fbpx

Medve Matektábor 2021 - Pálköve

Pálköve, Ifjúsági Tábor, 2021. augusztus 2. - 2021. augusztus 8.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAl-Sayyed Amir6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ABali Bálint6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
ABalogh Dániel6.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
AFey Elza5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
AMihályi Norbert6.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
ANémeth András6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
AÖrvendi Péter7.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
ATarján Emma5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
ATax Botond6.Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és KollégiumJászberény
AWatterich Vanda Violetta5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KCsóka Bíborka7.Bajai III. Béla GimnáziumBaja
KDeák Réka7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
KFekete Ákos7.Veresegyházi Katolikus GimnáziumVeresegyház
KGelegonya Bence7.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
KMaráczi Nóra7.Kisfaludy Általános IskolaKaposvár
KNagy Zsuzsanna7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
KOleszka Viktória7.Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános IskolaDunakeszi
KOrosz Petra 7.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
KRegőczi Nóra Laura7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KRegőczi Zsófia Rozália7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
KStingli Zsuzsanna7.Dunaföldvári Magyar László GimnáziumDunaföldvár
KSzékelyhidi Attila7.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
KTomozi Vince Kolos7.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
KVukics Zénó7.Batthyány Lajos GimnáziumNagykanizsa
LAlexandrova Angelina8.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
LBalogh Máté8.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
LBeke Róbert Márk 8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
LDutkay Dorka8.Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
LGöbölyös Boróka8.Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
LMihályi Balázs8.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
LNagy Benedek Péter8.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
LSohajda Laura Dóra8.Kántor Mihály Általános IskolaCigánd
LSohajda Titanilla Katalin8.Kántor Mihály Általános IskolaCigánd
LSusztár Levente8.Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános IskolaBudapest XIV. kerület
LTóth Sára Júlia8.Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHalásztelek
MBaki Zselyke8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
MBokor Anna Virág8.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
MCsoma Eszter8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
MGyimesi Dávid8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
MGyimesi Jázmin8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
MHegedűs Júlia8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MKlász Klaudia8.Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai IntézetPécs
MMarcsa Zsófia8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MNagy Benedek András8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MOrosz Viktor8.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
MSomogyi Dóra8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
MVarga Luca8.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
QÁdám László Vilmos9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
QBánházi Boglárka9.Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és GimnáziumBudapest I. kerület
QCsóka András9.Bajai Szakképzési CentrumBaja
QFülöp Péter Benjámin9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
QHorváth Eszter9.Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumGyőr
QIstvándi Luca9.Lánczos Kornél GimnáziumSzékesfehérvár
QKonkolyi Brigitta9.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
QLengyel Lídia9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
QMagasházi Natasa9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
QMárki-Zay Zsuzsanna9.ETA Hoffmann GymnasiumBamberg
QOrosz Norbert9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
QPáricsi-Nagy Rezeda9.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
QTÓTH MARTIN9.Székesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
QVolford Anna9.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
VBarát Benedek10.UMSZKIBudapest
VBarsi Botond10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
VBrucker Péter10.Siófoki Perczel Mór GimnáziumSiófok
VChoma Sára Zsófia9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VGajder Gergő10.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
VKanta Anett10.Bajai Szakképzési CentrumBaja
VNagy Anikó10.Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Technikum Meződövesd
VPapp Zsófia9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
VPócza József Csanád10.Szombathelyi Kanizsai Dorottya GimnáziumSzombathely
VRábai Gellért9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VSchneider Alaxis10.Lycée International des PontonniersStrasbourg
VSzabó Erik Zalán9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VSztranyák Gabriella10.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
WBeke Marcell Zoltán10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
WGyimesi Patrik10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WKis-Juhász Eszter10.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
WMolnár István10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
WNagy Nóra Réka10.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
WT. Nagy Róza 10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WZombor Bence Zsombor10.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
XÁnyos Eszter10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XDékány Larina10.Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál GimnáziumBudapest VI. kerület
XDudás Zsófia10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XGöndöcs Réka10.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
XIlyés Laura10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XKertész Csongor10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XKiss-Puskár Panna Eszter10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XLégrádi Gergely10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XLégrádi Kristóf10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XNagy Laura10.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
XNagy Sólyom10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XNémeth Veronika Anna10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XOrosz Boglárka Rózsa10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XSzabó Matilda10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XVámosi Boglár10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XZulauf Henrik10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YAndó Kamilla11.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
YBalogh Csenge11.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
YBalogh Fanni11.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
YGyarmati Lívia11.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
YIrimiás Márk11.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
YMiklóssy Katinka11.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YNagy Anna Viktória11.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
YNémeth Borbála Éva11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YOttrok Veronika11.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
YParrott Gábor11.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
YSárfi Emese Réka11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
YSzabó Zsuzsanna11.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
YTarján Teréz11.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
YTóth Fruzsina11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZÁdám Vencel11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZBallér Miklós11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZBeke Barnabás György11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
ZCsóka Imre12.Bajai Szakképzési CentrumBaja
ZGallai Soma11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZHéjja Márton11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZHubay Jenő Zoltán12.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZLáng Barnabás12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
ZMárki-Zay János11.Clavius-GymnasiumBamberg
ZMárkus Erik12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZPónácz András11.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
ZRóth András12.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
ZStingli József11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZVarga Péter11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSAjtai Janka12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZSDeres Péter12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZSFazekas Flóra12.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZSGalántha Szabolcs12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZSHay Sára12.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZSImre Tamás12.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
ZSIstvándi Soma12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZSOleszka Fruzsina12.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZSOttrok Gabriella12.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZSSzilágyi Brigitta12.Jaschik Álmos Művészeti SzakgimnáziumBudapest IX. kerület
ZSTamás Tekla Noémi 12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZSTamási Máté12.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét

Szervezők

CsoportNév
AHegedüs Zsófia (Zsófi)
AMárki-Zay Anna (Anna)
KPócza Franciska Csenge (Csenge)
KCsányi János Dániel (Jani)
LAl-Sayyed Zakariás (Zaki)
LCsótai Zsófia (Zsófi)
MBörcsök Bence (Bence)
MTakács Noémi (Noémi)
QBalogh Tamás László (Bill)
QJulinek István (István)
VSzékely Bálint (Bálint)
VBraun Titanilla (Titi)
VVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
WHadfi János (Jani)
WLőrincz Zselyke (Zselyke)
XApáthy Száva (Száva)
XÖtvös Bettina (Betti)
YSchiff Antal (Tony)
YAjtai Boglárka (Bogi)
ZRiedel Zsuzsanna (Zsuzsi)
ZSzerecz Vilmos (Vili)
ZsKozma Hanna (Hanna)
ZsReczetár Donát (Donát)

Medve Matektábor 2021 - Pálköve

Pálköve, Ifjúsági Tábor, 2021. augusztus 9. - 2021. augusztus 15.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AFarkas Bálint Huba5.Szadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
AFehér Ákos5.Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaPiliscsaba
AKaszap Máté6.Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor ÓvodájaBudapest VII. kerület
AKelemen Zsófia5.Rétsági Általános IskolaRétság
AKotmayer Regina Csenge6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
ALaczkó Bernadett6.Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTordas
AMárkus-Tamás Zsigmond6.Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészeti IskolájaTihany
AMihályi Vilmos5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
ANémeth Konor6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
APiry Péter5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
ASánta Gergely6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
ASzabó-Komoróczki Csenge6.Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTordas
ATellinger Maxim5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
BBartha Ágnes6.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
BBenesóczky Blanka7.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BBujdosó Dorottya Lilla6.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
BGyukity Milán7.Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaSzeged
BHorváth Dia6.Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaGyőr
BKovács Nóra7.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BLátrányi Bálint7.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest XI. kerület
BMárkus-Tamás Erzsébet7.Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános IskolaBalatonfüred
BRick Dorka Lili6.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
BTarsoly Imre7.Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTök
BVégh Fruzsina7.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
KBartha Zsófia7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
KBitemo Artúr Márk7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
KEl Koulali András7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
KFarnady Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
KKiss Bence Andor7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
KKoppány Lenke7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KMáté Nóra7.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest II. kerület
KRábai Mór7.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
KSzabó Mátyás7.Piarista GimnáziumBudapest V. kerület
KTellinger Márton7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
KTurai Ádám7.Váci Piarista GimnáziumVác
KVerses Dániel7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
LChen Jia Tong7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
LCsákány-Csáfordi Míra7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LCzéró Máté7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LDo Hoang Anh Thu7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
LForman Ákos7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
LHagymási Janka7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
LHorváth Dóra7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
LKocsis Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LPáricsi-Nagy Rezeda8.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
LPurcsel Nóra7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LSoczó Panni7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LXin Qiao8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
MAmbrus Dorka8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
MArányi Bence8.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
MBarta Eszter8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
MFerencz László8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
MHalasi Áron8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
MKéki Gáspár8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MKis Levente8.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
MNemes Viola8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
MNovotni Viktor8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
MSzinai Dávid8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MTarr Domokos8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
MTran Thien Kim8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XBubálik Sára9.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
XBuza Máté9.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
XCseh Dóra9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
XCsitári Dávid8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XDaróczy Kata9.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
XKapuvári Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XKovács Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XKristóf Dávid8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XMaruzsán Borisz9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XSzemerédi Lehel8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XTolnai Dániel8.Veres Pálné GimnáziumBudapest V. kerület
YBraun Norbert József9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YFórizs Emma9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YIllanitz Samu Milán9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YKun Marcell Szilárd9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YNagy Dániel Gábor9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YNémeth Zétény9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YŐrfi Ádám9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YOsztatni András Balázs9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YSpeth Gergely9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YSzablics Ádám9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YSzutor Bulcsú Levente9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZAczél-Szabó János12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZBordás Karolina11.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZEnder Rozina10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZKaltenecker Balázs Bence10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
ZKis Blanka10.Egri Dobó István GimnáziumEger
ZKoczkás Árpád10.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
ZReichardt András Barna11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
ZZseli Márk11.Toldy Ferenc gimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév
AKelemen Gréta (Gréti)
ADH Anna (Anna)
BGujgiczer Anna (Anna)
BLengyel Letícia (Leti)
KRumi Zoárd (Zoárd)
KKosztolányi Kata (Kata)
LBercsényi Gábor (Tzatza)
LTörök Tímea (Timi)
MRaisz Olivér (Olivér)
MVerbőczy Kristóf (Kristóf)
XImre Balázs (Balázs)
XGyimesi Bernadett (Csibe)
YNémeth Ágoston (Ágoston)
YFüstös Vivien (Vivi)
ZVarnyú Dóra (Dóri)
ZBogáromi Dávid (Dávid)