fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Békéscsaba

Békéscsaba, Széchenyi liget, 2022. május 31.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Beke Georgina
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
3. osztály
Nagy Kristóf
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
3. osztály
Szigeti Vid
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
3. osztály
CS31Arany556.961093 m
2.Csökmei Áron
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
3. osztály
Kovács Zsolt Bonifác
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
3. osztály
Lipcsei Hanna
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
3. osztály
CS32Ezüst476.001939 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szarvas Bodza
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Ecker Viktor
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Molnár - Simon Levente
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Arany848.006691 m
2.Farkas András
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Fábián Tamás
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Dán Márton Jutas
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Arany830.365982 m
3.Tatár Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Durkó Szilárd
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Tarkovács Dominik
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Arany643.394942 m
4.Csikós Lili
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Kovács Vivien
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Jakab Valéria
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Ezüst572.533813 m
5.Okos Luca
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Alföldi Sára Kata
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Megyeri - Horváth Fanni
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst542.422979 m
6.Domokos Dia
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Balázs Nóra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Dihen Kata
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst537.053902 m
7.Kendrella Bence
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Petrás Bertalan Sándor
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Kendrella Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst536.534343 m
8.Nemesi Nóra
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Kis Laura
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Korcsok Réka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst486.833821 m
9.Öreg Álmos
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Juhász József
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Nagy Boldizsár
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Ezüst478.052916 m
10.Gila Gábor
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Gózon Botond
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Tószögi György
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst477.273046 m
11.Kígyós Dorina
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
6. osztály
Németh Alex Viktor
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
6. osztály
Ökrös Zoltán
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
6. osztály
Ezüst475.874117 m
12.Janowszky Zétény
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Méhes Bendegúz
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Breznay Nándor
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst470.895836 m
13.Tóth Luca
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Dobler Dorka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Fogarasi Zsófia
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst470.404095 m
14.Nagy Szervác
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Rózsa Huba
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
-
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst468.906475 m
15.Péter László
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Laczkó Tamás
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Kovács Vilmos
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst468.357219 m
16.Túróczy Hunor
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Szabó Ákos
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Czupper Dániel
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst462.057796 m
17.Somlyai Dávid
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Benkő Bence
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Farkas Áron
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst460.1213068 m
18.Oláh Dénes
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Várhelyi Miklós
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Várközi Adrián
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst459.415742 m
19.Jakab Márton
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Karmanóczki Ádám
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Fesető Péter
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst457.823242 m
20.Varga Ármin
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Zanócz Nándor
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Szabó Regő
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst457.773483 m
21.Szpisják Attila
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Marton-Dobosi Bertram
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Kovács Benedek
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst454.998166 m
22.Molnár Vince
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Csicsely Sára
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Benkő Benedek
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst446.055734 m
23.Balázs Ádám
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Balázs Dávid
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Havrán Levente
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst439.966824 m
24.Reisz Hédi
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Sztraczinszki Betti
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Keresztúri Lara
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst437.467243 m
25.Barabás Emese
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Herczeg Borka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Klenk Borbála
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst435.593682 m
26.Mokrán Milos
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Jantyik Péter
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Baranyi Bence
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst434.698136 m
27.Szlancsik Luca
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Oláh Hanna
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Kovács Alina
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Bronz336.621670 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Barabás Bulcsú
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Bujdosó Antal
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Kovács Rebeka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Ezüst472.681386 m
2.Gergely Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Ruzsa Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Petrás Áron
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Ezüst464.743736 m
3.Tildy Dániel
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Mladonyiczki Botond
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Marton-Dobosi Bétuel
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst462.455026 m
4.Técsy Gitta
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Molnár Márton Álmos
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Kőszegi Gergő
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst459.364470 m
5.Ardelean Balázs
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Csótó Zsombor
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Recski Levente
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst458.473439 m
6.Miklósi Bianka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Rondic Neira
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Túróczy Patrícia
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst453.134111 m
7.Szabó Adél
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Bangó Gréta
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Ilyés Boglárka
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst446.942701 m
8.Gyenge Csaba
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Hrabovszki György Kristóf
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Hajdu - Adamik Csege
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst442.622296 m
9.Bálint Réka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Andó Boglárka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Kurtics Jázmin
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst434.103398 m
10.Mári Dániel
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Kraszkó Zoltán
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Krizsán Lőrinc
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst433.474574 m
11.Pálffy Júlia
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
8. osztály
Varga Panna
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
8. osztály
Sztanek Emese
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Békéscsaba
8. osztály
Ezüst432.853391 m
12.Szák Dániel
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Zámbó László
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Juhász Noel
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Bronz209.242070 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dolog Rita
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Gál Nikolett
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Juhász Szabolcs
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Ezüst447.962545 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagy Adrián
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Szabados Linda
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Madarasi Bence
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bronz236.121969 m
2.Balogh Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Szűcs Mihály
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
125.0089 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szlancsikné Hrabovszki Mária
Szlancsik Árpád
Madarász Ágnes
Ezüst472.791731 m