Medve Matek Élménynap 2020 - Budapest

Budapest, 2020. február 29.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Abdalla Karim5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Abdelkawy Hebatallah5.Zuglói Arany János Álltalános Iskola És AMIBudapest XIV. kerület
Abdelkawy Menatallah8.Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
Ágoston Réka9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Ajtai Janka11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Ajtai Mátyás5.Bolyai János Katolikus Általános IskolaSzerencs
Al-Ramahi Dana5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Al-Sayyed Amir5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Árvai Lili9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Aschenbrenner Fruzsina5.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Bahrt Olivér5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Bakonyi Tamás8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bálint Lili10.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Bamberger Dóra5.Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Bánhegyi Zsombor6.Újlaki Általános IskolaBudapest II. kerület
Bánhídi Petra7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Barányi Barnabás10.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
Bársony Zsolt7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bartucz Eszter7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Bender Zsombor7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Benkő Barna5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Bereczky Emese9.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerület
Bereczky Marcel10.Kecskeméti Piarista Gimnázium KecskemétsceK
Bereczky Olivér8.Fehér Vár Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzékesfehérvár
Bereczky Szonja7.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Berkes Réka5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Bertalanits Enikő9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Bertalanits Viktória5.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Bilsiczky Ádám6.Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és GimnáziumBudapest IX. kerület
Bódi Hanga7.Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XII. kerület
Bodzák Patrik5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Bognár Csilla5.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Bognár Eszter9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Bognar Gabor5.Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest III. kerület
Bokréta Sára6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Borbély Gergely6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Borbély Mihály8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Borbély Samu5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Borda Bendegúz9.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
Bördén Gyopár7.Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Börzsönyi Gergő7.Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaKistarcsa
Csákány Noémi6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Csányi Georgina6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Csókás Marcell6.Fóti Garay János Általános IskolaFót
Csonka Zsigmond8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Csutak Vince Apor5.Budavári Általános IskolaBudapest I. kerület
Csuti Csongor6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Deák Levente5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Debreczeni Csoma5.Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista IskolaBudapest III. kerület
Debreczeni Huba5.Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista IskolaBudapest III. kerület
Deres Péter11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Dezsényi Zsófia8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Dienes Erik9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Diószegi Bence5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Dudás Kata Lina5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Égi Mirtill Abigél5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Egyed Balázs8.Babits Mihály GimnáziumBudapest
Elter Dóra6.Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Ercin Tabita5.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
Eszenyi Álmos6.Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Eszlári Ádám5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Fábos Csanád7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Fábos Dorka5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Fajszi Horka5.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
Farsang Dániel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Fazekas Péter5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Fekete Kincső7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Fekete Zsolt11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ferenci Dániel9.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest XII. kerület
Ferenczi Márton7.Budaörsi 1. sz. Általános IskolaBudaörs
Ferge Balázs9.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Fischer Ádám5.Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDiósd
Fórizs Emma8.Kispesti Kós Károly Általános IskolaBudapest XIX. kerület
Fóti Neszta11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Gábor Géda Anna7.Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
Gáspár Emma Linda5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Gerencséri Huba8.Őrmezei általános iskollaBudapest
Gerey Szilárd8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Gergely Borbala5.Újbudai Bocskai István Általános IskolaBudapest XI. kerület
Gergely Dániel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Görömbey László10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Grobe Anna8.TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLATaksony
Gutay Benedek Tamás5.Czuczor Gergely Katolikus Általános IskolaBiatorbágy
Gutveiler Kinga7.Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Gyenei Manó7.Őrmezei Általános IskolaBudapest XI. kerület
Gyimesi Marcell5.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános IskolaBudapest III. kerület
Győri Kincső Boglárka5.Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési SportiskolaBudapest XXII. kerület
Győri Kristóf Balázs5.Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési SportiskolaBudapest Budapest
Győri Krisztina Boróka11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Haáz Gergő7.Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Hadzsász Csongor6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Halász Dorka 10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Halászi Veronika5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Halmy Melina5.József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános IskolaBudapest XX. kerület
Hamadeh Amir12.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Hamar Luca5.Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Harkai András6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Hatvani Lili6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Hegyi Dávid7.Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános IskolaBudapest XV. kerület
Herczku Noémi8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Horányi Emma5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Horváth - Tőkés Ádám5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Horváth - Tőkés Konrád8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Horváth Dalma9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Horváth Dávid Richárd8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
Horváth Írisz Hanna5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Horváth Margit8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Ihász Luca Csenge6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Ihász Márk Máté9.Veszprémi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Közigazgatási SzakgimnáziumaVeszprém
Ilyés Bálint6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest XI. kerület
Irimiás Márk10.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
Istvándi Luca8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Istvándi Soma 11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Jen Lilla Laura5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Jósvai Anna7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Juhász Eszter6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Kacor Roland5.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Kalmár Csaba5.Százhalombatta 1. számú Általános IskolaSzázhalombatta
Kalmár Dalma5.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Kapocs Bence8.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Katolikus Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakgimnáziumBudapest I. kerület
Kecskés Dorka11.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Kelemen Léna5.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
Képes Dávid5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Kiss Alexandra9.Veszprémi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Közigazgatási SzakgimnáziumaVeszprém
Kiss Olivér6.Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Kocsis Dominik9.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
koncz koppány bálint5.kovács jános általánis iskolaabádszalók
Korbai Csaba5.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest II. kerület
Korbai Gergely7.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
Koronghy Marcell7.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
Kovács Máté6.Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Kovács-Oroszlán Anna8.Újbudai áÁdám Jenő Általános Iskola17
Kováts-Szőcs Benedek8.Clonlara School (ez egy amerikai székheyű iskola, a valódi irányítószám: MI 48104)Ann Arbor
Kováts-Szőcs Blanka6.Clonlara School (ez egy amerikai székhelyű iskola, a valódi irányítószám: MI 48104Ann Arbor
Kováts-Szőcs Viola5.Clonlara School (ez amerikai székhelyű iskola, a valódi irányítószám: MI 48104)Ann Arbor
Kusica Nadin8.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Kutenics Gábor8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Lamme-Szulyovszky Matyas5.Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest II. kerület
Láng Barnabás11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Láng Dorka Jázmin5.Szadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
Láng Marcell András6.Szadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
Lénárt András7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Lénárt Eszter5.Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Lénárt Hajnalka Éva8.Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános IskolaSzendehely
Lengyel Anna8.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Lengyel Eszter Sára6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Lepenye Bojta6.Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános IskolaBudapest III. kerület
Leveszy Amanda5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Linka Bálint7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Lipták Zsuzsanna Lilla5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Mátéfy Ádám10.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
Mihalek Bianka5.Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Mike Fruzsina5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Miklós István Attila5.Bugyi Nagyközségi Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBugyi
Miklósi-Kovács Dániel 5.Baracskai Kozma Ferenc Általános IskolaBaracska
Molnár Andor5.Petőfi Sándor Iskola DorogDorog
Molnár András8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Molnár Előd7.Zrínyi Ilona DorogDorog
Molnár Gergely Zsombor5.Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Ferenc Medgyessy Deutsche NationalitätengrundschuleBudapest III. kerület
Molnár Márton5.Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest III. kerület
Móricz Benjámin9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Mórocz Anett8.Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Nagy Anna 10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Nagy Botond Albert6.Váci Juhász Gyula Általános IskolaVác
Nagy-Kolláth Krisztina5.Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XI. kerület
Nánásy Katinka8.Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és ÓvodaBudapest XIX. kerület
Nász Maja5.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest XIX. kerület
Németh Benedek8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Németh Kristóf5.Kispesti Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és GimnáziumBudapest XIX. kerület
Németh Krisztina Virág5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Németh Rozina5.Szent András Katolikus Általános Iskola és ÓvodaSzentendre
Nerada Balázs9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
Nyisztor Bíbor7.Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Oleszka Fruzsina11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ország Levente8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Ottrok Barbara7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Ottrok Gabriella11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika10.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Páczai Szabolcs Gábor5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Palágyi Emma11.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
Palatinus Bence8.Szent Margit GimnáziumBudapest XI. kerület
Pap Barnabás5.Kassa Utcai Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
Pap Luca Rebeka5.Kassa Utcai Általános IskolaBudapest XVIII. kerület
Papp Márton7.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
Peisz Roland5.Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
Plette Szabolcs7.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
Podvalnykova Anastazia7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Pölös-Marton Gergely István5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Pölös-Marton Sára Franciska7.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Porpáczy Kíra5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Porpáczy Kitti7.Veres Pálné GimnáziumBudapest V. kerület
Puskás Tamás6.Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Pusztai Fruzsina8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Rábai Gellért8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Rábai Mór6.Budafok-Tétnyi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest
Rádi-Szabó Márk7.Reménység Katolikus Általános IskolaBudapest XIX. kerület
Radványi Zita10.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Ragó István Gyula6.Ferencvárosi Sport Általános Iskola és GimnáziumBudapest IX. kerület
Rajczi Barnabás12.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Rákosy Vanda8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Regős Botond7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Regős Zsombor7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Reményi Eszter6.Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDiósd
Rezsabek Kolos5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
Rezsabek Réka7.Budapest XVI. Kerületi Lemhényi Dezső Általános IskolaBudapest XVI. kerület
Rieth Jázmin11.Városmajori GimnáziumBudapest XII. kerület
Rigla Regina7.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Ritter Sophie5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Róth András11.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
Rózsa Levente8.Veres Pálné GimnáziumBudapest V. kerület
Sághy Hanna5.Hauck János Német Nemzetiségi Általános IskolaPiliscsabaPiliscsaba
Sánta Gergely5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Schnéberger Manassé Dávid11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Schneider Patrik10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Sikolya- Nagy Lorella Blanka5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Simon Csilla5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Simon Lilla7.Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános IskolaBudapest XXIII. kerület
Siska Mihály Sándor 6.Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest VIII. kerület
Skrivanek Barnabás5.Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista IskolaBudapest III. kerület
Szabó Ádám7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Benedek10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Szabó Zétény Ferenc5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
Szafián Dorottya Anna10.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
Szafián Réka8.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
Szakály Borisz5.Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Szalai Nelli5.Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapestBudapest XIII. kerület
Szalanics Tamás10.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Szántó Zalán9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
Száray Rebeka9.Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és GimnáziumBudapest XX. kerület
Száray Zsombor5.Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános IskolaBudapest XXIII. kerület
Szász Bence6.Váci Radnóti Miklós Általános IskolaVác
Szász Mátyás8.Váci Radnóti Miklós Általános IskolaVác
Szász Villő Ágnes5.Váci Radnóti Miklós Általános IskolaVác
Szauter Csanád11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szávó Anna7.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
Szávó Tamás8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Szigeti -Farkas Lenke5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Szigeti Balázs6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Szilasi Zsófia9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Szlovák Gergely9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
Sztranyák Gabriella9.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Szűcs Eleonóra5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
T. Nagy Róza5.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Tamási Máté11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Tarján Teréz5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Terebesi Bence7.Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Theobald Amanda7.Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Tófalvy Máté5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Tonomár Emília7.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Török Lilla10.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Tóth Ambrus10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Tóth Dóra9.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Tóthi Márton6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Tunkel Hanga5.Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Tunkel Kinga10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Túri-Kiss Zsombor5.
Váczy Zalán5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Varga Áfonya11.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
Varga Álmos8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Varga KAdosa10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Varga Nándor5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Varga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Varga Tilia5.Krisztus Király Római Katolikus Általános IskolaDunakeszi
Vass Viktória Boglárka8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Vincze Marcell6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Visky Bence Márton9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Visky Soma Botond5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
Vízi Anna8.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest V. kerület
Vizi Kristóf Levente10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Vízi Pál5.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest V. kerület
Vogl Dániel Kevin5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
Wágner András7.Budapest XIII. Kerületi Ady Endre GimnáziumBudapest XIII. kerület
Wágner Zoltán7.Budapest XIII. Kerületi Ady Endre GimnáziumBudapest XIII. kerület
walter zsigmond5.Bakáts Téri Ének-zenei Általános IskolaBudapest IX. kerület
Weisz István7.Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Yao Yuxin5.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Katolikus Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakgimnáziumBudapest I. kerület
Zentai Tamás7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Zhu Che5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Zsugya Lenke9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr

Résztvevő tanárok

Név.IskolaVáros
Ailerné Kapolyi ÉvaÚjbudai Ádám Jenő Általános IskolaBudapest XI. kerület
Aleksandric - Remeli MarinaNikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és KönyvtárBudapest VII. kerület
Anikó Lovasné TóthSzázhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Babitsné Buza ÁgnesSzázhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Badacsonyi ÉvaEFEBBudapest
Bálint ÁgnesÚjbudai Ádám Jenő Általános IskolaBudapest XI. kerület
Bem TímeaBudapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és GimnáziumBudapest II. kerület
Benczi TiborZuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest XIV. kerület
Benő IldikóSzent Gellért Katolikus Általános Iskola és GimnáziumBudapest I. kerület
Csötönyiné Fodor ErikaPaksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumPaks
Cz. Nagy ZoltánMinerva Tanulási AlternatívaVeszprém
Cz. Nagyné Bándi KláraMinerva Tanulási AlternatívaVeszprém
Dézsmási AttilánéÁlmos Vezér Gimnázium és Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Dezső ÁgnesKőbányai Szent László GimnáziumBudapest X. kerület
Egyedné Hargitai IldikóFeszty Árpád Általános IskolaKomárom
Erdélyi KataNagykovácsi Általános IskolaNagykovácsi
Fábián IstvánnéSzigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Farkasházi CsillaELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Friedrich IstvánModell DivatiskolaBudapest
Fűrész JánosnéMolnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest VIII. kerület
Gabriella Egriné FodorPTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája Pécs
Gerstmár AnnaSzínház és Filmművészeti EgyetemBudapest
Gerstmárné Takács BeatrixRákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Harkai TündeSzzékesfehérvári Szakképzési Centrum Jáky József SzakgimnáziumaSzékesfehérvár
Hodur HenriettaSzázhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Kamarás CsabaBudafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Kamarás KrisztinaBudafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Katonáné Pristyák IlonaTahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTahitótfalu
Kecskés Kornéljelenleg nem tanítokÉrd
Kissné Kovács AnnaFillér Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Krisztina SzabóWesselényi Miklós Műszaki SzakgináziumBudapest
Láng AndrásSzadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
Machnik JuliannaBudapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és KollégiumBudapest I. kerület
Marossy KatalinÁlmos Vezér Gimnázium és Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Nagy EditBudavári Általános IskolaBudapest
Nagy-Szanka JuliannaMartonvásári Beethoven Általános IskolaMartonvásár
Osváthné Bolla MáriaBGSZC Széchenyi István Kereskedelmi SzakgimnáziumaBudapest
Palkó LászlóÚjpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Pap ErikaSztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest XVIII. kerület
Pipicsné Diós SzilviaFeszty Árpád Általános IskolaKomárom
Rácz IldikóÁldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Rovácsné Simon ErikaKőkúti Általános IskolaTata
Ruthart IlonaBGSzC Giorgio Perlasca SzG SzkBudapest
Salánki ÁgnesELTE ONYCBudapest
Sillei Péterné Kotán SzilviaEgri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Simon KatalinSzadai Székely Bertalan Általános IskolaSzada
Süveges Szabó Marianna ÉvaÁldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Szabó PéterSzigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó PéternéSzigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szalanics ZoltánÚjpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános IskolaBudapest IV. kerület
Szász KingaXIII. kerületi Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
Takó KláraDunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Tőri TündeELTEBudapest
Tunkelné Pócza MáriaMindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Varga KrisztinaKálvin Téri Református Általános IskolaVeresegyház
Virga MariannÚjpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Zsebőkné Szilvási MáriaSzázhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta