fbpx

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022 - Kaposvár

Kaposvár, Berzsenyi-park, 2022. május 11.

Kategória kód magyarázat: CS3: Csak 3. osztályosokból álló csapat. CSP: Csak pedagógusokból álló csapat.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fodor Élon
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Jóföldi Márton
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Fodor Zoé
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Arany771.841588 m
2.Csapó Levente
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Layton Patrick
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
György Brendon
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Arany665.261986 m
3.Szommer Barna
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Csillag Levente
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Gelencsér Réka
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Arany651.692636 m
4.Dancsics Máté
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Molnár Zsolt
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Radák Zsombor
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Arany648.813245 m
5.Papp Jázmin
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Csapó Izabella
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Hernádi Benedek
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Arany643.063734 m
6.Szekeres Levente
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Hodics Móric
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Petes Dominik
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Ezüst555.614271 m
7.Lévai Péter
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Tóth Bálint
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
NINCS
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Ezüst550.062915 m
8.Mátyás Eszter
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Lőczi Lilla
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Vámi Lili
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
6. osztály
Ezüst548.263971 m
9.Keresztes Lilla
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Balázs Léna
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Rajzci Júlia
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Ezüst535.904136 m
10.Orosz Réka
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Sármány Gréta
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Szolnoki Zsolt
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Ezüst530.654399 m
11.Kurucz Nóra
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Csendes Natasa
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Kékesi Réka
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Ezüst530.564132 m
12.Kostyova Luca
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Nagy Dorka
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Szabados Emma
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
5. osztály
Ezüst449.542182 m
13.Galba Áron
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Gulyás Gáspár
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Livingston Zsombor
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Bronz229.822372 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Csillag Boglárka
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Salkic Anna
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Horváth Petra
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Ezüst565.373687 m
2.Szalmás Benedek
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
8. osztály
Kujáni Bence
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
8. osztály
Dégi Dominik
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
8. osztály
Ezüst548.496057 m
3.Szommer Soma
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Szabó Dávid
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Rédling Máté
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Ezüst546.564719 m
4.Csuz Ábel
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
8. osztály
Feredics Kevin
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
8. osztály
Molnár Kristóf
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
8. osztály
Ezüst537.486622 m
5.Nedeczky Bettina
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Tóth Jázmin
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Komáromi Szófia
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Ezüst532.664929 m
6.Horvai Szonja
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Bognár Flóra
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Bukovics Nimród
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Ezüst532.595656 m
7.Rauf Máté
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
7. osztály
Stromájer Keve
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
7. osztály
Zóka Ádám
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
7. osztály
Ezüst527.376633 m
8.Czibula Gréta
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
7. osztály
Subicz Eszter
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
7. osztály
Polecsák Míra
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
7. osztály
Ezüst505.436862 m
9.Borhi Botond
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Biró Barnabás
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Bruncvig Bálint
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Kaposvár
7. osztály
Ezüst454.206663 m
10.Afangide Uwem Jonah
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Balogh Ádám
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Illés Dániel
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Ezüst431.943245 m
11.Jakab Bence
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Bárány Anna
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Balogh Petra
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Ezüst417.813702 m
12.Kovács-Hegedűs Flóra
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Zóka Petra
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Bihari Hanna
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Ezüst416.894377 m
13.Farkas Emőke
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Gulyás Borbála
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
Tiszperger Júlia
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
Bronz323.303196 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Mogyorósi Júlia
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kaposvár
9. osztály
Erdei Linda
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kaposvár
9. osztály
Fantoly Bence
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kaposvár
9. osztály
Ezüst569.153322 m
2.Hajász Boldizsár
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ódor Máté
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Vezdényi László
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst557.733432 m
3.Skobrák István
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Szanda Bálint
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Bellai Gergő
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst557.662788 m
4.Jusztusz Eszter
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Hodics Júlia
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Bőzsöny Flóra Eperke
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst557.192756 m
5.Vajda Soma
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Pósa Tamás
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Bellai András
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst545.513855 m
6.Petar Pavlovics
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Tóth Ferenc Marcell
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Takács Nimród
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Ezüst544.293178 m
7.Tóth Eszter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Tratnyek Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Vágó Csenge
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Ezüst541.723392 m
8.Völgyi Dávid
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Szilvási Zalán
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Salacz Barnabás
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst540.963434 m
9.Hodics Miklós
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Czupi Regina
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Szorcsik Johanna
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst537.893434 m
10.Tóth Marcell Gyula
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Miháldinecz Anna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Maronics Lilla
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Ezüst526.124283 m
11.Gazda Gergő Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Fidler József Mihály
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Kollár Boldizsár
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Ezüst520.295613 m
13.Macher Rózsa
KSZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum , Kaposvár
10. osztály
Pados Ádám Balázs
KSZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum , Kaposvár
10. osztály
-
KSZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum , Kaposvár
3. osztály
Ezüst467.013029 m
14.Petter Alexa
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Lóki Zsombor
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Szekeres Bence
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst452.083449 m
15.Lőrincz Gabriella
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Szalai Boglárka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Sárdi Zsófia Eszter
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst440.562922 m
16.Szabó Árnika
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
10. osztály
Nagy Boglárka
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
10. osztály
Homoki Gréta
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
10. osztály
Ezüst436.414092 m
17.Kiss Fanni
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
-
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Fekete Fruzsina
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst435.033629 m
18.Fehér Angelika
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Kurucz Angéla
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Pipoly Réka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst426.073277 m
19.Barbalics Boglárka
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Zóka Marcell
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Balogh Amina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Ezüst411.505541 m
20.Horváth Vilmos
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Varga Tamás
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Horváth Ádám Botond
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Ezüst410.906814 m
21.Káldi Katalin
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Somogyvári Kincső
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Szekér Rebeka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Ezüst409.195213 m
22.Keresztes Emma
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Pósza Gréta
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Kovács Napsugár
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Bronz333.243438 m
23.Szekeres Áron
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Bosnyák Bianka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Kovács Fanni
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Bronz332.063717 m
24.Romvári Rebeka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Király Anna
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Dús Kinga
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Bronz331.953717 m
25.Heffer Barnabás
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Székely Áron
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Bruckner Márton
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Bronz226.272392 m
26.Besenyei Emma
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Földes Alicia
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Kovács Júlianna
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
9. osztály
Bronz215.513438 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Hrankai Adrián
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Zámbó Kata Krisztina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Melles Márk
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Ezüst555.093555 m
2.Pavlovics Tímea
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Jakab Sára Luca
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Nagy Bianka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Ezüst446.553573 m
3.Hanyecz Imre
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Kristóf Soma
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Vendel Gergő
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Ezüst434.963128 m
4.Bogárdi Dorka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Hideghéthy Anna
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Varga Máté
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Ezüst432.084155 m
5.Takács Kinga
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Bakó Bianka
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Nagy Dávid Krisztián
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Bronz221.331851 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Farkas-Túri Enikő
Szennai Fekete László Általános Iskola
Decsi Dóra
Kungli Rita
Szennai Fekete László Általános Iskola
Ezüst566.162462 m
Abszolút Helyezés1. csapattag2. csapattag3. csapattagKategória kódKategória helyezésFokozatPontszámMegtett távolság
1.Hajdu Márton
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Hajdu Miklós
Hajdu Brigitta
Ezüst568.972125 m
2.Lőrinczné Gyurákovics Anett
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Vörös Attila
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Maráczi Árpád
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
CSP1Ezüst564.792066 m