Medve Matektábor 2019 - Városlőd

Városlőd, Iglauer Park, 2019. augusztus 1. - 2019. augusztus 7.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Aczél-Szabó Csongor5.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Aczél-Szabó János10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Ádám László Vilmos9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Al-Sayyed Zakariás12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Andó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
Baki Zselyke6.Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaGyőrújbarát
Baki Zsombor8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Bánhidi Botond8.Tatai Református GimnáziumTata
Barta Máté8.Tatai Református GimnáziumTata
Beke Barnabás György 9.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Beke Marcell Zoltán 8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Beke Róbert Márk 6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Blahota Marcell8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Bodrogi Emma6.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bodrogi Viktória8.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bokor Anna Virág6.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Borbély András10.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Bozi Dénes10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Chen Yi Wei7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Czakó Alina8.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános IskolaBudapest III. kerület
Czakó Márton7.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Czakó Tamás8.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános IskolaBudapest III. kerület
Dékány Domonkos8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Dienes Erik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Dúcz Ákos8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Dúcz Melinda6.Győri Gárdonyi Géza Általános IskolaGyőr
Erdődi Noémi5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Galántha Szabolcs10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Gregor Zsombor6.Apátkúti Erdei Általános IskolaVisegrád
Gyimesi Dávid6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Gyimesi Jázmin6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Gyimesi Patrik8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Haáz Gergő6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Haáz Hanna5.Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Hetrovics Dóra7.Debreceni Petőfi Sándor Általános IskolaDebrecen
Horváth Anna Lili11.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Horváth Dávid8.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Dóra5.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Illés Gréta7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Irimiás Márk9.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
Jeszenői Sára8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Juhász Máté Levente8.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonfűzfő
Keresztessy Blanka7.Budapest XIII. Kerületi Hegedüs Géza Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Lengyel Lídia7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Malasits Léna Madléna6.Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumGyőr
Mohácsi Márton12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Nagy Dániel7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Németh Ágoston11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Németh Borbála9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Németh Máté8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Németh Veronika8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Ottrok Barbara6.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Ottrok Veronika9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Ötvös Bettina12.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
Pál Tímea5.Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános IskolaBudapest XXIII. kerüle
Pál Viktória12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Parrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Penyige Áron8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Penyige Zita11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Póczik Anna6.Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumGyőr
Pokol Emese7.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Révész Hunor8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
Révész Regő7.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest X. kerület
Riedel Zsuzsanna12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Sárfi Emese9.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Schäffer Bálint10.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Steiner Dávid Herman8.Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági SzakgimnáziumaMosonmagyaróvár
Szabó Bendegúz8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Szabó Lilla8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
Szabó Mátyás8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Szikora Zorán6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
T. Nagy Róza8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Tarján Ferenc5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Tarján Teréz9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Tóth Bálint5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóth Botond5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóth Fruzsina9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Tóth Tamás Bence8.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Varga Luca6.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Varga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vári Mihály7.Debreceni Petőfi Sándor Általános IskolaDebrecen
Veliczky Tamás7.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és GimnáziumVelence
Virág Nóra7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Virág Tamás8.GYSZSZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági SzakgimnáziumaMosonmagyaróvár

Szervezők

CsoportNév