fbpx

Medve Matektábor 2020 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2020. július 30. - 2020. augusztus 5.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAl-Sayyed Amir5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ABali Bálint5.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
ABelle Áron5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ABernáth Etele5.Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános IskolaKunszentmiklós
ACsáfordi Ármin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
ACsombordi-Tóth Máté5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ACzakó Borsa5.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános IskolaBudapest III. kerület
AErdődi Noémi5.E.L.T.E Radnóti Miklós Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AHatházi Noémi Emma5.Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
ARozman Dóra5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ASulyok Áron5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ASulyok Dávid5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
AVisky Soma Botond5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
AZabos Norbert5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BAgoston Karla6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
BBalog-Homonnai Szonja6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
BBorbás Miklós6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
BCzéró Máté6.Kispesti Erkel Ferenc Általános IskolaBudapest XIX. kerület
BLihi Benedek József6.Kalász Suli Általános IskolaBudakalász
BMarkovits Áron6.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
BMathis Missonier6.C.O. MarlyMarly (Svàjc)
BSimó Katinka6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
BZabos Roland6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
CBalogh Ádám6.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
CCsáki Tamás Ádám6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
CFekete Ákos6.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
CGörömbey Tamás6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
CIvántsy Dénes6.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
CPál Tímea6.Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános IskolaBudapest XXIII. kerület
CRábai Mór6.Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest
CSolti Bálint6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
KBácsi Kristóf7.Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaOrosháza
KBarta Eszter7.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
KBöőr Bíborka7.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
KBozsó Bianka7.Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaZsombó
KDeák Terézia7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
KKocsmár Ákos7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
KMézes Márton7.Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaGöd
KPáricsi-Nagy Rezeda7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
KSusztár Levente7.Jokai Mor Altalanos Iskola
LBora Ádám László7.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
LErdei Péter Márk7.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
LHárs András7.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
LKis Levente7.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
LMezőszentgyörgyi Soma7.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
LMurányi Levente7.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
LPapp Márton7.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
LSági Roland7.Egri Dobó István GimnáziumEger
LSipos Merse7.Egri Dobó István GimnáziumEger
LVarró Ágnes7.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
MBoór Bernát7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MBorbély Eszter7.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
MCzanik Pál7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MDoma Boglárka 7.Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
MFiser Alex7.Collège Sacré Coeur 13090 Aix en Provence, Franciaország Aix en Provence
MHalasi Áron7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
MSebestyén Balázs7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MSzáva András Géza7.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
MSzemerédi Lehel7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MVadler Zsigmond7.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
XBalogh Márk8.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
XCseh Dóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
XFarsang Dániel 8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XGyönki Dominik8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
XHolyba Márton8.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest XIX. kerület
XHorváth Dávid Richárd8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
XKollmann Áron8.Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
XKudlik Anna Réka8.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest IX. kerület
XNagy Barnabás8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
XNagy Boldizsár8.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
XPálfy-Zalabai Zóra8.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
XTóth Ábel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
YBabcsán Gergely8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YBodnár Zsófia8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YEmődi Marcell8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YFerenc Ákos8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YFucskó Milán Mátyás8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YIványi Zsolt8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YJuhász Máté8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YKolláth Gergely8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YMajor Tünde8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YMárki-Zay Zsuzsanna8.E.T.A. Hoffmann Gymnasium BambergBamberg (D-96050)
YRábai Gellért8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZBalázs Anna9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
ZCsedő Balázs György10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZErdei Emma Réka10.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
ZGulyás Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZJánosi Luca9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZLittmann Mihály9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZMártonffy Ábel9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZStróbl Anita9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
ZVárkonyi Balázs9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZZóka Zsolt10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület

Szervezők

CsoportNév
AHegyi Eszter Barbara (Barbi)
AKovács Péter (mizo)
BDobóné Veres Renáta (Reni)
BFülöp Anna (Anna)
CLengyel Letícia (Leti)
CKulin Júlia ()
KMohácsi Márton (Moha)
KBozóki-Kecskés Boglárka (Boglárka)
LKozma Hanna (Hanna)
LHadfi János (Jani)
MAl-Sayyed Zakariás (Zaki)
MMárki-Zay Anna (Anna)
XRiedel Zsuzsanna ()
XFüstös Vivien (Vivi)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
YPál Viktória ()
ZMihálka Zsuzsanna ()
ZDrótos Márton ()