fbpx

Medve Matek GO

Medve Matek GO - országszerte!, 2021. május 17. - 2021. június 15.

A lista alapértelmezésben összpontszám szerint van rendezve, de a le-és felfelé mutató kis nyilak segítségével bármely szempont szerint (pl. régiók) sorba rendezhető. A régiós rövidítések magyarázata:

KM: Közép-Magyarország
DA: Dél-Alföld
ÉA: Észak-Alföld
ÉM: Észak-Magyarország
DD: Dél-Dunántúl
NYD: Nyugat-Dunántúl
KD: Közép-Dunántúl

Az országos döntőbe jutott csapatok listája ITT TALÁLHATÓ, ők a későbbiekben részletes infókat kapnak. Gratulálunk minden résztvevőnek!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolságRégió
1.Balla Ignác
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bolla Donát Andor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany780.671532 mKM
2.Vörös Johanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Robotka Míra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Király Szonja
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Arany765.331658 mKM
3.Benkő Barna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Emma Szonja
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Milovecz Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany759.001838 mKM
4.Sarok Anetta
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kollár Kristóf
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Dobosi Teofil
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany755.332791 mDD
5.Csábi Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Baranyai Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csató Hanna Zita
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany752.671768 mKM
6.Denhoffer Nikolett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hansági Johanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nemcsics József Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany752.001892 mKM
7.Szesztay Dániel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Csontos Merse
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Vincze Attila
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Arany743.672240 mKM
8.Árvay Réka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Földes Blanka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Nemoda Ajna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany737.673812 mKM
9.Jármy Eszter
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Halász Csongor
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Nagy-Nyika Tamás
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Arany734.673657 mKM
10.Bajkó Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Kiss Bence
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Street Boldizsár
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany723.675041 mKM
11.Gede Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Madár Hanna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Márton Száva
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany658.003318 mKM
12.Fazekas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Krikler András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács Ádám Frederik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany657.003117 mKM
13.Czirják Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Zsófia Elza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Watterich Vanda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany654.002681 mKM
14.Felsmann Richárd
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Kenéz Bulcsú Ákos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Kenéz Koppány Sándor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany653.332338 mKM
15.Raj Milán
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Geszler Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Váradi András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany653.332407 mKM
16.Apáti Márk
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Somogyvári Zsombor
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Arany643.002870 mDD
17.Raschek Vince
Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Szedenics Netti
Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Szedenics Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany639.002684 mKM
18.Vajda Hanna
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Czérna Dorka
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Lassu Luca
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Arany637.674107 mKD
19.Bognár Csilla
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bertalanits Viktória
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Aschenbrenner Fruzsina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany637.334386 mKD
20.Boros András
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Hadarics Emília
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Horváth Kincső
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Arany636.673527 mDD
21.Fey Elza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sándi-Antal Lili Abigél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tarján Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany636.333045 mKM
22.Czitler Ádám
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Szabó Marcell
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Várkonyi Ádám
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany635.003697 mKM
23.Ozsváth Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ferencz Kevin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany634.675449 mKM
24.Gaspari Ádám Miksa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Péter Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Váczi Lóránt Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany634.332529 mKM
25.Aranyi Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szalai Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Balázs Vanessa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany633.333390 mKM
26.Banu Ádám Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sipos Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ungár Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany630.004419 mKM
27.Szabó Álmos Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Pengő Patrik
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany627.003746 mKM
28.Bihari Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Fehér Abigél Borbála
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nagy Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany626.332513 mÉA
29.Brunczel Annamária
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Papp Zsombor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Juhász Ágoston
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Arany609.673716 mÉM
30.Tóth Hanna Sára
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Bajczár Milla Brenda
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Tomoga Marcell
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Arany606.674985 mKM
31.Korompay Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Berinkei Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vasvári Bátor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany606.004356 mKM
32.Fábos Alexandra
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Dolák Zita
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Fetzer Fanni
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany600.005558 mDD
33.Vajda Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Szűcs Szabolcs
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Osváth Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Arany567.001825 mKM
34.Somogyi-Laczik Donát
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Csapó András
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
nincs
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany565.672570 mKM
35.Huszár Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Scheibner Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Szuromi-Kovács Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany564.331851 mKM
36.Gyulai Dorina
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Németh Júlia Mandula
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Sárváry Anna Ilona
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany563.671845 mKM
37.Megyeri Boróka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mousa Anna Terézia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zsigmond Alma Júlia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany563.331365 mKM
38.Farkas Milán
AKG, Budapest
5. osztály
Móra Vince
AKG, Budapest
5. osztály
Radics Vera
AKG, Budapest
5. osztály
Arany559.671285 mKM
39.Csontos Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fodor Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fülöp Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany559.671577 mKM
40.Ugron Gergely Hunor
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Csiha Botond
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
NINCS
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany556.672256 mKM
41.Kádár Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szrebro Zoé Júlia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sztrinkai Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany555.672138 mKM
42.Kovács Flóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Geréd Zalán István
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Tamás Endre
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany555.331794 mKD
43.Futó Luca
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Hennig Paolo Giovanni
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Körmendy Márton Domonkos
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany554.332446 mKM
44.Gárdos Lívia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Máthé Kata
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany554.332362 mKM
45.Háda Máté Zéta
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Juhász Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Brázai Benjámin
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany554.001560 mKM
46.Mócsai Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Qi Jing Tong
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lajos Csanád
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany552.332539 mKM
47.Benkő Barna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. kerület
6. osztály
Bognár Gábor
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
NINCS
NINCS, Budapest
5. osztály
Arany550.002171 mKM
48.Harkányi Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Teng Da
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany550.002021 mKM
49.Farkas Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Szabó Viktor Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Szász Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Arany549.672055 mKM
50.Baczkó Sára
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csáky Miléna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pálfi - Gábor Nátán
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany548.671541 mKM
51.Varju Szonja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Deres Jázmin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Chu Huyen Natália
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany545.003123 mKM
52.Boros Sándor
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Magyar Katalin
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Turóczi Sára Panna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Arany544.672283 mÉA
53.Pintér Nikoletta
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Vincze Szilvia
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Horváth Ábel
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Arany544.002947 mDD
54.Faragó Csillag
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Faragó Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Fehér Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany543.333357 mKM
55.Schmelovszky Kira
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bognár Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Török Szonja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany542.671844 mKM
56.Tóth Blanka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Estéli Dóra
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Erős Bettina
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany540.331841 mKD
57.Almási-Wagner Kinga
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gábor Enikő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jen Lilla Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany540.332205 mKM
58.Atanaszov Kornél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Antal
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szarvas András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany540.002569 mKM
59.Kruchina Lilla
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Gaál Kolos
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Imreí Vilmos
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany540.003526 mKM
60.Mihálszky Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ying Yong
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany539.672602 mKM
61.Mayer Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Nagy Emma Lilla
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Papp Sára
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany538.672000 mKD
62.Somogyi Borka
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Rompos Míra
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Széll Veronika
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany538.332341 mKM
63.Hiezl Dorottya
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Ispánovity Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Gaál Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany538.333493 mKM
64.Berinkei Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lugosi Nóra Beáta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Luca Karolina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany537.673115 mKM
65.Százi-Bagi Fruzsina Fédra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Szabó Hanna Izabella
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany537.002760 mKM
66.Molnár-Gábor Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Póka Vilmos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Farkas Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Arany537.003060 mKM
67.Tiborcz Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Fejér Dávid
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Kovács-Csatlós Boldizsár
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany536.332027 mKM
68.Máthé Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Puskás Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Timáry-Szalay Ábel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany535.333065 mKM
69.Varga Szabolcs
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Pázmándi József Áron
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Szilágyi Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany535.003098 mKM
70.Török Enikő Dorina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Rajna Lea
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany533.332375 mKM
71.Bakos Júlia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lipovics Laura Rebeka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Szabina
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany533.002128 mKM
72.Dobrovits Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tejfalussy-Gecse Éva Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany532.673627 mKM
73.Zankó Kornélia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ecseri Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szepesi Abigél
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany529.672963 mKM
74.Bendes Veronika
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Borbás Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Dancsuj Rebeka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Arany528.332776 mKM
75.Szekszárdi Kata
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Kontár Emma
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Fűtő Gergő
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Arany526.671969 mKM
76.Markovits Milán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Csáfordi Ármin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kocsis Lénárd
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Arany526.003311 mDD
77.Paládi Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Perger Mátyás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Tóth Bátor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany526.004708 mKM
78.Batki Mira
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Halmi Zsófia
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Halmi Patrik
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Arany525.004354 mKM
79.Cseh Levente
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
Turbucz Szofi
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
Mlinkó Dániel
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szihalom
6. osztály
Arany523.332370 mÉM
80.Pokol Sarolta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Lukács Kira
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Deák Luca Zsuzsanna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Arany521.672332 mKM
81.Bóta Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács Ágoston
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dobos Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany520.673693 mKM
82.Gazsi Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Páczelt Zsófia Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Péter Nóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany519.333124 mKM
83.Ferenc Zsigmond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Filó Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kardos Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany518.003382 mKM
84.Nagy Olívia
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Fürtös Hanna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Arany512.334128 mKM
85.Klemanovits Milán
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Bakó Sebestyén
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Turányi Ákos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Arany512.003410 mKM
86.Gacsal Csernák Zoé
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Bányai Blanka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Pósfay Panni Minka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany511.003641 mKM
87.Csongrádi Balázs Zétény
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Farkas Áron Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Török Márton
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Arany508.333970 mDA
88.Kövesdi Kata
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Kövics Kinga
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Stingli Tamás
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Arany507.003394 mDD
89.Kalocsa Dániel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Pintér-Kovács Benedek
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Reith Ármin
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany500.004388 mDD
90.Farkas Nóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Horváth Csenge Anna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Rozsos Benedek
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany500.004279 mKD
91.Antal Dávid
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Tóth-Balaton Levente
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ignác Dávid
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Arany500.003730 mKM
92.Geszler Gréta
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Laki Boglárka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Kecskeméti Katica Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Arany500.004193 mKD
93.Kenyeres Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Révész-Heuer Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Szücs Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Arany500.005073 mKM
94.Osváth Árpád
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Gonda Botond
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Koren Dániel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Arany500.005327 mKM
95.Hegedűs Ábel
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Szabó Erik
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Wachtler Bence
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Arany500.004954 mKD
96.Juhász Máté
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Mészáros Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Vékony Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany500.006693 mKM
97.Juhász-Nagy Manó
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Kihári Kende
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Tarjányi Botond
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Arany500.006293 mKM
98.Rácz Amira
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Koszpek Bianka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Jakab Nikolett
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst474.001088 mKD
99.SzALAI Hanna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Sebők Bíborka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Varga Fanni
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst473.671313 mKD
100.Benyó Gerda
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Keczkó Emília Sára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Póliska Boróka Cecília
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst470.671238 mKM
101.Izsa Ferenc Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Őri Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Zétény
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst466.671324 mKM
102.Szendrő Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ujvári Veronika
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zambon Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst465.001742 mKM
103.Badits-Nyáradi Gréta
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Bodnár Mira Larina
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Czinege Panna
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst456.001810 mKM
104.Nagy Eszter
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Papp Norina
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Süveges Bence
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Ezüst452.671446 mDD
105.Turbék Noémi
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Lasztovicza Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Kiglics Fanni
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst452.001566 mKM
106.Lukács Bence
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Maczik Dávid
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Péti Dávid
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Ezüst451.331808 mDD
107.Ignácz Lilianna
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Czinege Gergő
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst451.001821 mKM
108.Hujber Benjámin
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Tasák Áron
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Nguyen Thai Minh
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Ezüst450.001632 mKM
109.László Tamás
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Horváth András
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kircsi László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst449.002301 mKD
110.Szabó Tamara Diána
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Sinkó Vilmos
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Vosner András
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Ezüst447.001275 mKM
111.Dudás Márk
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Bökönyszegi-Busay Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Turányi Gergely Ákos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst447.001841 mKM
112.Németh Csenge
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
K. Németh Zsuzsanna Mikolt
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Gergely Fruzsina
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Ezüst446.331920 mDD
113.Kabai Gábor
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Fischer Leticia
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Varga-Vigh Vanda
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Ezüst446.331763 mNYD
114.Bati Zsóka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Fehér Barna
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Szuhai Sára
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Ezüst446.331997 mDD
115.Szabadhegy Ágnes
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
László Alina
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Győri Bíborka
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst445.672406 mKM
116.Dudla Dorottya
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kalla Flóra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mitev Bence
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst445.332435 mKM
117.Szvetkov-Truong Huong Giang
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Kibédi Anita Petra
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Kapás Tímea Dorka
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
6. osztály
Ezüst445.001671 mKM
118.Dobos-Skokán Zsombor
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Halász Marcell
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Gulyás Barnabás
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst444.002001 mKM
119.Kocsis-Földi Bertalan
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Nagy Dávid Boldizsár
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Pató Ágoston Boldizsár
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst443.002555 mKD
120.Hevesi Blanka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Elter Emma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst442.332270 mKM
121.Bánfi Balázs Tamás
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Hostyánszky Bence Ármin
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Nagy Dominik
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Ezüst438.672472 mKD
122.Kovács Benedek
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Karáth Áron
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Lippai-Nagy Róbert
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst437.002239 mKD
123.Bagó Petra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kővári Kincső
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gulyás Dorka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst437.002917 mKD
124.Debreczeni Hajnalka
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Guzsik Boglárka
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Zoljánszki Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst436.672073 mKM
125.Holczer Lilla
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Nagy Kolos Bendegúz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Zseni Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst435.002420 mKD
126.Kanki Brigitta
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Vigh Orsolya
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Madács Szebasztián
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
6. osztály
Ezüst434.672018 mNYD
127.Vajda Vanda Gitta
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Juhász Flóra
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
NINCS
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst433.672373 mÉM
128.Karácsony Noel
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Szathmári László
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Vásárhelyi Réka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Ezüst430.672612 mDD
129.Csoma Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Miklós Anna Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ruzsinszky Rella
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst429.672060 mKM
130.Koósa Gréta Lilla
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Koósa Levente
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dudla Natália
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst429.331977 mKM
131.Bohácsi Anda Dorotea
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Baksa Vivien
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Karner Bíborka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ezüst429.332408 mKM
132.Rabóczki Lia
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Módos Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Valkai Luca
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst425.672337 mKM
133.Czető Viktória
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Nagy Regina Jázmin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Török Hanna Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Ezüst425.672600 mKM
134.Kóródi Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Őri-Kiss Előd
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst423.332160 mKM
135.Györke Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Harangi Zsombor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Rókusfalvy-Bodor András György
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst423.332771 mKM
136.Bagi Zsombor András
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
László Tamás Botond
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Orosz Marcell
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst422.003454 mÉA
137.Koncz Lili Róza
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Héhn Zsófia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Miklovicz Laura
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ezüst421.332500 mKM
138.Kiss Hanna Mária
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Márkus Viktória
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Nagy Evelin
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Ezüst421.332743 mÉA
139.Somoskői Barnabás
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Harót Gergő
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Happe Maximilian
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst420.333148 mKM
140.Papp Lilla Kata
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Kovács Kitti
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy Kristóf Dániel
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst420.002505 mÉA
141.Pálffy Eszter
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bánffy Kinga
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Sikabonyi Zsófia
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst417.673792 mKM
142.Le Hoang Quan
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Mai Cat Thuy Tien
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst415.672851 mKM
143.Kóbor Kenéz
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Fodor-Koskóci Máté
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Erős Benedek
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst413.332978 mKM
144.Zrupkó Áron
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Csillik Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Toldi Donát
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst409.003210 mÉA
145.Jakab Patrik
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Gulyás Bence
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Schwind Márk
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst407.002954 mDD
146.Harai Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Márton Dorottya
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ezüst404.333239 mKM
147.Szenczi Noel
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Vörös Vilmos
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ladányi Ákos
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst402.003494 mKM
148.Kathi Boglárka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kiss Adrienn
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Mádi Mira
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst401.333479 mÉA
149.Sári Barbara
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Szász Réka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bukta Laura
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst400.333507 mÉM
150.Marton Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Kabódi Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Kiss-Horváth Kende Manó
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Ezüst400.003229 mDA
151.Reith Ábel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Bata Csongor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Murkucz Dominik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst400.003579 mDD
152.Farkas István
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Gyurcsó Benjámin Bálint
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Tóth Bendegúz Gábor
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst400.004205 mKM
153.Bujáki Kitti Virág
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Horváth-Morvai Regő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Petőcz Milán
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst400.003764 mKD
154.Rácz Alexa
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Varga Virág
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Vécsei Zita
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Ezüst400.004395 mKD
155.Sáreczki Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Fodor Csongor Flórián
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Farkas Roland
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
6. osztály
Ezüst400.003839 mDD
156.Nagy-Nyika Tímea
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Halász Vilma
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Cseresznyés Dóra
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst400.004116 mKM
157.Török Krisztián
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Tóth Csenge
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Tusnovits Tamara
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst400.003955 mDD
158.Cserkuti Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Sóvágó Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Zolnai Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst400.003971 mÉA
159.Kárpáti Gergő
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ladányi Donát
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Tóth Bertold
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst400.004071 mKM
160.Szemes Kitti
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Szalai Dániel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Müller Gréta
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst400.004506 mDD
161.Harmati Lili
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Filotás Petra
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Filotás Zsófia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst400.004541 mDD
162.Kepes Nóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sciotti Sofia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sebők Réka Hanga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst400.003992 mKM
163.Varga Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Vígh Eszter
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Rácz Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst400.003828 mÉA
164.Iváncsó Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Marjai Abigél
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szekeres Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst400.004392 mÉA
165.Hegyi Barbara
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Fehér Jázmin
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Rák Petra
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst400.004347 mKM
166.Végvári Veronika Anna
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Végvári Rebeka Kata
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Orsós Réka Eszter
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst400.004380 mKM
167.Kis Benjamin
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Asbóth Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Márkus Noé
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst400.003816 mKD
168.Forró Kata
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Bablena-Péntek András
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Rigla Fruzsina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst400.004348 mKD
169.Balla Patrik
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Singer Soma
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Reviczky-Balogh Attila
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst400.004471 mKM
170.Szontágh Olivér
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Turi Ármin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Budai-Bodó Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst400.004336 mKM
171.Monori Blanka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Semethy Yvonne
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst400.004841 mKM
172.Sinka Ábel Márk
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Herczku Tamás
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst400.005219 mKM
173.Bárányos Botond
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Herwerth Zsófia
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Pataki Ádám
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst400.004956 mKM
174.Tukora Eszter
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Tukora Nóra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Varga Boglárka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst400.005396 mÉA
175.Csákvári-Szabó Kata
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bajor Dorina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bognár András
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst400.005843 mKM
176.Cservenyák Áron Zsolt
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Barcsa Levente
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Kiss Attila
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst400.005538 mÉA
177.Kocza Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Virág Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Zelena Ádám
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst400.005574 mÉA
178.Török Attila László
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szőke Zétény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bakó Viktor Róbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst400.005934 mÉA
179.Horváth Kornél
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Kiss János
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Szebeny-Nagy Szabolcs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst400.007485 mÉA
180.Fluck Huba Miklós
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Koren Ágoston
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Térey Mátyás Dániel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst368.671216 mKM
181.Horváth Hanga
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szalai Nóra
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Koszpek Klaudia
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst360.001391 mKD
182.Mészáros Erik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Fábián Patrik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Molnár Barnabás
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst355.672190 mKD
183.Karánsebessy Tünde
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Simon Réka Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Terhes-Levente Ilona
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst349.671530 mKM
184.Polgár Panna
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Révész Janka
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Váradi Rebeka
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst348.001724 mKM
185.Dobos Eszter
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
6. osztály
Vass Nóra
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
6. osztály
Temesvári Dominik
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
6. osztály
Ezüst345.001978 mDA
186.Dudás Domonkos
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Fodor Bálint
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kopcsányi Bálint
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst344.672115 mKM
187.Kiss Hanga
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Dege Ilka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst343.331976 mKM
188.Pordán Zoltán
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Budai Áron
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Piroska Farkas
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst340.672166 mKD
189.Vavra Richárd
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Vincze Dávid
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Csike Barnabás
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Ezüst339.332080 mDD
190.Csizmadia Sára
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Robotka Réka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Vezsenyi Luca
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Ezüst337.672290 mKM
191.Bereczki Luca
AKG, Budapest
5. osztály
Szeneczey Szaffi
AKG, Budapest
5. osztály
Nincs
AKG, Budapest
5. osztály
Ezüst336.671496 mKM
192.Császka Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Bátori Zalán Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Baráth Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst336.671634 mKM
193.Nagy Kadosa Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kóczián Endre Zana
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Taar András Dávid
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst334.672409 mKM
194.Magos Benedek Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Rubos Attila Ákos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Szomorjai Bercel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst334.332557 mKM
195.Szalay Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kázsmér Emma
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Panna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst334.002085 mKM
196.Horváth Márton
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Kunos Mátyás
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Kádár Tamás
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst332.331870 mKM
197.Nagy Helga
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kovács Dorottya
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Farkas Ferenc
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst332.332411 mÉA
198.Tóth András
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Nagy Jázmin
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Kovács Dorina
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst332.002477 mDA
199.Mészáros Janka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Marosi Mirjana
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Papp Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst329.002203 mDD
200.Ferencsik Domonkos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Seres Marcell
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tomka Mátyás Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst325.672603 mKM
201.Hajdú Botond
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Horváth Nimród Bendegúz
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kéry Zsombor
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst324.672734 mKM
202.Radnai Áron
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Farkas Botond
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Lakits Benedek
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst321.002380 mKM
203.Pálmai János
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Török Alina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Girus Brigitta
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst321.002686 mÉA
204.Bartalis Ádám
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pataki Jáde Klára
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst320.333000 mKM
205.Füredi Boglárka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szita Vivien
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nemestóthy Gréta
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst317.672742 mKM
206.Mondik Róbert István
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Hegedüs Áron
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Kelemen Kristóf
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ezüst317.332745 mKD
207.Fekete Száva Anikó
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Rideg Nikolett
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Tóth Réka
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst316.003196 mKM
208.Sipos Kata
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Kispál Berta
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Szlama Janka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Ezüst316.003527 mÉA
209.Bakos Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kövesdy Réka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pető Péter
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst314.673107 mKM
210.Gellén Jázmin
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Nguyen Bao Ngoc
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst310.332705 mKM
211.Bella Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pénzes Krisztina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pénzes Veronika
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst308.332868 mKM
212.Jancsó Dóra Johanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Kuluncsics Rozina Dóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Gács Borbála
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Ezüst308.003280 mKM
213.Gyenes Donát
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Vámos János Mátyás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Pernyész Patrik Botond
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Ezüst307.673750 mÉA
214.Jóna Regina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Fodor Patrícia
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Tóth Napsugár Kinga
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst307.334369 mÉA
215.Andrási Borka
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Szabó Dorka Magdolna
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst306.003035 mKM
216.Nagy Ádám
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Resál Botond
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Dudás Gorán Márk
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst306.003713 mDD
217.Bóta Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Dudás-Kis Mátyás Mór
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Fejes András
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst304.002765 mKM
218.Rajkai Szófia
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Fridrich Petra Szófia
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Pintér Amira
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst303.673488 mKD
219.Balla Hanna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Farkas Ivett
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Goda Hanna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst303.332813 mKM
220.Nagy Lili Emília
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Juhász Nóra
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Dráviczki Lajos
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst303.003967 mÉA
221.Kurunczi György Bendegúz
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Szász-Vadász Koppány
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst302.333225 mKM
222.Bócsi Bernát Áron
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Revuczky Antónia Karina
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Spengler Csenge
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ezüst300.673159 mKD
223.Körmöndi Hunor
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Sallay Merse László
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Szabó-Nagy Benedek Frigyes
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst300.333037 mKM
224.Jantek Adrienn
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Molnár Laura
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Pálóczi Réka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst300.003268 mÉA
225.Novák Réka
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Simkovits Anett
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst300.003171 mKM
226.Seres Ármin Attila
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Kapusi Máté
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Tóth Vince
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst300.003451 mÉA
227.Antal Ádám
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Diószegi Márk
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Takács Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst300.003478 mÉA
228.Bíró Barna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kathi Zsombor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Sneider Norbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst300.003295 mÉA
229.Kovács Imre
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy Ákos Norbert
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Kalapos Roland
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst300.003812 mÉA
230.Kis-Steinbach Lea
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Szányel Gabriella
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Sinka Fruzsina
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst300.003852 mKM
231.Balázs Emese Zselyke
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Balázs Zille Lelle
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Olajos Kincső
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst300.003645 mÉA
232.Bokor Lőrinc
AKG, Budapest
5. osztály
Paulus Trisztán
AKG, Budapest
5. osztály
Szőcs Miksa
AKG, Budapest
5. osztály
Ezüst300.003681 mKM
233.Papp Zsolt Kevin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Petrus Milán
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Szakál Márton Attila
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst300.003630 mÉA
234.Hegyessy Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Varga Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Varga Botond
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst300.003664 mKD
235.Dohány Péter
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Pető Zétény
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Korpás Róbert
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst300.004131 mÉM
236.Takács Norbert
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Tóth Noel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Tóth Bálint
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Ezüst300.003856 mÉA
237.Geller Dávid
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Horváth Áron
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
NINCS
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst300.003879 mDD
238.Török János Tamás
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Simai Mirjana Anna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Divják Dejan
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst300.003977 mDD
239.Galsi Liza
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Nyíri Bernadett Emese
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Sárosi Hanga
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst300.004084 mÉA
240.Katona Rebeka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Incze Judit
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Gőgös Balázs
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst300.004092 mDD
241.Fekete Domonkos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Friedrich Sámuel Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Schindler Dávid
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst300.004251 mKM
242.Bánki Nikolett
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Kántor Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bobány Betta Gréta
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst300.004047 mDD
243.Végh Márton Demeter
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Nagy Márk
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Juhász Márk Csongor
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst300.004508 mDD
244.Sztanics Réka Borbála
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Gáll Natália Panna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Szebényi Zóra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst300.004167 mDD
245.Lukács Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Kárpáti Márton
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Kálmán Gergő
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
5. osztály
Ezüst300.004725 mDD
246.Siklósi Péter
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Kiss Álmos
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Szécsi András
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Ezüst300.004183 mDD
247.Bollók Róza
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Erdélyi Csenge
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Patai Sára
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst300.004527 mÉM
248.Hajdu Nóra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Kiss Tamara
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Zala Zsófi
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Ezüst300.004429 mÉA
249.Simon Márk László
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Fekete Bence Roland
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Blumenschein Erik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst300.004684 mDD
250.Ignác Vajta
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Nagygyörgy Bence
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Sipeki Gábor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst300.005041 mÉM
251.Komjáthy Boglárka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Horváth-Lugossy Borbála
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Petrovszki Anna Zsófia
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst300.005450 mKM
252.Szabó Anujin
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Szarka Szofi
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Dávid Rebeka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Ezüst300.004820 mKD
253.Szabó Fanni
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Krausz Zara
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Filákovity Dana Klára
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst300.004873 mDD
254.Kerestély Bence
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Váczi Dávid
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Sipos Áron
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
6. osztály
Ezüst300.004705 mÉA
255.Czobor Csenge
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Deuss Daniella Elizabeth
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Lipták Flóra
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Ezüst300.005498 mDD
256.Bodó Tibor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Barkó Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fróna Jázmin
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst300.005573 mÉA
257.Baranyai Bence
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Juhász Gábor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ceglédi Károly
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ezüst300.005663 mDA
258.Kondás Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Farkas-Csamangó Benedek
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Urbán Bíborka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst300.005297 mDA
259.Gyetvai Gréta
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Kőbányai Hanna
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
László Milán
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Ezüst300.005912 mDD
260.Laczkó Tamás
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Kovács Vilmos
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Péter László
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst300.005873 mDA
261.Csőke Tímea Barbara
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Korányi-Gebura Adél
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Fahur Regina Viktória
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Ezüst300.005954 mDA
262.Antal Laura
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Horváth Klaudia
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Mazán Alma
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Ezüst300.006446 mDD
263.Barta Boglárka Ildikó
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Fazekas Léda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ratkay Viola
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst300.006316 mDA
264.Hollósi Előd Levente
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Unyatyinszki Zalán Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Tóth Nimród Vajk
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Ezüst300.006514 mDA
265.Németh Kitti
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Szőke Lilla Nikolett
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Velics Karolina
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Ezüst300.006804 mDD
266.Simon Anna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Péter Janka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Hóvári Virág
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Ezüst300.008389 mKM
267.Szabó Dorka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Szalai Zénó
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Barsi Bendegúz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Bronz296.67491 mKD
268.Balogh Zalán
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Boros Barnabás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Hamar Fülöp
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bronz274.671091 mKM
269.Homán Mátyás Olivér
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Teksa Nina Anikó
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Wágner Sámuel István
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bronz257.001170 mKM
270.Oroszi Terézia Bernadett
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bujáki Borbála
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
NINCS
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz256.001534 mKM
271.Balog Réka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fehér Teodóra Lídia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Várkonyi Lili
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz255.331547 mKM
272.Kovács Boglárka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Pálóczi Emese
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Nyakas Dorka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz249.671660 mÉA
273.Müller Bence
AKG, Budapest
5. osztály
Kondor Mátyás
AKG, Budapest
5. osztály
Nincs
AKG, Budapest
5. osztály
Bronz248.671949 mKM
274.Hudra Emma Laura
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Máthé Lídia
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Liptai Hanna
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz246.671830 mKM
275.Bódi Boglárka Jázmin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kozák Vivien
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Lara
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz244.671662 mÉA
276.Kovács Dorka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Wágner Tímea
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Winkler Eszter Nóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Bronz244.671883 mKM
277.Pribojszki Lujza
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Takács Petra Tamara
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Tratnyek Emma Lea
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz240.671897 mKD
278.Havasi Johanna Flóra
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Farkas-Glóner Emília
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Csóka Lídia Hanna
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Bronz238.001893 mKM
279.Vas András
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Vodicska Gábor Bánk
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Herczeg Dániel
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Bronz235.672425 mKD
280.Turcsán Karolina
AKG, Budapest
5. osztály
Schäffer Lea
AKG, Budapest
5. osztály
Kelemen Hanna
AKG, Budapest
5. osztály
Bronz230.671860 mKM
281.Brucker Gabriella
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Berta Adrienn
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Tolomio Rebeka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz229.331882 mDD
282.Dián Máté
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Szentirmay András
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Czibor Zoltán
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Bronz228.002538 mKD
283.Ötvös Dániel Zsolt
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Pintér Dominik
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Balaskó Bence Noel
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz227.001904 mDD
284.Csaba Fruzsina
AKG, Budapest
5. osztály
Révész Sára
AKG, Budapest
5. osztály
Tomka-Babucs Abigél
AKG, Budapest
5. osztály
Bronz225.672112 mKM
285.Kódiás Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Varga Elena Manda
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Nyírő Adél
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz223.672019 mDD
286.Czirbusz Nóra Éva
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Őri Nóra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Varga Luca
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Bronz223.002367 mÉA
287.Kis Richárd
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Kleszó Máté
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Roszkos András
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bronz221.672924 mÉM
288. Markovics Nóra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Barta Fanni
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Fenyvesi Gréta
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Bronz219.672794 mDD
289.Bogdán Kristóf István
Várkerti Általános Iskola, Várpalota
6. osztály
Gadanecz György
Várkerti Általános Iskola, Várpalota
6. osztály
Major Máté Zsombor
Várkerti Általános Iskola, Várpalota
6. osztály
Bronz215.673470 mKD
290.Sturma Kata Eszter
Várkerti Általános Iskola, Várpalota
6. osztály
Molnár Márk
Várkerti Általános Iskola, Várpalota
6. osztály
Tóth Noel Gábor
Várkerti Általános Iskola, Várpalota
6. osztály
Bronz211.672702 mKD
291.Kis Fruzsina
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Vass Dzsesszika
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
László Florina
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bronz210.672657 mDD
292.Fermans Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Süveg Csanád
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Havasi Csongor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bronz205.002722 mKD
293.Kovács Keve Zsolt
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Rácz Márk
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kovács Emese Eszter
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bronz200.002787 mKM
294.Bicskey Tamara
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Körmendi Jázmin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Nagy Sára
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bronz200.003138 mKD
295.Hadas Tilla
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Máró Flóra
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Erdei Éva
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz200.003305 mÉA
296.Hódosi Auróra Tekla
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kádár Emma Virág
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Szerdahelyi Zita Emma
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Bronz200.003319 mKD
297.Filep Gergely
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Tornyi Márton
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
NINCS
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz200.003662 mKM
298.Üllei-Kovács Dóra
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Károlyi Raul Gergő
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Török - Kurucz Sára
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Bronz200.003504 mKD
299.Molnár Lilla
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Tóth Eszter Daphasiri
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bíró Hanga
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz200.003832 mKM
300.Körhegyi Luca Anna
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kovács Melitta Lia
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Suba Gréti
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bronz200.003781 mKM
301.Szabó Anna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Vida Zente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Illisics Miléna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bronz200.003999 mKD
302.Boros Dorina
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Kurdi Hanna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Povázai Léna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bronz200.004018 mKM
303.Bakos Ádám
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Boldizsár Krisztián
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Bronz200.004419 mDA
304.Rasovszky Rézi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Negro Veronika
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Brokés Sára
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz200.004571 mKD
305.Abuczki Lívia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Nagy Hanna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Hagyaczki Jázmin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bronz200.004644 mÉM
306.Szaniszló Dávid
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Börzsei Dániel
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Papp Marci
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Bronz200.005098 mKM
307.Batki Bora Lorina
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Jász Rebeka
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Balázs Lili Viktória
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Bronz200.005069 mKM
308.Bokor Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mohai Márk Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zalán Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz200.005193 mKM
309.Keresztes Kornél
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Prozlik Patrik
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Rácz Ábel
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Bronz200.005632 mDA
310.Vetró László
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Csányi Áron
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Pleskonics Máté
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Bronz200.005728 mDA
311.Verebély Dániel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Maróty Domonkos
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Bronz200.005998 mKM
312.Farkas Amina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Szabó Luca Boglárka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Szalma Violett
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz200.006641 mDA
313.Kocsis Máté
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szabó Máté
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bilácz Ádám
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bronz189.33427 mKM
314.Hoppál Hanga Zsuzsanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Scheibner Adél
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bronz177.33979 mKM
315.Demeter Ákos
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Fejes Dávid Zoltán
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kovács Milán István
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz165.671354 mÉA
316.Király Aliz Janka
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Hart Jázmin
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Boegán Luca
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz163.331338 mKM
317.Debreceny Dávid
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Képli Szabolcs
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Lerchner Alexandra
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz157.331736 mKD
318.Pruneán ALex
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Berényi Benjamin
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Hatfaludy Liliána
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bronz156.671624 mKM
319.Egerszegi Rebeka Anna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Horváth Anna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Lábas Áron
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Bronz154.001444 mKD
320.Szűcs Zalán
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kovács Ágoston Tibor
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Pépp Zalán
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz151.671709 mKM
321.Hegedüs Petra
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Németh Balázs
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Sárközi Anita
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bronz147.331322 mKM
322.Orbán Bence Bendegúz
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyáni Balázs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Gereben Gábor
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz143.331026 mKM
323.Fejér Réka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Lázár Boglárka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Sun Qiaoyi
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Bronz138.672336 mKM
324.Holló Attila
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Erdei Levente
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Jakab Dominik
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bronz136.672432 mKM
325.Juhász Huba
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Jakab Ágost
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
5. osztály
Bronz127.672687 mKM
326.Ungvári Sándor
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Pásztor József Balázs
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kása Bence
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz120.333065 mÉA
327.Almási Noel
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Hajdu Botond
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Kuklics Vencel Ágoston
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz118.333306 mDA
328.Varga Gréta
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy László
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Kéki Bálint
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz115.672516 mÉA
329.Bónis Enikő
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Máró Lara Ilona
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Nyakó Eliza
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz113.002597 mÉA
330.Varga Ádám
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Nagy Nándor
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Pápai Koppány
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Bronz111.673261 mKD
331.Elekes Alíz
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Tripon Anna Maja
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Rózsa Lili
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz109.672394 mKM
332.Nyul Bernadett
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bali Anna Léna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Róka Natasa Anna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz104.003053 mKM
333.Mándl Zétény
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Szalay Csongor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Lakatos Béla Armandó
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
60.00n/aDD
334.Nagy Viktória
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Horváth Gabriella
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Pót Zsófia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
60.00n/aDD
335.Kecsedi Flóra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szendrei Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Walkó Eliána
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
60.00n/aKM
336.Kusper Kiara
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Kiss Petra
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Dávid Rebeka
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
45.00775 mKM
337.Gera Attila
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Kurunczi Anna Nóra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Mag Máté
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
45.00818 mDA
338.Jánoska Regina
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Miklós Eszter
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Végh Máté
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
35.001036 mKM
339.Szántai Maja
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Horváth Míra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Osváth Dóra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
35.001107 mKM
340.Gőcze Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Németh András
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Szenczi Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
15.001703 mKM
341.Sajgó Ramóna
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Baróthi Zoé
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Forrás Szilárda
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
0.002274 mKM
342.Kriston Júlia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Lanszki Evelin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Vilmányi Emma
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
0.002464 mÉM
343.Bánkuti Réka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Szinyei Nóra
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Gerendás Rebeka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
0.003239 mKD
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolságRégió
1.Szakács Ábel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Szakács Domonkos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Szakács Benjámin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany782.001563 mKM
2.Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jurányi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szolnoki Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany779.001396 mKM
3.Murányi Péter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Sütő Áron
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Sipos Merse
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany776.331458 mÉM
4.Feczkó Illés
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gerencsér László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Juhos Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany775.001490 mKM
5.Csap Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Bognár Ágnes
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Gerencsér Zalán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Arany764.671615 mDD
6.Tonomár Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Rigla Regina Amarilla
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Zseni Dóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Arany764.001648 mKD
7.Buda Roland
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Gáspár Bence
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Körmendi György
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany762.671684 mKD
8.Bükkös Róza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vári Liza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany760.331684 mKM
9.Puskás Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zétényi Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vajnai László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany759.671798 mKM
10.Batta Roland
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Menyhárt Kornél
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Pintarics-Dévényi Zsombor
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany758.672381 mKD
11.Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szilágyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mészáros Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany756.672376 mKM
12.Brunczel András
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Juhász Ádám
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Király Attila
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Arany755.002367 mÉM
13.Lévay Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ollai Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Visontai Viktor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany753.672000 mKM
14.Danyi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Klenyán Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Váczi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany745.672325 mKM
15.Rácz Kata
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Gáthi Donát
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Malinkó Dioméd
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany664.002275 mÉM
16.Tajti Péter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Sági Roland
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Szabó Marcell
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany653.332751 mÉM
17.Rusvai Tamás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Tóth Zerind
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Zrupkó Gergő
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Arany648.332311 mÉA
18.Polgár Bianka Kira
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pálfi-Kovács Panna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kazsik Rozália
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany637.332674 mKM
19.Gede Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Kemenesi Noel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Ziegler Jázmin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany627.004764 mKM
20.Körmöndi Eszter
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Lajdi Zselyke Apolka
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Wolf Katalin
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Arany613.672951 mDA
21.Kállay Benjámin
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Benkő Balázs
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Vincze Anna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Arany600.006336 mKM
22.Horváth Dóra
Révai Miklós Gimnázium, Győr
7. osztály
Fehér Adél
Révai Miklós Gimnázium, Győr
7. osztály
Keczkó Tímea
Révai Miklós Gimnázium, Győr
7. osztály
Arany568.671646 mNYD
23.Budai András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Márton András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany567.671569 mKM
24.Faragó Csanád
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Németh Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Terhes-Levente Ábris
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Arany565.002361 mKM
25.Rácz Dániel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Schönweitz Tivadar
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Márton Nándor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany562.001684 mKM
26.Pócs Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fehér Flóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany562.001709 mKM
27.Zambon Júlia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ritoók Emma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany561.671468 mKM
28.Antónyi Emő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sebestyén Jázmin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hauser Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany553.332527 mKM
29.Holló Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Graselly Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Krüpl Boglárka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany552.673001 mKM
30.K. Németh Mihály Aba
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Bötkös-Bodó Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Jakab Gergő
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Arany551.672331 mDD
31.Kotta Csengele
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Katona Tímea
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Katona Melinda
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Arany551.332893 mKM
32.Tóth Zsóka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Büttl Zsófia
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Horváth Hajna Cinka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Arany550.672631 mDD
33.Körhegyi Emma Zoé
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Balázsi Janka
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Almási Evelin
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany550.001794 mKM
34.Tokodi Szilárd
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Fodor Vince
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Tóth Marcell Csongor
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Arany549.002522 mKM
35.Nagy Anna
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Péter Magdolna
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Petró Lili
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Arany548.672995 mDA
36.Bardóczi Bence Sándor
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Erényi Bence
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Kun Zoltán Zebulon
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Arany548.002654 mKM
37.Szilágyi Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fábián Bertalan
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kondi Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany546.002615 mÉM
38.Bányai Bence Iván
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Harót Kristóf
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mocán Csongor Balázs
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany544.002090 mKM
39.Ugron Zsófia Viktória
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. kerület
8. osztály
Hajdara Luca
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Göbölös Gréta
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Arany543.672295 mKM
40.Csáki Botond Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Király Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Raffay Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany541.673273 mKM
41.Biborka Bernadett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Demeter Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Török Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany541.333994 mKM
42.Pencs Barnabás
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Szathmáry Milán
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Hutter Milán
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Arany539.002221 mDD
43.Mezei Gréta
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Kozma Laura
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Gyenes Eszter
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Arany537.002943 mÉA
44.Gregus Bulcsú
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Kazy Zsigmond
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Matos Máté
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Arany535.333565 mDA
45.Hegedűs Anna Judit
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Molnár Márton Ádám
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Lázár Barnabás
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Arany534.003539 mÉM
46.Csesznok Balázs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Földesi Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Horváth Dominik
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Arany533.002945 mDA
47.Kozenkow Ákos
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Török Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Szabacsi Szabolcs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Arany532.672238 mKD
48.Halasi Patrik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Barna-Lázár Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Székely Sámuel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany532.332767 mKM
49.Reith Áron
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Nagy Gábor Áron
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Perei Viktor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Arany529.672273 mDD
50.Maróthy Botond
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Gonda Benedek
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Décsy András
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Arany528.002787 mKM
51.Bodnár Petra
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fölker Sára
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szabó Csenge
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany520.333055 mKM
52.Kocsis Emese
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Gulyás Berta
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Kovács Eszter Tamara
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Arany518.672873 mÉA
53.Balázs Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Pál Martin Norbert
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Verebélyi Dalma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany516.004730 mKM
54.Bernhardt Anna
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Fenyvesi Fanni
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Solti Tímea
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Arany506.333062 mDA
55.Pintér Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Raffay Keve
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Rétvölgyi Barnabás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany500.674318 mKM
56.Horváth Patrik
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Csörgöl Máté
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Szabó Álmos
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Arany500.003606 mKM
57.Mizser Dorina
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Molnár Norina Málna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
NINCS
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Arany500.003516 mÉM
58.Pásztor Kornél
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Gelegonya Bence
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Tomozi Vince Kolos
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Arany500.004840 mDA
59.Gáspár Júlia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Farkas Jázmin
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
NINCS
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Arany500.003646 mÉM
60.Berencsi Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Viczián Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Molnár Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Arany500.005923 mDA
61.Jármy Botond
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Jármy Bertalan
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Huszár Zsuzsanna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Arany500.004518 mKM
62.Beller Benedek
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Bollók Máté István
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Kis Vencel Kolos
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Arany500.005451 mÉM
63.Major Bulcsú
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Csékei-Móricz Márton Vitéz
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
NINCS
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Ezüst467.671257 mKD
64.Németh Flórián
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Gönczöl Marcell
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Vecsey-Körmendi Balázs
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst461.001308 mKD
65.Ács Fanni
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Somogyi Szofi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Vaczkó Lili
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst459.331361 mKD
66.Uszinger Tamás
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Szabó Zsombor
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Lőrinczi Mózes Előd
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Ezüst457.331307 mDD
67.Ihász Luca Csenge
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
7. osztály
Borbély Gergely
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
7. osztály
Csákány Noémi
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
7. osztály
Ezüst457.001613 mKD
68.Simon Zita
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Laboncz Domonkos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Ezüst456.001778 mKM
69.Nánássy Árpád Torda
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Sipos Lili Hanna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Kovács Laura Terézia
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Ezüst455.331788 mKD
70.Klekner Laura
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Zappe Vilma
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Somló Ádám
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Ezüst454.001448 mKM
71.Kristály Martin Kevin
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Nyári Ádám László
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Réger-Cserép Filip
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst453.001626 mKD
72.Keszler Martin
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Hegedüs Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Szijártó Zsigmond
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
8. osztály
Ezüst452.002006 mDD
73.Révész Ádám
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Takács Ádám
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Tóth Benedek Attila
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst451.671642 mKD
74.Bicskey Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Radziwon Márton
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Pém Ádám
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Ezüst450.671703 mKD
75.Vida Vendel
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Sz. Horváth Dávid
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Andalik Armand
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Ezüst446.672259 mKD
76.Kállay Barnabás
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Frank Ádám
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Králl Tamás
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst442.672745 mKM
77.Gál Ábel Jenő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Kertész Balázs
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Müller Tamás Ádám
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Ezüst442.002013 mDA
78.Hatvani Tamás
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
7. osztály
Knoll Ádám
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
7. osztály
Horváth Botond
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
7. osztály
Ezüst439.672889 mKD
79.Sztrinkai Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fazekas Nóra Brigitta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Máté Szabolcs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst438.332342 mKM
80.Jónás Mirjána
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Tóth-Bobány Hanna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Kollár Emma Tímea
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Ezüst435.673463 mDD
81.Balla Tádé
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Koenig Huba
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Fogarasi Áron05
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst435.331992 mKM
82.Bokréta Sára
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Csányi Georgina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Lengyel Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst435.002077 mKD
83.Hidvégi Ábel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Nimród
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst433.672315 mKM
84.Lécz Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szegedi Rebeka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szekeres Dorka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Ezüst433.672102 mÉA
85.Kis Ervin
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
8. osztály
Dulcz Domos
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
8. osztály
Ignáth Csanád
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
8. osztály
Ezüst432.002196 mKM
86.Nagy Csenge
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Magony Petra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Kvasznovszky Anna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Ezüst428.332445 mDA
87.Mayer Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Végh Pál Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst427.002753 mKM
88.Nagy Ágnes
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Mihály Borbála Emese
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Nyiri Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Ezüst424.332279 mKM
89.Baranyi Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Szabó Nóra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Lipták Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst423.002466 mÉA
90.Szabó Máté
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Baka Csanád Jenő
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Kiss Gergely
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Ezüst422.672779 mKM
91.Rumbus Zoltán
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Kovács Dávid Zalán
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Madarász Dominik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst421.673869 mDD
92.Hommer András
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Hommer István
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Ungár Máté Vazul
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Ezüst419.332905 mKM
93.Fülöp Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Korányi-Gebura Márk
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Pipis Zsombor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Ezüst414.002730 mDA
94.Babodi Máté Ferenc
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Budai Csongor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Csősz Dániel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Ezüst412.674160 mDD
95.Garamszegi Flóra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Márton viktória
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Ezüst409.672844 mKM
96.Kovács András
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Harazin Noel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst405.673236 mKM
97.Gombos Kitti Rebeka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Havasi Lili Dorina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kaltenecker Eszter
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst405.333080 mKM
98.Juhász Botond
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Sásdi Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
NINCS
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Ezüst403.333071 mKM
99.Mezei Lotti
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Nagy Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Molnár Gergő Gábor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Ezüst402.672996 mÉA
100.Angyal Petra Szilvia
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Biró Márk Zoltán
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Sebők Richárd
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
8. osztály
Ezüst401.333068 mÉA
101.Németh Áron
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Török Máté
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Mudróczki Hédi
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst400.003841 mKD
102.Kóczián Roland
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bakk Domonkos
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mohl Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst400.003607 mKM
103.Gulyás Dalma
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Pap Noémi
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Pető Noémi
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Ezüst400.004013 mÉM
104.Bíró Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Nagy Gergely
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szabó Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Ezüst400.003799 mÉA
105.Szunyog Milán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Babos Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Gyuris Enikő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Ezüst400.004271 mDA
106.Ferenczi Sára
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Kertész Veronika
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Patai Dóra
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
7. osztály
Ezüst400.004838 mÉM
107.Balbisi Ziád
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Kelemen Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
László András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Ezüst400.006251 mKM
108.Márton Sára
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Majer Marcell
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Járfás Csongor
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst400.005807 mKM
109.Tarnavölgyi-Benedek Hédi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Nemes Rózsa Judit
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Nagy Luca Boróka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst377.67989 mKD
110.Éliás Lilla
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Kiss Luca Mária
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Keil Olivér
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst365.331528 mKD
111.Ludvik Marcell
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Kocsis Tibor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
8. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Ezüst359.332165 mKM
112.Lipcsei Márk
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Farkas Bence
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ormai Koppány Konrád
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst355.001753 mKD
113.Demeter-Nagy Dorina
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Gazsi Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Lékó Zsombor
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst346.672232 mÉA
114.Csizmadia Róbert
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Czombos Balázs
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Bőte Dominik
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Ezüst340.002734 mDA
115.Juhász Jázmin
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Győri Noémi
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Németi Zita
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Ezüst334.331834 mKM
116.Gergály Blanka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Simon Szofi
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Kiss Kamilla
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Ezüst329.671861 mDD
117.Dorók-Nagy Dóra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Nagy Lilianna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Hábenczius Hanna Andrea
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst326.332433 mÉA
118.Miklós Rozália
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
7. osztály
Vigh Hanna
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
7. osztály
Jordán Máté
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
7. osztály
Ezüst324.332645 mNYD
119.Nyerges Fanni Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Horváth Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zentai Júlia Blanka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst320.672596 mKM
120.Mészáros Bence
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Polics János
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
GulyásMirkó
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Ezüst319.002519 mDD
121.Galambos Marcell István
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Vitéz Sára
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Hajdú Zsombor Dániel
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Ezüst318.332514 mKM
122.Csöppüs Lola
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Braun Botond
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Varga Zsombor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst316.672898 mKD
123.Sági Péter Pál
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Tőkei Brendon Kristóf
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Ungár Sára Melinda
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Ezüst313.332614 mKM
124.Horváth Gergő
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Tankó Vince
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Tarjányi Bánk
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst312.332875 mKM
125.Szvatek Milán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Szakály Marcell
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Szomor Márk
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst309.002820 mDD
126.Magoss Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Magoss Eszter
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Szücs Luca
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst306.332763 mÉA
127.Lisal David
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Korompay Sebestyén
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst300.002885 mKM
128.Fehér Flóra
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Fekete Kata
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Gerendás Réka
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst300.003072 mKM
129.Andorfi Áron
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Németh Milán
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Hodozsó Gabriella
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst300.002907 mKM
130.Hanea Adrián
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Kovács Ádám Tamás
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Piller Bertalan
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Ezüst300.003444 mKD
131.László Bence
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Szopkó Tamás
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Schulman Árpád
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst300.003542 mKM
132.Gyömbér Ábel
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Geraskin Ivan
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Béla Barnabás
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Ezüst300.003630 mDD
133.Rozs Berta
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Varga-Greman Eszter
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Pilászy Piroska
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Ezüst300.003573 mKD
134.Markovits Áron
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bonyhád
7. osztály
Szabó Dominik
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Jenei Máté
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Ezüst300.003680 mDD
135.Sáreczki Adél
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Pincehelyi Éva
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Fónai Rebeka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst300.004655 mDD
136.Le Hoang My
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
Juhász Janka Boglárka
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
nincs
Kispesti Eötvös József Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
7. osztály
Ezüst300.004199 mKM
137.Lévai Zita Kata
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Crespo Ruben Enrique
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Szabó Máté György
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst300.004043 mÉA
138.Kiss Gergő
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
7. osztály
Papp Gergő
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
7. osztály
Koller Krisztián
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
7. osztály
Ezüst300.004314 mKM
139.Bárdos Botond
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Polgár Máté
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Farkas Donát Áron
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Ezüst300.004683 mDA
140.Hadik Áron
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Kozma Gergő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Sóki Levente
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Ezüst300.004308 mDA
141.Hős Adél
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Purcsel Cseperke
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ladányi Blanka
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst300.004671 mKM
142.Kihári Zalán
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Hős Ádám
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Éhmann Anna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst300.004922 mKM
143.Kiss Csanád
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Lukács Medárd
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Szeremlei Goran
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst300.005084 mDD
144.Kriván Kata
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Szabó Viktória
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Erdélián Panka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Ezüst300.006215 mDA
145.Baranyi Gábor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Bódi Erik
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Dancsó Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ezüst300.007417 mDA
146.Bödös Dániel
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Hegyi Zsófia
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Polgár Zselyke
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Bronz285.33762 mKM
147.Kohári Sára Napsugár
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Demeter István Rolnad
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jancsina Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz279.001082 mKM
148.Beke Regina
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Csizmadia Nikoletta
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Tóbiás Olivér
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Bronz257.671452 mKD
149.Fülöp János
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Krasznai Krisztián
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Rózshegyi Zétény
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz256.671660 mKD
150.Gottdank Dávid
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ladányi Tamás
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szokolay Alex
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz250.331653 mKM
151.Teleki Márton
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Kovács Máté
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Kormos Milán
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Bronz246.001995 mÉM
152.Molnár Réka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Tóth Rebeka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Vincze Boglárka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz245.331630 mKD
153.Szabó Péter
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Somkövi József
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Orbán Sándor Péter
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bronz244.001828 mDD
154.Fodor Patrik István
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Kónya Péter Gábor
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Börcsök Dávid
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Bronz243.331354 mDA
155.Kriston Hunor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Polonkai Panna Leila
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szűcs Gergő
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bronz243.331614 mÉM
156.Nagy András Botond
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Váraljai-Nemes Szófia
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Bronz243.332199 mKM
157.Szokolai Zsófia
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Olajos Szandra
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Bronz237.672273 mDA
158.Mészáros Hanna
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Szili Dóra
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Bartalos-Bot Botond
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Bronz237.331762 mDD
159.Farkas Ádám Attila
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Vámosi Lénárd
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Fáy András
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bronz237.332344 mKD
160.Kiss Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Rozsos Regő
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Sveiczer Dávid
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bronz236.672050 mKD
161.Hámori Csaba Bálint
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lénárt Endre
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Wächter Szabolcs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz234.332198 mKM
162.Filipcsei Amia
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Szabó Fanni
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Varju Léna
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz233.671554 mKM
163.Nagy Gergő
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Császár Dániel Noel
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Vlász Richárd
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz232.331610 mKM
164.Kószó Rómeó
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Papp Dániel
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Szűcs Marcell
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Bronz231.001615 mDA
165.Marton Ildikó
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Kovács Bíborka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Kovács Zsombor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bronz230.001830 mKD
166.Snellenpergel Esztella
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Kéki Tímea
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Jámbor Angelika
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz227.671976 mÉA
167.Urbán Péter Pál
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Csiszár Péter
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Pásztor Norbert
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz227.672148 mÉA
168.Burzás Boglárka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Czeilinger Martina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Bronz227.332554 mDA
169.Baricz Luica
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Berekméri Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Miszlai Míra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz226.672541 mKD
170.Ficzere Alexa Zoé
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Illés Édua
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Sarkadi Leila Katalin
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Bronz226.672524 mDA
171.Varga Péter
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Szabó Gábor
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Szakál András Ferenc
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz226.001891 mÉA
172.Reszegi Zétény
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Varga Kevin Adrián
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Oborzil Ádám Attila
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz225.332027 mÉA
173.Kovács Ábel
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Czunf Milán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Szücs Krisztián
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Bronz225.332162 mDD
174.Erős Fanni
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Kovács Laura
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Hegedűs Adél
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Bronz225.002912 mKM
175.Balogh Gábor Bence
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Hollósi Henrik Btond
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Paplukács Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Bronz222.332730 mDA
176.Madarász Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Németh Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Bronz221.672946 mDA
177.Szűcs Katinka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Csorvási Tímea
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Málovics Dóra
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Bronz221.002198 mÉA
178.Illés Viktória
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Tóth Boróka Hajna
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Szimeiszter Zalán
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
8. osztály
Bronz219.332579 mDD
179.Kulcsár-Elek Kincső
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Temesi Flóra
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Varga Zita Zsófia
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz218.002139 mKD
180.Erdős Vanda Noémi
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Fehér Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Rácz Anna Lilla
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bronz217.672237 mÉA
181.Baranyi Jana
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Nagy Leila
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Tuza Regina
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Bronz217.003092 mÉM
182.Szilágyi-Lovas Kázmér
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
8. osztály
Kádár-Kiss Etele
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
8. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bronz210.672612 mKM
183.Kereső Enikő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Horváth Eszter
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Szigeti Dorina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Bronz209.002736 mDA
184.Fábián Hanna Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Fehér Bálint Ádám
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Fesető Dávid
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Bronz207.003223 mÉA
185.Demcsik Alexandra
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Kertai Vanessza
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Ragó Kata
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz202.672605 mKD
186.Brokés Emma
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Tóth Virág
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Oláh Rebeka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bronz201.003323 mKD
187.Dudás-Kis István Vajk
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Kelemen Perpétua
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Kiss Lara
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Bronz200.002884 mKM
188.Bényi Nóra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Schreck-Papp Róza
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Tóth-Kelemen Szonja Anna
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Bronz200.003362 mDA
189.Erdős Nóra Imola
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Molnár Attila
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Hanna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bronz200.003487 mÉA
190.Gibárti Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Gibárti Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Kiss Dorottya
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bronz200.003474 mÉA
191.Gál Boglárka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Patai Anna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Szajcz Kata
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
8. osztály
Bronz200.003903 mÉM
192.Buda Brigitta
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Sárvári Nóra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Váczi Emma
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Bronz200.003975 mKM
193.Szöllösi Amália
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Varga Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Büttl Anna
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Bronz200.003938 mDD
194.Farkas Csenge
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Markó Lilla
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Kovács István
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz200.004380 mDD
195. Csátity Deján
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Kun Boglárka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Frankovics Mirko
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bronz200.004126 mDD
196.Fábián Patrícia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Újvári Pálma
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Tancsik Mirella
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz200.004449 mDD
197.Molnár Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Pomázi Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Tóth Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bronz200.004324 mÉA
198.Sponga Máté
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Illés Levente
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Szabó Márk
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Bronz200.004675 mKM
199.Filákovity Emma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Polgár Dominika
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Sztanics Anna Berta
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bronz200.005039 mDD
200.Balogh Lázár Koppány
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Móra Máté
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Pesti Lóránt
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Bronz200.005062 mDA
201.Fridrich Panka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Turi Fanni
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Sukola Kíra
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz200.005904 mDD
202.Szabó Hubertusz
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Makt Ali
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Farkas Miklós
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Bronz200.006261 mKM
203.Pallagi Petra
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Nagy Viktória
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Papp Fanni
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Bronz200.007143 mKM
204.Hagyó Lilla
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Pápai Dorka
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Dóczi Johanna
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
8. osztály
Bronz200.007163 mKM
205.Czakó Ella Gréta
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Tolmacsov Eszter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Szűcs Netti
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Bronz200.007287 mDA
206.Almási-Wagner Zsolt
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Morvai Márk Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz181.33716 mKM
207.Pálóczi Bence István
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Vásárhelyi Roland
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Cséki Ármin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz164.671285 mÉA
208.Horváth János
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bácsi Virág
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Daragó Kitti
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bronz154.331651 mKD
209.Hajdu Réka Tímea
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fischer Eszter Maja
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz154.331838 mKM
210.Szabó Bálint
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Szűcs Vivien
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Lócskai Csanád
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz153.671876 mKD
211.Lődi-Tittel Sebestyén
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
8. osztály
Ladányi Ernő
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
8. osztály
Cséri Karina
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
8. osztály
Bronz142.672176 mKM
212.Szabó Péter
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Kőrösi Róbert László
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Hadas Zétény
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Bronz141.001627 mÉA
213. Andalits Lotti
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bereczki Sára
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Tóth-Bobány Aliz
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bronz139.672070 mDD
214.Kolmann Nadin
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Pecze Gergő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Schocher Laura Szofi
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz137.672288 mKD
215.Kánvási Tóth Eszter
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Kis Kata
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Mészáros Balázs
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz128.672944 mKD
216.Csősz Ákos
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Kömüves Lehel
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Jankó Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Bronz120.001890 mDD
217.Villányi Csongor
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Magyar Tamás
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Tertsch Balázs
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
60.00n/aKD
218.Singer Kata
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Menyhárt Alenka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
8. osztály
55.00425 mKM
219.Vadon Orsolya
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Schäffer Klaudia
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Rettegi Boglárka
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
45.00696 mKM
220.Szabó Kincső
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Koncz Laura
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Nágó Imola
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
45.00705 mKM
221.Zelenák Máté
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Kovács Alex
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Kovács Mátyás
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
35.001185 mKM
222.Schultz Tamás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Nagy Richárd
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
NINCS
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
35.00970 mKM
223.Mátyás Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Mátyás Rebeka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Ricz Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
35.00903 mKD
224.Nagy Barbara
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Pásztor Lóránd
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Homán Bence
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
30.001288 mKM
225.Kara Kamilla Lola
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Varga Botond
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Lotz Bálint
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
20.001664 mKD
226.Bakó Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Székely Kinga
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Tardi Eszter
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
15.001626 mÉA
227.Boros Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Budai Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Nyulász Viktória
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
0.002167 mKD
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolságRégió
1.Kristóf Légrádi
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
10. osztály
Gergely Légrádi
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
10. osztály
Sólyom Nagy
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
10. osztály
Arany758.331630 mKM
2.Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szaló Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Váradi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany717.005615 mKM
3.Bertalanits Enikő
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bognár Eszter
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Horváth Dalma
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Arany655.331700 mKD
4.Karácsony Noel
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Kovács Hunor
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Szonda Dávid
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Arany651.332361 mÉM
5.Bánkuti Balázs
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Nagy Levente
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Ádám Antal Albert
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Arany637.672655 mÉM
6.Cserna Péter Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hevesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany634.672526 mKM
7.Holló Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Murai Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Morvai Eliza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany572.001526 mKM
8.Tihanyi Eszter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Keresztesi Réka
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Belágyi Hanna
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Arany554.671764 mKD
9.Gombár Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szontagh Bence
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy-Szakmáry Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany554.332247 mKM
10.Barkai Zalán Sólyom
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Koós Andor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Gál András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany554.001390 mÉM
11.Bacsek Emma Borbála
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Buday Noémi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Heim Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany552.671863 mKM
12.Nagy László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Dobos Ábel
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Rab Gergő Dávid
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Arany552.672030 mÉA
13.Sőregi Kinga
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Dobó Bíbor
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Pál Anna
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Arany552.002256 mÉM
14.Korompay Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Atanaszov Hedvig
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Héjj Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany549.002000 mKM
15.Ágoston Réka
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Zsugya Lenke
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Horváth Dávid
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Arany543.332546 mKD
16.Kónya Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Kuluncsics Bíbor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Pankucsi Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
10. osztály
Arany542.002168 mKM
17.Tóth Ádám
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Abonyi Márton
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Zólyomi Levente
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Arany536.002816 mÉM
18.Bottyán Márton Péter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Fehérvári Donát
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Nagy Martin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany530.004131 mÉM
19.Szolyák Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Polgár Dominik Noel
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Nagy Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany529.333111 mÉM
20.Szarka Júlia
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Bodnár Mária
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Tóth Bertalan
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Arany527.333427 mNYD
21.Csima Borbála
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szűcs Botond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Töreczki Gábor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany525.673075 mÉM
22.Liu Litian
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szigetvári Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Takács Zétény Koppány
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany525.332591 mKM
23.Göncző Emma
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Irinyi István
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Rubóczki Marcell
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany521.002856 mÉA
24.Kurucz Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Zóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Székely Milán
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany517.004320 mKM
25.Igaz Brúnó
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Mák Boglárka
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Varga Vanda
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Arany516.673854 mNYD
26.Maksa Kitti
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Skrabák László
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Kmety Dominik
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Arany516.673266 mÉM
27.Miklós Dóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Reich Melinda
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kalincsák Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany515.004939 mKM
28.Biró Kata
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Mészáros Lilla
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Peiker Flóra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany514.333023 mÉM
29.Kriston Nándor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Apró Marcell
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Jankovics Gábor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany509.333137 mÉM
30.Bódis Vivien
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Kállai Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
nincs
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Ezüst457.331539 mKD
31.Endreffy Janka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Telkes Ágota
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tomka Dorottya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst455.001529 mKM
32.Szegedi Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Terei András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst451.671436 mKM
33.Nagy Tamara
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szigetváry Emma
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szatmári Eszter
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst449.671579 mÉA
34.Biró Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Molnár Evelin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Pető Kristóf
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst449.001885 mKM
35.Bábel Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Gede Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst447.672466 mKM
36.Fehérvári Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Kerekes Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Iliás Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst447.331994 mKM
37.Hazafi Réka Bianka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Németh Adél
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Németh Áron
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Ezüst446.002558 mNYD
38.Grósz Alexandra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Bíró Gergely
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Szathmári György Gergő
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst444.671632 mÉA
39.Rácz Máté
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Fűzér Barnabás
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Juhász Nóra
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Ezüst442.002097 mÉM
40.Szomorjai Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Raffai Csanád
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Vizi Gergely András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst442.002520 mKM
41.Keresztes Márk Ágost
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Kuhn Borbála
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Sólya Blanka
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst440.331704 mÉA
42.Harkányi Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Rózsa Simon Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Visontai Barnabás Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Ezüst440.332574 mKM
43.Márta Anna
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
10. osztály
Sörös Bernadett
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
10. osztály
Jenei Jázmin
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
10. osztály
Ezüst439.332202 mÉA
44.Kostyál Gábor
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
9. osztály
Gaál Márton
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Fazekas Patrik
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Ezüst438.672644 mÉA
45.Aradi Hanna Adelina
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Sári Virág
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Stefán Laura Nikolett
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Ezüst437.002585 mÉM
46.Barkász Péter
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba
10. osztály
Barkász Bálint
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba
10. osztály
Balázs László
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba
10. osztály
Ezüst435.002101 mDA
47.Gyulai Sarolt
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kiss Kincső
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tatár Dorottya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst433.332654 mKM
48.Sápi Dorottya Jázmin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Monostori Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Ezüst431.002063 mKM
49.Fiam Noémi Norina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Czibola Vivien
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Szabó Bianka Dalma
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst430.672680 mDA
50.Káli Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Szilágyi Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Vasadi Vendel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst429.002346 mKM
51.Garami Dominik
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Deim Dávid
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Güray Bence
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst428.672622 mÉM
52.Rácz Ákos
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Antalik Ádám László
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Juhász Bálint
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Ezüst428.002151 mKD
53.Gál Szonja
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Nagy Laura Jázmin
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Burai Virgínia
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst427.672751 mÉM
54.Buris Orsolya
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Erdélyi Botond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Varga Ildikó Kata
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst426.002352 mÉM
55.Buzási-Temesi Imre
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Juhász Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Kókai Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst424.672788 mKM
56.Budai Csanád
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kepes Máté
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Varvasovszky Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst424.672970 mKM
57.Ma Shengnan
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Czehlár Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pásztor Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst422.002996 mKM
58.Lugosi Dorottya
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Mezei Dóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Molnár Dominika
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst416.332767 mKM
59.Kappán Dorina Csenge
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Kovács Panna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Hercegh Lili
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst412.673087 mDA
60.Kiss Boglárka
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Kusica Nadin
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Lengyel Anna
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst411.333039 mKD
61.Győző Gergő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Borbély Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Zsemberi András
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Ezüst400.005063 mKD
62.Hegyi Boglárka Tímea
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Kovács-Nyilas Petra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Antal Mátyás
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst381.67803 mÉM
63.Jombik Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Erős Lilla
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Vitek Róza
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Ezüst377.00967 mKD
64.Hakimi Zoltán
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Sulyok Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Szlovácsik Márton
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Ezüst364.331510 mKM
65.Bártfai Adél
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Leszkovits Kíra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst363.001793 mKM
66.Apor levente
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
László Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Tóth Dániel
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Ezüst360.671861 mKM
67.Kővári Katica
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Kovács Barna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Ezüst359.001445 mKM
68.Váradi Domonkos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Borján Gergő
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Csintalan Gergely
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Ezüst355.331996 mKM
69.Molnár Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Szabó Barna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Tóth Zsombor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst353.331373 mKM
70.Kiss Márton
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Palásthy András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szittya András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst352.001350 mKM
71. Radics Míra Alma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Kovács Luca
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Kovács Danica
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Ezüst348.671792 mDD
72.Iker Flóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dudás Sára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst347.671309 mKM
73.Kisbalázs Dominika
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Rabóczi Eszter
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Dombai Nikolett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst347.332181 mÉA
74.Nagy Andor
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Nagy Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Horváth Ábel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst346.332038 mÉA
75.Nagy Zita
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
10. osztály
Rácz Péter Sándor
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
10. osztály
Kocsel Eszter
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
9. osztály
Ezüst345.332079 mÉA
76.Brankovic Zorán Borisz
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Kovácsevics Martin
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Simon Patrik
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Ezüst343.672161 mDD
77.Fábián Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Traub Zita
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ujhelyi Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst341.671656 mKM
78.Monos Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kövics Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Csima Márton
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ezüst340.001853 mÉM
79.Mézes Mónika
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Harnyos Amanda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Virág Vivien
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst340.002067 mÉA
80.Harmos Imre
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Kiss Nimród
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Varga Koppány
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Ezüst337.002620 mÉM
81.Kiss Virág
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Simon Emma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst336.671727 mKM
82.Kiss Boglárka
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Kolozsi Lizett
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Szűcs Krisztina
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst336.331887 mÉA
83.Száva Gréta
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Iklódi Nóra
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Fiók nándor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Ezüst336.332418 mÉA
84.Szabó Boglárka
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Szabó Laura
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Mongyi István
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst331.672390 mÉM
85.Barankai-Erős Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Lantos Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Csongár Csaba Csongor
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst330.332168 mÉA
86.Fóris Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Such András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pásti Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst326.332037 mKM
87.Peredi Olivér
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Kovács Bence Ferenc
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Demeter Bálint
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst319.672669 mÉA
88.Gellény Anna Zsófi
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Mihály Bálint
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Olasz Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst308.673135 mDA
89.Berta Balázs
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
10. osztály
Pallós Ádám
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
10. osztály
Csuti Patrícia
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium, Dombóvár
10. osztály
Ezüst306.672958 mDD
90.Benedek Zétény
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Nagy Lóránt
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Németh Ádám Lehel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst306.333070 mÉA
91.Kutasi Hédi Hanna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Györgyi Petra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ancsin Melissza
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst300.003114 mDA
92.Asztalos Erika
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ferenczi Anett
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Csernus Dominika
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst300.004037 mDA
93.Kovács Zalán
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Nagy Kornél
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Németh Botond
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst300.003603 mDA
94.Juhász Dóra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Kuczora Martin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Hajdú Dóra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst300.003906 mDA
95.Kúsz Kiara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Vincze Nelli
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Takács Gergely
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst300.004652 mDA
96.Géczi Boglárka
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Dányi Luca
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Víg Hanna Klaudia
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz274.331016 mÉM
97.Tóth-Farkas Gergerly
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Kádár Zsófi
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Prostyák Fanni
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Bronz267.331408 mKD
98.Fekete Szonja
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Szőke Felícia Mária
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Schmidt Imola Jázmin
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Bronz264.331171 mKD
99.Balics Réka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Győri Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sipos Réka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz264.331119 mKM
100.Taczman Márton
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szolyák Zalán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz261.671469 mKM
101.Rózsavölgyi Csenge
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Kiss Kincső
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Dervalics Panna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Bronz259.001755 mKM
102.Csala Dorottya Zorka
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Rezes Petra
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Nagy Hargita Villő
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Bronz257.671477 mKD
103.Iski Tamás
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Illés Csaba
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Nagy Viktor
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bronz257.001545 mKM
104.Parti-Nagy Elza Mária
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Coelho Mateo Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Zöld Franciska
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Bronz255.001404 mKM
105.Szalma Zoé Zsaklin
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Nyirati Zsóka
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Fodor Anna
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Bronz253.331045 mKD
106.Fröschl Kata
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Erdélyi Kata
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Nagy Martina Patrícia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz251.001581 mKD
107.Cerf Fanni
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fülöp Jázmin
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hullán Bori
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz251.001444 mKM
108.Molnár Virág
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Pataki Dorina
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Bognár Adél
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Bronz250.671853 mKM
109.Oradan Alíz
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Kalafatics Lenke
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
nincs
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
9. osztály
Bronz247.671692 mKD
110.Bélteczki Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Borbély Nóra
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Orosz Szabolcs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Bronz247.332188 mKM
111.Varazsdi Laura
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Márton Judit
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Révi Sára Johanna
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Bronz246.001860 mKD
112.Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Szabó Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
NINCS
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Bronz245.332237 mKM
113.Fejes Soma
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Jávorszki Fanni
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Tari Pál
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Bronz243.332006 mÉM
114.Kaptás Viven
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Papp Zsófia
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Tiborcz Réka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz241.672323 mÉA
115.Mavranyi Viktória
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
9. osztály
Pálóczi Richárd
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
9. osztály
Tóth László
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
9. osztály
Bronz241.331794 mÉA
116.Hargita János
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
10. osztály
Soós Dominik Ferenc
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Téglás Vince
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Bronz237.671814 mDD
117.Palusek Gábor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Pleskovics András Péter
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Veszelovszki Viktória
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz237.332199 mDA
118.Pataki Zita
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Sinka Hanna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Oldal Júlia
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz233.002246 mÉA
119.Hadobás Tamara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Török Jázmin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Selmeczi Amina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Bronz233.002751 mDA
120.Kelemen Liza
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Kopasz Melinda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Sóki Lorina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz232.002208 mDA
121.Bakos Laura
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bálint-Kraft Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bollók Lívia
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz231.332011 mÉA
122.Nyírő Anett
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Szakács Fanni
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Balogh Boglárka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Bronz228.672580 mDD
123.Csüllög Dorina
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
Viczián Vivien
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
Viczián Dániel
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
Bronz227.672223 mDA
124.Bors Veronika
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Darányi Dóra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Szarka Dorottya
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Bronz220.332914 mKD
125.Ámon András
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Espasa Ramon Albert
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Valkó Kristóf
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz217.672794 mKD
126.Nemes Katalin
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Reif Karina
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Tasi Anna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Bronz217.332516 mKM
127.Barsai Tamás
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Miksa Róbert
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Nagy Erik
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
9. osztály
Bronz208.672902 mDD
128.Ónodi Ádám Zsolt
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Szabados Benjámin
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Horvath Olivér
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Bronz207.672568 mKD
129.Ciurlica Bianka Gréta
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
10. osztály
Kőműves Nikoletta
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
10. osztály
Udvari Laura
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
10. osztály
Bronz204.672706 mDD
130.Okos Fanni
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
9. osztály
Sári Fanni
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
9. osztály
Vida Noémi
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
9. osztály
Bronz204.673066 mKM
131.Zsótér Kata
BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
Kvasz Csenge
BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
Bartolák Annabella
Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
Bronz203.002927 mDA
132.Annus Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Fejes Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Varga Csilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz200.003852 mÉA
133.Kovács-Hegedűs Viktória
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Masa Bence
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Tolmacsov Máté
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Bronz200.005114 mDA
134.Gutiu Ivett
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Csikos Andor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Gyeraj Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Bronz111.672619 mKM
135.Varga Brendon Marcell
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Tölgyesy Andor Tamás
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
NINCS
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
35.00952 mKD
136.Borsos Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Dobó Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
Kelemen Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
10. osztály
30.001255 mKM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolságRégió
1.Babotán Ákos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Móric Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Móricz Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany782.671431 mKM
2.Herskovits Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Varga Bence Martin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Phan Viet Dung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Arany759.672142 mKM
3.Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Nagy Zétény
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Arany759.672369 mÉM
4.Kun Timon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Reviczki Roland
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mérő Leon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany671.671079 mKM
5.Nagy Emese
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
12. osztály
Borsós Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
12. osztály
Borsodi Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
12. osztály
Arany661.331473 mKM
6.Muntean Emese
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Kapornaky Melitta
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Kecskés Panna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Arany656.001500 mNYD
7.Barányi Barnabás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Irimiás Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Nagy Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Arany654.672204 mDA
8.Szántó Marcell
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Toffalini Leonardo
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Török Miksa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany649.672203 mKM
9.Fischer Nóra Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bődi Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Sütő Csenge
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany635.002331 mKM
10.Imre János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Dlauchy Miksa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Keszthelyi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany634.334129 mKM
11.Krasznai András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Méry Ambrus
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Mészáros Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany570.001656 mKM
12.Zengő Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kincses Ábel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szőke gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany565.001699 mKM
13.Kasoly Csenge Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Finta Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Maloschik Emma Ilona
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany560.671239 mKM
14.Blázsik Árpád
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szépvölgyi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Décsei Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany557.001657 mKM
15.Fülöp Domonkos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lajtos Vencel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szebik Flóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany556.671541 mKM
16.Henyecz Tamás
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Juhász Valentin
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Boda Eszter
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Arany554.331710 mKD
17.Tarján Teréz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gyarmati Lívia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Márky Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany547.671620 mKM
18.Fazekas István
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Fekete Patrik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Fenyvesi Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany523.333637 mÉM
19.Klement Kelén
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ercsey Sebestyén
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Domoszlai Péter
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany518.672764 mKM
20.Kelemen Dávid
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
11. osztály
Tóth Vivien
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
11. osztály
Tuza Nóra
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
11. osztály
Arany500.004767 mÉM
21.Kis Borbála
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Domonkos Luca
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lukács Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst471.671541 mKM
22.Bányai Nikolett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Mozsár Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Kovács Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Ezüst464.001491 mÉA
23.Németh Csongor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Botond
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Krámer Péter
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst460.331296 mKM
24.Dallos Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Takács Márton
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagy Bence
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst460.331354 mKM
25.Szepesfalvy Luca
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Windisch Luca
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lipovics Rahel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst460.001383 mKM
26.Kálmán Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Sós Bálint
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Szerdahelyi Lehel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Ezüst449.332493 mÉA
27.Karászi Anita Kíra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
11. osztály
Sárvári Borka Luca
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
11. osztály
Csizmadia György
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
11. osztály
Ezüst446.672306 mKM
28.Bocsó Luca
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Paulik Tímea
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Horváth Renáta
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst442.331699 mKM
29.Nagy Anna
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Nagy Bence
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Tamási Máté
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Ezüst438.001793 mÉA
30.Farkas Orsolya
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Krajnyik Péter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Kovács Levente
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Ezüst426.332173 mÉM
31.Bodrogi Éva
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Marsalkó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Szántai Márk
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Ezüst425.002436 mÉM
32.Fodor Fruzsina
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bódis Zsófi
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Farkas Bence
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Ezüst401.003363 mÉA
33.Benedek Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Nemoda Milán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Balázs Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Ezüst365.331866 mÉA
34.Tóth Olivér
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kiss Kíra Szonja
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Suichin Ariunbold
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst357.33912 mKM
35.Lenner András
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Takács Ábel
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Pirka Dominik
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Ezüst355.001368 mNYD
36.Héder László
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
11. osztály
Szekeres Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
11. osztály
Pathó Kata
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
11. osztály
Ezüst354.671869 mKD
37.Hazadi Noémi
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bényei Zsigmond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kis Dorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst353.002068 mÉM
38.Egervári Panka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Dyekiss Rózsa Mária
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst351.331225 mKM
39.Héty Emese
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
11. osztály
Pető Dóra
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
11. osztály
Villás Péter
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
11. osztály
Ezüst347.001994 mÉA
40.Mészáros Márk István
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Dzsaja Balázs
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Horog Bálint
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst345.671687 mKD
41.Farkas Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagy Bertalan
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Kende
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst329.332143 mKM
42.Bali Szabolcs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Nagy Bence
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bolyós Dominik
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Ezüst321.332301 mÉA
43.Borossay Bernadett
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Martos Dorottya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nényei Klára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz269.671214 mKM
44.Bárdos Bianka
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
11. osztály
Rigó Mátyás
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
11. osztály
Vizi Zsigmond
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
11. osztály
Bronz268.331224 mÉA
45.Krámer Dániel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szontágh Ábel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Joób Ambrus
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz261.67864 mKM
46.Ambrus Dorottya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabolcsi Flóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Wettstein Annamária
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz258.00924 mKM
47.Pálinkás Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Karácsonyi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Luczek Csongor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz257.33938 mKM
48.Novák Róbert
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Fábián Nátán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Hudák Gergő
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz257.00999 mKM
49.Zelei Bence
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
11. osztály
Schmidt Dorka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
11. osztály
Bello Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
11. osztály
Bronz250.331535 mKM
50.Starosciák Luca
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mona Seriioja
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Boros Boglárka
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz245.001805 mKM
51.Rusvai Zoltán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Szakali Tibor Mirkó
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Ferencsik Erik Gyula
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bronz229.332419 mÉA
52.Forgács Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Csiszér Boróka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Gódor Linda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bronz226.002168 mÉA
53.Kerekes Brigitta
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Derbák Ádám Máté
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Tollas János
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Bronz223.002600 mÉA
54.Mák Dávid
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Pántya Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Szuda György
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Bronz206.003311 mDA
55.Hajnal Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Zsíros Adrián
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Fődi Petra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bronz200.003426 mÉA
56.Béres Barbara
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Fazekas Viktória Adrienn
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Halász Szandra
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Bronz200.004063 mÉA
57.Kátai Szabolcs Kálmán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Ludasi Levente Csaba
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Pataki Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bronz200.006112 mÉA
58.Fejér Levente
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Perjési Zsanett
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szűcs Áron
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz181.00614 mKM
59.Almási Kata
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Ilniczki Gergely Mihály
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Kocsis Laura
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz165.33954 mÉM
60.Bordás Nóra Bianka
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Kósa Ferenc Ádám
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Piroska Ádám
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium, Derecske
11. osztály
Bronz125.672443 mÉA
61. Gulyás Vivien Enikő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Juhász Tímea Melinda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Rácz Fanni Vivien
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Bronz100.004567 mDA
62.Németh Vera
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lenhardt Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Kinga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
60.00n/aKM
63.Krámer Zita
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kasa Blanka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagy Elizabet
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
60.00n/aKM
64.Hegedűs Martin
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bálint Gergő
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Faragó Dániel
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
60.00n/aKM
65.Baráth Éva
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Földesi Katinka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Béres Eszter
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
30.001251 mKM
66.Bardovits Benedek Álmos
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Jantos Janka
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Major Zsigmond
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
20.001447 mKM
67.Nán Brigitta Júlianna
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Király Kincső Izabella
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Kincses Bálint Ferenc
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
15.001881 mKM
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolságRégió
1.Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Szűcsi Krisztina
Hatvani 5. Számú Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany777.001527 mÉM
2.Brunczel András
Andrási Ferenc
Majoros Péter
Arany774.331536 mÉM
3.Egyedné Hargitai Ildikó
Feszty Árpád Általános Iskola
Pipicsné Diós Szilvia
Feszty Árpád Általános Iskola
Slezsákné Horváth Katalin
Feszty Árpád Általános Iskola
Arany773.671395 mKD
4.Berkó Domonkos
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Berkó Levente
-
Arany772.331360 mKM
5.Hodur Henrietta
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Heltai Júlia
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Gönczi Miklós
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Arany771.331345 mKM
6.Katalin Erzsébet Hornyik
EPAM
Ugron Balázs
Prudent
NINCS
Arany768.331510 mKM
7.Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Peterdiné Kasza Adrienn
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Arany766.331886 mDD
8.Kerek Krisztián
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Kenéz Rita
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Révész Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Arany766.001669 mKM
9.Ondreák Ivett
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Rostás Ildikó
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Baczkó Máté
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Arany760.001687 mKM
10.Czaunné Marton Adrienn
Györgyi Dénes Általános Iskola
Ézsiásné Szakonyi Márta
Györgyi Dénes Általános Iskola
Tóthné Kunstár Judit
Györgyi Dénes Általános Iskola
Arany748.332004 mKD
11.Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rózsa Judit
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Arany746.001830 mDA
12.Szemesi-Kovács Krisztina
Magyarmecskei Általános Iskola
Mihályiné Budavári Éva
Magyarmecskei Általános Iskola
Köpe Klára
Magyarmecskei Általános Iskola
Arany663.332221 mDD
13.dr. Ribáné Fülöp Erika
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Markovits Edit
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Orbán László
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany645.333022 mDD
14.Papp Dóra
Papp Nóra
Szalay Rozi
Arany545.672073 mKM
15.Hajdúné Varjasi Vera
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
Kuzsel Réka
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
NINCS
Ezüst446.331526 mKM
16.Szabó Judit
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Juhász Dénesné
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kissné Laky Diána
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
50.00397 mDD
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolságRégió
1.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Szentendrei Református Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Arany783.001510 mKM
2.Horváth András János
BME-VIK
Kocsis Júlia
ELTE-TTK
nincs
Arany775.331382 mKM
3.Egyházi Hanna
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Egyházi Balázs
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany766.001294 mÉM
4.Kamarás Krisztina
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
Kamarás Csaba
NINCS
Arany761.671571 mKM
5.Szűcs Tamás
Laki Anna
NINCS
Arany755.331920 mDD
6.Zsáli Zsombor
Merkl Gergely
NINCS
Arany755.332042 mDD
7.Luczó Dominik
Play'n GO
Lukács Péter
Play'n GO
Dombi Péter
Play'n GO
Arany671.671367 mDA
8.Ősz Edina
Lufthansa Systems Hungária
Körmendi Kristóf
Berkó Levente
Lufthansa Systems Hungária
Arany666.001812 mKM
9.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
Arany659.671456 mÉA
10.Ambrózy Bálint
Csapodi Gellért
Kovács Gergely Zsolt
Arany563.671339 mKM
11.Kard Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium
Toóth Krisztina
Hortobágyi Tamás
Arany538.332931 mKM
12.Szabo Matyas
Lufthansa Systems
Halász Nóra
ELTE TTK (hallgató)
NINCS
Ezüst457.001425 mKM
13.Sipos Fatime
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Mesicsné Vágvölgyi Beáta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Ezüst452.331168 mKD
14.Gombosné Kovács Kinga
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Káplárné Bacskai Mariann
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Kiss Andrea
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Ezüst434.672200 mÉA
15.Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Ezüst376.67722 mKM
16.Borsós Kristóf
Nagy Benedek
Telek Bálint
Ezüst366.331578 mKM
17.Kozák Balázs
Kozák Áron
Vándorffy Áron
Ezüst349.671632 mKM
18.Havasi Rita
Bajai Szakképzési Centrum
Taskovics Péter
Bajai Szakképzési Centrum
Daka Mónika
Szent László Általános Művelődési Központ
Ezüst342.331623 mDA

Medve Matek GO

Medve Matek GO - Választható helyszínen, 2021. szeptember 25.

Eredmények