Medve Matektábor 2020 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence Turistaház, 2020. július 17. - 2020. július 26.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Adorján Adrienn10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
Alpár Eszter Janka8.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
Andó Kamilla10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
Bálint Lili10.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Balogh Csenge10.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
Balogh Fanni10.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
Balogh Máté9.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
Baracsi Ádám12.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
Baracsi Nóra9.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
Barta Lilla Katalin8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Bartucz Eszter 7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Batka András8.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Belágyi Hanna8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Benkő Gábor9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
Berkes Axel Kevin12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Bodrogi VIktória9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bozsits Zsófia8.Dombóvári Illyés Gyula GimnáziumDombóvár
Brányi Zsófia11.Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest III. kerület
Buck Míra9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Dévényi Álmos Tamás8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
DH Anna12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Dienes Erik9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Dienes Luca12.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Egyed Balázs8.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Erdei Vivien8.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Fejes Áron6.Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Fekete Zsolt11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Fóti Neszta11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Fucskó Milán Mátyás8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Fülöp Péter Benjámin8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Göndöcs Réka9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
Guba Dávid6.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Gudra Georgina Anna8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Gudra Zsuzsanna Lilla5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Gyarmati Dóra8.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Gyarmati Lívia10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Halász Dorka 10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Harasztosi Vince7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
Hargitay Dávid7.Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános IskolaBakonyszombathely
Hay Sára11.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Hubay Jenő Zoltán11.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
Keresztesi Réka8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Keresztessy Blanka8.Budapest XIII. Kerületi Hegedüs Géza Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Király Barnabás10.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
Kiss-Puskár Panna Eszter9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Kocsis Ágnes Virág9.kandó kálmán szakgimnáziumKecskemét
Kocsis Károly Róbert5.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
Kocsis Péter6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Kózel Barna Kristóf8.Kemplen Farkas GimnáziumBudapest
Kulcsár Kevin11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kündeán Mihály8.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
Láng Barnabás11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Le Hai Yen9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Lehel Fanni Anna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Lehel Nóra Eszter6.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Lenkovics Ágota11.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Lihi Domokos Jozsef7.Lihi Domokos Jozsefbudakalász
Lőrincz Zselyke Lili12.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Márkus Erik11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Márton Ágnes9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Márton D. Szonja8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehervar
Máté Fruzsina Luca8.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
Máté Luca8.Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTamási
Molnár Ivett Luca8.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Nagy Laura9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Németh Ágoston Zoltán12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Németh Borbála Éva10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Németh Veronika Anna9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Oleszka Fruzsina11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Orosz Boglárka Rózsa10.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Orosz Norbert8.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Orosz Viktor7.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Ottrok Barbara7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Ottrok Gabriella11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika10.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Pados Sarolta9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Penyige Áron András10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pócza Franciska Csenge12.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Pócza József Csanád9.Szombathelyi Kanizsai Dorottya GimnáziumSzombathely
Pokol Emese8.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Pónácz András István10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Pribus Miksa Péter8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Rábai Gellért8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Radványi Zita10.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Róth András11.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
Rumi Zoárd12.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Sánta Gergely5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Sárfi Emese Réka10.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Susztár Levente7.Jokai Mor Altalanos Iskola
Szabó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Szabó Erik Zalán8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Szabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
Szafián Dorottya Anna10.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
Szauter Ábel12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Ajtony9.Pannonhalmi Bencés Gimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
Szauter Csanád11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Emese5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Székely Bálint12.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Szerecz Vilmos12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Szilágyi Brigitta12.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
Sztranyák Gabriella9.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Tácsik Csenge11.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Takács Noémi12.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Tamási Máté11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Tarján Teréz 10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Tax Dorina9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Tóth Fruzsina10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Valicsek Donát8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Varga László 12.Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző IskolaNagykáta
Varga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vári-Kakas Adél9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Vass Norbert9.BMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumBudapest
Veress Dániel12.Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál GimnáziumBudapest VI. kerület
Visky Soma Botond5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület

Szervezők

CsoportNév