór
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Vállai Balázs
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Horváth Botond
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
SZJDE76Bronz334.521722 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
320.Ács-Szabó Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Balogh Szilvia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Haraszti Lili
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
SZJDE77Bronz334.181206 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
321.Köstner Dániel
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Adamis Bernát
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Kollár Barnabás
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
GPDE129Bronz334.111591 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
322.Radovits Flóra Réka
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Szöllősy Kata Dóra
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Halmos Noémi
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
GPDU13Bronz333.631580 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
323.Temesvári Zoltán
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Török Kolos János
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
GPDE130Bronz333.551837 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
324.Flinta Lilla Ildikó
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Seres Rita
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Szivos Dóra
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
ONKDE87Bronz333.201950 mGyula, Várkert
325.Sebestyén Máté
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bobák Eszter
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Jámbor Sára
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
SZJDE78Bronz332.881768 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
326.Szabó Lili
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Trunk Eszter
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Zank Sarolta
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
SZJDE79Bronz332.681596 mPécs, Zsolnay-negyed
327.Cser-Palkovics Zsófia
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Lantos Gergő
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Nincs
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE88Bronz332.581980 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
328.Baranyi Lilla
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bende Zsófia
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tápai Anna
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE131Bronz332.321472 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
329.Sándor Alíz
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Balogh Júlia Linett
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Varga Emma Mária
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
SZJDE80Bronz332.281932 mDebrecen, DE Campus
330.Kovács Jázmin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Nagy Tekla
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
nincs
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
SZJDE81Bronz331.961620 mPécs, Zsolnay-negyed
331.Földházi Sára
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Fülöp Jázmin
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Lőrincz Anna Gabriella
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
ONKDE89Bronz331.471441 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
332.Szücs Diána
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Kovács Kitti
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Csóli Viktória
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
GPDE132Bronz331.271975 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
333.Sebestyén Hanna Borbála
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pásztor Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Kiara
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE133Bronz331.161644 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
334.Papp Szabolcs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Jázmin
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Lili Nóra
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE134Bronz331.011558 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
335.Kádár Jenő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Pető László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Földi Ákos
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
SZJDE82Bronz330.611920 mDebrecen, DE Campus
336.Keszler Enikő
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Németh Petra
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Tornai Magdolna Anikó
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE135Bronz329.231954 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
337.Fodor Élon
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Fodor Zoé
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
nincs
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
ONKDE90Bronz329.232278 mKaposvár, Berzsenyi park
338.Nagy Áron
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Soós Ákos Bendegúz
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szabó Zsombor
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE83Bronz327.832502 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
339.Kovács Ádám
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Mihály Gergely
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
Román Ádám
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III.
6. osztály
GPDE136Bronz327.771839 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
340.Pethő Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Zentai Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Radics Bánk
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
SZJDU4Bronz326.511008 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
341.Amin Marcell
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Neviczky Eduárd
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
GPDE137Bronz326.362023 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
342.Nagy Zóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Lujber Hédi
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Buzsáki Adél
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
SZJDE84Bronz326.001573 mPécs, Zsolnay-negyed
343.Csige Lilla
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Horváth Szilvia
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Molnár Emese
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE138Bronz325.241398 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
344.Dombi Gréta
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Dorottya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Balogh Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE139Bronz325.101111 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
345.Takács Inez
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bőhm Veszna Sarolta
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Gyulai Kirill Krisztián
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
SZJDE85Bronz324.601778 mPécs, Zsolnay-negyed
346.Németh Linett
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
6. osztály
Magyar Szofi
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
6. osztály
Tarics Réka
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
6. osztály
GPDE140Bronz323.861479 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
347.Kenéz Zsófia
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pulay Sarolta
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE141Bronz323.691763 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
348.Kákonyi Laura
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Orovica Vendel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Cser Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
SZJDU5Bronz323.641008 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
349.Kerekes Luca
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Gnáj Balázs
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Tisza Lilla
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
SZJDE86Bronz323.081848 mDebrecen, DE Campus
350.Némethy Boglárka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Péter Bernadett
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kopik Alíz
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE142Bronz323.03994 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
351.Bozó Honorka Hanna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Gyenes Adél
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Poszert Zalán
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
ONKDE91Bronz322.492196 mSzentes, Széchenyi-liget
352.Balogh Virág
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Hervai Miksa
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Szilágyi Boróka
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
SZJDE87Bronz321.912322 mPécs, Zsolnay-negyed
353.Markó Patrik
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Szűcs Kornél
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Pákolitz Tamás
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE92Bronz321.881390 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
354.Cinaroglu Hunor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Németh Medárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gábor Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE143Bronz321.542058 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
355.Mondik Róbert István
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Hegedüs Áron
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Kelemen Kristóf
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
SZJDE88Bronz321.492340 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
356.Balla Botond
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Buzsik Barnabás
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Hegedűs Cseke Levente
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE144Bronz321.341614 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
357.Haász Janka
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Kolb Bodza
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Sárkány Boglárka
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
SZJDE89Bronz321.221518 mPécs, Zsolnay-negyed
358.Nagy Hanna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Harkai Kamilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Becze Blanka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
GPDE145Bronz321.071309 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
359.Bóna Botond
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vágenhoffer Richárd
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kuglits Márk
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE90Bronz320.921599 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
360.Darabos Dorka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Kovács Viktória Judit
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Lángi Adrienn
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
5. osztály
ONKDE93Bronz319.942700 mSzentes, Széchenyi-liget
361.Horváth László
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Jákói Balázs
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
Baár Dániel
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
6. osztály
GPDE146Bronz319.881479 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
362.Dröszler Viktória
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Nóra
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Barna Vivien
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
ONKDE94Bronz319.042286 mBudapest 4. kerület, Szilas park
363.Sipos Márton
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Gulyás Imre
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Harman Benedek
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
SZJDE91Bronz318.681518 mSzeged, Erzsébet-liget
364.NINCS
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csányi Flóra
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pallagi-Schneider Hanga
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE147Bronz318.361841 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
365.Heigl Regina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szoboszlai Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Gécs Luca
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
GPDE148Bronz317.722239 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
366.Fábián Lilla
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Lőrincz Anna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Rácz Panna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
SZJDE92Bronz317.672363 mPécs, Zsolnay-negyed
367.György Brendon
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Csapó Levente Zalán
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Layton Patrick
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
ONKDE95Bronz317.491806 mKaposvár, Berzsenyi park
368.Kerekes Bonifác
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Pálinkás Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Bene Dénes
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDE149Bronz317.282289 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
369.Bata Mihály
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gujzer Gergő
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Levente László
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
ONKDE96Bronz317.261875 mBudapest 4. kerület, Szilas park
370.Szabó Tifani
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Zselyke
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szemenyei Klára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDE150Bronz317.241796 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
371.Györe Csenge
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Gaál Borbála Réka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Wéber Zita
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
SZJDE93Bronz316.892470 mPécs, Zsolnay-negyed
372.Olasz Léna
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Bajsz Emma
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Dénes Zsófia
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
SZJDU6Bronz316.331072 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
373.Hegymegi Zsófia Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Sarolta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Léna Enikő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
SZJDE94Bronz315.691736 mDebrecen, DE Campus
374.Rimányi Barnabás
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Balassy András
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Tóth Dániel
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
GPDU14Bronz315.331614 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
375.Rehák Szonja
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Müller Emma
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Gündisch Borbála
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
ONKDE97Bronz315.042322 mPilisszentiván, Slötyi
376.Breier Sára Mária
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Kovács Fruzsina
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Bicsérdi Léna
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
SZJDE95Bronz314.972278 mPécs, Zsolnay-negyed
377.Martin Csenge
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Kozarics Jasna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bosnyák Milán Miron
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
SZJDE96Bronz314.932312 mPécs, Zsolnay-negyed
378.Csordás Lili
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Font Vivien
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szilák Emma
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE97Bronz314.911815 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
379.Kelenik Emma
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Kuska Adél
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Turbék Boglárka
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
GPDE151Bronz314.662194 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
380.Varga Lilla
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lerchner Botond
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Zille
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE152Bronz314.612298 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
381.Dobai Emma
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Gál Áron
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Dévényi Péter Dávid
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
GPDE153Bronz314.511276 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
382.Szathmári Melinda
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Marján Míra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Tóth Hanna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
SZJDE98Bronz314.262278 mDebrecen, DE Campus
383.Varga András Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Vasúth Tamara Zsófi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kővári Maja
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
SZJDE99Bronz313.951125 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
384.Csomor Martin
Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kiss Boglárka Angyalka
Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Sebestyén Bálint
Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE100Bronz313.511716 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
385.Csendes Eliza
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Tornyai Nikolett
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Hadászi Borbála
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
SZJDU7Bronz313.431716 mDebrecen, DE Campus
386.Dunay Dorka
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Garas Zóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Oroszki Lara
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE154Bronz313.312223 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
387.Pogány Barnabás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Kun Barnabás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Kiss Fruzsina
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
GPDU15Bronz313.301304 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
388..
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Dancs István
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Reszelő Amira
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
SZJDE101Bronz313.192451 mSzeged, Erzsébet-liget
389.Kokas Milán
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
SzedLják Hanna Bettina
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Papp Mariann Katalin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
SZJDE102Bronz312.982295 mDebrecen, DE Campus
390.Molnár Kristóf
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Budai Bálint
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Lengyel Balázs
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE103Bronz312.731599 mSzeged, Erzsébet-liget
391.Ivánfai Kolos
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Lengyel Krisztián
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Torma Richárd
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE104Bronz312.692680 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
392.Szalai Gellért László
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Zemankó Nátán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Sötéth Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
ONKDE98Bronz312.481330 mDunaújváros, Szoborpark
393.Nagy Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Takács Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Tamás Bálint Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
ONKDE99Bronz312.331890 mMiskolc, Népkert
394.Bohner Balázs
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Bohner Bernadett
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Grecz Hanna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE155Bronz311.662408 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
395.Hornyák Hajnal Lenke
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Kóródy Réka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Baksa Dániel
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
SZJDE105Bronz311.152261 mPécs, Zsolnay-negyed
396.De la Casse Rebeka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pitrik Júlia
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy-Mélykúti Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE156Bronz311.012143 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
397.Bakk Via
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Juhász-Nagy Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ozsvári Zoé
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
ONKDE100Bronz310.022565 mMiskolc, Népkert
398.Fülöp Olívia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kőszeri Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDU16Bronz309.731118 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
399.Birke Alexandra Orsolya
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Csépány Enikő
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE157Bronz309.631735 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
400.Csányi Bertalan
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Nyulász Ádám
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
Zsivicz Máté
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
6. osztály
SZJDE106Bronz309.421596 mSzeged, Erzsébet-liget
401.Pallai-Wéber Áron
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Pintér Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Convento Christopher Antonios
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
SZJDE107Bronz309.251965 mPécs, Zsolnay-negyed
402.Andrási Borka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Fekete Száva Anikó
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Rideg Nikolett
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
ONKDE101Bronz309.231952 mVác, Duna-part
403.Budi Armando
Budapest School P10, Budapest
5. osztály
Merlini Leonardo
Budapest School P10, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest School P10, Budapest
5. osztály
GPDU17Bronz309.221118 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
404.Dombai Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Popovics Bálint
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Mezei Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDE158Bronz309.181949 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
405.Sleisz Noémi
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szokoji Léna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szávai Réka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
GPDE159Bronz308.461966 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
406.Golubov Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Simigla Szonja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Gyöngyösi Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
ONKDE102Bronz308.252838 mDunaújváros, Szoborpark
407.Házi János Dániel
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Taligás Zalán
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Végh László Viktor
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE160Bronz308.071318 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
408.Marton-Bódi Márton
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Budavári Bulcsú
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Serbán Áron
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
SZJDE108Bronz308.071680 mPécs, Zsolnay-negyed
409.Gácsi Emma
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Hanula Boldizsár
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Georgopulosz Georgiosz
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
GPDU18Bronz307.691446 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
410.Kalincsák Ákos
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Papp Dániel
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Papp Bertalan
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
ONKDE103Bronz307.402413 mPilisszentiván, Slötyi
411.Tar Bendegúz
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Szecső Benedek
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kertész Dániel Noé
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE161Bronz307.261921 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
412.Szabó Zsőfia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Gyöngyösi Nikoletta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Sipos Karina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
ONKDE104Bronz306.931862 mDunaújváros, Szoborpark
413.Kurucz Keve
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Faránki Gergő
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Kocsis András
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
SZJDE109Bronz306.682375 mPécs, Zsolnay-negyed
414.Szabó Vivien
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Milák Nóra
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Tóth Tímea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
SZJDE110Bronz306.122085 mDebrecen, DE Campus
415.Kovács Zsolt
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Gál Milán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Kovács Benjámin
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
SZJDE111Bronz305.772882 mSzeged, Erzsébet-liget
416.Mahmoud Lara
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Hevér Anna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szombathy Anna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE112Bronz305.601815 mSzeged, Erzsébet-liget
417.Kemény Ambrus
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Frank Mira
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Wéber Laura
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
GPDE162Bronz305.312006 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
418.Löcher Ákos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Harrer Nándor Ádám
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bara Levente
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
GPDE163Bronz304.943033 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
419.Bán Dávid
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Kovács Dénes
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Nagy Benjámin
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE164Bronz303.941563 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
420.Gór- Nagy Katalin
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Kovács Máté
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Fejes Anna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
SZJDU8Bronz303.772394 mDebrecen, DE Campus
421.Fehérvári Emma
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Grósz Lili
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Dankovics Virág
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
GPDE165Bronz303.191893 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
422.Csüllög Dániel
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Kovács Krisztián
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Szalisznyó-Szvetlik Simon
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
GPDE166Bronz302.251765 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
423.Mókus Fanni
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Weisz Rebeka
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Herczeg Hanga
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
GPDE167Bronz301.631884 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
424.Locsmándi Bálint
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Szabó Ákos
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
NINCS
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
ONKDE105Bronz301.562268 mSopron, Erzsébet-kert
425.Mura Liza Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nemes Éva Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabó Dóra Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
SZJDE113Bronz301.002125 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
426.Hajder Domonkos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Makra Zétény
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Horváth Olivér László
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE168Bronz300.751969 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
427.Donát Lara Hanna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kalmár Sára
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Zalavári Szonja Virág
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE114Bronz300.001452 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
428.Aczél Ádám
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Kun Liliána
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Tóth Ármin Benedek
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
SZJDE117Bronz300.001722 mPécs, Zsolnay-negyed
429.Gönczi Zsófi
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Búzás Eszter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ámon Abigél
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
GPDE173Bronz300.001771 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
430.Gárdonyi Ágoston
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mihalkovics Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bende Nimród
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
GPDE172Bronz300.001799 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
431.Bugyi Ariella
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Minkó Mira
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Lázár Izabella
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
GPDU19Bronz300.001813 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
432.Kima Regina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Kiss Jázmin
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Szilágyi Szonja
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
SZJDE116Bronz300.001875 mDebrecen, DE Campus
433.Boncz Mária Anna
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szabó Antal
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Vas Máté
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
SZJDE115Bronz300.001876 mEger, EKE Campus
434.Papp Nimród
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Szulyák Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Vogel Patrick
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
SZJDE118Bronz300.001890 mDebrecen, DE Campus
435.Budai Marcell
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Krenács Patrik Bence
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Varga Zétény
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE119Bronz300.001935 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
436.Bacso Márk
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Farkas Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Győri Viktor Samu
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE170Bronz300.002060 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
437.Klacskó Anna
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Noémi
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jakab Regina
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDU22Bronz300.002099 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
438.Kazi Anett
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Pintér Jázmin
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Rácz Noémi
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
SZJDE120Bronz300.002100 mSzeged, Erzsébet-liget
439.Kovács Dorina
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Nagy Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Tóth Emma
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
SZJDE121Bronz300.002142 mSzeged, Erzsébet-liget
440.Makai Csanád
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Gál András
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Szántó Szabolcs
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
SZJDE124Bronz300.002193 mDebrecen, DE Campus
441.Bársony Imola Barbara
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Papp Ágoston
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Varsányi Zsombor Barnabás
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE169Bronz300.002231 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
442.Egyed Olivér
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
5. osztály
Mudris Benjámin
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
5. osztály
Maczó barnabás
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
5. osztály
SZJDE123Bronz300.002261 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
444.Boldis Anna
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Berke Amina
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wágner Zsófia
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDU21Bronz300.002293 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
445.Tölli-Berki Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Lázár Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Csermely Mihály
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
SZJDU9Bronz300.002295 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
446.Both Luca Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Both Zoé Boróka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Bogár Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
GPDE175Bronz300.002297 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
447.Hunyadi zsolt
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Csúcs Lilien
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
Bezdány Dániel
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
5. osztály
SZJDE129Bronz300.002304 mSzeged, Erzsébet-liget
448.Nagy Luca Nóra
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Váki Zalán
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Várnai Gergő Zoltán
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
SZJDE130Bronz300.002356 mDebrecen, DE Campus
449.Rudolf Levente
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Hao Angel
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Schmoll Bence
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE176Bronz300.002381 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
450.Nagy Csaba
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Péntek Gergő
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Balogh Csaba
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
SZJDE126Bronz300.002394 mDebrecen, DE Campus
451.Hadházi Bodza
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Midani Zoé
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vidovszky Hanga
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE174Bronz300.002397 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
452.Varga Janka
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Soós Lívia
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
Fekete Eszter
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár
6. osztály
ONKDE109Bronz300.002400 mSopron, Erzsébet-kert
453.Miklós Kira Amira
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Prim-Gellei Panna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Fodor Lilla Ildikó
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE178Bronz300.002406 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
454.Kiss Piroska
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
6. osztály
Fehér Ákos
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
6. osztály
Goda András
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
6. osztály
ONKDE106Bronz300.002430 mPilisszentiván, Slötyi
455.Mérei Barnabás
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ötvös András
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Varga Domonkos
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
GPDE181Bronz300.002435 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
456.Makai Réka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Papp Villő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Szepesi Dóra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
SZJDE122Bronz300.002448 mDebrecen, DE Campus
457.Zelei László
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Rózsi László
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
Bite Brigita
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
6. osztály
SZJDE131Bronz300.002466 mSzeged, Erzsébet-liget
458.Kulcsár Bence
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
Vogel Christian
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
6. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
SZJDE135Bronz300.002489 mDebrecen, DE Campus
459.Pittner Zsófia Lili
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horánszky Zsófia
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dávid Csenge
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE180Bronz300.002530 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
460.Benkovics Boglárka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Kertész Lili
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Májer Dorina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
GPDE183Bronz300.002588 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
461.Kozák Botond
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Koósz Márton Péter
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
NINCS
Sziget Suli Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
GPDU20Bronz300.002591 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
462.Lukács-Tepfenhárt Kiara
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ráthonyi Csenge
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Móricz Boróka Jázmin
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
SZJDE132Bronz300.002662 mDebrecen, DE Campus
463.Sinka Zsófia Lilla
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Tholt Katalin
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Nagy Eszter Dóra
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
ONKDE110Bronz300.002728 mVác, Duna-part
464.Tóth Péter
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Tajnai Balázs
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Csatordai Lajos
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
ONKDE114Bronz300.002730 mSzentes, Széchenyi-liget
465.Laczkó Zsófia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Egri Csenge
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Tőzsér Blanka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
SZJDE142Bronz300.002783 mDebrecen, DE Campus
466.Tamás Eszter
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tóth-Fenyvesi Zoé
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Knoll Henrietta
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE134Bronz300.002783 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
467.Pataki Fanni
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Merzsán Dávid
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Boda Máté
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
SZJDE127Bronz300.002793 mSzeged, Erzsébet-liget
468.Demendi Alíz
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Oláh Linda
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zalka Dóra
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
ONKDE107Bronz300.002835 mBudapest 4. kerület, Szilas park
469.Cserpes Panka
Monori Jászai Mari Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kéri Veronika Róza
Monori Jászai Mari Általános Iskola, Monor
6. osztály
Magócsi Emese
Monori Jászai Mari Általános Iskola, Monor
6. osztály
ONKDU16Bronz300.002904 mVecsés, Szent István tér
470.Almási Anna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Mák Dániel
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Kovács Bálint
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
SZJDE125Bronz300.002919 mPécs, Zsolnay-negyed
471.Bagin Dorka
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Barkaszi Ádám
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Rácz Lora
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
ONKDE111Bronz300.002921 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
472.Juhász Vince Bendegúz
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Karaba Péter András
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Kőszeri Máté Simon
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
GPDE179Bronz300.002934 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
473.Mohai Ajsa
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ackermann Laura
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Lendvai Molli
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
SZJDE137Bronz300.002967 mPécs, Zsolnay-negyed
474.Gózon Borka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bécsy Dorottya
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Horváth Elena
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
ONKDE115Bronz300.002970 mBalatonalmádi, Kikötő park
475.Barkóczi Zsombor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Mucsi Donát
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Pusztai Ábel
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
ONKDE120Bronz300.002990 mMakó, Petőfi park
476.Kurcsics Máté
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kulik Norbert
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy Lóránt Pál
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
SZJDE128Bronz300.003014 mDebrecen, DE Campus
477.Szabó Szilárd
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hegyi Levente
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss-Pető Kende
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE182Bronz300.003029 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
478.Papp Bernadett
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Paraj Máté
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Sal Kamilla
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
ONKDE123Bronz300.003036 mGyula, Várkert
479.Bánki Nikolett
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Bobány Betta Gréta
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Gáll Natália Panna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
SZJDE133Bronz300.003050 mPécs, Zsolnay-negyed
480.Csóvári-Katona Boróka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kontreczki-Catalan Lúcia Benedikta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Szederkényi Dorottya
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
ONKDE108Bronz300.003080 mVác, Duna-part
481.Bagó Péter
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Fabó Marcell
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kádár Simon
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
ONKDE116Bronz300.003082 mBalatonalmádi, Kikötő park
482.Kocsis Johanna
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Cserhalmi Nóra
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Simon Sára
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
GPDE184Bronz300.003097 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
483.Jánosovits Miklós
Monori Jászai Mari Általános Iskola, Monor
6. osztály
Nagy Gellért
Monori Jászai Mari Általános Iskola, Monor
6. osztály
Pánczél Mihály
Monori Jászai Mari Általános Iskola, Monor
6. osztály
ONKDU15Bronz300.003105 mVecsés, Szent István tér
484.Debreczeni Hajnalka
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Zoljánszki Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
ONKDE118Bronz300.003125 mVác, Duna-part
485.Mester Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Szegedi Barnabás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Both Laura
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
ONKDE122Bronz300.003174 mBalatonalmádi, Kikötő park
486.Lénárt Enikő
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Zsíros Rihárd
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Andrássy Hanna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
ONKDE124Bronz300.003200 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
487.Ármós Benjamin Dominik
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Gróf Lia
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Kovács Jázmin Lilien
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
SZJDE141Bronz300.003216 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
488.Gyulai Vilmos
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Nagy Botond
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kómár Benett
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE138Bronz300.003240 mSzeged, Erzsébet-liget
489.Szendrei Bence
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ugrin Zalán
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ungvári Zsolt
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
ONKDE112Bronz300.003250 mCegléd, Gubody park
490.Molnár Tamás
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Szécsi Bendegúz
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Bóna Dániel
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE119Bronz300.003264 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
491.Gelencsér Ábel
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
5. osztály
Román Richárd
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
5. osztály
Bibor Blanka
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
5. osztály
SZJDE143Bronz300.003302 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
492.Resál Botond
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Dudás Gorán Márk
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ipacs András László
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
SZJDE140Bronz300.003328 mPécs, Zsolnay-negyed
493.Mucza Zsófia
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Gábor Hanna
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Dénes Nimród
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
SZJDE145Bronz300.003336 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
494.Béki Bettina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Hajzuk Marcell
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Gécs Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
GPDE177Bronz300.003343 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
495.Ábrahám Botond
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Major Ferdinánd
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Kiss Botond
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE117Bronz300.003348 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
496.He Peilin Lilla
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Móricz Tímea
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zerinváry-Simon Léna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDU23Bronz300.003351 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
497.Csiga Bora
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Ábrahám Fanni
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Ágfalvi Zsófia
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE113Bronz300.003400 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
498.Szőke Hanna
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Lakatos Dénes
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
NINCS
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE126Bronz300.003416 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
499.Magony Zina
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Monoki Csenge Dóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Nincs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
ONKDE121Bronz300.003528 mTörökszentmiklós, Városi Park
500.Árkovits Gergely
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Király Bence
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Petróczi Dávid
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE136Bronz300.003562 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
501.Polányi Levente
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
Németh Mátyás
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
Mogyorósi Barna
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE146Bronz300.003596 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
502.Ivánfi Zsófia
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Pozsgai Anna
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Varga Zselyke
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE147Bronz300.003640 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
503.Cseh Brenda
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Horváth Anna
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Pásztor Anna
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE125Bronz300.003720 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
504.Csókás Dávid
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Virághalmi Lilla
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Jankovits László
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
ONKDE127Bronz300.003741 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
505.Chauhan Lili
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Egerszegi Rebeka
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Hornyák Zselyke
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
SZJDE144Bronz300.003750 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
506.Bozga Dóra Anna
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Román Lili
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Szántai Norbert Antal
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
ONKDE130Bronz300.003937 mGyula, Várkert
507.Somogyi Alíz
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Pintér Dóra
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tóth-Dänhardt Korina
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
SZJDE139Bronz300.004031 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
508.Kilvinger Márton Attila
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Seres Csanád
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
Vajda Milán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
6. osztály
ONKDE128Bronz300.004200 mGyula, Várkert
509.Faragó Szabolcs
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Rézműves Károly
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Zahola Zalán
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
ONKDE132Bronz300.004488 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
510.Vitális Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Csongrádi Csanád
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Orosz Márta
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
ONKDE129Bronz300.004556 mTörökszentmiklós, Városi Park
511.Duli Angelika
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Szarvák Veron Réka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Tóth Fruzsina
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
ONKDE131Bronz300.004712 mTörökszentmiklós, Városi Park
512.Jacsó Panna Flóra
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Lakatos Bátor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Kovács Kamilla
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
ONKDE134Bronz300.004797 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
513.Bollók Róza
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Patai Sára
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Molnár Csenge
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
ONKDE137Bronz300.004800 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
514.Csuka Nadin
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Hideg Zita
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Tóth Beatrix
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
ONKDE147Bronz300.004800 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
515.Kelemen Noa
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Halász Fruzsina
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Szabó Sára
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
ONKDE133Bronz300.004800 mCegléd, Gubody park
516.Lakos Linda
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Lukács Gréta
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Bartos Júlia
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
ONKDE143Bronz300.004840 mCegléd, Gubody park
517.Czeglédi Luca
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kelemen Anna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
NINCS
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
ONKDE142Bronz300.004840 mBalatonalmádi, Kikötő park
518.Szöllősi Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Hodut Alex
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Kohon Annamária
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
ONKDE146Bronz300.004920 mTörökszentmiklós, Városi Park
519.Szatmári Iván
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Varga Zoltán
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Radics Dominik
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
ONKDE135Bronz300.004920 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
520.Varjassy Kéra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Tamaskó Milla
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Révi Dalma Zsófia
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE144Bronz300.004960 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
521.Borsos Dávid
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Berecz Áron
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
NINCS
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
ONKDE141Bronz300.005000 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
522.Zakar Sára
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Molnár Enikő
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Tóth Borka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
ONKDE136Bronz300.005040 mCegléd, Gubody park
523.Ignácz Vajta
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Nagygyörgy Bence
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
NINCS
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
ONKDE139Bronz300.005160 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
524.Andrekovics Krisztián
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Horváth Milán
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Kádár Gusztáv
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
ONKDE145Bronz300.005200 mTörökszentmiklós, Városi Park
525.Manhalt Bálint
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Brachinger Lénárd
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Csillag Ádám
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE148Bronz300.005360 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
526.Baráth Liliána Jázmin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ficzere Noémi
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Szél Hanna Olimpia
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
ONKDE140Bronz300.005520 mTörökszentmiklós, Városi Park
527.Horváth-Morvai Regő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Czibulka Helka Lilla
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Salamon Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
ONKDE138Bronz300.005560 mKomárom, Monostori erőd
529.Miklovicz Laura
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Koncz Lili
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Regős Dóra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
ONKDU17Bronz254.891000 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
530.Tóth Csaba
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Lili
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Eszenyi Zsombor
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE185Bronz238.671480 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
531.Nagy Anna Kata
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Chmelik Eszter
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Tampu Margaretta
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
ONKDE149Bronz229.191485 mVác, Duna-part
532.Ancsin Fruzsina
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
6. osztály
Nagy Mira Flóra
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
6. osztály
Turi Panka
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
6. osztály
ONKDU18Bronz224.841040 mBicske, Bicske szíve park
533.Korpás Hanna Diána
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Pallay Abigél
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Pető Jázmin Lara
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
ONKDE150Bronz223.771500 mMiskolc, Népkert
534.Gold Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Simon Anna Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
Kormos Olívia Mónika
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDE186Bronz220.832272 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
535.Szobonya Bence Márk
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Szobonya Márton Gergő
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
nincs
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. kerület
5. osztály
GPDU24Bronz217.182508 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
536.Hoffmann Dávid
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Reiniger Jakab
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Varga Ákos
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE187Bronz216.342096 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
537.Kővári Géda
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Dobcsányi Sára
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Hámori Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
ONKDE151Bronz215.692160 mBalatonalmádi, Kikötő park
538.NINCS
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
Tóth Botond
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
Győri Máté
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
GPDE188Bronz214.222460 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
539.Posch Eziza
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Fehér Viktória
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Tóth Zsófia Diána
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE189Bronz213.341280 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
540.Gáspár Laura
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kávási Ada
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Ráhel
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
GPDE190Bronz208.722493 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
541.Hatvani Petra
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Albertus Lili
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Németh Gréta Auróra
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
SZJDE149Bronz208.492096 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
542.Gergics Imre
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Kádár János Dominik
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Kókai Áron
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
GPDE191Bronz208.331647 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
543.Schwalm Nóra
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Burai Emma
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
valaki
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE192Bronz206.721843 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
544.Bodor Soma
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Sebestyén Antal Ákos
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Tarnai Szabolcs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE193Bronz204.502263 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
545.Gondos Barnabás Mátyás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Széles Ábel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hegedűs Nándor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDU25Bronz200.741526 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
546.Patkós Rebeka
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Szabó Kata
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
Balla Ádám
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
6. osztály
ONKDE152Bronz200.001708 mSárospatak, Várkert
547.Egri Lilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Divéky Emese
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bartos Annamária
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
GPDE194Bronz200.001843 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
548.Gordos Georgina
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Halász Lilla
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Somogyi Panna
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDU27Bronz200.001981 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
549.Aranyos Franciska
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Romhányi Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Torda-Pilisi Enikő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDU26Bronz200.002026 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
550.Darabos Rebeka
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Gelencsér Réka
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Zelend Vivien
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
ONKDU19Bronz200.002128 mDombóvár, Szigeterdő
551.Kautny Zsófia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hidvéghi Regina
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Homm Kincső
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDE196Bronz200.002318 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
552.Csengery Bíbor
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Gazin Liliana
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Balabás Eszter
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
GPDU29Bronz200.002521 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
553.Kencse Nimród
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
6. osztály
Nagy Kristóf
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
6. osztály
Széles Balázs
Endresz György Általános Iskola, Felcsút
6. osztály
ONKDU20Bronz200.002622 mBicske, Bicske szíve park
554.Wanderlich-Madaras Vajk Csaba
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Hutás Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Gyöngyösi-Szabó Márton
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
GPDU28Bronz200.002711 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
555.Bajnok Patrik
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Csanálosi Botond
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Sipos Ádám
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
SZJDE150Bronz200.002838 mDebrecen, DE Campus
556.Bozi Bársonyka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fogarasi Tünde
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tőzsér Zsuzsa
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE195Bronz200.002948 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
557.Máté Gábor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sümeghi Donát
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Sebestyén
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDU30Bronz200.003166 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
558.Kiss Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Demeter Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Márk
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDU31Bronz200.003193 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
559.Baunok Árpád Bulcsú
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Dengi Diána Nelli
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
GPDE197Bronz200.003340 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
560.Kesztyüs Hanna Blanka
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Nyeste Kristóf
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Nincs
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE153Bronz200.003350 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
561.Csonka Gergő
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
6. osztály
Kálmán Péter
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
6. osztály
Makai Benedek
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
6. osztály
ONKDU21Bronz200.003625 mBalatonboglár, Parti sétány
562.Juhász-Duró Júlia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Dreska Borbála
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Pinczés Yvette
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE154Bronz200.004140 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
565.Lados Anna Mirjam
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Tósaki Nóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
NINCS
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE155 182.28375 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
567.Havas Koppány
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Király Gellért
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács-Lathwesen Kristóf
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
SZJDU10 173.24411 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
568.Bócsa Hanna
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Balog Laura
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Szilágyi Emma
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
ONKDE156 167.91840 mBaja, Petőfi sziget - Gemenci játszótér
569.Horváth Márton
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Péli Regina Sára
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Winger János Gergő
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
SZJDE153 165.67600 mPécs, Zsolnay-negyed
570.Bakai Csongor
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
5. osztály
Varga Jonatán
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
5. osztály
Szabó Szófia Zolna
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
5. osztály
ONKDU22 131.191960 mBalatonboglár, Parti sétány
571.Győri Jázmin
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
Mészáros Kira
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
NINCS
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
GPDE199 120.411860 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
572.Halász Nelli
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Szkiba Kiara
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
Ottohál Kincső
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
5. osztály
GPDE200 114.462272 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
573.Dudás Kinga
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Gaál Száva
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
van der Schaft Zsófia
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
GPDE201 108.172194 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
574.Vizslány Vazul
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szalontai Zsombor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Misár Dávid
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDU32 103.842773 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
575.Séra Flávia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bíró anita
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Koczor Kitti
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDU33 103.232773 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
576.Balog Tamás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ladányi Ákos
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dévai Máté
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
GPDU34 102.362773 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
577.Kőszeghy Sára
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Laczkó Olívia
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kanyó Laura
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDU35 100.262528 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
578.Bódics Dalma
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Simon Panna
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Vastag Laura
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
ONKDU23 100.001560 mKeszthely, Balaton part + móló
579.Mohácsi Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Simon András
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
Ulicska László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
5. osztály
SZJDE154 100.001778 mDebrecen, DE Campus
580.Horvát Zsombor
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Tamás István
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Manó Konstantin
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
ONKDU24 100.002278 mKeszthely, Balaton part + móló
581.Gelencsér Lili
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Jenet Emese
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
Csák Boglárka
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
5. osztály
ONKDU25 100.002860 mKeszthely, Balaton part + móló
582.Gruber Flórián
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Fiscer Márk
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Német Solt
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
6. osztály
GPDE202 95.33383 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
583.Bozsik Benedek
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
Szentkláray Maximilián
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
Németh Patrik
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
5. osztály
GPDE203 70.331860 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
584.Vígh Márk
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Czakó Konrád Zoltán
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Bozsó Bence
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
ONKDE157 5.00847 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
585.Eichinger Annabella Szófia
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Szitás Rebeka
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
Hegedüs Barnabás
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
5. osztály
ONKDE158 5.00959 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
586.Bálint Lara
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Haumann Hanna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kismárton Emma
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
SZJDE155 0.001620 mSzeged, Erzsébet-liget
587.Novák Benjámin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Aranyosi Boglárka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ficzere Bence
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
ONKDE159 0.001952 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
588.Antal Zille
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Pintér Vanda
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Bársony Alina Anna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
ONKDE160 0.002261 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolságHelyszínDöntőbe jutott?
1.Biró Artúr
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Takách Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Czéró Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
GPDE1Arany861.461850 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
2.Borbás Miklós
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Both Sámuel Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Sarusi-Kis Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
GPDE2Arany752.341903 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
3.Rosta Péter
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Pál Máté
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Szűcs Botond
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
GPDE3Arany747.682105 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
4.Pankucsi Tünde
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Medgyesi Lujza
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Csikós Tímea
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
GPDE4Arany744.012778 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
5.Cseke Dénes
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kertész Péter
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Budai Benedek
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE1Arany732.581586 mVeszprém, Pannon Egyetem CampusIgen
6.Herczeg Marcell
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Nagy Mátyás
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Vida Samu
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
GPDE5Arany721.962931 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
7.Leveszy Amanda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Halászi Veronika
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Horváth Írisz
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
ONKDE1Arany700.002800 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula parkIgen
8.Barabás Emma
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Jószai Zóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hornyann Marcell
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
ONKDE2Arany700.004488 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula parkIgen
9.Engelbrecht Vilmos
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kovács Hunor
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Somhegyi Martin
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
ONKDE3Arany663.65840 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula parkIgen
10.Almási-Wagner Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hansági Johanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ozsváth Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE6Arany648.324401 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
11.Schmölcz Rebeka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Simon Laura
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Szabó-Bakos Réka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
ONKDE4Arany637.011161 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
12.Szesztay Dániel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Vincze Attila
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
SZJDE2Arany636.761270 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
13.Macsus Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csombordi-Tóth Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Salamon László
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
SZJDE3Arany635.492286 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
14.Tombor Veronika
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Werner-Nagy Dóra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Révész Tímea
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE7Arany634.031722 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
15.Fazekas Nóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jeges Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Krüpl Boglárka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE8Arany628.062363 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
16.Molnár Bence Gábor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Molnár Luca Judit
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Sipos Lili Hanna
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
GPDE9Arany623.842449 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
17.Pletscher Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Patyi Ádám
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Simon János Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
GPDE10Arany617.362710 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
18.Süli Henrietta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Andrási Izabella Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Sztankó Maja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE5Arany613.452484 mDunaújváros, Szoborpark
19.Kele András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Wisinger Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Horváth Martin Dominik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE6Arany612.902214 mDunaújváros, Szoborpark
20.Biró Dávid
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Bráth Dániel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Kalló Imre Kunó
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
ONKDE7Arany611.482032 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
21.Stigár-Joó János
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Stigár-Joó Jázmin
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Scheffler Soma
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
GPDE11Arany610.054205 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
22.Gál Vanessza
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Hankó Gréta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Kelecz Laura Brigitta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
GPDE12Arany608.362846 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
23.Szabó-Erős Dominik Bercel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Magyar Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Puskás Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE8Arany607.872584 mDunaújváros, Szoborpark
24.Salacz Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lányi Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Grósz Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE13Arany603.924361 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
25.Lukács Regina
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
8. osztály
Dósa Bence
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
8. osztály
Kertesi Péter
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
8. osztály
SZJDE4Arany600.002196 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
26.Csipszer Nóra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Bodor Villő
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Szabó Boglárka Ibolya
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE14Arany600.002616 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
27.Lupkovics Lázár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Terjék Temes
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Garad Bercel Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
ONKDE9Arany600.002730 mMiskolc, Népkert
28.Cziáky Zsombor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Papp Máté Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Stenczel Attila
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
ONKDE10Arany600.002794 mMiskolc, Népkert
29.Vasaji László Nimród
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Pillár Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Sipos Kornél
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE11Arany600.003348 mDunaújváros, Szoborpark
30.Lipták Lilla
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Dobóczi Sámuel
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Péter Hanna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
ONKDE13Arany600.003432 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula park
31.Tomozi Vince Kolos
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Gelegonya Bence
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Pásztor Kornél
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
ONKDE12Arany600.004200 mOrosháza, Avar utcai játszótér
32.Kállay Gellért Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Trombitás Teodor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Váczi Lóránt Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE15Ezüst559.731374 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
33.Ádám Viktória Ada
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Dankó Korina Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Antal Letícia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE14Ezüst559.131419 mDunaújváros, Szoborpark
34.Békési Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Do Hoang Anh Thu
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Pásztor Vera
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
GPDE16Ezüst556.921882 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
35.Halmágyi Aida Rebeka
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Plánk Vivien
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Szentirmai-Dugas Kamilla
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
GPDE17Ezüst555.371991 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
36.Pihelevics Csanád
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Csikós Martin
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE18Ezüst551.002565 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
37.Kovács Zita
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Miskolczy Annamária
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Subai Piroska
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE19Ezüst550.931641 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
38.Volk Adél
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Volk Dóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Kádár Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
GPDE20Ezüst550.082005 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
39.Zhu Shaoming
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zhu Che
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Márton
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
SZJDE5Ezüst548.571794 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
40.Feith József
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Vukálovits Ákos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
NINCS
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
5. osztály
ONKDE15Ezüst548.461386 mBonyhád, Perczel kert
41.Zámolyi Norbert
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
7. osztály
Hegedüs Márton Márk
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
7. osztály
NINCS
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
7. osztály
SZJDU1Ezüst548.251834 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
42.Schönwietz Tivadar
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Wiener Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rácz Dániel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE21Ezüst547.361374 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
43.Győrffy Domonkos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bolvári-Takács Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csernus Márton
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
SZJDE6Ezüst545.641350 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
44.Bangha Natália Kinga
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Nagy Tamara
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Szendrei-Mufics Áron
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
GPDE22Ezüst545.091931 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
45.Horváth Dóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Lovastyik Noémi
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Szabó Hanna
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
GPDE23Ezüst544.212331 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
46.Balázs Vanessa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szalai Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Aranyi Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE24Ezüst543.171788 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
47.Sárosi Csongor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Kishonti Dénes Mihály
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Hadzsász Csongor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
GPDE25Ezüst543.021424 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
48.Törteli Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Pál Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ács-Szabó Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
GPDE26Ezüst540.812548 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
49.Fehér Dalma
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ruff Emma
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nincs
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
SZJDE7Ezüst540.681441 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
50.Csendes Vince
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Pozsár András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Rónaszéki Izabella
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
GPDE27Ezüst540.462488 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
51.Batki Míra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Jereb Míra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Drahos Linda
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
GPDE28Ezüst539.541714 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
52.Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lamper Szilárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Mikó Zalán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE29Ezüst539.072441 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
53.B. Tóth Mihály
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Pajtók Vince
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
NINCS
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
GPDE30Ezüst538.981424 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
54.Szkalka Bíborka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Fehér Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Turcsik Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
GPDE31Ezüst538.852222 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
55.Ritoók Emma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Papp Villő
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zambon Júlia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
SZJDE8Ezüst537.731441 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
56.Baloga-Barthi Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Tóth Zoé Réka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Majoros Dóra Ildikó
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE32Ezüst536.732114 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
57.Bisztray Frigyes
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Miskolczy Ákos
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Taczman Vince
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE33Ezüst535.752488 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
58.Miklós Péter
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Jüttner Bálint
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Edvi Bálint
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
GPDE34Ezüst535.422276 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
59.Yonis Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Chen Jiatong
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Tong Jiawei
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
GPDE35Ezüst535.172851 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
60.Ráthonyi Levente Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Jurácsik Marcell
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
-
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
SZJDE9Ezüst533.811764 mDebrecen, DE Campus
61.Faragó Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Faragó Csillag Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Hiezl Dorottya
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
GPDE36Ezüst533.352471 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
62.Ódor Artúr
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Gyarmati Ádám
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Törös Zétény
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
ONKDE16Ezüst533.221224 mTata, Angolkert
63.Bakos Ádám
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Kovács Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Berkecz Lázár
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
ONKDE17Ezüst532.892108 mKecskemét, Szabadság tér
64.Demeter Sára
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Demeter Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Markó Luca
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE37Ezüst532.13687 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
65.Hódi Ákos
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Kanizsai Balázs
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
8. osztály
nincs
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
8. osztály
SZJDE10Ezüst531.11976 mPécs, Zsolnay-negyed
66.Vass Seiya
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Patrik
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kardos Ádám
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE38Ezüst531.011774 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
67.Albert Alíszia
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bodnár Bernadett
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kótai Anita
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE39Ezüst530.971424 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
68.Surányi Natasa
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Várady Johanna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Végh Lelle
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE40Ezüst530.811557 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
69.Ritz Márton
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Sági-Nagy Botond
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Dombai Hanna
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
GPDE41Ezüst530.762821 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
70.Pfeifer Dániel
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Bartalus Olivér Alex
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Molnár Ilona Anna
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE11Ezüst530.632940 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
71.Kenyeres Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Révész-Heuer Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Szücs Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
GPDE42Ezüst530.612725 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
72.Pilászy Piroska
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Varga-Greman Eszter
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Ricz Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
SZJDE12Ezüst530.532684 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
73.Patócs Botond
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Schönauer László
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zsom Kinga Regina
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE43Ezüst530.512077 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
74.Balogh Mátyás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Borkó Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pekács András Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE44Ezüst529.683770 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
75.Birk Laura
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Fóris Alexa
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Kovács Linda
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
GPDE45Ezüst529.642448 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
76.Kumánovics Lilla
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Hornok Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Fodor Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
SZJDE13Ezüst529.562709 mPécs, Zsolnay-negyed
77.Bán Péter
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Patocskai Dávid
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Szalma Sámuel
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
GPDE46Ezüst529.522458 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
78.Papp Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Sitkei Zille
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Henter Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE47Ezüst528.131983 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
79.Biró Ilona
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Székely Sámuel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sztrinkai Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE48Ezüst527.992192 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
80.Demők Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Svastics Balázs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Tóth Szilárd
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
GPDE49Ezüst527.541981 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
81.Balázs Hanga
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Máté Csaba Csongor
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Szabó Nándor
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
ONKDE18Ezüst527.372838 mKisvárda, Várkert
82.Ilyés Regő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Sándi Gergely
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Szederkényi Bendegúz
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
GPDU1Ezüst527.283376 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
83.Kiffer Hanna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Kiss Zsuzsanna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Szántó Dóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
SZJDE14Ezüst527.271230 mPécs, Zsolnay-negyed
84.Holló Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Graselly Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE50Ezüst527.155118 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
85.Tóth Sára Bíborka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Sipos Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Uitz Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE19Ezüst526.011807 mDunaújváros, Szoborpark
86.Szücs Emese
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Mogyorósi Nóra
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Horváth Blanka
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
SZJDE15Ezüst523.451364 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
87.Halász Panni
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Kiss Nikolett
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Szabó Boglárka
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
GPDE51Ezüst523.422017 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
88.Böröcz István
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Dudás Ákos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Sárdi Csaba
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
GPDE52Ezüst522.472936 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
89.Úri Emese
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Bercsényi Benjámin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Burján Vanda
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
SZJDE16Ezüst521.961512 mEger, EKE Campus
90.Bajusz Petra
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Csonka Zsófia
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Takács Janka
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE53Ezüst521.171677 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
91.Mándi Márton
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Major-Varga Trisztán
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Várkonyi Bálint
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
8. osztály
SZJDE17Ezüst521.142032 mPécs, Zsolnay-negyed
92.Csepregi Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Tóth Zoárd
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Pápai Zóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE20Ezüst519.922040 mDunaújváros, Szoborpark
93.Marton Liza Hanka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ungi Borbála Bolda
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Juráncsik Réka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE54Ezüst519.882104 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
94.Meskó Hunor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Simó Katinka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kovács Márton
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
SZJDE18Ezüst518.962780 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
95.Bakonyi Inez
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kiss Luca Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Horváth Kamilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDU2Ezüst518.862990 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
96.Szabó Barnabás
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Wagner Márton Dániel
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
nincs
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
SZJDE19Ezüst518.821876 mPécs, Zsolnay-negyed
97.Dévényi Nándor
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Szabó Péter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Rácz Áron
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
GPDE55Ezüst518.743239 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
98.Varga Milán
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Lukács Vince
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Hirth Szonja
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE56Ezüst518.691884 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
99.Fehérváry Barnabás
Budapest School P10, Budapest
7. osztály
Buzády Barna
Budapest School P10, Budapest
8. osztály
Czagányi Miklós
Budapest School P10, Budapest
7. osztály
GPDU3Ezüst516.672211 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
100.kővári Anna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Emőd Maja
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Darabos Natália
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
GPDE57Ezüst516.111772 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
101.Urbancsek Zsófia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szőllősi Zoé Krisztina
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pongó Frida
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE58Ezüst515.671677 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
102.Sipos Alexa
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Németh Polett
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Várhegyi Laura
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
GPDE59Ezüst515.522246 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
103..
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
7. osztály
.
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Roszik Szabolcs
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
7. osztály
SZJDE20Ezüst515.211875 mSzeged, Erzsébet-liget
104.Lipcsei Sára
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Szalmásy Kálmán Elek
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Torma Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
SZJDE21Ezüst514.731794 mPécs, Zsolnay-negyed
105.Nguyen Minh Hieu
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nguyen The Nghia
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ulrich Gábor
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDE60Ezüst514.311887 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
106.Halász Annaliza
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Lengyel Renáta
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Nagy-Novotnik Letícia Boglárka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
SZJDE22Ezüst513.861500 mEger, EKE Campus
107.Faragó Csanád
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Németh Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Gerla Péter Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
ONKDE21Ezüst513.122520 mVác, Duna-part
108.Vékony Szintia Vanessza
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Manolache Mónika Inez
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE61Ezüst510.581860 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
109.Frey Domonkos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kiss Zsombor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bata Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE62Ezüst509.182600 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
110.Birócsák Olivér
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Forrai-Nagy Bálint
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Hordós Réka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
GPDE63Ezüst505.892649 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
111.Falucskai Léna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Majer Bianka Gréta
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
Nagy Sarolta
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
8. osztály
GPDE64Ezüst504.633009 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
112.Szatyor Mátyás Hunor
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Kereszturi-Farkas Sámuel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Dankó Lóránt Krisztián
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
SZJDE23Ezüst500.002032 mPécs, Zsolnay-negyed
113.Rapos Gergely Máté
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Garda-Farczádi Gellért
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Sándor Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDE24Ezüst500.002210 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
114.Bajzák Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Mike Mihály
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Horányi Benedek
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
GPDE66Ezüst500.002214 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
115.Jordán Máté
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
8. osztály
Miklós Rozália
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
8. osztály
Vigh Hanna
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
8. osztály
ONKDU1Ezüst500.002227 mKeszthely, Balaton part + móló
116.Bánhidy Márk
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Gáspár Bence
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Gyetvai Zolta
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
SZJDE25Ezüst500.002322 mEger, EKE Campus
117.Actzl Csanád
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Soltész Gergő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bozó Bálint
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
SZJDE28Ezüst500.002400 mEger, EKE Campus
118.Balku Lilla
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Szabó Veronika
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Sztojka Zoé Regina
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
SZJDE26Ezüst500.002560 mDebrecen, DE Campus
119.Gyalus Gréta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Miskovitz Regina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Karászi Panna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE23Ezüst500.002620 mDunaújváros, Szoborpark
120.Lukovszki Bori
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Mészáros Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Szokai Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
ONKDE27Ezüst500.002750 mTörökszentmiklós, Városi Park
121.Bognár Csenge
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Papp Gábor
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Zilizi Emese
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
ONKDE22Ezüst500.002751 mTörökszentmiklós, Városi Park
122.Hulyák Hunor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Veres Máté
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Csuhaj Dorina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
SZJDE29Ezüst500.002760 mEger, EKE Campus
123.Faragó Dávid
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Fekete Ádám
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
NINCS
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
ONKDE28Ezüst500.002806 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
124.Vasaji Elizabet
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Nagy Vivien
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Wágner Luca Zita
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE24Ezüst500.002898 mDunaújváros, Szoborpark
125.Hatvani Tamás
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
8. osztály
Horváth Botond
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
8. osztály
Knoll Ádám
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
8. osztály
ONKDE26Ezüst500.002898 mKomárom, Monostori erőd
126.Sápy Márton
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Tófalvy Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Faragó Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
GPDE67Ezüst500.002914 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
127.Farkas Levente
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Farkas Liliána
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Csenki Ákos
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
ONKDE25Ezüst500.002952 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
128.Barta Iringó
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Tóth Gerda
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Fónagy Petra
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
SZJDE27Ezüst500.002990 mEger, EKE Campus
129.Szabó-Somody Áron
Budapest School P10, Budapest
8. osztály
Radnai Dániel
Budapest School P10, Budapest
8. osztály
Rubóczky Ádám
Budapest School P10, Budapest
8. osztály
GPDU4Ezüst500.003036 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
130.Czirók Dénes
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Kiss Dominik
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Kövesi-Kun Kornél
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
GPDE65Ezüst500.003083 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
131.Horváth Martin
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
Lengyel Petra
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
Ijjas Nándor
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
ONKDE29Ezüst500.003151 mPaks, Városi strand előtti tér
132.Ács Míra
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
Panta Lili
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
Sipos Dorina
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
ONKDE30Ezüst500.003400 mPaks, Városi strand előtti tér
133.Fritz Léna
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
Kovács Dorina
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
Kovács Botond
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
7. osztály
ONKDE31Ezüst500.003612 mPaks, Városi strand előtti tér
134.Kása Ákos
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Kui Sámuel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Tóth Bence Gyula
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
ONKDE32Ezüst500.004123 mTörökszentmiklós, Városi Park
135.Tandi Klára
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
8. osztály
Németh Dorina
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
8. osztály
Tógyer Zsófi
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks
8. osztály
ONKDE33Ezüst500.004875 mPaks, Városi strand előtti tér
136.Szauter Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Krigler Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Bartha Áron
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
ONKDE34Ezüst500.004920 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
137.Sindel Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Koltai Erik
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Cseh Domokos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
GPDE68Ezüst467.461157 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
138.Süth Miklós
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ungár Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE69Ezüst466.471157 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
139.Fodor Áron
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
7. osztály
Mészáros Olivér
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
7. osztály
NINCS
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
7. osztály
ONKDE35Ezüst464.921125 mGyöngyös, Fő tér
140.Balog Hanga
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
8. osztály
Fejér Zsombor
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
8. osztály
Révai Eszter
Szent Mór Iskolaközpont, Pécs
8. osztály
SZJDE30Ezüst464.79931 mPécs, Zsolnay-negyed
141.Ferencsik Domonkos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sipos Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tomka Mátyás Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE70Ezüst464.711000 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
142.Bódi Hanna
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Sipos Noémi
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Jeszenszki Lili
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
ONKDE36Ezüst461.14744 mSárospatak, Várkert
143.Terhes Lilla
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Karai Zolta
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Gyémánt Nimród
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
SZJDE31Ezüst461.13882 mSzeged, Erzsébet-liget
144.Zentai Júlia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Horváth Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nyerges Fanni
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE71Ezüst460.361678 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
145.Barabás Bulcsú
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Biró Bendegúz
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Csótó Zsombor
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
ONKDE37Ezüst459.131350 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
146.Jani Tamás
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Palatinszky Ábel
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Dobó Zalán
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
SZJDE32Ezüst458.261134 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
147.Chen Yong Qi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bruzsa Márta Lujza
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Baunoch Gréti
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
SZJDE33Ezüst456.18732 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
148.Barta József
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Varga Merse Berzsián
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Janositz Kornél
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
ONKDE38Ezüst455.701370 mPilisszentiván, Slötyi
149.Deák Réka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Nagy Zsuzsanna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Orosz Petra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
ONKDE39Ezüst455.151143 mSzentes, Széchenyi-liget
150.Kovács Barnabás
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Barota Sándor
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Nyikos Márton
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
ONKDE40Ezüst453.591320 mPilisszentiván, Slötyi
151.Bozó Bíborka Anna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Labát Vivien
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Sarusi-Kis Nóra
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
ONKDE41Ezüst452.161390 mSzentes, Széchenyi-liget
152.Schauermann Léna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Tari Borbála
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Gazdagh Emma Róza
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
GPDE72Ezüst452.081173 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
153.Dénes Benedek
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Diószegi Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Pálréti Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
GPDE73Ezüst450.622634 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
154.Márton Levente
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Lecsek Olivér
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Szelei Vendel
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
ONKDE42Ezüst450.481876 mSzázhalombatta, Csónakázó-tó
155.Bagó Petra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Gulyás Dorka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Kővári Kincső
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
ONKDE43Ezüst450.221638 mBalatonalmádi, Kikötő park
156.Tornai Zsolt
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kisjuhász Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE74Ezüst450.181876 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
157.Zimmermann Katalin
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Mokcsay Dóra
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Kurucz Lilla
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
SZJDE34Ezüst449.491440 mSzeged, Erzsébet-liget
158.Őrsi Panni
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lőrinc Laura
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szász Noémi
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDE75Ezüst449.311876 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
159.Csató Zita
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ferencz Kevin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE76Ezüst448.342397 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
160.Herman Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
8. osztály
Tóth Olivér
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
8. osztály
Földi Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
8. osztály
SZJDE35Ezüst448.101161 mDebrecen, DE Campus
161.Radványi Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Nagy Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Frohmann Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
ONKDE44Ezüst447.501161 mDunaújváros, Szoborpark
162.Gábor Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Marek Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jen Lilla Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE77Ezüst447.201527 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
163.Kálmán Paulina
Szte Gyakorló Gimnázium és Általánis Iskola, Szeged
7. osztály
Pintér-Kovács Kata Dóra
Szte Gyakorló Gimnázium és Általánis Iskola, Szeged
7. osztály
Maillard Flóra
Szte Gyakorló Gimnázium és Általánis Iskola, Szeged
7. osztály
SZJDE36Ezüst444.57931 mSzeged, Erzsébet-liget
164.Centeri Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Szarka Boglárka Sára
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
NINCS
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
GPDE78Ezüst444.091173 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
165.Szűcs Luca
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Fogarassy Kinga
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Racsmány Vivien Eszter
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE37Ezüst443.831488 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
166.Jakab Eszter Borka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Balogh Réka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Csathó Gergely István
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
SZJDE38Ezüst442.831625 mPécs, Zsolnay-negyed
167.Varga-Vigh Vanda
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
7. osztály
Fischer Leticia
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
7. osztály
Varga-Vigh Bence
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
7. osztály
ONKDU2Ezüst442.701485 mKeszthely, Balaton part + móló
168.Balogh-Tóth Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Berta Bálint
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vincze Zerind
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDE39Ezüst441.171680 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
169.Kós Vince
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Czitler Ádám
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Tóth-Farkas Teó
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
SZJDE40Ezüst440.091807 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
170.Kocsis-Földi Albert
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Nagy Dávid Boldizsár
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Pató Ágoston Boldizsár
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
ONKDE45Ezüst439.461984 mBalatonalmádi, Kikötő park
171.Lipcsei Márk
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Sveiczer Dávid
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Vecsey-Körmendi Balázs
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
ONKDE46Ezüst439.032016 mBalatonalmádi, Kikötő park
172.Hatala Dorka
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Tolnai Míra
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
NINCS
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
ONKDE47Ezüst438.621064 mSzázhalombatta, Csónakázó-tó
173.Somogyi-Laczik Donát
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Csapó András
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
SZJDE41Ezüst437.821644 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
174.Prouteau Fleur
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Bali Bálint
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Oláh Joachim
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
ONKDE48Ezüst437.522010 mHatvan, Zagyva-liget
175.Kiss Anna Regina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Gáspár Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bejczy-Kovács Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDU5Ezüst437.311684 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
176.Berta Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Mihalek Bianka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Sun Yuxuan
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
GPDE79Ezüst437.081253 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
177.Varga Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Harmath Hanga
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Juhász Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE80Ezüst436.652205 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
178.Tóth Natasa Szonja
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Szapáry Fanni Florina
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Háry Eliza
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
SZJDE42Ezüst436.362430 mPécs, Zsolnay-negyed
179.Czakó Nikolett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Rébeli Szabó Edit
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Gazsi Janka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
ONKDE49Ezüst436.021750 mSzentes, Széchenyi-liget
180.Mosoni Dániel Samu
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Németh Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bodor Ábel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE81Ezüst435.391559 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
181.Filep Anikó
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Nagy Flóra Zoé
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Kármán Kristóf
Piarista Gimnázium és Kollégium, Vác
7. osztály
ONKDE50Ezüst434.732025 mVác, Duna-part
182.Benák Adrián Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bánfi Levente János
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Vanderstein Sámuel Henrik
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
SZJDE43Ezüst434.561664 mSzeged, Erzsébet-liget
183.Németh Konor
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Magyar Előd
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Juhász Zsombor László
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
SZJDE44Ezüst433.561088 mEger, EKE Campus
184.Lenzsér Réka Dóra
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Széll Kamilla
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Szabó Levente
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
GPDE82Ezüst433.262133 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
185.Gál Anna Júlia
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Lakatos Alina Dorka
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Böszörményi Korinna
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE45Ezüst433.211664 mDebrecen, DE Campus
186.Bús Ervin
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Durst Janka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Jánossy Gergely
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
SZJDE46Ezüst432.631330 mSzeged, Erzsébet-liget
187.Lábas Márton
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Magyarpolány
8. osztály
Major Dániel
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Magyarpolány
8. osztály
Szanyi Boglárka Klaudia
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Magyarpolány
8. osztály
SZJDE47Ezüst432.581794 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
188.Elekes Panni
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Búcsú Eszter
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vass-Jászai Jázmin
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE83Ezüst431.792025 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
189.Giovannini Henrietta
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Győry Adél
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Kompolti Petra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
SZJDE48Ezüst430.961529 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
190.Móra Máté
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Balogh Lázár Koppány
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
SZJDE49Ezüst429.741350 mSzeged, Erzsébet-liget
191.Szász Borbála
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Szendrényi Veronika
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Tripolszky Eszter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
SZJDE50Ezüst429.621584 mSzeged, Erzsébet-liget
192.Hank János Milán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Hetyei Tibor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Hess Liliána
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
GPDE84Ezüst428.931857 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
193.Csige Éva
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Szőts Anna
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Künsztler Eliza
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
ONKDE51Ezüst428.121862 mBonyhád, Perczel kert
194.Cseppentő Áron
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Monok Péter
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Varga György
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
ONKDE52Ezüst428.032380 mHatvan, Zagyva-liget
195.Vincze-Pál András
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Németh Kornél
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Berki Boglárka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE85Ezüst427.731586 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
196.Kalucky Titusz Soma
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Virág Réka
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
7. osztály
nincs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
7. osztály
SZJDE51Ezüst427.681651 mPécs, Zsolnay-negyed
197.Szalkai Anna Alexa
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Werfalli Ádám Issa
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bartha Benedek László
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDE52Ezüst426.812192 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
198.-
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Gaál Angelika Sarolt
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Farkas Panni
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
SZJDE53Ezüst426.671364 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
199.Földesi Erik
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kiss Szabolcs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Megyes Dávid
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDE86Ezüst426.631158 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
200.Kurilla Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pál Balázs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE87Ezüst426.561383 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
202.Kabály Norbert
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Zheludkov Maksym
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Lefter Sebestyén
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
SZJDE55Ezüst425.971716 mDebrecen, DE Campus
203.Biró Sándor Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Szentjóbi Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Földesi Balázs
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
SZJDE56Ezüst425.252085 mDebrecen, DE Campus
204.Komáromi Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Debreceni Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kivirand Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
GPDE88Ezüst425.182100 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
205.Szarvas Adrienn
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Váczi Melinda
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
NINCS
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
5. osztály
SZJDE57Ezüst424.711980 mDebrecen, DE Campus
206.Lakó Nándor
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Szepessy Péter
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Klein Veronika
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
SZJDE58Ezüst424.632064 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
207.Hrotkó Tóbiás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Harakály Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
GPDE89Ezüst423.651844 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
208.Geréd Zalán István
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Hegyessy Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Varga Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
ONKDE53Ezüst423.471064 mBalatonalmádi, Kikötő park
209.Takács Gergely Nimród
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Szeder-Kristóf Barnabás
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Turi Mihály György
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
GPDE90Ezüst423.241678 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
210.Bodnár Dóra
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Fancsali Flóra
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bálint Luca
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
ONKDE54Ezüst422.981792 mSzázhalombatta, Csónakázó-tó
211.Brezovszky Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Stancu Dominik
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bernáth Luca
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDU6Ezüst422.772449 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
212.Horváth Nóra
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
Umathum Ramóna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
Edelmayer Gréta
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
ONKDE55Ezüst422.541290 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
213.Forró Gábor
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rideg Márk
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dorrian Quillan
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE91Ezüst422.432044 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
214.Kis-Lukács Hunor
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Soós Patrik
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
nincs
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
SZJDE59Ezüst422.291845 mPécs, Zsolnay-negyed
215.Józsa Vilmos
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Kovács Ábel Zétény
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Héricz Levente
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
GPDE92Ezüst421.982357 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
216.Minyó Ingrid Zita
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Katona Csenge Maja
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Vadász Natasa
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDU7Ezüst421.961921 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
217.Takács Hanna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Szekér Máté
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Hao Sihan
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
GPDE93Ezüst421.921921 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
218.Huzián Zsigmond József
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Kalydi Zétény
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Szivák Botond Bálint
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
SZJDE60Ezüst421.701342 mSzeged, Erzsébet-liget
219.Major Léna
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Varga Franciska
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Goschler Bence
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
GPDE94Ezüst421.671921 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
220.Gyucha Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Váczi Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Balogh József
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
SZJDE61Ezüst421.571995 mSzeged, Erzsébet-liget
221.Füsti-Molnár Zsófia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Hegedűs Dzsenifer
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Sztruhár Gréta
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
ONKDE56Ezüst421.241936 mHatvan, Zagyva-liget
222.Boros Zoé
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kiss Dorka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Köblő Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDU8Ezüst420.582044 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
223.Kordás Anna
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Jelenszky Fanni
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Varga Luca
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
SZJDE62Ezüst420.022299 mDebrecen, DE Campus
224.Tóth Sándor Benedek
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szilágyi Richárd
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kiss Marcell Antal
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
SZJDE63Ezüst418.412192 mDebrecen, DE Campus
225.Janzsó Gergő
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
7. osztály
Gögös Gellért
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
7. osztály
Tóth Gréta
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
7. osztály
SZJDE64Ezüst418.232091 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
226.Gábor Anna
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Joó Zsófia
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Nyitrai Lia
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE65Ezüst417.532304 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
227.Ecsedi Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Nagy Nimród
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Fodor Zétény
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDU9Ezüst417.061937 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
228.Németh Zsófia
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Pozsgai Boróka
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Vellai-Nemes Samu
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
SZJDE66Ezüst416.651905 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
229.Torma Krisztina Beáta
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Nagy Andrea Nikolett
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE95Ezüst416.532327 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
230.Pigniczki Péter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Erőss Botond
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Ökrös Roland
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
GPDU10Ezüst416.372382 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
231.Darnai Lili
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Simon Boglárka
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
NINCS
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
5. osztály
SZJDE67Ezüst416.262112 mDebrecen, DE Campus
232.Giczi Dániel
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Gyerkó Anna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Szegi Lilla
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
ONKDE57Ezüst416.162057 mSzentes, Széchenyi-liget
233.Monoczki Luca
Szte Gyakorló Gimnázium és Általánis Iskola, Szeged
7. osztály
Herpai Rita
Szte Gyakorló Gimnázium és Általánis Iskola, Szeged
7. osztály
Masa Izabella
Szte Gyakorló Gimnázium és Általánis Iskola, Szeged
7. osztály
SZJDE68Ezüst415.841474 mSzeged, Erzsébet-liget
234.Kappelmayer Luca
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Szente Johanna
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE96Ezüst415.432012 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
235.Mészáros Lili
Kaposszekcsői Általános Iskola, Kaposszekcső
7. osztály
Szántó Dávid
Kaposszekcsői Általános Iskola, Kaposszekcső
7. osztály
Somogyi Nóra Eszter
Kaposszekcsői Általános Iskola, Kaposszekcső
7. osztály
ONKDE58Ezüst415.182358 mDombóvár, Szigeterdő
236.Kovács Károly
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Losonczi Márk
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Sas Zsombor János
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
ONKDE59Ezüst414.752074 mTörökszentmiklós, Városi Park
237.Szirony Gábor
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ardelean Balázs
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Recski Levente
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
ONKDE60Ezüst413.962740 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
238.Seres Aliz
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Kisfali Blanka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Jagasics Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
SZJDE69Ezüst412.301920 mPécs, Zsolnay-negyed
239.Daczó Emese
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Dankó-Gara Csenge
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Varga Melinda Sára
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
GPDE97Ezüst412.041703 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
240.Szabó Eszter Réka
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Kuhár Lujza
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Majlik Bálint
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
SZJDE70Ezüst409.763072 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
241.Vámosi Ferdinánd
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Karli Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Érsek Mózes
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE71Ezüst409.272208 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
242.Bodor Blanka Fruzsina
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Berkó Vanda
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Weinausz Nóra
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
SZJDE72Ezüst408.941608 mSzeged, Erzsébet-liget
244.Torzsa Szofi
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Pásztorka Petra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Vámos Dóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
GPDE99Ezüst408.092152 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
245.Kovács-Pataki Bíbor Napsugár
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Rovnayi-Salamon Csilla Boróka
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Bárkányi Sára Hanna
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
ONKDE61Ezüst407.591932 mTata, Angolkert
246.Heizer Marcell
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Krein Benedek
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Szabó Dávid
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
SZJDE73Ezüst406.742128 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
247.Olaj Liliána
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Orsi Lili
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Szabó Nóra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
SZJDE74Ezüst406.431584 mPécs, Zsolnay-negyed
248.Honyák Ábel
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
8. osztály
Grüll Tamás
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
8. osztály
Bozsvári Bendegúz
Széchényi Ferenc Általános Iskola, Fertőszéplak
8. osztály
ONKDE62Ezüst406.371573 mSopron, Erzsébet-kert
249.Dul Bence
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Szabó Ferenc Áron
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Pörge Rihárd
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE100Ezüst405.422556 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
250.Nagy Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Radics Lehel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Erik
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
SZJDE75Ezüst405.061722 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
251.Ihász Luca Csenge
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Borbély Gergely
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Csákány Noémi
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
SZJDE76Ezüst404.321680 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
252.Majoros-Platthy Szabolcs
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Sokácz Nóra
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Tóth Teodor
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
ONKDE63Ezüst402.942460 mRáckeve, Ady Endre Gimnázium
253.Dudás Kata Lina
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Varga Nándor
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Vörös Kristóf
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
ONKDE64Ezüst402.742232 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula park
254.Fehér Hanna
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Szirbek Farkas
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Máté Olivér
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
SZJDE77Ezüst402.522160 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
255.Csipkó Hanga Zoé
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Novák Viktória
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Máté Botond
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
8. osztály
GPDU11Ezüst402.461566 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
256.Koltai Márton
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Családi Kristóf
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Kozelka Márk
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
ONKDE65Ezüst402.241965 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
257.Boldis László
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ullrich Ágoston
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Wisinger Barnabás
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDU12Ezüst402.092433 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
258.Csapó Lilla Hanga
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Nagy Roxána
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE101Ezüst401.452673 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
259.Kovács-Simon Balázs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Fehér Dániel
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Szolnoki Ábel
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
ONKDE66Ezüst401.292919 mHatvan, Zagyva-liget
260.Csákai Bendegúz
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Mózes Tamás
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Roboz Hunor
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
ONKDE67Ezüst401.272641 mTata, Angolkert
261.Király Norbert
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
7. osztály
Pálszabó Lara
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
8. osztály
Kara Diána Dorottya
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
8. osztály
ONKDE68Ezüst400.981755 mKalocsa, Érsekkert
262.Molnár Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Kovács Gitta
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Görömböly Gergő
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
SZJDE78Ezüst400.913013 mEger, EKE Campus
263.Szvoren Tibor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Sebők Barnabás
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Sebők Bálint
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
ONKDE69Ezüst400.612196 mCegléd, Gubody park
264.Mészáros Emese
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Budai Anna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Agócs Kornél
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
ONKDE70Ezüst400.001807 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
265.Biliczki Márk
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Malinovszky Miksa
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Mórocz Gergő
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
SZJDE83Ezüst400.002080 mSzeged, Erzsébet-liget
266.Sipeki Andor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sümeghi Nándor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Nándor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDU2Ezüst400.002125 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
267.Molnár Gréta
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Tunyogi-Csapó Zsófia
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Háber Dorottya
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
SZJDE80Ezüst400.002144 mPécs, Zsolnay-negyed
268.Antal Benedek
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Abonyi Áron
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Szundi Ivett
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
SZJDE79Ezüst400.002214 mEger, EKE Campus
269.Csonka Liliána
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
8. osztály
Dányi Eszter
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
8. osztály
Pákolicz András
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
8. osztály
SZJDE82Ezüst400.002214 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
270.Szuhai Sára
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Fehér Barna
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Maczik Dávid
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
ONKDE71Ezüst400.002227 mTamási, Városi Művelődési Ház
271.Dudinszky Andor
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Horváth Máté
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balogh Ármin
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE103Ezüst400.002251 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
272.Karalyos Krisztina
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Tóth Noémi
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE102Ezüst400.002251 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
273.Szabados Máté Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Kliszki Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Milek Petra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE75Ezüst400.002440 mDunaújváros, Szoborpark
274.Hajós Boróka
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Juhos Liliána
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Mező Dorottya
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE88Ezüst400.002460 mDebrecen, DE Campus
275.Árokszállási Attila
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
8. osztály
Gelencsér Gergő
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
8. osztály
Tóth Bendegúz Alajos
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
8. osztály
SZJDE81Ezüst400.002489 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
276.Vasváry Janka Sára
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Holicsek Zsófia
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Takács Hanna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE89Ezüst400.002500 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
277.Visky Botond
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Horváth Mátyás
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Filippou Ferenc
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDU14Ezüst400.002553 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
278.Kovács Dorka Luca
Százhalambattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Zalavári Bence
Százhalambattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Nincs
Százhalambattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
GPDU13Ezüst400.002556 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
279.Dobai Bállint
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Ballabás Márton
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Sztányi Zalán
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
ONKDE74Ezüst400.002562 mTata, Angolkert
280.Sramek Zalán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szakál-Balogh László
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Vizslány Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
GPDE105Ezüst400.002572 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
281.Posztós Panna
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
7. osztály
Szatmári Abigél
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
7. osztály
Szőke Luca
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
7. osztály
GPDE104Ezüst400.002613 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
282.Nagy Nelli Boglárka
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Fodor Tamás
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Molnár Tamás Sándor
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE93Ezüst400.002622 mDebrecen, DE Campus
283.Molnár Véda
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Czövek Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Szalkai Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
SZJDE92Ezüst400.002667 mSzeged, Erzsébet-liget
284.Fodor Zétény Balassa
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Jakab Ferenc Péter
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Schubert Vilmos
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
SZJDE85Ezüst400.002680 mPécs, Zsolnay-negyed
285.Füzesi Mária
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Szabó Katica
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Tompa Benedek
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
SZJDE86Ezüst400.002730 mDebrecen, DE Campus
286.Gáspár Linda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bahrt Olivér
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Simon Csilla
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
ONKDE72Ezüst400.002730 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula park
287.Szenyán Szofi
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Lana
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kovács Réka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
SZJDE95Ezüst400.002835 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
288.Csala Zsombor
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Budaházi Norbert
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Beke Bálint
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
SZJDE87Ezüst400.002882 mDebrecen, DE Campus
289.Cselószki Maja Petra
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Juhász Panna
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Bagaméry-Szalay Agapé
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
SZJDE84Ezüst400.002898 mDebrecen, DE Campus
290.Béres Dorottya
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Péter Réka
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Gasz Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
SZJDE90Ezüst400.002940 mPécs, Zsolnay-negyed
291.Makai Márkó
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Kovács Dávid
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Szanda András
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
ONKDE76Ezüst400.002990 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
292.Lukács Lilla Mária
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Garda Botond Benjamin
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Nyirán János Péter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
SZJDE91Ezüst400.002992 mDebrecen, DE Campus
293.Vuckovic Anna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Varga Panna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Szakál Johanna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
ONKDE73Ezüst400.003014 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
294.Vajda Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Pásztor András
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Nincs
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
SZJDE94Ezüst400.003192 mPécs, Zsolnay-negyed
295.Benkovics Alíz
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Deák Rebeka Krisztina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE106Ezüst400.003222 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
296.Veres Ágota Gyöngy
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Kóczián Gábor
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Nincs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
ONKDE77Ezüst400.003354 mTörökszentmiklós, Városi Park
297.Kártik Hanna Larina
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Kaszoni Zsuzsanna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Seszták Dóra
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
SZJDE96Ezüst400.003537 mDebrecen, DE Campus
298.Tóth Jázmin
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Magyar Anna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Taskovics Márk
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
ONKDE79Ezüst400.003780 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
299.Márkus Emese
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Simon Csenge
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Pálinkás Alexa
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
ONKDE78Ezüst400.003836 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula park
300.Furda Botond
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Máthé Péter
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kuti-Hajdufy Lóránd Fülöp
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE99Ezüst400.003892 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
301.Orosz Nóra
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Szabó Eszter
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Kujbus Kíra
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
SZJDE97Ezüst400.003960 mDebrecen, DE Campus
302.Lendvai Csanád
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Mészáros Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Vékony Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
ONKDU3Ezüst400.004026 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
303.Müller Richárd
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Balog László
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Rozs Rajmund
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
ONKDE81Ezüst400.004352 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
304.Bakó Sebestyén
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Turányi Ákos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
ONKDU4Ezüst400.004445 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
305.Illés Alexandra
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Kicsák Emma
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Patkó Domonkos
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
SZJDE98Ezüst400.004550 mEger, EKE Campus
306.Juhász Máté
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Kodácsy Máté
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Klemanovits Milán
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
ONKDU5Ezüst400.004716 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
307.Nagy Csenge
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Magony Petra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Kvasznovszky Anna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
ONKDE82Ezüst400.004920 mOrosháza, Avar utcai játszótér
308.Rigó Vince
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Nyiki Krisztián
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
NINCS
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
ONKDE80Ezüst400.005000 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
309.Tornay Szofi Eszter
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gellér Julianna Ilona
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Böröck Rozi Málna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE107Bronz357.891483 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
310.Hámori Zsófia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Sipics Boglárka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Németh Boglárka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
ONKDE83Bronz355.941048 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
311.Dubecz Vanda
Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Izsák
8. osztály
Szabó Boglárka
Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Izsák
8. osztály
Beck Antonella
Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Izsák
8. osztály
ONKDE84Bronz355.68882 mKecskemét, Szabadság tér
312.Herczeg Levente
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Lévai Levente
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Mácsár Dániel
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
SZJDE100Bronz353.471197 mSzeged, Erzsébet-liget
313.Balogh-Tóth Csaba
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bolgár Levente
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Armand Richárd
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
SZJDE101Bronz351.45976 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
314.Sárosi Sámuel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Baráth Virág
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Freja Bogáta
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE108Bronz350.291781 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
315.Lukács Bence
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Pelcz Nimród
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Péti Dávid
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
ONKDE85Bronz350.231742 mTamási, Városi Művelődési Ház
316.Szabó Imola
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pocsai Nóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Johanna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE109Bronz350.111781 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
317.Kaszap Máté
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Matyika György
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Tézli Sebestyén
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
GPDU15Bronz349.931366 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
318.Nagy Kornél
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Sütő Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
SZJDE102Bronz349.821143 mSzeged, Erzsébet-liget
319.Albert Gergő
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Kovács Bence Imre
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Bence
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE103Bronz349.121152 mDebrecen, DE Campus
320.Biró Máté
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
7. osztály
Kecskés Pál
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
7. osztály
Csergő Albin
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
7. osztály
SZJDU3Bronz348.92762 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
321.Göndics Klára
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Sebestyén Renáta
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Topai Amina Léna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
ONKDE86Bronz348.901380 mCegléd, Gubody park
322.Erdei Jázmin
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
8. osztály
Egri Kincső
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
8. osztály
Pálffy Anna Boglárka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
8. osztály
SZJDE104Bronz348.841320 mDebrecen, DE Campus
323.Osztatni Tamás
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szokolyai Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Balogh Ádám Zalán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE110Bronz347.921524 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
324.FarkasDániel
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Wang Jumbo
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Kökény-Kiss Péter
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
SZJDE105Bronz345.661548 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
325.Farkas Jázmin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Gáspár Júlia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Patai Dóra
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
ONKDE87Bronz345.041904 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
326.Kepenyes Léna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Rontó Réka
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Nagy Kata
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
ONKDE88Bronz343.48732 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
327.Perémi Zsófia
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Emili
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zsigmond Lilla
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
SZJDU4Bronz343.27798 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
328.Sulya Gréta
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Vecsei Emma
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Vecsei Kamilla
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
GPDU16Bronz341.381622 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
329.Balogh Larissza
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Fritz Eszter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Vásárhelyi-Varga Dalma
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
SZJDE106Bronz341.351540 mSzeged, Erzsébet-liget
330.NINCS
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
Vu Phuong Uyen
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
Nagy Emília
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE111Bronz340.441795 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
331.Adamcsek Dániel
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Bálint-Pallaghy Csongor
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Horváth-Varga Levente
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
GPDE112Bronz339.761839 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
332.Pados Botond
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Németh Attila
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Komlós Márk
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE113Bronz339.481254 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
333.Bálint Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Benyhe Boróka
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Petrényi Dorina Anasztázia
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
SZJDE107Bronz338.041260 mSzeged, Erzsébet-liget
334.Könczöl Zsigmond
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bánffy Bercel
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fogarasi Bernabás
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
SZJDE108Bronz337.901815 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
335.Subert kata
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Molnár-Vadász Csepke
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Zalán Noémi
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
SZJDE109Bronz337.34810 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
336.Szűcs Marcell
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
.
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Kószó Rómeó
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
SZJDE110Bronz336.941703 mSzeged, Erzsébet-liget
337.Erdősi Eszter
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Bakó Boglárka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Halmos András
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE114Bronz336.721344 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
338.Fodor Csongor Flórián
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Gelencsér Vince
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
Sáreczki Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
7. osztály
ONKDE89Bronz335.872295 mDombóvár, Szigeterdő
340.Berinkei Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lugosi Nóra Beáta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Luca Karolina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE115Bronz332.611600 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
341.Kovács István
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Fónai Rebeka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Pincehelyi Éva
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
ONKDE90Bronz332.242055 mDombóvár, Szigeterdő
342.Takács Lilien Hanna
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Kiss Kinga Lili
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Dorina Éva
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE111Bronz332.141370 mDebrecen, DE Campus
343.Magyar Maja
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Fraskó Zoltán Attila
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE116Bronz331.641591 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
344.Radnay Péter Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Dianovszky Metta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Nagy-Vida Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE91Bronz331.021463 mDunaújváros, Szoborpark
345.Kóródi József
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Tőgyi Péter Dorián
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Majinka Richárd
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
SZJDE112Bronz330.581474 mDebrecen, DE Campus
346.Király Gréta
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Julow-Rókus Maja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
Kovács Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
8. osztály
GPDE117Bronz330.521179 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
347.Fettik Liza Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Módos Réka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Major-Udvarhelyi Cecília
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE118Bronz330.462307 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
348.Kovács Dávid
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Zsarnai Csanád Rafael
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Szlovák Dominik Richárd
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
GPDE119Bronz329.452027 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
349.Abuczki Lívia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Nagy Hanna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Hagyaczki Jázmin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
ONKDE92Bronz329.011200 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
350.Dorogi Péter
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Hochenburger Andor
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Vízhányó Vajk
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
GPDU18Bronz328.791736 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
351.Domokos Lilla
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Kovács Kitti
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Papp Lilla Kata
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
SZJDE113Bronz327.122772 mDebrecen, DE Campus
352.B. Tóth Boglárka
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Horváth Katalin
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Karkó Melinda
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
GPDE120Bronz326.652105 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
353.Kálmán Gergely
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Király Balázs Péter
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Schwarczenberger Boldizsár
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
ONKDE93Bronz326.532688 mRáckeve, Ady Endre Gimnázium
354.Máró Lehel
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
8. osztály
Hadházy Tamás
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
8. osztály
Hadházy Gábor
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
8. osztály
SZJDE114Bronz326.321918 mDebrecen, DE Campus
355.Üllei-Kovács Dóra
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Török-Kurucz Sára
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Károlyi Raul Gergely
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
SZJDE115Bronz324.611860 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
356.Lambert Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
R. Nagy Zsombor
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
xv
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
ONKDE94Bronz324.531353 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
357.Bartha Bíborka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bakró Szonja
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE121Bronz324.301313 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
358.Besze Bíborka
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Takács Eszter
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Papp Noémi
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
ONKDE95Bronz323.512085 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
359.Tamás Noémi
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
8. osztály
Gere Liza
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
8. osztály
Karakas Luca
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
8. osztály
SZJDE116Bronz323.282394 mDebrecen, DE Campus
360.Fabi Dóra
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Miskei Emma
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Németh Zsófia
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
GPDE122Bronz322.111493 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
361.Gordos Kiara
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Kerekes Alexa
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Tarics Richárd
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
GPDE123Bronz321.771434 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
362.Tóth Amina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
Fábián Alexa
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
Szűcs Rebeka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Ebes
7. osztály
SZJDE117Bronz321.521995 mDebrecen, DE Campus
363.Birgács Panna Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Farkas Amina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Fitos Petra Panni
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE96Bronz320.362346 mDunaújváros, Szoborpark
364.Nagy Lilien
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Marton Szonja
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE124Bronz320.281876 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
365.Darabos Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
László Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szántó Viktória
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
SZJDU5Bronz320.132055 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
366.Bojsza Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Horváth Bianka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Pahocsa Kamilla Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE97Bronz320.092224 mDunaújváros, Szoborpark
367.Bénik Attila
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Gyombolai Bendegúz
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Kóródi Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
ONKDE98Bronz319.922160 mVác, Duna-part
368.Horváth Laura
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Péli Barnabás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Rabi Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE99Bronz319.382312 mDunaújváros, Szoborpark
369.Kalmár Rebeka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jónás Petra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szebellédy Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE125Bronz318.991209 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
370.Borbély Szepes Szabolcs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Major Máté
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Vörös Péter
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
GPDE126Bronz318.752159 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
371.Radics Álmos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Fritz Márton
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Hegedűs Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE127Bronz318.742174 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
372.Schreithofer Erik
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
8. osztály
Pék Roland
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
8. osztály
Kovalcsik Noel
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
8. osztály
SZJDE118Bronz318.212096 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
373.Deák Kálmán
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Beszédes Botond
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Insperger Ferenc
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
ONKDE100Bronz318.192480 mSzentes, Széchenyi-liget
374.Bazsár Alex Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Fehérvári Gergő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Forgács Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE101Bronz318.142600 mDunaújváros, Szoborpark
375.Fazekas Réka
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Kálmán Kamilla
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Kiss Robin
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
7. osztály
SZJDE119Bronz318.102025 mSzeged, Erzsébet-liget
376.Kiss Máté
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Rozmis Ádám
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lukács Ákos
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
ONKDE102Bronz318.082010 mSzigetszentmiklós, Illyés Gyula park
377.Papp Dorottya
Neumann János Gimnázium,Technikum és Kollégium, Eger
7. osztály
Kernács Gabriella
Neumann János Gimnázium,Technikum és Kollégium, Eger
7. osztály
Nagy Hanka
Neumann János Gimnázium,Technikum és Kollégium, Eger
7. osztály
SZJDE120Bronz317.392025 mEger, EKE Campus
378.Andraschek Zorka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Csernák Eszter
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Király Emma
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
GPDE128Bronz317.002170 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
379.Kenderesi Viktória Kira
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Tóth Laura Erzsébet
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ratkai Lili Kitti
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE121Bronz316.322299 mDebrecen, DE Campus
380.Baukó Zengő
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Szarvas Olga Boglárka
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Horváth Adél
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
SZJDE122Bronz316.131206 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
381.Révész Ákos
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Nyírő Gergely
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Mészáros Márton
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
GPDU19Bronz315.991657 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
382.Magyar Mátyás
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
8. osztály
Méhes Gergely
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
8. osztály
Németh Benedek
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
8. osztály
ONKDE103Bronz315.972128 mKomárom, Monostori erőd
383.Fettik Bálint
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Gallai Huba
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Szabadkai Hunor Rodrigo
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
GPDE129Bronz315.721697 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
384.Simon Dóra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Baka Ivett
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Deidda Elisa
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE130Bronz315.411812 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
385.Kondor Szilárd
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Nagy Gergő
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Kotvics Milán
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
ONKDE104Bronz315.101608 mSzentes, Széchenyi-liget
386.Meiczinger Kristóf
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Nagy Máté
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Sági Emma
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
SZJDE123Bronz314.572700 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
387.Makrai Marcell
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Putárik Vincent
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Rácz Adrienn Gréta
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
SZJDE124Bronz313.742112 mSzeged, Erzsébet-liget
388.Schiller Viktor
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Kőrösi Tamás
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Tóth Marcell
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
SZJDE125Bronz313.612750 mSzeged, Erzsébet-liget
389.Ilés Dániel
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Páli Gergő
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Afangide Jónás
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
ONKDE105Bronz312.591612 mKaposvár, Berzsenyi park
390.Pap Zsombor Sólyom
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Brunczel Annamária
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Dobos Kíra Daniella
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
ONKDE106Bronz312.022520 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
391.Papp Szofi
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Szuromi Petra
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Czetner Nina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
SZJDE126Bronz311.442224 mEger, EKE Campus
392.Koncsár Őrs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Molnár Marcell István
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Polgár János Marcell
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE131Bronz311.142702 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
393.Hujber Benjámin
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
Nguyen Thai Minh
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
Szvetkov-Truong Huong Giang
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
GPDE132Bronz311.071477 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
394.Tóth Gergely
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Németh-Nusser Ábel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Pogonyi Zalán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
GPDE133Bronz310.992338 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
395.Benke Borbála Sarolta
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Müller Emese
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Galambos Gréta Panna
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
ONKDE107Bronz310.832489 mTata, Angolkert
396.Kolozsvári András
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Preininger-Hortobágyi Ádám Lajos
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Egri Ádám Levedi
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDE127Bronz310.181848 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
397.Nyakas Dorka
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Hadas Tilla
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Pálóczi Emese
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
SZJDE128Bronz310.171664 mDebrecen, DE Campus
398.Mohr Levente
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Pataki Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Spreitzer-Burián Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
ONKDU6Bronz309.871250 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
399.Roszkos András
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Kleszó Máté
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Kis Richárd
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
ONKDE108Bronz309.872700 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
400.Nyiri Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Nagy Ágnes
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Mihály Borbála
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
ONKDU7Bronz309.402688 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
401.Tóth Zalán
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Purev-Ochir Erkhis
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Pintér Zsombor
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
GPDE134Bronz308.661477 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
402.Majnik Marianna
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Schaffer Izabella
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Abaffy Kamilla
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület
8. osztály
GPDU20Bronz308.571386 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
403.Fignár Fruzsina
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Kimás Gréta
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Molnár Réka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
ONKDU8Bronz308.061677 mDunakeszi, Katonadomb - Szabadstrand
404.Kenyér Szabolcs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Nagy Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Pados Attila Botond
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
ONKDE109Bronz307.252829 mDunaújváros, Szoborpark
405.Pintér Hanna Luca
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Kovács Réka
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
7. osztály
nincs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
7. osztály
SZJDE129Bronz306.652322 mPécs, Zsolnay-negyed
406.Lassu Luca
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
7. osztály
Knoll Miklós
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Téglás Sarolta
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
ONKDE110Bronz306.082178 mKomárom, Monostori erőd
407.Szatmári Zalán
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Kincses Leó
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Szentpáli Dániel
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
SZJDE130Bronz305.762125 mPécs, Zsolnay-negyed
408.Bölcskei-Molnár Szonja
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Ginda Kamilla
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Papp Maja
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
ONKDE111Bronz304.682413 mSzentes, Széchenyi-liget
409.Nagy-György Csanád
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
.
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Landler Dániel
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
SZJDE131Bronz304.572055 mSzeged, Erzsébet-liget
410.Bojtos Milán Dorián
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
Osztrider Martin Zoltán
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
Samu Emma Sára
Herédi Általános Iskola, Heréd
8. osztály
SZJDE132Bronz303.731807 mEger, EKE Campus
411.Szőnyi Balázs
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Ruzsinszki Bernadett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
NINCS
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
SZJDE133Bronz303.662064 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
412.Goda Boglárka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Liska Emma
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Fehér Luca
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
ONKDE112Bronz303.333096 mPilisszentiván, Slötyi
413.Badics Bence
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Czvik Menyért
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Ágics Milán
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE135Bronz303.062700 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
414.Szilágyi László Bence
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Gréta Lia
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Zsófi
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
SZJDE134Bronz302.822318 mDebrecen, DE Campus
415.Tordai Szabolcs Vince
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Koósz Ádám
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Lang Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
SZJDE135Bronz302.772940 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
416.Vojtek Jázmin
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Kis Dorottya
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Ács Lili Janka
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
SZJDE136Bronz302.742500 mPécs, Zsolnay-negyed
417.Baunok Emese Hanna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Firnigel Zita
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Sturcz Laura
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE136Bronz302.132162 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
418.Cserhalmi Fanni
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Katkics Dorottya
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Horváth Enikő
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDE137Bronz302.091742 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
419.Egyed Levente
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Csikó Márk
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Vajkó Balázs
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
ONKDE113Bronz301.182244 mSárospatak, Várkert
420.Eszlári Hanna
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Erdélyi Csenge
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
Erdélyi Katica
Tatai Református Gimnázium, Tata
7. osztály
ONKDE114Bronz301.081768 mTata, Angolkert
421.Lohonya László
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Nagy Roland
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Sári Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
SZJDU6Bronz300.572680 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
422.Beke Éva Sára
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Fekete Fanni
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Varga Flóra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
SZJDE137Bronz300.432919 mDebrecen, DE Campus
423.Kovács Rebeka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Mátyás Leila Dominika
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Szabó Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
GPDU21Bronz300.001631 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
424.Gecse Annamária
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Vörös Eszter
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Tran Dang Minh Anh
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE145Bronz300.001677 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
425.Tökölyi Petra
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Száva Jázmin
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Herczegh Zsófia
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE142Bronz300.001794 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
426.Fülöp Olívia
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Csernyik Petra
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Faragó Tamara Eszter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
SZJDE139Bronz300.001834 mEger, EKE Campus
427.Erdei Éva
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Tamási Blanka Flóra
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Kovács Boglárka
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
SZJDE138Bronz300.001918 mDebrecen, DE Campus
428.Majoros Petra
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Rácz Fruzsina Lili
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kerékgyártó Szabolcs
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
SZJDE140Bronz300.001952 mDebrecen, DE Campus
429.Pajerich Nóra
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Borsi Izabel
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE147Bronz300.001998 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
430.Kabdebó Kolos
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Velkey Paul
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Morvai Bence
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
ONKDE115Bronz300.002080 mCegléd, Gubody park
431.Kohári Anna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Kaszab Enikő
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Körtvélyessy Dalma
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
GPDE143Bronz300.002121 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
432.Árvay Kristóf
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Gyémánt Péter
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
Vass Gergő
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
8. osztály
ONKDE117Bronz300.002193 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
433.Marcsa Fruzsina Marcsa Szófia Kunzer Anna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Marcsa Szófia
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Kunzer Anna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
GPDE146Bronz300.002203 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
434.Farkasdy Botond
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Kurucz Kristóf
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Róka Viktória
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
GPDE140Bronz300.002216 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
435.Katona Mátyás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Vörös Gergő
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Pap Ákos
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE138Bronz300.002249 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
436.Boros Anna
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Varjú Mariann
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Vidovenyecz Adél
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
8. osztály
SZJDE144Bronz300.002268 mSzeged, Erzsébet-liget
437.Kacor Roland
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kiss Csongor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kubuk Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
SZJDU8Bronz300.002280 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
438.Szabó-Brassai Luca
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss Kata
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kendeh-Kirchknopf Lídia
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE144Bronz300.002283 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
439.Simkó Zalán
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Pásti Tamás
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Vályi Attila
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDU7Bronz300.002299 mDebrecen, DE Campus
440.Bazsó Bence
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
Tóth Balázs
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
Kiss Attila Gábor
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
ONKDE116Bronz300.002380 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
441.Czibere Virág
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Peterman Nóra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Szűcs Panna
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
SZJDE143Bronz300.002412 mDebrecen, DE Campus
442.Szabó Alexandra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Juhász Hanna Janina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE141Bronz300.002419 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
443.Mátyás Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Mátyás Rebeka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Ginál Maja
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
SZJDE142Bronz300.002466 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
444.Mészáros Janka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Papp Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Marosi Mirjana
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
SZJDE145Bronz300.002500 mPécs, Zsolnay-negyed
445.Bodó Panna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Liptai Leila Emese
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Nagy Jázmin
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
SZJDE150Bronz300.002541 mEger, EKE Campus
446.Hersman Panna
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Pénzes Boldizsár
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
Frikker Eszter
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
8. osztály
ONKDE118Bronz300.002580 mSárospatak, Várkert
447.Szabó Dávid
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Gárgyán Zalán
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Bódi Barnabás
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
SZJDE146Bronz300.002622 mSzeged, Erzsébet-liget
448.Fülep Julianna
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Szászi Viktória
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Vas Karolina Zita
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
SZJDE141Bronz300.002660 mEger, EKE Campus
449.Furcsa Robin Valentin
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Mucsina Máté Ferenc
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Varga Krisztián
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
ONKDE121Bronz300.002662 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
450.Amin Anna Viktória
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Sebők Petra Luca
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Sallai Petra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
GPDE149Bronz300.002669 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
451.Nagy Anuk
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Móri Jázmin Nikolett
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
GPDE148Bronz300.002686 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
452.Demeter Lilith
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
7. osztály
NINCS
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
7. osztály
Gaál Balázs
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
7. osztály
GPDE139Bronz300.002702 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
453.Berkes Fruzsina
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Gyetvai Kata
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Lizák Boglárka
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
SZJDE147Bronz300.002706 mEger, EKE Campus
454.Bálint Tamás
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kladiva-Farkas Emil
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Takács Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDU22Bronz300.002834 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
455.Szőnyi Jázmin
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Vida Boglárka
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Szabó Réka
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
SZJDE155Bronz300.002852 mDebrecen, DE Campus
456.Rácz Réka Erika
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
7. osztály
Mikula Mercédesz Enikő
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
7. osztály
Palotai Zsófia
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
7. osztály
SZJDE151Bronz300.003000 mDebrecen, DE Campus
457.Hajdú Hanna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Berkecz Erika Anna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Tóth Zsóka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
GPDU24Bronz300.003072 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
458.Jóna Regina
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Kovács Hédi
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
Máró Flóra
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
7. osztály
SZJDE154Bronz300.003100 mDebrecen, DE Campus
459.Rédei Joel
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Simon Dávid
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Répásy Gergő
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
SZJDE149Bronz300.003105 mPécs, Zsolnay-negyed
460.Bényei Bence
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
8. osztály
Balogh Eszter
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
8. osztály
Horváth Luca
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
8. osztály
SZJDE153Bronz300.003125 mDebrecen, DE Campus
461.Ábel Dóra Hajnalka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Rédai Fruzsina
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szászi Gréta
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDU9Bronz300.003197 mDebrecen, DE Campus
462.Papp Hunor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Ambrus Zalán
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bárány Benedek
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
GPDU23Bronz300.003223 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
463.Dudás-Kis István Vajk
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Kelemen Perpétua
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
ONKDE119Bronz300.003225 mVác, Duna-part
464.Árokszállási Márton
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Murár Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szigeti Norman
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
SZJDE148Bronz300.003294 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
465.Csernus Edit
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Tombácz Anikó
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Mészáros Hunor
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
SZJDE156Bronz300.003336 mSzeged, Erzsébet-liget
466.Bálint Milán
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Szatmári Péter
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Pék Dominik
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
ONKDE122Bronz300.003360 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
467.Gál Zsanett
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Győri Adrienn
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Kotroczó Zsófia
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
ONKDU9Bronz300.003425 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
468.Sári Barbara
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Bukta Laura
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Daragó Lili
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
ONKDE123Bronz300.003458 mMezőkövesd, Kavicsos-tó
469.Veres Nóra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Sipos L. Adél
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Ficzere Kata
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
ONKDE120Bronz300.003510 mCegléd, Gubody park
470.Diviák Deján
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Fenyvesi Gréta
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Filákovity Dana Klára
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
SZJDE158Bronz300.003618 mPécs, Zsolnay-negyed
471.Kassai Anna
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
7. osztály
Frikker Fanni
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
7. osztály
Sütő Loréna
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
7. osztály
ONKDE129Bronz300.003630 mSárospatak, Várkert
472.Kelemen Csaba
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Vértes László
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Fölker Zaránd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
SZJDE159Bronz300.003726 mSzeged, Erzsébet-liget
473.Oreskó Zétény
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
Csáji Adrián Péter
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
Bodnár Richárd
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
SZJDE160Bronz300.003752 mDebrecen, DE Campus
474.Balog Noel Renátó
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Kovács Gábor Krisztián
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Mazurák Zsolt
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
SZJDE152Bronz300.003836 mSzeged, Erzsébet-liget
475.Kovács Blanka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Schvéder Kata
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Vajky Adrienn
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
SZJDE157Bronz300.004050 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
476.Kardos Tamás
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
7. osztály
Bolla Gergő
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
7. osztály
Lajos Benedek
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
7. osztály
SZJDE161Bronz300.004092 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
477.Gigor László
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Kádár Zalán
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Petró Zsanna
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
ONKDE127Bronz300.004216 mCegléd, Gubody park
478.Lajos János
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Rácz-Szabó Alexandra
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Vidéki Bálint
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
ONKDE126Bronz300.004389 mKiskunfélegyháza, Hősök parkja
479.Aschenbrenner Fruzsina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bicskey Tamara
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Nagy Sára
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
ONKDE130Bronz300.004625 mKomárom, Monostori erőd
480.Boros András
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
7. osztály
Horváth Kincső
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
7. osztály
László Milán
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
7. osztály
ONKDE125Bronz300.004674 mDunaújváros, Szoborpark
481.Kovács Rebeka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Mladonyiczki Boglárka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Mákos Gergő
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
ONKDE124Bronz300.004716 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
482.Gyenis Gréta
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
László Liza
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
ONKDE135Bronz300.004840 mDombóvár, Szigeterdő
483.Lakatos Róza
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Pálfi Dávid
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Gyenis Gergő
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
ONKDE134Bronz300.004920 mDombóvár, Szigeterdő
484.Turi Fanni
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Sukola Kíra
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Kránitz Bálint
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
ONKDE131Bronz300.004932 mDombóvár, Szigeterdő
485.Kovács Kitti Jázmin
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Kiss Hanna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Végh Zonga
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
ONKDE132Bronz300.004960 mCegléd, Gubody park
486.Nagy Nóra
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
Fekete Sára
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
László Hanna
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
7. osztály
ONKDE128Bronz300.005148 mMosonmagyaróvár, Várkert - Egyetem
487.Tarsoly Zsolt
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Szondi-Szép Marcell
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Szilágyi Hunor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
ONKDE133Bronz300.005200 mCegléd, Gubody park
488.Molnár Luca Anna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Ács Marcell
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Vágó Réka Erzsébet
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
ONKDE136Bronz300.005280 mCegléd, Gubody park
489.Hűse Lili
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Márkus Maja
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
Lele Evelin
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola, Szeged
8. osztály
SZJDE162Bronz242.56973 mSzeged, Erzsébet-liget
490.Zvolenszki Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sándor Kira
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kiss János
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDU25Bronz236.291283 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
491.Soltész Olivér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Halmos Marcell
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sas Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDU26Bronz236.091283 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
492.Kékesi András
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bocza Noel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lővey-Saldana Diego
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDU27Bronz236.011283 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
493.Márkus Boróka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Helfrich Janka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
GPDE150Bronz235.681170 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
494.Ferenczi Léna
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Wang Krisztina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
GPDE151Bronz235.10893 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
495.Asztalos Dóra Ágnes
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Lukács Kinga
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tölcsér Lujza Málna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
SZJDE163Bronz231.221270 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
496.Ambrus Péter
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Trandakisz Kristóf
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Csallóközi Vilmos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE152Bronz230.781527 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
497.-
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
7. osztály
Mihálka Domán
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
7. osztály
Bencze Márton
Gubányi Károly Általános Iskola, Pilis
7. osztály
GPDE153Bronz227.741303 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
498.Nyáry Jázmin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Pongrácz Kata Judit
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Juronics Anna Boglárka
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
SZJDE164Bronz226.561599 mPécs, Zsolnay-negyed
500.Verba Ádám
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Nagy Kolos
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Farkas Kornél
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
GPDE155Bronz225.02586 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
501.Bartos Emma
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Budai Anna
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Gróf Tekla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
GPDE156Bronz223.651060 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
502.Katona Erik
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Soltész Vivien
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Pogány Márk
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
GPDU28Bronz223.631439 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
503.Szécsényi Csenge
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
7. osztály
Szécsényi Ákos
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
7. osztály
Kizákisz Alexander Anavin
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
7. osztály
SZJDU10Bronz219.18889 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
504.Árki Bálint
Fertő-táj Általános Iskola, Hegykő
7. osztály
Hauer Luca Gerda
Fertő-táj Általános Iskola, Hegykő
7. osztály
Megyeri László
Fertő-táj Általános Iskola, Hegykő
7. osztály
ONKDU10Bronz214.171419 mSopron, Erzsébet-kert
505.Babosa Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Lovas Gerga
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Varga Fanni Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
GPDE157Bronz213.551540 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
506.Verebes Eszter Sára
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Horváth Borsika Lara
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Nguyen Minh Anh
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
GPDE158Bronz211.831603 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
507.Dudla Dorottya
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Kalla Flóra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Sevella Botond
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
GPDU29Bronz210.74975 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
508.Hadnagy Viktória
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szür Angéla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hegedűs Niki
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE159Bronz208.66835 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
509.Czövek Laura
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Császár Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rábai Zalán
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
GPDE160Bronz204.721493 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
510.Egyházy Bálint
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Dohányos Dávid András
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Csiffary Klara
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
GPDU30Bronz200.001506 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
511.NINCS
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Molnár Ágoston
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Nagy Filip
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
GPDU31Bronz200.001506 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
512.Ripli Panna
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Kecskés Emma
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Varsányi Sára
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
SZJDE165Bronz200.001512 mPécs, Zsolnay-negyed
513.Fekete Viktor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Jancsó Botond Zoltán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Németh Dominik László
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
GPDE161Bronz200.001587 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
514.Kalácska Levente Zsolt
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Kiss Áron László
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Mészáros Márton
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
GPDE162Bronz200.001651 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
515.Lampert Dominik
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Muszely Barnabás
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Németh Zsombor
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDU32Bronz200.001704 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
516.Dudla Natália
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Koósa Gréta
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Koósa Levente
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
GPDU33Bronz200.001795 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
517.Mátrai Bíborka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szlanka Emma
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szilágyi Nóra
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDU34Bronz200.001854 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
518.Varga Zsombor
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Mannó Milán
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Erdélyi Bence
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
GPDE163Bronz200.001955 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
519.Litauszki Milán
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Veres Gergő
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
NINCS
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
ONKDE137Bronz200.002100 mSzolnok, Széchenyi Parkerdő
520.Kiss Mátyás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Weich Marcell
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mézes Bendegúz
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDU11Bronz200.003660 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
521.Tőkey Hanga
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Petneházi-Farkas Lola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Sikolya-Nagy Lorella
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
GPDE164 197.09275 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
522.Vajk Zsombor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fodor Balázs
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Juhász Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
SZJDE166 191.26260 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
523.Pilisy Botond
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pém Ferenc
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Kristóf
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDU12 166.54847 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
524.Lang Benedek
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Kovács Bálint
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Lelkes-Sághy Bendegúz
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
GPDE165 155.331104 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
525.Móra Olívia
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Jakus Dzsenifer2008
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
Pomázi Laura
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc
7. osztály
SZJDE167 142.01917 mSzeged, Erzsébet-liget
527.Bednárik Anna
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Montag Eszter
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sánta Borbála
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDU36 132.361046 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
528.Bebes Nóra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
Kincses Klaudia
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
nincs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
8. osztály
GPDE166 131.15807 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
529.Izsó Marcell
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Waicz Vanda
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Endreffy Borbála
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
SZJDE168 130.13882 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
530.Kovács András
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
7. osztály
Ozsvald Bálint
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
7. osztály
Hanzli Hunor
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód
7. osztály
ONKDU11 129.821995 mBalatonboglár, Parti sétány
531.Prekop Ádám
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kálmán Csilla
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Strauss Lilla
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
ONKDE138 129.271242 mBudapest 4. kerület, Szilas park
532.Varga Bulcsú
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Schiszler Ádám
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Németh Kolos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
ONKDU12 119.811596 mBonyhád, Perczel kert
533.Angyalosi Amina
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gódor Vivien
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Barancsikova Veronika
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
GPDE167 118.641145 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
534.Szélba Dominik
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Ihász Benedek
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
Nagy Vince
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
7. osztály
GPDE168 115.581663 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
535.Belkovics Vilmos
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zábó Alex
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mák Albert Balázs
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
7. osztály
GPDE169 111.561040 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
536.Hering Bence
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szankovits Botond
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Oláh Csaba
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
SZJDU13 100.431736 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
537.Párkányi Domonkos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Szalóki Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Nincs
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
SZJDE169 100.002192 mEger, EKE Campus
538.Gazdik Nóra
Százhalambattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Sebrek Enikő
Százhalambattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Szilágyi Alíz
Százhalambattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
GPDU37 80.33459 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
539.Varga Kitti
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Rodek Dorka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Hegedűs Keve
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
GPDE170 75.33524 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
540.Szinnai Mária
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Botos Misel
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Ozsvárt Olivér
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
GPDE171 60.33934 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
541.Leskovics Bence
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Rékási Roland
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Kovács Anna Luca
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
8. osztály
GPDE172 50.331274 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
542.Frankovics Mirko
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Filakovity Emma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Tóth-Bobány Aliz
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
SZJDE170 30.00246 mPécs, Zsolnay-negyed
543.Kiss Szófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Longo Valentina
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Lasztóczi Enikő
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
7. osztály
ONKDU13 10.00816 mBudapest 16. kerület, Sashalmi erdő
544.Fazekas Nimród
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szántó Márton
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Egri Márk
Debreceni Bocskai István Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
SZJDE171 0.001161 mDebrecen, DE Campus
545.Bartók Balázs
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
7. osztály
Szemcsák Miklós
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
7. osztály
Szőke Csongor
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
7. osztály
ONKDE139 0.001440 mMiskolc, Népkert
546.Kiss Csanád
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Lukács Medárd
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Andalits Lotti
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
SZJDE172 0.001834 mPécs, Zsolnay-negyed
547.Szekeres Nóra Alexandra
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Papp Dorina
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Schneider Vanessza
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
ONKDE140 0.002358 mKiskunhalas, Bethlen Gábor tér - Hősök tere
548.Orosz Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Moutrayj Ábrahám
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Vendel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
SZJDU14 0.002660 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
549.Papp Lili
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Perbál
8. osztály
Borbás Hanna
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Perbál
8. osztály
Bak Adrienn
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Perbál
8. osztály
SZJDE173 0.004445 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
550.Herczeg Bodza
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Szabó Zsófia
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Vozár Tünde
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
ONKDE141 0.005000 mBékéscsaba, Széchenyi Liget
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolságHelyszínDöntőbe jutott?
1.Szabó Áron
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schlegl Levente
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bóna Alexander
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE1Arany840.191116 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
2.Jáni Kristóf
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Fülöp László
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Varga Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
SZJDU1Arany827.831586 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
3.Czanik Pál
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Juhász-Molnár Erik
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Kovács Benedek Noel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
GPDU1Arany824.822746 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
4.Kiss Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
László Sarolta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Tóth Kata
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
SZJDU2Arany742.581040 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
5.Szakács Ábel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Szakács Domonkos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
-
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
GPDE1Arany727.242606 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
6.Tran Dávid
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Simon Ábel
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Szász Lili
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
SZJDE2Arany725.632142 mDebrecen, DE Campus
7.Fogarassy Kristóf
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Németi Zsóka
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Zab Liliána
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
SZJDE3Arany713.321920 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
8.Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kovács Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bezsilla Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
ONKDE1Arany660.301210 mMiskolc, NépkertIgen
9.Szűcs Alíz
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Oláh Anna
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Papp Eszter
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
GPDE2Arany645.461783 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
10.Simó Brigitta
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Farkas Krisztina
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Seprődi Lili
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
GPDU2Arany645.384050 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
11.Dobi Ábel
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Görömbey Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Vámosi Bendegúz Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
SZJDU3Arany645.111397 mDebrecen, DE Campus
12.Sági Roland Kristóf
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Tajti Péter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Szabó Marcell
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
SZJDE4Arany641.411215 mEger, EKE Campus
13.Soltész Noel
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Demeter Fülöp
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Verba Dániel
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
SZJDE5Arany641.231310 mEger, EKE Campus
14.Plózer Ákos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
10. osztály
Mészáros György Ipoly
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
10. osztály
Csepregi Márton
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
10. osztály
SZJDE6Arany637.021419 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
15.Biborka Bernadett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Demeter Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Török Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE7Arany628.841596 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
16.Bérczes Botond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Iván Máté Domonkos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Varga Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
ONKDE2Arany624.452560 mMiskolc, NépkertIgen
17.Rácz Barnabás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szécsi Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csepreghy Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE8Arany623.731400 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
18.Major Mirjam
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Veress Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
nincs
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
SZJDU4Arany620.901572 mDebrecen, DE Campus
19.Török Dorka
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Kadem Anis
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Morvai Levente
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
SZJDE9Arany614.232286 mVeszprém, Pannon Egyetem Campus
20.Rácz Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Hague Róbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
SZJDU5Arany612.812318 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
21.Spiegelberger Mariann
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szentmiklósi Sándor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Nikolett
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
GPDE3Arany605.713163 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
22.Vén Levente
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Szabó Dániel
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Berezvai Csanád
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
GPDE4Arany600.004324 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegyIgen
23.Bíró Gergő Tamás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Iliás Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Pető Kristóf
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
GPDE5Ezüst567.831432 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
24.Gál Marcell
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Madár Gergely
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Madarász Boglárka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
GPDE6Ezüst547.722255 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
25.Harkányi Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Rózsa Simon Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Visontai Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
SZJDE10Ezüst542.721206 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
27.Hajdu Márton
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Hegedüs Noémi
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Jandzsó Marcell
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
ONKDE3Ezüst536.32968 mKaposvár, Berzsenyi parkIgen
28.Székely Barnabás
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
10. osztály
Dankó Bendegúz
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
10. osztály
Uracs Anna
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
10. osztály
SZJDE11Ezüst535.18968 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
29.Csáki Botond Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jurányi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE12Ezüst530.792016 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
30.Jeviczki Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szabó Donát
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ujpál Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
ONKDE4Ezüst530.162100 mMiskolc, Népkert
31.Lippényi Enikő
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Remsei Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Teveli Jakab
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE8Ezüst528.311996 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
32.Tóth Miklós Áron
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Koltai Csaba
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE9Ezüst525.362931 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
33.Hornyik Zsombor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bús László Teodor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Békési Bulcsú
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
GPDE10Ezüst524.152493 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
34.Szalóki Márton
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Novoth Botond
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Varga Boldizsár
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
GPDE11Ezüst523.893271 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
35.Csóka Barnabás
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Prauda Zsombor
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kis Ágoston
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
GPDE12Ezüst521.671899 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
36.Hegedűs Olivér Márk
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Sándor Ádám
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Gazsy Bendegúz
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
GPDE13Ezüst518.344014 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
37.Tolnai-Kovács Wanda
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Dénes Márta
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Méri Dóra
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
GPDE14Ezüst517.722814 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
38.Horváth-Szántó Máté
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vass-Bozsó Benedek
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Botond
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE15Ezüst517.522179 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
39.Lévay Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Puskás Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Visontai Viktor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE13Ezüst516.101742 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
40.Lipcsák Franka
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Joó Réka
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Dolhai Zsolt
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
SZJDE14Ezüst514.311540 mDebrecen, DE Campus
41.Fodor Dalma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Borbála Ágnes
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Wijnands Paula
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
GPDE16Ezüst510.973129 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
42.Barczikay Márk
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mazák Péter
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hutkai Mózes
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDU3Ezüst510.212760 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
43.Fodor Zsófia
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Molnár-Jéri Melinda
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Jámbor Botond
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
GPDE17Ezüst509.892648 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
44.Nánási Tímea Lilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Laczó Zoltán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fehér Tímea
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
GPDE18Ezüst504.953311 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
45.Jenei Marcell
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Kovács Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Lippai András István
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
ONKDE5Ezüst500.513668 mKisvárda, Várkert
46.Hegedüs Barna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Rőhrig Barna András
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Tilesch Júlia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
ONKDE6Ezüst500.003125 mKaposvár, Berzsenyi park
47.Tőrös Ágoston
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sándor András
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sinha Devkumar Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
GPDE19Ezüst500.003859 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
48.Kummer Roland
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Hegedűs Gellért
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Nánási Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
ONKDE7Ezüst500.004680 mOrosháza, Avar utcai játszótér
49.Huszárik Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Kovács-Pleskó Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Kajla Dávid
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
ONKDE9Ezüst500.004920 mOrosháza, Avar utcai játszótér
50.Imre Márton
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Maródi Botond
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Dorka Ádám
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
ONKDE8Ezüst500.004978 mMátészalka, Kölcsey park és a Városi Sportcsarnok környéke
51.Bolla Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Mók Levente
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Nagy Krisztina
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
GPDE20Ezüst456.881534 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
52.Kárpáti Kornél
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kiss Krisztián
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Csernátony Róbert
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
GPDE21Ezüst445.991534 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
53.Fűrész Viktória
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
Molnár Eszter
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
Szentirmay Eszter
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
ONKDE10Ezüst442.77973 mTata, Angolkert
54.Oláh-Marcényi Balázs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Halasi Ákos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Zsíros-Juhász Zsombor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
ONKDE11Ezüst441.651488 mKecskemét, Szabadság tér
55.Bodle Elsa
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Ferenczy Dominik
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Molnár András
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
SZJDU6Ezüst437.971781 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
56.Fábián Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Traub Zita
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ujhelyi Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
GPDE22Ezüst435.892110 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
57.Sas Domán
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Baráth Vilmos
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
Kovács-Ferenczi Kíra
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
10. osztály
GPDE23Ezüst434.642031 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
58.Urvald Emese
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
László Bálint Levente
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csánki Balázs Gyula
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE24Ezüst427.311725 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
59.Argay Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hajdara Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Petromán Balázs
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
GPDE25Ezüst426.422443 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
60.Babák Lilla Piroska
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Berec Anna Rózsa
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fehér Virág
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE15Ezüst425.261935 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
61.Győrfi Benjámin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kis-Fodor József
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bottka Barnabás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
GPDE26Ezüst422.562204 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
62.Szabó Laura
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Szabó Boglárka
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Antal Mátyás
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
SZJDE16Ezüst422.211143 mEger, EKE Campus
63.Orbán Lilla
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Gromon Eszter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Thuma Emese
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
ONKDE12Ezüst421.201794 mPilisszentiván, Slötyi
64.Makkai Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kovács Krisztina Sára
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Mátyus Anna
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
ONKDE13Ezüst419.111500 mMátészalka, Kölcsey park és a Városi Sportcsarnok környéke
65.Fekete Andor
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Labanc Géza
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
László Dorottya
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
GPDE27Ezüst419.092093 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
66.Balogh Vince
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Botrágyi Gergő
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Gaál Zsolt
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
GPDE28Ezüst417.782528 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
67.Maczik Lilla
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
10. osztály
Baross Boróka
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
10. osztály
Hegyes Márta
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
10. osztály
SZJDE17Ezüst416.251440 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
68.Bors Gréta
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Pártos Máté
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Vígh-Bellon András
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
GPDE29Ezüst416.152495 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
69.Rádi-Szabó Márk
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wágner Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gurály Roland
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE30Ezüst415.972381 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
70.Puskás Cecília
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Weidner Éva
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Egyházi Godó Barnabás
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
GPDE31Ezüst415.532243 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
72.Farkas Bianka
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
Kaufman Eszter
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
Aranyosi Milán
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
ONKDE14Ezüst412.491876 mTata, Angolkert
73.Juhász-Duró Vince
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Forrai Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Jilling Levente
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
ONKDE15Ezüst410.881419 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
74.Makkai Nóra
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kiss Bence Barnabás
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Antal Zsombor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
ONKDE16Ezüst408.381920 mMátészalka, Kölcsey park és a Városi Sportcsarnok környéke
75.Eged András
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Benavides Reyes Sebastian
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Gulyás Botond
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
GPDE33Ezüst406.112469 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
76.Bóta Rebeka
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Ofella Ella
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Frey Liliána
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
SZJDU7Ezüst404.021935 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
77.Csilling Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Ferencz Hunor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Kovács Dóri
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
GPDU4Ezüst403.552836 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
78.Tóth Abigél
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Veres Fanni
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kicsák Ádám
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
ONKDE17Ezüst400.002299 mMátészalka, Kölcsey park és a Városi Sportcsarnok környéke
79.Deák Terézia
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
9. osztály
Dancs Bálint
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
9. osztály
Tkácsuk Martin
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
9. osztály
SZJDE18Ezüst400.002318 mDebrecen, DE Campus
80.Lengyel Zsombor
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Szabó Máté
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Bognár Bence
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
ONKDE18Ezüst400.002337 mBudapest 10. kerület, Óhegy park
81.Putnoki Zsolt
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Sallai Szabolcs
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Király Nándor
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
SZJDE20Ezüst400.002480 mDebrecen, DE Campus
82.Király Réka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kundráth Dorottya
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dong Yitian
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE19Ezüst400.002728 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
83.Redenczki Richárd
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Bozóki Ádám
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Farkas Tóbiás
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
SZJDE21Ezüst400.003025 mSzeged, Erzsébet-liget
84.Bánfalvi Barnabás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Biró Mihály
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Nagy Márk
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
ONKDE19Ezüst400.003080 mSzékesfehérvár, Királyok parkja
85.Ferenczi Anett
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Csernus Dominika
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Asztalos Erika
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
ONKDE21Ezüst400.003509 mOrosháza, Avar utcai játszótér
86.Kiss Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Somogyi Zoltán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Elek Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
ONKDE20Ezüst400.003864 mOrosháza, Avar utcai játszótér
87.Polgár Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Bárdos Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Bőte Dominik
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
ONKDE23Ezüst400.004080 mOrosháza, Avar utcai játszótér
88.Tóth Marcell
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Korenika Szabolcs
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Czompa Zsombor
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
ONKDE22Ezüst400.004500 mKecskemét, Szabadság tér
89.Berencsi Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Madarász Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Viczián Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
ONKDE24Ezüst400.005200 mOrosháza, Avar utcai játszótér
90.Pölcz Zsigmond
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Katona Melinda
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Sárközy András
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
ONKDE25Bronz365.71889 mBudapest 3. kerület, Óbudai-sziget
91.Nagy Csenge
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Gerendy Linett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Darvas Kornélia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
GPDE34Bronz365.081207 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
92.Simon Artúr Gábor
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Sólyom Zente
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Virág Lénárd Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
GPDU5Bronz356.962201 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
93.Madarasi Attila
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
8. osztály
Solti Bálint
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
8. osztály
NINCS
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
8. osztály
SZJDU8Bronz352.091096 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
94.Kovács Mátyás László
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
8. osztály
Kolossa Máté
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
8. osztály
NINCS
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
8. osztály
SZJDU9Bronz351.981088 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
95.Páricsi-Nagy Rezeda
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Erőss Simon Ireneusz
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Czerovszki Lilian
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
SZJDU10Bronz350.31738 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
96.Gubek Gellért
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Urbán Kristóf
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
-
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
SZJDE22Bronz349.191064 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
97.Szabadszállási Kíra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Takács Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ritz Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
GPDU6Bronz347.252204 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
98.Bejczy-Kovács Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Portkó Ágnes
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Haas Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
GPDE35Bronz347.032370 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
99.Csorba Gergely
Szent Benedek Gimnázium és Technikum, Budapest
10. osztály
Mészáros Regő Márton
Szent Benedek Gimnázium és Technikum, Budapest
10. osztály
Necz Márton
Szent Benedek Gimnázium és Technikum, Budapest
10. osztály
GPDE36Bronz346.261269 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
100.Papp Bálint
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Péter József
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Ferenc
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
GPDE37Bronz346.151804 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
101.Justyák János
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Bakonyi Samu
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Kun Ádám
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
GPDE38Bronz343.982117 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
102.Lovas Barnabás
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Lefter Miklós
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Bertli Réka
Hőgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
SZJDE23Bronz343.361736 mDebrecen, DE Campus
103.Barta Eszter
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Cseh Dóra
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
10. osztály
nincs
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
GPDU7Bronz342.702107 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
104.Buza Máté
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
10. osztály
Sebestyén Márton
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
10. osztály
Bubálik Sára
Városmajori Gimnázium, Budapest XII. kerület
10. osztály
GPDU8Bronz342.442577 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
105.Gergely Lilla
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Shawky Melinda
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Edvi Barbara
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE39Bronz342.141903 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
106.Selymes Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
Pintér Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
NINCS
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
9. osztály
GPDE40Bronz341.131924 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
107.Pigai Péter Bendegúz
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
Képes Botond
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
Beck Botond Krisztián
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
ONKDE26Bronz341.011386 mTata, Angolkert
108.Bicsák Jázmin
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vajda Eszter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fedeles Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE41Bronz339.061301 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
109.Tóth Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dévényi Milán
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Joó Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
GPDE42Bronz338.801301 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
110.Korbai Gergely
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Márta Ákos
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Velancsics Ábel
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
GPDE43Bronz335.631932 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
111.Kelemen Dávid
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Oláh Dániel
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Seiner Gergely
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
ONKDE27Bronz334.891680 mSopron, Erzsébet-kert
112.Handlovics Daniella Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
László András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
GPDE44Bronz333.961956 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
113.Gál Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Kovács Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Illés Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
ONKDE28Bronz333.431536 mDunaújváros, Szoborpark
114.Tagscherer Boglárka
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Zsigmond Zsófia
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Hunya Renáta
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
GPDE45Bronz332.972084 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
115.Balog Bálint
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Varga Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Tobak Zsombor
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
ONKDE29Bronz332.961440 mDombóvár, Szigeterdő
116.Farkas Vanda
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Varga Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Tobak Csongor
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
ONKDE30Bronz332.821536 mDombóvár, Szigeterdő
117.Király Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Raffay Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zétényi Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE24Bronz332.521464 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
118.Porpáczy Kitti
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Markó Sára
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Ambrus Tóth Benedek
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
GPDE46Bronz332.081398 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
119.Csűrös Csenge
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Grabovszki Dóra
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Rózsa Bence
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
GPDE47Bronz331.462318 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
120.Szekeres Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Molnár Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Nyári Dorottya
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
ONKDE31Bronz330.281048 mDunaújváros, Szoborpark
121.Scherer Álmos
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Kertai Dávid
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Széll-Kovács Áron
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
SZJDE25Bronz330.211524 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
122.Szabó Bence
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Technikum, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Mohai Olivér
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Technikum, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
.
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Technikum, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
GPDE48Bronz328.851924 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
123.Vojnárovits Balázs
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest VI. kerület
10. osztály
Sebestyén Márton
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest VI. kerület
10. osztály
Staravoitau Maksim
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest VI. kerület
10. osztály
GPDU9Bronz328.192881 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
124.Gábor Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Szabó Laura
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Pintér Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
GPDU10Bronz327.863014 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
125.Pákolicz Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Papp Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Wizner Dávid
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
ONKDE32Bronz327.721260 mDunaújváros, Szoborpark
126.Takács Aletta
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Kű Zsombor
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Wodala Benjámin
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
SZJDE26Bronz327.691364 mSzeged, Erzsébet-liget
127.Faour Míra
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Szalay Zóra
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Gombos Lili
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
ONKDE33Bronz327.641350 mDombóvár, Szigeterdő
128.Győrffy Nándor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kalmár Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Shan Jia Zhe
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE27Bronz327.462048 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
129.Nagy Norbert
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Marczis-Ali Adorján
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Gorka-Kereskényi Álmos
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
GPDE49Bronz327.312084 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
130.Nagy Ákos
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Biró Ábel
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jenőfi Balázs
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE28Bronz326.681134 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
131.Bohács Boglárka
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Rácz Zsófia
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Szabó Eszter
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
SZJDE29Bronz325.331807 mDebrecen, DE Campus
132.Polgári Kinga
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ságodi Lili Anna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szi-Benedek Fanni
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE30Bronz324.641188 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
133.Teleki Márton György
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Lember Ákos
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Márton István
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
SZJDE31Bronz324.081441 mEger, EKE Campus
134.Aszódi Ákos Tibor
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
9. osztály
Balog-Darida Márk
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
9. osztály
Szász Konrád Richárd
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
9. osztály
ONKDE34Bronz323.712000 mRáckeve, Ady Endre Gimnázium
135.Vida Luca
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Paczolay Dénes
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
-
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
10. osztály
GPDU11Bronz323.543186 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
136.Bender Ádám
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
9. osztály
Fábián Sándor Zoltán
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
9. osztály
Hegedüs Krisztián
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
9. osztály
ONKDE35Bronz323.502000 mRáckeve, Ady Endre Gimnázium
137.Apró Boglárka
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Kuchár Emese
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Potháczki Emese
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
ONKDE36Bronz322.861220 mSzázhalombatta, Csónakázó-tó
139.Kocsis Réka
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Annus Álmos Botond
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Markó Ádám
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
ONKDE37Bronz321.072394 mSopron, Erzsébet-kert
140.Ekker Máté
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Jakab Zalán
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Széplaki Zsófia
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
GPDE50Bronz320.582714 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
141.Rádi Bettina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Fehér Sára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Blaskovits Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
SZJDU11Bronz318.141080 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
142.Rátkai Péter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy-Hugert Levente
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE33Bronz316.961496 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
143.Kiss Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kotroczó Botond
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Simon Péter
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE34Bronz316.581170 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
144.Nyári Benedek
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
10. osztály
Ruisz Mátyás
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
10. osztály
Bozsik Kitti
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre
10. osztály
GPDE51Bronz315.992158 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
145.Pászti Bálint
Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Gyöngyös
9. osztály
Szabados Levente
Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Gyöngyös
9. osztály
Tóth Ádám Gábor
Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Gyöngyös
9. osztály
SZJDE35Bronz315.781968 mEger, EKE Campus
146.Soós Julianna
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Urbanics Andrea Celesztina
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Nguyen Cong Tai
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
GPDE52Bronz315.412488 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
147.Simigla Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Pávkovics Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Pávkovics Olivér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
ONKDE38Bronz315.392838 mDunaújváros, Szoborpark
148.Ujfalussy Margit
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Zupán Kinga
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Wimmer Aliz
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
SZJDE36Bronz315.081364 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
149.Bálint Attila
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Kaposi Zoltán Gergely
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
Pataki Zalán
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
9. osztály
ONKDE39Bronz314.481800 mSopron, Erzsébet-kert
150.Varga Luca
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Szakál Anna
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Meggyes Lilla
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
9. osztály
GPDE53Bronz314.412773 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
151.Szabó Lili
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Skultéti Dorka
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Math Bence
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
SZJDE37Bronz313.962329 mEger, EKE Campus
152.Szabó Bence
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Csalló Blanka
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
Dunai Virág
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
9. osztály
ONKDE40Bronz313.922304 mDombóvár, Szigeterdő
153.Hideg Eliza
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Varga Viola
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Tapasztó Zsombor
1. sz Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
ONKDE41Bronz313.132312 mSzázhalombatta, Csónakázó-tó
154.Hornicz Viktória
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ambrus Attila
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Klotz József
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
ONKDE42Bronz312.231463 mKaposvár, Berzsenyi park
155.Király Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Szabó Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Sárközi Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
GPDU12Bronz311.122539 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
156.Bardóczi Bence
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kelemen Hunor
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zinaeddin Dániel
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
SZJDE38Bronz310.631651 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
157.Bécsi Bianka
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Varga Orsolya
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ujlakán Viktória
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
SZJDU12Bronz310.421703 mDebrecen, DE Campus
158.Lengyel András
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Sztupkay Áron
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Szilágyi Ábel
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
GPDE54Bronz309.543017 mBudapest 11. kerület, Gellért-hegy
159.Csőszi Balázs
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Farkasinszki Lehel
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Miklós Gyula
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
ONKDE43Bronz309.472085 mKecskemét, Szabadság tér
160.Lőrincz Lili
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Németi Zsófi
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály