Medve Matektábor 2019 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2019. július 9. - 2019. július 15.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Ádám Dalma Luca8.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
Barát Benedek8.Fóti Garay János Általános IskolaFót
Barsi Botond8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bécsi Simon6.Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános IskolájaBudapest
Berczik Flóra9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Bilicki Máté5.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Bilicki Vilmos8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Borbély Eszter6.Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
Buck Míra8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Doma Boglárka6.Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
Durányik Eliza Lujza7.Petőfi Sándor Református Általános IskolaSátoraljaújhely
Egyed Panna5.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Erőss Sámuel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Fazekas István8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Fekete Patrik8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Fenyvesi Bence8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Ferenczi Dániel8.Budaörsi 1. sz. Általános IskolaBudaörs
Fok Miki7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Fucskó Milán Mátyás7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Gáspár Lili Laura9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Hagymási Janka5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
Koncz Simon Mihály5.Üllői Árpád Fejedelem Általános IskolaÜllő
Láng Bertalan8.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Lehotai András8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Lendvai Csenge7.Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaVeszprém
Magasházi Natasa7.Herendi Némert Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Markovich Péter8.I. számú Általános IskolaBudaörs
Marton-Tímár Kálmán6.Érdligeti Általános IskolaÉrd
Németh Borbála9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Németh Veronika8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Pál Petra9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Prezenszki Zalán8.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
Sági Roland6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Schneider Alexis8.Kecskeméti Corvin Mátyás Általános IskolaKecskemét
Serflek Levedi6.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
Strüning Noel8.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
Szabó Áron 6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest XI. kerület
Szabó Gyula Máté10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Szabó Hanna9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Takács Janka7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
Takács Márton Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Tarnai Hajnal8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Tax Dorina8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Tóth Valentina9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Varga Domonkos Márk8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Varknal Hanna8.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
Vassy Viola6.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
Véges Eszter5.Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Zemlényi Dávid8.1. sz. Általános Iskola BudaörsBudaörs

Szervezők

CsoportNév