Medve Matektábor 2019 - Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló, 2019. március 14. - 2019. március 17.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AFóti Zolta5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
AHajós Boróka5.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
AHegedűs Krisztián5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
AKeizler Konstantin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Általános IskolájaKajdacs
AKiss Olivér5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
AKocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
ALehel Nóra Eszter5.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
APinczés Bálint5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest XVI. kerület
AZelei Máté5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest XVI. kerület
BBeke Róbert Márk 6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BCsilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
BEgyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
BLukács Imre Márk6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
BMurányi Levente6.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
BSajti Levente6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
BSzántó Hanna6.Hosszúpályi Irinyi József Általános IskolaHosszúpályi
BSzauter Bercel6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KChoma Sára7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KHajdu Márton7.Honvéd utcai TagiskolaKaposvár
KKopác Julia7.Zugligeti Általános IskolaBudapest XII. kerület
KPapp Zsófia7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
KPusztai Botond András7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KRábai Gellért7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KRévész Regő7.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest X. kerület
LBaráth Kolos8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
LBeke Marcell Zoltán 8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LDienes Erik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
LIlyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LKiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumKözgazdász utca
LLe Hai Yen8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LLehel Fanni Anna8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LNagy Laura8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
LNémeth Veronika Anna8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
LPálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helyDebrecen
LPenyige Áron8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LRévész Hunor8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LSzabó Bendegúz8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVári-Kakas Adél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VAdorján Adrienn9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
VBarta Piroska Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VBeke Barnabás György 9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
VBenkő Gábor Péter9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
VCaracciolo Lara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VCsontos Dávid9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VEgyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
VFekete Zsófia9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
VFölker Zsombor9.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
VFrank Éda9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
VMiklóssy Katinka9.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
VNyitrai Réka9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
VRacskó Gergő Áron9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
VRadványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
VSzabó Zsuzsanna9.Hőgyes Endre GimnáziumjaHHajdúszoboszló
VVizi Kristóf Levente9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WAndó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
WGörömbey László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WIrimiás Márk9.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
WKarikó Lajos9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
WNagy Anna Viktória9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
WNagy Bence Botond9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WParrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
WSzabó Anna9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
WTóth Fruzsina9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
WUjhelyi Patrik Gábor9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
WVarga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XCsóka Imre10.Bajai Szakképzési Centrum Baja
XÉcsi Dóra10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XFarkas Jázmin10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XFilotás Dénes10.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
XGeraszin Nikolett10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XImre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
XKecskés Bence10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XMolnár Zsófia10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XRóth András10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
XSchnéberger Manassé 10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzauter Csanád10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YAdámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YBercsényi Gábor11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YDarmstadter Ádám10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
YDH Anna11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YDienes Luca11.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
YGátmezei Kornél11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YImre Balázs11.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
YMárkus Erik10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YNémeth Ágoston11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YPóth Flóra11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
YRaisz Olivér11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YRumi Zoárd11.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
YSzűcs Klára Réka10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
YTarnay Márton11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
ZAl-Sayyed Zakariás12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZBaracsi Ádám11.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ZBodnár Máté12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZDremák Csenge11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZHanics Mihály Péter12.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
ZMIhályi Barnabás11.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
ZSemegi László Mihály11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
ZSzauter Ábel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZVeress Csaba12.Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari SzakgimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
Hanics Mihály (Misi)
Al-Sayyed Zakariás (Zaki)
Bodnár Máté (Máté)
ALengyel Letícia (Leti)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
BMikulán Attila (blick)
KSzabó Dániel (Dani)
KFehér Anna Éva (Panni)
LSzűcs Virág (Virág)
LVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
programokBalogh Tamás László (Bill)
VFüstös Vivien (Vivi)
VGyarmati Zalán (Zalán)
WGyimesi Felícia Gréta (Gréti)
WSum Csaba (Csabi)
XKosztolányi Kata (Kata)
XNagy Enikő (Enikő)
XSzabó Gréta (Gréti)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
YKlausz Milán (Milán)
ZGál Dávid (Dávid)
ZKátay Tamás (Katay)