fbpx

Medve Matektábor 2021 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2021. július 30. - 2021. augusztus 5.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
KAgoston Karla7.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
DMóra Máté7.Szent Imre Katolikus Általános IskolaZsombó
DPesti Lóránt7.Szent Imre Katolikus Általános Iskola Zsombó
KBalog-Homonnai Szonja7.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
YFucskó Milán Mátyás9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LMurányi Levente8.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
KSimó Katinka7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
NUtri Panna8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
AUtri Boglárka6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XIV. kerület
YBodnár Zsófia9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ABodnár Eszter6.Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és ÓvodaMiskolc
KBorbás Miklós7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MRumi Nimród8.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
YMajor Tünde9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MFiser Alex8.Collège Sacré CoeurAix En Provence
BFiser André6.Sacré CoeurAix En Provence
YBarát Benedek10.Lovassy László GimnáziumVeszprém
MZala Katalin8.Dunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaDunakeszi
MSzilágyi Rebeka8.Dunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaDunakeszi
BSzilágyi Vilmos Dávid6.Dunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaDunakeszi
YNagy Boldizsár9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KFóti Zolta7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
ABánhegyi Botond5.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
BBakos Levente6.Dunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaDunakeszi
AMiklós-Kokor Alex Balázs5.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
MLázár Emma8.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
MCzigány Emma8.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
KSipos Márton Gergely7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
ZSipos Áron András10.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
LVarró Ágnes8.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
YHorváth Marcell10.KRK Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
LNagy Kristóf8.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
YFigura Márton10.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
YMarkó Vivien10.KRK Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
ZBarabás Gergely10.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
YKollmann Aron9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YTarsoly Anna10.Szabad waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XI. kerület
DSzakács Lelle Dóra6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XDubis Botond10.Gödöllői Török Ignác GimnáziumGödöllő
ADubis Márton Gergő4.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
DTótth Réka Natália6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XPüspök Milán Zoltán9.Gödöllői Református Líceum GimnáziumGödöllő
CCzuder Lehel6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
CPintér Botond6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
AKiss Géza5.Kisteleki Általános Iskola és KollégiumKistelek
ZAndrási Bálint11.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
XPrech Kitti9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
ZZóka Zsolt11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZCsedő Balázs György11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XFarsang Dániel9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
AMátyás Levente5.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
AMátyás Csombor5.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
LBácsi Kristóf8.Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaOrosháza
DTarsoly Péter7.Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTök
LKocsmár Ákos8.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Szeged
XNagy Barnabás9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
CStenczel Attila6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CCziáky Zsombor6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
XNémeth Míra9.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
LViczián Márk8.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
CCsáti Tamás Roland6.Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai SzakgimnáziumMiskolc
LPapp Márton8.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső gimnáziumBudapest
LSzemenyei Sámuel8.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
ZHorváth Dávid10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
LHorváth Jázmin8.Szentgáli Lőrincze Lajos Általános IskolaSzentgál
XKudlik Anna Réka9.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest IX. kerület
CPapp Máté Milán6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZLittmann Mihály10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YRóbert Viktória Katalin9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
AKontra Dóra5.Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti SzakgimnáziumBudapest V. kerület
YGazdag Ferenc9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YSzoboszlai Zsófia9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KAlbert Nóra Magdolna7.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
CHegedűs Réka Emese6.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
NChen Jia Tong7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
NXin Qiao8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
KBorcsik Máté7.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
KBíró György András7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BBiró Máté6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
BKecskés Pál6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
XRákóczi Erik9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
NDonáth Lilla8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NVincze Csenge8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NGalambos Réka8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
KSchönweitz Tivadar7.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
NSzamkó Hanna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LCsarnai Bálint Gergő8.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
XGyetvai Zsófia Mária9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
NKincses Hanna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
CApró Barnabás6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CZámolyi Norbert6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
ZKapás Eszter Zita10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
KMeskó Hunor7.Budapesti Piarista GimnáziumBudapest
DTran Baonam6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KTakács Eszter Lara7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ASzmodics Emese Anna6.Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános IskolaDunaújváros
NLipták Bence8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KKovács Márton7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
CJákli Illés Adorján6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
LKöböl Kitti8.Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános IskolaDunaújváros
ZGulyás Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
CBorbély Hanna6.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
DGonda Benedek7.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
NFábos Csanád Domonkos8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
MTrenka Botond8.Veres Pálné GimnáziumBudapest V. kerület
KNémeth Zsombor7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XSemetka Gréta9.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
XSzegvári Dóra9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
NKónya Zoltán8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XPiukovics Katalin9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
BCsapka Zsombor Áron6.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
NSzmirnov Grigorij Szergejevics8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LRodé Sára8.Szent Margit Gimnázium és Általános IskolaTatabánya
LTeveli Jakab8.Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
BÁdám-Szabó András6.Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaEger
MKőrösi Gergely8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
MVarvasovszky Balázs8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
MCsapodi Domonkos8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
DLengyel Renáta7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
DNagy-Novotnik Leticia Boglárka7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
MMagó Máté László8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
MLeskó Gábor8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
BVeliczky Levente6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
NKelemen Dóra 8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XKovács-Sebestyén Dominik9.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
LBucsi Tünde Enikő8.Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű TagiskolaEGER
ZDánffy Ábel10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZMolnár-Szabó Vilmos10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KKajtár Bara Réka7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZLányi Benedek10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
MSzigethy Mihály8.I. ker. Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
CHegedüs Márton Márk6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CTajti Nándor6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MHorváth Ádám8.Városmajori Kós Károly Általános IskolaBudapest XII. kerület

Szervezők

CsoportNév
NMárkus Bence (Bubu)
AKovács Péter (mizo)
KFehér Anna Éva (Pankó)
ZSzűcs Villő (Villő)
NGál Dávid (Dávid)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
BLengyel Letícia (Leti)
NSzakács Lili Kata (LiliKata)
BDobóné Veres Renáta (Reni)
LBodnár Máté (Máté)
AHegyi Eszter Barbara (Barbi)
DKovács Ádám (Ádám)
CTörök Tímea (Timi)
KMihálka Zsuzsanna (Zsuzsi)
XDrótos Márton (Marci)
YSchwarcz Gergő (Gergő)
CRuzsa Kata (Kata)
programokMohácsi Márton (Moha)
LPál Viktória (Viki)
MSzűcs Ádám (Ádám)
DFakezas Lajos (Lali)
KPenyige Zita (Zita)
MDomán Dániel (Dani)
XGyarmati Máté (Máté)