fbpx

Medve Matektábor 2021 - Szolnok

Szolnok, 2021. október 22. - 2021. október 27.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AlKelemen Zsófia6.Rétsági Általános IskolaRétság
AlKocsis Borbála5.Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaGyöngyössolymos
AlLaczkó Bernadett7.Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTordas
AlRaschek Vince5.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
AlSzabó-Komoróczki Csenge7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
AlSzauter Emese7.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
AlVisky Botond7.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
Kocsis Marcell8.Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaGyöngyössolymos
Maráczi Nóra8.Kisfaludy Utcai TagiskolaKaposvár
Molnár Tamás Sándor8.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Péter Hanna8.Bartók Béla Elméleti LíceumTemesvár
Székelyhidi Attila8.Szegő Gábor Általános Iskola00000000S5zolnok
Takács-Sárkány Zalán8.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tarsoly Péter8.Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTök
Tomozi Vince Kolos8.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
DeBagaméry Kamilla9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
DeCsarnai Bálint Gergő9.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
DeDeák Terézia9.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
DeFerencz László9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
DeGuba Dávid8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
DeHolecz Benedek9.Németh László GimnáziumBudapest
DeKöböl Kitti9.Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános IskolaDunaújváros
DeNovotni Viktor9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
DeOrosz Viktor Roland9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
DeSomogyi András9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
DeSzafián Réka9.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
DeSzauter Bercel9.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
DeSzemenyei Sámuel9.Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
DeVarró Ágnes9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
DzBalla Álmos András11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
DzBánházi Boglárka10.Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és GimnáziumBudapest I. kerület
DzBarta Lilla Katalin10.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerület
DzCseh Dóra10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
DzEmber Ivett10.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
DzGöncző Emma10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
DzKaptás Vivien10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
DzLénárt Hajnalka Éva10.VSZC I. Géza Király Közgazdasági TechnikumVác
DzMárton Szonja10.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
DzNagy Adrien10.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakgimnáziumSzékesfehérvár
DzNovoth Botond10.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
DzOrosz Norbert Ferenc10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
DzPapp Zsófia10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
DzSzalóki Márton10.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
DzSzpisják Zsófia Andrea10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
DzTóth Martin10.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
DzWijnands Paula10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
EpBarta Eszter9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
EpChoma Sára Zsófia10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
EpCsilling Dániel9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
EpEgyházi Godó9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
EpFülöp Péter Benjámin10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
EpGazdag Ferenc9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
EpKocsis Péter8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
EpRábai Gellért10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
EpSzabó Erik Zalán10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
EpTran Dávid9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ÉtBaracsi Nóra11.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ÉtBenkő Gábor11.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
ÉtGöndöcs Réka11.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
ÉtLehel Fanni Anna11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ÉtMezey Veronika11.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
ÉtNagy Laura11.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
ÉtOrosz Boglárka Rózsa11.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
ÉtSzauter Ajtony11.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
ÉtT. Nagy Róza11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ÉtTarsoly Anna11.Szabad waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XI. kerület
GaBoros Laura Zoé8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
GaChen Jia Tong8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
GaForman Ákos8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
GaLengyel Renáta8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
GaRábai Mór8.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
GaSipos Márton Gergely8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
GaVadász Natasa8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Csontos Dávid12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Dávid Péter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Egyházi Hanna12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Görömbey László12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Gudor Karolina12.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Irimiás Márk12.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és KollégiumOrosháza
Nagy Anna Viktória12.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Nagy Bence12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Parrott Gábor12.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Sárfi Emese Réka12.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Szafián Dorottya Anna12.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
Tarján Teréz12.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Tóth Fruzsina12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Varga Péter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ThBaráth Kolos11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ThIlyés Laura11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ThKertész Csongor11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ThKiss-Puskár Panna Eszter11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ThMárton Ágnes11.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
ThMáté Luca10.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBonyhád
ThNémeth Veronika Anna11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ThPados Sarolta11.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
ThSiteri Lelle11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ThSzabó Bendegúz11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ThSzabó Matilda11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ThVámosi Boglár Tünde11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
AlfaPántya Réka (Réka)
AlfaDobóné Veres Renáta (Reni)
BétaMárkus Erik (Füge)
BétaRóth András (Róth)
BétaKelemen Gréta (Gréti)
BétaNémeth Ágoston (Ágoston)
DeltaFehér Anna Éva (Pankó)
DeltaLáng Barnabás (Lebron)
DzétaHegedüs Zsófia (Zsófi)
DzétaHetényi Domonkos (Dodó)
EpszilonBodnár Máté (Máté)
ÉtaKovács Ádám (Ádám)
ÉtaSchiff Antal (Tony)
GammaRuzsa Kata (Kata)
GammaSchnéberger Manassé (Manó)
GammaFóti Neszta (Neszta)
IótaDomán Dániel (Dani)
ProgramokTácsik Csenge (Csenge)
programokGyarmati Zalán (Zalán)
programokBalogh Tamás László (Bill)
táborvezetőGyimesi Bernadett (Csibe)
ThétaSzauter Ábel (Ábel)
ThétaKovács Péter (mizo)
ThétaImre Tamás (Tomi)
utazásKulcsár Kevin (Kevin)