fbpx

Medve Matektábor 2021 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence Turistaház, 2021. július 16. - 2021. július 25.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABalogi András Csongor6.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
AHajdu Balázs Kálmán5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
AKóczy Pál6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
AMissonier Mathis6.LFA-DFG Freiburg im Breisgau
APosch Csaba 6.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános IskolaSzékesfehérvár
ARévész Bercel6.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
AValicsek Zétény6.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános IskolaSzékesfehérvár
AVisky Botond6.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
BBelle Áron6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BCsombordi-Tóth Máté6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BHatházi Noémi Emma6.Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
BSeres Zénó6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BSulyok Áron6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BSulyok Dávid6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BSzauter Emese6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
BSzepesi Zoltán6.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BTóth Boglárka6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KFazekas Nóra 7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KFejes Áron7.Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános IskolaBudapest XIV. kerület
KGraselly Bence7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KHolló Gergő7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KHorváth Flóra7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KHuszty Maja7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KKrüpl Boglárka7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KNyerges Fanni Eszter7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KPór Emese7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KRábai Mór7.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
KSalacz Botond7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KSzabó Máté Szabolcs7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
LClemens Anna Emese7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LDrofti Panna7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LFerenc Szabolcs7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LKörmöndi Márk7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LLihi Benedek Jozsef7.MOABudapest
LMáté Nóra7.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
LMiszori Gergő7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LPete Mihály7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LSzabolcs Emese7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LSzalai Csongor Gábor7.Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSiófok
LVarga Eszter Anna7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MBalássy Fruzsina7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MDobi Ábel7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MGáll Benedek7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MGörömbey Tamás7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MGuba Dávid7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MLehel Nóra Eszter7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
MSzekeres Nóra7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MTerézia Deák8.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
MTóth Gergely7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MVámosi Bendegúz Péter7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NAczél-Szabó Csongor8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
NBagaméry Kamilla8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NBaracsi Kristóf8.Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános IskolaNyírbátor
NBarta Eszter8.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
NBartucz Eszter8.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
NGyepessy Dalma Zia8.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
NHarasztosi Vince8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
NKörmendi György8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
NOrosz Viktor8.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
NOttrok Barbara8.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
NPusztai Emma8.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
NSzikora Zorán8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
NTran Dávid8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
PBicsák Boglárka9.Reménység Katolikus Általános IskolaBudapest XIX. kerület
PBicsák Jázmin9.Reménység Katolikus Általános IskolaBudapest XIX. kerület
PDévényi Álmos Tamás9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
PEgyed Balázs9.Budapest, Babits Mihály gimnáziumBudapest
PKündeán Mihály9.Tóth Árpád Gimnázium DebrecenDebrecen
PLénárt Hajnalka Éva9.VSZC I. Géza Király Közgazdasági TechnikumVác
PLihi Domokos József9.Szent Benedek GimnáziumBudapest
PMagasházi Natasa9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
PMolnár Ivett Luca9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
PPáricsi-Nagy Rezeda9.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
PPick Leonárd Ádám9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
PRévész Regő9.Kőbányai Szent László GimnáziumBudapest X. kerület
PRumi Nimród9.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
PSzabó Ármin9.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
QBarta Lilla Katalin9.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerület
QBatka András István9.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
QBelágyi Hanna9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
QKomjáthi Mátyás9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
QKovács István9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
QMárton Szonja9.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
QNagy Adrien9.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakgimnáziumSzékesfehérvár
QNovoth Botond9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
QOrosz Norbert9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
QPete Viola9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
QSzafián Réka9.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
QValicsek Donát9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
QZöldi Péter Viktor9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
RBalla Álmos András9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RBolla Péter9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RFerenc Ákos9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
RFucskó Milán Mátyás9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RFülöp Péter Benjámin9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
RGerely Szilárd9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RIványi Zsolt9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
RKeresztessy Blanka9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
RLendvai Csenge9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
RNguyen Tuan Linh9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RPribus Miksa Péter9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RRábai Gellért9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RSomlói Sámuel9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
RSzabó Erik Zalán9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
SÁdám Dalma Luca10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
SBaracsi Nóra10.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
SBíró Zalán10.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
SBlahota Marcell10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
SBuck Míra10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
SKolos Baráth10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
SMáté Luca9.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBonyhád
SMátyás Dávid Boldizsár10.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
SPerjési Szabolcs5.Szegedi SZC Vasvári Pál Gazdasági és Informatikai TechnikumSzeged
SRévész Hunor10.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
SSzauter Ajtony10.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
STarnai Hajnal10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
STax Dorina10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
STóth Ágoston10.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
TBenkő Gábor10.VII. kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest
TDienes Erik10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
TGöndöcs Réka10.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
TIlyés Laura10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
TKiss-Puskár Panna Eszter10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
TMárton Ágnes10.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
TNagy Laura10.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
TNémeth Veronika Anna10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
TOrosz Boglárka Rózsa10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
TPados Sarolta10.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
TSiteri Lelle10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
TSzabó Matilda10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
TVámosi Boglár10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
TVári-Kakas Adél10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
TVass Norbert10.BMSZC Neumann János Informatikai TechnikumBudapest
UPFekete Kristóf12.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
UPFóti Neszta12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
UPImre Tamás12.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
UPKulcsár Kevin12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPLáng Barnabás12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
UPMárkus Erik12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
UPOttrok Gabriella12.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
UPRóth András12.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
UPSchnéberger Manassé12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
UPSzauter Csanád12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
UPTamási Máté12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XBálint Lili11.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
XErőss Sámuel10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XGudor Karolina11.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XKirály Barnabás11.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
XNagy Anna Viktória11.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XNémeth Borbála Éva11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XSzabó Bendegúz10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSzafián Dorottya Anna11.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
XSzalanics Tamás11.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
XTóth Fruzsina11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XVisky Bence10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
YAndó Kamilla11.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
YCsontos Dávid11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YDávid Péter11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YGál Olivér11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YGörömbey László11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YHalász Dorka 11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YIrimiás Márk11.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
YKmeczkó Levente11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YNagy Bence11.Debreceni Fazekas Mihály Általános IskolaDebrecen
YOttrok Veronika11.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
YParrott Gábor11.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
YRadványi Zita11.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
YSárfi Emese Réka11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
YVarga Péter11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YVizi Kristóf Levente11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZAlgayer Zoltán12.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest XX. kerület
ZBrányi Zsófia12.Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest III. kerület
ZDeres Péter12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZÉrsek Aurél11.Washington International School, Washington DCWashington DC
ZFazekas Flóra12.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZHay Sára12.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZHubay Jenő Zoltán12.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZKócsik Klaudia12.Kossuth Lajos GimnáziumTiszafüred
ZOleszka Fruzsina12.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZSzabó Zsuzsanna11.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
ZSzilágyi Brigitta12.Jaschik Álmos Művészeti SzakgimnáziumBudapest IX. kerület
ZTácsik Csenge12.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület

Szervezők

CsoportNév
AFehér Anna Éva (Pankó)
ASzerényi Csilla (Csilla)
BPántya Réka (Réka)
BDH Anna (Anna)
KSzűcs Ádám (Ádám)
KHegedüs Zsófia (Zsófi)
LLengyel Letícia (Leti)
LBercsényi Gábor (Tzatza)
MSzauter Ábel (Ábel)
MGyarmati Zalán (Zalán)
NDósa Dávid Bendegúz (Bendi)
NMikulán Attila (blick)
NFakezas Lajos (Lali)
PKorbai Gyöngyvirág (Gyöngyi)
PVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
QGyimesi Bernadett (Csibe)
QHetényi Domonkos (Dodó)
QCsáji Viktor (Viktor)
RNémeth Ágoston (Ágoston)
RRaisz Olivér (Olivér)
RCsányi János Dániel (Jani)
SImre Balázs (Balázs)
SFarkas Gitta (Gitta)
SLőrincz Zselyke (Zselyke)
TRumi Zoárd (Zoárd)
TSzabadfalvi Dániel (Dani)
UPBogya Norbert (Norbi)
UPPerjési Gábor (Szultán)
XSzerecz Vilmos (Vili)
XKovács Péter (mizo)
XKovács Ádám (Ádám)
YBodnár Máté (Máté)
YSchiff Antal (Tony)
ZDsupin Krisztián (Krisz)
ZBalogh Tamás László (Bill)
ZDiós Dániel (Dani)