Medve Matektábor 2020 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2020. július 7. - 2020. július 13.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Agócs Péter6.Bajai Eötvös József Általános IskolaBaja
Algayer Zoltán11.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest XX. kerület
Andrási Bálint10.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Balogh Dániel5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Balogh Máté7.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Bánhegyi Botond5.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
Bánhegyi Zsombor6.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
Barat Benedek Dávid9.UMSZKIBudapest
Barsi Botond9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bass Borbála Janka8.Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti IskolaSóskút
Berki Bánk9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Bolla Péter8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Csilling Daniel7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Csontos Tamás Szabolcs8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Cziáky Zsombor5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Deres Péter11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Domboróczki Péter8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Duda Dorka7.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
Egyed Panna6.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Ember Ivett8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Fazekas Zsófia Fanni8.Kolozsvár Utcai Általános IskolaBudapest XV. kerület
Geréd László Áron8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Hajdu Márton8.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Honvéd Utcai TagiskolaKaposvár
Ilcsik Ivett6.Budapest XV. Kerületi Károly Róbert Általános IskolaBudapest XV. kerület
Józsa Tamara9.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Láng Barnabás11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Légrádi Gergely9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Légrádi Kristóf9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Lihi Benedek József6.Kalász Suli Általános IskolaBudakalász
Magyar Sára8.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
Mihályi Balázs7.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Mihályi Norbert5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Molnár István Gergely9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Molnár Mátyás József9.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Nagy Benedek Péter7.Gazdagréti Törökugrató Általános IskolaBudapest
Ottrok Gabriella11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Parrott Gábor10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Pintér Benedek7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Ragó Marcell8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Rodé Sára7.Szent Margit Gimnázium és Általános IskolaTatabánya
Sándor Petra8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Schneider Patrik10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Sesták Mihály Dalibor6.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
Sesták Milena Zsófia5.Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumBudapest XIII. kerület
Stenczel Attila5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Sütő Áron7.Egri Dobó István GimnáziumEger
Szabó Lilla9.Német Nemzetiségi GimnáziumBudapest
Szauter Bercel7.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
Tamási Máté11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Varga Csenge Noémi9.Siófoki Perczel Mór GimnáziumSiófok
Vizi Barnabás7.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Wijnands Emma10.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
Wijnands Paula8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület

Szervezők

CsoportNév