fbpx

Medve Matektábor 2020 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2020. július 30. - 2020. augusztus 5.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
KSusztár Levente7.Jokai Mor Altalanos Iskola
AVisky Soma Botond5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
ZCsedő Balázs György10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
CRábai Mór6.Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest
BBalog-Homonnai Szonja6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
BAgoston Karla6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
BLihi Benedek József6.Kalász Suli Általános IskolaBudakalász
ZZóka Zsolt10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XHorváth Dávid Richárd8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
XHolyba Márton8.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest XIX. kerület
KBozsó Bianka7.Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaZsombó
YFucskó Milán Mátyás8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MDoma Boglárka 7.Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
MBorbély Eszter7.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
YMajor Tünde8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
XFarsang Dániel 8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XCseh Dóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LVarró Ágnes7.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
AErdődi Noémi5.E.L.T.E Radnóti Miklós Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ZStróbl Anita9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
ZErdei Emma Réka10.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
LErdei Péter Márk7.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
XTóth Ábel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZBalázs Anna9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
CSolti Bálint6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
KMézes Márton7.Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaGöd
LHárs András7.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
BSimó Katinka6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
LMezőszentgyörgyi Soma7.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
CIvántsy Dénes6.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
YBodnár Zsófia8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CGörömbey Tamás6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
CFekete Ákos6.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
LSági Roland7.Egri Dobó István GimnáziumEger
CCsáki Tamás Ádám6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
KDeák Terézia7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
KPáricsi-Nagy Rezeda7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
ARozman Dóra5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YMárki-Zay Zsuzsanna8.E.T.A. Hoffmann Gymnasium BambergBamberg (D-96050)
ZGulyás Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YRábai Gellért8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BCzéró Máté6.Kispesti Erkel Ferenc Általános IskolaBudapest XIX. kerület
LMurányi Levente7.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
LKis Levente7.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
YEmődi Marcell8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
XGyönki Dominik8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
LSipos Merse7.Egri Dobó István GimnáziumEger
ACzakó Borsa5.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános IskolaBudapest III. kerület
XKudlik Anna Réka8.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest IX. kerület
XPálfy-Zalabai Zóra8.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
XNagy Boldizsár8.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
MSzemerédi Lehel7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
KBöőr Bíborka7.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
XKollmann Áron8.Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
MCzanik Pál7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZVárkonyi Balázs9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZJánosi Luca9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
BBorbás Miklós6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YIványi Zsolt8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YFerenc Ákos8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ACsombordi-Tóth Máté5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ABelle Áron5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
MBoór Bernát7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
MSebestyén Balázs7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XBalogh Márk8.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
CBalogh Ádám6.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
YBabcsán Gergely8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YJuhász Máté8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZMártonffy Ábel9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YKolláth Gergely8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
AAl-Sayyed Amir5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BZabos Roland6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
AZabos Norbert5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MFiser Alex7.Collège Sacré Coeur 13090 Aix en Provence, Franciaország Aix en Provence
MVadler Zsigmond7.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
MSzáva András Géza7.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
CPál Tímea6.Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános IskolaBudapest XXIII. kerület
LPapp Márton7.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
ABernáth Etele5.Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános IskolaKunszentmiklós
AHatházi Noémi Emma5.Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
KBarta Eszter7.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
KBácsi Kristóf7.Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaOrosháza
LBora Ádám László7.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
BMathis Missonier6.C.O. MarlyMarly (Svàjc)
KKocsmár Ákos7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ASulyok Áron5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
ASulyok Dávid5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
MHalasi Áron7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ABali Bálint5.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
XNagy Barnabás8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
BMarkovits Áron6.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
ACsáfordi Ármin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
ZLittmann Mihály9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület

Szervezők

CsoportNév
KBozóki-Kecskés Boglárka (Boglárka)
LHadfi János (Jani)
BFülöp Anna (Anna)
XFüstös Vivien (Vivi)
AKovács Péter (mizo)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
CLengyel Letícia (Leti)
MMárki-Zay Anna (Anna)
BDobóné Veres Renáta (Reni)
MAl-Sayyed Zakariás (Zaki)
AHegyi Eszter Barbara (Barbi)
LKozma Hanna (Hanna)
CKulin Júlia ()
ZMihálka Zsuzsanna (Zsuzsi)
ZDrótos Márton (Marci)
XRiedel Zsuzsanna (Zsuzsi)
KMohácsi Márton (Moha)
YPál Viktória (Viki)