Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Budapest, Városliget

Budapest, Városliget, 2019. április 13.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Makovsky Dániel
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Homm Károly
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Martos Boldizsár
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1068.935598 m
2.Ionei Evelyn
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kubriczky Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Makrai Norbert
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1068.322722 m
3.Tóth Gergely
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gellér Mihály
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zubonyai Kolos Benedek
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1065.434114 m
4.Lénárt András
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wágner András
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wágner Zoltán
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany1063.645803 m
5.Janositz Kornél
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Bodnár Gábor
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Nánai-Szűcs Gábor
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Arany1061.413386 m
6.Ottrok Barbara
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Kovács Kata Zsófia
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Molnár Katalin
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Arany1060.882653 m
7.Metzger Klára
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Thuma Zsófia
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Orbán Kata
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Arany1059.616070 m
8.Jakab Zsófia
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
H. Nagy Lili
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dankó Balázs
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1058.215917 m
9.Csánki Balázs
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Tari Bence
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Willburg Péter
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Arany1057.664755 m
10.Boór Bernát
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sebestyén Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1057.566925 m
11.Lengyel Pál
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Majoros Bernát
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mandula Máté
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1055.898091 m
12.Szilágyi Bálint
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Kinics Dániel
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Mamira Máté
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Arany1055.225314 m
13.Suszter Bálint
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Bordé Ábel
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Fehér Ámos
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
5. osztály
Arany1055.034566 m
14.Elekes Dorottya
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vass-Jászai Bettina
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Duchon Laura
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1054.755154 m
15.Gálfi Benedek
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csamangó Barnabás
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Viczkó Csaba
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1054.305474 m
16.Csapodi Domonkos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Joób Ágoston
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Varvasovszky Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1054.096749 m
17.Regős Zsombor Csaba
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Békési Orsolya Emma
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Porpáczy Kitti
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1052.495349 m
18.Czirók Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Koós Kamilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Novák Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1051.796352 m
19.Sütő Cseperke
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Győrfi Boglárka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fodor Csenge
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1051.166487 m
20.Révész-Heuer Jakab
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Shan Jia Hao
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szemző Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1049.677165 m
21.Minyó Márk
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Herczik Zoltán
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Borbély Zsolt
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1049.567501 m
22.Andraschek Rozina
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Boglárka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pusztai Anna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1049.426827 m
23.Nagy-Hugert Levente
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Beta Leonardo
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Viszkocsil Norton Zsolt
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1049.234065 m
24.Dóczé Barnabás
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bene Patrik
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Garami Réka
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Arany1049.167722 m
25.Reményi-Székely Szabolcs
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Regős Botond Árpád
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Beke Róbert Márk
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1049.106134 m
26.Puskás Luca
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Mózer Felix
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Jüttner Janka
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Arany1048.976042 m
27.Korcsmár Bence
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Nagy Botond Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Sándor Zsombor
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Arany1048.837595 m
28.Balázs Réka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Jármer Dominik
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Szakál Martin
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Arany1048.777803 m
29.Mészáros Lelle
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Simon András Márk
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Reményi Franciska
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Arany1048.706605 m
30.Talapka Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Csernus Balázs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Pásztor Hunor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany1048.426164 m
31.Acsády Júlia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kenyeres Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Luca Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1048.005636 m
32.Riczu Boglárka Bianka
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Somogyi Hanna Boglárka
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
-
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Arany1047.626926 m
33.Fehér Virág
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Bornemisza Zsófia
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Fodor Lora
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Arany1047.426430 m
34.Körösi Nikolett
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Nemes Viola
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Maródi Mira
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Arany1047.298744 m
35.Tarnai Zsombor
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Madarász Ábel
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bartus Gábor
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1047.187018 m
36.Kelenik Dániel
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Utri Panna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1046.466832 m
37.Uitz Olivér
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Koltai Csongor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Debreczeni Márk
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Arany1046.304522 m
38.Mizsei Boglárka
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola, Szigethalom
6. osztály
Litomiczky Enikő
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola, Szigethalom
6. osztály
Eisenbacher Anett
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola, Szigethalom
6. osztály
Arany1046.228604 m
39.Zambon Júlia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Papp Villő
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pócs Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany1046.186515 m
40.Gál Viktória
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Beke Regina
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szenyéri Zselyke
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany1046.164897 m
41.Bagyula Tamás
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Csapó Benedek
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Szabó Dániel
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Arany1046.136991 m
42.Heim Cecília
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Varga Júlia
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Jakab Julianna
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Arany1046.083915 m
43.Majsai Nimród
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Késmárky Barnabás
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Schmidt Kende
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany1045.8810300 m
44.Zoltán Kristóf
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Lukács
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lak Bence
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany1045.837054 m
45.Polcz Máté Barnabás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mayer Barna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Márton
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany955.806899 m
46.Hajnóczi Márk
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bakondi Csongor
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kisgergely Csaba
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany954.736685 m
47.Garajszki Gábor
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Fojta Ádám
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bajusz Sára
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Arany952.677724 m
48.Koncz Bercel
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Buczovics Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Lauko Botond
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany951.535049 m
49.Sebestyén Máté
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Pálházi Péter
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Illés Balázs
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Arany950.417828 m
50.Braun Cipora
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Major Gréta
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Friz Ingrid
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany949.533547 m
51.Kállay Benjámin
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Jármy Bertalan
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Vincze Anna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Arany949.449642 m
52.Kiss Barnabás
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Nagy Bercel
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Tüttő Soma
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany949.384892 m
53.Gyöngyösi Krisztina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Eleonóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gábor Benjámin
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany949.116812 m
54.Szabadszállási Kira
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Takács Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ritz Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany948.876543 m
55.Polgári Hanga
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Klekner Laura
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Zappe Vilma
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Arany948.245968 m
56.Bóta-Depinyi Soma
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Vecsés
6. osztály
Mayer Martin
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Vecsés
6. osztály
Gyebnár Ádám
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Vecsés
6. osztály
Arany948.097236 m
57.Óvári Noémi
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Smohay Erzsébet
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Harkai Emma
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany947.774106 m
58.Molnár Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Hock-Varga Zétény
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Henez Botond
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany947.565039 m
59.Balázs Bálint
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Farkas Ádám
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Szakács Zakariás
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Arany947.568491 m
60.Feczkó Márton
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Fibó Máté
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Putz Máté
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany947.516803 m
61.Mazák Péter
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Abonyi Ábel
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Barczikay Márk
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany946.936054 m
62.Schirok Linda Blanka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pethő Dorottya
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Kinga Erzsébet
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany946.398447 m
63.Gál-Knippel Dorka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Deim Vera
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Székely Vera
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany871.735664 m
64.Gyimesi Dávid
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Gyimesi Jázmin
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
-
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany868.947871 m
65.Kenderesi-Bartkó Petra Kata
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Luca
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Virányi Gréta
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany868.604891 m
66.Dinh Sára
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
6. osztály
Illés Karolina Minka
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
6. osztály
Shepotko Elizaveta
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
6. osztály
Arany864.424674 m
67.Spéth Veronika
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zagarics Lili
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zagarics Zétény
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany861.054785 m
68.Sziráki Kadosa Mihály
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Csiszár Levente Marcell
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Lacza Martin
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany860.976170 m
69.Korompay Boglárka
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Varga Kiara
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Lipka Zsófia
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany860.648533 m
70.Zalán Barna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zengő Ákos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Budai András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany859.748223 m
71.Le Vu Thanh
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dudás Ágoston
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany859.477233 m
72.Mihály Vera
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szentiványi-Nagy Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Karsay Diána
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany859.153424 m
73.Dénes Bora Ajsa
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Lili
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bárczi Angelina
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany859.046011 m
74.Etédi Fekete Bálint
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Farkas Botond
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Simon Péter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany858.833887 m
75.Steiner András
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Kristóf
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
-
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany858.795455 m
76.Ölvedi Villő
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Németh Júlia Fanni
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Kocsor Léna
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Arany857.914563 m
77.Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pethő Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Petrányi Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany857.554556 m
78.Varga Emőke
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marton Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőke Barnabás
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany857.547869 m
79.Lelkes-Sághy Bendegúz
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kovács Bálint
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Pataki András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany857.286130 m
80.Simon Zselyke
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Petróci Kíra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Halász Anna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany857.155526 m
81.Barabás Léna
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Molnár Zsófia
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Czifra Gergely
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany857.094422 m
82.Szabó Csongor Soma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kalácska Dóra Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bognár Barnabás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany856.837273 m
83.Umheiser Dóra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tombor Ágoston Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Gellér Lukács Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany856.826103 m
84.Dér Imola
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Kata
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Johanna
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany856.634849 m
85.Ács Marcell
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hildebrand Zalán
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kónya Gergő
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany856.123521 m
86.Arányi Dávid
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Csékei-Móricz Márton Vitéz
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Iacobut Ádám
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany855.895810 m
87.Drága Domonkos Bálint
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Kiss Márk Barnabás
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Major Bulcsú
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany855.857074 m
88.Berze Zita
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Veres Kamilla
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Puksa Luca
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany855.265730 m
89.Musbeh Szonja
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Dóra
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ács Regina
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany854.435214 m
90.Magyar Eszter
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kozma Eszter
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Menkó Anita
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Arany854.327739 m
91.Gergely Kitti
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Pásztor Lívia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Prokopecz Noémi
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany853.706980 m
92.Kulcsár Laura Mária
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kőrösmezei Csilla Flóra
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lackó Gréta
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany852.547660 m
93.Bácsi Balázs
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Csepeli János
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Kiss István
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Arany852.487317 m
94.Dóra Balázs
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Rada Illés
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Zólyomi Ármin
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Arany852.375082 m
95.Géczi Tamás
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Hoffmann Gergely
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Végvári Gergely
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Arany852.334793 m
96.Filó Csongor
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Takács Botond
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Varga Márton
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Arany852.084142 m
97.Vígh Máté
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Varga Sándor
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Magyar Mátyás
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany852.035559 m
98.Jelencsik Virág
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Kollár Virág
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Deszk Laura Szonja
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Arany851.904455 m
99.Fekete Ákos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ivántsy Dénes
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Szilágyi Mario
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany851.428294 m
100.Török Panka
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Márton Viktória
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Leskó Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany851.396477 m
101.Kovács Emese
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Majzik Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany851.016258 m
102.Pongor Medárd
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szabó Bence
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Rumó Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany850.929106 m
103.Szabó Márton András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabó Márton Nándor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany850.767172 m
104.Akantisz Nóra
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
6. osztály
Besenyi Dániel
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
6. osztály
Szécsényi Adél
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
5. osztály
Arany850.287360 m
105.Mohr Levente
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Madarász Marcell
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Lovas László
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany850.177051 m
106.Varga Merse Berzsián
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Kubik Botond
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Kovács Barnabás
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Arany850.167622 m
107.Mezei Bence
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Salamon Vince
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Földesi Botond
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Arany850.116018 m
108.Bernáth Csenge
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Huri Gergő
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Patócs-Rábe Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany850.076766 m
109.Soltész Péter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Molnár Kristóf
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Demény László
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Arany850.025805 m
110.Pataki Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Spreitzer-Burián Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Sásdi Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany849.957783 m
111.-
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kútvölgyi Ákos
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Miléna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany849.657296 m
112.Lesch Lili
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Takács Pálma
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bakonyvári Nóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany849.284272 m
113.Biró Boglárka
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Szentgyörgyi Léna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Márton Levente
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Arany849.234493 m
114.Kovács Kíra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Vágó Zsófia
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Tóth Lídia
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Arany849.056525 m
115.Diósi Lili
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Rezes Lili
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Tarján Klára
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Arany848.986209 m
116.Fölsz Eszter
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Jeges Péter
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Révész Alícia
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Arany848.936239 m
117.Malis Barnabás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Petrányi Máté
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Rigó Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany848.895592 m
118.Kolossa Márk
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Kolossa Máté
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Lőrincz Norman
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
5. osztály
Arany848.865954 m
119.Schauermann Léna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Buza Gergely
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Dombóvári Mirkó
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany848.744168 m
120.Tűz Benedek
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Nardai Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Nardai Bálint
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany848.748540 m
121.Somló Ádám
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Kalászi Marcell
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Fodor Vince
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Arany848.644782 m
122.Békési Bulcsú
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bús László Teodor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Hornyik Zsombor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Arany848.556303 m
123.Tóth-Bleicher Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Tokai Dóra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kapitány Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany848.518256 m
124.Kalincsák Gergely
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Szabó Lőrinc
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Olaj Mátyás
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Arany848.515380 m
125.Batta Vivien
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kökény Inez
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Sárkány Kiara
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany848.476245 m
126.Drabik Zsófia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Németh Kinga
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Fürst Johanna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany848.406339 m
127.Altorjai Roland Botond
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Veres Regina Sára
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Köntös Kristóf
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany848.355110 m
128.Zsifkov Ágnes
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Cseh Sarolta
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Lendvai Lili
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany848.284848 m
129.Nagyszegi Noémi
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Mezei Dorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Petrik Borostyán
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany848.186920 m
130.Hernádi Attila Kende
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Sásdi Ambrus
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany848.055531 m
131.Nagy Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Háda Bálint Csaba
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kovács Gábor Tibor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany848.015886 m
132.Zaránd Miklós
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Regőczi Zsófia
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Sipos borbála
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Arany847.815086 m
133.Görgényi Tóth Soma
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
5. osztály
Péter Tamara
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
5. osztály
Dulai Emese
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
5. osztály
Arany847.734579 m
134.Ipacs Attila Imre
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Patocskai Máté
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kondor Simon
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany847.686270 m
135.Molnár Nóra
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Papp Veronika
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Orsolya
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany847.645568 m
136.Kelecz Laura
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Molnár Bence Gábor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Molnár Luca Judit
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Arany847.435724 m
137.Bognár Mátyás
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Kürti Ákos
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Nagy Péter
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Arany847.346655 m
138.Palotai Attila
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Radosits Roland
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany847.104355 m
139.Rosza Erik
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth István
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szoukup Bertalan
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany847.076125 m
140.Solymosi Bence
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Jobbágy Mátyás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kőszegi Csanád
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany846.995759 m
141.Lang Benedek
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bardóczy Gergő Ákos
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Paulik Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany846.645375 m
142.Schmidt Janka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Jakucs-Herczeg Janka Bolda
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
nincs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany846.594543 m
143.Tapasztó Zsombor
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Lachmann Zsombor
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Majoros Márton
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Arany846.558183 m
144.Illés Lili
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tóth Sára
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Südi Hanna
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany846.345644 m
145.Ruska Patrik
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Barabás Ádám
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szoboloczky Hunor
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany846.176627 m
146.Vithalm Panna
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Dálnoky-Bart Sára
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Seres Kata
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Arany845.995109 m
147.Hajmann Helka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Lehel Bíborka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Alzein-Müller Fatima
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany845.955356 m
148.Bajusz Petra
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Csige Zsófia
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Szerencsi Ida
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Arany783.354518 m
149.Borszukovszky Hanna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Telegdy Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pápay Laura
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany780.933722 m
150.Mantz Márton
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szulyák Ábel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kósa Tamás
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany780.224835 m
151.Dudás Ákos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Vaszkó Kristóf
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Boros Endre
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany778.716797 m
152.Edvi Barbara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hegyi Réka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gergely Lilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany778.355466 m
153.Tóth Ákos
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kánvási Emil
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rubecz Bálint
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany776.314801 m
154.Gröller Máté
Let, Budapest
6. osztály
Szakmáry Botond
Let, Budapest
6. osztály
Barabás Máté
Let, Budapest
6. osztály
Arany776.164348 m
155.Monostori Janka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jaczkó Boglár
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Blanka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany775.743431 m
156.Kelemen Hunor
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
6. osztály
Kis Levente
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
6. osztály
Horgos Marcell
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
5. osztály
Arany774.837635 m
157.Török Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kékesi Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Pelikán Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany774.774030 m
158.Horváth Flóra
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Horváth Bálint
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Horváth Alíz
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Arany773.353865 m
159.Vásárhelyi Valéria
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sárközi Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Számadó Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany771.215523 m
160.Kilyén Tamás
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Tarjányi Csaba
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Hetyey Csanád
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany771.116599 m
161.Rábai György
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Slocock Dániel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Simányi Gergő
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany770.329200 m
162.Halász Kamilla
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Kovács Luca
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Simon Zita
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Arany767.713445 m
163.Boldizsár Levente
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Monory-Mész Mátyás
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Máthé Kristóf
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany766.543323 m
164.Nagy Kristóf
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Geszler János
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sándor Ádám
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany765.273741 m
165.Deák András
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Valér Miklós
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Bartha Dániel
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany764.837285 m
166.Farkas Nóra
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Berec Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lengyel Virág
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany764.556529 m
167.Várhegyi Zalán
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Katkó Gergő
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bolla Dániel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany763.035713 m
168.Szabó Levente
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Tóth László Ervin
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Lapos Milán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany762.985366 m
169.Skripecz Léna
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
5. osztály
Nikolaidisz Rita
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
5. osztály
Barna Mikolt
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
5. osztály
Arany761.417371 m
170.Deák Alica
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Happ Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Kiss Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany761.215292 m
171.Kapeller Tamás
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dinh Pham Vi
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hongmany Alex Bounmá
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany757.747381 m
172.Ambrus Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kelemen Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabados Benedek
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany757.034286 m
173.Lipcsei Péter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Liszkai Egon
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szénási Szilárd
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany755.814518 m
174.Horváth Sándor
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Budai Lóránd Andor
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Arany755.219400 m
175.Szojka Péter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kónya Krisztián
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bakondi Bercel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany754.803656 m
176.Gerzsó Dominik
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Hegedűs Olivér Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szlafkai Martin
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany754.766163 m
177.Tar Alexandra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Gémesi Rozi Abigél
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Barta Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany754.443656 m
178.Zábrák Dóra Inez
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Pintér Henrietta
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Gaszmann Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany754.375518 m
179.Bartha Zsófia
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Dobra Ilka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Bécsi Virág
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Arany753.714909 m
180.Szomjas Linda Krisztina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kecskés Gréta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany753.544558 m
181.Jen Lilla Laura
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Szabó Andrea
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Szabó Simon Szabolcs
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Arany753.075665 m
182.Harangi Viktória
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Nejedly Naomi
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
NINCS
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany752.335843 m
183.Kovács Tege
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Nyírő Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Balogh Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany751.723223 m
184.Makara Ábel Mór
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Deák Mátyás
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vitális Mátyás
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany751.673691 m
185.Izinger Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gergely András
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany751.596850 m
186.Miskolczi Noel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Pém Bence
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gál Krisztián
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany751.536046 m
187.Kompolti Petra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Szirányi Hanna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Torjay Zita
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany751.445074 m
188.Halász Barnabás
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Reibl Benjamin
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Berecz Dominik
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Arany751.398111 m
189.Bánffy Boróka
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ladányi Blanka
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Éhmann Anna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Arany749.985930 m
190.Ilyés Domonkos
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Króner Barnabás
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Berron Dániel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany749.446186 m
191.Ungár Sára Melinda
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Ungár Máté Vazul
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Hommer András
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Arany749.377439 m
192.Farkas Izabella
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Huszka Belián
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Medve Márkó
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany749.255922 m
193.Kiss Johanna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Sándor Maja
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Kis Magyari Anna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Arany749.204614 m
194.Tran Chi Cuong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nguyen Thanh Long
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kámán Bence
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany748.876054 m
195.Mezei Gabriella
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Béla Liliána
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kaizer Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Arany748.375320 m
196.Tari Borbála
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Magyari Kamilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
nincs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany748.113883 m
197.Schleicher-Nagy Míra Sára
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Simák Trillia Heléna
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
5. osztály
Saktilla Réka
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakgimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Arany747.693744 m
198.Bodocz Zétény
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Hevesi Máté
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Kelemen Gergely
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Arany747.567036 m
199.Petrányi Zsolt
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Racskó Réka
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Szekeres Gréta
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Arany747.155015 m
200.Székely Ádám
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Piószeghy Dominik
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Juhász Patrik
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany746.993802 m
201.Órai Míra
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Deák Blanka
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Tarjányi Sára
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Arany746.915901 m
202.Maradi Zsuzsanna Réka
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Reichenbach Rozina
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Zajti Csilla Noémi
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany746.757367 m
203.Fodor Janka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
6. osztály
Magyr Alma
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
6. osztály
Edelényi Anna
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
6. osztály
Arany746.706677 m
204.Karancsi Kitti
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Pallós Petra
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Banai Zsófia
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Arany746.696422 m
205.Kemenes Fanni
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Marsi Eszter
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Weisenburger Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Arany746.678250 m
206.Tóth Anna Erzsébet
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Dobos Hanna
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Fekete Csanád
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. kerület
5. osztály
Arany746.044161 m
207.Petrányi Márk
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Zelenák Olivér
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kucsik Roland
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst673.028862 m
208.Liu Zhuoran
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Anna
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zováth Botond
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst672.947518 m
209.Vándor Péter
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Forró Áron
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Mányoki Dániel
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst671.776595 m
210.Kecskédi Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Pásztor Zsombor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Major Kende Etre
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst671.315333 m
211.Bóta Zsigmond
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Mezei Bence Dániel
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Puskás Gergely
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst671.155011 m
212.Faragó Csanád
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Németh Áron
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Sreiner Pál Tamás
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst671.103415 m
213.Kolozsvári András
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Sándor Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Preininger-Hortobágyi Ádám Lajos
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst669.676250 m
214.Harrer Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mile Petra Hanna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fábián Emma
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst669.185003 m
215.Hermann Péter
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Klein Zalán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Czigli Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst668.785153 m
216.Válent Viktor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Török Csaba
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Papp Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Ezüst668.675997 m
217.Ráth Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szombathelyi Péter Ervin
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
nincs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst666.613958 m
218.Dömötör Bendegúz
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pálos Bence
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Görög Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst666.234550 m
219.Barna Boróka
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
5. osztály
Ficzek Lujza
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
5. osztály
Molnár Nóra
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
5. osztály
Ezüst666.042873 m
220.Kollár Katinka
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Illés Liza
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
-
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Ezüst665.563993 m
221.Hajnal Bálint
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Pállay József
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bara Dávid
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst663.574296 m
222.Cseppentő Richard
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Újfalusi Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bolla Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst663.074616 m
223.Thoroczkay Tímea
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szepesi Máté
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst662.745031 m
224.Polgári András
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Tokodi Szilárd
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Tóth Marcell
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst661.916800 m
225.Molnár Dénes
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Baksa Bulcsú
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nagy Botond
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst661.203355 m
226.Csáky Soma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Schubert Ádám
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
NINCS
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst661.173075 m
227.Horváth Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Urbanovszki Viktor
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Győrfi Benjamin
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst660.986472 m
228.Galuska-Tomsits Ádin
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Galvács Erik
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Csatári Áron
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst660.617054 m
229.Szerencsés Adrienn
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vinis Gergely
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Aham Noel
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst660.434384 m
230.Senye Janka
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Senye Marcell
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Csikány Lili Anna
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst660.057844 m
231.Brovinszki Márton
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Reicher Martin
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Patkó Márk
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst659.935729 m
232.Mlinkó Béla
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Sághy Balázs Boldizsár
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Hadházi Máté
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Ezüst659.564986 m
233.Suhajda Janka
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Serfel Janka
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Maris Dóra
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Ezüst659.364533 m
234.Németh Fanni
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Lehel Nóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Lénárd Hanna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Ezüst659.265204 m
235.Szabó Patrícia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kursinszky Bettina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lassú Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst658.585921 m
236.Bagi Henrik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Zelma
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tettinger Andrea
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst658.305023 m
237.Balogh-Tóth Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Végh Bence
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vincze Zerind
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst657.916272 m
238.Császár Laura
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Jakab Hanna
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Császár Vanda
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Ezüst657.905973 m
239.Molnár Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Sulcz Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kubinszki Leila
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst657.597146 m
240.Fehér Alexandra
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Marczisák Zénó
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Pocsai Brendon
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst657.296880 m
241.Balázs Dalma
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Széles Petra
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
-
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Ezüst657.217165 m
242.Werfalli Ádám
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bartha Benedek
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Turóczi Máté
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst657.118140 m
243.Pataki Levente
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Őri Márk
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Horváth Fanni
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst657.035222 m
244.Pecze Gergő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Kánvási-Tóth Eszter
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Kolmann Nadin
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst656.868087 m
245.Kaló Brigitta
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Orbán Flóra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Sápi Hanga
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Ezüst656.762721 m
246.Kári Jázmin
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kiss Kitti
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Harazin Beáta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst656.497560 m
247.Teveli Jakab
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Losó Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tasnádi Tamás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst656.434687 m
248.Nagy András Botond
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Schultz Tamás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Menus Mirkó
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst656.045026 m
249.Lingvay Blanka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Dudás Zelma
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Juhász Jázmin
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst656.025741 m
250.Perhács Lilla
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Benedek Léna
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Gregorich Johanna
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst655.754009 m
251.Kemenczei Anna
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Tordai Kíra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Ludvig Anett
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Ezüst654.934642 m
252.Veilinger Zsófia
Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Czender Dorina
Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Dianiska Bella
Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
6. osztály
Ezüst654.544953 m
253.Farkas Lilla
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Debreceni Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Tőzsér Hedvig
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst654.436221 m
254.Széwald Péter
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Bálint
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mitykó András
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst653.855691 m
255.Huszka Lili
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Fekete Lilla
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Kratkóczky Júlia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst653.614775 m
256.Király Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kiss Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst653.193629 m
257.Varga Luca Janka
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Kompolti Emma Petra
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Ruzsinszki Angelika
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Ezüst652.773406 m
258.Ámon Teodóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Puscedédu Asia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst652.626225 m
259.Vékony Zalán
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Shan Jia You
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Previák Richárd
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst652.306479 m
260.Egri Dorina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Fritz Hanna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kirschteuer Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst652.265927 m
261.Szabó Márk
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Sponga Máté
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Szabó Hubertusz
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Ezüst651.416490 m
262.Horváth Vendel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Sipos Bendegúz
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst650.864380 m
263.Kálmán Bálint
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske
5. osztály
Terék Sára
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske
6. osztály
Harsányi Kíra
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske
6. osztály
Ezüst650.465186 m
264.Lendvay Lilla
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Veronika
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vojth Izabella
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst650.387025 m
265.Lajtos Janka
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Kristóf
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Antos Noémi
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst650.256550 m
266.Jombik Eszter
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Erős Réka
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Balogh Borbála
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst650.206922 m
267.Mánya Virág
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Borszéki Kata
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Engel Dóra
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst650.127013 m
268.Csató Kata
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Hegyesi Borbála
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Káldy Pál
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst649.755727 m
269.Phan Viktor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
T. Kovács Ágnes
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csabai Anna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.725595 m
270.Lehel Boglárka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Hannus Krisztina
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Debreczeni Abigél
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Ezüst649.694950 m
271.Horlik Nimród
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Papp-Törek Nándor
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Tatár Márk
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst649.635233 m
272.Egri Ádám Levedi
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Garda-Farczádi Gellért
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rózsahegyi Zsolt
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.534517 m
273.Orosz-Máté Rudolf
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tran Ha Trang
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orosz-Máté Kristóf
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.354414 m
274.Gudella Ádám
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Németh Dániel
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kobela András
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst649.235980 m
275.Rácz Erik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Könczöl Tamás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Soós Gábor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst649.234985 m
276.Cséfai Tamás
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Cséfai Dániel
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fazekas Gergely
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst649.218150 m
277.Nyiri Hanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Mihály Borbála
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Nagy Ágnes
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
5. osztály
Ezüst649.194654 m
278.Rafael Orsolya
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Németi Anna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Kátai zita
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst649.134262 m
279.Szarka Dávid
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Sipos Barnabás
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Rózsahegyi Zétény
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst649.025639 m
280.Almási Lilla Anna
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Lili Anna
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ambrus Panna
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.835145 m
281.Bacsa Noémi
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Sajben Zsófi
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Sebők Tímea
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst648.825965 m
282.Bónis Katalin Emma
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Kató Enikő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Láng Zsófia
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Ezüst648.775117 m
283.Szemerkényi Dalma Jerne
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sándor Alexandra Csilla
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kertész Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.576737 m
284.Kiss Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mohai Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Koncz Benedek János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst648.344840 m
285.Kozák Jázmin
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Finna Janka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Füzesi Bori
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst648.184766 m
286.Kihári Zalán
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Hős Ádám
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Hős Adél
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst648.126758 m
287.Holczinger Ábel
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ding Xue Er
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Lilianna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst648.075514 m
288.Szántó Réka Anna
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Matúz Flóra
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Görgényi Antónia
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst648.075108 m
289.Horváth Emma
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Horváth Réka
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Markó - Varga Kitti
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst647.937836 m
290.László Kornél
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bíró Dávid
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bátai Zsombor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst647.784818 m
291.Fülöp János
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Krasznai Krisztián
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Miszlai Mira
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst647.696895 m
292.Váróczi Ákos
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csallok Noel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Liszicza Ábel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst647.637068 m
293.Kútvölgyi Orsolya
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Görbe Mária
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gutman Lili
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst647.334064 m
294.Laczó Nicolette
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csörgő Júlia Mária
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Werner Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst647.183949 m
295.Öveges Barnabás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Marosi Blanka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Vendégh Viktória
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst647.084219 m
296.Halász Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Tokai Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Csizmás Emma
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst646.606984 m
297.Batta Roland
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szűcs Ábel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
-
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst646.497535 m
298.Ungi Borbála Bolda
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zsom Kinga
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Keve
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst646.355373 m
299.Kovács Vivien
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bende Zsófia Gréta
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bodó Anikó
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst646.294855 m
300.Kovács Márk
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Hencz Áron
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Alman Tamás
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst646.085910 m
301.Mártonffy Sára
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Baricz Luca
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Berekméri Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Ezüst646.056655 m
302.Bazsó György Gergely
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium, Érd
6. osztály
Kovács Gergő
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium, Érd
6. osztály
Csaplár Gellért Antal
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium, Érd
6. osztály
Ezüst533.742843 m
303.Dávid Szonja
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Kovács Kitti
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Balogh Nikolett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst524.813449 m
304.Horváth Máté
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Harmatha Csoma
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bálint-Pallaghy Bulcsú
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst524.013866 m
305.Nagy Gábor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Hegyi Martin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Skorván Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst519.975080 m
306.Balogh Enikő
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Dalma
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth - Kozák Fanni
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst518.803572 m
307.Kiss Gergő
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Rácz-Nagy Balázs
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Koller Krisztián
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Ezüst517.793670 m
308.Szabó Sára
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola), Üröm
5. osztály
Csörgő Borka
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola), Üröm
5. osztály
Tóth Emma
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola), Üröm
5. osztály
Ezüst517.563144 m
309.Topp Viktor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Herczeg Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst516.523089 m
310.Debreczeni Melinda
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Nagy Luca Georgina
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Várhidi Sára
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Ezüst512.674394 m
311.Bencsok Brigitta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Müller Nóra
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Tunkel Mikolt Judit
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst512.094366 m
312.Benkeházi Bence
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Hegedűs Krisztián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Marossy Martin
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Ezüst511.713716 m
313.Borhy Dániel
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Kabai Balázs
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
-
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Ezüst507.885225 m
314.Kiss Hanga
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Varga Réka
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Németh Benett
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
6. osztály
Ezüst507.393484 m
315.Baka Csanád Jenő
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Szabó Máté
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Hommer István
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
6. osztály
Ezüst504.343783 m
316.Sáfár Milán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Berecz Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Miskolczi Levente
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Ezüst503.383899 m
317.Tóth Patrik
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Nagy Roland
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Huszka Balázs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst500.234934 m
318.Kajner Gyöngyvirág
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Landi Tímea
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Marosi Lilla
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst500.006605 m
319.Nagy Flóra Éva
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Gulyás Panna
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Varga Zója
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Ezüst500.005307 m
320.Ludvig Zoltán
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Dudaszeg Dávid Viktor
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Boda Martin
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Ezüst500.005255 m
321.Lőrincz Petra
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orlay Zselyke
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Vivien
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.005474 m
322.Bali Fruzsina
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Brinzik Boglárka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Csintalan Réka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Ezüst500.004789 m
323.Tányéros Dávid
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kántor Adorján
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kelemen Konrád
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst500.006922 m
324.Kelemen Perpétua
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kiss Lara
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Vincze Júlia
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst500.007423 m
325.Andrási Ajsa
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Kincses Karina Viktória
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Kincses Kiara Brigitta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst500.005575 m
326.Bénik Márton
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Laluska Levente Tamás
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Szentkuti András
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst500.005056 m
327.Hohner Balázs
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Nagy Flóra Zoé
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
-
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst500.004461 m
328.Bagotai Viola
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Serwanis Naida
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kelényi Maja
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.006635 m
329.Horváth Patrik
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Csörgöl Máté
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Jármy Botond
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst500.004662 m
330.Horváth Gergely
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Járfás Csongor
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ifjú Anna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst500.005773 m
331.Koenig Huba
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
László Bence
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Rónay Gáspár
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst500.006138 m
332.Orosz Márk
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Praszler Dávid
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kontra Dávid
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst500.005039 m
333.Hannos Kitti
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Boncza Kinga
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
-
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst500.004779 m
334.Gazdag Luca
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Koncz Villő
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Bécsi Simon
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst500.004405 m
335.Kordás Déva
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Koncz Laura
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
-
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst500.004084 m
336.Váraljai-Nemes Szófia
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Horváth Zétény
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szabolcsi Ádám
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst500.004878 m
337.Buda Brigitta
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Kiss Bíborka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Váczi Emma Teodóra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Ezüst500.004609 m
338.Tyivorán Bence
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Dávid
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dul Bence
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.007937 m
339.Gecse Annamária
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bolgár Dorka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vörös Eszter
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.005307 m
340.Osváth Szonja
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Blanka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Veszprémi Réka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.006216 m
341.Czékus Miklós Boldizsár
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Susán Dániel József
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Vincellér Dávid János
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst500.007216 m
342.Csallóközi Vilmos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Horváth Balázs Zoltán
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ambrus Péter
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Ezüst500.005870 m
343.Jász Tamara
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Orbán Regina
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Fehér Brigitta Viktória
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Ezüst500.005727 m
344.Érsek Bálint
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Kissik Márton
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Petrovics László Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Ezüst500.007383 m
345.László Márk
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Nagy Bulcsú Keve
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Vámos Kornék István
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
6. osztály
Ezüst500.005457 m
346.Dinnyés Hanna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Spaczér Flóra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Taschner Flóra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst500.005181 m
347.Szabados Lili
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Hazai Tamara
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Adamcsik Fruzsina
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst500.006395 m
348.Krajcz László
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Máté
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Bence
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.004717 m
349.Bernáth Kamilla
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Lipóczki Janka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Demeter Panna
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst500.004337 m
350.Nguyen Minh Hieu
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nguyen The Nghia
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pálfi Kristóf
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.005586 m
351.Oláh Bernadett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Jakó Eszter
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Lóczi-Balog Zsófia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst500.004916 m
352.Győrffy Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Molnár Zoltán Zétény
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Keresztes Boldizsár
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Ezüst500.005692 m
353.Patócs Botond
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szokolyai Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balogh Ádám
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst500.004779 m
354.Schrödl Farkas
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csépai András
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Haraszti Bulcsú
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.006342 m
355.Oláh Petra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Kaszás Anita
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Király Jázmin
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Ezüst500.003606 m
356.Bánó Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Pintér Vince
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Puhl Bertalan
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Ezüst500.005875 m
357.Reinholcz Anna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Reinholcz Flóra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Teiter Lili
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst500.004455 m
358.H Kiss Ruben
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Szabó Balázs Gergő
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Somogyi Gergely Bende
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
Ezüst500.005120 m
359.Vigh Roland Árpád
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Széplaki-Trungel Áron
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Grósz Botond
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. kerület
5. osztály
Ezüst500.006444 m
360.Horváth Zsófia
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Szűts Lea Szófia
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Pásztor Kata Napsugár
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. kerület
6. osztály
Ezüst500.005020 m
361.Kresák Luca
Palotási Általános Iskola, Palotás
5. osztály
Sebők Dávid
Palotási Általános Iskola, Palotás
5. osztály
Szegedi Kitti
Palotási Általános Iskola, Palotás
5. osztály
Ezüst500.005150 m
362.Szlezák Kitti
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Székely Márta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Feng Jinglei
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst500.006925 m
363.Pásztor Panna
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Nemes Kata
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Fekete Janka
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
6. osztály
Ezüst500.004612 m
364.Faldina-Sponga Kincső
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bukodi Antónia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Móricz Lilla Iringó
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst500.005906 m
365.Kázsmér Domonkos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Vágány Viktor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Mráz Attila
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst500.007770 m
366.Miták Milán
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kis Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Borbás Márton
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst500.004846 m
367.Goda Boglárka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Bartus Boglárka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Fehér Luca
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Ezüst500.004698 m
368.Pataki Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Dorottya
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Temesvári Levente
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.005331 m
369.Kerekes Melissza
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ritter Alexandra
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Kovács Dorka
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ezüst500.006185 m
370.Dao Tamás
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dang Quoe Anh
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hou Xuchen
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.005605 m
371.Kiss Lajos Anna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rubinstein Nikolett Lara
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
T. Kovács Barnabás
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.006232 m
372.Orere Bence
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kaszás Gábor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gödri Attila
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.004814 m
373.Keszthelyi András
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola), Üröm
5. osztály
Koncz Mihály
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola), Üröm
5. osztály
Sajerli Botond
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola), Üröm
5. osztály
Ezüst500.004435 m
374.Antal Gergely
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ecseri Gábor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Szamosvölgyi Előd
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst500.006320 m
375.Kiss Csenge
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Banos Panna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Nagy Fanni
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst500.005095 m
376.Dutkay Dorka
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
6. osztály
Göbölyös Boróka
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
6. osztály
Farkas Tünde
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
6. osztály
Ezüst500.004612 m
377.Martinkó Ádám
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Tarr Kamilla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Nyári Boglárka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst500.005288 m
378.Friedrich Nikolett
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Maródi Petra Tímea
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Payer Zita
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Ezüst500.005943 m
379.Budai Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Juhász Levente
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Nyulász Viktória
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst500.005116 m
380.Bába Huba
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Magyari Péter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tarkó Zétény
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst500.007318 m
381.Harmati Arlen
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Sereglei Lola
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Berkes Leila
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst500.006381 m
382.Szajkovics Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Páli Barnabás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst500.005497 m
383.Bali Levente
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ignácz Balázs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst500.006220 m
384.Kossuth Mária Magdolna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szigeti Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Fruzsina Dorka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz471.142464 m
385.Czudar Fanni
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Molnár Csaba
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Varga Noémi
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Bronz468.702297 m
386.Nemoda Rajmund
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Balla Tamás
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Rózsa Hunor
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz462.212476 m
387.Fehérváry Blanka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó Flóra
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Oláh Luca
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz426.693726 m
388.Devecsery-Patay Dóra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Kovács Vera
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Bábás Zita
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Bronz420.894755 m
389.Fábián Szofi
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Haász Péter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Mészáros Dorka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz420.614282 m
390.Nagy Koppány
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bursits Máté
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vágó Kristóf
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz418.575287 m
391.Földi Gergő
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Nagy Bálint
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ollé Benjamin
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz416.423345 m
392.Molnár Réka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Tóth Rebeka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Vincze Boglárka
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz414.824606 m
393.Novák Emma
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Novák Hanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Policsányi Nóra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz403.194491 m
394.Barna Krisztina
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó- Fehér Zselyke
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Romháti Júlianna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz402.855487 m
395.Gál Laura
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Somogyi Adrienn
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Pop Róza
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Bronz402.523214 m
396.Bálint Barbara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szász Mirtill
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Janusch Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz400.574860 m
397.Kis Zsolt
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
El-Kordi Ahmed
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Nagy Miklós
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Bronz400.005375 m
398.Antal Ábris
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Gyovai Gergő
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Lévay Tuzson
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Bronz400.009144 m
399.Sipos Lili
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Hankó Gréta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
nincs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bronz400.004289 m
400.Csuka Anna
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Zoljánszki Róza
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Vogel Viktória Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz400.006165 m
401.Katona Mátyás Bendegúz
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Adrienn
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balogh Márton András
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.004546 m
402.Kálmán Kristóf
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Csikós Bence
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Erdei Janó
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz400.005180 m
403.Kovács Dés
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Báder Miklós
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Báncs András
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz400.005924 m
404.Móricz Melinda
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Oláh Viktória Franciska
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Pozsonyi Odett
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz400.006198 m
405.Bereczki-Kiss Kitti
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Gegesy Zsófia
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Tallér Vilma
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
6. osztály
Bronz400.005666 m
406.Török-Major Míra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Híves Nóra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Magyar Laura
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz400.004560 m
407.Czakó Dóra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kollarics Dorka
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Valkai Petra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz400.006224 m
408.Lukasik Natasa
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Skrach Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bokor Szilárd
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz400.004127 m
409.Hidvéghi Júlia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vankó Lilla
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tordy-Teszársz Boriska
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.005327 m
410.György Tamás
Palotási Általános Iskola, Palotás
6. osztály
Szaniszló Bíbor
Palotási Általános Iskola, Palotás
6. osztály
Dancs Benjamin
Palotási Általános Iskola, Palotás
6. osztály
Bronz400.006424 m
411.Hornyák Blanka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ujlaki Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bronz400.006360 m
412.Janik Tamás
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Kovács Gergő
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Nagy-Tóth Levente
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Bronz400.006019 m
413.Ficzere Noémi
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Sümegi Anna
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Budai Emese
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz400.005227 m
414.Nehéz Dorka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csető Csilla
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Han Xu Ya
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz400.006983 m
415.Kulcsár-Elek Kincső
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Temesi Flóra
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Varga Zita Zsófia
Esztergomi József Attila Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz400.005650 m
416.Tóbiás Olivér
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Vörös Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Vaszócsik Levente
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz400.004762 m
417.Kálmán Zsombor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Tóth Barnabás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Vajkovics Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz400.004803 m
418.Farkas András Botond
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Gácsi Gergő
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Hegyesi Marcell
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Bronz365.031500 m
419.Ibolya Gréta
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Ibolya Nóra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Perczel Adrienn
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz358.993331 m
420.Bereczki Alexandra
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Lakits Zsófia
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Soltész-Nagy Zsófia
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Bronz352.412033 m
421.Bukovinszki Gergő
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nagy Ákos
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
-
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz350.143310 m
422.Pintér Milán
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Sárközi Gergő
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Szőcs Attila
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Bronz333.364156 m
423.Alberti Petra
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Hlatki Boglárka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Palkó Janka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Bronz332.062851 m
424.Natkay Levente
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiss Zsombor Bálint
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sztaniszláv Viktor
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz327.793249 m
425.Bernscherer Anna Barbara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Csiszárik Viktor Szabolcs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bronz326.172856 m
426.Fodor Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Tóth Áron
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Kántor Áron
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz325.563506 m
427.Libor Dominika Málna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Tímár Diána
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Király Marcell
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz321.183207 m
428.Magda Zsófia
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Pajor Vivien
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szita Flóra
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz319.913972 m
429.Merczell Tamás
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nyerki Marcell
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Uhrin Péter
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz313.974126 m
430.Barcsik János
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
László Máté
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Zsíros Attila
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
6. osztály
Bronz313.792420 m
431.Rácz Botond Ákos
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mészáros Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Keve
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz312.463969 m
432.Van Bochove Ármin
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Nagy Gergely
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Angyal-Dolejsi Zoé
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bronz311.755037 m
433.Nikolin Márk
Budapest School P10, Budapest
5. osztály
Németh Dániel
Budapest School P10, Budapest
5. osztály
Fazekas Márton
Budapest School P10, Budapest
6. osztály
Bronz309.933374 m
434.Angyal Dániel
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Toldi Gréta
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Turiák Imola Boróka
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz307.605107 m
435.Kovács Boróka Sára
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szarvasi Kincső
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Simon Anna Kata
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz307.024272 m
436.Horváth-Tingold Réka
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Farkas Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Berencsi Bence
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz307.004551 m
437.Molnár Boglárka
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Takács Emma
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Kássa Máté
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bronz304.725282 m
438.Szvoren Tibor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Berki Richárd
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Nincs
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Bronz304.234029 m
439.Székely Csenge
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bagyura Kinga
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Laura
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz303.904476 m
440.Kincses Lili
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dobos-Kovács Anna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Shan Wenxin Esther
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz302.964719 m
441.Dugasz Dominika Bianka
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
MellárPetra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Gál Maja
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bronz300.004706 m
442.Récsi Richárd István
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Martosi László
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Benedek Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bronz300.004618 m
443.Bauer Dénes
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szilágyi Keve
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hoang Dinh Manh Cuong
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.005881 m
444.Nagy Luca Anna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dudás Eszter
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Veres Fanni
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.004369 m
445.Sipos Szonja
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Endrődy Liza
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hoang Thi Minh Trang
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.005242 m
446.Németh Attila
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Komlós Márk
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pados Botond
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.004683 m
447.Szabó Álmos
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Cseresznyés Áron
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Hodozsó Gabriella
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz300.005593 m
448.Kraszna Martin
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szabó Tamás
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Horváth Máté
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz300.005688 m
449.Erdélyi Réka
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Pusztai Dóra
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kovács Ferenc
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bronz300.005434 m
450.Olter Kíra
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Gaál Lili Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Jánosi Zalán Máté
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Bronz300.006030 m
451.Bede Richárd Márk
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Martonosi Gergő
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szörényi Csaba
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.006383 m
452.Marsi Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szobácsi Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nyári Lili
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz300.005047 m
453.Marton Kinga
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Szöllősi Zoé
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Némedi Viktória
Lisznyai Utcai Általános Iskola, Budapest I. kerület
5. osztály
Bronz300.004785 m
454.Héjja Maja
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Zsolnai Natasa
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Lakatos Anna
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
5. osztály
Bronz300.007114 m
455.Jusztin Kevin
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Matuska Luca
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sugár Csillag
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz300.006030 m
456.Hunyadi Rebeka Sára
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szűcsi Lilla
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.005814 m
457.Laja Gábor
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Talapka Bercel
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Szehofner Anna
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz265.181633 m
458.Varga Viola
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Kuchár Emese
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Potháczki Emese
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz257.701753 m
459.Jassó Ábrahám
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ilkaházi Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
NINCS
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz238.293106 m
460.Centeri Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szarka Boglárka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ruzsinszki Bernadett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz232.803483 m
461.Nagy Lilla
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Kalapos Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Sleisz Dorisz
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz231.982957 m
462.Sáfrán Balázs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Kerekes Vedrán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Tímár Olivér
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Bronz217.983431 m
463.Farkas Bianka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tran Huong Linh
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz216.122800 m
464.Fehér Alíz
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Molnár Dorottya
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Ökrös Édua
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
6. osztály
Bronz210.743851 m
465.Márkus Bendegúz
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Desbordes-Korcsev Brúnó
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz200.004506 m
466.Gorisevszki Nikolett
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Benyó Bertold
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Balogh Márton
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Bronz200.003703 m
468.Máthé-Barabássy Ábel Zete
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Forgó Vince
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Balogh Dávid
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
195.79328 m
469.Kárpáti Álmos
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Mészáros Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
Matusek Attila
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
6. osztály
186.64702 m
470.Dóra Cecília
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Oszvald Lilla
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lakatos Anna Flóra
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
143.413274 m
471.Szeles Fanni
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gáspár Benedek
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bánkuti Emma
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
134.382522 m
472.Mertlik Emese
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Marosvölgyi Zsófia
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
Bratek Bianka
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
5. osztály
132.482664 m
473.Bacsa Nándor
Palotási Általános Iskola, Palotás
6. osztály
Valent Viktor Patrik
Palotási Általános Iskola, Palotás
6. osztály
Valus Dávid
Palotási Általános Iskola, Palotás
6. osztály
126.103624 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nguyen Dániel Cuong
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1064.136519 m
2.Klár Ráchel
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dudla Szilvia Boglárka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Véró Fanni Vivien
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany1055.263014 m
3.Budai Csanád
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Palásthy András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Varvasovszky Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1051.277736 m
4.Gombár Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szontagh Bence
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1050.666495 m
5.Kocsis Barnabás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szittya András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Terei András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1050.517206 m
6.Varró Aliz Atina
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szakáll Réka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fogarasi Laura
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1050.266357 m
7.Szalontai Júlia
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Jánoska_Nagy Dusán
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Chen Yi Wei Eszter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany1049.117097 m
8.Takács Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mihályi Hunor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bodgál Ágoston
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1047.086363 m
9.Apor Levente
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Boda Máté
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Tóth Dániel
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany960.986181 m
10.Boda Zita
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Fogarasi Anna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Mészáros Nóra
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Arany960.777967 m
11.Dianovszky Zalán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hadházi-Borsos Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mózer János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany960.318736 m
12.-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fodor Hédi
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bartos Laura
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany960.194744 m
13.Bui Kevin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vághy Lőrinc
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Várszegi Vince
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany959.286724 m
14.Leveles-Barta Zsuzsanna
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Tohai Emma
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Vándor Karina
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany959.199275 m
15.Csatári Laura
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Keszthelyi Hedvig
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Vörös Vivien
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Arany959.098743 m
16.Egyed Balázs
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Hegymegi Ákos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Majoros Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Arany959.055218 m
17.Barta Bence
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Éliás Júlia
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Varga Koppány
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
8. osztály
Arany958.677635 m
18.Gromon Eszter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Osztheimer Lujza
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Szekeres Fanni
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Arany957.976428 m
19.Laza Bernát
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Nemes Bulcsú
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
-
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Arany957.938814 m
20.Thuma Emese
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Orbán Lilla
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Domokos Dalma
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Arany957.807695 m
21.Tarsoly Anna
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
8. osztály
Rácz Kata
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
8. osztály
Rácz Csepke
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
6. osztály
Arany957.656098 m
22.Elek Bendegúz
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kalán Benjamin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zun Kolos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany957.4010593 m
23.Zsembery András
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Borbély Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Győző Gergő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Arany957.179611 m
24.Sulyok Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dajka Lili
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dobszay Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany956.359687 m
25.Molnár Milán
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Wolf Dávid
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Molnár Ilián
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Arany956.326817 m
26.Sólyom Emma Júlia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Sólyom Sára Franciska
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Winkler Ivett
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany956.146867 m
27.Jánosi Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Várkonyi Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bírócsák Marcell
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany956.1111552 m
28.Harsányi Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Tóth Benjámin
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Volford Levente
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Arany956.0812530 m
29.Miskolczi Zalán
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Seres Péter
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pham Kim Nap
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany956.019419 m
30.Asztalán Ákos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Győrfi Ádám
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kecskés Tamás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.816077 m
31.Balogh András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fuisz Gergő
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szűcs Bálint
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.766924 m
32.Baranyai Dorka
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Máth Boldizsár
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nyilas Domonkos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.726857 m
33.Tőkés Lili
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mindler Anna Lilla
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Volford Anna
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.657748 m
34.Vass Eszter
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Papp Lea
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Konkolyi Brigitta
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.617542 m
35.Barna Ábel Jonatán
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Marosi Gergő
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nguyen Hoang Duong
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.437963 m
36.Ámon András
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Espasa Ramon Albert
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Valkó Kristóf
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Arany955.376530 m
37.Pongrácz Tibor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Giba Előd
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rósa Gábor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany955.067401 m
38.Gyenge Zsófia
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jurcza Zsófia
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tárnoki Enikő
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany955.006956 m
39.Gálos Levente György
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Pomaházi Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Schmidt Máté Ferenc
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany954.675992 m
40.Nagy-Nyika Tamara
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Németh Áron
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Rimay Dóra
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Arany954.565445 m
41.Talabos Gergő
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mészáros Máté
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Barta György
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany954.325855 m
42.Hudák Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Terman Gréta
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Fehér-Kaplár Zsófia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany954.186508 m
43.Nagy László Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest XIV. kerület
8. osztály
Vadász Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Takács Márton Károly
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany953.854581 m
44.Ruff József
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Molnár Blanka
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Schneider Nóra
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Arany953.815057 m
45.Pataki András Zsolt
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Herbély Barna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Győri Attila
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany953.748109 m
46.Tordai Sándor
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Földesi Zsombor Csaba
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Itzelberger Pál
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany953.675971 m
47.Mók Levente
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Németh Zétény
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Szigeti Ferenc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany953.648797 m
48.Varga Henrietta
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Julow-Rókus Luca
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Bodnár Lili
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Arany953.526684 m
49.Balog Lili
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Erdős Anna Sára
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
7. osztály
Takács Janka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Arany953.484969 m
50.Gavlik Anna Lilla
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Grábics Anna Karola
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Schneider Petra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany953.305247 m
51.Mészáros Dorottya
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
8. osztály
Epres Júlia
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
8. osztály
Lévay Zétény
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Arany953.268894 m
52.Szabó Róza
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bisztay Flóra
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Salamin Emese
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany953.235579 m
53.Kiss Márton
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mesterházy Barnabás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szegedi Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany952.885274 m
54.Jánoska Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kele-Jókuthy János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kepes Máté
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany952.666544 m
55.Magyar Milla
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
7. osztály
Sánta Balázs
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
7. osztály
Tornyos Veronika
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
7. osztály
Arany952.596166 m
56.Bődi Hanna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Erdős Fanni Zsófia
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rózsár Petra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany951.577084 m
57.Rédey Zsuzsanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Portkó Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Széles Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany951.274482 m
58.Kovács Domonkos
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kun Norbert
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Mehlhoffer Tivadar
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Arany951.225539 m
59.Deák Luca
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Erős Lilla
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Jombik Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Arany951.1610704 m
60.Kaltenecker Balázs Bence
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Beke Marcell
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Fekete Dávid
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Arany951.096470 m
61.Vida Lilla
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Payer Fanni
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany950.468375 m
62.Rácz Zsófi
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mihályvári-Farkas Niki
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bessenczi Nóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany950.377987 m
63.Bukta Gergely
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pászti Csanád
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Holper Máté
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany950.278984 m
64.Dubis Botond
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Püspök Milán
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Pauwlik Bella Lujza
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Arany950.026546 m
65.Miles Seán Daniel
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dsupin Gergő Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Stuchly Gábor Ferenc
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany949.987813 m
66.Kuposi András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csuhai Miklós
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jakab Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany949.947337 m
67.Falucskai András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss Lázár
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Milán
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany949.926672 m
68.Csapi Zsombor
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Farkas Zoltán
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Hégely Ábel
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Arany949.797718 m
69.Görhes Dominik Kevin
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola, Szigethalom
8. osztály
Várhegyi Zsuzsanna
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola, Szigethalom
8. osztály
Ficzere István
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola, Szigethalom
8. osztály
Arany949.727908 m
70.Le Hai Yen
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Lehel Fanni Anna
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Kovács Dorka Éva
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Arany949.4610248 m
71.Agócs gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Illés Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Lengyel Lídia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany949.045883 m
72.Halász Mátyás
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Hodozsó Balázs
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Purcsel Botond
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Arany948.898196 m
73.Kemenczés Dóra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Fazekas Leila Karina
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bartus Liliána
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Arany948.855714 m
74.Solymosi Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Márton András Gyula
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kossuth Mihály
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany948.436631 m
75.Kolossváry Csenge
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rózsás Anita
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany948.387388 m
76.Mótyán Katalin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Kővári Botond
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Szűcs Alex István
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Arany948.326446 m
77.Farkas Bence
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Horváth Hunor
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Hajós Balázs
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
8. osztály
Arany948.157925 m
78.Hikisch Dániel András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Schilling Zoltán Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Urbán Ádám Dominik
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany947.795953 m
79.Haas Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bejczi-Kovács Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Portkó Ágnes
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany947.497413 m
80.Vizkeleti Márton
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
8. osztály
Virág Anna
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
8. osztály
Langó László
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. kerület
8. osztály
Arany946.805499 m
81.Kosik Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Pettner Dávid
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szűcs Zsolt István
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Arany946.738259 m
82.Hullán Bori
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Simon Emma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Velich Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany946.705656 m
83.Gágriel Zoltán
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
-
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Madár Gergely
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Arany946.598898 m
84.Árokszállási Tamás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Wintsche Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Banna Benjámin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany946.4713222 m
85.Apáti Gyöngyvér
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
László Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Semetka Gréta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Arany946.458087 m
86.Bogdány Kende
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kókai Milán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Soós Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany946.072955 m
87.Mráz Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Szegedi Botond Miksa
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Arany945.957334 m
88.Kőröshegyi Emese
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Molnár Zsófia
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Mirabella
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany945.929429 m
89.Angyal Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Zsombor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pál Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany945.905313 m
90.Bozó Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Márkus Liza
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Márton Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Arany860.255896 m
91.Csóka Barnabás
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Prauda Zsombor
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Simon Szabolcs
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Arany859.436599 m
92.Baráth Vilmos
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Kárpáti Kornál
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Sas Domán
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Arany859.376470 m
93.-
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Lázár Csenge
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Bartyik Zsuzsánna
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Arany858.866175 m
94.Varga Gergő
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Baré Botond
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Kuris Piroska
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Arany858.689823 m
95.Varga-Labóczki Vazul
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Mihály Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany858.549037 m
96.Recski Sára
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Mészáros Eszter
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Géczi Boglárka
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Arany858.477244 m
97.Argay Zsófia
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szabó Jázmin
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szarvas Lelle
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany858.246177 m
98.Fábián Roland
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Sótonyi Bálint
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Sziklai Milán
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Arany857.9610341 m
99.Gubinyi Kiara Anna
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
8. osztály
Makula Zoltán
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
8. osztály
Filipszki Anna
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
8. osztály
Arany857.857790 m
100.Papp Botond
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
7. osztály
Hoffmann Bence
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
7. osztály
Czakó Máté
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
7. osztály
Arany857.548484 m
101.Portik Boglárka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bóta Dóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Horváth Laura
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Arany857.517851 m
102.Dala Gergely
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Lindák Levente
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Tóth Bálint
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Arany857.465958 m
103.Lipták Fanni
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Puporka Bertalan
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Nagy Boglárka
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
8. osztály
Arany857.455443 m
104.Kállay Erzsébet
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Tarjányi Luca
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ódor Erik
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Arany856.666217 m
105.Vizi Henrietta
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Spaczér Lili
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Szikora Bettina
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Arany854.603887 m
106.Hajdu Noémi
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Maszlay Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Virág Hortenzia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Arany854.543386 m
107.Kovács Viktor
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Eisler Dániel
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
-
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Arany854.455954 m
108.Takács Botond
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Komáromi Mátyás
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nikli Milán
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany854.374384 m
109.Szarka Dorottya
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Kis-Szölgyémi Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Závorszki Ipoly
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Arany854.357969 m
110.Zappe Lujza
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Darmay Linda
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Fodor Lilla
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany854.294756 m
111.Balogh Hanna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Juhász-Nagy Ernesztína
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Halász Panna
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Arany854.278938 m
112.Besenyői-Szabó Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Tompos Laura
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Varga Robertina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany853.905549 m
113.Oldal Júlia
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
7. osztály
Simon Eszter
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
8. osztály
Kelemen Huba
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola, Nagykáta
8. osztály
Arany853.8311300 m
114.Büki Szonja
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Madarász Boglárka
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Tóth Lea
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Arany853.524038 m
115.Benyó Andor
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
7. osztály
Török Bence
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
7. osztály
Szabó Mihály Bence
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
7. osztály
Arany852.188511 m
116.Béres Boróka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Halász Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Csapodi Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany851.766002 m
117.Szirmay Bettina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gábor Kiara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tóth Lilian
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany851.143826 m
118.Cerf Fanni
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dudás Sára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kiss Virág
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany850.875327 m
119.Bakró Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Balogh Vince
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany850.205860 m
120.Báder Zsófia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Andrási Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Lipták-Fego Ramirez Santiago
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany850.018199 m
121.Péger Laura
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Esze Balázs
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Boldizsár
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany849.789421 m
122.Ambrus Anna Alexandra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Koltai Laura Petra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Végh Erika
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany849.465802 m
123.Kaiser Ádám
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Kovács Barnabás
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Kovács Csongor
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany848.968433 m
124.Rózsahegyi Dorina
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
8. osztály
Gubis Georgina Mária
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
8. osztály
Nedeczey-Ruzsák Dorina
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, Vecsés
8. osztály
Arany848.606040 m
125.Pék Máté
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Hintalan Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Schwartz Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Arany848.066661 m
126.Szentes Réka
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Papp András
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dombora Árpád
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany847.914945 m
127.Tamás Máté István
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bartha Sólyom Koppány
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Mihály Zalán Antal
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Arany847.896666 m
128.Dobay Márton
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Láng Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Ungi Bálint
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Arany846.986830 m
129.Nagy Zorka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Mohamed Amina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Samayoa Carolina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Arany846.954770 m
130.Sebestyén Róbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Sebestyén Norbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Kovács-Horváth Gergő
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Arany846.924208 m
131.Tomoga Mátyás
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
7. osztály
Kiss Anna Sára
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
7. osztály
Molnár Attila
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
7. osztály
Arany846.729166 m
132.Csengery Gyöngy
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Varga-Tóth Zsófia
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Lupp Adrienn
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Arany846.086569 m
133.Kiss Gergely
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Áncsán Krisztián
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Mihály Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Arany846.048008 m
134.Kovács Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Botos Dávid
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Vajvoda Réka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Arany846.017964 m
135.Fancsali Gréta Borbála
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss Kata
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany845.806025 m
136.Bilicska Emma
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Földes Luca
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Lajtos Bence György
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. kerület
7. osztály
Arany777.686812 m
137.Skirpecz Bertalan
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Balogh Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Jeney Örs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany770.897180 m
138.Kálmán Angéla Eszter
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Incze Adél Ildikó
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Béndek Máté
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Arany769.065530 m
139.Susán Lőrinc
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Szigeti Huba
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Tégi Gergő
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Arany765.119217 m
140.Bogdán Tamás Joachim
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Gyurcsik Dániel
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Szabó Mátyás Sándor
Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája, Vámosmikola
8. osztály
Arany764.215261 m
141.Horváth Mihály
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Máté Marcell
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany764.086480 m
142.Gelencsér Márton
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kober Ildikó
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Vasadi Vendel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Arany763.474238 m
143.Rehovics Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Páldi Petra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Tertsch Dóra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Arany762.986693 m
144.Barta Álmos
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Somodi Péter
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Boros Zsombor
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany762.188384 m
145.Kurityák Dániel
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pintér Sára
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szálka Beatrix
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany759.514359 m
146.Orbán Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Gattyán Attila
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Laczkó Zsolt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Arany758.214443 m
147.Horváth Petra
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Horváth Henriett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Komenda Violett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Arany758.144443 m
148.Boodhoo Matéo
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tehenes Márk
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Máté Simon
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany757.449423 m
149.Papakosztandi Anna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Zsófia
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Stéger Kata
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany754.447364 m
150.Indig Fanni
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Veszelka Tamás
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Belényesi Dóra
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Arany754.394810 m
151.Permizsák Dóra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Revnák Dorina
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Barkó Barbara
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Arany754.324731 m
152.Sárközy Levente
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Olláry Vilmos
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Kovács Aurél
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Arany752.355696 m
153.Ujvári Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
László Lilien
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Kozma Hanna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Arany752.015985 m
154.Kálmán Bálint
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Kovács Áron Benedek
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Szebedy Ádám
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Arany751.923291 m
155.Cser Fruzsina
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Pribyll Alexandra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Révai Csenge
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Arany751.845740 m
156.Baski Barnabás
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Volentér József
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Lovassy Eszter
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Arany751.815408 m
157.Mráz Virág
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Králl Dóra
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Laja István
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Arany751.784189 m
158.Soós Virág
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Horányi Rozália
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Tóth Angéla
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Arany751.105867 m
159.Borsos-Szabó Ábris Dávid
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Melegh Zsófia Klára
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nguyen Duy Anh
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany750.927789 m
160.Simala Áron
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Baráth Bence
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Mester Zsófia
Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Arany750.654712 m
161.Sonjic Natália
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Kákóczki Alíz
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Magyar Lilla
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Arany750.604070 m
162.Windtner Éva
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Szíjj Boróka
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Varga Szintia
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany750.444195 m
163.Andrásik Dorottya
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Freid Andrea
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Debreczeni Csilla
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Arany750.395764 m
164.Blénessy Áron
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hajdu Tomaj
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Evelin
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany749.946304 m
165.Szabó Eszter
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Mágel Eszter
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Gurzó Gyöngyi
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Arany749.703970 m
166.Szabó Richárd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Somogyi Csongor
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Polgár Ferenc
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Arany749.627559 m
167.Horváth Gréta
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Gubányi László
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Fogarasi Kamilla
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
7. osztály
Arany749.526951 m
169.Moldoványi Máté
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gáspár Bernát
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vémann Zalán
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany749.274879 m
170.Győri Anna
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Yousef Nármin
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Prepuk Boglárka
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany748.876647 m
171.Constans Mária Franciska
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Debreczeni Eszter
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
VIrág Lili
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Arany748.397871 m
172.Tóth Loretta
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
7. osztály
-
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
7. osztály
Baráth Emőke
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
7. osztály
Arany747.914649 m
173.Albert Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Koren Magdolna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szita Dóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany747.845397 m
174.Szabó Márk
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Csaholczi Szilveszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Szőke Bálint
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Arany747.335232 m
175.Kovács Angéla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Laczi Olivér
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Manger Adél
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Arany747.156370 m
176.Király Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szentgyörgyi Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kuti Karolina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany747.075133 m
177.Fejér Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss András Brúnó
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Smidéliusz Berta
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany746.7910024 m
178.Szabó Kende
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Simon Csaba
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Vízi Gábor
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Arany746.6610240 m
179.-
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Budapest II. kerület
7. osztály
Kása Dániel
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Budapest II. kerület
7. osztály
Sebestyén József Tas
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Budapest II. kerület
7. osztály
Arany746.498968 m
180.Misurda Orsolya
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Nagy Lilianna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kővári Zsófia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany746.456288 m
181.Joó Evelin
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Hargitai Julianna
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Kisdi Luca
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
7. osztály
Arany746.297727 m
183.Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Keresztessy Blanka
Budapest XIII. Kerületi Hegedüs Géza Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Horváth Anna
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
7. osztály
Ezüst679.756856 m
184.Szász Krisztina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Péter Gábor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mikó Dávid
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst677.975274 m
185.Vida Vendel
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csiffáry-Németh Lina
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sirmer Blanka
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst676.385933 m
186.Dani Kinga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
7. osztály
Tolnai Júlia Éva
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
7. osztály
Kárpáti Fanni
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
7. osztály
Ezüst673.326514 m
187.Simon Péter
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
-
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Jüttner Ábel
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Ezüst672.294196 m
188.Gergely Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Cserni Dóra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Lakner Daniella
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Ezüst670.524207 m
189.Gombkötő Ákos
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Szász Mátyás
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Petrovics Dávid
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Ezüst670.406205 m
190.Kriszt Klaudia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Suhajda Karina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Hering Vanda
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst669.473708 m
191.Finch Laura
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Füstös Zsófia
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Korok Nikolett
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Ezüst669.126405 m
192.Bucskó Zalán
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dolinszky Barnabás
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Győry András
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst668.864053 m
193.Bodnár Krisztina
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Fülöp Janka
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Lányi Martin Levente
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ezüst668.033936 m
194.Kondrát Petra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kovács Boróka Orsolya
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Rácz Lujza Pálma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst666.697837 m
195.Komáromi Gitta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Nagy Luca
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Puskás Dorottya
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst666.063936 m
196.Gyurcsán Fruzsina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Lehel Zorka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst665.685977 m
197.Noskó Csenge
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Pogány Fanni
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Figura Lívia
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Ezüst663.775296 m
198.Csonka Csaba Zsombor
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Mohos Edit
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Bobrovszki Bernadett
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Ezüst663.306151 m
199.Branyiczky Balázs
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gyenes Anna
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst662.854371 m
200.Andó Eszter
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fehér Soma
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sprecher Dóra
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst662.735557 m
201.Menendez Zsófia
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Ádám István
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Tamás András
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst662.024749 m
202.Hoffer Balázs
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Necz Márton
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Schopper Milán
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst661.828108 m
203.Tóth István Zoltán
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Hutzka Anita
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Antal Patrik
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Ezüst661.744233 m
204.Dallos Levente
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Emma Leona
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kelényi Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst660.943437 m
205.Szabó Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fekete Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Eszter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst660.446894 m
206.Deszk Luca
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Kálmán Dorka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Tóth Anna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst660.245892 m
207.Aliczki András
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Szabó Kartal
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Hlaszny-Nagy Zoltán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ezüst660.204575 m
208.Vágó Dalma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Molnár Zsófia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst660.064070 m
209.Krudy Lilla
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Zsifkó Flóra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Molnár Csenge
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Ezüst660.004263 m
210.Simon Sára
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rácz Dóra Csenge
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst659.757290 m
211.Badak Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Nagy Dominik
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst659.603459 m
212.-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Szendrey Soma
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Varga Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst659.465089 m
213.-
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bánki András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bálint Balázs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst659.357272 m
214.Mellár Bence
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Forgács Nikolett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Pásztor Koppány
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst659.296587 m
215.Buday-Szabó Júlia
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Komiljovics Marcell
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Kovács Petra
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
7. osztály
Ezüst659.294043 m
216.Harangi Botond
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kendeh-Kirchnopf Sámuel
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kosztándy-Kovács Luca
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst659.244258 m
217.Verebi Viktória
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Megyeri Petra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szegedi László
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst659.165665 m
218.-
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Gerlei Tünde
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Szabad Daniella
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Ezüst658.886753 m
219.Molnár Dorka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Moutahir Veronika
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst658.884972 m
220.Bognár Barbara
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Mód Alexandra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Jedlicsek Eszter
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Ezüst658.854356 m
221.Kiss Benjamin
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Marsó Bettina
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Simon Bendegúz
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Ezüst658.796275 m
222.Fehér Dorka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Józsa Tímea
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Imregi Boglárka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Ezüst658.774592 m
223.Farkas Barbara
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Lantos Boglárka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Madarász Dorka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Ezüst657.994687 m
224.Lukasik Luca
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Takács Tamara
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kovács Emese
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst657.923576 m
225.Kollarics Milla
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Papp Noémi
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Jezsoviczky Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst657.864548 m
226.Benkő Eszter
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Tóth Richárd
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Török János
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst657.144207 m
227.Oláh Kevin Gábor
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
8. osztály
Serfőző Tamás Attila
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
8. osztály
Nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Ezüst657.014429 m
228.Megyeri-Kiss István
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Halász Attila
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Bencze Álmos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Ezüst656.285905 m
229.Csintalan Orsolya
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lukács Annamária
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jelen Rozi
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst656.254146 m
230.Hock Zsófia
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szentimrey Katica
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Eszter
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst656.085974 m
231.Beri Dominika
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Hajtó Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Hajdu Patrícia
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Ezüst655.634861 m
232.Varga Lívia Réka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Réka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szenyán Szandra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst655.462859 m
233.Franke Anna Szófia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kucserka Szofi
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Molnár Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst655.362859 m
234.Balogh Dávid
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Meggyes Boglárka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Tisza Petra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Ezüst654.903929 m
235.Takács Král Dominik
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nerada Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst654.874025 m
236.Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Balogh Máté
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Juhász Bence
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst654.714265 m
237.Duan Jiayi
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fehér Hanna
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Major Sára Málna
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst653.674222 m
238.Szokontor Lili
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Reich Lilla
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Farkas Zsófia Szonja
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst653.353517 m
239.Stósz Máté
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Csesznák Patrik
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Babiczky Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst653.304127 m
240.Nyíri Milla
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szkala Zsófia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kopasz Hanna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst653.294127 m
241.Huszár Laura
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Konkoly Márton Balázs
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vanyur Lilla Petra
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst653.125540 m
242.Tóth Zsombor
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kercsó Sára
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kollát Eszter
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst653.015461 m
243.Sebők Roland
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Pörnyészi Anna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Hézser Tímea
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst652.506133 m
244.Báti Csenge
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Wittmann Kata
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pásztor Gergely
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst651.864729 m
245.Fellner Bálint
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Onozó Dávid
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Hornyák Péter
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Ezüst651.224927 m
246.Kökény Hanna Virág
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Pintér Zsófia Helga
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Rákosi Kinga
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ezüst650.983703 m
247.Boda Áron
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Békési Zalán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Orosz Ádám
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ezüst650.943303 m
248.Vinis Anita
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kálmánczhey Petra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nemecsek Eszter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst650.882208 m
249.Nejedly Maja
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Szikszay Zoé
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Farkas Csongor
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Ezüst650.283505 m
250.Sándor Petra
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vass Boglárka
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hosszú Vivien
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst650.043072 m
251.Gergely Renáta Laura
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Csáky Liza Maja
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Magyari Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst649.663178 m
252.Bessenyei Lilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vajdics Virág
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Marossy András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst649.583803 m
253.Zsigmond Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Oláh Csenge
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Háberdik Flóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst649.543450 m
254.Bicskey Attila
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ács Dorina
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Alexa
Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst649.536083 m
255.Engi Blanka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szittya Marcell
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Beck Barbara
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst648.924036 m
256.Demeter Eperke
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Szedlacsek Dóra
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Futó Vivien
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Ezüst648.205624 m
257.Ternei Szilárd
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Németi Máté
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Csüllög Dávid
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Ezüst647.756130 m
258.Belák Maya
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Tibenszki Mira
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Sárkány Villő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst647.607097 m
259.Dolányi Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kánai Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kökény Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst647.315661 m
260.Baán Ákos
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Gubek Gellért
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Varga Dominik
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst647.063323 m
261.Bramah-Lawani Hanna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bramah-Hawani Liza
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Henrietta
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst646.443408 m
262.Karsai Bálint
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Konnerth Péter
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
-
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
7. osztály
Ezüst645.942725 m
263.Kirsch Ádám
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szépvölgyi Aliz
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Silling Zorka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst554.312372 m
264.Kaizer Sára
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Rideg Virág
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bala Melinda
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst527.903561 m
265.-
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Tarnai András
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Tóth Levente
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Ezüst517.622910 m
266.Flink Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Flink Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Tóth Csongor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Ezüst517.303426 m
267.Nemesnyik Júlia
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
7. osztály
Závori Olívia Róza
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
7. osztály
Óvári Anna
Komáromi Jókai Mór Gimnázium, Komárom
7. osztály
Ezüst515.903213 m
268.Virág Edina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dombóvári Tímea
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Zsanett
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst515.284096 m
269.Fehér Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Szakmáry Janka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Farkas Ákos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst515.083523 m
270.Kolos Dalma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Kocsenda Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bognár Réka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst511.953726 m
271.Szőllősi Szonja
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Frőhlich Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kiss Brigitta
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst501.614268 m
272.Tóth Nikolett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ábrahám Vivien
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fekete Réka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst500.615188 m
273.Diósi Dorka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bíró Brigitta
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ruzsenszky Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.473606 m
274.Váradi Hajnalka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Fuchs Hanna
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Fodor Veronika Angéla
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Ezüst500.004815 m
275.Kincze Áron
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ibolya Gergely
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Királyfalvy Marcell
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ezüst500.003639 m
276.Boros Kitti
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Soós Julianna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Opauszki Dia
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Ezüst500.004497 m
277.Izinger Vivien
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szabó Alexandra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ficzere Gergő
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst500.003875 m
278.Reibach Janka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kecskés D. Amadea
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pilinger Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst500.003963 m
279.Antal Ágnes
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hegyesi Izabell
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pogácsás Eszter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst500.005322 m
280.Zsiga Lili
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gergely Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.004261 m
281.Edvi László
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szobácsi Szonja
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mikula Péter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst500.005663 m
282.Meggyes András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Farkas Márton
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Peszeki Roland
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst500.003689 m
283.Lőrincz Ákos
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Süveges Gábor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sós Johanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.004644 m
284.Epervári Mira
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Haraszti Klaudia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Blahó Mónika
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.006012 m
285.Potornai Berta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Hidvégi Dorka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Zentai Péter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Ezüst500.006464 m
286.Bodor Kitti
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Roznik Lívia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Molnár Sebestyén
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Ezüst500.005794 m
287.Sükösd Krisztina
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rudolf Kíra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.003895 m
288.Hornyák Edvárd
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pál Kristóf
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.005752 m
289.Suszter Csongor
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Pozsgai Sámuel
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Zajdon Bercel
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst500.008892 m
290.Jancsovics Áron
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Boros Bekény Pál
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csesznok András
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst500.006237 m
291.Rafael Csaba
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Dávid Patrik
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
nincs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst500.006197 m
292.Juhász László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Juhász Erik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Majnár Csaba
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Bronz446.332843 m
294.Zentai Márton
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Dévényi Richárd
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Lakatos Borisz
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
8. osztály
Bronz439.822409 m
295.Lőrinczy Levente
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Gődény Benjámin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Laki Tamás
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bronz438.563605 m
296.Buza Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Fodor Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Tompos Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz430.863706 m
297.Hirschler Kata
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Pankotai Lenke
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
-
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Bronz428.942556 m
298.Molnár Bence
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Molnár Tamás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dévai Dominik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz427.654240 m
299.Boros Viktória Flóra
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Navratil Bianka
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kelemen Adrienn Csilla
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz427.363807 m
300.Nyüsti László
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Piti Anna
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Ságodi Lili
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz422.984469 m
301.Jardek Benedek
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Gyarmati Ede
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Váradi Ferenc
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bronz415.433984 m
302.Gyolai Bettina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Forgács Nikolett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Sófalvi András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz406.965121 m
303.Bayar Zolzaja
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Róka Diána
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Polgár Panna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Bronz405.574291 m
304.Beszedics Marcell
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Beszedics Márk
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Salamon Gergely
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Bronz405.545864 m
305.Barta Balázs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Tuba Róbert
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Jónás Martin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bronz405.284430 m
306.Gyügyi Szabolcs
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Nyúl Norton
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Guzli Marcell
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Bronz404.904257 m
307.Hegedűs Márk
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Kovács Levente
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Gulyás Milán
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Bronz400.604344 m
308.Parádi Bertalan
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Baumann Levente
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Pechan Attila
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Bronz400.003303 m
309.Bánszky Márk
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Demeter Balázs
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Kulcsár-Elek Hanga
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz400.005722 m
310.Mérész Cinzia
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Pintér Csenge
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Farkas Fanni Patrícia
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz400.005244 m
311.Dalnoki Dániel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Juhász Ákos
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Németh Mihály
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz400.006699 m
312.Dombora András
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Király Zsombor
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz400.003320 m
313.-
Palotási Általános Iskola, Palotás
7. osztály
Varga Csaba
Palotási Általános Iskola, Palotás
7. osztály
Kresák Nimród
Palotási Általános Iskola, Palotás
7. osztály
Bronz400.005699 m
314.Kiss Eszter
Palotási Általános Iskola, Palotás
7. osztály
Varga Botond
Palotási Általános Iskola, Palotás
7. osztály
-
Palotási Általános Iskola, Palotás
7. osztály
Bronz400.004280 m
315.Erdélyi Petra
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Kovács Jázmin Napsugár
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Réde Dóra
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Bronz400.006302 m
316.Genye Dorottya
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
D. Somogyi Hanna
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Bognár Cintia
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pásztó
7. osztály
Bronz400.008186 m
317.Kerner Tamás
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Losonczi Richárd
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
-
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Bronz400.006455 m
318.Csók Zita
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
-
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Dragovits Dorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz400.003912 m
319.Vásáreczki Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Szeibert Tímea
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Zsadányi Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz400.005070 m
320.Józan Brigitta
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varsányi Cseperke
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Demsa Mónika
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz400.002732 m
321.Halász Jázmin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hermann Alexandra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Bianka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.007361 m
322.Csengői Tamás Róbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Lantos László Levente
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Bence
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.005366 m
323.Máté Zoltán
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Wu Jia Wei
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Osztos Róbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.006337 m
324.Barabás Rebeka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Balázs Lilla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Molnár Dzsenifer
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz400.005199 m
325.Barabás Áron
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Horváth Anna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Várnai Adrienn
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
8. osztály
Bronz400.006452 m
326.Szász Roland
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Vidák Adrián
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Lemák-File Benedek
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz400.004849 m
327.Kovács Péter
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gál Zsombor
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz400.004912 m
328.-
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Zombor Bálint
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Nurgali Helal
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Bronz400.004123 m
329.Krizsanovszki Lili
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kompolti Anna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Novák Csenge Jázmin
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.005455 m
330.Madari Petra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zsuppán Viktória
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.003586 m
331.-
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Kenéz
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mészáros Regő
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.006954 m
332.Kamarás Tamás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Serfel Aliz
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Jozic Ivana
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz312.783029 m
333.Koszti Bence
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Rakovics Marcell
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Ölvedi Gergő
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Bronz300.005380 m
334.Kálvin Izabella
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Tűz Dorina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Helik Janka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz300.004544 m
335.Solymosi Róbert
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kecsmár József
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Radócz Gábor
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz215.272659 m
336.Sebestyén Mátyás
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kovács Benedek Alfréd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Németh Gergő
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bronz214.413514 m
337.Pados Sarolta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Boda Franciska
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz208.072174 m
338.Molnár Petra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Mórocz Adrienn
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Lénárt Bori
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Bronz200.004725 m
339.Ékes András
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kincses Zétény
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Málovics Milán
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
177.261284 m
340.Fecsó Mariann
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Szabó Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ujvári Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
167.801317 m
341.Szabó Hanna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dobi Sára
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dancs Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
148.122300 m
342.Holló Benjámin
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Sinka Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Nagy Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
147.821644 m
343.Sajtos Rebeka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Blaskovics Dominik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Belánszky Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
146.842606 m
344.Bese Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Baski Bernadett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Zaskó Johanna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
139.382890 m
345.Hegyesi Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Király Márton
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Virth Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
135.182792 m
346.Szűcs Dorottya Szonja
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Takács Viktória Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
80.201731 m
347.Szomor Zalán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
7. osztály
Szomor Áron
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
TömösváriÁdám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest IV. kerület
5. osztály
65.202405 m
1000.Rácz Boglárka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Hangya Kinga
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Dézsi Viktória
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst5408.00673 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fritsch László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Keleti Domonkos
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vitai Simon
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany1065.553519 m
2.Ottrok Veronika
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Szabó Bálint Ákos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Kovács Máté
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest VII. kerület
9. osztály
Arany1058.636576 m
3.Szabó Benedek
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Marcell
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1057.358281 m
4.Kincses Ábel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Klement Kelén
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szőke Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1056.396818 m
5.Boór András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Phan Viet Dung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Bence
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany976.305387 m
6.Borsik Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Szentpéteri Botond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Török Csongor
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany974.4212662 m
7.Bánházi Dorina
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Chen Krisztina
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Robin Eszter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Arany964.053310 m
8.Mészáros Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pleesz Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
NINCS
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany953.954609 m
9.Balogh Mátyás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ramel Dániel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zámbori Doma
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany950.886644 m
10.Szabó István
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Visztra Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Domján Roland
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany948.245354 m
11.Horváth Dóra
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Orbán Dóra
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Gyuricza Karola
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Arany946.406899 m
12.Bakró Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pap Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szoukup István
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany864.926109 m
13.Fekete Julianna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Keresztes Nóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Urda Zita
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany863.765036 m
14.Horváth Levente
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kollár Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kapus Kristóf
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany862.225926 m
15.Orosz Gergő
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bálint Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Joó Milán
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany862.196760 m
16.Balázs Julianna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zsiga Barnabás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mondok Gyula
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany861.934175 m
17.Rátkai Zita
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Ádám Adél
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Nagy Júlia
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Arany861.584200 m
18.Hudák Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Karácsonyi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pálinkás Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany861.398177 m
19.Dóczi Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Tímea
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nguyen Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany860.003224 m
20.Belényesi Bernadett
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nguyen Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sáránszki Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany858.325132 m
21.Berczik Flóra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Szabó-Zichy Eszter
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Pál Petra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Arany855.994728 m
22.Zaszlavik Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Birovecz Ben Jordán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Wittmayer Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Arany855.065151 m
23.Dorogi Döme
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hajas Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Besze Csaba
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany854.816076 m
24.Farkas Johanna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
9. osztály
Falmann Petra
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
9. osztály
Nagy Gertrud
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
9. osztály
Arany854.156015 m
25.Szabó Szilveszter
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Besze Zsolt
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Radó János
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany854.126469 m
26.Fülöp Domonkos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zengő Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lajtos Vencel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany852.529452 m
27.Kasoly Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lukács Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dyekiss Rózsa
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany849.286242 m
28.Bene Tamás
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Baumstark Tamás
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Horváth Soma
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Arany849.126215 m
29.Regőczi Dorottya
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Szivek Zoé
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Lakatos Eszter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Arany849.007972 m
30.Zágoni Péter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Fésűs Zoltán
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Barta Csanád
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Arany848.897162 m
31.Bőti Bettina
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Molnár-Sóvágó Gréta
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Holló Eszter
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Arany848.045373 m
32.Csáti Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mező Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dang Tomi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany847.914211 m
33.Zhao Xiyu
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Németh Márton
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Marton Kincső
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany847.814910 m
34.Gerebenics Bercel
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Király György
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Gonda Levente
Németh László Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Arany847.037590 m
35.Hertelendy Gellért
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Erős Vince
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Szepessy Dániel
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Arany846.686972 m
36.Legenyei Panna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ekler-Szabó Botond
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Koncsik Katinka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany762.203104 m
37.Benkő Gábor
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest VII. kerület
9. osztály
Esze Márton
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest VII. kerület
9. osztály
Tóth Péter
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest VII. kerület
9. osztály
Arany759.921989 m
38.Mráz Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Szabó Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Fojta Dániel
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany755.454330 m
39.Oskó Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Csap Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Képíró Daniella
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Arany754.193063 m
40.Garajszki Bálint
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Szeibert Dániel
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Kovalik Dominik
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Arany753.873063 m
41.Barta Piroska Zsófia
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Bognár Anna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Nagy Orsolya
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Arany753.584936 m
42.Heil Hajnal
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Herczeg Zorka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Mátyók Júlia
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Arany747.182721 m
43.Kaposi Bence
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kaposi Máté
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pethő Alexander
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany746.544561 m
44.Halász Akio
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Ji Yufan
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Angel Olivér
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Arany746.225255 m
45.Nemecsek Edit
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Balogh Enikő
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Turáni Piroska
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Arany746.193827 m
46.Kishuhász Csilla
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Magyar Karina
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Óvári- Kerti Anna
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Arany746.105002 m
47.Nagy Lea
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kovács Kinga Dalma
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Martin Réka
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst688.745658 m
48.Hoang Minh Thuy
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Le Thuy Duong
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Csenge
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst682.123162 m
49.Németh Lili
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wágner András
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kökény Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst681.952563 m
50.Buliczka Dániel
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Gajdos Dániel
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
9. osztály
Ágoston Patrik
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst676.035542 m
51.Nagy Miron
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Légrádi Bence
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
-
Óbudai Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst675.715463 m
52.Bencze András
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Gábor Bence
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Doroszlai Zsombor
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XXII. kerület
9. osztály
Ezüst675.074590 m
53.Bánki Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Bartha Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Kis Nikolett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst667.652922 m
54.Szegedi-Csinády Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
9. osztály
Frantsik Ferenc
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ádám Vencel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst666.792180 m
55.Pécsy Dávid
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron
9. osztály
Dominek Bence
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron
10. osztály
Horváth Bence
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron
10. osztály
Ezüst665.324807 m
56.Ádori Gábor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ádori Viktor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Kenéz Norbert
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst665.175280 m
57.Győző Máté
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Barna Csanád
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Veres Fanni
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Ezüst664.077041 m
58.Bajkó Tamara
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Duljanszky Áron
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Filep-György Dominik
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst662.635047 m
59.Lukács Attila Péter
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Sorbán Bence
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Csík Ádin
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst662.533160 m
60.Pálinkás Katalin
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Reményi Júlia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szilas Kinga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst661.952198 m
61.Tóth Zsófia
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Vizkeleti Gergő
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Léránt Luca
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest IX. kerület
10. osztály
Ezüst661.112827 m
62.Bárányos Petra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hermesz Fruzsina Matild
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Emília
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst659.994017 m
63.Nemes Katalin
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Tasi Anna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Farkas Pál
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Ezüst658.767562 m
64.Pintér Balázs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Szabó Levente
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Borbola Levente Martin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst658.255982 m
65.Dienes Nikolett
Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
9. osztály
Lajtos Bálint
Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
9. osztály
Zsiros János
Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
9. osztály
Ezüst657.252641 m
66.Gurabi Kristóf János
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sivó Balázs
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Heinczinger Bence János
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst656.826105 m
67.Kovács Miklós
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Falcz Gergő
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gerzsényi Levente
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst655.805333 m
68.Hoffer Réka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kiss Hanna Zsuzsanna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csécs Rebeka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst652.404485 m
69.Feik Martin
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
9. osztály
Doháti Albert
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
10. osztály
-
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
10. osztály
Ezüst651.743446 m
70.Bán Anikó
Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
10. osztály
Bernát Bettina
Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
10. osztály
Dósa Dzsesszika
Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
10. osztály
Ezüst651.335689 m
71.Kozma Adorján Torda
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
9. osztály
Simonics Lilla Panna
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
9. osztály
-
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
9. osztály
Ezüst651.193446 m
72.Gémesi Márton
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Felkai Olivér
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Buzás Míra
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst649.243578 m
73.Boldizsár Benedek
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Angyal Dániel
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Puskás Zsolt
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
10. osztály
Ezüst557.452077 m
74.Vincze Bence
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Marcell
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Nyeskur Vlagyimir
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst552.712105 m
75.Csekő Csenge
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Holper Zsófia
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nincs
Óbudai Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst550.522196 m
76.Laczkó Lotti
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium, Fót
10. osztály
Kovács Zoltán
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium, Fót
10. osztály
Zaváczki Péter
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium, Fót
9. osztály
Ezüst510.464298 m
77.Bursits Emma
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Regina
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schwardy Adél
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst500.004728 m
78.Schmidt Dorka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Kemény Eszter
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Zelei Bence
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Ezüst500.005178 m
79.Borbola Rebeka Lizetta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Kádár Vivien
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
nincs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst500.005995 m
80.Szabó Gergő
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mucsi Balázs
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Lázár
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz468.602573 m
81.Báti Áron
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pethő Barnabás
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Márton Sándor
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz455.183237 m
82.Peres Botond
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabo Preston
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szedő Bence
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz455.143372 m
83.Donovitz Dávid
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Budai Zalán
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fontana Ettore
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz454.973237 m
84.Pádár Rita
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
9. osztály
Szántó Alexa
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
9. osztály
Sándor Csenge
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
9. osztály
Bronz422.872549 m
85.Rashid Farwa
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kocsis Gerda
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Secchi Rebeka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz422.043369 m
86.Baglyos Zsolt
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Mikoleczky Attila
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Szekeres Ádám
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Bronz416.124180 m
87.Éles Luca
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dukesz Zsófi
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pacurar Petra
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz412.103676 m
88.Weldon Attila
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vendl Márton
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Széles Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Bronz406.275127 m
89.Domby Péter
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Farkashalmi Balázs
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Felföldi Gergő
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
10. osztály
Bronz401.622996 m
90.Szabella Balázs László
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
9. osztály
Bokker Dávid Benedek
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
9. osztály
Szabados Zalán
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
9. osztály
Bronz400.005262 m
91.Könczöl Bendegúz
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wéber Csenge
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gerencsér Máté
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz400.003820 m
92.Kis Zsófia
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Gazdag Natália
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Török Barnabása
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Bronz400.005532 m
93.Meggyes Botond
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Dévényi Benjámin
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Józsa-Vincze Viktor
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz339.782025 m
94.-
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Drevenka Zoltán
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Bojtár Andor
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Bronz317.472898 m
95.-
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Szabó Réka
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Pintér Evelin
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Bronz309.253187 m
96.Kohári Máté
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Bouattour Hajnalka
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Bujár Dániel
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
10. osztály
Bronz300.003105 m
97.Pataki Andrea
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Dézsi Zsófia
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Vörös Nóra
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Bronz200.004729 m
98.Codor Anna-Marie
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
9. osztály
Németh Arnold
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
9. osztály
Bakos Alíz
ÉSZC Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Százhalombatta
10. osztály
129.212384 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Arany1046.147225 m
2.Ambrózy Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kovács Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Csapodi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany950.562926 m
3.Ács Zoltán Gergely
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
11. osztály
Hargitai Adrián
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
11. osztály
Polyák Dávid
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
11. osztály
Arany850.924221 m
4.Csahók Mihály
Németh László Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabó András
Németh László Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szerecz Vilmos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
11. osztály
Arany850.755004 m
5.Németh Ágoston Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
11. osztály
DH Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Rumi Zoárd
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
11. osztály
Arany850.483714 m
6.Takó István
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron
11. osztály
Bata Márk
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron
12. osztály
Fábiánkovits Kitti
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron
11. osztály
Arany849.594759 m
7.Csoma Dóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Lenhardt Máté
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kurucz Bendegúz
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany849.224270 m
8.Pálya Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ábrahám János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Szabó Viktor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany848.623743 m
9.Varga András
Soproni SzC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Sopron
12. osztály
Pálfi Brigitta
Soproni SzC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Sopron
12. osztály
Hegedüs Vilmos
Soproni SzC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Sopron
10. osztály
Arany846.712294 m
10.Török Mátyás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Zheng Cheng Gong Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sike András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany846.654103 m
11.Koleszár Mihály Bálint
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mátravölgyi Bence
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Schiff Antal
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany846.394534 m
12.Szűcs Donát
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Erdélyi Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Németh Marcell
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany775.243678 m
13.Schenk Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Halászy-Kiss Noémi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Baranyai Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany774.042204 m
14.Domonkos Benedek
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Botond
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Simon Dominik
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany772.003711 m
15.Ábri Atilla
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Thomay Gábor
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Molnár Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany771.864167 m
16.Polyák Petra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Welker Zsuzsa
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Virág Noémi
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany766.133214 m
17.Juhász Ábel
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Vank Máté
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gimpl Ádám
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany765.364489 m
18.An Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Cseh András
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Szűcs Imre
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany761.324662 m
19.Ladjánszky Rita
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
12. osztály
Kiss Márton Gellért
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
12. osztály
Tamási András
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
12. osztály
Arany751.645807 m
20.Ercsey Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kasoly Eszter
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szakáll Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst675.184132 m
21.Horváth Zita
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Molnár Johanna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Tóth Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst672.004505 m
22.Nagy Boglárka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Halgas Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Taigiszer Lili
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst668.404507 m
23.Halmi Monika
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Takács Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Lőrincz Zselyke Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Ezüst665.672610 m
24.Szalontai Kinga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lackner Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Tóth Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst665.204246 m
25.Bencze Tímea
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szalay Júlia
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Liszkei Terézia
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst651.725326 m
26.Gáspár Panna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
11. osztály
Váradi Balázs
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
11. osztály
Pallai Gergely
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
11. osztály
Ezüst646.634413 m
27.Kiss Mária Dominika
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Telek Benjámin Márk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Vitay Vanda
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst645.933438 m
28.Altwater Lili
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Krecsmáry Dóra
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szücs Laura Eszter
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst578.672007 m
29.Zhang Heng
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Pham Quynh Huong
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Tran Huu Nguyen
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst571.421518 m
30.Tóth Panna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
11. osztály
Pécsek György
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
11. osztály
Gyarmathy Máté
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
11. osztály
Ezüst543.343320 m
31.Gáspár Kristóf
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
11. osztály
Illés Botond
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
11. osztály
Molnár Viktor
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimnázium és Szakiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst528.792952 m
32.Simon Kata
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IV. kerület
11. osztály
Vándor Panni
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IV. kerület
11. osztály
Dobó Gergő
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest IV. kerület
11. osztály
Ezüst524.695034 m
33.Balkay Gergő Péter
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
11. osztály
Veress Dániel
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
11. osztály
-
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst521.583520 m
34.Rozmann Nikolett
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
-
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kővári Bettina
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst518.683035 m
35.Pergel Koppány
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Kun Vivien
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Urbánszki Nándor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Ezüst518.614660 m
36.Kottek Brigitta
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Moldvay Zora
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Tarnói Noémi
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bronz428.843127 m
37.Terhes Dóra
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
Vida Beatrix
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
11. osztály
nincs
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
5. osztály
Bronz428.813415 m
38.Julius Popper
SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
10. osztály
Chen Hanbing
SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. kerület
10. osztály
Farkas József Tamás
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
12. osztály
Bronz423.313939 m
39.Balogh Laura
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Csillag Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Bronz408.093336 m
40.Bodnár Bianka
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
11. osztály
Kondor Bianka
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
11. osztály
Vámos Martin
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
11. osztály
Bronz300.003610 m
41.Wittmann Bence
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
-
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Győri Fortunato
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz268.491901 m
42.Dusnoki Boglárka
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Juhász Tímea
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bichis Vanda
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz263.362280 m
43.Pozsár Noémi
Harsányi János Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest
11. osztály
Mihalik Angelika
Harsányi János Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest
11. osztály
Nyárai Enikő
Harsányi János Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest
11. osztály
Bronz252.351349 m
44.Novák Georgina
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
11. osztály
Tóth Krisztina
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
11. osztály
Hollósi Tamás
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Bicske
5. osztály
Bronz205.442685 m
45.Fehérvári Lili
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
11. osztály
Szakály Melitta
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
11. osztály
Varga Dorina
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
11. osztály
100.003035 m
46.Dolla Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Mokos Zalán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Szőke Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
95.20220 m
47.Dobos Dalma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nyika Eszter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Major Emma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
85.20537 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kamarás Krisztina
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
Kamarás Csaba
-
Arany1075.562412 m
2.Tokarjev Andrej
Graphisoft
László Róbert
NNG
Tarján Péter
NNG
Arany1072.112412 m
3.Bene B. Gábor
Ultinous Zrt.
Dohár Ádám
Parkour Technologies Kft.
Tímár Máté
Ultinous Zrt.
Arany1067.402412 m
4.Viczián András
Egyéni Vállalkozó
Vörös József
Nyugdíjas
Wagner János
BOS Kft.
Arany1066.382412 m
5.Sereg Katalin
Lovas Róbert
Szeszler Ádám
Arany1064.503582 m
6.Ottrok Zsolt
Meleg Diána
Kovács Judit
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Arany1062.682820 m
7.Szászné Gróf Gabriella
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Csontos Éva
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bach Hajnalka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Arany1056.824167 m
8.Révész Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Kerek Krisztián
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Sztanó Péterné
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Arany1054.792997 m
9.Fábry György
Fábry Katalin
Olexó Zsuzsa
Arany1048.414167 m
10.Mucsina Gábor Csaba
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mucsina Gábor Csabáné
Zsigmond Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mucsina Eszter
BME bsc biomérnök hallgató
Arany965.006600 m
11.Borsay Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szász-Vadász Franciska
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kármánné Laczhegyi Márta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany964.773966 m
12.Tóth Anna
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola
Tóth Attila
Máv Szolgáltató Központ
Tóthné Németh Mónika
Clico Magyaroszág
Arany960.373109 m
13.Vitéz András
77 Elektronika
Halász Lilla
77 Elektronika
Palkovics Gábor
77 Elektronika
Arany960.095507 m
14.Szigeti Ildikó
77 Elektronika KFT
Markia Nóra
77 Elektronika KFT
Tóthfalusi Tibor
77 Elektronika KFT
Arany959.343851 m
15.Horváth Bettina
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Horváthné Tóth Gabriella
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Szűcs Bernadett
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Arany959.303266 m
16.Korpics Kata
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Kanyicska Gabriella
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Győzőné Friedmann Rita
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Arany956.955286 m
17.Deczky Angéla
Pálfi Zoltán
Bodnár Kriszta
Arany956.884403 m
18.Soósné Fodor Tünde
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Garda-Farczádi Ibolya
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Szűcs Balázsné Németh Melinda
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Arany951.614546 m
19.Palkó László
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Tanár2
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Tanár3
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Arany951.514546 m
20.Kerek Mónika
Palotási Általános Iskola
Gyöngyösi Gáborné
Palotási Általános Iskola
NINCS
-
Arany951.474285 m
21.Kasnya-Kovácsné Bakacs Judit
Kesjár Csaba Általános Iskola
Kelenczné Török Judit
Kesjár Csaba Általános Iskola
NINCS
NINCS
Arany951.404731 m
22.Bakoss Géza István
Enexio
Szemes Ildikó
17. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Farkas Péter
ELTE IK
Arany950.763843 m
23.Bíróné Rankli Zsuzsanna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Steierlein Gyöngyi
Kossuthos szülő
Beke Zoltán
Kossuthos szülő
Arany950.224428 m
24.Böszörményi Balázs
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola
Schlay Georgina
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola
-
-
Arany949.784108 m
25.Varga Edit
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Sajben Mihály
Sebők Márton
Arany949.494428 m
26.Bakró Kornél
Váradi Aranka
Kovács Ferenc Zoltán
Arany947.506007 m
27.Vörös Éva
Vágó János
Dombora Sándorné
Arany947.304294 m
28.Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Pap Erika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Arany946.165101 m
29.Mészáros Gábor
nincs
nincs
nincs
nincs
nincs
Arany945.893523 m
30.Kálmánfi László
Miklós György
Szalontai Beáta
Remetekertvárosi Általános Iskola
Arany853.994461 m
31.Czebe Brigitta
Pándi Tünde
nincs
Arany780.513300 m
32.Belecz-Nagy Viktória
Rosivall Kinga
Rosivall Petra
Arany779.403667 m
33.Zsebőkné Szilvási Mária
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Babitsné Buza Ágnes
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Albert Edit
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Arany779.084069 m
34.Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany778.593443 m
35.Prech Nikoletta
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Baumann Tamás
-
Molnár Katalin
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany774.843490 m
36.Orosz Ferenc
Nagy Gyöngyi
Kőbányai Bem József Általános Iskola
Kovácsné Sényi Anikó
Kőbányai Bem József Általános Iskola
Arany774.284803 m
37.Klagyivikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Simáné Meleg Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Takácsné Balogh Edit
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Arany769.443490 m
38. Csiffáry Tünde
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Bognár Emma
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Torma Miklós
TNT World W.KFT.
Arany766.582640 m
39.Ráczné Soós Adrienn
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Vilinovszki Irén
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
nincs
Székesfehérvári SzC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany765.963619 m
40.Hegedűs Tamás
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Varga Anita
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
NINCS
NINCS
Arany760.555493 m
41.Terecskei Edina
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Pásztorné Barkóczi Éva
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Zentai Piroska
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Arany754.454118 m
42.Szegedi - Vargháné Bednay Györgyi
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Virga Mariann
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst658.193479 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Csóka Endre
-
Bencs Ferenc
-
Bencsné Bokányi Eszter
-
Arany1064.653474 m
2.Horváth Gábor
Morgan Stanley
-
-
Arany1053.493037 m
3.Sipos Ágoston
Bán Róbert
-
Arany1053.404719 m
4.Kenyeres Márton
Salamon Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium
Szél Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Arany1048.156883 m
5.Abonyi-Tóth Zsolt
Állatorvostudományi Egyetem
Abonyi-Tóth Barbara
BME VIK
Abonyi-Tóth Ádám
KUKA Hungária Kft.
Arany960.353062 m
6.Argay Márta
BGSC Szent istván Közgazdasági Szakgimnázium
Argay Gyuláné
Bókay János Egészségügyi Szakgimnázium (nyugdíjas)
Argay Gyula
Arany949.144376 m
7.Antos András
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Szabó Dániel
Sebestyén Géza
Budapesti Corvinus Egyetem
Arany946.947366 m
8.Basa Renáta
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Majoros-Geréby Ádám
Kürt Alapítványi Gimnázium
Szabó Olivér
Arany853.113258 m
9.Argayné Magyar Bernadette
Karinthy Frigyes Gimnázium
Gróf Andrea
Karinthy Frigyes Gimnázium
Tóthné Juhász Tünde
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany848.524031 m
10.Nagyné Endrényi Flóra
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
Pataki Anikó
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
Szarkowicz Judit
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
Arany779.983698 m
11.Völgyi Beatrix
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Giardina Bálintné
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Bácskay-Nagy Dávid Dániel
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Arany778.753837 m
12.Gregó Kinga
Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Kis Dániel
BME
Ráfael Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium
Arany776.932996 m
13.Bezzeg Dávid
Capsys Informatikai Kft.
Wolf Péter
Capsys Informatikai Kft.
Nagy László
Capsys Informatikai Kft
Arany775.834165 m
14.Szepessy András
Raiffeisen Bank
Németh Kristóf
Raiffeisen Bank
Krisztin Ádám
Raiffeisen Bank
Arany774.812457 m
15.Nagy Judit Zsuzsanna
Óbudai Gimnázium
Kerepesi-Kovács Mónika
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Kerezsi Katalin
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Arany773.592412 m
16.Mátyás Olga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Tarjánné Sólyom Ildikó
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Ráczné Tóth Judit
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Arany773.143296 m
17.Albert Roland
Georgita Kamilla
Tóth Tímea
Arany771.176692 m
18.Simon Zsófia
Nagy Kinga
Hóbor Miklós
Arany769.973754 m
19.Tarsoly Imre
Gds 2000 kft.
Szalay András
Golarits Imre
Arany769.712936 m
20.Nagy Dávidné
Szabó András
Szerencsejáték Zrt.
Veres Katalin
Aarhus University
Arany767.232433 m
21.Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pálné Kudron Csilla
Pál József
Arany765.954041 m
22.Blumenau-Szabó Zsuzsa
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium
Tóth-Zelei Szilvia
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium
Lőrinc Margit
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium
Arany764.275031 m
23.Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Arany762.043411 m
24.Sonn Valéria
Érdi Szakképzési Centrum
-
Érdi Szakképzési Centrum
Józsa Brigitta Rita
Érdi Szakképzési Centrum
Arany760.672913 m
25.Horváth Dávid András
BME-TTK Matematikus szak
Kranabet Fanni
Corvinus Pénzügy és számvitel szak
Szendefi Dániel
BME-GPK Mechatronika szak
Arany759.802472 m
26.Kamarás Krisztina
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
Kamarás Csaba
nincs
nincs
Arany759.312457 m
27.Bakondi Gábor
Budapest I. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium
Füle Krisztina
Budapest I. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium
Kőhegyi Borbála
Budapest I. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium
Arany752.903328 m
28.Ságiné Szlovák Erzsébet
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Szabadiné Kutas Emese
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Wildné Grób Mária
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Arany750.543034 m
29.Dóra-Fiskál Szandra
Dóra Sándor
Kovács Éva
Arany750.193651 m
30.Teleki Olivér
Ráckevei Ady Endre Gimnázium
Fenyvesi Bence
Garzó Gyula
Ezüst681.572519 m
31.Langmayer Edit
Sipos Petra
Pintér Ádám
Ezüst665.283451 m
32.Nagy Mária Anita
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Győri Norbert
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
NINCS
-
Bronz403.652769 m
1000.Telek Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Fleiner Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Fleiner Zsófia
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Arany5746.00767 m