Medve Matektábor 2019 - Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló, 2019. március 14. - 2019. március 17.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AFóti Zolta5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
AHajós Boróka5.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
AHegedűs Krisztián5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
AKeizler Konstantin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Általános IskolájaKajdacs
AKiss Olivér5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
AKocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
ALehel Nóra Eszter5.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
APinczés Bálint5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest XVI. kerület
AZelei Máté5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest XVI. kerület
BBeke Róbert Márk 6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BCsilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
BEgyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
BLukács Imre Márk6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
BMurányi Levente6.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
BSajti Levente6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
BSzántó Hanna6.Hosszúpályi Irinyi József Általános IskolaHosszúpályi
BSzauter Bercel6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KChoma Sára7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KHajdu Márton7.Honvéd utcai TagiskolaKaposvár
KKopác Julia7.Zugligeti Általános IskolaBudapest XII. kerület
KPapp Zsófia7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
KPusztai Botond András7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KRábai Gellért7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
KRévész Regő7.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest X. kerület
LBaráth Kolos8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
LBeke Marcell Zoltán 8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LDienes Erik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
LIlyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LKiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumKözgazdász utca
LLe Hai Yen8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LLehel Fanni Anna8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LNagy Laura8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
LNémeth Veronika Anna8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
LPálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helyDebrecen
LPenyige Áron8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LRévész Hunor8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
LSzabó Bendegúz8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVári-Kakas Adél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VAdorján Adrienn9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
VBarta Piroska Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VBeke Barnabás György 9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
VBenkő Gábor Péter9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
VCaracciolo Lara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VCsontos Dávid9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VEgyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
VFekete Zsófia9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
VFölker Zsombor9.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
VFrank Éda9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
VMiklóssy Katinka9.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
VNyitrai Réka9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
VRacskó Gergő Áron9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
VRadványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
VSzabó Zsuzsanna9.Hőgyes Endre GimnáziumjaHHajdúszoboszló
VVizi Kristóf Levente9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WAndó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
WGörömbey László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WIrimiás Márk9.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
WKarikó Lajos9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
WNagy Anna Viktória9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
WNagy Bence Botond9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WParrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
WSzabó Anna9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
WTóth Fruzsina9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
WUjhelyi Patrik Gábor9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
WVarga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XCsóka Imre10.Bajai Szakképzési Centrum Baja
XÉcsi Dóra10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XFarkas Jázmin10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XFilotás Dénes10.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
XGeraszin Nikolett10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XImre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
XKecskés Bence10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XMolnár Zsófia10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XRóth András10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
XSchnéberger Manassé 10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzauter Csanád10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YAdámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YBercsényi Gábor11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YDarmstadter Ádám10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
YDH Anna11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YDienes Luca10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
YGátmezei Kornél11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YImre Balázs11.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
YMárkus Erik10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YNémeth Ágoston11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YPóth Flóra11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
YRaisz Olivér11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YRumi Zoárd11.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
YSzűcs Klára Réka10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
YTarnay Márton11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
ZAl-Sayyed Zakariás12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ZBaracsi Ádám11.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ZBodnár Máté12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZDremák Csenge11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZHanics Mihály Péter12.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
ZMIhályi Barnabás11.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II. kerület
ZSemegi László Mihály11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
ZSzauter Ábel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZVeress Csaba12.Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari SzakgimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
Hanics Mihály (Misi)
Al-Sayyed Zakariás (Zaki)
Bodnár Máté (Máté)
ALengyel Letícia (Leti)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
BMikulán Attila (blick)
KSzabó Dániel (Dani)
KFehér Anna Éva (Panni)
LSzűcs Virág (Virág)
LVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
programokBalogh Tamás László (Bill)
VFüstös Vivien (Vivi)
VGyarmati Zalán (Zalán)
WGyimesi Felícia Gréta (Gréti)
WSum Csaba (Csabi)
XKosztolányi Kata (Kata)
XNagy Enikő (Enikő)
XSzabó Gréta (Gréti)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
YKlausz Milán (Milán)
ZGál Dávid (Dávid)
ZKátay Tamás (Katay)

Medve Matektábor 2019 - Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló, 2019. október 25. - 2019. október 28.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAl-Sayyed Amir5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
AFekete Zoltán András6.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
AFóti Zolta6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
AFrigyes Lőrinc Dániel6.Virányos Általános IskolaBudapest XII. kerület
AHegyi Szabolcs Gábor6.Egri Lenkey János Általános IskolaEger
AKocsis Péter6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ALefter Sebestyén5.Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
ALehel Nóra Eszter6.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
AMolnár Tamás Sándor6.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
ASzauter Emese5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ASzékelyhidi Attila6.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
AVámosi Bendegúz Péter6.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
KBeke Róbert Márk7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XXII. kerület
KCsilling Dániel7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
KEgyházi Godó7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
KHargitay Dàvid7.Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános IskolaBakonyszombathely
KKorner Adrienn7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KLefter Miklós7.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
KLipcsei Blanka8.Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános IskolaTiszaföldvár
KOrosz Norbert8.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
KOrosz Viktor7.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
KPusztai Botond András8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KSzabó Judit8.Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzeged
KSzauter Bercel7.Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
KSzekér Gergely7.Szombathelyi Neumann János Általános IskolaSzombathely
KVarró Ágnes7.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
LBeke Marcell Zoltán 9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LCseh Dóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LFarsang Dániel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LFodor Sára Márta9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LGöncző Emma8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
LKocsis Ágnes Virág9.Kandó Kálmán SzakgimnáziumKecskemt
LLe Hai Yen9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LLehel Fanni Anna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
LMárton Ágnes9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LMáté Luca8.Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTamási
LPados Sarolta9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LSzauter Ajtony9.Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és SzakkollégiumPannonhalma
LT. Nagy Róza9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
MBenkő Gábor9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
MBodrogi Viktória9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
MDienes Erik9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
MGöndöcs Réka9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
MIlyés Laura9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MKiss-Puskár Panna Eszter9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MNagy Laura9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
MNémeth Veronika9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MPálóczi Anett9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MPenyige Áron9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSiteri Lelle9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSzabó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSzabó Matilda9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MUjhelyi Patrik Gábor9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
MVámosi Boglár Tünde9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MVári-Kakas Adél9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XAndó Kamilla10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
XBeke Barnabás György 10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XDávid Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XEgyházi Hanna10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
XGörömbey László10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XHalász Dorka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XHavanyecz Lilian10.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
XKarikó Lajos10.Lovassy László GimnáziumVeszprém
XKmeczkó Levente10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XMIKLÓSSY KATINKA10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
XNagy Anna Viktória10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XNagy Bence Botond10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XOrosz Boglárka Rózsa10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XRadványi Zita10.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
XVaga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XVarró Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XVizi Kristóf Levente10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YDarmstadter Ádám 11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
YFarkas Jázmin11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YFekete Zsófia10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
YFilotás Dénes11.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
YFóti Neszta11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YFrigyes Kristóf11.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
YHay Sára11.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
YImre Tamás11.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
YKulcsár Kevin11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YMárkus Erik11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YNyitrai Réka10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
YOleszka Fruzsina 11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
YSchnéberger Manassé Dávid11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YSzabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
YSzauter Csanád11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YTácsik Csenge11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
YTóth Fruzsina10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZBaracsi Ádám12.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ZBercsényi Gábor12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZDH Anna12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZGátmezei Kornél12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZImre Balázs12.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZKis Bálint12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ZNémeth Ágoston12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZPenyige Zita12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZRaisz Olivér12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZRumi Zoárd12.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
ZSemegi László Mihály12.Gárdinyi Géza Ciszterci GimnáziumEger
ZSzauter Ábel12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZSzékely Bálint12.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
ZSzerecz Vilmos12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZTarnay Márton12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület

Szervezők

CsoportNév
Mikulán Attila (blick)
Kovács Ádám (Ádám)
Hegyi Eszter Barbara (Barbi)
Al-Sayyed Zakariás (Zaki)
Kosztolányi Kata (Kata)
Varga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
Márki-Zay Anna (Anna)
Gyarmati Zalán (Zalán)
Sum Csaba (Csabi)
Gál Dávid (Dávid)
Szűcs Villő (Villő)
Kovács Péter (mizo)
Börcsök Bence (Bence)
Kátay Tamás (Katay)
Apáthy Száva (Száva)
adminPreisz Odett (Odi)