fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2001 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2001. május 5.

2001. május 5-én rendeztük meg a 3. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Farkas Csaba
Kovács Péter
-
-, -
911:58n/a
2.Vas Gyula
Borbély Mátyás
Fábi László
912:32n/a
3.Dobos Péter
Fazekas Gergő
Medvés Péter
511:15n/a
4.Buzdor Attila
Győri József
Nagy Máté
514:15n/a
5.Belényesi László
Bíró Tamás
Mezei Norbert
514:50n/a
6.Balogh Eszter
Hegedűs Tímea
Tóth Liliána
514:52n/a
7.Hentes Gábor
Kanta Ádám
Szatmári László
514:52n/a
8.Hadház Sándor
Kovács Zsolt
Udvardi Tamás
514:55n/a
9.Holló Bence
Kis Anna
-
514:56n/a
10.Mátyus Anna
Mehdi Leila
Volkova Olga
514:58n/a
11.Fekete Henrietta
Nagy Réka
Nagy Réka
514:58n/a
12.Bádogos Péter
Balta Csaba
Lakatos Balázs
515:00n/a
13.Kiss Judit
Kiss Marianna
Kocsány Ágnes
414:49n/a
14.Bánfi Anna
Gulyás Orsolya
Létai Réka
314:35n/a
15.Bodó Andrea
Miszkuly Diána
Szíjgyártó Balázs
314:35n/a
16.Csóka Győző
Tóth László
Nyitrai Csaba
314:42n/a
17.Kudor Kitti
Takács Éva
Teremi Annamária
314:52n/a
18.Budai Lajos
Kovács Ferenc
Kasku Zsolt
314:53n/a
19.Czébely Ágnes
Veréb Viktória
Sztakhó Nikolett
314:56n/a
20.Kerékgyártó Gábor
Rosta Regina
Siti Éva
211:56n/a
21.Burai Erna
Hári Andrea
Szilvási Judit
213:26n/a
22.Fábri Hajnalka
Sári Edit
Tasnádi Viktória
213:36n/a
23.Gorzsás Ágnes
Revák Ágnes
Varga Dorina
213:46n/a
24.Atyi Anita
Buzai Éva
Papp Bea
214:16n/a
25.Mikulán Attila
Kovács Péter
Mátrai Tamás
214:23n/a
26.Bodnár Mária
Füleki Réka
Sándor Ákos
214:30n/a
27.Féki Mónika
Gyarmati Csilla
Törőcsik Zsuzsa
110:22n/a
28.Fábi Tamás
Orosz Dea
Molnár Zoltán
015:00n/a
29.Márton András
Rőth László
Zubák Balázs
015:00n/a
30.Kulcsár Imre
Fazekas Edgár
Fekete László
015:00n/a
31.Magó Csaba
Kovács-Kaszás Krisztián
Vaskó László
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Dányádi Zsolt
Papp Gábor
Tuska Gábor
913:26n/a
2.Gruber László
Nagy Gábor
Péter Miklós
514:00n/a
3.Kalmár Gábor
Kovács Attila
Szabó József
304:40n/a
4.Balogh Tamás
Bátyi Tamás
Mándi László
311:45n/a
5.Griger Mihály
Póvik Imre
Minárik Zoltán
312:00n/a
6.Kolbe Balázs
Kiss Sándor
Tóth Gábor Ádám
313:23n/a
7.Móricz László
Egri Attila
Szakács Tamás
313:23n/a
8.Hevessy Tibor
Varga Péter
Tőkési Gergely
313:34n/a
9.Minárik Péter
Boruzs István
Kovács Szilárd
313:37n/a
10.Besenyei Tamás
Menyhárt Attila
Szekerák Zsolt
314:04n/a
11.Nagy Réka
Pécsi Andrea
Radnay Béla
314:05n/a
12.Herpácsi Gábor
Nádasi Levente
Potyók Gábor
314:06n/a
13.Csák Szabina
Molnár Edit
Zavaczki Erika
314:07n/a
14.Balogh Anna
Lakatos Ivett
Szabó Viktor
314:08n/a
15.Kéri Csaba
Kovács Zoltán
Lódi Péter
314:09n/a
16.Asztalos Attila
Bodnár Ferenc
Fazekas Tamás
314:23n/a
17.Kocsis Dénes
Vadon Györgyi
Zajdó Szabolcs
314:42n/a
18.Bardóczi Ádám
Nagy Gyula
Schild Norbert
314:56n/a
19.Fodor Péter
Hegedűs Gábor
Papp Gábor
314:59n/a
20.Rácz Andrea
Tóth Szilvia
Sz.Tóth Zsófia
214:01n/a
21.Porkoláb Márta
Buzási Katalin
Lakó István
214:05n/a
22.Bagoly Anikó
Bujdosó Réka
Gál Anita
214:49n/a
23.Meleg Enikő
Pócsi Nikolett
Ur Alexandra
215:00n/a
24.Szilágyi Zoltán
Szűcs László
Zsíros András
110:30n/a
25.Balla Julianna
Kiss Anikó
Varga Erika
110:37n/a
26.Erdei Erika
Juhász Julianna
Nagy Gabriella
110:40n/a
27.Fekete Zsuzsa
Peleskey Miklós
Pogány Tamás
110:50n/a
28.Módis Renáta
Uri Judit
Zajácz Réka
111:00n/a
29.Gyulavári Krisztina
Nemes Nóra
-
-, -
111:52n/a
30.Bartha Péter
Gyöngyösi Marianna
-
-, -
111:53n/a
31.Bodnár Zsuzsa
D.Tóth Eszter
Kovács Lilla
114:20n/a
32.Holló Máté
Nagy Ákos
Szilágyi László
114:29n/a
33.Szabó Adrienn
Tóth Renáta
Vágner Nikolett
114:30n/a
34.Gebei Réka
Mászlé Zsuzsanna
Vágner Szilvia
114:30n/a
35.Berkesz Judit
Papp Judit
Idaji Tímea
115:00n/a
36.Joó Bernadett
Nagy Annamária
Sz. Tóth Anna
015:00n/a
37.Kovács Andrea
Löki Viktória
Lukács Bernadett
015:00n/a
38.Bálega Mariann
Kovács Anita
Nagy Klára
015:00n/a
39.Debreczeni Balázs
Nagy Viktor
Várkonyi Péter
015:00n/a
40.Szabó Viktória
Szutor András
Tamás Adrienn
015:00n/a
41.Bíró Lídia
Dormán Erika
-
-, -
015:00n/a
42.Perhát Hunor
Sankó Tímea
Széchi Fruzsina
015:00n/a
43.Bihari Krisztina
Erdélyi Gyula
Papp András
015:00n/a
44.Oros Sándor
Piltz Zoltán
Szabó Szilveszter
015:00n/a
45.Orosz István
Fekete Viktor
Kozák György
015:00n/a
46.Béke Ferenc
Girgás Rita
Kovács Mátyás
015:00n/a
47.Faragó Norbert
Győrfi Zoltán
Stefanovicz Péter
015:00n/a
48.Biri Zsófia
Hodosi Anita
Major Anita
015:00n/a
49.Csiszár Gábor
Szabó Angéla
Szabó Anita
015:00n/a
50.Babinszki Csaba
Balogh János
Sípos Barna
015:00n/a
51.Czinege Levente
Karika Szilvia
Sánta Judit
015:00n/a
52.Molnár Renáta
Oláh Csilla
-
-, -
015:00n/a
53.Nemes Anett
Szolnoki Julianna
-
015:00n/a
54.Fazekas Lilla
Gorzsás Mária
Kardos Csaba
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kunkli Péter
Nagy András
Tóth Gábor
414:16n/a
2.Szűcs Tamás
Tímár Gábor
Varga Péter
414:23n/a
3.Hajdú Jenő
Hoch Csaba
Futó István
414:26n/a
4.Bertók Krisztina
Gyulai Gáborné
Német Balázs
414:31n/a
5.Felsőbényi Ágnes
Nagy Judit
Pallag István
414:40n/a
6.Erdei Zsuzsa
Barbócz Judit
Sári Julianna
311:06n/a
7.Dombi Nóra
Csillag Marianna
Varga Éva
312:37n/a
8.Bozó Attila
Tóth Adrienn
Varga Angelika
313:30n/a
9.Csirmaz Viktor
Kiss István
-
210:43n/a
10.Biri László
Juhász Károly
-
210:48n/a
11.Guta Balázs
Kobezda Tamás
Somogyi Gergely
210:51n/a
12.Gém Ferenc
Hajdú János
Katona Balázs
210:54n/a
13.Kökényesi Illés
Nagy Gábor
Tepertő József
210:59n/a
14.Csonka Tamás
Kiss Sándor
Villás Gergő
211:00n/a
15.Bartha Marianna
Biri Éva
Győri István
212:05n/a
16.Nagy László
Tolvaj Péter
Balla Tibor
212:26n/a
17.Uzonyi Béla
Fekete Zoltán
Szepesi Tamara
212:31n/a
18.Maksa Gergely
Őri Tibor
-
-, -
214:07n/a
19.Nagy Attila
Sárkány György
Veres Andrea
110:29n/a
20.Borbély Anita
Iglicz Zoltán
Kabály Annamária
110:39n/a
21.Császár László
Szabó László
Szabó Zsófia
112:39n/a
22.Csobán Lorena
Hevesi Tünde
Tóth Andrea
115:00n/a
23.Kosina Orsolya
Bökönszegi Zsanett
Czifra Tibor
015:00n/a
24.Debreczeni Izabella
Fülöp Barbara
Répási László
015:00n/a
25.Nagykéri Endre
Szabó Ákos
Végh Róbert
015:00n/a
26.Göcs Éva
Szakács Levente
Tóth Gabriella
015:00n/a
27.Nagy Nándor
Szabó Miklós
Zángó Zoltán
015:00n/a
28.Gulácsi Zsolt
Boroki István
Varga János
015:00n/a
29.Beke Anita
Szántó Csilla
Szarvas Ágnes
015:00n/a