fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2021 - Döntő

Budapest, Gellért-hegy, 2021. október 9.

A verseny részletes pontszámai elérhetőek ezen a linken.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Győri Júlia Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Dávid Emma Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Sziklai Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
285.00
2.Balla Ignác
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
Bolla Donát Andor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
5. osztály
280.00
3.Brunczel Annamária
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Papp Zsombor
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
-
-, -
224.00
4.Szuromi-Kovács Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
Huszár Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
6. osztály
-
-, -
208.00
5.Atanaszov Kornél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fodor Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
160.00
6.Földes Blanka
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Nemoda Ajna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
Pintér Anna
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
6. osztály
136.00
6.Vörös Johanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Robotka Míra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
Király Szonja
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
6. osztály
136.00
8.Benkő Barna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Emma Szonja
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Milovecz Fruzsina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
124.00
8.Csongrádi Balázs Zétény
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Farkas Áron Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Török Márton
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
124.00
10.Sarok Anetta
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kollár Kristóf
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Dobosi Teofil
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
117.00
11.Jenei Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
-
-, -
Auer Zsombor
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
112.00
12.Németh Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Szitás Ábel
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Molnár Balázs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
96.00
13.Giang Tran Nam
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Saincaize Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
Bakonyi Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. kerület
6. osztály
64.00
14.Erdős Marcell
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Körtvélyessy Lőrinc Győző
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
NINCS
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
48.00
15.Lassu Luca
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
Czérna Dorka
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
6. osztály
-
-, -
32.00
16.Szabó Maya
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Süle Dorina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Fülöp Zsanka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
24.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Murányi Péter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Sütő Áron
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Sipos Merse
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
498.00
2.Feczkó Illés
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gerencsér László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Juhos Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
409.00
3.Borbás Miklós
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Both Sámuel Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Sarusi-Kis Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
404.00
4.Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jurányi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szolnoki Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
401.00
5.Szederkényi Bendegúz
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Sándi Gergely
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
-
-, -
352.00
6.Cseke Dénes
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kertész Péter
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Budai Benedek
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
285.00
7.-
-, -
Takách Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Czéró Máté
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
281.00
8.Barabás Emma
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Jószai Zóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hornyann Marcell
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
280.00
9.Engelbrecht Vilmos
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kovács Hunor
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Somhegyi Martin
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
160.00
10.Macsus Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csombordi-Tóth Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Salamon László
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
152.00
11.Leveszy Amanda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Halászi Veronika
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Horváth Írisz
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
136.00
12.Rosta Péter
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Pál Máté
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Szűcs Botond
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
112.00
13.Csap Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Bognár Ágnes
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Gerencsér Zalán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
96.00
14.Tonomár Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Rigla Regina Amarilla
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Zseni Dóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
88.00
15.Rusvai Tamás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Tóth Zerind
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Zrupkó Gergő
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
80.00
16.Horváth Dóra
Révai Miklós Gimnázium, Győr
7. osztály
Fehér Adél
Révai Miklós Gimnázium, Győr
7. osztály
Keczkó Tímea
Révai Miklós Gimnázium, Győr
7. osztály
70.00
17.Körmöndi Eszter
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Lajdi Zselyke Apolka
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Wolf Katalin
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
48.00
18.Szesztay Dániel
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
Vincze Attila
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
-
Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest
7. osztály
32.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szaló Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Váradi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
563.00
2.Jáni Kristóf
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Fülöp László
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Varga Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
408.00
3.Czanik Pál
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Juhász-Molnár Erik
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Kovács Benedek Noel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
392.00
4.Cserna Péter Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hevesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
387.00
5.Szakács Ábel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Szakács Domonkos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
-
-, -
355.00
6.Szabó Áron
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schlegl Levente
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bóna Alexander
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
296.00
7.Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kovács Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bezsilla Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
280.00
8.Spiegelberger Mariann
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szentmiklósi Sándor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Nikolett
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
256.00
9.Szarka Júlia
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Bodnár Mária
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
Tóth Bertalan
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
10. osztály
244.00
10.Szűcs Alíz
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Oláh Anna
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Papp Eszter
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
224.00
11.-
-, -
Iván Máté Domonkos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Varga Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
208.00
11.Bertalanits Enikő
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bognár Eszter
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Horváth Dalma
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
208.00
13.Hajdu Márton
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Hegedüs Noémi
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
-
-, -
160.00
14.Nagy László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Dobos Ábel
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Rab Gergő Dávid
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
88.00
15.Vén Levente
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Szabó Dániel
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Berezvai Csanád
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
34.00
16. Radics Míra Alma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Kovács Luca
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
Kovács Danica
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
9. osztály
32.00
17.Barkász Péter
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba
10. osztály
Barkász Bálint
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba
10. osztály
Balázs László
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba
10. osztály
16.00
18.Karácsony Noel
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Kovács Hunor
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
Szonda Dávid
Hatvani Bajza József Gimnázium, Hatvan
10. osztály
8.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Babotán Ákos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Móric Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Móricz Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
524.00
2.Nguyen Dániel Coung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Volk János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Rónai Bendegúz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
408.00
3.Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Nagy Zétény
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
370.00
4.Herskovits Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Varga Bence Martin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Phan Viet Dung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
296.00
5.Deák Gergely
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Tornyi Bálint
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Sipeki Márton
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
11. osztály
288.00
6.Kökényesi Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Lenkey Gyöngyvér
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Csizmadia Miklós
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
227.00
7.Kun Timon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Reviczki Roland
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mérő Leon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
208.00
7.Barányi Barnabás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Irimiás Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Nagy Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
208.00
9.Melján Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Juhász Márk
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Kohut Márk
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
160.00
10.Szatmáry Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Tersztenyák Zsombor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Szekeres Márton
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
160.00
11.Bányai Nikolett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Mozsár Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Kovács Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
152.00
12.Fuisz Soma
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Surányi László
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Szabó Lajos Dániel
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
136.00
13.Muntean Emese
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Kapornaky Melitta
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
Kecskés Panna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
12. osztály
120.00
14.Henyecz Tamás
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Juhász Valentin
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Boda Eszter
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
16.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Némethné Pethes Ildikó
Németh Zoltán
Magyar Csaba
496.00
2.Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Peterdiné Kasza Adrienn
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
424.00
3.Pap Erika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
336.00
4.Hornyik Katalin Erzsébet
EPAM
Ugron Balázs
Prudent
NINCS
328.00
5.Hornyanné Huszkó Ildikó
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Péter
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Péterné
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
280.00
6.Berkó Domonkos
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Berkó Levente
-
208.00
7.Kállay Csilla
Buzás Barbara
NINCS
192.00
8.Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rózsa Judit
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
176.00
8.Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Szűcsi Krisztina
Hatvani 5. Számú Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
176.00
10.Egyedné Hargitai Ildikó
Feszty Árpád Általános Iskola
Pipicsné Diós Szilvia
Feszty Árpád Általános Iskola
-
-, -
160.00
10.Gönczi Miklós
"Carl Rogers" Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
-
-, -
-
-, -
160.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Horváth András János
BME-VIK
Kocsis Júlia
ELTE-TTK
nincs
563.00
2.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Szentendrei Református Gimnázium
-
-, -
496.00
3.Szakácsné Györey Bernadett
Jedlik Ányos Gimnázium
Szakács László
Szakács Gellért
-
407.00
4.Sánta László Norbert
Für Dominik László
Tóth Kristóf Imre
365.00
5.Schaum Béla
Kucsma András
Pataki Gida
264.00
5.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
264.00
5.-
-, -
Mesicsné Vágvölgyi Beáta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
264.00
8.Biró Attila
Morapitiye Sunil
Tauber Boglárka
256.00
9.Egyházi Hanna
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Egyházi Balázs
-
-, -
208.00