Medve Matektábor 2019 - Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló, 2019. október 25. - 2019. október 28.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAl-Sayyed Amir5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
AFekete Zoltán András6.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
AFóti Zolta6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
AFrigyes Lőrinc Dániel6.Virányos Általános IskolaBudapest XII. kerület
AHegyi Szabolcs Gábor6.Egri Lenkey János Általános IskolaEger
AKocsis Péter6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ALefter Sebestyén5.Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
ALehel Nóra Eszter6.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
AMolnár Tamás Sándor6.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
ASzauter Emese5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ASzékelyhidi Attila6.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
AVámosi Bendegúz Péter6.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
KBeke Róbert Márk7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
KCsilling Dániel7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
KEgyházi Godó7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
KHargitay Dàvid7.Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános IskolaBakonyszombathely
KKorner Adrienn7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KLefter Miklós7.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
KLipcsei Blanka8.Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános IskolaTiszaföldvár
KOrosz Norbert8.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
KOrosz Viktor7.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
KPusztai Botond András8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KSzabó Judit8.Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzeged
KSzauter Bercel7.Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
KSzekér Gergely7.Szombathelyi Neumann János Általános IskolaSzombathely
KVarró Ágnes7.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
LBeke Marcell Zoltán 9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LCseh Dóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LFarsang Dániel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LFodor Sára Márta9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LGöncző Emma8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
LGöndöcs Réka9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
LKocsis Ágnes Virág9.Kandó Kálmán SzakgimnáziumKecskemt
LLe Hai Yen9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LLehel Fanni Anna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LMárton Ágnes9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LMáté Luca8.Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTamási
LPados Sarolta9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LSzauter Ajtony9.Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
LT. Nagy Róza9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
MBodrogi Viktória9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
MDienes Erik9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
MIlyés Laura9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MKiss-Puskár Panna Eszter9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MNagy Laura9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
MNémeth Veronika9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MPálóczi Anett9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MPenyige Áron9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSiteri Lelle9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSzabó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSzabó Matilda9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MUjhelyi Patrik Gábor9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
MVámosi Boglár Tünde9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MVári-Kakas Adél9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XAndó Kamilla10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
XBeke Barnabás György 10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XDávid Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XEgyházi Hanna10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XGörömbey László10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XHalász Dorka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XHavanyecz Lilian10.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
XKmeczkó Levente10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XMIKLÓSSY KATINKA10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
XNagy Anna Viktória10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XNagy Bence Botond10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XOrosz Boglárka Rózsa10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XRadványi Zita10.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
XVarga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XVarró Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XVizi Kristóf Levente10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YDarmstadter Ádám 11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
YFarkas Jázmin11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YFekete Zsófia10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
YFilotás Dénes11.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
YFóti Neszta11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YFrigyes Kristóf11.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
YHay Sára11.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
YImre Tamás11.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
YKulcsár Kevin11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YMárkus Erik11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YNyitrai Réka10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
YOleszka Fruzsina 11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
YSchnéberger Manassé Dávid11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YSzabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
YSzauter Csanád11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YTácsik Csenge11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
YTóth Fruzsina10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZBaracsi Ádám12.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ZBercsényi Gábor12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZDH Anna12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZGátmezei Kornél12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZImre Balázs12.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZKis Bálint12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ZNémeth Ágoston12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZPenyige Zita12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZRaisz Olivér12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZRumi Zoárd12.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
ZSemegi László Mihály12.Gárdinyi Géza Ciszterci GimnáziumEger
ZSzauter Ábel12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZSzékely Bálint12.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
ZSzerecz Vilmos12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZTarnay Márton12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület

Szervezők

CsoportNév
AHegyi Eszter Barbara (Barbi)
ASum Csaba (Csabi)
KMikulán Attila (blick)
KApáthy Száva (Száva)
LGyarmati Zalán (Zalán)
LMárki-Zay Anna (Anna)
MKovács Ádám (Ádám)
MKosztolányi Kata (Kata)
programokVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
XAl-Sayyed Zakariás (Zaki)
XSzűcs Villő (Villő)
YKátay Tamás (Katay)
YGál Dávid (Dávid)
ZBörcsök Bence (Bence)
ZKovács Péter (mizo)