fbpx

Medve Matektábor 2020 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2020. július 7. - 2020. július 13.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABalogh Dániel5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
ABánhegyi Botond4.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
ACsáti Tamás Roland5.Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai SzakgimnáziumMiskolc
ACsilling Beáta4.Farkasréti Általános IskolaBudapest XI. kerület
ACsorba Panna5.Rókusi Általános IskolaSzeged
ACziáky Zsombor5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
AHajagos Konor5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AKővári Kincső5.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
AMihályi Norbert5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
AMihályi Vilmos4.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
APapp Máté Milán5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ARozmán Dóra5.Fazekas Mihály GimnáziumBudapest
ASánta Gergely5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
ASesták Milena Zsófia5.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
AStenczel Attila5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ASzobonya Bence Márk4.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest
BBalla Blanka6.Csaba József Általános IskolaCsákánydoroszló
BBánhegyi Zsombor6.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
BEgyed Panna6.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
BHajagos Norton6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BHorváth Dóra6.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
BIlcsik Ivett6.Budapest XV. Kerületi Károly Róbert Általános IskolaBudapest XV. kerület
BPomázi Kálmán6.Szolnoki Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
BSesták Mihály Dalibor6.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
BSipos Márton Gergely6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
BSpéth Veronika6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
BZulauf Márk6.Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános IskolaBudapest II. kerület
CBilicki Máté6.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
CFazekas Nóra Brigitta 6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CFóti Zolta6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
CFülöp Stella6.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
CGraselly Bence6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CHolló Gergő6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CHopp Eszter Boróka6.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
CHorváth Flóra6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CHuszty Maja6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
CKrüpl Boglárka6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CNyerges Fanni Eszter6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CSalacz Botond6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CSelmeci Anna6.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
CSzabó Máté Szabolcs6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
CSztrinkai Anna6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
KEgyházi Godó7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
KGecsei Márk7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KHegedüs Bence7.Győri Kazinczy Ferenc GimnáziumGyőr
KKorner Adrienn7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KMezei Kitti7.Egri Balassi Bálint Általános IskolaEger
KPapdi Zsombor7.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
KPénzes Alexa7.Egri Balassi Bálint Általános IskolaEger
KRácz Petra Mira7.Paksi Vak Bottyán GimnáziumPaks
KSáfrány Hanna7.Paksi Vak Bottyán GimnáziumPaks
KSütő Áron7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KSvecz András Áron7.Selye János Gimnázium Biskupa Királya 5, 945 05 Komárno, SzlovákiaKomárno
KTóth Tamás Pál7.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
KUmenhoffer Virág7.Dávodi Forrás Általános Iskola Csátaljai TagintézményeCsátalja
KVarga András Bendegúz7.Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumGyőr
LÁbel Amina7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
LBalogh Máté7.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
LCsilling Daniel7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
LDiószeghy Erzsébet Sára7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LDuda Dorka7.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
LFazekas Tünde7.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
LKelenik Dániel7.Budapest-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest VII. kerület
LMihályi Balázs7.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
LNagy Benedek Péter7.Gazdagréti Törökugrató Általános IskolaBudapest
LPintér Benedek7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
LRumi Nimród7.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
LSzabó Áron7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LSzauter Bercel7.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
LVizi Barnabás7.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
MBass Borbála Janka8.Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti IskolaSóskút
MCsontos Tamás Szabolcs8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
MFata Tícián8.Pestszentimrei Ady Endre Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
MFazekas Zsófia Fanni8.Kolozsvár Utcai Általános IskolaBudapest XV. kerület
MGeréd László Áron8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
MGeretovszky Márton8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MHajdu Márton8.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Honvéd Utcai TagiskolaKaposvár
MKarsai Bálint8.Pestszentimrei Ady Endre Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
MKonnert Péter8.Pestszentimrei Ady Endre Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
MLahovicz Máté8.Pestszentimrei Ady Endre Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
MLipcsei Blanka8.Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános IskolaTiszaföldvár
MMagyar Sára8.SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti IskolaSzeged
MPalotás Barnabás8.Rókusi Általános IskolaSzeged
MPalotás Csongor8.Rókusi Általános IskolaSzeged
MSzabó Judit8.Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzeged
MSzpisják Zsófia Andrea8.Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaSzarvas
MUrszuly Péter8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MVizoviczki Míra8.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
NBenis Erzsébet8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
NBolla Péter8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
NChoma Sára8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NDomboróczki Péter8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
NFehértói-Nagy Borbála8.Piarista Gimnázium és Kollégium - VácVác
NFok Miklós8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
NHevesi Kornél8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
NMindler Anna Lilla8.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
NMolnár Mátyás József9.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
NNagy Borbála Ágnes8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
NPapp Zsófia8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
NRagó Marcell8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
NRóbert Viktória Katalin8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
NVolford Anna8.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
NWijnands Paula8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
XBarát Benedek Dávid9.UMSZKIBudapest
XBarsi Botond9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XBrucker Péter9.Siófoki Perczel Mór GimnáziumSiófok
XJobbágy Botond9.Dombóvári Illyés Gyula GimnáziumDombóvár
XKis-Juhász Eszter9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
XKönye Nátán9.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
XKovács Viktor9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
XMolnár István Gergely9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XNagy Anikó9.MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Közgazdasági Szakgimnáziuma és KollégiumaMezőkövesd
XNagy Nóra Réka9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
XSzabó Ágoston9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XSzpisják Bence Tibor9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
XVarga Csenge Noémi9.Siófoki Perczel Mór GimnáziumSiófok
XVolford Levente9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XZombor Bence9.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
YÁnyos Eszter9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YBerki Bánk9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YDékány Larina9.Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál GimnáziumBudapest VI. kerület
YDudás Zsófia9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YFazekas István9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YFekete Patrik9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YHazadi Noémi9.Földes Ferenc GimnáziumcloksiMMiskolc
YLégrádi Gergely9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YLégrádi Kristóf9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YLehotai András9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YNagy Sólyom9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YRéthelyi Ágnes9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
YRéthey-Prikkel Diána9.Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi SzakgimnáziumBudapest
YSzalaji Gábor9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YVarga Domonkos Márk9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YZulauf Henrik9.Kempelen Farkas GimnáziumOkBudapest XXII. kerület
ZAjtai Janka11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZAlgayer Zoltán11.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest XX. kerület
ZAndrási Bálint10.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
ZCsóka Imre11.Bajai Szakképzési CentrumBaja
ZDeres Péter11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZÉrsek Aurél10.Washington International SchoolWashington, DC
ZImre Tamás11.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
ZKönye Sólyom10.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
ZLáng Barnabás11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
ZOttrok Gabriella11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZParrott Gábor10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
ZRéthey-Prikkel Krisztián11.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZSchneider Patrik10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
ZTamás Tekla Noémi11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZTamási Máté11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZTóth Kristóf12.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
ZWijnands Emma10.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
ZZulauf Richárd12.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Felícia Gréta (Gréti)
AFehér Anna Éva (Pankó)
BGyimesi Bernadett (Csibe)
BDobóné Veres Renáta (Reni)
CErdey-Grúz Mária (Mária)
CMikulán Attila (blick)
KAjtai Boglárka ()
KPántya Réka (Réka)
LHadfi János (Jani)
LCsányi János Dániel (Jani)
MVolford Anita (Anita)
MHagymássy Gábor (Minyon)
NApáthy Száva (Száva)
NBörcsök Bence (Bence)
programokKecskés Áron (Áron)
XAl-Sayyed Zakariás (Zaki)
XGyarmati Zalán (Zalán)
YFöldvári Viktória (Viki)
YFonyó Dávid (Dávid)
ZHanics Mihály (Misi)
ZKovács Ádám (Ádám)