Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Veszprém

Veszprém, 2019. május 11.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Pintér Márton Gábor
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
5. osztály
Szilágyi Barnabás
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
Zsibrita Regő
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany1072.143556 m
2.Buda Roland
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gáspár Bence
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Körmendi György
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany1065.694196 m
3.Süveges János
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Gazdag Alex
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
6. osztály
NINCS
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Arany973.607013 m
4.Vida Vendel
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Orbán Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Sz. Horváth Dávid
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany962.114272 m
5.Czúni Vilmos
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Czintos Benedek
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Mesics Borbála
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany956.784677 m
6.Krizmanich Kata
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Dobos Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Mária Kata
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany953.655419 m
7.Böröczky András Bálint
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Hegedüs Dominik
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Hetyei Dániel
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Arany951.917498 m
8.Füzes Nóra
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Jankus Petra
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Mohl Bíborka
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Arany879.814005 m
9.Mészáros Júlia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Zólyomi Fanni
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Zsitnyányi Eszter
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany879.778045 m
10.Fogarassy Kinga
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
5. osztály
Szűcs Luca
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
5. osztály
Fodor Barna
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
5. osztály
Arany879.509158 m
11.Eszenyi Mór
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Dominyák András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vándor Botond
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany877.393549 m
12.Nánássy Árpád Torda
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Sipos Lili
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Kovács Laura
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Arany877.295053 m
13.Hauber Frida
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Sass Nikolett
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Kunszt Luca
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Arany873.584443 m
14.Virányi Róbert
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Lambert Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Dreska Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany870.627218 m
15.Malasits Léna Madléna
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Dinnyés Borka
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Póczik Anna
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Arany869.484338 m
16.Klein Katalin
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
Horváth Dóra
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
Boga Kata
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany866.935238 m
17.Csillik Vilmos
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Végh Benedek
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Papp Nándor
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Arany865.728429 m
18.Rigla Regina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Tonomár Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Zseni Dóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany864.795871 m
19.Kulcsár Emese
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Simó Jázmin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Purgel Anna
Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany863.976681 m
20.Fischer Anna
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kolonics Andrea
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vámosi Kamilla
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany862.754474 m
21.Áment Kinga
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Luka Rebeka
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Békési Bianka
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Arany860.197571 m
22.Béres Róza
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Galovics Luca
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Tomsics Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany857.507323 m
23.Rácz Bence
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Magyarics Botond
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Kulcsár Balázs
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Arany856.036332 m
24.Borbély Bálint István
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, Székesfehérvár
5. osztály
Gergely Péter
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, Székesfehérvár
5. osztály
Kovács Kitti
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, Székesfehérvár
5. osztály
Arany855.696977 m
25.Szauter Bercel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Forrai Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
XY
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany855.1511483 m
26.Vadányi Fülöp
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Németh Botond
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Újvári Benjamin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany853.657959 m
27.Csizmadia Csenge
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Koszorus Nóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Rédling Hanna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany853.567590 m
28.Murvai József
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
6. osztály
Horváth Balázs
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
6. osztály
Dobó Regő
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
6. osztály
Arany852.587333 m
29.Németh Flórián
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Keil Olivér
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Takács Ádám
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany852.456592 m
30.Ekbauer Tamás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Tóth Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bors Ádám
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany852.176962 m
31.Muraközi Imre
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Kusnyír Ádám
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Ruzsovits Áron
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany851.616209 m
32.Makra Málna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Pöszmet Szonja
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Botos Andrea
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany850.928156 m
33.Fekete Pál
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Nagy Milán
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Hidvégi Milán
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany849.465905 m
34.Vörös Csanád
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Vörös Zalán
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Frank Bálint
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany848.726038 m
35.Szabó Ádám
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Haas Dániel
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Barabás Örs
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany847.104435 m
36.Varga Eszter Száva
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Oravecz Enikő Dorottya
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany847.046987 m
37.Szeiber Péter
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Halmai-Vörös Martin
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Szabó Kende
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Arany779.349428 m
38.Szabó Bálint
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Ternyák Martin
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Wittmann Erik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Arany776.979696 m
39.Schofhauser Péter
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Horváth Benedek
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Koronczai Kornél
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany773.588705 m
40.Lányi Dávid Milán
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Albert Zsombor
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Benedek Marcell
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Arany766.914836 m
41.Csányi Ármin
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Horváth Barnabás
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Varga Valentin
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Arany766.436528 m
42.Szabó Ibolya
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Szabó Boglárka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Szamosfalvi Ádám
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany766.359403 m
43.Wágner Luca
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Éliás Rozália
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bíró Nóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany764.624994 m
44.Bíró Gergely
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola, Császár
5. osztály
Szente Nikoletta
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola, Császár
5. osztály
Szekeres Liliána
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola, Császár
5. osztály
Arany760.817076 m
45.Pilászy Piroska
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ginál Maja
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Varga-Greman Eszter
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany759.446228 m
46.Szűcs Emese
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
5. osztály
Horváth Blanka
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
5. osztály
Fodor Vivien
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany759.376480 m
47.Várkonyi Emőke
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Szabó Daisie
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Török Bernadett
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany759.086356 m
48.Bíró Dávid
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Kovács Maxim
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Kalló Imre Kunó
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany758.774309 m
49.Sinka Dominik
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
László Péter
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Czirkó Máté
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
6. osztály
Arany756.905879 m
50.Hadnagy Márk
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Mészáros Márton
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sipos Ferenc
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany755.533566 m
51.Kiss Dávid
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Piskovszky Petra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Végh Mercédesz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany755.186577 m
52.Kocsis Nátán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Lendvai Medárd
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Szabó Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Arany754.127994 m
53.Széplaki Zéta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tislér Márton
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bulyáki Sebestyén
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany751.5810044 m
54.Török Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Borbély Gitta
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Kozenkow Ákos
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany751.216858 m
55.Konkoly Mirjam Zsófia
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
6. osztály
Szente Márton
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
6. osztály
Szász Dániel
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
6. osztály
Arany749.885043 m
56.Lázár Leila
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Molnár Sára
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Nagy Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany749.185390 m
57.Szikszai Lilla Csenge
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ábrahám Laura
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Feller Tünde
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany748.345449 m
58.Horváth Máté
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Somossy Benedek
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Fekete Boldizsár
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Arany747.757899 m
59.Illés Márta
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Nagy Liliána
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Samu Bíbor
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany747.615188 m
60.Horváth Hunor
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Horváth András Levente
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Tóth Tamás
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Arany747.5510517 m
61.Kolozsvári Petra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tóka Máté
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Márton Lilla
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany746.078665 m
62.Ángyán Lora Sára
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kurucz Noémi
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Fazekas Effi Noémi
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Ezüst676.405679 m
63.Keizler Konstantin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Markovits Áron
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Szabó Dominik
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Ezüst667.419429 m
64.Szabó Roland
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
5. osztály
Antal Félix
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
6. osztály
Kiss-Bárány Zalán
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
6. osztály
Ezüst667.368353 m
65.Mező Mária
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Serényi Réka
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Somogyi Réka
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Ezüst665.899768 m
66.Juhász-Dúró Vince
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Varga Szabolcs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Bagaméri Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst664.7911641 m
67.Szabó-Bakos Réka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Palásti Veronika Katalin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Benedek Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst661.335299 m
68.Segesdi Stefánia
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Kovács Lilla
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Mezővári Emilia
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Ezüst659.234275 m
69.Taubert Zsigmond
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
6. osztály
László Levente
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
6. osztály
--
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
6. osztály
Ezüst659.229383 m
70.Palkovics János Pál
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Kukuda Norbert Dániel
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Varga Zoltán
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Ezüst656.155505 m
71.Horváth Adrienn
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Nagy Csenge
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Havlin Réka
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst656.078157 m
72.Godó Ádám
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Kósa Patrik
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Tar Ákos
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst655.728174 m
73.Marosvölgyi Gábor
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Takács Gergő
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Bakos Bence
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Ezüst655.366161 m
74.Molnár- Nagy Máté Botond
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ábrahám Patrik
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Kiss Dorottya
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst654.9410679 m
75.Gál Orsolya
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Simon Rozália
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Varga Zita
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst654.447099 m
76.Törzsök Tamás
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Telkes István
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Vödrös Áron
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst652.209637 m
77.Kovács Zsófia
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Baán Zsófia
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Farkas Balázs
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Ezüst651.176497 m
78.Veiland Hunor
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
5. osztály
Boga Bertalan
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
5. osztály
Somfai Máté
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
5. osztály
Ezüst650.566545 m
79.Schmölcz Rebeka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Varga Dániel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tornyai Emma
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst649.847884 m
80.Kovács Enikő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kovács Péter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Hedvicsek Boglárka
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst649.045210 m
81.Bérces Bori Blanka
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Sebők Lilla
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Gyidik Szonja
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Ezüst648.465072 m
82.Varga Botond
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Várady Patrik
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Lotz Bálint
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ezüst648.247256 m
83.Hoffmann Tímea
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Sebestyén Petra
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Hajgató Janka
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
6. osztály
Ezüst647.847226 m
84.Csöppüs Lola
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Varga Zsombor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Zsugya Johanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst647.596399 m
85.Bokréta Sára
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Csányi Georgina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Lengyel Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst647.526117 m
86.Csákány Noémi
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Hatvani Lili
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Ihász Luca
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Ezüst647.457839 m
87.Uller Csenge
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
6. osztály
Dankó Luca Dorina
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
6. osztály
Nemes Alexa
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
6. osztály
Ezüst647.426808 m
88.Molnár Ádám
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Szabó-Szegedi Vilmos
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Dóka Domonkos
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Ezüst647.405698 m
89.Huzina Panna Zoé
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Gécs Diána
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Murányi Imre
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
6. osztály
Ezüst647.398149 m
90.Puska Ferenc
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
6. osztály
Pavelka Richárd
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
6. osztály
Császár Máté
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
6. osztály
Ezüst647.368035 m
91.Presits Janka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Halmavánszki Dóra
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Hegyesi Dominik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Ezüst647.327932 m
92.Soós Tamás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tislér Szabolcs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tóth Máté
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst561.393417 m
93.Kovács Kincső
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szakács Tibor
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Weibel Fruzsina Anna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst530.373600 m
94.Radziwon Márton
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Pém Ádám
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bicskey Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Ezüst523.954873 m
95.Ferhécz Lívia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Varga Villő
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Orosz Dorottya
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst515.314451 m
96.Kara Bulcsú Benedek
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Karay Alex
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Szabó Bálint
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Ezüst514.835763 m
97.Kovács Bíborka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ferenczi Emma
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Meiczinger Violetta
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst513.894886 m
98.Heizer Marcell
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Szendrő Zsombor
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Krein Benedek
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Ezüst508.525487 m
99.Holczinger Ádám
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Jámbor Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Dobrovoczky Dominik
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst503.646223 m
100.Laczkó Levente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Németh Áron
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Török Máté
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst502.865576 m
101.Horváth Balázs
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Dobosi Teofil
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Mózes Márk Zétény
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Tagintézménye, Kajdacs
6. osztály
Ezüst500.008095 m
102.Néber Abigél
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
5. osztály
Fekete Panna
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
5. osztály
Vas Rafael
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
5. osztály
Ezüst500.005411 m
103.Kiss Noémi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szabados Hanna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Csáder Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst500.006492 m
104.Brotscholl Adrienn
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Sebesi Mónika
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Eckert Anna
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Ezüst500.006279 m
105.Kozma Eszter
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Balló Kata
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Butola Dorka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst500.0011741 m
106.Varju Bence
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Weidinger Áron
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Mészáros Zoltán
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
5. osztály
Ezüst500.008835 m
107.Denk Olivér
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Varga Sándor Patrik
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Baráth Richárd
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Ezüst500.007431 m
108.Horváth Dorottya
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Takács Emese
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Talián Dániel
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Ezüst500.009389 m
109.Mogyorósi Nóra
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Döbröntei Dóra
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Szilágyi Dorottya
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Ezüst500.008147 m
110.Tehel Adél
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Simon Ákos
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Tehel Ivett
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
5. osztály
Ezüst500.006320 m
111.Gyűrűsi Zsófia
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Keresztes Nagy Panna
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Nagy Loretta
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Ezüst500.009075 m
112.Paksi Csaba
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
6. osztály
Szűcs Diána
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
6. osztály
Bene Ádám
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
6. osztály
Ezüst500.006960 m
113.Szabó Zénó
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bíró Hanna
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Szecsődi Botond
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst500.006714 m
114.Lengyel Beilán
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Weiger Máté
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Stotz Botond
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Ezüst500.006675 m
115.Stróbl Panna
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
5. osztály
Horváth Tamás
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
5. osztály
Horváth Bianka
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
5. osztály
Ezüst500.009269 m
116.Kazal Zsófia
Radnóti Miklós Általános Iskola, Balatonfüred
6. osztály
Kérész Mikolt
Radnóti Miklós Általános Iskola, Balatonfüred
6. osztály
Orbán Anna
Radnóti Miklós Általános Iskola, Balatonfüred
6. osztály
Ezüst500.003861 m
117.Szkopincev Mária
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Szász Viola
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Tiglmann Krisztina
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Ezüst500.003969 m
118.Pék Roland
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
5. osztály
Kurdi Mátyás
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
5. osztály
Schreithofer Erik
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
5. osztály
Ezüst500.004849 m
119.Iglai Dániel
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Csúcs Ábrahám
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Szijártó Boldizsár
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Bronz463.512009 m
120.Buczkó Barbara
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Major Orsolya
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Orsós Rebeka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Bronz443.903131 m
121.Muraközi Orsolya
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Muraközi Péter
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Horváth Helka
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Bronz435.494798 m
122.Kocsis Előd
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Németh Nándor
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Pongrácz Dániel Attila
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bronz427.243904 m
123.Minczér Viktória
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Kálmán Kristóf
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Piltmann Roland
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Bronz423.475087 m
124.Árpási Patrícia
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Gaál Fanni
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Korcsek András
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Bronz420.084624 m
125.Kovács Borbála
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Hegedüs Lola
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Czompó Réka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz419.324248 m
126.Szalai Luca
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Kárász Enikő
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Titli Krisztina
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Bronz417.143416 m
127.Pál Zoltán Tamás
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Juhász Ambrus
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Kaszab Marcell
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Bronz410.003874 m
128.Kollár Szintia
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Olsen Susanne Svan
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Simon Mária
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Bronz406.645936 m
129.Balogh Dorina
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Egei-Fekete Fatime
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Rostás Rubina
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Bronz400.004972 m
130.Cseh Kamilla
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Csonka Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Lázár Hajnalka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Bronz400.004518 m
131.Béres Vivien
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Erdélyi Alexa
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Viszti Dominika
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Bronz400.006095 m
132.Macher Róbert
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Orsós Dávid
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Vecsei Benedek
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Bronz400.005050 m
133.Boda Daniel
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Horváth Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bartos Orsolya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz400.004069 m
134.Deres Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tóth András
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Schneider Zétény
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz400.005667 m
135.Bóza Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Morek Áron
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Fekete Kata
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz400.006077 m
136.Valdinger Zoltán
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Parádi Martin
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Katona Emese
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bronz400.005345 m
137.Kadler Dóra
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Pongrácz Réka
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Nincs
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Bronz400.005702 m
138.Tárkányi Olivér
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Varga Martin
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Kalmár Kristóf
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
6. osztály
Bronz400.005373 m
139.Kégly Barna
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Takács Magor
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Varga András
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
5. osztály
Bronz400.004322 m
140.Vámosi Nóra
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Huszár Emese
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Hegedűs Anna
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Bronz400.006205 m
141.Rácz Gergő
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Márkus Ferenc
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Hári Máté
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Bronz400.006078 m
142.Horváth Luca
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Sándor Mirjam Katalin
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Kocsis Larissza
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Bronz400.005928 m
143.Molnár Boróka
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Farkas Emőke
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Király Zita
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz400.004467 m
144.Engelbrecht Vilmos
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Lukács Ákos
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Somhegyi Martin
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz400.006191 m
145.Hosnyánszki Virág
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Kővári Csenge
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Toti Anikó
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Bronz400.005135 m
146.Köbli-Mohr Letícia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Domonkos Ditta
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tóth Dávid
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz300.005585 m
147.Czinkán Rebeka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Vass Ádám
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ritz Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Bronz300.005351 m
148.Babarczi Borbála
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Korda Tibor
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Nochta Eszter
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
6. osztály
Bronz300.004104 m
149.Hollósi Géza
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Lénárt Roland Balázs
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Győri Áron
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Bronz300.007298 m
150.Szuprics Gergő
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Busa Róbert
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Derka-Varga Péter
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
5. osztály
Bronz300.007636 m
151.Kosik Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Szokol Levente
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Czuppon Attila
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz257.622162 m
152.Ertván Tamás
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Takács Bence
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Simon Loránt
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Bronz246.563444 m
153.Bőhm Zoltán
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Horváth Réka
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Bőhm Vivien
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Bronz214.175390 m
154.Deák Bora
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Kelemen Rézi
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Papp Larina
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Bronz206.525566 m
155.Bornemissza Dávid
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Kalányos Barbara
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Varga Viviána
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Bronz200.006265 m
156.Módli Áron
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Csete Kristóf
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Böröczki Tibor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Bronz200.003853 m
157.-
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Venesz Hanna Zsófia
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Edvi Benjamin
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Bronz200.003844 m
158.Kőszegi Amina Norina
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Lukács Ramóna Bianka
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Kovács Odett Amira
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
5. osztály
Bronz200.004442 m
159.Végh Dorina
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
6. osztály
Sipos Patrícia
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
6. osztály
Peterdi Petra
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
6. osztály
Bronz200.005366 m
160.Hanea Adrián
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Kovács Ádám Tamás
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Piller Bertalan
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
5. osztály
Bronz200.006385 m
161.-
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
5. osztály
Friedmann Máté
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
5. osztály
Psóra Dominik
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór
5. osztály
Bronz200.008264 m
162.Berta Bernát
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Gősi Gabriella
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
-
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Tagintézménye, Kajdacs
6. osztály
155.102832 m
163.Rigó Patrik
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
6. osztály
-
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
6. osztály
Soós Máté
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
6. osztály
148.582724 m
164.Gombás Tibor
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Halmos Tímea
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Fodor Csaba
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
135.192915 m
165.Lobenvein Nelli
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Kiss Zsófia
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
Koger Luca
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
5. osztály
124.355530 m
166.Domonkos Imola
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Marczali Rebeka
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
Gosztola Linda
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
5. osztály
101.345143 m
167.Agócs Barna
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Tóthi Richárd
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
65.203288 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bálint Balázs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Fogarassy Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Szabó Miklós
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany1052.786183 m
2.Morvai Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Pituk Mátyás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Hamburger Zsombor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany1052.134580 m
3.Kadem Anis
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Heizler Bálint
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Leveszy Ferenc Patrik
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany1049.238283 m
4.Golts Bálint
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Mayer Levente
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany1048.325767 m
5.Kiss Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Bába Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Laukó Levente
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Arany967.513898 m
6.Kocsis Péter
Bábolnai Általános Iskola, Bábolna
5. osztály
Láng-Antos Barnabás
Bábolnai Általános Iskola, Bábolna
5. osztály
Szabó Taddeus
Bábolnai Általános Iskola, Bábolna
7. osztály
Arany950.5911411 m
7.Csepregi Márton
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Plózer Ákos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Mészáros György Ipoly
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Arany946.6511089 m
8.Somos Gergő
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Tihanyi Eszter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Tobak Előd
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany873.796546 m
9.Bokréta Benedek
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Szücs Levente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Vörös Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Arany868.015376 m
10.Molnár Liza Dorottya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Oroszi Dóra
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Somán Vivien
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Arany856.797666 m
11.Kasza Júlia
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Fehér Dóra
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Göde Izabella
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany850.697275 m
12.Dobosi Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Lotz Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Véger Imre
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Arany848.4510025 m
13.Mittl Lilla
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Vági Kata
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Kovács Norbert
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Arany847.249460 m
14.Bencze Sára
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
7. osztály
Dombos Gergő
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
7. osztály
Tóth Balázs
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
7. osztály
Arany774.837878 m
15.Magyar Júlia
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Kovács Gergely
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Nagy Gergely
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Arany772.508796 m
16.Jankovics Gábor András
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Solt
7. osztály
Balla Zsófia
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Solt
7. osztály
Keresztes Ádám
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Solt
7. osztály
Arany761.606513 m
17.Juhász Máté Levente
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonfűzfő
8. osztály
Szücs Barnabás Hunor
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonfűzfő
8. osztály
Oszvald Bence Dániel
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonfűzfő
8. osztály
Arany757.898317 m
18.Wild Roland
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Várady Lilla
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Halasi Martin
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Arany757.4410276 m
19.Akkermann Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Simon Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Panda Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany757.085750 m
20.Bertalanits Enikő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Bognár Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Horváth Dalma
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Arany756.0610233 m
21.Kárász Eszter
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Fujt Kinga
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Bisztrán Anna
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany755.9010448 m
22.Nyéki Dániel
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Miskey Zétény
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Cziráki Gellért
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Arany754.999325 m
23.Németh Dániel
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Puskás Gergely
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Jurcsó János Árpád
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Arany754.8211883 m
24.Ábrahám Dorottya
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Buzánszky Zita
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Eszenyi Veronika Panna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany754.777466 m
25.Zsugya Lenke
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Ágoston Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Varga Vanda
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Arany754.1211076 m
26.Kusica Nadin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Horváth Alíz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Rózsás Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Arany751.338837 m
27.Czibor Emma
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ványi Viktória
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Kósa Zsófia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Arany748.716926 m
28.Sáfrány Tamás
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Rácz Levente
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Osztermayer Gábor
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Arany748.196215 m
29.Fazekas Roland
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Bátor Bálint Benedek
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Bogár Vivien
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany747.566498 m
30.Császár Tamás
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Pápa
7. osztály
Farkas Ábel
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Pápa
7. osztály
Farkas Levente
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Pápa
7. osztály
Arany747.028941 m
31.Varga Eszter
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Lipót Leon
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Kazda Adrián
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Ezüst682.539862 m
32.Katona Ágota
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Nagy Panna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Holy Gréta
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst681.824893 m
33.Bogdán Márta
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Bánó Viktória
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Hamerli Csenge
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst681.709621 m
34.Szabó Barna
Madocsai Református Általános Iskola, Madocsa
8. osztály
Szabó Máté
Madocsai Református Általános Iskola, Madocsa
8. osztály
Sebestyén László
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
8. osztály
Ezüst680.768138 m
35.Zilling Gerda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szikszai Anna Luca
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Balogh Noémi
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst679.555372 m
36.-
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Spanner Orsolya
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Skrenyó Katalin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst678.726637 m
37.Csiszár Zsófia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Klemencsics Zóra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
-
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Ezüst678.625801 m
38.Triebl Gergely
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Albert Hunor
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
7. osztály
Hinn Bertalan
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
7. osztály
Ezüst678.535759 m
39.Vranyecz Márton
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Patányi Péter
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Gáspár Boldizsár
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Ezüst678.425208 m
40.Bíró Mihály
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Bánfalvi Barnabás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Lendvai Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst678.1013128 m
41.Szabó Ábel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Marczinkó Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Tornyai Johanna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst677.335597 m
42.Gyarmati Rita
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
8. osztály
Zsidrita Emese
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
8. osztály
Németh Nóra
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
8. osztály
Ezüst676.809570 m
43.Bésán Bence
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
8. osztály
Papp Gergely
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Szigethy Barna
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Ezüst676.0611154 m
44.Grám Botond
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Érsek Titusz
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Forintos Viktor
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst675.247056 m
45.Nagy Réka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Tóth Marietta
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Gyuricza Viktória
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst675.189460 m
46.Becz Dávid
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szabó Mátyás
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Tell Lőrinc
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst672.457717 m
47.Schofhauser Lia
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
8. osztály
Gaál Réka
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Balogh Brenda
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
8. osztály
Ezüst672.006007 m
48.Barát Miklós
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Pál Soma
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Turi Botond
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Ezüst671.9512906 m
49.Gréczi Kolos Benedek
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
7. osztály
Kalász Dávid
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
7. osztály
Münzberg Dominik
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
7. osztály
Ezüst670.874983 m
50.Bihari Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Hilyák Lili
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Hetzmann Zsuzsanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Ezüst670.376478 m
51.Csordás Szabolcs
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Nagy Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Hargitai Dániel
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst670.115395 m
52.Köllő Dorina
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Kovács Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Horváth Lili
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst668.415225 m
53.Felhoffer Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Badi Jázmin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ádám Kata
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst668.285157 m
54.Rácz Ákos
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Antalik Ádám
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Juhász Bálint
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Ezüst668.237340 m
55.Fekete Dániel
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Fekete Dávid
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Juhász Bálint
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst668.037504 m
56.Németh Ádám
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Marton Dániel
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Jakab Dominik
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst666.935167 m
57.Csukly-Ughy Péter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Molnár Martin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Áron Zétény
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst666.764229 m
58.Kántor Kamilla
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Kerékgyártó Fanni
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Somlai Katalin
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst666.6710970 m
59.Németh Dorottya
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
7. osztály
Bogdán Rebeka
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
7. osztály
Márkus Luca
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
7. osztály
Ezüst666.607807 m
60.Strenner Márton Bence
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
7. osztály
Fogl Balázs
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
7. osztály
Steiner Mátyás
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
7. osztály
Ezüst664.105833 m
61.Oradan Alíz
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Brunner Mózes
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
8. osztály
Somogyi Bence
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
8. osztály
Ezüst663.785371 m
62.Molnár Kata
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
7. osztály
Papp Dóra
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
7. osztály
Hermann Réka
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
7. osztály
Ezüst662.434267 m
63.Kádár Panna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Osváth Kinga
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Gyimóthy Olivér
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Ezüst661.855578 m
64.Bodor Zsuzsanna
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Szarvas Róza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Nagy Ágnes
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ezüst660.738143 m
65.Jantber Enikő
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Szabó Dorka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Tuboly Kata
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Ezüst660.674814 m
66.Fekete Júlia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Illés Hector
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Nagy Boróka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ezüst660.556010 m
67.Fehér Zsombor
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Wisniewski Máté
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Dravicz Levente
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Ezüst660.358034 m
68.Kiss Alexandra
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Ihász Márk
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Horváth Margit
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
7. osztály
Ezüst659.133812 m
69.Csuta András
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Janky Bendegúz
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Mérai Diána
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Ezüst658.736780 m
70.Rafael Roland
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Spinhért Mátyás
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Czvikli Szófia
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Ezüst658.598679 m
71.Jenei Fanni
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
7. osztály
Polgár Liliána
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
7. osztály
Al-Akhras Dávid Jákob
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Ezüst657.155670 m
72.Sterk-Rajzó Réka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Szarvas Borbála
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Giczi Kíra
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Ezüst656.877386 m
73.Dömötör Mihály
Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Városlőd
7. osztály
Tavaszi Dániel
Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Városlőd
7. osztály
Weisz Ádám
Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Városlőd
7. osztály
Ezüst656.259496 m
74.Szolnoki Dorottya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Vincze Nadin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Szekeres Gréta
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst655.765423 m
75.Csík Hunor
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Bógor Ádám
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Tobak Róbert
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Ezüst653.936689 m
76.Pisch Veronika
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
8. osztály
Farkas Eszter
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
8. osztály
-
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
8. osztály
Ezüst653.716771 m
77.Piller Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Szigeti Roxána
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Ormai Hanga
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Ezüst652.507061 m
78.Opre Kinga
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Buczkó Zsófia
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Gyurcsik Éva
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst651.143488 m
79.Horváth Anna
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Mészáros Máté
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Borbély Ábel
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst650.185033 m
80.Nagy Barnabás
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Biró Dominika
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Nagy Huba
Vörösberényi Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst649.577145 m
81.Horváth Júlia Kata
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Tóth Tamara
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Varga Melinda Anikó
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst649.559089 m
82.Lengyel Anna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ébel Zselyke
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Orosz Flóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst649.514491 m
83.Mura-Mészáros Ambrus Vitéz
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Szendery Gábor Andor
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Kiss Ágnes
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Ezüst649.375976 m
84.Magasházi Natasa
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Fodor Zselyke
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Kungl Boglárka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Ezüst649.256528 m
85.Ágoston Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Varga Emília Flóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Palágyi Liliána
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst649.204474 m
86.Geréd László
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Csontos Tamás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Csempesz Lara
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Ezüst649.047032 m
87.Gábor Lili
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Nemes Helga
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
-
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Ezüst648.956192 m
88.Stadler Áron
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Lendvai Lila
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Lendvai Lola
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Ezüst648.123781 m
89.Vranyecz Anna
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Darida Csenge
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Győrffy Gréta
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Ezüst647.794559 m
90.Pethő Angéla
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Kálmán Kinga
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Szőke Kinga
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst647.587257 m
91.Módli Enikő
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Kerékgyártó Friderika
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Ezüst549.533100 m
92.Kálmán Luca
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Kiss Benigna
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Plesér Eszter
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Ezüst531.543108 m
93.Liber Barbara
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Horváth Virág
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Ezüst531.403865 m
94.Macher Rózsa
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós Alexandra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós Vivien
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Ezüst528.374013 m
95.Keresztes Hanna
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Lendvai Eliza
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
NINCS
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Ezüst521.914900 m
96.Szigecsán Áron
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Tóth Sára
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Németh Gábor
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Ezüst516.505548 m
97.Bőczi Fanni Piroska
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Berecz Vivien
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Faragó Lilla
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ezüst510.863973 m
98.Hajdu Luca
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Takács Petra
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Kovács Karina
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Ezüst505.756457 m
99.Rákos Róza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Hajnal Dániel
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Antal Vivien
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ezüst500.004271 m
100.Tóth Laura
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ritecz Lilla
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
-
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ezüst500.003952 m
101.Ihász Vanda
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Borda Cintia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
-
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ezüst500.003952 m
102.Farkas Gergő
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Farkas Dániel
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ódor Ádám
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
8. osztály
Ezüst500.007177 m
103.Kövecses Anna
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Szabó Luca
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Sztranyák-Matyikó Jázmin
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Ezüst500.005169 m
104.Gergely Gabriella
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Vaczkó Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Sánta Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bronz434.844035 m
105.Gondor Bendeguz
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
7. osztály
Tátrai Levente
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
7. osztály
Erbele Dávid
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
7. osztály
Bronz434.136113 m
106.Csonka Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Zalatnai Zsófi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Palásti Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz433.865366 m
107.Tulner Ráhel
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
8. osztály
Árokszállási Ramóna
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
8. osztály
Dencs Nándor
Révfülöpi Általános Iskola, Révfülöp
8. osztály
Bronz433.505380 m
108.Nagylaki Dorottya
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Gorel Flóra
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Máté Fanni
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Bronz432.993077 m
109.Kizmus Dániel
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Magyarpolány
6. osztály
Lábas Máté
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Magyarpolány
6. osztály
Némedi-Varga Blanka
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Magyarpolány
6. osztály
Bronz424.555246 m
110.Finta Luca
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
8. osztály
Kerner Laura
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
8. osztály
Tassy Maja
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Győr
8. osztály
Bronz423.244821 m
111.Vas Anilla
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Rasztovits Dóra
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Zeke Panna
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Bronz422.925254 m
112.Frank Benedek
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Frank Marcell
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Kovács Levente
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Bronz419.896164 m
113.Bernáth Tamás
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Horváth Bálint
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Peti Zsombor
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Bronz418.663874 m
114.Csikai Luca
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Kozma Boglárka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Séta Eszter
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Bronz409.277623 m
115.Zsobrák Szonja
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Zámbó Bianka
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Fábián Barbara
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bronz406.844625 m
116.Szabó Vilma
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Kerti Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Tóth Noémi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz406.674713 m
117.Lakk Patrik
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Májer Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Schulcz István
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz406.625024 m
118.Komáromi Nóra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Pigniczki Virginia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Simó Réka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Bronz405.573787 m
119.Néber Donát
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
7. osztály
Győri Jázmin
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
7. osztály
Sulyovszky Margit Borbála
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
7. osztály
Bronz405.005982 m
120.Bódis Vivien
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Kalafatics Lenke
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Kállai Réka
Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
7. osztály
Bronz401.676696 m
121.Barakonyi Kevin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bakos Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Farkas Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz400.007332 m
122.Kiss Anna
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Molnár Réka
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Hunyadvári Balázs
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Bronz400.007731 m
123.Horváth Mira
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Horváth Bernadett
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Kokas Réka
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Bronz400.004599 m
124.Kern Ibolya
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Kovács Zina Karina
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Borbély Bianka
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bronz400.008070 m
125.Varga Viktória
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Fábián Gréta
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Zöld Olívia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bronz400.007383 m
126.Kada Koppány
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szilágyi Gergő
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Burza Krisztián
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz400.006076 m
127.Fekete Sára
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Pócsfalvi Zita
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Abrous Nóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz400.004861 m
128.Mudris Brendon
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Mudris Noel
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szalai Krisztián
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz400.005839 m
129.Matus Jácint
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Orsós Roland
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Szabó Nikolett
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz400.005429 m
130.Tímár Gergő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Gimesi Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Édes Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz400.006725 m
131.Vér Cintia
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
7. osztály
Krózser Kinga
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
7. osztály
Vas Anna
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
7. osztály
Bronz382.201459 m
132.Kovács Fatime Judit
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hajo Zeina
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz370.92840 m
133.Tóth Patrícia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Füredi Sára
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Mosolygó Ágnes
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Bronz365.432729 m
134.Nagy Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Kőrösi Dávid
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bodri János
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bronz364.723199 m
135.Kepli Emese
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Nagy Csenge
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Gergelyi Noémi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bronz364.572192 m
136.Bogdán Ákos
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Kaszián Ákos
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Törő Barnabás
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
7. osztály
Bronz360.151884 m
137.Heizer Nóra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kiss Gabriella
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Varga Dominika
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Bronz313.892897 m
138.Dénes Zoé Panna
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Ódor Bettina
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Csathó Polli
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Bronz312.071595 m
139.Novottny Rita
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
-
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Hollósi Bence
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bronz304.813729 m
140.Tóth Anita
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Lénárt Gréta
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bögyös Barbara
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bronz300.004755 m
141.Csurgai Viktória
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Keszthelyi Anna
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Kökény Rubina
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz300.005563 m
142.Tézsla Kíra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bognár Bianka Stella
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz272.701037 m
143.Élő Daniella
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Szénási Dániel
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Oosthuizen Lujza
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bronz240.393006 m
144.Csanádi Dominika
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Orsós László
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Varga Kristóf
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Bronz228.472335 m
145.Szabó Balázs
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Ertván Ádám
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Nagy Zoltán
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Bronz213.153869 m
146.Kazsoki Martin
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Farkas Péter
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bögyös Zsombor
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
7. osztály
Bronz209.863339 m
147.Bruzsa Balázs
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Farkas Krisztián
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Deák Soma
Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd
8. osztály
Bronz206.303881 m
148.Horváth Csaba
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Kohári Joakim Belián
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Nagy Roland
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
172.382323 m
149.Szalai Károly
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Kukucska Kristóf
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Mohl András
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
132.893043 m
150.Botos Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Czetz Áron
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Fülöp András
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
95.20170 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kadem Aziz
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Kiss Marcell András
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Orbán Anna
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Arany1060.172950 m
2.Botos Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dezső Kende
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fejes Botond
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany967.678079 m
3.Vámosi Boglár Tünde
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Badics Eszter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Mezey Dorottya
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany965.877949 m
4.Tóth Levente
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Hargitai Benke Boldizsár
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Tian Yubo
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Arany955.745267 m
5.Bálint Gréta
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Cserkúti Sándor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Pintér Márk
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Arany947.064403 m
6.Darida Levente
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
9. osztály
Karikó Lajos
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
9. osztály
Ujhelyi Patrik
Minerva Tanulási Alternatíva, Veszprém
9. osztály
Arany848.334343 m
7.Mészáros Márk
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Dzsaja Balázs
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Szajkó István
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Arany754.675588 m
8.Árvai Lili
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Rózsás Péter
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola és Kollégium, Győr
9. osztály
Budavári Boglárka
Hild József Építőipari Szakgimnázium, Győr
9. osztály
Arany749.753448 m
9.Kovács Bulcsú
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Varga Mátyás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Takács Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Arany747.785324 m
10.Hende Csongor
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Mátis Janka
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Hujber Dávid
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Arany747.099100 m
11.Bányai Bence
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Váczy Dorottya
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Udvardy Kata Borbála
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Ezüst678.214888 m
12.Csonka Ágnes
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Gonda Ferenc
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Kaszás Dominik Márk
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst674.896383 m
13.Kapornaky Melitta
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Muntean Emese
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Kecskés Panna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Ezüst673.926293 m
14.Meiczinger Minna
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
Piller Luca
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
-
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
Ezüst673.115185 m
15.Bali Réka
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Török Lilla
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Sáros Milla Gabriella
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Ezüst669.837735 m
16.Keresztesi Boglárka
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Zsapka Réka
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Mráv Martin
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst668.608679 m
17.Kolmann Domonkos
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Maár Dávid
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Máriás Máté
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Ezüst668.436057 m
18.Horváth Panka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Kiss Cecília
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Stift Kata Terézia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst668.174500 m
19.Radics Nóra
Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Dunaújváros
10. osztály
Németh Patrik István
Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Dunaújváros
10. osztály
Kovács Cintia
Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst666.996634 m
20.Kolbert Zoltán Márió
Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Dunaújváros
10. osztály
Somogyi Ármin
Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Dunaújváros
10. osztály
Petrányi Bálint
Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst666.915990 m
21.Csengey Márton
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Gyetvai András
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Kocsis Botond
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst666.263395 m
22.Kassai András
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Küttel Márton
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Fűrész András
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst664.178495 m
23.Pirka Dominik
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Lenner András
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Janzsó Soma
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Ezüst660.993355 m
24.Pércsy Dóra
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Varga Anna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Lábszky Gergely
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst654.595264 m
25.Gyimothy Mátyás
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Varga Enikő
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Prémus Karina
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Ezüst653.414302 m
26.Bánki Gergely
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Ladi Botond
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Lőrincz Ádám
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst650.853909 m
27.Csapó Hunor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Gondár Flórián
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Tarnai Csongor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst649.305758 m
28.Janku Boldizsár
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém
9. osztály
Kerecsen Marcell
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém
9. osztály
Traier Bálint
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém
9. osztály
Ezüst648.024257 m
29.Kecskeméti Orsolya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Lüvi Adél
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Mészáros Gergő
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst545.142710 m
30.Nagy Nóra
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Takács Dóra
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Konccz Zsombor
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Ezüst518.575661 m
31.Orosz Judit
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Garabics virág
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Szalai Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Ezüst515.827536 m
32.-
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Horváth Csongor
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Takács Erik
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst515.775969 m
33.Schekk Anita
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Kertész Mátyás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Rosner Benedek
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst511.546087 m
34.Haller Dorka
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Melega Miklós
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Reizinger Balázs
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
10. osztály
Bronz452.725506 m
35.Soós Mátyás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ackermann Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Fejér Gergő
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz452.704564 m
36.Hajba Sára
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Hajba Domonkos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Veszprémi Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Bronz448.073147 m
37.Juhász Áron
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Nyiri Bálint
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Vranszky Gergő
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz448.074319 m
38.Firnicz Áron
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Lénárt Attila
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Nagy Zalán
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz438.456680 m
39.Rózsás Marcel
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Kocsis Mátyás
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Molnár Péter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Bronz418.574513 m
40.Varga Vivien
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
9. osztály
Gál Ádám
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
9. osztály
Gáspár Mark Kevin
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
9. osztály
Bronz407.737202 m
41.Kecskés Mercédesz
Thuri György Gimnázium, Várpalota
9. osztály
Tránszki Dorina
Thuri György Gimnázium, Várpalota
9. osztály
Bognár Bálint
Thuri György Gimnázium, Várpalota
9. osztály
Bronz407.256069 m
42.Rubos Vanda
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Bikki Viktória
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Komjáthy Roland
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz400.004525 m
43.Hargitai Nóra
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Király Balázs
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Simon Attila
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz400.009741 m
44.Marsiczki Alexandra
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
9. osztály
Holes Annabella
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
9. osztály
Széles Rebeka
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
9. osztály
Bronz369.613463 m
45.Kulcsár Ádám
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Szabó Fédra
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Szücs Benedek
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz352.094987 m
46.Kerti Levente
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Lóránt Roland
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Bóna Dominik
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz330.444640 m
47.Tóth Bendegúz
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Szalai Barnabás
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Schreiner Milán
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Bronz248.612845 m
48.Tóth Emese
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
-
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Tóth Flóra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
123.572976 m
49.-
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
-
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
-
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
95.20382 m
50.Kántor Zsanett
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Polgár Mária Gréta
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Szabó Csenge
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
70.201736 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gyetvai Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hervay Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth-Rohonyi Iván
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany1065.142829 m
2.Remete Botond
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Fábián Ákos
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Jánosik Áron
Révai Miklós Gimnázium, Győr
11. osztály
Arany1055.412829 m
3.Balogh Árpád Mátyás
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
12. osztály
Bükki Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kondákor Márk
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany874.586869 m
4.Takács Noémi
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Pócza Csenge
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Spilenberg Donát
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Arany868.137818 m
5. Mészáros Márton
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Gulyás Erik
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Tafferner Zoltán
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Arany854.514598 m
6.Szauter Ábel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Berkes Axel Kevin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Baracsi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Arany850.135218 m
7.Alföldi Ádám
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Csendes Dóra
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Sebestyén Dániel
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
11. osztály
Arany759.323699 m
8.Tarczi Zsolt
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
12. osztály
Remport Donát
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
12. osztály
Szabó Tamás
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
12. osztály
Ezüst653.473591 m
9.Feczer Zsóka Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Ritter Kíra Réka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Sáfrány Dániel
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Ezüst651.293933 m
10.Anna Balogh
Tatai Református Gimnázium, Tata
11. osztály
Rebeka Schultz
Tatai Református Gimnázium, Tata
12. osztály
Nincs
Tatai Református Gimnázium, Tata
5. osztály
Ezüst535.793496 m
11.Paczolay Janka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Szabó Adél
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Haaz Gréta
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Ezüst523.414596 m
12.Bakonyi Bertalan
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Imre Balázs
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Kontics Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Ezüst512.614363 m
13.Berei Gergő
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Martin Dávid
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Sándor András
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst502.785770 m
14.Józsa Barbara
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Mihályi Dóra
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Salagvárdi Alexandra
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Ezüst500.004425 m
15.Stróbl Emma
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Kovács Kíra Diána
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
-
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Ezüst500.005907 m
16.Zelei Barbara
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Horváth Zsófia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Szegedi Orsolya
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz431.703085 m
17.Molnár Dániel
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Tóth Gergő
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Szolnoki Patrik Adrián
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz410.942956 m
18.Tóth Enikő
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Etl Áron
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Kiss Tamás
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz410.812956 m
19.Bara Adrián
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Kokavecz Tamás
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Tóthpál Patrik
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Bronz409.104606 m
20.Plesér Zsófia Viktória
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Hosszú Henrik
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Wittner Réka
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz401.283992 m
21.Papp Norbert
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Pataki László
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Szüts Zsaklin
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Bronz400.004178 m
22.Fekete Luca
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Somogyi Mara
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Fekete Réka
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Bronz316.051897 m
23.Eszes Martin
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Benkóczy Levente
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Havasi Gergő
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Bronz314.252954 m
24.Szilassy Panna Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Várkövi Liza
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Kövér Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Bronz266.201556 m
26.Szigeti Zsuzsa
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Csomai Jázmin
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Babati Zsuzsa
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
80.201896 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szabó Edit
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Videkiné Veres Tímea
Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Palkovics Ferenc
Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany1069.323159 m
2.Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Jaksáné Pongó Anita
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Arany1058.805916 m
3.Simon Gyula
Simon Luca
Simon Dorottya
Arany1051.244024 m
4.Egyedné Hargitai Ildikó
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
Pipicsné Diós Szilvia
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
Slezsákné Horváth Katalin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
Arany1050.233159 m
5.Hajduné Nagy Ágota
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Cziberéné Ráduly Irén
Ránki György Zeneiskola Balatonföldvár
Demeter Andrea Dominika
Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola
Arany1050.015470 m
6.Bakonyvári Tímea
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hornyanné Huszkó Ildikó
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Péterné
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany1048.125398 m
7.Sári Gyuláné
Györgyi Dénes Általános Iskola
Tóthné Kunstár Judit
Györgyi Dénes Általános Iskola
Zemen János
Györgyi Dénes Általános Iskola
Arany951.493906 m
8.Zilling Ibolya
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Rüdiger Zilling
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
NINCS
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany868.056650 m
9.Debreceniné Dobos Rita
Soltész Andrea
Bodnár Krisztina
Arany779.554570 m
10.Buglák Anita
Lovassy László Gimnázium
Szigeti Tamás
Schofhauser Imre
Arany776.723827 m
11.Danyi Andrea
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Boros Edit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Dezsőné Rácz Hilda
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Arany760.714883 m
12.Futtató Andrea
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Gerstmárné Takács Beatrix
Rákóczi Telepi Tagiskola Várpalota
Futtató Norbert
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst685.895826 m
13.Schlakker Eszter
GémProgram tanulócsoport
Lajter Zsófia
Kőhalmi Villő
Ezüst674.656567 m
1000.Pusztai Gertrúd
Pusztai Lajos
Medgyesi János
Arany3159.001060 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kovács Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium
Labádi Gábor
Lánczos Kornél Gimnázium
Káplár Edit
Lánczos Kornél Gimnázium
Arany866.842783 m
2.Ruff László
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Lukács Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Szabó Zoltán
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Arany861.242400 m
3.Jankovics Hajnalka
Pannon Egyetem, Veszprém
Fodor Lajos
Pannon Egyetem, Veszprém
Tatainé Kardos Emese
Arany861.172938 m
4.Velkeyné Gréczi Alice
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Pető Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Lavaj Árpád
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Arany857.532944 m
5.Sipos Fatime
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Mesicsné Vágvölgyi Beáta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
-
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Arany855.512168 m
6.Balogh Árpád
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

Szigeti Tamás
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Arany855.111798 m
7.Pintér Gábor
Padányi Katolikus Iskola
Paszler-Nagy Zsuzsa
Padányi Katolikus Iskola
Keller András
Padányi Katolikus Iskola
Arany854.462712 m
8.Borbélyné Rostaházi Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium
Steurer Zsoltné
Ciszterci Szent István Gimnázium
Temesvári Edit
Ciszterci Szent István Gimnázium
Arany757.403256 m
9.Takács Zsófia
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Darázs György
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Csiszárné Végh Adrienn
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Arany753.794291 m
10.Tihanyi Sándor
Telenor
Tobak Jenő
IBM
Tobak Mária
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Arany753.193240 m
11.Hunka-Rostaházi Eszter
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskola
Szlavikovics Anna
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskola
Tóthné Hollósi Henrietta
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskola
Ezüst670.474165 m
12.Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Rumpler Nikoletta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
-
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Ezüst652.171184 m
14.Kolimár-Simon Kata
Veszprémi Bárthory István Sportiskolai Általános Iskola
Tekes István
Veszprémi Bárthory István Sportiskolai Általános Iskola
Durmics Mihály
Veszprémi Bárthory István Sportiskolai Általános Iskola
Ezüst647.444276 m
15.Guy Travon Bailey
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Gaye Ediboglu Bartos
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Végh-Rupert Éva
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ezüst522.472862 m