Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Pécs

Pécs, 2019. május 12.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gerencsér Zalán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bognár Ágnes
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Csap Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Arany1056.6210171 m
2.Pánovics Máté
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Kőhalmi László
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Horváth Zsombor
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany1048.5823757 m
3.Szabó Réka
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Vilimi Sára
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Beebee Lola
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Arany961.6021133 m
4.Máthé Balázs
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
5. osztály
Laki Csanád
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
5. osztály
Kókai Zalán
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
5. osztály
Arany959.7816042 m
5.Kis Ágoston
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kis Dorottya
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Daláth Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany882.7419597 m
6.Jeges Milán
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Wagner Márton
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Szabó Barnabás
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany877.5112894 m
7.Biró Dána
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Sebők Bianka
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Nincs
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Arany877.0317794 m
8.Papp Kata
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Stingli Zsuzsanna
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Kulcsár Kitti
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Arany876.3727739 m
9.Fodor Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kumánovics Lilla
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Hornok Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany866.5022289 m
10.Simon Zita
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Gergály Blanka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Kiss Kamilla
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Arany864.1418710 m
11.Lovas Laura
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Riba Zoltán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Berta Zsombor
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Arany862.3413702 m
12.Albert Emma
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Koós Szüvellő
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Várnagy Nóra
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany860.9119093 m
13.Weisz István
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Terebesi Bence
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Hernádi Csongor
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Arany860.3215613 m
14.Kadlicskó Dániel
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Illés Dániel
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Schveibert Máté
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Arany856.8111149 m
15.Tóth Gergő
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Klement Tamás
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Józsa Laura
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany856.3911993 m
16.Rézbányai Gábor
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Kunvári Viktória
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ciuca Lily Suneun
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany854.7418176 m
17.Dóra Hanna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Hagen Katalin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Seres Milda
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany854.3917633 m
18.Maros Róza
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Bótor Zerind
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Le Dávid Thanh-Dat
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany853.6820389 m
19.Sátori Sebestyén Őrs
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Kabak Barnabás
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Szászi Nemes Júlia
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany853.6218168 m
20.Sűrű Sára
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Hazai Alexa
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Zsebeházi Kamilla
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Arany852.6710158 m
21.Máthé Ferenc
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Blum Benjámin
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Csapó Dóra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Arany852.2116913 m
22.Csongrádi Donát
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Neuber Dávid
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Tavi Kristóf
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany851.7612137 m
23.Simon szofi
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Széles Álmos
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
szathmáry Milán
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Arany851.3114034 m
24.Szatyor Mátyás Hunor
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Németh Péter András
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kereszturi-Farkas Sámuel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany851.1224135 m
25.Priol Amira
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Végh Laura Hanna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kucska Luca
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany849.9715105 m
26.Bodó Csenge
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Hervai Hanna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Merics Orsolya
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Arany849.8913693 m
27.Horváth Eszter
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Horváth Laura Ágnes
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Krampol Kinga Dominika
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany849.4615963 m
28.Nagy Domonkos József
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kállai Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Dankó Lóránt Krisztián
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany849.1716925 m
29.Világ Zsombor
Györkönyi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Györköny
6. osztály
Kovács Áhim
Györkönyi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Györköny
6. osztály
Sarok Gellért
Györkönyi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Györköny
6. osztály
Arany848.7812383 m
30.Uszinger Tamás
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Pencs Barnabás
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Illés Viktória
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Arany847.827062 m
31.Cserveni Szabolcs
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Heisz Botond
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Preisendörfer Máté
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Arany846.8414211 m
32.Kiss Zsuzsanna
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Szántó Dóra
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Márton Gergő
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany774.4919455 m
33.Czömpöly Bálint
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ignácz András
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Salacz Barnabás
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany766.0213012 m
34.Páncél Anna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Török Csenge
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Hederics Hanna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany765.8410496 m
35.Dobos Vanda
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Kóti Virág
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Feik Abigél
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Arany764.1011119 m
36.Hegedüs Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Szíjártó Zsigmond
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály

Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Arany763.1911665 m
37.Csősz Dániel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Babodi Máté
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Reith Áron
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany755.539248 m
38.Agócs Barbara
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Strényer Kata
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Vincze Réka
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Arany754.1813087 m
39.Nagy Dávid
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Szabó Zétény
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Nagy Rebeka
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Arany754.1215009 m
40.Sándor Olivér
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Jantner Benedek
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Kun Bence
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Arany754.0111388 m
41.Hild Kata
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Mucsi Zsófia
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
-
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany753.9011042 m
42.Nyuschál Máté
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Jankovics Miklós
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
-
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany753.8210141 m
43.Nagy Máté
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kis Bence Gyula
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
-
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany752.7613049 m
44.Vlasits Lili
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
6. osztály
Gazsi Jázmin
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
6. osztály
Kispál Evelin
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
6. osztály
Arany751.9912603 m
45.Bötkös-Bodó Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Jakab Gergő
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
K. Németh Mihály
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Arany751.6715482 m
46.Avar Luca
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Simon Vanda
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Tóth Gréta
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Arany751.0914938 m
47.Mogyorósi Balázs
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Lukács Szilárd
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Hoffmann Filip
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Arany750.6518163 m
48.Tóth Zsóka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Keszler Martin
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Horváth Hajnal Cinka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Arany749.4114140 m
49.Klenota Zorka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Vörös Viktória
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Dunai Virág
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany748.8011963 m
50.Kovács Dávid
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Lurcza Krisztián
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Rumbus Zoltán
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Arany747.376475 m
51.Hosnyánszki András
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Bártfai-Galló András
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Borsos Balázs
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Arany746.4914357 m
52.Illés Zalán
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Nagy Gábor Áron
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Perei Viktor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany746.2714516 m
53.Szomor Zsombor
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Miklós Dániel
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Keitz Márton
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst675.5213111 m
54.Dudás Péter
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Kohn Tamás
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Sándor Gergő
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Ezüst670.5721774 m
55.Kollár Emma Tímea
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Jónás Mirjána
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Széplaki Flóra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst670.1020659 m
56.Ágotai Petra
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Békási Dóra
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Reinhardt Júlia
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Ezüst669.717252 m
57.Szabó Áron
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Posza Ádám
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Nagy Dorián
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Ezüst666.905616 m
58.Rozmanitz Anita
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Pál Fanni
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Czakó Csongor
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Ezüst666.3511868 m
59.Gorsics András
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
6. osztály
Győrfi Zoltán
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
6. osztály
Nyári Koppány
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
6. osztály
Ezüst666.2414904 m
60.Machlik Míra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Nagy Kata
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Kiss Flóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst662.9313188 m
61.Sörös Petra
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Csendes Marcell
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Schön Panka
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Ezüst662.8612838 m
62.Harag Hanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Jóföldi Zsóka
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Erdei Melinda
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Ezüst662.5310773 m
63.Gulyás Mikró
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Mészáros Bence
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Grubacs Filip
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst660.6110277 m
64.Antal Márk
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Ács Norbert
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Szabó Bálint
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Ezüst660.3014084 m
65.Gasz Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Vajda Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Vermes Áron
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Ezüst658.7712162 m
66.Bacher Martin
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Puskás Roland
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Szabó Bence
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Ezüst658.0613311 m
67.Faludi Botond
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
5. osztály
Muzsek Krisztián
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
5. osztály
Kovács Álmos
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
5. osztály
Ezüst657.0915713 m
68.Szabó Laura
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Szabó Evelin
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Gyuró Enikő
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst657.0415637 m
69.Markovics Márton
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Frankovics Mirkó
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Kiss Csanád
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst656.9314930 m
70.Szili Dóra
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Mészáros Hanna
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Ódor Géza Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Ezüst656.0111085 m
71.Torma Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Szalmásy Kálmán Elek
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Lipcsei Sára
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Ezüst655.5212899 m
72.Benedek József
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
6. osztály
Füles Luca
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
6. osztály
Géczi Zsolt
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
6. osztály
Ezüst654.9013430 m
73.Filákovity Emma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Andalits Lotti
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Tóth- Bobány Alíz
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst653.9614304 m
74.Kecskés Emma
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Varsányi Sára
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kiffer Hanna
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Ezüst653.6112076 m
75.Balogh Luca
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Pálinkás Zulejka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Bati Boglárka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
6. osztály
Ezüst651.4017329 m
76.Fónai Rebeka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Pincehelyi Éva
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Sáreczki Adél
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst651.3011390 m
77.Boros Máté
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Pék Milán
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Csalai Zsombor
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Ezüst651.0215250 m
78.Dobos Ferenc
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
-
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Simon Gréta
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Ezüst650.9713888 m
79.Tóth- Bobány Hanna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Simon Lídia
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Pólics János
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst650.6311833 m
80.Szabó Nóra
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Csirke Nikolett
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Batiz Lilla Tea
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst650.6210787 m
81.Kovács Dóra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Asztalos Jázmin
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Buzási Jázmin
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst650.3811369 m
82.Tóth Barnabás
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Hodics Júlia
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Szekeres Bence
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Ezüst649.449725 m
83.Csalló Blanka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Dolák Luca
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Bakó Luca
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst647.6312917 m
84.Angyal Balázs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Angyal Fanni
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Dénes Krisztina
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst647.4713925 m
85.Kis-Lukács Dalma
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Várhegyi Ingrid
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Antal Levente
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst647.1910505 m
86.Bernhardt Panna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Mihovics Zsófia
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Sömenek Erik
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst646.8418207 m
87.Vén Hanga
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Gotthard Maja
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Tulok-Darida Nóra
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Ezüst646.7916302 m
88.Gotthard Mátyás
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Görzsöny Bence
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Papp Emma
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Ezüst646.5418899 m
89.Gayer Benedek
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Görzsöny Bálint
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Gayer Benedek
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Ezüst646.4817761 m
90.Resz Nikolett
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Futó Dorina
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Bálint Brigitta
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst646.4416687 m
91.Domonkos Gergő
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Tóth Viktória
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Somogyi Barnabás
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Ezüst646.117671 m
92.Rang-Zubán Kristóf
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Gyulai Vajk
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Nincs
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst645.3910394 m
93.Jagic Jázmin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Szűcs-Kathreiner Dóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Matta Olívia
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst645.1815028 m
94.Horváth Frida
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Boda Mirjam
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Werner Adél
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst645.0912109 m
95.Pallagi György
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Szőcs Géza Csanád
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Nevodenszki Máté
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Ezüst545.868508 m
96.Perencz Dorián
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Szabó Krisztián
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Tóth Botoind
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ezüst541.549190 m
97.Bedő Domonkos
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Deli Máté
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Staub Levente
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst531.697946 m
98.Kiss Viktória
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Stockwel Kende
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Kovács Hanna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst515.159800 m
99.Keller Bence
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Hornicz Tamás
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Halmai Bence
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst512.3412335 m
100.Rózsa Ramón
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arató Bercel
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Karácsony Lilla
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst511.6413139 m
101.Racskó Dániel
Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
6. osztály
Beck Róbert
Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
6. osztály
Nagy Viktor
Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
6. osztály
Ezüst505.428624 m
102.Szép Ákos
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Patak Márton
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Nagy Ervin
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Ezüst502.3611779 m
103.Sallai Roland
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Hersics Erika
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Sztojka Regina
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Ezüst500.0011948 m
104.Mészáros Marcell
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Szabó Samu
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Csillag Dorina Hanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Ezüst500.0011248 m
105.Nyisztor Bíbor
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Theobald Amanda
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Keresztes Csenge
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Ezüst500.0011398 m
106.Horváth Hanna
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Bacskay Borbála
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Bebesi Petra
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Ezüst500.0011906 m
107.Balla Annamária
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Paczolay Panna
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Büttl Zsófia Hanna
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Ezüst500.0012491 m
108.Németh Gubritzky Emma
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Fejes Barbara
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Tóthi Sarolta
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Ezüst500.0015930 m
109.Kiefer Lívia
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Pusztai Hanna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Nikolics Nikolett
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ezüst500.0017033 m
110.Erb Zora
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Karsai Róza
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Illés Enikő
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ezüst500.0010457 m
111.Heller Léna
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Török Amina
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Buzási Rebeka
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst500.0013647 m
112.Márton Alexandra
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Peti Zsófia
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Árvai Amira
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Ezüst500.0016296 m
113.Köbli Ágnes
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Szilágyi Patrícia
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Szilágyi Szabolcs
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Ezüst500.0018583 m
114.Kiss Ingrid
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Patonai Laura
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Szabó Fanni
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
6. osztály
Ezüst500.0013835 m
115.Csányi Bence
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Piri Boglárka
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Zagorácz Bence
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Ezüst500.0016775 m
116.Vörös Tamás
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
6. osztály
Tapazdi Mira Eszter
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
6. osztály
Pankotai Lora Leila
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
6. osztály
Ezüst500.0016025 m
117.Óvári Barna
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Simon Benjamin Gábor
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Sebestyén Benedek
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Ezüst500.0010907 m
118.-
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Papp Viktória
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Vincze Zsófia
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst500.0015161 m
119.Simara Gergő
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
5. osztály
Ignácz Hajnalka
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
5. osztály
Gyenizse Martin
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
5. osztály
Ezüst500.0021315 m
120.Tóth Márk
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
6. osztály
Böhönyei Kristóf
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
6. osztály
Csányi Natasa
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
6. osztály
Ezüst500.0021832 m
121.Hahner Edvin
Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
5. osztály
Horváth Dávid
Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
5. osztály
Tóth József
Szederkényi Általános Iskola, Szederkény
6. osztály
Ezüst500.0014106 m
122.Gulyás Borbála
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Sármány Enikő
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Mészáros Dominik
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Bronz439.156649 m
123.Fazekas Attila
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Gimnázium Beszédes József Általános Iskolája, Dunaföldvár
6. osztály
Király Krisztián Bálint
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Gimnázium Beszédes József Általános Iskolája, Dunaföldvár
6. osztály
Lesnyik Milán
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Gimnázium Beszédes József Általános Iskolája, Dunaföldvár
6. osztály
Bronz438.477392 m
124.Sebők Dóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Baki Flóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Márkus Zsófia
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Bronz432.327604 m
125.Fazekas András
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Schneider Bálint
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Bocz Miklós
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Bronz429.205828 m
126.Csősz Ákos
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Kömüves Lehel
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Jankó Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz420.627709 m
127.Frank András
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
6. osztály
Tóth Bendegúz Áron
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
6. osztály
Kis Szabolcs
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
6. osztály
Bronz416.838642 m
128.Gulyás Hanna
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Tálas Dorina
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Pálosi Vanda
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Bronz416.787111 m
129.Mihalik Angelika
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Ignácz Réka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Kántor Tamás
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Bronz413.976692 m
130.Tóth Áron
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Dandé Márk
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Valkai Roland
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Bronz408.996496 m
131.Vágó Csenge
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Tratnyek Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Hoffmann Maja
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Bronz406.689633 m
132.Afangide Uwem Jonah
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Páli Gergő
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Dabronaki Jonatán
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Bronz404.5511988 m
133.Horváth Hunor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Horváth Vilmos
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Kőszegi Ákos
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Bronz402.639414 m
134.Keresztes Emma
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Ihárosi Ninszi
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Rébay Hanna
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Bronz402.249486 m
135.Kovács Zsófia
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Koncz Anita
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Szabó Anett Alexa
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Bronz400.0017170 m
136.Kara Kitti
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
6. osztály
Enesei Léna Luca
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
6. osztály
NINCS
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Bronz400.0013186 m
137.Tóth Noel
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Zvara Dávid Benjámin
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Nemes Barnabás
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Bronz400.0011580 m
138.Popovics Milán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Szappanyos Márton
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Lukács Medárd
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bronz400.0018532 m
139.Strazsanácz Petra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Szomor Márk
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Törőcsik Márk
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bronz400.0012565 m
140.Orbán Sándor Péter
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Dárdai Domonos Dorián
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Szabó Péter
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bronz400.0012948 m
141.Dancsó Donát
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentlőrinc
6. osztály
Lóth Ninetta
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentlőrinc
6. osztály
Csabai Dorottya
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentlőrinc
6. osztály
Bronz400.009691 m
142.Kardos Boglárka
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Varga Réka
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Csillag Virág
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Bronz400.0012799 m
143.Sógorka Bence
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Juhász Jázmin
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Büttl Anna
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz400.0010922 m
144.Vadász Rebeka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Faragó Nóra
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Varga Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz400.0011116 m
145.Gaál Luca
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Somodi Zsófia
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Sebestyén Míra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Bronz400.0012020 m
146.Kramm Boglárka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Tóth Málna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Moldován Kincső
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Bronz400.0014867 m
147.Radovits Zalán
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Somlai Csanád
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Róth Ákos
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Bronz400.0012136 m
148.Sűrű János
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Millei Ábel
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
-
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Bronz400.0013188 m
149.Kapitány Kisanna
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Budai Brigitta
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Auvalszky Anna
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
5. osztály
Bronz400.0010528 m
150.Kimmerle Johannes Keve
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Palánki Ádám
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Palánki Ádám
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
6. osztály
Bronz400.0023493 m
151.Velki Márta
PPHF Szent Mária Magdolna Általános Gyakorló Iskola és AMI, Abaliget
5. osztály
Szűcs Attila
PPHF Szent Mária Magdolna Általános Gyakorló Iskola és AMI, Abaliget
5. osztály
Kalauz Boglárka
PPHF Szent Mária Magdolna Általános Gyakorló Iskola és AMI, Abaliget
5. osztály
Bronz400.0011209 m
152.Ivánácz Emese
Felsőszentmártoni Általános Iskola, Felsőszentmárton
6. osztály
Rajna Henrietta
Felsőszentmártoni Általános Iskola, Felsőszentmárton
6. osztály
Greges Dániel
Felsőszentmártoni Általános Iskola, Felsőszentmárton
6. osztály
Bronz400.0017670 m
153.Péter Réka
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Béres Dorottya
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Ripli Panna
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Bronz400.0013283 m
154.Nyári Patrik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Jankó Dávid
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Madarász Dominik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bronz400.0011261 m
155.Fábián Patrícia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ujvári Pálma
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Tancsik Mirella
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bronz400.0011468 m
156.Horváth Zalán
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Vinczellér Balázs
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Szemes Bálint
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Bronz400.0012327 m
157.Fakas Áron
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Zsebeházi Zsolt
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Kőszegi Kornél
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Bronz336.246587 m
158.Tamási Gyula
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Dániel Benedek
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
-
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Bronz311.777712 m
159.Bartalos-Bot Botond
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Kovács Ábel
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Szücs Krisztián
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bronz306.606823 m
160.Schelb Ádám
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Uti Soma
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Wágner Barnabás
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Bronz300.008200 m
161.Farkas Emőke
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Márkus Borbála
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Tóth Dorina
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Bronz300.0011053 m
162.Mihály Zsófia
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Kende Lili
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Nagy Nóra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Bronz300.0013296 m
163.Bódis Dániel
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Somkövi József Máté
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Győri Ádám
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Bronz300.0010791 m
164.Balogh Krisztina
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Csonka Ketrin Mercédesz
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Király Szabina Julianna
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Bronz300.008836 m
165.Bozsók Angyalka
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Szabó Kata
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Bede Zoé
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Bronz233.702758 m
166.Keszthelyi Olivér
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Kőnig Kevin
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Németh Bence
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bronz233.474215 m
167.Végi Kata
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Adorján Boglárka
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Nagy Sára
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
135.827388 m
168.Burkhart-Szentiványi Amelie
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Janz Clara Rose
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Romeisz Corinna
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
129.538118 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Zeitvogel Balázs
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Zeitvogel Csaba
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Zeitvogel Gergő
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Arany866.9210698 m
2.Nagy Márton
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Kátai Flóra
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Gőgös Boglárka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Arany864.5912053 m
3.Verno Massimo
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Fertály Dávid
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
-
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Arany863.3420170 m
4.Rendes Blanka
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Katreiner Kíra
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Illés Ágnes
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Arany858.2514474 m
5.Denkinger József
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
7. osztály
Laki Menyhért
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
7. osztály
Vas Domonkos
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
7. osztály
Arany856.3714652 m
6.Péntek Virág
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Imrő Bianka
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Pálinkás Lili Luca
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Arany852.4812224 m
7.Fábián Dorottya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Unti Dorottya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Sziebert Réka Izabella
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany852.0417351 m
8.Lőrincz Nikolett
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Márkus Zsorzsett Liána
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Jenei Jázmin
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany846.6913569 m
9.Mészáros András
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Dudás Iván
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Zsifkovics Dusán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Arany767.5421345 m
10.Gecő Kata
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Füleki Zsófia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
-
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany756.9815817 m
11.Erdei Tünde
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Afangide Sámson
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Schveibert Tamás
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Arany752.5914380 m
12.Nyisztor Zselyke
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Barabás Benedek
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Vicze Áron
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Arany752.1815305 m
13.Máté Lotti Luca
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Szóvári Zsombor
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Patkó Dominik
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Arany750.0213490 m
14.Murber Nóra
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Machlik Borbála
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Várnagy Hanga
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Ezüst686.2210326 m
15.Hambuch Kristóf
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Nagy Csanád
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Fábos György
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Ezüst686.0718031 m
16.Fodor István Mátyás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Szántó Donát Zalán
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Szénássy Ákos
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Ezüst685.7023031 m
17.Megyeri Borbála
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
8. osztály
Vén Csenge
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
8. osztály
Kapitány Kincső
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szekszárd
8. osztály
Ezüst684.5017149 m
18.Ahmann Barnabás
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Mihovics Máté
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Kovács Anna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Ezüst681.7511444 m
19.Nemes Richárd
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Szabó Marcell
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Polgár Benjámin
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Ezüst681.6012177 m
20.Kis Nikolett
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
-
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Bálint Laura
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Ezüst680.8615578 m
21.
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Hafner Emma
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Orosz Gergő
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Ezüst679.3510588 m
22.Marics Csongor
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Marics Hunor
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Tuska Soma
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Ezüst678.958390 m
23.Csondor Luca
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Ferencz Liliána
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Nádasi Violetta
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Ezüst678.2711986 m
24.Várkonyi Szaffi
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Czippán Abigél
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Schapp Laura
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Ezüst676.6012457 m
25.Szűcs Dominika
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Szíberth Gréta
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Gyulai Lara
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Ezüst675.6013836 m
26.Barsai Tamás
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Dobos Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Miksa Róbert
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Ezüst673.5111313 m
27.Bőhm Hanna
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Polgár Petra
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Polgár Antónia
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
8. osztály
Ezüst673.3814595 m
28.Király Zsófia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Hornicz Viktória
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
-
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Ezüst671.7110873 m
29.Jaczó Kata
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Lacza Virág Gréta
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Takács Teréz
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Ezüst670.5411202 m
30.Kovács Danica
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Radics Míra Alma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Kovács Luca
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst669.0111444 m
31.Kántor Milán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Simon Patrik
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Kovácsevics Martin
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst667.659222 m
32.Méhes Koppány
Vokányi Általános Iskola, Vokány
6. osztály
Kollár Alexandra
Vokányi Általános Iskola, Vokány
6. osztály
Kulisch Dóra
Vokányi Általános Iskola, Vokány
6. osztály
Ezüst664.0920306 m
33.Balogh Boglárka
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Nyírő Anett
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Szakács Fanni
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
7. osztály
Ezüst662.0813656 m
34.Anczló László
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Horváth Fanni
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Vida Liliána
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst661.589414 m
35.Nyisztor Luca
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Prantner Krisztina
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Gróf Elmíra
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Ezüst661.4115310 m
36.Harcos Viktor
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Péli Gergő
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Háhner Gergő
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Ezüst661.2210594 m
37.Tar Barnabás
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola, Lippó
7. osztály
Szkalonai Balázs
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola, Lippó
8. osztály
Szabó Krisztián Lajos
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola, Lippó
8. osztály
Ezüst659.559666 m
38.Agócs Andor
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentlőrinc
8. osztály
Lingurár Viktória
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentlőrinc
8. osztály
Halápi Valentina
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentlőrinc
8. osztály
Ezüst658.458586 m
39.Szabó Tamás
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
8. osztály
Dusnoki Dalma
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
8. osztály
Simara Bence
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
8. osztály
Ezüst656.8312659 m
40.Bosnyák Bianka Vivien
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Sántha Éva Ilona
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Ronta Fruzsina Veronika
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Ezüst654.527856 m
41.Juhász Martin
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Mihály Ábrahám
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
nincs
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Ezüst652.7813718 m
42.Czirkos Réka Orsolya
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Gyuris Bende Ármin
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Rigó Áron
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Ezüst650.8612254 m
43.Kovács Hegedűs Rebeka
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
-
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
Takács Réka
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
Ezüst649.586646 m
44.Klár Dávid
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
Horváth Gyula
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
NINCS
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Ezüst648.7814799 m
45.Fintor Dávid
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Szemes Bence
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Erős Emese
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Ezüst648.2110736 m
46.Stocker Lara
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Felházi Boglárka
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Zadravecz Enikő
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Ezüst501.2310035 m
47.Lang Roxána
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Gyuró Noémi
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Horváth Réka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Ezüst500.688285 m
48.Gyömbér Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Hadzsiev Anna Gizella
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Hahner Branko
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Ezüst500.0012484 m
49.Máté Luca
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Csiszár Csenge
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Módi Vivien
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Ezüst500.0010906 m
50.Zachar Zsófia
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Kovács Gabriella
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Szili Evelin
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
7. osztály
Ezüst500.0012437 m
51.Orgyán Hanna
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Wimmer Adrienn
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Hofzang Zoé
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Ezüst500.0010700 m
52.Keszthelyi Kíra
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Tóth Martin
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Francz Antónia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst500.008443 m
53.László KInga
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Zsiga Alexandra
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Banai Lili
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz444.968524 m
54.Nagy Ábel
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Patak Mihály
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Barbély Borbála
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Bronz444.116378 m
55.Horváth Huba
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Takács Lora
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
-
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Bronz441.298434 m
56.Berta Balázs
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Csuti Patrícia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Takács Kata
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Bronz440.066832 m
57.Majoros Csenge
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
7. osztály
Varga Leila
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
7. osztály
Kulimák Máté
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
7. osztály
Bronz430.4912086 m
58.Rostás Levente
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Varga Domink
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Nyúl Dániel
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Bronz425.1711562 m
59.Benács Dóra
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Marton Leila
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Röhberg Eliza
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Bronz425.018480 m
60.Göndöcs Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Győri-Nagy Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Helmrich Ádám
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Bronz424.546811 m
61.Tukács Barbara
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Tabár Dániel Béla
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Vas Virág Réka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Bronz424.316811 m
62.Váradi Emma
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Márkus Katalin
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Posza Máté
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Bronz422.898535 m
63.Gergye Anita
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Kálmán Alexandra
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Takács Erzsébet
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz422.876401 m
64.Kiss Ágoston
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Kis Dániel
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Haris Márk
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium I. Számú Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Bronz417.1910013 m
65.Tóth Viktória
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
7. osztály
Füles Csenge
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
7. osztály
Pápai Ágnes
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolája, Drávafok
7. osztály
Bronz411.7411392 m
66.Menyhárt Nóra
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Majerik Mária Viktória
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Pál Attila
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Bronz411.017566 m
67.Vörös Balázs
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
László Barnabás
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
László Gábor
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
Bronz400.0015342 m
68.Kocsis Kornél
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Törő Benedek
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Jobbágy Bianka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Bronz400.0013156 m
69.Molnár Zsófia
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Weisz Kitti
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Pécz Liza
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Bronz400.0013884 m
70.Heirich Zita
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Horváth Zsófia
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Kósa Szilárd
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Bronz400.0014151 m
71.Maros András
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Gajdos Keve
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Rozsvai Mihály
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Bronz312.398359 m
72.Vass Dorottya
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Gombor Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Kálmán Kitti Antónia
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bronz306.9711504 m
73.Récsei Szabolcs Tamás
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bertalan János Zsombor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Orsós Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bronz300.0013106 m
74.Szemerédi Bence
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
7. osztály
Mészáros Petra
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
7. osztály
Vincze Virág
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
7. osztály
Bronz210.8111126 m
75.Gulyás Iván
Felsőszentmártoni Általános Iskola, Felsőszentmárton
5. osztály
Várnai Laura
Felsőszentmártoni Általános Iskola, Felsőszentmárton
5. osztály
Vilyevácz Milán
Felsőszentmártoni Általános Iskola, Felsőszentmárton
5. osztály
Bronz200.0014236 m
77.Baracs Emese
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Laborci Gellért
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Rigó Anna Glória
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
85.202466 m
78.Tárnoky Péter
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Fillus Bendegúz
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Császár Bence
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
75.203656 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Flódung Áron
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
9. osztály
Albert Ákos
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
9. osztály
Bánáti Tamás
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium, Pécs
9. osztály
Arany961.738744 m
2.Gazda Fanni
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ottó Panna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
-
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Arany954.2413437 m
3.Sánta Bálint
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Légrádi Kristóf
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Gyenizse-Nagy András
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany950.1012478 m
4.Süli Kristóf Attila
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Papp Máté
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Fullér Levente
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Arany946.6316070 m
5.Kempf Alex
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Takács Tamás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Metzger Ábris
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Arany946.1217395 m
6.Varga Luca Borbála
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
10. osztály
Kosóczki Balázs
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
10. osztály
Klem Balázs
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Arany861.8012300 m
7.Birkmayer Róbert Bendegúz
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Maracsik Dávid
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Fülöp Kitti Mariann
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany849.188587 m
8.Csordás Balázs Koppány
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Kovács Alex Ilián
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Zentai Leila Larissza
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany848.8610093 m
9.Warta Benedek
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Ortmann Anna
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Ignácz Kristóf
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany848.7111747 m
10.Hetesi Balázs
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Reith Rómeó
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Lénárd Márton Kolos
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany848.449820 m
11.Kovács Zsófia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Sántha Enikő
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Kübler Ákos
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Arany848.1715402 m
12.Fogarasi András
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Jóföldi Eszter
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Petőh Ármin
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Arany847.549581 m
13.Simon Lea
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Peti Viola
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Tóth Dominik
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Arany847.2510009 m
14.Balogh Péter
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
-
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Tamás Bence
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Arany847.178243 m
15.Szőke Bálint
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Dékány Anina
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Varga Medárd
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Arany846.9812337 m
16.Németh Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Oláh Gábor
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Süle Zalán
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Arany770.0215968 m
17.Horváth Ákos
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Bödöcz Botond
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Németh Gergő
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
5. osztály
Arany756.009808 m
18.Kovács Lili Krisztina
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Simon Laura
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
NINCS
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Arany749.736927 m
19.Halász Donát
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Schittler Balázs
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Follinusz Gábor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Arany749.5412844 m
20.Ványolós-Merk Raymond
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Benke Máté
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
NINCS
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Arany747.8813786 m
21.Juhász Ákos
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Csordás Kevin
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Tallér Máté
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Ezüst682.5511614 m
22.Somogyvári Hanna
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Léber Krisztián
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Gyenis Máté
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Ezüst676.5416043 m
23.Kaszás Lilla
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Császár Boglárka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Kun Anikó
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst669.9814507 m
24.Pusztai Olivér
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Tombor Máté
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Vulczer Bertold
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Ezüst668.3110457 m
25.Borus Benedek
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Rónai Márk
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Tóth Merse
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst667.7912541 m
26.Sipos Sándor
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
9. osztály
Takács Levente
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
9. osztály
Molnár Mátyás
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
9. osztály
Ezüst664.946878 m
27.Jilling Marcell
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Nagy Gergely
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Prantner Zoltán
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
10. osztály
Ezüst664.4712662 m
28.-
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Varga Balázs
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Antal Botond
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst663.8310319 m
29.Nagypál Kitti
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Bihácsi Bernadett
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Szabó Gabriella
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst663.198164 m
30.Csóka Imre
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Kender Máté
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Ritter Máté
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Ezüst661.9810611 m
31.Sógor Gergely
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Nagy Kristóf
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Kiss Ábel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst660.665048 m
32.Tóth Tamás
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Kálai Előd
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Szolomaier Tibor
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst659.965827 m
33.Orosz Dániel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Dudás Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Varga Zsolt
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst659.767320 m
34.Evertse Peggy
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Fonyódi Sára
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Dér Vanda
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst659.5515869 m
35.Bodó Aliz
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Zeng Xiao Bei
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Dani Nándor
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst657.3814764 m
36.Horváth Adorján
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Gróf Alfonz
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Rozgonyi Ákos
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst657.2510965 m
37.Csorvasi Blanka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Szabó Szilvia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Stuts Márk
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst656.766916 m
38.Csontos Anna
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Mester Zsófia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Megyesi Renáta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ezüst656.3313991 m
39.Erdei Ingrid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Tebécs Boglárka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Márton Kristóf
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst654.687657 m
40.Ginál Zsolt
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Zick Balázs
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Varga Dominik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Ezüst651.3412676 m
41.Felnagy Lajos
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Arató Márk
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Kubics Mihály
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ezüst651.1510326 m
42.Erdei Júlia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Tarr Regina
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Muncean Imola
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst650.7310235 m
43.János Szabolcs
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Seres András
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Galág Bars
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst647.698404 m
44.Takács Alexander
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Nyaka Bálint József
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Hlavati Máté
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Ezüst646.848402 m
45.Rach Nóra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Filetóth Csilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Gáspár Virginia
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst646.797029 m
46.Gonda Orsolya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Valentinyi Roberta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Keserű Flóra Luca
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst646.088478 m
47.Bacutiu Balázs
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Balog Norbert
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Mekker Erick
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst553.233727 m
48.Zsíros Ildikó
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Jakab Lilla
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Horváth Bence Péter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Ezüst533.555873 m
49.Sztanó Márkó
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Weisz Máté
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Forster Martin
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Ezüst520.737059 m
50.Vágyi Mihály Adolf
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Andrasek Rebeka
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Török Péter
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Ezüst517.449162 m
51.Bakai Kitti
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bakai Réka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Varga Viktória
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Ezüst504.348727 m
52.Izsák Balár Mór
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
10. osztály
Izsák Bulcsú Benedek
Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium, Pécs
8. osztály
Hencz Réka
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
10. osztály
Ezüst500.0010464 m
53.Balázs Enikő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Turóczi Vivien
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Goda Barbara
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst500.009870 m
54.Kancz Mónika
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Kalmár Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Balogh Vanda Ivett
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ezüst500.009353 m
55.Scholtz Ádám
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Zsengellér Dániel
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Török Szabolcs
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz447.346080 m
56.Szabó Rita
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Papp Izabella
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Szász Zsolt
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Bronz444.617485 m
57.Heleszta Laura
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Gasparek Bence
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Laczi Gerzson
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz431.414320 m
58.Kúti Kamilla
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Horváth Eszter
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Kiss Júlia
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Bronz427.0710749 m
59.Nyirati Virág
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Ács Tibor Ábel
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Zsolnai Róbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Bronz424.0910968 m
60.Bodaki Titanilla
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
-
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Raboczki Bálint
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Bronz419.458957 m
61.Csilla Zsófia
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Makk Kamilla
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Blatt Klaudia
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Bronz418.0512111 m
62.Laczkó Zsófia
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Csonka Flóra
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
-
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Bronz417.697868 m
63.Skuczi Orsolya
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Rauth Csaba
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Szalay Flóra
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Bronz417.559947 m
64.Kockás Kíra
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Vincze Gréta Regina
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Bencze János Lehel
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Bronz415.699755 m
65.Palkó Anasztázia
Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Bonyhád
9. osztály
Antal Réka
Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Bonyhád
9. osztály
Illés Kitti
Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Bonyhád
9. osztály
Bronz410.1411848 m
66.Márton Martin
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Fábián Szabina
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Bencsik Andrea
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Bronz408.069639 m
67.Elek Nikolett
PSZC ZSolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Pécs
10. osztály
Fehér Dávid
PSZC ZSolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Pécs
10. osztály
Veres Attila
PSZC ZSolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Pécs
10. osztály
Bronz400.0014788 m
68.Berta Milán
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
-
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Bali Ádám
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Bronz400.0011484 m
69.Szabó Eszter
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Pedrovácz Dalma
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Módenszieder Dorina
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz354.425373 m
70.Hugyesz Ádám
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Csík Erik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
-
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Bronz332.008855 m
71.Acsádi Nándor
AM DASZK, Szekszárd
9. osztály
Gajai Gréta
AM DASZK, Szekszárd
10. osztály
Vörös Dominik
AM DASZK, Szekszárd
10. osztály
Bronz321.058546 m
72.Tóth László
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Kern Botond
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Vasadi Patrik
Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Bronz300.008427 m
73.Kovács Bertalan
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Mester Ádám
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Schmidt Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Bronz269.943362 m
74.Máté Mirella
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bakos Dóra
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Wébel Martin
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz252.865088 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dékány Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Jankovits András
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
-
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Arany1058.1215669 m
2.Győrffy Johanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Le Julianna Phuonglinh
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Várkonyi Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany1053.9714558 m
3.Agócs Dániel
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Oláh Barbara
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Szőke Máté
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Arany1045.9912617 m
4.Laki Anna
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Szűcs Tamás
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Merkl Levente
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Arany946.8914118 m
5.Dér Benedek
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Parrag Ádám
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Vámi Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Arany867.418086 m
6.Nevezi Virág
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Oláh Emese
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Várteleki Richárd
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Arany856.609717 m
7.Balla Ábel
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Müller István
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Vida Róbert
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Arany846.729868 m
8.Zsákai Soma
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Gagyi Gréta
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Marosi Bori
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Arany758.315228 m
9.Zsáli Zsombor
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
12. osztály
Merkl Gergely
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
12. osztály
Kis Dávid
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
12. osztály
Arany747.756107 m
10.Szűcs Tamás
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Kövesi-Nagy Mihály
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Peilert Soma
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Ezüst671.9411801 m
11.Máté János
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Récsei Kristóf
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Vonyó Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Ezüst655.168302 m
12.Huszics István
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Katócs Gergő Péter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Máté-Budai Balázs
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Ezüst653.756479 m
13.Bátyi Bátor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Búza Boldizsár
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Seres Marcell
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst652.505429 m
14.Ötvös Bettina
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
12. osztály
Sándor Rebeka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
12. osztály
NINCS
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
5. osztály
Ezüst652.463188 m
15.Ledniczky Frigyes
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Kiss Réka Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Blatt Gréta
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Ezüst651.728182 m
16.Gergály Ádám Attila
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Zilahi Gábor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Németh Olga Mária
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Ezüst651.229955 m
17.Bazsó Gergely
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Sólya Gergő Sándor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Spolár Patrik
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Ezüst650.7812257 m
18.Fazekas Alexandra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Filó Nóra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Sisa Katalin
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst646.927049 m
19.Hajdú Kolos
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Varga Boglárka Lili
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Vas Patrik
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst521.194766 m
20.Németh László
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Bazsó Péter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Mózes Enikő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
12. osztály
Ezüst508.866469 m
21.Joháczi Virág
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
12. osztály
Ráncsik Csilla
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
12. osztály
Szálkai Kornélia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
12. osztály
Ezüst500.008156 m
22.Zink Zsófia
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kovács Kitti
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Pálmai Petra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bronz431.903165 m
23.Bogár Olivér
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
11. osztály
Süle Zsolt
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
11. osztály
Kállai Benedek
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma, Pécs
11. osztály
Bronz400.009043 m
24.Takács Gréta
AM DASZK, Szekszárd
11. osztály
Kuti Gergő
AM DASZK, Szekszárd
11. osztály
Székely Zoltán
AM DASZK, Szekszárd
11. osztály
Bronz400.009826 m
25.Máté Balázs
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
12. osztály
Kovács Tamás
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
12. osztály
Szabó Róbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
12. osztály
Bronz348.734544 m
26.Bosnyák János
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
11. osztály
Györe Kitti Fanni
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
11. osztály
Oroszi Nikoletta
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
11. osztály
Bronz329.673957 m
27.Bischoff Marcell
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Farkas Noémi
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Puskás Regina
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
146.834139 m
28.Wilkesz Edvárd
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Kántor Martin
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Szentes Alexander
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
146.514139 m
1000.Horváth Zsolt
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kálmán Bence
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Nándori Kitti
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst6469.00507 m
1000.Sárvári Lilla Négyeske
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Sárvári Hanna
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Simó Zsuzsa Csenge
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
1946.00178 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nemeskéri Attila
Mohács Térségi Általános Iskola
Szatmári Imre
Mohács Térségi Általános Iskola
-
Arany1060.546109 m
2.Virág István
Virág Levente
NINCS
Arany1049.827591 m
3.Győri Kornél
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Schveibert István
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Patona Zsuzsanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Arany879.619812 m
4.Kis Edit
Henczné Szabó Éva
Hencz Attila
Arany856.876439 m
5.Farkas - Túri Enikő
Szennai Fekete László Általános Iskola
Lajta Eszter
Decsi Dóra
Csíky Gergely Színház
Arany847.748363 m
6.Koncz Janka Boglárka
Pannon Egyetem
-
Soós Veronika
Soproni Egyetem
Arany763.868722 m
7.Antal Sándorné
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
Tegze Hajnalka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
Tátrai Gabriella
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
Arany753.2510097 m
8.Lukács Imre
Kónya Árpád
Lukács Hajnalka
Arany752.369924 m
9.Markovits Edit
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
dr. Ribáné Fülöp Erika
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Támpa_Hella Ildikó
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst681.748204 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Wiandt Péter
Grünfelder Balázs
Torma Bence
Arany1057.0010772 m
2.Wolos János
Robert Bosch Kft
Wágner János
Robert Bosch Kft
Wágner Róbert
PTE
Arany1054.959295 m
3.Künsztlerné Klészatl Melinda
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Simonné Krum Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Wiandt Péter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Arany1046.718534 m
4.Lévai-Benda Gabriella
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Ruffné Szakály Zsuzsanna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Trembeczki Csaba
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Arany860.626540 m
5.Bartal Zsolt
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma
Gyarmati Istvánné
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma
Gyarmati István
Arany859.434738 m
6.Müller Eszter
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Lépő Katalin
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Csötönyi Nóra
Szekszárdi SZC Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Arany858.779153 m
7.Staub László
Mecsekvill Mérnök Kft
Staub András
Zipernovszky Károly Műszaki Szakgimnázium
NINCS
NINCS
Ezüst656.734039 m
8.dr. Borusné Szaláncz Kozima
AM DASZK
Főfainé Balics Viktória
AM DASZK
-
Ezüst651.555548 m
9.Tomasics Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Melicz Marianna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
nincs
nincs
Ezüst521.175057 m
10.Babcsányi-Tóth Gabriella
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Csákó Fruzsina
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
-
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bronz411.654891 m
1000.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Plutzer Zsanett
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
Arany9924.00950 m