fbpx

Medve Matektábor 2021 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2021. július 6. - 2021. július 12.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
MSzauter Bercel8.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
YRéthelyi Ágnes10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
VPapp Zsófia9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
YRott Janka10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
VCsontos Tamás Szabolcs9.Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és KollégiumBalatonalmádi
VKopác Julia 9.Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond GimnáziumBudapest II. kerület
VChoma Sára Zsófia9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WBolla Péter9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZParrott Gábor11.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
VSándor Petra9.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
YUrszuly Péter9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
BSesták Milena Zsófia6.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
KSesták Mihály Dalibor7.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
APántya Nóra5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZSzabó Ágoston10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MSzabó Áron8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
BSzabó Gerda6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
WMolnár Mátyás József9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
VGeréd László Áron9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
BGeréd Zalán Istán6.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
YPalotás Barnabás9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YPalotás Csongor9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
VEmber Ivett9.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
LPapdi Zsombor Márton8.Béke Utcai Általános IskolaSzegedSzeged
YGeretovszky Márton László9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZKönye Nátán10.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
XFehértói-Nagy Borbála9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YVizoviczki Míra9.Szegedi Deák Ferenc GimnáziumSzeged
YMagyar Sára9.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
VSzpisják Zsófia Andrea9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YSzpisják Bence Tibor10.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
KHagymási Janka7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
AHagymás Dorka5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
WDomboróczki Péter9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
WRagó Marcell9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
MDuda Dorka8.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
BDeák Réka7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
BOrosz Petra 7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
XKoós Hanna9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
LDoma Boglárka8.Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
MGecsei Márk8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZErdei Emma Réka11.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
LErdei Péter Márk8.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
YKovács Viktor10.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
AKovács Ádám5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
MBorbély Eszter8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
XNagy Borbála Ágnes9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
ZVarga Domonkos Márk11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
VFazekas Zsófia Fanni9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
VHajdu Márton9.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
MHegedüs Bence8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XNagy Krisztina9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BKővári Kincső6.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
ZFazekas István10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LFazekas Tünde8.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
VLipcsei Blanka9.Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és KollégiumTiszaföldvár
XWijnands Paula9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
ZDeres Péter12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZTamási Máté12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZLáng Barnabás12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
VBass Borbála Janka9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
YJobbágy Botond10.Dombóvári Illyés Gyula GimnáziumDombóvár
WGömze László Norken9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WTöreczki Gábor9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WLázár Patrik9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZFekete Patrik10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
VFarsang Dániel9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
KKappel Kamilla7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KHopp Eszter Boróka7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KHornok Csilla7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
AKelemen Zsófia5.Rétsági Általános IskolaRétság
ACsilling Beáta5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
MCsilling Dániel8.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
KLóki Zita7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZLehotai András10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
VKaptás Vivien9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
LRózsa Rebeka8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
LRózsa Réka8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
ZHazadi Noémi10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LKovács Patrícia8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
WNázon Bálint9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
AWágner Tímea5.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
AKomlósdi Eszter5.Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános IskolaKunszentmiklós
YVolford Levente 10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
APokol Sarolta5.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
BNagy Zsuzsanna7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
ASzobonya Bence Márk5.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest II. kerület
MPintér Benedek8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YImreh Krisztina9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MDiószeghy Erzsébet Sára8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YRéthey-Prikkel Diána9.Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági SzakgimnáziumBudapest
ZRéthey-Prikkel Krisztián12.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZAlgayer Zoltán12.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest XX. kerület
KBilicki Máté7.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ABilicki András5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
VTóth Ábel9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrdi Vörösmarty Mihály gimnáziumÉrd
YSzabó Judit9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
BApáthy Hajna7.Eötvös József Általános Iskola és AMIVásárosnamény
LSipos Merse8.Egri Dobó István GimnáziumEger
LSági Roland8.Egri Dobó István GimnáziumEger
WFok Miki9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
LTajti Péter8.Egri Dobó István GimnáziumEger
WKolláth Gergely9.Miskolci Hermen Otto GimnáziumMiskolc
WBabcsán Gergely9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
XBenis Erzsébet9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XBalogh Márk9.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
KBalogh Ádám7.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
XPálfy-Zalabai Zóra9.Kürt Alapítványi GimnáziumBudapest XI. kerület
MKelenik Dániel8.Budapest-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest VII. kerület
KSolti Bálint7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
WJuhász Máté9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
WCseh Dóra9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WGöncző Emma9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
WGlaser Dávid9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LSütő Áron8.Egri Dobó István GimnáziumEger
AZsarnai Levente Ákos5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
BKazár Pál Zsombor6.Zelk Zoltán Kéttannyelvű Általános IskolaNyíregyháza
MVarga András Bendegúz8.Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumGyőr
MSvec András Áron7.Selye János GimnáziumKomárom
ARaschek Vince5.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
XHorváth Dávid Richárd9.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
XHolyba Márton9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
KGaál Eszter7.Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest II. kerület
AFarkas Bálint Vince5.Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső TagiskolaBudapest
BKovács Adél Emma6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BKovács Luca Kata6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BKocsis Marcell7.Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaGyöngyössolymos
MFodor Dóra8.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
MBerényi-Sima Lajos8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
MTakács Flóra8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MSzabadszállási Kira8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
KPéter Hanna7.Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
AImrei Vilmos Csanád5.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest II. kerület
XImrei Flóra9.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest II. kerület
LNagy Mátyás8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
LKullai Ádám8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
KHorváth Gergő7.Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskolája, Szakiskolája, Egységes Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma (SE PA EKPMI)Budapest
KFrigyes Lőrinc7.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
WGálffy Valéria9.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony

Szervezők

CsoportNév
VGyimesi Bernadett (Csibe)
utazásBalogh Tamás László (Bill)
XMikulán Attila (blick)
YHadfi János (Jani)
utazásKovács Péter (mizo)
AFehér Anna Éva (Pankó)
KHagymássy Gábor (Minyon)
MKántor Tamás (Tomi)
BErdey-Grúz Mária (Mária)
programokPántya Réka (Réka)
LGyarmati Zalán (Zalán)
ZBogya Norbert (Norbi)
KDobóné Veres Renáta (Reni)
MBodnár Máté (Máté)
programokHanics Mihály (Misi)
BHegyi Eszter Barbara (Barbi)
programokÉrsek Ákos (Ákos)
WFonyó Dávid (Dávid)
WFöldvári Viktória (Viki)
ZKovács Ádám (Ádám)
LAjtai Boglárka (Bogi)
XApáthy Száva (Száva)
AKelemen Gréta (Gréti)
VTóth Kristóf (Kristóf)
YHetényi Domonkos (Dodó)