fbpx

Medve Matektábor 2021 - Pálköve

Pálköve, Ifjúsági Tábor, 2021. augusztus 9. - 2021. augusztus 15.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
LHorváth Dóra7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
BHorváth Dia6.Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaGyőr
LHagymási Janka7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
MHalasi Áron8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
YSpeth Gergely9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XMaruzsán Borisz9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
YNagy Dániel Gábor9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
AMihályi Vilmos5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
YSzablics Ádám9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
KMáté Nóra7.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest II. kerület
ZKaltenecker Balázs Bence10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LPáricsi-Nagy Rezeda8.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
BBujdosó Dorottya Lilla6.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZBordás Karolina11.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
XSzemerédi Lehel8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XCseh Dóra9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
BLátrányi Bálint7.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest XI. kerület
MKis Levente8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
BMárkus-Tamás Erzsébet7.Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános IskolaBalatonfüred
AMárkus-Tamás Zsigmond6.Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészeti IskolájaTihany
LCzéró Máté7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
AFehér Ákos5.Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaPiliscsaba
ZEnder Rozina10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
AFarkas Bálint Huba5.Szadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
MKéki Gáspár8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MSzinai Dávid8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
KSzabó Mátyás7.Piarista GimnáziumBudapest V. kerület
ASánta Gergely6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
APiry Péter5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
KRábai Mór7.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
YBraun Norbert József9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
BTarsoly Imre7.Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTök
LKocsis Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ASzabó-Komoróczki Csenge6.Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTordas
ALaczkó Bernadett6.Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTordas
ZAczél-Szabó János12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LCsákány-Csáfordi Míra7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
KBitemo Artúr Márk7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
BGyukity Milán7.Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaSzeged
KEl Koulali András7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
ZKis Blanka10.Egri Dobó István GimnáziumEger
KBartha Zsófia7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
KKiss Bence Andor7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
KTurai Ádám7.Váci Piarista GimnáziumVác
YFórizs Emma9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XDaróczy Kata9.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
ZKoczkás Árpád10.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
YOsztatni András Balázs9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
BBartha Ágnes6.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
LSoczó Panni7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LChen Jia Tong7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
ZReichardt András Barna11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
KFarnady Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
KVerses Dániel7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
XBubálik Sára9.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
XBuza Máté9.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
LForman Ákos7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MArányi Bence8.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
MAmbrus Dorka8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
KKoppány Lenke7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
MFerencz László8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZZseli Márk11.Toldy Ferenc gimnáziumBudapest
AKaszap Máté6.Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor ÓvodájaBudapest VII. kerület
YSzutor Bulcsú Levente9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BRick Dorka Lili6.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
MTarr Domokos8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ANémeth Konor6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
YŐrfi Ádám9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XCsitári Dávid8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LXin Qiao8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
YIllanitz Samu Milán9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BKovács Nóra7.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
XKovács Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MNemes Viola8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
XKristóf Dávid8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BVégh Fruzsina7.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BBenesóczky Blanka7.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
LPurcsel Nóra7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
MTran Thien Kim8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XKapuvári Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
KTellinger Márton7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
ATellinger Maxim5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
AKotmayer Regina Csenge6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
XTolnai Dániel8.Veres Pálné GimnáziumBudapest V. kerület
YNémeth Zétény9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MNovotni Viktor8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
YKun Marcell Szilárd9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MBarta Eszter8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
AKelemen Zsófia5.Rétsági Általános IskolaRétság
LDo Hoang Anh Thu7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület

Szervezők

CsoportNév
XGyimesi Bernadett (Csibe)
YFüstös Vivien (Vivi)
ZBogáromi Dávid (Dávid)
ZVarnyú Dóra (Dóri)
BLengyel Letícia (Leti)
KKosztolányi Kata (Kata)
MVerbőczy Kristóf (Kristóf)
LTörök Tímea (Timi)
XImre Balázs (Balázs)
AKelemen Gréta (Gréti)
ADH Anna (Anna)
LBercsényi Gábor (Tzatza)
YNémeth Ágoston (Ágoston)
MRaisz Olivér (Olivér)
KRumi Zoárd (Zoárd)
BGujgiczer Anna (Anna)