fbpx

Medve Matektábor 2020 - Városlőd

Városlőd, Iglauer Park, 2020. július 29. - 2020. augusztus 4.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABolgár Dóra5.Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
AKeil Olivér6.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
ANagy Dávid Boldizsár5.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
ASchlegl Nimród5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ASzalai Csongor Gábor6.Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSiófok
ASzéll Botond5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ATakács Petra5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ATóth Mátyás5.Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHalásztelek
ATótth Réka Natália5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ATurbék Noémi5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
BBalássy Fruzsina6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
BDeák Réka6.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
BDrofti Panna6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
BGelegonya Bence6.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
BKovács Nóra6.Gádor Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BMaráczi Nóra6.Kisfaludy iskolaKaposvár
BNagy Zsuzsanna6.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
BOrosz Petra 6.Szentesi Koszta József Általános IskolaoKSzentes
BStingli Zsuzsanna6.Dunaföldvári Beszédes József Általános IskolaDunaföldvár
BSzabolcs Emese6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
BSzekeres Nóra6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
BTomozi Vince Kolos6.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
BVarga Eszter Anna6.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
KAczél-Szabó Csongor7.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
KGöbölyös Boróka7.Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
KKiss Szonja7.Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
KKörmendi György7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
KKorner Adrienn7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KKorner Emese7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KMarkó Milán7.Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági SzakgimnáziumaMosonmagyaróvár
KRumi Nimród7.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
KSárossy Bence7.Borzavár-Porvai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaBorzavár
KSzakály Barnabás Csaba7.Szombathelyi Neumann János Általános IskolaSzombathely
KSzamosfalvi Ádám7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
KSzekér Gergely7.Szombathelyi Neumann János Általános IskolaSzombathely
KTóth Sára Júlia7.Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHalásztelek
KUjcz Adrienn7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
LAlexandrova Angelina7.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
LBaki Zselyke7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
LBokor Anna Virág7.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
LCsoma Eszter7.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
LGorondi Botond 7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
LGyimesi Dávid7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LGyimesi Jázmin7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LKéki Gáspár7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
LKlász Klaudia7.Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai IntézetPécs
LSomogyi Dóra7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LSzinai Dávid8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
LVarga Luca7.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
LVassy Viola7.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
MDubis Botond8.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
MHorváth Eszter8.Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGyőr
MIllés Gréta8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MLendvai Csenge8.Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaVeszprém
MLengyel Lídia8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MMaruzsán Borisz8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
MMáté Luca8.Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTamási
MNagy Dániel Gábor8.Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és ÓvodaBudapest III. kerület
MNémeth Mira8.Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzombathely
MPüspök Milán Zoltán8.Gödöllői Református Líceum GimnáziumGödöllő
MSzafián Réka8.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
MTakács Janka8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
MTóth Martin8.Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaZamárdi
WÁdám László Vilmos8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WHorváth Dávid9.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
WIstvándi Luca8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WKovács Gergely9.Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumSzombathely
WKovács Márton8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
WSarkadi Sándor9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
WSchneider Alexis9.La ProvidenceStrasbourg
WSpéth Gergely8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
WTarsoly Anna9.Szabad waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XI. kerület
WVeliczky Tamás9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
WVirág Tamás9.GYŐRI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM Jedlik ÁnyosGyőr
XBaki Zsombor9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
XBlahota Marcell9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XBodrogi Viktória9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
XGyimesi Patrik9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
XIlyés Laura9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XJózsa Tamara9.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XKaltenecker Balázs Bence9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XNagy Laura9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
XSiteri Lelle9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSteiner Dávid9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XSzabó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSzabó Lilla9.Német Nemzetiségi GimnáziumBudapest
XT. Nagy Róza9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YÁdám Vencel10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YBallér Miklós10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YBelinszki Orsolya Anna10.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
YBordás Karolina10.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
YGallai Soma10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YIrimiás Márk10.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
YKajári Lilian10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YMárki-Zay János10.Clavius-GymnasiumBamberg
YNagy Anna Viktória10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
YPapp Laura10.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
YSárfi Emese Réka10.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
YSiska Hajnalka10.Szent István Király Zeneművészeti szakgimnáziumBudapest
YStingli József10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YSzabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
YTörök Lilla10.Lovassy László GimnáziumVeszprém
YTóth Fruzsina10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YVarga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZBercsényi Gábor12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZBozi Dénes11.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZBrandschott Benedek Marcell12.Bajai SZC Türr István Gazdasági SzakgimnáziumaBaja
ZCsótai Enikő12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
ZDH Anna12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZGalántha Szabolcs11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZHetényi Domonkos12.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZHorváth Anna Lili12.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZImre Balázs12.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZImre Tamás11.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
ZIstvándi Soma11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZKovács Bence Márton12.Székesfehérvári Szakképzési Centrum Jáky József SzakgimnáziumaSzékesfehérvár
ZNémeth Ágoston12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZRumi Zoárd12.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
ZSchiff Antal12.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZSteiner Zsombor11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZTamási Máté11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét

Szervezők

CsoportNév
AKelemen Gréta ()
ACs. Kiss Veronika (Vera)
BSum Csaba (Csabi)
BDian Csenge (Csenge)
KCsótai Zsófia ()
KVerbőczy Kristóf (Kristóf)
LKlausz Milán (Milán)
LHarsányi Tamás (Pitbull)
MKecskés Áron (Áron)
MVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
MBeringer Dorottya (Dóri)
WAlmási Nóra (Nóri)
WKosztolányi Kata (Kata)
XSzabó Gréta (Gréti)
XSzabó Dániel (Dani)
YFarkas Gitta (Gitta)
YSchwarcz Gergő ()
ZBogáromi Dávid (Dávid)
ZSzőke Nóra Gabriella (Nóri)