Medve Matektábor 2020 - Városlőd

Városlőd, Iglauer Park, 2020. július 29. - 2020. augusztus 4.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Alexandrova Angelina7.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
Ballér Miklós10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Báter Aliz6.Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és GyakorlóóvodaSzekszárd
Bodrogi Emma7.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bokor Anna Virág7.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Deák Réka6.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
DH Anna12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Ferenczi Dániel9.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
Ferenczi Márton7.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
Gallai Huba5.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest V. kerület
Gallai Soma10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Horváth Dávid9.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Dóra6.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Ilyés Laura9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Imre Tamás11.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
Irimiás Márk10.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
Istvándi Luca8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Istvándi Soma11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Lepenye Bojta6.Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános IskolaBudapest III. kerület
Maráczi Nóra6.Kisfaludy iskolaKaposvár
Márki-Zay János10.Clavius-GymnasiumBamberg
Máté Luca8.Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTamási
Németh Mira8.Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzombathely
Orosz Petra 6.Szentesi Koszta József Általános IskolaoKSzentes
Pál Tímea6.Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános IskolaBudapest XXIII. kerület
Parrott Gábor10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Rumi Nimród7.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
Sárfi Emese Réka10.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Schneider Alexis9.La ProvidenceStrasbourg
Steiner Dávid9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Steiner Zsombor11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Strüning Noel9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Szabó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Szabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
Szafián Réka8.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
Szekernyés István9.Tatai Református GimnáziumTata
Szpisják Bence Tibor9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
Szpisják Zsófia Andrea8.Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaSzarvas
T. Nagy Róza9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Tarsoly Anna9.Szabad waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XI. kerület
Tóth Martin8.Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaZamárdi
Varga Luca7.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Varga Luca7.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium SzombathelySzombathely
Varga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vassy Viola7.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
Vincze Marcell6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Virág Tamás9.GYŐRI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM Jedlik ÁnyosGyőr

Szervezők

CsoportNév