Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Szeged

Szeged, 2019. április 6.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szögi Erik
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Zsiros Péter Tamás
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Thuróczy Géza Balázs
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany1062.463005 m
2.Német Márk
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szenti András
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Erdei-Stroher Enikő
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany1060.893276 m
3.Nagy Péter Tibor
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Kovács Benedek Noel
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Labancz Benedek
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany867.764959 m
4.Jerován Emma
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Horváth Anna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Viszmeg Ninetta
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Arany852.926247 m
5.Sebők Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Hague Róbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Rácz Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany851.885300 m
6.Bedő Patrik
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Juhász Emma
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Tallósy Anna
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany851.578567 m
7.Szamkó Hanna
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Farkas András
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Gonda Emese
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany850.936938 m
8.Jónás Anna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Horti Orsolya
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Molnár Gréta
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Arany848.895799 m
9.Plavecz Bálint János
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Zolnai Gergő
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Lajos Botond
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Arany847.945101 m
10.Csenki Ákos
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Farkas Levente
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Oláh-Marcényi Péter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Arany782.035062 m
11.Kendrella Ákos
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Lovas Erik
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Sipos Péter
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Arany767.396353 m
12.Daka Réka
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
6. osztály
Krisztin Enikő
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
6. osztály
nincs
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
5. osztály
Arany767.012864 m
13.Szarvas Csenge
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Szőke Zsófi
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ormándlaky Katalin
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Arany766.534928 m
14.Balás-Piri Bálint
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Bozóki László Ádám
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Redenczky Richard
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Arany765.656695 m
15.Bloom Sára
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Kamenár Kristóf
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Zelenyánszki Judit
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany759.573437 m
16.Lukács Tímea
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Orosz Dorka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Szebellédi Anna Seron
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Arany758.397360 m
17.Fejes Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Berencsi zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Nagy Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany757.775497 m
18.Földes Áron
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Konyecsni Milán
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Gál Zsanett
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Arany756.607366 m
19.Horti Viktor
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Rozgonyi Máté
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Czene Barnabás
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Arany756.593689 m
20.Tóth Máté
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Bódi Erik
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Baranyi Gábor István
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany756.407157 m
21.Csollár Ádám
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Vidovenyecz Bence Zalán
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Kmetykó Milán
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Arany756.314950 m
22.Takács Aletta
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Sáfár Adél
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Kovács Nikolett
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany756.074444 m
23.Dávid Benjámin
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Szénási Vendel
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Kiss Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany756.075978 m
24.Radics Gábor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Németh Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Madarász Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Arany755.724604 m
25.Faragó Richárd
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Enyedi István
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Hankó Gréta
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Arany755.586301 m
26.Fánczi Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Paplukács Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Czeilinger Martina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Arany755.285944 m
27.Király Emese
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Magony Janka
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Borossebes Lili
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany755.087464 m
28.Perecz Dóra
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Fridrich Laura
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Fodor Norbert
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany755.046079 m
29.Szalárdy Rebeka
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bozsoki Mira
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Balázs Piri Panna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany755.017174 m
30.Szabó Brigitta
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kiss Maja
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Rakitta Zara
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany754.754818 m
31.Papp Botond Bendegúz
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kiss Lara
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Csikkel Roland
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany754.416122 m
32.Zseni Máté
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
István Csepke
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Monori Panna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Arany754.006971 m
33.Frank Balázs
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ádám Balázs
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Mohl Bende
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany753.924395 m
34.Halácsi Borbála
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Hegedűs Bettina
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Gombos Léna
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Arany753.293144 m
35.Pimbor Lilien
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Márta Gergő
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Kónya Nóra
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Arany753.233342 m
36.Vadkerti Luca
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Botka Valéria
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kónya Zita
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany753.185354 m
37.-
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Móra Máté
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Balogh Lázár Koppány
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Arany753.043807 m
38.Pásztor Kornél
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Vacsi Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Gelegonya Bence
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany752.975047 m
39.Ádány Donát
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Domján Larina
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Wórum Regő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany752.882423 m
40.Dinka Álmos Csaba
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Farkas Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Aczél-Szabó Csongor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany752.812912 m
41.Decsov Péter
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Bódis Bálint
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Biró Máté
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany752.716219 m
42.Szemerédi Lehel
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Benkó Botond
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szabó Gábor
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany752.528640 m
43.Tomozi Kolos
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Juhász Andrea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Gordos Dominik
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany752.015994 m
44.Kis Virág
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Kolveg László
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Kaszala Zorka
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Arany751.893680 m
45.Agócs Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Pásztor Zalán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Mezei Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany751.555654 m
46.Huszár Anna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Pap Dorina
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Kakukk Dávid
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany750.664031 m
47.Hurzsán Mihály
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Fülöp Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Korányi-Gebura Márk
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Arany749.355241 m
48.Horváth Eszter
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Szigeti Dorina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Varga Hanna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Arany749.034925 m
49.Kvasznovszky Anna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Nagy Csenge
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Bakos Margit
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany748.466922 m
50.Csek Balázs
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Dihen Milán
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Kovács Gergő
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
6. osztály
Arany748.384462 m
51.Tóth -Kása Szonja
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Vida Nóra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Magony Petra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany748.247422 m
52.Igaz Réka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Mandák Rita
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Orbán Anna Rita
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany748.164837 m
53.Dancsó Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Tari Endre
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Turányi Ramón
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany748.103385 m
54.Kuklics Marcell Tamás
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Kovács Levente
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Dömösi András Junior
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany748.014278 m
55.Olár Nikolett
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Schindler Iván
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Fridez Anna
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany747.974269 m
56.Kalóz Kira
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Vakulya Nóra
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Brezina Dorka
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany747.084593 m
57.Kis Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Mádai Csenge
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Fleig Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany747.024147 m
58.Bús Ervin
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Kalydi Zétény
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Huzián Zsigmond
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Arany746.934999 m
59.Kiss Tamara
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Nagy Rebeka Sára
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Gyebnár Kinga
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Arany746.463279 m
60.Balázs Benjámin
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Farkas Alma
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Farkas Ivett
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Arany746.382870 m
61.Kis Kund
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Papp Alfréd
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Pipicz Edvin
IPS Szeged Nemzetközi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany746.335868 m
62.Laudisz Lénárd
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kecskeméti Evelin
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szőke Adrienn
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany746.066264 m
63.Babos Réka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Gyuris Enikő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Mihálffy Zita Napsugár
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Arany745.976659 m
64.Nagy Petra
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Kovács Tekla
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Nincs
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Arany745.955392 m
65.Papp Zsófia
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Laukó Emese
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Pinnyei Zsóka
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Ezüst671.103540 m
66.Borbás Katalin Fanni
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Krupa Lea
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Caruso Aurélia
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst668.182629 m
67.Tóth Marcell
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Jaksa Bálint
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Könyves Benjamin
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst666.224283 m
68.Agócs Zoltán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bódog Barnabás
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Kiss Ramóna
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Ezüst666.161976 m
69.Horváth Dominik
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Csesznok Balázs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
-
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ezüst663.083364 m
70.Jánossy Gergely
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Szin Jázmin
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Czagány Péter
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Ezüst662.646227 m
71.Verasztó Júlia
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Braun Kinga
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Tóth Menta
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Ezüst661.527133 m
72.Karaszi András
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Bobek Zalán
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Gáspár Adrián
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst660.724903 m
73.Sutus Zoé
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
6. osztály
Szöllősi Anett
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
6. osztály
nincs
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
5. osztály
Ezüst660.223945 m
74.Figura Dorka
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Fekete Blanka
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Göndör Gergő
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst659.584428 m
75.Balog Dorina Anna
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kispál Zita
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Nádasdi Leila
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst659.505152 m
76.Rózsa Konrád Noel
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Barna Ákos
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Cserkó Ármin
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst659.078049 m
77.Sipos Samu
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Auguszt Alex
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szalókí Zétény
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst658.865904 m
78.Muzsik Flóra
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Halla Zsófia
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Jéga-Szabó Rebeka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst658.293559 m
79.Vajda Zsófia
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Tremmel Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Kocsis Gergő
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Ezüst657.435351 m
80.Huszár Eszter
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Nagy Kornél
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Sütő Ákos
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst657.374161 m
81.Szabó Hunor
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Karcsú József
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Nyers Ádám
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst656.236592 m
82.Polgár Nimród
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Takács Dávid
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Halász Gergely
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst656.155892 m
83.Csiszár Csenge
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Guczi Nikolett
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Dózsa Nikoletta
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Ezüst655.934477 m
84.Csík Ádám
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola, Kunszállás
5. osztály
Kovács Tibor
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola, Kunszállás
5. osztály
Hegedűs Levente
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola, Kunszállás
5. osztály
Ezüst655.816361 m
85.Leiz Luca
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Rátkai Zille
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kovács Klaudia
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst655.603775 m
86.Macska Dominik
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Magyar Anna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Tóth Jázmin
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst653.935204 m
87.Stein Lili
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Petykó Júlia
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Dankó Vivien
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst653.846189 m
88.Kalló Enikő
Csátaljai Általános Iskola , Csátalja
6. osztály
Beréti Zsófia
Csátaljai Általános Iskola, Csátalja
6. osztály
Umenhoffer Virág
Csátaljai Általános Iskola, Csátalja
6. osztály
Ezüst653.372481 m
89.Bényi Nóra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Gárgyán Alina
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
NINCS
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
5. osztály
Ezüst652.483720 m
90.Bozsó Bianka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Nagy Fanni
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Schreck-Papp Róza
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Ezüst652.215353 m
91.Gulyás Anna Míra
Újvárosi Általános Iskola, Baja
5. osztály
Grósz Csanád
Újvárosi Általános Iskola, Baja
5. osztály
Péter Alex
Újvárosi Általános Iskola, Baja
5. osztály
Ezüst651.923589 m
92.Verheugen Elowyn
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Lőrinc Marcell
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Révész Máté
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst651.445384 m
93.Hopp Eszter
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Selmeci Anna
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Wodala Júlia
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst651.083523 m
94.Seres Eszter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Vízhányó Eszter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Schultz Patrik
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst650.405045 m
95.Hegedűs Petra
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Hegedűs Kinga
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Farkas Gréta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst650.404357 m
96.Téglás Dániel
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
6. osztály
Homó Tamás
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
6. osztály
Reichert Rebeka
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
6. osztály
Ezüst649.734726 m
97.Szalkay Attila
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Pusztai Dániel
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Varga Bertalan
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Ezüst649.554852 m
98.Borbás Réka
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Eperjesi Boglárka Fanni
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Farkas Tóbiás
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Ezüst649.313147 m
99.Lakó Réka Hanga
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Zsámboki Ádám
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Füleki Botond
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst648.884976 m
100.Cseri Inez
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Rácz-Szabó Zsófia
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Farkas Réka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst648.606869 m
101.Majoros Anna Zsófia
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Mészáros Rita
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Hegedűs-Jász Nikolett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst648.094644 m
102.Modolo Júlia Francesca
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Kovács Dóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Nemes Kata
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Ezüst648.005639 m
103.Becsy Sarolta
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Molnár-Tóth Csenge
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Tihanyi Dóra
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst647.964705 m
104.Vidéki Bálint
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Farkas Liliána
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Pozsár Dániel
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst647.765906 m
105.Finta Zsolt
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Vékes Ádám
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Boros Bence
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst647.754280 m
106.Ábrahám Sára
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Jeremi Daniella
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Tanács Hanna
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Ezüst647.746413 m
107.Valler Barbara
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Kovács Rebeka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Sarkadi Dóra
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst647.684717 m
108.Kiss János Pál
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Tóth Barnabás
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Mórocz Gergő
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Ezüst647.655768 m
109.Budai Zsolt
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Kocsor Péter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Varga Ákos
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Ezüst647.465664 m
110.Karmanóczki Hédi
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Lipták Lilla
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Kónya Szabolcs
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst647.215679 m
111.Besze Boglárka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Juhász Laura
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Juhász Lilla
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst646.105158 m
112.Jáksó Gergő
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Fölk Balázs
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Nagy Zsigmond
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ezüst646.034279 m
113.Pálszabó Lara
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
5. osztály
Tóth-Nádor Tege
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
5. osztály
Fröhlich Gergő
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
5. osztály
Ezüst645.985350 m
114.Kappel Kamilla
SZTE Juhász Gyula, Szeged
5. osztály
Lóki Zita
SZTE Juhász Gyula, Szeged
5. osztály
Röst Júlia
SZTE Juhász Gyula, Szeged
5. osztály
Ezüst645.883151 m
115.Hegedűs Dorka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kardos Jázmin
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Réczi Anna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst645.815506 m
116.Teschner Barbara
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Balog Panka
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Daru Zsófia
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst529.183325 m
117.Pápai Zsófia
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Radnóti Huba
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Gottlieb Gergely
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Ezüst521.333068 m
118.Rácz Gábor
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Lédeczi Márton
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Gajdos Márk
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Ezüst519.983292 m
119.Ács-Sánta Imre
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bencs Péter
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Kocsis Tamás
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst512.433421 m
120.Barabás Bulcsú
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Bíró Bendegúz
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Kovács Áron
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Ezüst511.203066 m
121.Joó Dániel
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Gergely Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Bótos Péter
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst511.062680 m
122.Solymosi Tamás
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Nemes Máté
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Tóth Petra
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst510.923150 m
123.Márki Krisztián Gábor
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Róth Bertalan
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Balázs Bálint
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst507.494530 m
124.Fekete Flórián
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Domonkos Kószó Marcell
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ocsai Boglárka
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst505.274905 m
125.Döbrei Máté
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Hunyadi Borbála
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Árvai Lili Panni
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Ezüst504.063575 m
126.Kertész Balázs
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
-
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Németh Kristóf Ákos
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Ezüst500.205428 m
127.Nagy Krisztián
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Böröczi Luca
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Sánta Viktória
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.004790 m
128.Horváth Dzsesszika
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Földesi Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
-
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ezüst500.003798 m
129.Gyapjas Rebeka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Sarkadi Leila
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
-
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ezüst500.005155 m
130.Fenyvesi Fanni
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Solti Tímea
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
-
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst500.003699 m
131.Ferenczi Zsombor
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Denucz Dániel
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bacsa Gergő
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst500.005166 m
132.Banó-Szabó Dávid
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Szőcs Máté
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Smausz-Kolumbán Zalán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst500.004618 m
133.Szakál Áron
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Karai Kristóf
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ádám Levente
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst500.003980 m
134.Turzó Réka
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Kozma Krisztián
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Konkoly Martin
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst500.004470 m
135.Ruzsa Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Szilágyi Dávid
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Gergely Áron
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Ezüst500.004447 m
136.Rácz Bettina
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szécsi Ninetta
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Sztergár Emese
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst500.004463 m
137.Manqarious Sarah
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Kálló Noémi Judit
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Lázár Tamás Dániel
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Ezüst500.004757 m
138.Koncz Bencze
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Krajcsovszki László
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Langmajer Kincső
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Ezüst500.006229 m
139.Dorcsák Barbara
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Bartha Katalin
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Nagy Nóra
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kerekegyháza
5. osztály
Ezüst500.004573 m
140.Zádorfalvi Elizabet
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Tóth Fanni
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Varga Luca
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst500.004998 m
141.Berta Dávid
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Papp Emma
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Czékus Panka
Szegedi Arany János Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst500.006850 m
142.Rádi Gellért
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Benő Áron
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Téglás Dóra
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.004610 m
143.Benk Gergely Mihály
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Budincsevich Péter
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Kelemen Márk
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst500.004871 m
144.Berki Fanni
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Füzesi Viktória
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Valkovics Dóra
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.006560 m
145.Fricska Izabella
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Fehér Fruzsina
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Rogozsán Bánk
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.007038 m
146.Zana Levente
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Vastag Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kósa László
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.006057 m
147.Kovács Nikolett
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Sinkó Emma
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Horváth Emma
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst500.005668 m
148.Nagy Gabriella
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Mityók Bianka
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Ferenczi Margaréta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bronz466.021785 m
149.Dárdai Donát Ferenc
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Szabó Gábor
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Lénárt Dániel Szabolcs
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Bronz429.792318 m
150.Balogh Balázs
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Domonkos Nimród
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Gál Péter
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz423.323764 m
151.Nikula Eszter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Bánki-Horváth Judit
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
NINCS
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Bronz420.602109 m
152.Mladonyiczki Boglárka
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Mákos Gergő
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Zsibrita Dániel
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Bronz418.283065 m
153.Tatár Péter
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Gosztolya Petra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Makovei Mendel
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Bronz417.733384 m
154.Simon Levente
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Kaczur Izabella
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
NINCS
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz415.064054 m
155.Bokor Milán Sándor
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Olej Péter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Lédig Barbara
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Bronz413.714226 m
156.Bernhardt Anna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Renner Míra Viola
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Frei Pálma
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz410.244060 m
157.Lehocki Áron
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Szivák Botond
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Markovics Ádám
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz409.504281 m
158.Fodor Regina
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Kutasi Eliza
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Józsvai Kinga
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Bronz408.173035 m
159.Péics Levente
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Pozsár Szabolcs
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Nacsa Gábor
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Bronz407.293508 m
160.Vörös Emma
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Brachinger Zalán
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Kiss Gergely
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Bronz405.683529 m
161.Rácz Bence
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Aly Omar
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Nagy Gréta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz404.723532 m
162.Zámbori Boglárka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Csatári Beáta
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Eszenyi Panna
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Bronz404.573396 m
163.Puskás Mihály
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Farkas Levente
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Németh Albert
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz403.493494 m
164.Szakáll Márk
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Sebők Zsombor
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Kovács Dániel
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz401.853532 m
165.Juhász Amina
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Kollár Sára
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Sztankov Panni
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Bronz400.003913 m
166.Béres Laura Lilla
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Karó Magdolna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Maruzsa-Barta Dóra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz400.005087 m
167.-
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Hajma András
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Tetlák Marcell
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz400.004351 m
168.Bihaly Nikolett
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Tóth Sára
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Sztojcsovics Anasztázia
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bronz400.005060 m
169.Nagy Fruzsina
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Sinkó Lili
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Sinkó Anna
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Bronz400.004698 m
170.Lengyel Lili
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Romák Zóra
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
NINCS
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz400.005224 m
171.Kincses Nóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Winter Nóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Nemes Zita
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz400.004496 m
172.Kotroczó Zsófia
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Fang Milán
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Győri Adrienn
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz400.004590 m
173.Eszenyi Bence
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Vincze Levente
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Földi Fanni
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz400.004313 m
174.Kis Máté
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Füle Ádám
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Domoki Lázár
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bronz400.004306 m
175.Hardi Hanna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Solti Hanna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Sallai Viktória
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz400.003617 m
176.Kardos Tünde
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Herman Eszter
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Szabó Kata
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz400.007124 m
177.-
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Kun Laura Diána
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Szél Viktória
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
6. osztály
Bronz400.005819 m
178.Papp Lóránt
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Seres Botond
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Kovács Gergő
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Bronz400.005958 m
179.Kónya Péter
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Fodor Patrik
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
-
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz400.004091 m
180.Andruskó Zsófia
Újvárosi Általános Iskola, Baja
5. osztály
Czeller Andrea
Újvárosi Általános Iskola, Baja
5. osztály
Király Attila
Újvárosi Általános Iskola, Baja
5. osztály
Bronz400.006538 m
181.Hegedűs Dóra Ditta
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Fazekas Boglárka
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Palócz Gréta
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz400.004822 m
182.Rácz Krisztina
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Kovács Eszter
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
-
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Bronz400.005307 m
183.Kocsis Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Szalkay Erik
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Tasi András
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Bronz400.005420 m
184.Tarjányi Szabolcs
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Vas Ádám
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Borbély Ármin
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Bronz400.005281 m
185.Antal Péter
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Gombár Ákos
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Visszmeg Levente
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Bronz400.004866 m
186.Kormányos Csongor
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Mészáros Bálint
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Zsilinszki Roland
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Bronz400.005507 m
187.Benkovics István Bendegúz
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Deli Imre László
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
-
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Bronz345.062299 m
188.Terhes Milán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
-
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Németh Emese
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bronz324.743374 m
189.Kertes koppány
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Tóth Péter
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Vidra Dániel
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz321.872320 m
190.Katona Noémi
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
5. osztály
Molnár Maja
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
5. osztály
Helmeczi Csaba
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
5. osztály
Bronz318.734221 m
191.Czeróczki Réka
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Judik Liliána
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Tari Zsófia
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz306.692409 m
192.Olmosi Réka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Szépe Regina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Konti Riana
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Bronz300.984227 m
193.Olajos Szandra
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Szokolai Zsófia
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Kárpáti Jázmin
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Bronz300.852800 m
194.Zentai Gábor
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bori Noel
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Kneif Martin
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Bronz300.005479 m
195.Kittlinger Bence
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Durkó Kristóf
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Hajdú Zétény
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
5. osztály
Bronz300.006236 m
196.Papp Dániel
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Kószó Rómeó
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Svicevic Tomislav
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Bronz300.005366 m
197.Haskó Noémi
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Pivó Patrícia
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Nagy Erzsébet
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz218.483106 m
198.Mátyási Ádám
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Kürtös Xavér
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Salétros Nándor
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz210.853519 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Molnár Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Arany1063.145325 m
2.Végh Lilian
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Halasi Ákos
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Kuti Berta
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Arany1048.838856 m
3.Bogár-Szabó Mihály
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ecsédi Dániel
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Nyikos Botond Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Arany1046.148242 m
4.Gulkai Janka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Vigyikán Zorka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Balogh Patrícia
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Arany864.625273 m
5.Markó Vivien
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Figura Márton
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Horváth Marcell
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Arany863.425039 m
6.Bubor Panni
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Fekete-Nagy Hanna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Insperger László
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Arany859.6510073 m
7.Bácskay Barnabás
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Lobmayer Miksa
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Kiss Máté
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Arany853.997435 m
8.Molnár László
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Tótpözsi Márk
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Zsoldos Dávid
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Arany853.789606 m
9.Bakó Amadé
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Bálint Béla
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Szabó Zsombor
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Arany850.879119 m
10.Kecskeméti László
Rókusi Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Juhász Tamás
Rókusi Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Gálosi Gergő
Rókusi Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Arany847.078705 m
11.Aleksza Fanni
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Poltz Petra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Barkász Márton
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Arany846.305592 m
12.Hankó Petra
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Gémesi Ádám
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Szabó Marcell
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Arany771.285187 m
13.Kádár Gergő
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Kámán Ákos
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Oláh-Marcényi Balázs
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Arany771.237718 m
14.Bakurek Máté
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Riczó Dávid
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Náfrádi Péter
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Arany769.164319 m
15.Farsang Kata
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Csuma Zita
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Varga Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Arany765.974476 m
16.Szabó Ambrus
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Hamza Máté
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Bodnár Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Arany765.823818 m
17.Kis-Juhász Eszter
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Provics Lilla
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Honti Regő
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany765.546113 m
18.Sebők Sándor
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Mózes Csaba
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Zagyva Zalán
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Arany762.067046 m
19.Németh Kristóf
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Szögi Gergő
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
-
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Arany758.235606 m
20.Kálmán Patrícia
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Kálmán Virág
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Monostori Péter
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
7. osztály
Arany757.947247 m
21.Balogh Donát
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Bényi Benedek
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Lajkó Lóránt
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsombó
8. osztály
Arany757.606574 m
22.Pintér Dorottya
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Heszler Domonkos
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Keszeli Jónás
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Arany757.365139 m
23.Olajos Tamás
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Bucskó Gergely
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Kocsis Dávid
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Arany756.724249 m
24.Pepó Anikó
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Juhász Ágnes
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Márkus Nikolett
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Arany754.955275 m
25.Gyenizse Zsófia
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Ádám Gertrúd
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Kékesi Réka
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Arany754.884304 m
26.Zsigó Nóra
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Kovács Eszter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Fogas Bianka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Arany754.617760 m
27.Barkász Bálint
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Barkász Péter
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Balázs László
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Arany753.578088 m
28.Czinkota Kármen
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Forrás Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
-
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Arany753.455526 m
29.Horváth Anna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Veszelovszki Viktória
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Veréb Natália
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Arany753.306429 m
30.Borzai Viktória
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Pál Henrietta
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Zoltai Zalán
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Arany753.245560 m
31.Rácz Boglárka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Prausz Réka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
-
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Arany751.514550 m
32.Farkas Nimród
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Pleskovits Péter
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Palusek Gábor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Arany751.325414 m
33.Fekete Bálint
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Görög Nándor
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Hegedűs János
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Arany749.426038 m
34.Stróbl Anita
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Balázs Anna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Jeszenői Sára
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Arany749.345933 m
35.Kürti Bence
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola, Kunszállás
8. osztály
Hegedűs József
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola, Kunszállás
8. osztály
Vágó Dániel
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola, Kunszállás
8. osztály
Arany748.583995 m
36.Horváth Dóra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Bondár Lilla
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Szilágyi Dóra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
8. osztály
Arany748.035943 m
37.Borbás Csenge
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Madarász Ramóna
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Fetter Alexandra
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Arany747.026119 m
38.Garai Dominika
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Ménesi Enikő
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Miklós Imola
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Arany746.877490 m
39.Bogdán Zalán
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Orosz Botond
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Medve Léna
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Ezüst686.0910265 m
40.Oláh Norbert
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Kindlik Dániel
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Molnár Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Ezüst676.933822 m
41.Olajos Tamara
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Kopasz Bence
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Fodor Bence
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst670.983884 m
42.Danku Bálint
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Palotás Gergely
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ványi Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst670.552780 m
43.Németh Botond
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Mészáros Levente
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Gyuris Hanna
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Ezüst665.183681 m
44.Nagy Marcell
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Pásztor Csaba
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Zentai Lilla
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst661.594826 m
45.Pipicz Nikolett
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged
8. osztály
Lukács Laura Kata
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged
8. osztály
Jakab Marcell
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged
8. osztály
Ezüst660.423173 m
46.Szerletics Emma
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Dáné Janka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Petrovácz Ádám
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Ezüst656.283454 m
47.Vándor Barnabás
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Szőke Panna
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Gárdián Ádám
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Ezüst656.003975 m
48.Molnár Anna Zita
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Nagyvári Hanna
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Bóka Regina
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Ezüst655.414260 m
49.Horváth Benedek
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Jenei Soma
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Kovách György
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst654.145358 m
50.Fischer Márta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Gulyás Viktória
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Vidéki Enikő
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Ezüst653.793245 m
51.Kopasz Melinda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Kelemen Liza
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Tábori Fanni
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Ezüst653.617315 m
52.Csizmadia Réka
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Vuits Zsófia
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
-
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst653.446196 m
53.Szél Eszter
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
-
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Szilágyi Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Ezüst653.353369 m
54.Kolozsvári Eszter
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Csamangó Máté
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Víg Gergő
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst653.263825 m
55.Albert Attila
OVMÁI Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
7. osztály
Bodó Gábor
OVMÁI Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
7. osztály
Sárközi Egon
OVMÁI Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
7. osztály
Ezüst653.084551 m
56.Börcsök Mária
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Dömösi Lola
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Jakabovics Alexandra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ezüst652.854486 m
57.Bitó Alexandra
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Lázár Vivien
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Miklós Vivien
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Ezüst650.435156 m
58.Molnár Fruzsina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ruck Mercédesz
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Tisza Véda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ezüst650.354170 m
59.Menyhárt Dominik
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Szabó Bence
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Kertész Márk
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Ezüst648.373358 m
60.Berta Bende Zsombor
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Kurai Gerda
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Kálmán Mihály
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Ezüst648.284151 m
61.Szabó Árpád
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Szabó Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Zsígó Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst648.223693 m
62.Besesek Édua
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Jáger Viktória
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Pécz Ágota
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Ezüst647.673921 m
63.Selmeczi Amina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Tóth Tamara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Török Jázmin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ezüst647.385404 m
64.Lakos Larisza
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Petrányi Olivér
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Nagy Szabolcs
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst647.105433 m
65.Csányi Bernadett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Papp Laura
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Csuka Noémi
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst647.005267 m
66.Barancsi Krisztián
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Kis-Molnár Zsuzsanna
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Török Ádám
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Ezüst646.713706 m
67.Kis Vivien
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Bodor Noémi
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Tóth Mór
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst646.642869 m
68.Szalkai Erika
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Noé Dominika
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Dabis Kinga
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Ezüst646.594005 m
69.György Johanna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Szeri Nóra
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Bősze Boldizsár
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Ezüst646.103611 m
70.Román Kornél
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Szatmári Martin
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Viczián Marcell
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst645.874489 m
71.Zsibrita Eszter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Kovács Nóra Lili
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Machó Flóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Ezüst519.193103 m
72.Rádi Anna Márta
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Terbe Ivett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Zsikó Noémi
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Ezüst505.673430 m
73.Kara Ivett
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
7. osztály
Nyerges Barbara Hanna
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
7. osztály
Fehér László
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
7. osztály
Ezüst500.533416 m
74.Oláh Eszter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Libus Loretta
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Kappán Dorina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Ezüst500.004757 m
75.Kovács Alexandra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Uhrmann Nóra
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Szabó Réka
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Ezüst500.004927 m
76.Papp Gergő
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Dombóvári Kolos
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Törkő Levente
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Ezüst500.003814 m
77.Nagy Laura
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Pál Zsófi
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Udvari Bernadett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst500.004589 m
78.Szilágyi Ádám
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Fűz Barbara
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Csíkos Rebeka
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Bronz453.262269 m
79.Bakos József
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Nánási Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Elek Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Bronz448.331785 m
80.Szekeres Alexandra
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Kozla Dorina
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
-
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Bronz440.722780 m
81.Gulyás Rebeka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Kollár Janka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Csonka Mariann
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Bronz438.552633 m
82.Pleskonics Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Huszárik Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Kovács-Pleskó Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Bronz438.422614 m
83.Hevesi Brigitta
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Kovácsik Szonja
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Pótári Lea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Bronz432.802129 m
84.Gábor Fanni
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Kádár Kamilla
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Juhász Johanna
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Bronz431.783053 m
85.Gubucz Mónika
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Harnóczi Virág
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Károly Viktor
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Bronz426.172217 m
86.Juhász Janka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Nemes Adél
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Kiss Hanna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Bronz422.073991 m
87.-
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Nikovics Mihály János
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Szolnoki Norman Ferenc
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz421.472784 m
88.Bálint Henriett
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Fehérvári Szabina
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Gyulafalvi Adrienn
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Bronz418.482846 m
89.Lovas Fanni
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szebenyi Gergő
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Kovács Benedek Örs
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz416.012522 m
90.Horváth Anna
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Zsibrita Csilla
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Uhrin Alexandra
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Bronz411.943485 m
91.Farkas Gábor
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Csatári Ádám
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Tar Gábor
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Bronz410.393610 m
92.Denucz Zoltán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Berta Donát
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Gémes Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Bronz410.163033 m
93.Döbrentei Kitti
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Peller Tamara Panka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Szőke Bálint
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Bronz408.563110 m
94.-
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Kónya Milán
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Pataki Patrícia
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
7. osztály
Bronz407.893109 m
95.Szűcs Dávid
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Szemenyei Beatrix
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Katona Jázmin
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
8. osztály
Bronz404.972992 m
96.Bácsi Virág
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
7. osztály
Lengyel Viola
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
7. osztály
Halasi Annabella
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
7. osztály
Bronz404.344705 m
97.Jaksa Mirella
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Vereb Eszter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Dorogi Sára
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Bronz404.154204 m
98.Boros Bernadett
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Kocsis Lilla
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Nemes-Nagy Anna
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Bronz403.782347 m
99.-
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Jambrik Kristóf
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Volford Dávid
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Bronz400.004386 m
100.Koczó Máté
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Szelindi Bence
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Sándor Norman
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Bronz400.004212 m
101.Kajtár Helga
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Tapodi Nikolett
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Zsiga Gréta
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Bronz400.005155 m
102.Bognár Viktória
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
8. osztály
Szabó Enikő Vivien
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
8. osztály
Csóka Jázmin
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
8. osztály
Bronz400.004619 m
103.Domokos Zalán
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Kádas Nándor
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Simon-Fiala Máté
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
7. osztály
Bronz400.004724 m
104.Chudák Enikő Katalin
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Gémes Hanna Edit
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Ritzl Evelin
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz400.003936 m
105.Surányi Sándor
Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Makó
7. osztály
Surányi István
Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Makó
7. osztály
Pál Olivér
Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Makó
7. osztály
Bronz400.003997 m
106.Temesvári Balázs
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Orosz Lőrinc
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Skribek Ádám
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Bronz400.003921 m
107.Fülöp Tamás
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
-
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Szloboda Vince
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Bronz400.004243 m
108.Bacskai Barbara
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Kővári Fanni
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Némedi Fanni
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Bronz400.004175 m
109.Kapusi Anna
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Zsiros Tamás
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bretus Gábor
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz303.822862 m
110.Miklósovics Tifani
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Balázs Bettina
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Rauf Kata
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Bronz261.531732 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Faragó Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Mihalik Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Török Ágoston
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany1064.484475 m
2.Fülöp Csilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Kutas Gréta
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Szittyai Anna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Arany1048.604532 m
3.Csongor Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Virág Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Zsigó Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany1046.432691 m
4.Rakiás Adrián István
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Kovács Rita
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Sándor Adél Emese
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany946.144926 m
5.Lóránt Dominik
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Pesti Jenő
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Teremi Dániel
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Arany756.743304 m
6.Botka Lora
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Biró Áron
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Baranyai Brúnó
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Arany756.282253 m
7.Pusztai B. András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Pusztai Rebeka Petra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
nincs
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. kerület
5. osztály
Arany753.704691 m
8.Perneki Dóra
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Szűcs Vanda
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Tarjányi Petra
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany753.314524 m
9.Fazekas Márk
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Szabó Árpád
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Hornyák Máté Tamás
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany749.355134 m
10.Gonda Regő János
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Kovács Balázs Csaba
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Pók Lilla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Arany746.142003 m
11.Tóth Tekla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Szikora Dzsenifer
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Szűcs Petra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Ezüst674.001810 m
12.Balázs Veronika
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Kucsa Laura
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Virág Katalin
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Ezüst664.942581 m
13.Tajti Ágnes Gréta
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
10. osztály
Kelemen Zsófia
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
10. osztály
Zöldy Márton
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
10. osztály
Ezüst664.635252 m
14.Szabó Krisztofer
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Marozs Tamás
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Szabó Márk
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Ezüst664.192702 m
15.Lőkös Tímea
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
9. osztály
Prikler Borbála
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
9. osztály
Nagy Noémi
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
9. osztály
Ezüst663.522425 m
16.Erős-Petrás Dorina
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
9. osztály
Balázs Barbara
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
9. osztály
Jakab Anna
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
9. osztály
Ezüst663.052437 m
17.Kurcsik Samu
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Kassa Zsuzsanna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Pálfi Szonja
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Ezüst662.973730 m
18.Nagy Marcella
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Huszár Attila
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Tóth Ignác
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst660.004235 m
19.Tóth János
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Pataki Ádám
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Kernya Károly
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst655.511663 m
20.Doszpoth Viktória
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Beer Noémi
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Varga Tamás
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst654.862442 m
21.Vizi Zsolt
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Szabó Rebeka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Nagy Borsika
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst653.653330 m
22.Jani Nikoletta
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Szűcs Virág
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Vigh Bence
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst652.913487 m
23.Kis Botond
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Tokodi Tibor Bence
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Székely Zsombor
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst652.293312 m
24.Tovai Eszter
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Visnyovszky Lilla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Kiss Fanni
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst650.353498 m
25.Tóth Olivér
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varsa Botond
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gidai Klaudia Kitti
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst648.712754 m
26.Kajdi Kata
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Vass Nikolett
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Szeker Emese
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst647.724196 m
27.Papp Edina Anna
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Polgár Sára
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Ürmös Anna
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Ezüst530.962317 m
28.Dávid Kincső Csenge
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Kovács Dóra
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Tímár Csenge
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Ezüst530.902317 m
29.Bondár Emese
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
Megyik Karina
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
Szabó Nóra
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
Ezüst502.374174 m
30.László Levente Imre
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Raffai Gábor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Szarka Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst500.004020 m
31.Márton Gergő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Pipic Dorka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Valis Mia
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst500.004352 m
32.Irimiás Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Nagy Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Fehér Fanni
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst500.004119 m
33.Gér Tamás
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Répási Patrik
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vértesi Nagy Péter
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz466.491884 m
34.Gulyás Vivien
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Rácz Fanni Vivien
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Juhász Tímea Melinda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz448.404290 m
35.Takács Dorka
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Boros Boglárka
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wang Ariunbold
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz442.122802 m
36.Ruzsom Lili Anna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Győri Rozi
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Józsa Lilla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz435.753101 m
37.Csillik Gergő
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Kakas Máté
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Szabó Lili
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
10. osztály
Bronz434.074418 m
38.Vajas Zsolt
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Agárdi Laura
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Katona Alexandra
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz432.064115 m
39.Albert Áron
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
Kovács Henrik
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
9. osztály
NINCS
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Békéscsaba
5. osztály
Bronz430.584079 m
40.Farkas Anita
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Markovits Lili
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Janusch Nikolett
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz428.913182 m
41.Bertók Laura
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Juhász Kornélia
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Varga Noel Márk
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Bronz427.492370 m
42.Perjési Zsanett
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bocsó Luca
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Paulik Tímea
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz423.442744 m
43.Görbe Sándor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Matajsz Patrik
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Pap Erős
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Bronz422.602587 m
44.Bakos Viktória
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Faragó Ivett
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Törteli Eszter
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Bronz421.873304 m
45.Ország Dávid
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
10. osztály
Tukacs Patrik
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
9. osztály
Hodoniczki Roland
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
9. osztály
Bronz416.213873 m
46.Madarász Máté
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Gazdag Dóra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Takács Milán
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz415.453773 m
47.Szűcs Áron
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Eipl Bence
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fejér Levente
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz413.763339 m
48.György József
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Petrik Soma
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Szekeres Hunor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Bronz410.982640 m
49.Fehér Dzsenifer Ildikó
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Laczkó Tibor
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Safranyik Annamária
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Bronz408.813895 m
50.Gazsi Noel
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bernáth Csaba
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Albert Erik
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz400.004894 m
51.Baráti Barnabás
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Ernyei Krisztián
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Kánai Kristóf
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz344.451294 m
52.Török Léna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Iván Zsófia
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Kerek Luca
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz316.322024 m
53.Ambruzs Bettina
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bodor Veronika
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
-
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz314.012024 m
54.Dudas Petra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bangó Ramóna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Gál Fanni
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Bronz305.722832 m
55.Óvári Ambrus
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
10. osztály
Besesek Béla
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
10. osztály
Hódi Ádám
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
10. osztály
Bronz286.03893 m
56.Kiss Dávid
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Kálomista Izabella
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Koszó Szilvia
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
126.133200 m
57.Cserven Nikolett
Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
Csicsely Noémi
Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
Poliák Szilvia
Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium és Kollégium, Békéscsaba
9. osztály
50.201846 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kovács Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
12. osztály
Kovács Imre
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
12. osztály
Gilinger Tibor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
12. osztály
Arany1052.627206 m
2.Mikulás Zsófia
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Kirschner Bernadett
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Apagyi Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany1052.065591 m
3.Kovács Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Monori János Bence
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Garamvölgyi István
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany1050.147978 m
4.Agárdi Antal
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Fekete Domonkos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Tabajdi Máté
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany856.304682 m
5.Kiss Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Sebe András
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Bíró Szilárd
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany756.972718 m
6.Pásztor Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Csizmadia Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Juhász Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst654.013466 m
7.Lehoczki Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Patyi Ákos
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Szalkay Péter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst650.172332 m
8.Hordós Adél Zita
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Sándor Janka
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Mikó Julianna
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Ezüst533.212709 m
9.Szücs Levente
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
12. osztály
Katona Viktor
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
12. osztály
Sors Bence
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
12. osztály
Ezüst526.022605 m
10.Freili Géza
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Páljános Inez
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Bodnár Csenge
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
12. osztály
Ezüst514.194017 m
11.Patakfalvi Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Prozlik Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Leszkó Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Ezüst500.002647 m
12.Bartalus Ádám
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Csupor Csaba Tamás
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Elek Tibor
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Bronz454.992590 m
13.Mokcsay Réka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Uri Hanna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Lukóczki Dzsenifer
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bronz439.414505 m
14.Hajagos Norbert
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
12. osztály
Fodor Károly
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
12. osztály
nincs
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
11. osztály
Bronz434.502752 m
15.Papp Lukács
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Méri Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
-
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Bronz426.513795 m
16.Gugcsó Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Kovács Péter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Nádasdi Alexandra
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Bronz420.683007 m
17.Polacsek Erik
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Savanya Bertalan
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Zsigovits Dániel
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bronz414.394964 m
18.Bencsik Milán
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
11. osztály
Ágoston Sándor
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
11. osztály
nincs
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény, Szeged
11. osztály
Bronz414.102847 m
19.Mihály Zsófi
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Monostori Patrik
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Bajory András
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Bronz412.022549 m
20.Groska Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Nagy Eszter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Ravasz Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Bronz411.194870 m
21.Lakatos Edina
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
11. osztály
Molnár Ákos
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
11. osztály
Szikszai Dorina
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
11. osztály
Bronz403.233988 m
22.Varga Csenge
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma, Békéscsaba
11. osztály
Hollósi Bálint László
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma, Békéscsaba
11. osztály
Uhrin Béla
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma, Békéscsaba
11. osztály
Bronz401.982866 m
23.Marik Zsuzsanna
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma, Békéscsaba
12. osztály
Lestyán Éva
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma, Békéscsaba
12. osztály
Miczura Ivett Gréta
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma, Békéscsaba
12. osztály
Bronz205.301691 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Aczél-Szabó János
NNG
Halasi Gábor
Kecskeméti Református Egyházközség
Nagy Tibor
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Arany1061.234863 m
2.Bogár-Szabóné Krémer Zsófia
dr. Nyikosné Polyák Szilvia
Ecsédi Mónika
Arany1046.319968 m
3.Pusztai Gertrúd Gabriella
Pusztai Lajos
Medgyesi János
Arany967.835232 m
4.Muzsek Anett
Hedvicsek Anna
Szűcs Ádám
Arany960.783859 m
5.Farkas Zsuzsa
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola
Hargitai Ferenc
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola
Böjthe Gabriella
Ásotthalmi Általános Iskola
Arany959.373969 m
6.Szalay Balázs
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Balázsné Mónus Anikó
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
Garai-Szabóné Póth Edit
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Arany952.143488 m
7.Csányi Ágnes
Kiskunhalas
Figura Tamás
Kiskunhalas
Csányi László
Kiskunhalas
Arany950.2810255 m
8.Szabó Klára
Kovács Gergely
Krivek Eszter
Arany854.998641 m
9.Simcsik Erika
NKM Áramszolgáltató Zrt.
Fülöp Attila
NKM Áramszolgáltató Zrt.
Kutas Gergely
NKM Áramszolgáltató Zrt.
Arany850.106737 m
10.Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rózsa Judit
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Arany767.153289 m
11.Bakos Barbara
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Dr. Czuck Antalné
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Ugrainé Nagy Zsuzsanna
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Arany757.272600 m
12.Selyem Erika
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szederkényi Barbara
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Rádiné Petróczi Márta
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany755.023496 m
13.Török Tilda
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Török Karolin
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Török Sarolt
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst670.644985 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bodzsár Mihály
Vincze Csilla
Bodzsár Miklós
Arany949.186599 m
2.Gerencsér Bendegúz
Uhljar Janka
Tarjányi Tímea
Arany949.004163 m
3.Kiss Balázs János
Gigacz Máté Tibor
Kardos Gergely
Arany947.996374 m
4.Sárvári Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Arany871.524133 m
5.Beinschroth Ninett
Beinschroth Gábor
egyéni vállalkozó
Beinschrothné Gazdag Ágnes
Makói József Attila Gimnázium
Arany857.376126 m
6.Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Arany769.733980 m
7.Duda Ernő
SOLVO Biotechnology
Dr. Geretovszkyné Dr. Varjú Katalin
SZTE TTIK, Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék
Dr. Geretovszky Zsolt
SZTE TTIK, Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék
Arany759.903680 m
8.Cserháti Réka
Nagy Noémi
Nyári Emese
Arany756.895535 m
9.Erdei András Gábor
Gregus Máté Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola
Lébenguthné Szentandrási Eszter
Gregus Máté Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola
Szalai Rita
Gregus Máté Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola
Arany750.634390 m
10.Szemrédiné Mucsi Gabriella
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szemrédi Tamás
Szegedi SZC József Attila Általános Iskolája és Szakképző Iskolája
Janó Éva
HSZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ezüst652.484767 m
11.Baranyi Éva
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Hordós Zsuzsanna
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Kaló Judit
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Ezüst545.454377 m
12.Birinyi-Horváth Edit
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
Hortiné Gere Bernadett
Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Bartha Katalin
Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Ezüst544.112808 m
13.Pappné Tóth Ildikó
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Maráz Ilona Aliz
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Papp Sára
Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst537.924930 m
14.Balla Zsolt Attila
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény
Takácsné Horváth Veronika
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény
Csala Ernő
Szegedi Városi Kollégium Gábor Dénes Tagintézmény
Ezüst529.662340 m
15.Lele Endre
HSZC Eötvös József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Benyhe-Kis Beáta
HSZC Eötvös József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Kovács-Sólyom Mária
Makói József Attila Gimnázium
Ezüst529.323914 m
16.Judák Regina
Majernyik Noel
Vrbaski Ivan
Ezüst522.936262 m