fbpx

Medve Matektábor 2021 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2021. július 6. - 2021. július 12.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABilicki András5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ACsilling Beáta5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
AFarkas Bálint Vince5.Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső TagiskolaBudapest
AHagymás Dorka5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
AImrei Vilmos Csanád5.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest II. kerület
AKelemen Zsófia5.Rétsági Általános IskolaRétság
AKomlósdi Eszter5.Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános IskolaKunszentmiklós
AKovács Ádám5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
APántya Nóra5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
APokol Sarolta5.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
ARaschek Vince5.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
ASzobonya Bence Márk5.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest II. kerület
AWágner Tímea5.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
AZsarnai Levente Ákos5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
BApáthy Hajna7.Eötvös József Általános Iskola és AMIVásárosnamény
BDeák Réka7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
BGeréd Zalán Istán6.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
BKazár Pál Zsombor6.Zelk Zoltán Kéttannyelvű Általános IskolaNyíregyháza
BKocsis Marcell7.Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaGyöngyössolymos
BKovács Luca Kata6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BKovács Adél Emma6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BKővári Kincső6.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
BNagy Zsuzsanna7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
BOrosz Petra 7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
BSesták Milena Zsófia6.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
BSzabó Gerda6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KBalogh Ádám7.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
KBilicki Máté7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KFrigyes Lőrinc7.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
KGaál Eszter7.Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest II. kerület
KHagymási Janka7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
KHopp Eszter Boróka7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KHornok Csilla7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KHorváth Gergő7.Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskolája, Szakiskolája, Egységes Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma (SE PA EKPMI)Budapest
KKappel Kamilla7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KLóki Zita7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KPéter Hanna7.Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
KSesták Mihály Dalibor7.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
KSolti Bálint7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
LDoma Boglárka8.Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
LErdei Péter Márk8.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
LFazekas Tünde8.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
LKovács Patrícia8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
LKullai Ádám8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
LNagy Mátyás8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
LPapdi Zsombor Márton8.Béke Utcai Általános IskolaSzegedSzeged
LRózsa Rebeka8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
LRózsa Réka8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
LSági Roland8.Egri Dobó István GimnáziumEger
LSipos Merse8.Egri Dobó István GimnáziumEger
LSütő Áron8.Egri Dobó István GimnáziumEger
LTajti Péter8.Egri Dobó István GimnáziumEger
MBerényi-Sima Lajos8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
MBorbély Eszter8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
MCsilling Dániel8.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
MDiószeghy Erzsébet Sára8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MDuda Dorka8.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
MFodor Dóra8.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
MGecsei Márk8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
MHegedüs Bence8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
MKelenik Dániel8.Budapest-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest VII. kerület
MPintér Benedek8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MSvec András Áron7.Selye János GimnáziumKomárom
MSzabadszállási Kira8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MSzabó Áron8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
MSzauter Bercel8.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
MTakács Flóra8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MVarga András Bendegúz8.Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumGyőr
VBass Borbála Janka9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
VChoma Sára Zsófia9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VCsontos Tamás Szabolcs9.Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és KollégiumBalatonalmádi
VEmber Ivett9.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
VFarsang Dániel9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
VFazekas Zsófia Fanni9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
VGeréd László Áron9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
VHajdu Márton9.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
VKaptás Vivien9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
VKopác Julia 9.Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond GimnáziumBudapest II. kerület
VLipcsei Blanka9.Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és KollégiumTiszaföldvár
VPapp Zsófia9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
VSándor Petra9.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
VSzpisják Zsófia Andrea9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
VTóth Ábel9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrdi Vörösmarty Mihály gimnáziumÉrd
WBabcsán Gergely9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
WBolla Péter9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
WCseh Dóra9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WDomboróczki Péter9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
WFok Miki9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
WGálffy Valéria9.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
WGlaser Dávid9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WGömze László Norken9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WGöncző Emma9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
WJuhász Máté9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
WKolláth Gergely9.Miskolci Hermen Otto GimnáziumMiskolc
WLázár Patrik9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WMolnár Mátyás József9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
WNázon Bálint9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
WRagó Marcell9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
WTöreczki Gábor9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XBalogh Márk9.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
XBenis Erzsébet9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XFehértói-Nagy Borbála9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XHolyba Márton9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XHorváth Dávid Richárd9.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
XImrei Flóra9.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest II. kerület
XKoós Hanna9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XNagy Borbála Ágnes9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
XNagy Krisztina9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XPálfy-Zalabai Zóra9.Kürt Alapítványi GimnáziumBudapest XI. kerület
XWijnands Paula9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
YGeretovszky Márton László9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YImreh Krisztina9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YJobbágy Botond10.Dombóvári Illyés Gyula GimnáziumDombóvár
YKovács Viktor10.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
YMagyar Sára9.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YPalotás Barnabás9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YPalotás Csongor9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YRéthelyi Ágnes10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
YRéthey-Prikkel Diána9.Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági SzakgimnáziumBudapest
YRott Janka10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
YSzabó Judit9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YSzpisják Bence Tibor10.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
YUrszuly Péter9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YVizoviczki Míra9.Szegedi Deák Ferenc GimnáziumSzeged
YVolford Levente 10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZAlgayer Zoltán12.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest XX. kerület
ZDeres Péter12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZErdei Emma Réka11.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
ZFazekas István10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZFekete Patrik10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZHazadi Noémi10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZKönye Nátán10.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
ZLáng Barnabás12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
ZLehotai András10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZParrott Gábor11.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
ZRéthey-Prikkel Krisztián12.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZSzabó Ágoston10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZTamási Máté12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZVarga Domonkos Márk11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc

Szervezők

CsoportNév
AFehér Anna Éva (Pankó)
AKelemen Gréta (Gréti)
BHegyi Eszter Barbara (Barbi)
BErdey-Grúz Mária (Mária)
KDobóné Veres Renáta (Reni)
KHagymássy Gábor (Minyon)
LAjtai Boglárka (Bogi)
LGyarmati Zalán (Zalán)
MKántor Tamás (Tomi)
MBodnár Máté (Máté)
programokPántya Réka (Réka)
programokÉrsek Ákos (Ákos)
programokHanics Mihály (Misi)
utazásBalogh Tamás László (Bill)
utazásKovács Péter (mizo)
VTóth Kristóf (Kristóf)
VGyimesi Bernadett (Csibe)
WFonyó Dávid (Dávid)
WFöldvári Viktória (Viki)
XApáthy Száva (Száva)
XMikulán Attila (blick)
YHadfi János (Jani)
YHetényi Domonkos (Dodó)
ZKovács Ádám (Ádám)
ZBogya Norbert (Norbi)