Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Budapest, Gellért-hegy

Budapest, Gellért-hegy, 2019. május 18.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Ilyés Regő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Sándi Gergő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Szederkényi Bendegúz
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Arany1072.993711 m
2.Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jurányi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szolnoki Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1066.703711 m
3.Keresztély Zsófia
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kóczián Lilla
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Köles Karolina
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1064.865074 m
4.Puskás Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zétényi Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany1059.863149 m
5.Somogyi Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szeszler Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kaposi-Ly Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany1058.626900 m
6.Keresztes Lázár
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bartha-Tóth Simon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Pátkai Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Arany1054.139708 m
7.Szakács Domonkos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Szakács Ábel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
5. osztály
Balbisi Ziád
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany1053.718492 m
8.Kiss Teodóra
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Fehér Helka
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Kiss Zsófia
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest XVIII. kerüle
6. osztály
Arany1051.094207 m
9.Pados Szilárd
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Farkas Dávid
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Tarr Domokos
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XVI. kerület
6. osztály
Arany1050.977231 m
10.Király Benedek
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
Dudás Bendegúz Keve
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
6. osztály
NINCS
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Arany1049.786955 m
11.Mocsáry András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Őri Zsombor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Árvay Mátyás
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1049.358589 m
12.Csilling Dániel
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Karikás Dávid
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Asztalos Vince
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Arany1049.229595 m
13.Balázs Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Czipó Áron
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Fehér Ferenc
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany1048.807416 m
14.Koltai Csaba
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Marcel
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Áron
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany1048.648231 m
15.Pápay Zoltán Ramón
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Végh Pál Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tarján Ferenc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany1048.095991 m
16.Feczkó Illés
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gerencsér László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hauser Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany973.636033 m
17.Bedő Máté
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Csabai Virág
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Wölfinger Mátyás
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Arany966.334926 m
18.Kádár Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lakner Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Volk Adél
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany964.107438 m
19.Marton Réka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Köteles Flóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szűcs Ágota
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany961.136245 m
20.Surányi Gergő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Makács Márk
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Mayer Máté
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany960.015197 m
21.Salacz Lilla
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kókány Cecília
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Kincső
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany959.907158 m
22.Séllei Lili
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Lőrinczi Rozina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Janák Zsombor
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany959.795503 m
23.Vatay-Nemere Anna Luca
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Botyánszky Liliána
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Bernadett
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany959.2710230 m
24.Ugron Zsófia Viktória
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csuti Dorottya Ilona
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Kovács István Ákos
Kőbányai Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
6. osztály
Arany959.008357 m
25.Burcsi Bence
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gombócz Mátyás
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár-Jéri Melinda
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany958.277343 m
26.Czikó Lili Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kovács Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kutnyánszky Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany955.725658 m
27.Fajszi Karsa
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sarusi-Kis Balázs
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
6. osztály
Juhász-Molnár Erik
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany955.4911595 m
28.Ember Zsófia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szakolczai Sára
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Antal Anna Kata
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany955.486031 m
29.Bui Phi Hung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vidits Ádám Benedek
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany954.507847 m
30.Járay Vajk
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Crisztescu Csaba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Sípos Zsolt
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Arany954.405521 m
31.Biczi Virág
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Nagy Sára
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Torday Zóra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Arany953.704139 m
32.Bánhidi Petra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Giang Ngoc Lin Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gereben Luca
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany953.095333 m
33.Gereben Marcell
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sokodi Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varju Szilveszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany952.895333 m
34.Forgács Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Horváth Minka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Tángli Mirtill
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany952.738179 m
35.Gede Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Kindl Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Verebélyi Dalma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Arany950.419319 m
36.Solymosi Örs
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Csanády Boldizsár
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Fekete Vince
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Arany949.757451 m
37.Bajusz Bernadett
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Barna Bettina
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Tóth Anna Sára
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Arany949.297433 m
38.Józsvai Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Gina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Felsen Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany948.746392 m
39.Kirst Athina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fehértói-Nagy Laura
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany948.647380 m
40.Molnár Botond Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Somogyi Zalán Noel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szloboda Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany947.2911622 m
41.Garbacz Bánk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bán Olivér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Plézer Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany946.7911153 m
42.Őri Viola
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Koppány Lenke
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Alpár Júlia
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany946.686261 m
43.Gyepes Bende
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Laczó Péter
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szatmári András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany946.1311237 m
44.Juhos Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Király Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vajnai László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany945.987021 m
45.Huszár Dániel
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Czégány Balázs
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Dankó Gábor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Arany945.868336 m
46.Sipos Brigitta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Komoróczy Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany945.776334 m
47.Főző László
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Gyuga Zsombor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
-
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Arany945.717681 m
48.Godó Miklós
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kemenczei Csanád
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Tóth Kíra
Vecsési Grassalkovich Antal Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
Arany881.408739 m
49.Hornák Míra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tölgyessi Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany879.654324 m
50.Lőw László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Do Hoang Anh Thu
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany876.466227 m
51.Molnár Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lakatos Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany870.675230 m
52.Szele Tamás
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nardai János
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Koncz Ferdinánd
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany869.298038 m
53.Magó Máté László
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Mohos Gellért Ágoston
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Tamási Pál Mátyás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Arany869.068595 m
54.Drótos Dániel
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bánoczki Sebő
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gróf Richárd
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany868.866816 m
55.Dózsa Emma
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fülep Hanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dormán Klára
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany866.676882 m
56.Meskó Hunor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ludas Ábel
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Biacs Gergő
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany866.4110211 m
57.Várszegi Miklós
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Makay Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Reich Márton
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany865.875418 m
58.Sass Léna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Atanaszov Lilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany865.327072 m
59.Csermely Kinga
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Szabó Eszter Judit
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Réti Rozi
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Arany864.987718 m
60.Berényi Tamás
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
-
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Horváth Nándor
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany864.464787 m
61.Körmendi Márton
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Biacs Márk
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tremmel Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany864.328631 m
62.Fodróczy Lilla
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tallér Hanga
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kovács - Ferencz Lorin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany863.815533 m
63.Medgyesi Lujza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Szabó Sára
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Parnaki Ádám
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Arany863.604787 m
64.Tőkey Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Knuth Ákos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Both Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany863.3211418 m
65.Rákos Zorka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Julianna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany863.1810468 m
66.-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Szabó Laura Anna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Komlósi Alíz
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Arany861.224452 m
67.Albert Alíz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Luu Hoang Kim Anh
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Várszegi Sára Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany860.094803 m
68.Kanalovics Olivér
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Vilmos Csanád
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vajda Johanna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany858.135837 m
69.Besztercey Dalma
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Major Dóra Linda
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nguyen Kim Dorka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany857.968648 m
70.Oláh Benedek
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Tellinger Márton
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Wágner Szilárd
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Arany854.994947 m
71.Lipp-Molnár Máté
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Papp Benedek
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Rákosi Máté
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Arany854.817831 m
72.Frey Doma
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Cseke Zalán
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Zsombor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany854.767478 m
73.Weckermann Adél
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Paulik Diána
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Pusztaszeri Emma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany854.755279 m
74.Henter Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Vaszkó Emma
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Széles Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany854.636900 m
75.Köblő Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Dorka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Boros Laura Zoé
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany854.397915 m
76.Mizser Lili
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szász Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Magyar Gergely
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany854.2211794 m
77.Vukics Borbála
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Xeravits Kisanna Rézi
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Andirkó László
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Arany854.168216 m
78.Biborka Bernadett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Demeter Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Török Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany853.977202 m
79.Végh Virág
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Nagy Dénes Mátyás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Székely Mira
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Arany853.6910495 m
80.Keszthelyi Csanád
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Kárász Miklós
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Vajda Marcell
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Arany853.4510881 m
81.Dévényi Gizella Mária
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Pálfi Magdolna Vilma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Somogyi Panna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany853.277133 m
82.Pásztor Vera
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Deák-Sala Emília
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Békési Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany853.197226 m
83.Kiss Alíz Nóra
Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Riba Nóra
Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Vas Boglárka
Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany852.865156 m
84.Csintalan Orsolya
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csoma Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Baranyai Eliza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany852.776287 m
85.Hegedűs Gábor
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Angeli Máté
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Ferenczi András
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Arany852.537931 m
86.Bárczi Gáspár
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ibri Ilyas
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
-
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany852.407729 m
87.Csáki Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Raffay Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany852.378527 m
88.Bükkös Róza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vári Liza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany852.357816 m
89.Ivánfai Róbert
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kollár Anna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Schlager Júlia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany852.197644 m
90.Kléger Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mészáros Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mayer Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany852.067178 m
91.Antónyi Emő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sebestyén Jázmin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Váczi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany851.997429 m
92.Bagó Bence
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Nerpel Ákos
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Németh Gábor
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany851.719492 m
93.Ajtony Szofi
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Pongó Frida
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Halász Júlia Regina
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany851.435280 m
94.Berta Benjámin
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Galkó Imola
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Korzenszky Enikő
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Arany851.3710905 m
95.Porgányi Villő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kecskés Kinga
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Flórián Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany851.027044 m
96.Mészáros Larina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Makai Panni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Yonis Ádám -
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany851.027156 m
97.Oros Dorottya
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Nagy Noémi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Bőhm-Szabó Zoltán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Arany850.884211 m
98.Bejczy-Kovács Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Márkus Marcell Mihály
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tornai Zsolt
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany850.847217 m
99.Ludvik Marcell
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Kádár-Kiss Etele
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Kocsis Tibor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Arany850.798495 m
100.Józsa Gábor
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nagy Ákos
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bereczki Dániel
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Arany850.5210364 m
101.Bedő-Kishalmi Csenge
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Polgár Bianka Kira
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany850.476599 m
102.Haskó Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hazay Krisztina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kopacz Anna Katica
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany850.315788 m
103.Holló Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Salacz Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Grósz Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany850.099134 m
104.Puskás Cecília
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kristóf Dávid
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Cooper Helen
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany849.539094 m
105.Szász - Bencsik Hanga
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hegedüs Borbála
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth-Salamon Lilla
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany849.445647 m
106.Mészáros-Komáromy Boldizsár
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balogh Áron
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szikora Mihály
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany849.328277 m
107.Bánhegyi Ákos
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Bodor Csanád
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Presser Nimród
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Arany849.279057 m
108.Isvanca Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rádi-Szabó Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Zsombor
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany849.1813152 m
109.Törteli Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Herbák Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sasvári Sára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany848.878032 m
110.Benka Sára
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Jakab Karolina
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany848.547593 m
111.Nagy Dóra Boróka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Pilaú Tivadar
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
-
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Arany848.376316 m
112.Sárközy András
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hingyi Zsombor
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marczula Dávid
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany848.328045 m
113.Krofinger Krisztina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Boglárka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szűcs Ákos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany847.677720 m
114.Fekete Csaba
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, Székesfehérvár
5. osztály
Neulinger Levente
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, Székesfehérvár
5. osztály
Szücs Boglárka
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, Székesfehérvár
5. osztály
Arany847.058971 m
115.Nádudvari Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szeleczky Róza
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Gergely
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany847.0311802 m
116.Lelkes Kamilla
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Feledy Sára Lola
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Lakos Manka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany846.815855 m
117.Puskás Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Tóth Sára Bíborka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Molnár Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany846.727369 m
118.Walthier Viola
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Taczman Petra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Telbisz Réka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany846.685834 m
119.Betegh Soma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horányi Benedek
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kenesei Zalán
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany845.958749 m
120.Gyebnár Fanni
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Varga Salóme
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Vásárhelyi Viktória
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Arany845.908931 m
121.Komjáthy Lili Anna
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Kaszala Viktória
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Mohella Tamás Roland
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Arany771.416594 m
122.Süli Henrietta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Vári Hédi Emília
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Fekti Szabina Jerne
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany770.466460 m
123.Lévay Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ollai Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Visontai Viktor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany770.125437 m
124.Boross Levente
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Cabadze Jakob
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany770.018380 m
125.Danyi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Klenyán Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Leveles Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany768.465430 m
126.Turi Botond
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pataki Patrik
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dezső Márton
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany766.836134 m
127.Barabás Balázs
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csík Vendel
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nyikon Alex
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany764.246170 m
128.Pillár Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bognár Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Farkas Bátor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany761.117062 m
129.Ádám Viktória Ada
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Miskovitz Regina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Sztankó Maja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany759.545804 m
130.Farkas Szofi
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Koncz Kitti
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Arany758.657485 m
131.Biró Ilona
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fischer Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Emese
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany758.226607 m
132.Simó Katinka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bors Ilona
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Zoé
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany756.985692 m
133.Fritz Márton
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Lamper Szilárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nagy Nimród
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany756.657578 m
134.Hajdú Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Földesi Panni
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Krüpl Boglárka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany756.274770 m
135.Kántás Dorottya
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Kötél Veronika
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Nagy Angéla
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Arany756.166630 m
136.Berente Korina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Turai Vivien
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Turai Dominika
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany756.136337 m
137.Király Tekla
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Porcsin András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Schell Rudolf
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany756.069257 m
138.Buzsáki István
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Hargitai András
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Jenőfi Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Arany755.524280 m
139.Juhász Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gyutai Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Lukács Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany754.938991 m
140.Kőszegi Kincső
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Balázs
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Túri Jázmin
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Arany754.777689 m
141.Kertész Hanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Czeilinger Viktória
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Kovács Kíra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany754.425638 m
142.Székely Sámuel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Morvai Márk Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Borsos Miklós Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany754.354433 m
143.Grega Boróka
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Medgyesi Júlia
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dobos Johanna
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany754.016004 m
144.Major Éva
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Turós Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Békési Veronika
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany753.287151 m
145.Fazekas Nóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nyerges Fanni
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Graselly Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany752.909390 m
146.Horváth Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zentai Juli
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sztrinkai Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany752.665827 m
147.Bürger Ábel
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Naumescu Daniel
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bradács Balázs
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany752.537861 m
148.Szirmai Balázs
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pozsár András Milán
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Juházs-Molnár Mirkó
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany752.316191 m
149.Balás Natasa
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dénes Marcell
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kárpáthegyi Bella
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany752.086385 m
150.Gácser Sarolta
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Veronika Zsófia
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Szabina
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany752.047337 m
151.Malinovszky Miklós
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
-
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Fejes András
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany751.5910258 m
152.Somogyi Nóra
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Dávid Anna
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kutasi Kitti
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany751.317539 m
153.Antal Letícia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Gyalus Gréta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Wágner Luca Zita
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany750.828048 m
154.Döbrössy Gizella
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Töltési Fruzsina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sári Csenge
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany750.466530 m
155.Tegze Boglárka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Kovács Maja
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
nincs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany750.037054 m
156.Szabó Lilla
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
-
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Barbieri Glória
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany749.967167 m
157.Tóth Máté
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Dávid
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pallós Boldizsár
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany749.9110584 m
158.-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Vinkler Zsombor
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Barta Lénárd
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany749.876108 m
159.Mester Ádám
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Harangozó Örs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bogos Levente
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Arany749.709456 m
160.Kajtor Brigitta
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Sedivi Zia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Wahby Nóra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Arany749.627189 m
161.Erdélyi Hunor
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Herczeg Anna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Szarka Bulcsú
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Arany749.519689 m
162.Fehér Anna
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Unger Flóra
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Unger Lili
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.476217 m
163.Kádár-Kiss Sarolta
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Novák Adél
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
6. osztály
Horváth Maja
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Arany749.276673 m
164.Tóth Sára
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Nádudvari Luca
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Fábián Léna
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Arany749.006189 m
165.Csaba Zsigmond
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Ferencz Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Leskó Gábor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Arany748.258141 m
166.Falucskai Máté
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Komáromi Áron
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Kerkápoly- Fekete Kolos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Arany748.226546 m
167.Szabó Anna
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Simonyi Boróka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Angster Gerda
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany747.745096 m
168.Lődi-Tittel Sebestyén
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ladányi Ernő
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ignáth Csanád
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Arany747.636503 m
169.Dani Liza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Málnay Lola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szalay Villő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany747.574586 m
170.Károly Kiara
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kriszt Natália
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vígh Petra
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany747.305377 m
171.Bányai Luca
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Békefi Flóra
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Gebora Zsófia
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Arany747.295699 m
172.Nngo Linh Dan
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Tran Ha TRang
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest X. kerület
5. osztály
Nguyen Gia Kiet
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Arany747.245770 m
173.Eisemann Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Magyar Mira
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Serege Maja
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany747.244133 m
174.Csomós Adél
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Tóth Jázmin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Márkus Emma
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Arany747.175816 m
175.Böszörményi Kristóf
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Goneth Márk
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Magyar Hunor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany747.004857 m
176.Balogh Liliána Lilla
Budapest XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Juhos Barnabás
Budapest XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Marsó Eszter
Budapest XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
5. osztály
Arany746.766583 m
177.Bodó Sarolt
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fényes Zita
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Gerendy Linett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany746.305433 m
178.Nagy Vivien
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Virág Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Nagy Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany746.215912 m
179.Frohmann Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Radványi Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Karászi Panna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany746.155873 m
180.Horváth Barna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kothenc Zsombor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lázok Levente
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany746.046092 m
181.Fancsovits Mihály
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Papp Soma
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Torma Kristóf
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst680.814047 m
182.Kocsis Norbert
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tóth Dóra Eszter
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fedor Dávid István
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst679.596871 m
183.Hegyi Anna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Róka-Madarász György
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Vukoszavlyev Milán
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Ezüst677.419139 m
184.Horváth Botond
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vasas Richárd
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gregosits András Áron
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst676.5110542 m
185.Balázs Benedek
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hollán András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst674.287354 m
186.Végvári Szonja Emília
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
-
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Pongrácz Villő
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Ezüst671.815571 m
187.Finta Dóra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Remenyik Lilien
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Csata Tünde
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst670.455524 m
188.Varga Álmos
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Mézes Márton
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Elekes Dániel
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Ezüst670.405466 m
189.Czerovszki Lili
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kardos Boglárka Blanka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kunos Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst669.147413 m
190.Csarnai Bálint Gergő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Simigla Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Balogh Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst668.077874 m
191.Látrányi Bálint
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Major Barnabás
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Mészáros Marcell
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ezüst667.255266 m
192.Szabó Áron
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wégerbauer Bence
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zinaeddin Dániel
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst666.5514346 m
193.Furka Tamás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Magyari Ditta
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Wágner Zsófia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst666.194789 m
194.Kurunczi Zoltán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kőhegyi Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Forman Ákos
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst665.969703 m
195.Suba Júlia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Holderith Dóra
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ujfalusi Réka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst665.583938 m
196.Bánfalvi Polett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kazsik Rozália
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Markovics Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst665.296876 m
197.Koór Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ferencz Hunor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gerecs Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst664.825911 m
198.Mátrai Panni
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Bognár Léna
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Zila Zsófia
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst664.293525 m
199.Varga Adél
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Solti Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Borbély Mihály
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst664.027792 m
200.Czéró Máté
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Szabó Mátyás
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Szemán Márton
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ezüst663.997041 m
201.Dudás Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Cseh Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nemes Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst663.816515 m
202.Schneider Márk
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Provics Gergely
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Bednanics István
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst663.415668 m
203.Farkas Gábor
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Hughes Bence
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Angyalfi Milán
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
5. osztály
Ezüst663.098681 m
204.Angeli Balázs László
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Bártfai-Bakó Soma
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Falucskai Máté Csaba
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Ezüst662.967508 m
205.Dósa Judit Noémi
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Vakarcs Adél
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Varga Hanna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Ezüst662.944434 m
206.Kiss Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Fitori Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst662.423512 m
207.Ladányi Tamás
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gottdank Dávid
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szokolay Alex
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst662.175048 m
208.Szikszai Tamara
Érdligeti Általános Iskola, Érd
6. osztály
Rozgonyi Sára
Érdligeti Általános Iskola, Érd
6. osztály
Literáty Elza
Érdligeti Általános Iskola, Érd
6. osztály
Ezüst661.988754 m
209.Vámos Noémi
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bagdány Míra Magdolna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Andrusecz Ofella Adél
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst661.777928 m
210.Bolla Gréta
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pásztor Petra
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tímár Márkó
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst661.194616 m
211.Scharf Kornélia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Zoé
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Baloga-Barthi Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst660.567998 m
212.Csipszer Dóra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Szabó Boglárka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Nagy lilien
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst660.227365 m
213.Gollob Imola
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ruzsicska Petra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Zanathy-Pintér Janka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst659.928205 m
214.Hajdu Mátyás
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Hajdu Eszter
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Gaál Máté György
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst659.405451 m
215.Márté Dorka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Sinkó Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Bárkai Flóra Fáni
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst658.467865 m
216.Cseke Dániel Péter
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pusztai Ádám
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kocsis Dániel Ferenc
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst658.194671 m
217.Szelényi Zsófia
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Wittmann Zsanett
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Ezüst657.306232 m
218.Elek Csenge
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Landi Bernadett
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ledó Zoltán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst657.275468 m
219.Blind Ádám
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Janka András
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Krupp Máté
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Ezüst657.195781 m
220.Almási Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Zoltai Dominik
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pintér Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst657.057454 m
221.Sapka Roland
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Erőss Ádám
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Rostetter-Kiss Szabolcs
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst657.004160 m
222.Sedivi Nedda
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Szekér Máté
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Hanna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst656.238184 m
223.Zelenka Zsombor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kajári Kende
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Materny Ádám
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst656.157917 m
224.Rácz Richárd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pete Zsigmond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csillag Miklós
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst654.938097 m
225.Fábos Csanád
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szamosfalvi Ábel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zentai Tamás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst654.756153 m
226.Bársony Zsolt
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bender Zsombor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lehel Tihamér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst654.267457 m
227.Podvalnykova Anastasya
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kozma Hanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst654.255259 m
228.Madár Olivér
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Laczka András
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bánhegyi Szabolcs
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst653.865536 m
229.Balogh Ádám
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Borsi Péter
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Verebélyi Nóra
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst653.685259 m
230.Rácz Lia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Varga Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Pasti Szvetlána
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst653.218262 m
231.Benkovics Alíz
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Gólya Boglárka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Henézi Máté
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst652.878625 m
232.B. Tóth Mihály Marcell
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Miskei Emma Borka
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Fekete Ábel
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
5. osztály
Ezüst652.556666 m
233.Török Ilona
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Köhler-Eötvös Hella
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Guba Gergely
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Ezüst652.415625 m
234.Karácsonyi Luca
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Viola
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst651.917269 m
235.Vaskor Zita
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Komoróczy Dóra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
De Marcos-Szigeti Lúcia
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Ezüst651.564760 m
236.Dankó Korina Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Németh Míra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
György Rebeka Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst650.544277 m
237.Hoffmann Karsa
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Lukács Vince
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Varga Milán
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst650.055812 m
238.Bakonyi Inez Margó
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Luca Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Miklay Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst650.045007 m
239.Lengyel Noel
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Katona Erik
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
-
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Ezüst649.975075 m
240.Honvéd Hanna Ildikó
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Czipri Brigitta
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Varsányi Virág
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst649.954828 m
241.Balogh Tamás
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Sándor Vincent
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Bánky Mózes
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Ezüst649.877478 m
242.Soós Dorina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Tari krisztina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Kókai Dalma
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst649.804537 m
243.Gyurica Luca
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gyurica Sára
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Maruzsa Janka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst649.696676 m
244.Sólyom Péter
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Lénárt Balázs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Zsarnai Zsombor
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst649.465586 m
245.Barta Eszter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Halász Blanka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst649.216620 m
246.Cséri Karina
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ötvös Huba
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Varga Júlia
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst649.126829 m
247.Yi Xingyou Emili
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kun-Bandi Hanna
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lipót Petra Napsugár
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.104415 m
248.Árvay Ambrus
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Gyulai András Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Kőrösi Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Ezüst648.994520 m
249.Drozdik Balázs
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Kis Ervin
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Dulcz Domos
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst648.976674 m
250.Őrsi Panni
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lotz Gréta
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Duleba Emma
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.376874 m
251.Bottyánszky Gergő
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Krámos Dániel
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kalácska Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst648.317081 m
252.Motyovszki Kloé
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Mármarosi Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bíró Vivien
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst648.116829 m
253.Gold Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Antal Abigél
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szigeti-Farkas Blanka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst648.055673 m
254.Waltner Kristóf
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Székely Bulcsú
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Kiss Kevin
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Ezüst647.847184 m
255.Bohos Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dánffy Ákos
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gedeon Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst647.385066 m
256.Molnár Emma
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Henter Ágnes
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Derhán Márton
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
5. osztály
Ezüst647.335798 m
257.Varga Olivér
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pataki Baján
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Reményi Krisztián
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst647.134572 m
258.Morvai Gergő
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Balogh Balázs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Lőrincz Emese
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst524.554601 m
259.Szántó Máté
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vörös Dániel
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó András
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst523.725169 m
260.Varga Fanni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Derzsi Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst511.434977 m
261.Makai Máté Örs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Németh Kornél
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Gulyás Olivér
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst508.605590 m
262.Zalavári Bence
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Szabó-Kertész Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Major Milán
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst502.425773 m
263.Jin Qian Cheng
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gábor Patrik
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Péter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.009467 m
264.Sipeki Andor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Nándor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.006101 m
265.Zala Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dupuny-noé Laura
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Simonyi Zsóka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.006511 m
266.Masa Kincső
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Balázs Boglárka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Puskás Petra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz471.272600 m
267.Szabó-Hum Lilien
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Pupp Viktória
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Botka Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bronz449.554477 m
268.Kiss Anna Regina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ari Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Minyó Ingrid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz448.744104 m
269.Földesi Erik
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Szabolcs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kahn Benjámin
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz447.633389 m
270.Meczkó Eszter
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Mokrev Bianka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz445.153238 m
271.Stuhl Márton
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Járomi Ádám
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mészáros Angéla
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz444.804104 m
272.Wunderlich Moira Fedóra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Móricz Eszter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Földváry Dorottya
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bronz444.414567 m
273.Tóth Alexandra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Urspringer Frida
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Varga Virág Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz443.763191 m
274.Farkas Boglárka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Benkó Hédi
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Szepessy Katalin
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz441.763238 m
275.Bondár Tünde
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Csirszka Levente
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Korzenszky Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bronz440.784914 m
276.Molnár Milla
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Miheller Barnabás
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vass Laura
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz435.305130 m
277.Koblencz Kristóf
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Szabó Eszter
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Czibulka Laura
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Bronz434.766178 m
278.Magócsi Zsombor
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Homoki Csenge
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kovács Kinga
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz433.574265 m
279.Szabadhelyi Noé
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Reketye-Trifán Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Jakab Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz432.704313 m
280.Hesz Lilla Bernadett
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Kató Veronika
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Weeber Éva
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz432.684566 m
281.Balogh Milán
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Késmárky Júlia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pólik Olívia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz432.555603 m
282.Gerhauser Viktória
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gál Lívia
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gelányi Csenge
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz431.175370 m
283.Alkadour Szuad Petra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jeney Blanka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mándy Bonita
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz431.074453 m
284.Ács Kíra
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Holló Hanna
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Lay Csenge
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Bronz429.055166 m
285.Somosi Viola
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Wagner Lotti
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vígh Nóra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz428.466290 m
286.Oravecz Dóra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kocsis Kiara
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Cseri Brigitta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz428.223915 m
287.Palyó Petra
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kenovszky Bianka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz427.943878 m
288.Szegvári Mirabella
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kása Míra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Mészáros Máté
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz427.844555 m
289.Keresztes-Bors Noémi
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kertész Kitti
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Somogyi Júlia
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz427.714504 m
290.Szabó Flóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Somossy Laura
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bagi Nóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz427.663718 m
291.Kecskés Kinga Hanna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Anna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gódor Vivien
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz426.375141 m
292.Pulay Johanna
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balogh Emil
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Richárd
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz425.164428 m
293.Molnár Gréta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Král Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Deák Nóra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz424.945407 m
294.Ördög Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lisal Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lányi Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz424.675632 m
295.Kőszegi-Koháry Ármin
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bana Boldizsár
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marton Botond
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz423.814876 m
296.Tóth Kata Zsóka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Prisztai Lili Dorina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pusztai Panna Csiperke
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz423.504217 m
297.Goda Áron
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Bartucz Iván
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Ivanics Liza
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
5. osztály
Bronz421.275244 m
298.Elek Dalma
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Rixer Enikő
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ekiudoko Talullah Eseosa
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz420.034725 m
299.-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Vaskó Lili
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kéring Laura
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz420.025819 m
300.Selymes Csaba
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pintér Balázs
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bakonyi Ádám
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz419.747568 m
301.Fridrich Ádám
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Csiba Attila
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Antal Bernadett
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz417.916055 m
302.Berczik Dávid
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
-
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Mezei Gábor
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz417.225819 m
303.Gábor János
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tamási Réka
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Felkai Bendegúz
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz417.105899 m
304.Piróth Bettina
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Haász Dorka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Ilona
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz416.694173 m
305.Jakus Olivér
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Horváth Bence
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nincs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz414.766494 m
306.-
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Varjú Csenge
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Göbölös - Szabó Dante
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz414.547823 m
307.Járdány Gyula
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Török Ákos
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Németh Benjamin
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz413.686427 m
308.Balogh Maja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várallyay Luca
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tolnay-Knefély Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz413.304702 m
309.Kocsis Boldizsár
Érdligeti Általános Iskola, Érd
6. osztály
Erdélyi Villő
Érdligeti Általános Iskola, Érd
6. osztály
Varjas Csongor
Érdligeti Általános Iskola, Érd
6. osztály
Bronz413.165256 m
310.Cseh Domokos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Remák-Szabó Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Koltai Erik
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz412.884702 m
311.Szőcs Ferenc
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth - Kikindai Bence
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Boris Dániel
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz412.655500 m
312.Szmirtnik Dorka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Hrncsár Hanna
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Forgács Zsanett
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz411.706899 m
313.Révész Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kele András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Wisinger Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bronz411.305052 m
314.Domboróczky Botond
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Árgyelán Bálint
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Freud Barnabás
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz410.626385 m
315.Fegyveres Enikő
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Karakas Artemisz
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Zétény
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz409.616777 m
316.Fazekas Endre
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Hörömpöli Zénó
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kanizsár Kristóf
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz409.055431 m
317.Suhajda Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fekete Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Sikesdi Virág
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz409.054955 m
318.Dezamits Hanna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Kálmán Laura
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Német Petra
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz408.935925 m
319.Kántor Kristóf
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bimbó Péter Szilárd
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz408.085978 m
320.Pete Zsombor
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nagy Botond
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szomorjai Bálint
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz407.906700 m
321.Hering Dániel
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Z.Rékasi Hunor
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dominquez Ádám
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz407.525505 m
322.Ináncsi Zsófia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bertalan Júlia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Juth Patrícia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz407.346259 m
323.Illés Máté
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Székely Lőrinc
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Sárai Kelemen
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bronz407.176775 m
324.Pintér Károly
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Homoki András
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Matesz Ágoston
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
6. osztály
Bronz406.955116 m
325.Zelei Máté
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pinczés Bálint
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csányi András
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz405.567284 m
326.Dai Xin Kelly
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rácz Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Veisz Blanka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz405.316665 m
327.Bakó Vanda
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Bajusz Lili
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Pillár Blanka
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Bronz404.596974 m
328.Tóth Menta
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fölker Sára
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Csenge
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz403.375888 m
329.Glatzer Sebastian
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Cseh Zsombor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Nagy András Botond
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bronz403.297683 m
330.Magyar Mátyás
Jókai Mór Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárno, Szlovákia
5. osztály
Méhes Gergely
Jókai Mór Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárno, Szlovákia
5. osztály
Gurbicz Ákos
Jókai Mór Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárno, Szlovákia
5. osztály
Bronz403.185704 m
331.Nagy Máté
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Dávidházi Bence
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Tóth Mátyás
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz403.035938 m
332.Doór Zsófia
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Szűcs Maja
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Tomusz Kamilla
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz402.785762 m
333.Mezey Klára
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
László Fruzsina
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Abonyi Kincső
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bronz400.895086 m
334.Jámbor Zsófi
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Nagy Csenge
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Bronz400.886464 m
335.Horváth Bernát
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Ludányi Márton
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Marinyák Hunor
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola, Budapest XIX. kerület
5. osztály
Bronz400.147949 m
336.Benkó Balázs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Pallagi Barnabás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nagy Vince
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz400.006416 m
337.Darvas Anna
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Vecsei Emma
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Vecsei Kamilla
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Bronz400.006994 m
338.Nagy-Láng Barna
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Gáll Bence
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szőke Mátyás
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz400.009612 m
339.Váradi Gergő
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Gréts Dalma
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Molnár Dorottya
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz400.006382 m
340.Bodrogi Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Dániel Benedek
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szabó Zalán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz400.005500 m
341.Horváth Luca
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Józan Zsófia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Visnyei Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.006365 m
342.Kovács Annamária
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Puskás Petra
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Lukácsi Szabolcs
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Bronz400.006863 m
343.Strohmayer Alexandra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Zsigmond-Selyeby Ágnes
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Barabás Nóra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz400.007076 m
344.Zoltai Dóra
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Balázs Ruben
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Bronz400.006981 m
345.Deák Rebeka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Gregor Johanna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Paróczai Melissza
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz400.006127 m
346.Bognár Luca
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Polgár János
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Osgyán Bence
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz400.008536 m
347.Csaplár Alex
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Badis Bence
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Czvik Menyhért
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz400.009375 m
348.Hirth Szonja
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Both Petra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Sziládi Sára
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz400.009386 m
349.Tóth Gergely
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kuti Ágoston
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gáspár Hanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz400.006456 m
350.Nagy-Halmágyi Eszter Stefánia
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Erdélyi Janka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Szabó Réka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Bronz400.007646 m
351.Benke Alexandra
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Mikus Nina
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Juhász Regina
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz400.006413 m
352.Kilián Zea
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Teveli-Horváth Orsolya Zsolna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czinege Boglárka Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz400.006357 m
353.Kovács Farkas
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Sóti András
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Victor Ágoston Jakab
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Bronz400.008400 m
354.Sas Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kékesi András
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Soltész Olivér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz357.123180 m
355.Balog Lili
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Kiss Lilla
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Kerekes Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Bronz353.772806 m
356.Polgár Dorina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Ziegler Jázmin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Gerstenbrein Maja
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Bronz353.683006 m
357.Korompay Sebestyén
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Almási-Wagner Zsolt
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabó Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz352.284941 m
358.Tomori Laura
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Krausz Vivien
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Makhult Lili
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz352.243078 m
359.Kovács Rafael
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ferencz Hanna Borbála
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Vrastyák Ármin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bronz351.124544 m
360.Hessz Maja
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Réka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marinov Tamara
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz350.063384 m
361.Lengyel Luca
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Polony Lili
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Marián Hanna
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Bronz350.053219 m
362.Görögh Zalán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Pablényi Anna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nikl Bálint
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz347.255119 m
363.Babcsány Péter
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Albert Júlia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sáringer Márk
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz347.244847 m
364.Bacher Kamilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Lili Sára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tóth Márta Sarolta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz345.304410 m
365.Plangár Natasa
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Mészáros Ákos
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kirov Szófia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz344.222673 m
366.Szűcs Anna
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Gábor Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz343.684244 m
367.Grünfelder Attila
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Rekettyei Dávid
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Csorba Árpád
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz343.514748 m
368.Kéki Benjamin
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nagy Bence
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Városi Zalán
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz342.574544 m
369.Kozma Balázs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Fehér Ádám
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szabó Mihály
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz342.285041 m
370.Jakab Botond
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Mukai Yukumo
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ruzsicska Huba
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz341.624921 m
371.Tóth Bálint
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Door Dániel
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bálint Botond
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz340.634921 m
372.Papp Ármin Marcell
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tóth Csenge Veronika
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Stancz Gábor
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz339.533677 m
373.Lővey Saldana Diego
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Halmos Marcell
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Boncza Noel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz338.445251 m
374.Illés Bence
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dolányi Henrik
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dobi Csongor
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz336.623600 m
375.Kovács Gergő Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Turu Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz335.595661 m
376.Szarka Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tagscherer Nikolett
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Péter Pál
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz334.184742 m
377.Balogh Nimród
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Lánchidi Leó
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Pinczés Richárd
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Bronz332.394900 m
378.Yang Si Shi
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dömötör Dóra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Papp Dalma
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz331.864310 m
379.Keresztúri Blanka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Dobos Lili
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Verebély Réka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Bronz331.853350 m
380.Gazdik Nóra
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Sebrek Enikő Kitti
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Szilágyi Alíz
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz330.263297 m
381.Dudás Bíbor
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Konrád Eszter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz329.445063 m
382.Danhauser Gergő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bánrévi Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Zsigmond Levente
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz328.695229 m
383.Fidrich Viktória
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Krompaszky Kata
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Szűcs Rebeka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Bronz328.636033 m
384.Illinger Tamás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Dér Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Simon Adél
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz328.203626 m
385.Burgyán Milán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Laufer Zalán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kecskeméti Richárd
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz328.086051 m
386.Hludek Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Kovács Dorka
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Lovász Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz327.985041 m
387.Olgyay Rózsa
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Sasvári Eszter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Török Szofi Zille
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz327.135197 m
388.Székely Richárd
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Harmincz Roland
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Csizmadia Levente
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz326.535489 m
389.Horváth Márton Dominik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Sipos Kornél
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Magyar Zalán Ferenc
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bronz324.834070 m
390.Patrona Sophie
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Iván Melina Szofi
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Makádi Liliána
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz324.435000 m
391.Peres Viktória
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Takács Jázmin
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Várföldi Anna
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz324.306211 m
392.Erkel Darinka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Egyed Johanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz324.154859 m
393.Mets Benedek
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pomján Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nagy Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz323.613971 m
394.Mezei Balázs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Lascu Liliána
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Flanek Ilona
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz323.404323 m
395.Horton Jamie
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Jánky Donát Marcell
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Hegedűs Benjamin
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz322.465041 m
396.Perczel Péter Géza
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Perduk Péter Andor
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Lajtai Péter
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz319.554660 m
397.Radnai Lili Emma
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Boglárka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fazekas Alexa
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz318.696861 m
398.Orosz Marcell
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gál Benedek
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz318.646112 m
399.Szabó Regina
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Juhász Dorka
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Horváth Lilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Bronz317.676090 m
400.Pikó Letícia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gyergyói Zoé
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lacik Laura
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz317.505725 m
401.Zámbó Márton
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tilki Botond
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jenei Máté
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz317.185725 m
402.Schromm Álmos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Temesi Dávid
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Ambrus-Tóth Benedek
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
6. osztály
Bronz317.074637 m
403.Tóth Ákos
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Jung Csenge
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Józsi Boglárka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz316.905884 m
404.Bátori Réka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyöngyösi Boglárka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Somogyvári Lilla
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz316.706445 m
405.Sipos Boglárka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Varga Enikő
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Sturcz-Molnár Balázs
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bronz316.584464 m
406.Varga Zille
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Lara
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Zorka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz316.024963 m
407.Berki Roland
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Bretka Zsombor
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Csurgó Péter
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz316.005687 m
408.Göblyös Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Reinitz Zsóka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
NINCS
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bronz315.884514 m
409.Bartók Panna
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Janocha Donát
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Tasnádi Zoltán
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz315.795674 m
410.Várnai Zaránd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kállay Kornél
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kövér Milán
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz315.564125 m
411.Lovász Nóra
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Keindl Júlia Réka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Borbás Bálint
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz315.004069 m
412.Komondi Károly
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sándor Levente
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Turbék Márton
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz314.725703 m
413.Farsang Nelli
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Mészáros Dóra
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Hajzer Laura
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Bronz314.006064 m
414.Ollé Bence
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Szili Dániel
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Szarka Maxim
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz313.285674 m
415.Sulyok Boglár
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Deák Petra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Farkas Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz313.054778 m
416.Bellák Anna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ekiudoko Nahla Adesuwa
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Závodszky Tóth Vilma
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz312.993879 m
417.Králik Borbála
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Balog-Márfi Vivien
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mezei Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz312.975235 m
418.Stumf Dorka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Gyuricza Emma
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Tímár Vivien
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz312.155674 m
419.Klementisz Hajnalka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mihály Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mátrai Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz311.754435 m
420.Mangó Magda
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Ádám
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Zsitva Máté
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz311.684435 m
421.Németh Attila
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lizsicsár Csanád
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Katona Mátyás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz310.794409 m
422.Tóth Zselyke
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szántó Zita
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Rácz Panka
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz310.694925 m
423.Payer Ágoston
Érdligeti Általános Iskola, Érd
5. osztály
Molnár Jázmin
Érdligeti Általános Iskola, Érd
5. osztály
Ulrich Péter
Érdligeti Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bronz310.605663 m
424.Házy Julianna
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bankó Dominik
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szabó Nóra
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz310.265489 m
425.Mézes Tibor Bendegúz
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kis Mátyás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bor Milán
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz310.184866 m
426.Fazekas Kitti
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kajli Bence
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Macel Amanda
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz309.945623 m
427.Flórián Natália
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Benkó Maja
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Gerlei Lili
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz309.865489 m
428.Lakatos Vilmos
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Cseresznye Milán
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kósa Gábor
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz308.814514 m
429.Dombóvári Zoé
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Jambrik Boglárka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Kiss Virág
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz308.546090 m
430.Gerencsér Nikolett
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Kiss Bianka Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Wéber Viktória
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz308.476411 m
431.Erdei Boglárka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Goda Laura
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fogarasi Panna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz307.894723 m
432.Gergely Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Simon Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ebenspanger Dávid
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz307.796325 m
433.Lipták Vanda
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Chemez Kinga
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Haás Anna
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz307.765095 m
434.Soltész Vivien
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Pap Kende
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Kovács Gergely
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bronz307.584795 m
435.Krojdla Gergely
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Oláh-Puskás Zalán
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Egedi Csaba
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz307.565007 m
436.Aranyosi Tamás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Feja Márk
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Temleitner Leó
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz306.115878 m
437.Cseh Marcell
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
László András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Rozsnyai Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
6. osztály
Bronz305.685674 m
438.Csécsei Szofi
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Takács Petra
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Kincső
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz304.975308 m
439.Dávid Jázmin
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Nagy Natasa
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Havai Réka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz304.615650 m
440.Bolló Bettiina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Heller Gergő
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nádor Boglárka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz303.816152 m
441.-
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Koppányi Laura
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
6. osztály
Szabó Eszter
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Bronz301.436853 m
442.Dorogházi Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Veress Andrea
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Szépfalvi Lili
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz301.266075 m
443.Hochenburger Andor
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Szabó László
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Várhelyi Kristóf
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Bronz300.006722 m
444.Dencsi Anna
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Benkó Martina
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Kránik Nóra
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Bronz300.008145 m
445.Szabó Bernát
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Roland
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vörös István
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.007897 m
446.Sárközi Flóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Lendváry Nóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Kernbaum Kitti
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz300.007196 m
447.Péterffy Botond
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Németh János
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bálint Krisztián
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz300.007275 m
448.Szabó Csilla
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Krammerstödter Vanessza Vivien
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Botta Benedek Boldizsár
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz300.006986 m
449.Mezei Imre
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Sarafi Levente
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Pappert Barna
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz300.007762 m
450.Koncsár Őrs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Molnár Marcell
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Nagy Virág
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz300.007232 m
451.Kürti Betti
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Lévai Aliz
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Haroni Dorothea
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.006757 m
452.Majer Szonja
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Regőczi Nóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pór Emese
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz300.006853 m
453.Csontos Róbert
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Sípos Panna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Csikós Nora
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Bronz300.006706 m
454.Csorba Huba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Lipusz Viktor
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Lugosi Péter
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Bronz300.006408 m
455.Geri Ábel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Olivér
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zs. Nagy István
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz276.132216 m
456.Birkás Péter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Kovács Adorján
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Horváth Alex
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Bronz275.122216 m
457.Németh Dóra
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nagy Emma
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Czeglédi Sarolta
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz274.441738 m
458.Gál Eszter
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
-
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Csányi-Nagy Fédra
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bronz274.171861 m
459.Döme Angelina
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Pisták Patrícia
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Tóth Lili
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Bronz269.542056 m
460.Oláh Martin
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Nagy László
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Valencsik Richárd
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz269.162644 m
461.Madarász Kristóf
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Máté Sebestyén
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Billege Viktor
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz269.162644 m
462.Bézi Vencel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Hegyi Marcell
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Molnár Ákos
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz265.752644 m
463.Arányi Márk
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Szeifert Ábel
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Tari-Kardos Milán
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz265.272644 m
464.Horváth Aletta
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fábián Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Antoni Roland
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz264.552970 m
465.Skoda Péter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rajnai Sebestyén
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jakab Árpád
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz261.263024 m
466.Erdődi Benedek Pál
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Molnár Dávid
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Szépfalvi Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz260.483502 m
467.Csernetics Márk
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Maczali Bence
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Fülöp Viktória
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz260.423865 m
468.Makó Júlia
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Németh Maxim
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sugár Boglárka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz260.013537 m
469. Woynárovich Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bart Sámuel
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csefkó Balázs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz259.062839 m
470.Illés Blanka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Harmath Hanga
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Lukácsi Zoé
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz258.803502 m
471.Máté Sarolta
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Puskás Bernadett
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Földesi Erik
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz258.683502 m
472.Levente Márton
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Dóra Barnabás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Török Huba
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz257.943502 m
473.Viha Zsófia
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Sárvári Panna
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szabó Gréta
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz256.913502 m
474.Papp Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Zemankó Hédi
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Csák Laura
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz255.822839 m
475.Laczkó Áron
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Süti Simon
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Gurdon Lajos
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Bronz254.203537 m
476.Tiszinger Míra
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kolódi Ciara
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Halász Enikő Ivett
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz253.193537 m
477.Meláj Eszter Izabella
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Tütünkov Szófia
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Bronz253.002436 m
478.Szabó Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Baráth Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Szatmári Gergő
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Bronz252.234310 m
479.Erdősi Csanád
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Hajdú Hugó
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz251.754310 m
480.Horogszegi Miklós
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fehér Marcell
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Xiang Sigi
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz251.514416 m
481.Leiner Vince
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lukács Máté
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kerékgyártó Nimród
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz250.804125 m
482.Botos Csenge
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Juhász Johanna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Tóth Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz244.824310 m
483.Mizser Karolina
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Torkos Alexandra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Csendes Kristóf
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz244.363958 m
484.Márton Péter
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ikker Noémi
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Városi Vanda
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz244.173958 m
485.Kovács Dóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Jurkiewicz Lili
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Rácz Erzsébet
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz242.144310 m
486.Madari-Tóth Laura
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hankó Gréta
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várnagy Réka Orsolya
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz241.744589 m
487.Oláh Márk
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Valachi Levente
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Domokos Soma
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz240.393758 m
488.Varró Emma
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabados Boglárka
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz237.862892 m
489.Gyürefi Levente
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Király Bence
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Pozsgai Boldizsár
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz237.674589 m
490.Pál Hanna Lujza
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Jugenheimer Julianna
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Körbl Júlia
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Bronz237.493563 m
491.Ambrus Balázs
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Galsa Kinga
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Sebestyén Artúr
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
6. osztály
Bronz232.983480 m
492.Horváth Lilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Forrai Éva
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szekeres Viktória
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz232.924106 m
493.Nében Kata
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Pap Nelli
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Enyedi Noel
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Bronz232.155177 m
494.Molnár Krisztián
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zádor Zsombor
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dinnyés Bendegúz
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz229.874344 m
495.Nyúl Bence Zoltán
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Fazekas Lídia
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Márton Fanni
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Bronz228.274764 m
496.Kovács Anna
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Vigh Kitti
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Gulyás Petra
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz228.045244 m
497.Szabó Adrienn
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Sztankó Viktória
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Sztankó Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz227.595630 m
498.Nágó Imola
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Szabó Kincső
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Orvos-Nagy Janka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
5. osztály
Bronz224.153480 m
499.Maczkó-Niszner Lilla
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balogh Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pillik Zoé
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz223.865632 m
500.Kubák Balázs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szakonyi Lilla
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kis Krisztián
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz222.853857 m
501.Lovistyek Lili
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Czakó Csenge
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Újvári Kovács Zsombor
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz222.776324 m
502.Tavaszi Virág
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Korolovszki Ákos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Korolovszki Kira
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz222.374766 m
503.Naár Laura
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Oláh Viktória
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Rácz Alma
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz221.915700 m
504.Szilveszter Dorka
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Dorina
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Zsuzsanna
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz220.475657 m
505.Lakatos Zalán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Srej Áron
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Horváth Deján
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz220.264615 m
506.Földes Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Vitéz Szabolcs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Varga Ádám
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz214.045279 m
507.Dudás Márton
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Koszorú Domonkos
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Olajos Attila
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Bronz212.926802 m
508.Tóth Sára Panna
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Varga Barbara Zsófia
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Zombori Lili
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Bronz211.165222 m
509.Peller Barbara
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Manhertz Mónika
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Tari Emese
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Bronz206.495878 m
510.Kökény Márkó
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ladányi Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
-
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz205.885373 m
511.Fazekas Bálin
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Mecs - Földházi Flóra
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Kiripovszki Anna
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Bronz205.866508 m
512.Barta Zsófia
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Németh Janka
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Berta
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz204.547794 m
513.Beliczki Bence
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Ballai Anna Erzsébet
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bukodi Eszter Nóra
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz204.405349 m
514.Jász Viktória
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Dobai Viktória
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Milák Kíra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz203.765953 m
515.Németh Fanni
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Goller Hanna
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Katkics Dorottya
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz203.297139 m
516. Keszthelyi Domonkos
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Somogyi Náron
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mikics Péter
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz201.937898 m
517.Szilágyi Erik
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Puskás Levente
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Brauner Hanna
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz201.416650 m
518.Budai Anna
Érdligeti Általános Iskola, Érd
5. osztály
Laczi Zsófia
Érdligeti Általános Iskola, Érd
5. osztály
Zakariás Napsugár
Érdligeti Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bronz200.066055 m
519.Szarvas Cintia
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Kónya Dorottya
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Dragos Csaba
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
6. osztály
Bronz200.008165 m
520.Nagy Filip
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Nyeste-Kállay Huba
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Molnár Ágoston
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Bronz200.007819 m
521.Fülesdi Kamilla
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tahitótfalu
6. osztály
Vanka Nikolett
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tahitótfalu
6. osztály
Zabolai Bence
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tahitótfalu
6. osztály
Bronz200.006813 m
522.Polosca Anna Viktória
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Ferencz-Csibi Judit
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Virág Zalán
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz200.007105 m
523.Kaszás-Tóth Ivett
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kocsis Norbert
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kajdi Hanna Napsugár
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
196.73592 m
524.Pawlik Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Barabás Krisztián
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Csécsey Csongor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
180.082334 m
525.Berényi-Rimóczi Nóra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Czinger Jázmin
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
177.082997 m
526.Szörényi Kornél
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Galambos Dániel
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Richter Kevin
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
172.561971 m
527.Horváth Enikő
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lovas Panni
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Vanda
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
166.083478 m
528.Kiss Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Varga Tamás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Káté Zoltán
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
162.422925 m
529.Brezovszky Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szekrényes Tamás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
160.813694 m
530.Bihari István
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bartha Dániel
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Varga Judit
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
153.183153 m
531.-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Szabó Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Rapi Dóri
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
152.073781 m
532.Nyikos Anna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Gattyán Viktória
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
-
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
143.384203 m
533.Elekes Attila
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Huri Gábor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kazup Olivér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
140.934985 m
534.Botrágyi Letícia
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Farkas Patrícia
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
Kalányos Glória
Hugonnai Vilma Általános Iskola, Budapest XXII. kerület
5. osztály
140.624551 m
535.Derdák Luca Csilla
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Geburth Norbert
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Frigyik Lara Kira
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
131.334515 m
536.Baráth András
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Boldis László
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ullrich Ágoston
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
95.20364 m
537.Murvai Eszter Franciska
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Darvas Kornélia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
90.20737 m
538.Szomori Lili
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Majoros Fruzsina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pála Barbara
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
85.201742 m
1000.Lénárt András
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wágner András
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wágner Zoltán
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1046.335834 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nádor Artúr
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Pribus Miksa Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
-
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany1076.834958 m
2.Szabó Zóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kurucz Márton Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1076.525431 m
3.Császár András
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Ábrahám Balázs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Lángi Máté
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany1074.938801 m
4.Bobvos Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
7. osztály
Wiener Anna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Virág Nóra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany1074.754958 m
5.Barsi Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kocsis Richárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Fider Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany1073.825431 m
6.Harmati László
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Vári-Kakas Adél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany1072.664958 m
7.Cserna Péter Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hevesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany1070.899211 m
8.Pásztor Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bacsek Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Czehlár Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1068.275431 m
9.Geréd-Király Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Bajnok Endre
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Regőczi Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany1064.158546 m
10.Bartos Laura
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Csendes Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1063.455431 m
11.Jáni Kristóf
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Fülöp László
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Varga Barnabás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
7. osztály
Arany1063.355930 m
12.Holló Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Morvai Eliza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Murai Dóra Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1062.805930 m
13.Szabó Erik Zalán
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Rábai Gellért
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Pick Leonárd Ádám
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. kerület
7. osztály
Arany1059.619026 m
14.Bíró Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Iliás Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Fehérvári Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Arany1058.838460 m
15.Pintye Zsombor
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Udvaros Anna Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
8. osztály
Morvai Máté
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1058.689926 m
16.Bábel Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Gábor Dominik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany1057.909936 m
17.Kovács Dániel János
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Kun Marcell Szilárd
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Virág Rudolf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany1055.038046 m
18.Horváth Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1053.3511633 m
19.Hajdu Alíz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kuba Nikoletta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany1053.3014712 m
20.Demeter Virág
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Gede Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Molnár Dominika
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany1052.508293 m
21.Dobos Kamilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Móczár Benedek
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rósa Katalin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany1051.109472 m
22.Krisztován Emese
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Kozári Réka
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Tollár Anna
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Arany1050.469830 m
23.Szalai Zalán
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Erhardt Gergely
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Manczák Zalán
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1048.3710030 m
24.Korompay Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Héjj Anna Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Atanaszov Hedvig
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1048.2810291 m
25.Molnár András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szalai Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szin Attila
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany1047.506857 m
26.Csiki Ádám Barnabás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Korcsmáros Milán
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Mihályi Nándor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Arany966.679713 m
27.Péntek Domokos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Kováts Attila
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Czirják Attila
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Arany952.548023 m
28.Berencei Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fejes Bálint Ernő
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Schwarczkopf Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany951.418751 m
29.Kulcsár Szabó Márton
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Molnár Marcell
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bubrik Márton
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany951.289426 m
30.Karácsondi Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Ballók Máté
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Rátosi Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany950.1111400 m
31.Bottlik Énok
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Kocsis Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Paulovics Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Arany948.4012848 m
32.Pankucsi Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kónya Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kuluncsics Bíbor Borbála
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany947.239575 m
33.Sugár Benedek
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Varjú Levente
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Hetyéssi Kolos
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Arany869.7211460 m
34.Pirity Máté Róbert
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Paluska Márk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Harkai Dóra
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany867.477739 m
35.Murguly Iván
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Alex
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tóth Olivér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany866.657939 m
36.Erőss Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Radványi Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Visky Bence
Németvölgyi Általános Iskola, Budapest XII. kerület
8. osztály
Arany866.235912 m
37.Pagony Attila
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Raikovich Tibor
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Furka Elemér
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Arany865.784953 m
38.Igari Barnabás
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Bábás Árpád
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Sári Ádám
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
8. osztály
Arany865.758509 m
39.Szakál László
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Babcsányi Tamás
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Arany865.519727 m
40.Kalmár Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Tusnády Sámuel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Dékány Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Arany864.069573 m
41.László Sarolta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Fejes Fanni
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Balogh Edina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany863.318095 m
42.Tasi Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Helyes Attila
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kothenc Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany863.016947 m
43.Ferkócza Kristóf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Bodnár Gergő
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
-
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany861.697782 m
45.Varga Máté
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bogdán Benedek
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Prácser Péter
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany858.026205 m
46.Doleschall Bence
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Harkányi Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Visontai Barnabás Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany857.959336 m
47.Szabó Ábel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Skripecz Bertalan
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Füzy Árpád Krisztián
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany857.619394 m
48.Kiss Noémi Anna
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Németh Máté
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Riba Eszter
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany857.428194 m
49.Réthelyi Ágnes
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Mohos Bernadett
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Rott Janka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Arany857.3715309 m
50.Nagy Laura
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Kis Dorina
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Petrina Zsófia
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Arany856.465502 m
51.Plattner Balázs
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Mári Menyhért
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Csányi Dominik
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Arany855.676352 m
52.Csitkovics Fanni
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Buday Noémi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Heim Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany854.336255 m
53.Xeravits Domonkos
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Presser Bernadett
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Bangó-Fi Domonkos
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Arany853.518208 m
54.Vashegyi örs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Erős Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kocsi Gergely
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany852.659811 m
55.Szabó Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Mozsár János
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Répási Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany851.677009 m
56.Prókay-Lukács Kira
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Horváth Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Kincses Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany850.6815651 m
57.Szőke Krisztián
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kovács Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bíró Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany850.576823 m
58.Fábián Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Traub Zita
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Ujhelyi Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Arany849.109257 m
59.Jeney Zsolt
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Péter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Papp Bálint
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany848.299922 m
60.Mizsák Benedek
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
7. osztály
Legerszki Kornél
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
7. osztály
Varga Kristóf
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
7. osztály
Arany848.1910584 m
61.Nagy Ábel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Pleesz Gergő
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Tarr Zsigmond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Arany848.166690 m
62.Szakál Tamara
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Frajnovics Luca Csenge
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Szabó-Zillich Zénó
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Arany847.9110866 m
63.Kövesi Botond
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Raikovich Levente
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Kiefer Gergely
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Arany847.8512575 m
64.Rendessy Milán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Patrik Imre
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szvoboda Máta
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany847.8213990 m
65.Nagy Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Cserni Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bács Borbála
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany847.764985 m
66.Matesz András
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Kállay Atilla Zsombor
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
-
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
8. osztály
Arany847.717517 m
67.Balázs Huba
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Macher Dávid
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Takács-Ungár Benjamin
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
7. osztály
Arany847.577857 m
68.Boros László Ádám
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fehér Domos
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Egon
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany847.2510795 m
69.Szűcs Bíbora
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Zibura Blanka
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Seprős Eszter
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Arany846.9610892 m
70.Lugossy Ádám
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany-Tóth Bence
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Szabolcs
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany846.614860 m
71.Bors Veroniks
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Darányi Dóra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Horváth Samuéla
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Arany846.609062 m
72.Balázs Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Harkai Kitti
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Polgárdi Simon
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Arany845.8311120 m
73.Shinogl Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Nagy Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Szemenyei Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Arany776.2114528 m
74.Pacsay Benjamin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Szokalopulosz Timon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Nagy Barna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany771.166624 m
75.Kerekes Zoltán
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Papp Benjámin
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Herczeg Imre
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Arany765.0510215 m
76.Fekete Csanád
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Gerebenics Zsombor
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ercsi Csongor
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Arany764.905746 m
77.Kővári Katica
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Monostori Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sápi Dorottya
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany762.1610840 m
78.Nádor Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Végh Patrik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Zsíros Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Arany761.886619 m
79.Osztatni András
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fodor Levente
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany761.466383 m
80.Miheller Márton
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Molnár Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Tóth Zsombor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Arany761.295576 m
81.Gál Franciska
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rákos Ádám
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tot Bagi Veronika
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany758.215533 m
82.Gyulai György Ákos
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Kenessey Dávid
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Radics Dorka Hiromi
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany758.028855 m
83.Gordos Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Simon Eszter
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Németh Anikó
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany756.979202 m
84.Döbörhegyi Ákos Benjamin
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Petik Hunor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kudelász Hunor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany756.778681 m
85.Örhalmi Míra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
György Virág
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó-Balogh Piroska Luca
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany756.7410420 m
86.Elekes Péter
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kardos Norbert
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szincsák Balázs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany756.697069 m
87.Szőnyi Dorottya
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Borbála
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ötvös Liliána
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany755.677412 m
88.Gedeon Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dóczi Réka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vrabély Ria Kata
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany754.697545 m
89.Kolos Anna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szikora Alexandra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Németh Csenge
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany753.327134 m
90.Szirtes Hanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Viktória
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Gerda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany752.496221 m
91.Nagy Benjámin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Johan Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bojsza Barnabás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Arany751.308360 m
92.Cziráki Luca
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Víg Panni
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Császár Inez
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Arany751.028544 m
93.Vida Norbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Cirici Alexandra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Sámson Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany750.633863 m
94.Fenyővári Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Hajdú Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Prémusz Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Arany750.548180 m
95.Lenky Eszter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Bíró Csenge
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Vadász Eszter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany750.368816 m
96.-
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kurják Szabolcs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Vaszil Ábel
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Arany750.278365 m
97.Fodor Dalma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Wijnands Paula Judit
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kácsor Noémi
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany749.998190 m
98.Bátori Péter Máté
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pieskó Tamás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gévay Balázs
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany749.077665 m
99.Szőke-Gonzalez Mateo
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Székely Kristóf
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany748.727383 m
100.Finichin Lilla
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
7. osztály
Szoldán Zsuzsanna
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
7. osztály
Sebestyén Zoro
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
7. osztály
Arany748.657643 m
101.Péntek Zoltán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Szabó Balázs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Arany748.548554 m
102.Fábry Kinga
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Takács Vera
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Jánoska Lili
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Arany748.157397 m
103.Orbán András
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Paulovics Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Surányi Petra
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Arany748.126749 m
104.Dávid Mátyás
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Tóth Ágoston
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Bíró Zalán
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
8. osztály
Arany747.9013925 m
105.Fehér Leona
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Kiss Dorina
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Csorba Rebeka
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Arany747.398007 m
106.Veliczky Tamás
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Klamár Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
7. osztály
Ádám László
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany747.316272 m
107.Pártos Csongor
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Gyeraj Ákos
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Kátay Búlcsu
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst684.936189 m
108.Bartók Fruzsina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Szabó Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Ezüst680.496435 m
109.Tomka Dorottya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Telkes Ágota
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst679.734877 m
110.Tagscherer Boglárka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Hodosi Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Südi Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Ezüst677.725543 m
111.Szabó Soma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Wolff Gergő
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Magyary Márton
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst676.638655 m
112.Dyekiss Gábor
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Pazsitka Péter
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ittzés Lukács
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst674.238693 m
113.Lambrecht Brigitta Cornelia
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bánházi Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Parlagi Regina
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst673.466053 m
114.Templi Vera
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Virág Natália
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Baranyai Borbála
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ezüst673.307746 m
115.-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Somodi Ágoston
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szekeres Marcell
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst672.785996 m
116.Nagy Bence
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Bárczi Boldizsár
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Forczek Dániel
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst672.585050 m
117.Jamal Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mersich Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Prohászka Soma
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst672.567054 m
118.Urbán Panka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Milek Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Gál Benedek Marcell
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst672.347263 m
119.Jánosi Sára Eszter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Takács Petra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Noémi
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst671.407719 m
120.Herscovici Martin
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szász Eszter Sára
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst671.047581 m
121.Benkó Ádám
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Ma Róbert
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Steili Erik
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Ezüst670.685740 m
122.Csontos Gabriella
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Leyssenne Noellie
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Hengsperger Eszter
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst669.662897 m
123.Czirják Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szőcs Vilibald
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Strack Ádám
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst667.888488 m
124.Balogh Szonja
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Panna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Merényi Anna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst667.878368 m
125.Csanády Zsombor
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Simon Zsolt
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Láng Bertalan
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Ezüst667.669921 m
126.Kollár Emma
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Fejes Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Mózer Anna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Ezüst667.623225 m
127.Göbölös - Szabó Dorka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Jázmin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szi - Benedek Luca
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst667.385799 m
128.Pethő Levente
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Majoros Ádám
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Kerekes László
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ezüst666.966817 m
129.Hősei Luca
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ludman Mira
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Papp Eszter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst666.879198 m
130.Teszáry Vera
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Szomolányi Emília
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Gyovai Lili
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
8. osztály
Ezüst666.858754 m
131.Madar Martin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Maruzsa Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Oláh Tamara
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst666.645455 m
132.Juharos Dorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Lakatos Vanda
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Hajdu Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Ezüst666.456528 m
133.Lajkó Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Pánczél András
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Vári Ágoston
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst665.625685 m
134.Witt Olivér
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Tóth Mihály
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Ádám Bence
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Ezüst665.545096 m
135.Pál Rajmund Huba
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kiss Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst665.408459 m
136.Kérdő Botond
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Novák Zsolt
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kovács Bendegúz
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst664.476650 m
137.Kazinczy Judit
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Holdinger Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Góber Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst664.124362 m
138.Bejczi Zsombor
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Hegedűs Péter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Pártos Máté
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst663.747581 m
139.Hajdu Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Molnár Vanda
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Nemesbüki Júlia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Ezüst663.736686 m
140.Jeney Örs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Vavrek Gergő
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Dolánszky Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ezüst663.638351 m
141.Bíró Lili
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Nagy Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Borsodi Réka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst663.517157 m
142.Szűcs Zsófia
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szalontai Dorina
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst663.435331 m
143.Somogyi Marcell
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Herczeg György
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kulcsár Dominik
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst663.369688 m
144.Handlovics Daniella
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Kerekes Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Forró Zalán
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
7. osztály
Ezüst663.137274 m
145.Zábori Enikő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Barabás Lili
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Balogh Kitti
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst662.504258 m
146.Tagay Boróka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Balog Orsolya Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Kolos Kata
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ezüst662.248525 m
147.Bercsényi Zille
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vágó Bernadett
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Karácsonyi Lilla
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst662.223824 m
148.Bíró Zsombor
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Kiss Benedek
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Sajtos Olivér
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ezüst661.957940 m
149.Mihalovics Gréta
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Alt Rozina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Quirin Emma
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Ezüst661.878848 m
150.Kiss Kincső
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Elekes Csaba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Illéssy Koppány
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Ezüst661.595322 m
151.Kozma Cintia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szőke Lilla
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bárány Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst661.065271 m
152.Gajdán Kamilla
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Horváth Anna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Ofella Ella
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Ezüst660.805311 m
153.Schneider Zita
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tóth Anna
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bodocz Lilian
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst660.565399 m
154.Ilonka Nerina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Csősz Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Balogh Bianka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst660.013824 m
155.Hidvégi Boldizsár
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Tusor Sára
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Szakács Rita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Ezüst659.543868 m
156.Galkó Csanád
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Balogh Bulcsú
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bálint Tamás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Ezüst659.484483 m
157.Bicskei Cassius
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Vida Eszter
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
7. osztály
-
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Ezüst659.287347 m
158.Gál Botond
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bács Róbert
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Zsatku Erik
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst658.576547 m
159.Lizakovszky Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Takács Gergely
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Valencsik Csaba
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst658.338850 m
160.Illényi Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Hazafi Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Pósa Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst658.336784 m
161.Jánosi Gergely
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Justin Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Noel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst657.854686 m
162.Brückner Gábor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kiss Barnabás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Molnár Krisztina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst657.565253 m
163.Czakó Csenger
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mach Igor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sárváry Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst656.949748 m
164.Váradi Patrik
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Obolér Alexandra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Kovács Sára
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst656.906247 m
165.Nagy Dániel
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kaszta Dániel
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kapor Olivér
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst656.696855 m
166.Kósa Benedek
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rendessy Bálint
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bányi Eszter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst656.403763 m
167.Papp Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Borbély Szonja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst655.456134 m
168.Bodgál Emil Mihály
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szittya Marcell Kristóf
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Erdei Krisztián Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst654.926763 m
169.Csáki Borbála
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szakmáry-Hegyi Katalin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Toman Petra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst654.824455 m
170.Balázs Angéla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Simon Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kiss Alexandra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst654.415147 m
171.Rádi Bettina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Tóth Kata Laura
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Czirják Míra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst654.365793 m
172.Szántó Lili
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Vidaházi Virág
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
-
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Ezüst654.118013 m
173.Klempa Marcell
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Pintér Zsolt
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Berkeczi Hunor
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst653.979231 m
174.Konkoly Orsolya
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Kőszegi Csenge
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst653.806401 m
175.Szabó Ené
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szalma Dorottya
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gáspár Luca
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst653.376265 m
176.Balogh Gergely Barnabás
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Cziprisz Balázs
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
-
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Ezüst653.197336 m
177.Lampert Ákos
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Gellért
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szokolányi Loretta
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst652.997002 m
178.Fehér Dániel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Pataki Zsombor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Zsoldos Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst652.945767 m
179.Faragó Johanna
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Csuka Enikő
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Diósszilágyi Marcell
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Ezüst652.707743 m
180.Bogár Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gardi Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vaszilievits-Sömjén Villő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst652.596479 m
181.Séra Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kalina Rozi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Miko Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst652.326377 m
182.Fazekas Zsófia Fanni
Kolozsvár Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Négyesi Luca Sára
Kolozsvár Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bas Borbála Janka
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút
7. osztály
Ezüst651.096058 m
183.Kiss Gellért Patrik
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Tamás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sőre-Vértessy Zsombor László
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst650.987490 m
184.Somkuti Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kovács Laura
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Czipri Enikő
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst650.816597 m
185.Sájer Adél
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Veisz Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kolos Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst650.544876 m
186.Koncz Balázs Patrik
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kalpagos-Szabó Tamás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Somogyi Zsolt Péter
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst650.375277 m
187.Árvay Ádám
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bense Erik
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pitenyák Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst650.257397 m
188.Kenesi István Domonkos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Chen En Lei
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zhang Dinan
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst649.4010994 m
189.Kiss Orsolya
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Földesi Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gönczöl Celina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst648.554152 m
190.Materny Csaba
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Levente
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szalai Bence
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst648.507195 m
191.Kálmán Donát
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Reinhardt Boldizsár
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.506693 m
192.Perendi Kristóf
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Dékány Dávid Benedek
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Szatmári Csaba
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst648.458176 m
193.Fehér Babett
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Nagy Viktória
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Vágány Szandra
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Ezüst648.168798 m
194.Hirsch Katalin
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Kármán Renáta
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Móricz Szandra
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Ezüst648.079414 m
195.Balogh Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Bencs Lilla
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Nikolaidisz Vince
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
7. osztály
Ezüst648.015766 m
196.Berek Lídia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hannig-Nguyen Khanh Linh
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Virág
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst647.9111196 m
197.Nincs
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Turbucz Léna
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Erdős Petra
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst647.707708 m
198.Schmidt Helga
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Zsótér Zsófia Míra
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Valachi Mandula
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Ezüst647.367806 m
199.Mikola Zorka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Schváb Hanna
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bogdán Kinga
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst646.926251 m
200.Jaczkó Janka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Gyurcsányi Anita
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Gémes Bendegúz
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Ezüst646.574338 m
201.Frusteri Alessandro
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bartha Zsombor
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Miklós Koppány
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst646.548192 m
202.Hattyasy Anna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Pintér Ilona
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ilyés Blanka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst646.305207 m
203.Erőss Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Farkas Gellért
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fodor Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst581.902713 m
204.Malinovszky Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kutis Dániel Olivér
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bagi Dániel
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst559.273402 m
205.Szabó Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hidasi Dorina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hidasi Szabina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst558.103359 m
206.Hekkel Zita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Dancsó Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Gácsi Klaudia
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Ezüst554.314167 m
207.Ludányi Eszter
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lelkes Misu
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pipoly Vince
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst553.783916 m
208.Tóth-Somlai Csenge
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Király Hanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Török Dóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst552.403575 m
209.Török Szabolcs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Tóth Tibor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Tóth Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Ezüst549.144682 m
210.Jambrik Panna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Nuszer Andor Dénes
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Pályi Anna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst548.603575 m
211.Balanyi Zita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Hering Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bozó Hanna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Ezüst547.883768 m
212.Sipos Dominika
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lobmayer Ágoston
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szász-Bencsik Magor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst545.904502 m
213.Furtner Vivien
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Bán Eszter
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Bácsi Nikolett
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Ezüst544.703856 m
214.Nagy Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Duka Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Fábián Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst544.094502 m
215.Móroc Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Fabó Zsófia
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Köröskényi Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Ezüst540.405490 m
216.Jakab Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Sereghy Enikő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst539.895061 m
217.Mester Péter
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Sándor Jonatán
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst538.714236 m
218.Kovács Léna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Orbán Enikő
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Vargha Rozina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Ezüst538.455120 m
219.Szautner Csaba
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Sorompó Attila
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Rácz Máté
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst537.775575 m
220.Krikovszky Zsóka
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Betegh Janka
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Don Júlia
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst537.484963 m
221.Papp Csenge
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Kiss Réka
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Gaugecz Adél
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ezüst536.284627 m
222.Mangó Zsóka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Groszmann Édua
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Júlia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst535.935092 m
223.Sörfőző Míra
egyéni csapat, Budapest
7. osztály
Bártfai Zita
egyéni csapat, Budapest
7. osztály
Horváth Nikolett
egyéni csapat, Budapest
7. osztály
Ezüst535.314454 m
224.Márton Réka
Szent Margit Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Kotyor Richárd
Szent Margit Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Szemes Dániel István
Szent Margit Gimnázium, Budapest XI. kerület
7. osztály
Ezüst535.265114 m
225.Wang Jizhe
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Budapest VII. kerület
7. osztály
Weisz Dániel Samu
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Budapest VII. kerület
7. osztály
Ahmad Darius Fülöp
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Budapest VII. kerület
7. osztály
Ezüst534.424567 m
226.Kiscsordás Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kőhegyi-Bíró Árpád
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Willerding Áron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst534.204979 m
227.Erkel Lúcia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Belákovics Ajna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rákosy Vanda
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst533.875375 m
228.Stancu Szilvia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kékesi Luca
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zóka Nóra
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst532.905785 m
229.Szappanos Luca
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Farkas Roland
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst531.946925 m
230.Erdős Dorottya
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Farkas Luca
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
-
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst530.255988 m
231.Kiss Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bercsek Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Horváth Gábor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst529.004178 m
232.Bencs Tamara
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Rizmayer Lea
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
8. osztály
Pálinkás Lívia
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Ezüst528.084440 m
233.Katzer Míra
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dámóczi Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Garai Luca
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst527.975711 m
234.Molnár Dorka
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Kohut Kamilla
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Tóth Emese
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst525.405906 m
235.Bolvári Edina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Schmidt Antónia Margit
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst523.417260 m
236.Szegi Rebeka
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szilágyi Zoé
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szántó Zsófia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst522.414743 m
237.Szemán Szabina
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Filep Csilla
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Pintér Blanka
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest IV. kerület
8. osztály
Ezüst521.967169 m
238.Fekete András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pusztai András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csanády Soma
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst521.367419 m
239.Mázsa Mira
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rácz Kamilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szathmáry Rozália
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst520.706236 m
240.Angster Emma
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nádudvari Marcell
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vojnárovits Balázs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst520.096280 m
241.Appel Attila
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Hirth Ádám
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Léránt Levente
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Ezüst519.786545 m
242.Galambos Petra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Szőke Lilla
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Berecz Sára
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Ezüst519.334972 m
243.Vavra Noémi
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Meizl Emma Ilona
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Emese
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst518.516157 m
244.Jungbauer Korinna
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Reisz Abigél
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Del Medico Eszter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst517.416124 m
245.Hóbor Nagy Léna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zelenyák Emma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tarján Boglárka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst517.095429 m
246.Bakó Zsófia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szőke Fruzsina
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kornya Gergely
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst516.396932 m
247.Karászi Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Székely Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Maár Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst514.987549 m
248.Szaniszlói Janka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Tóth -Hodján Flóra
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Juhász Lili
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst512.706156 m
249.Rákosy Gordon
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rózsa Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst511.226804 m
250.Bencs Lilla
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
-
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Czár Dorottya
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Ezüst510.767055 m
251.Farkas Mór
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bakonyi Tamás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Valent László
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst510.116637 m
252.Lepold Júlia
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Bencsik Barbara
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Lepold Anna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Ezüst509.078293 m
253.Hetesi Virág
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Tabajdi Flóra
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Tapodi Dorottya
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Ezüst508.287334 m
254.Kempf Kristóf
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Rossol Kornél
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Matus Márk
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst507.896194 m
255.Sólyom Annamária
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Guba-Csanádi levente
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
5. osztály
Kátai Dorka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
5. osztály
Ezüst504.608947 m
256.Süller Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Rebeka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Zsófia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst504.166079 m
257.-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Holndonner Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szabó László Csaba
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst504.117631 m
258.Kóti Andrea
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kóti Kitti
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst503.968150 m
259.Erdélyi Ákos
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Horváth Balázs
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Tokai Zsombor
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Ezüst503.667445 m
260.Csikós Lilla
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Heltovics Lilla
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Hattyassy Luca
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst502.548537 m
261.Szi - Benedek Fanni
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Hajagos Petra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Szonja
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst501.528584 m
262.Járfás Dóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Csorba Alexandra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Fehér Amanda
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Ezüst500.006574 m
263.Izsák Boglárka
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Spiegelberger Rebeka
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Ezüst500.007500 m
264.Fazekas Balázs
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
8. osztály
Pinczés Máté
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
8. osztály
Bihari Bendegúz
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
8. osztály
Ezüst500.006221 m
265.Lakatos Ábel
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Cziráki Bence
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kaszta Olivér
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst500.008146 m
266.Dénes Miklós
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Imre Dorottya
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Vivien
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.009865 m
267.Baki Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Gyöngy Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Kovács Petra
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst500.006125 m
268.Kovács Kinga
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Nagy Georgina
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Sándor Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst500.009019 m
269.Darufalvi Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Barta Kinga
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Stróbel Gabriella
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst500.009615 m
270.Máthé Panka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Novák Réka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Bálint Réka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Ezüst500.009760 m
271.Süveges Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Oriskó Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Ákos Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz478.362904 m
272.Mátyási Ákos
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Mátyási Kristóf
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Sajti Barnabás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz473.892926 m
273.Bocskai Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Szabó Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ficsór Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz473.563491 m
274.Nagy Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szaló Tamás Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz470.953061 m
275.Gál Krisztián Ottó
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ocztos Dominik Róbert
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Kovács Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz468.082050 m
276.Szappanos Patrik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Pákolicz Bence Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Illés Péter Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz467.972050 m
277.Balogh Márk
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gálffy Miksa
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bajkó Boglárka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz466.842050 m
278.Nagy Gábor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Vári Gergely Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Járai Marcell
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz464.954362 m
279.Botka Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Zsákovics Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Kecskés Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz457.265329 m
280.Kruppa Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sturm Janka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Várnagy Borbála
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz456.753021 m
281.Kindl Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Herman-Nagy Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Fider Júlia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz454.234606 m
282.Apáti Nándor
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Berényi Blanka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Fodor Zsombor
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Bronz454.113062 m
283.Anyiscsenko Ekaterina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bárdos Luca
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz453.413719 m
284.Vashegyi András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Lukács Lili
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Szatmári Dóra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz451.472684 m
285.-
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Koppányi Levente
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Pázmándi Lóránt
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Bronz446.394218 m
286.Elekes Csongor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Popescu Dániel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Koleszár Álmos
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz445.113442 m
287.Szécsi Mirtill
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Molnár Noémi
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz443.445615 m
288.Marosán Noémi
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Fodor Tamás
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Lukács Tekla
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz443.324924 m
289.Bartha Aliz
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Göndöcs Réka
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Ligetfalvi Dóra
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Bronz443.323600 m
290.-
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Sindely Evelin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bakó Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz443.014303 m
291.Oláh Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Jenei Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Hermann Roland
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz442.984346 m
292.Tóth Zsófia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Antal Benjámin
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gregosits Péter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz442.343431 m
293.Kozák Zsuzsanna
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Szemerédi Barnabás
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Kovács Boglárka
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Bronz442.175743 m
294.Nyírő Csongor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bartha Lajos
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Sulyok Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz439.945720 m
295.Szegedi Alexandra
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Orosz Petra
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Molnár Lilla
Deák Diák Általános Iskola, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Bronz439.885851 m
296.Sáfrán Vivien
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Pósfai Amanda
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Marton Viktor
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz439.102802 m
297.Radics Vivien
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
7. osztály
Skoda Dávid
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
7. osztály
Virág Viktor
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
7. osztály
Bronz437.856821 m
298.Mészáros- Kottán Ida
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Horváth Sára
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kiss Virág
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bronz437.113783 m
299.Hirtling Rozina
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Wallerstein Lilla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Wallerstein Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz437.063716 m
300.Varga Dániel
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Juhász Bence
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Dosztár Márton
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Bronz434.084331 m
301.Molnár Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bagi Nóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Kátai Renáta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz433.863881 m
302.Majzik Maja
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ősz Bernadett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Pisák Emma
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz427.795641 m
303.Venglovecz Johanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Korolovszki Anasztázia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gerliczky Hanga
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz427.303742 m
304.Urbán Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Török Léna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Kardos Réka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Bronz427.254058 m
305.Hajdu Panna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Szigeti Zsombor
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Nguyen Thien Kim
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz425.645614 m
306.Begela balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Forgács Bence
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Puskás László
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz422.535636 m
307.Oravecz Áron
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Budapest VII. kerület
7. osztály
-
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Budapest VII. kerület
7. osztály
Molnár Donát
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Budapest VII. kerület
7. osztály
Bronz422.425514 m
308.Lendvai Eszter
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Krepsz Ágnes
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Venczel Kinga Lívia
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Bronz421.106814 m
309.Dencsi Zsófia
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Zsigó Róbert
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Vegvári Jázmin
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Bronz418.426774 m
310.Köteles András
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pap Brúnó
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Laczai Milán
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz418.144330 m
311.Szekeres Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bárdi Boróka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Nyári Dorottya Hanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz416.943902 m
312.Tamon Tekla
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Tóth Eszter
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Nincs
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Bronz415.764997 m
313.Medetz Annamária
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Adrián
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Tejfalussy-Gecse Lilla
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz415.076668 m
314.Pálfi Vivien Cecília
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
8. osztály
Czira Mihály
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Bencs Bálint
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Bronz414.124501 m
315.Kozma Bálint
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Laufer Ádám
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Deák Benedek
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz414.004594 m
316.Bana Balázs
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szoboszlay Janka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bacskó Hanna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz413.454998 m
317.Bús Alexandra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Nagy Csenge
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ulveczki Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz410.005552 m
318.Dukay Levente
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Török Richárd
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ditrich Levente
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz409.915362 m
319.Bokros-Mokalisz Janula
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gál Kamilla
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dienes Csenge
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz409.046265 m
320.Faragó Emese
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Móricz Réka
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Horváth Ildikó
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
8. osztály
Bronz408.048285 m
321.Srej Lara
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kindert Emese
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Füzesi Kinga
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz406.975157 m
322.Zsiga Zsolt
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Varga Emese
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Pásztói Janka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bronz405.596894 m
323.Bakti Brigitta
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Balogh Boglárka
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Medvés Petra Zoé
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz405.437365 m
324.Fejős Kira
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Pietraskó Nikol
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Veizinger Vivien
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
7. osztály
Bronz405.343921 m
325.Apostagi Regina
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Nádori Dalma
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Nitti Kíra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz404.114630 m
326.Forgács Dániel
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Krisztián
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mokalisz Jorgosz
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz403.695753 m
327.Garcia-Szira Dániel
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Gergely
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sántha Kata
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.0010185 m
328.Fehér Loretta
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Igriczi László
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Gerecs Gréta
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Bronz400.007973 m
329.Lerner Balázs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Baller Albert
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Appel Kristóf
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Bronz400.005870 m
330.Kézi Evelin
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Henézi Kata
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Vörös Natália
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Bronz400.005870 m
331.Vásárhelyi Virág
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Fogarasi Janka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Baranyák Tekla
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Bronz400.005281 m
332.Borsos Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Gábor Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Kelemen Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
8. osztály
Bronz370.551669 m
333.Radnics Emese
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Malaczkó Anna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Németh Csenge
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
7. osztály
Bronz363.722119 m
334.Csáki Fruzsina
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Balogh Cintia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fehér Virág
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz351.301866 m
335.Mizser Kata
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ilyés Antónia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Szabó János
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz348.442859 m
336.Bakó Emese
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Kuzsel Kristóf
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Varga Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz337.824896 m
337.Nagy Adrián
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Madarasi László
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bronz337.502917 m
338.Prekob Martin
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Kovács Gábor
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Fazekas Péter
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Bronz336.163789 m
339.Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Vágó Dénes
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Szűcs Mihály
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Bronz334.143355 m
340.Kemencei Márkó
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Harmincz Marcell
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Hornyák András
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Bronz332.014043 m
341.Kis Dorka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Darvasi Rebeka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Szabados Linda
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Bronz329.802082 m
342.Batelka Balázs
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Tibor
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Palásthy Illés
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz318.503627 m
343.Garda Hugó
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bozi Tamás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Hallgató Zalán
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz317.055152 m
344.Csata Róbert
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Csurgai Noémi
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Török Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz310.842726 m
345.Pintér Richárd
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
7. osztály
Tatár Bence
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
7. osztály
Pásztor Patrik
Imre Sándor Általános Iskola, Szentlőrinckáta
7. osztály
Bronz307.854662 m
346.Majer Levente
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Heniger Csaba
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bélteki Ádám
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz304.024386 m
347.Segyevi Bence
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Nagy Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Morina Melanie
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz281.781368 m
348.Szabó Liliána
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Radványi Evelin
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Farkas Flóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz281.601137 m
349.Kruppa Márton
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dobosi Tamás
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fehérvári Dominik
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz272.701711 m
350.Nagy Sámuel
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vass Marcell
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz272.231246 m
351.Major Boglárka
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Szilágyi Zsuzsanna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Tóth Szilvia
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bronz258.562152 m
352.Marton Nikolett
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tábori Gábor
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dóczi Virág
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz248.303059 m
353.Cseh Dávid
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Strbik Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Szalkai Tamás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz224.901747 m
354.Demeter Márk
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Lovas Mónika
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Locsodi Nagy Karolina
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Bronz217.023722 m
355.Márkus Kinga
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Tóthpál Anna
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szimandl Bettina
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz215.453507 m
356.Kiss Krisztina Dorka
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
8. osztály
Dragán Viktória Nikolett
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Dancsó Nadin Dóra
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Bronz210.503034 m
357.Mayer Károly
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Csepely Kornélia Dina
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kelemen Ákos
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz209.314406 m
358.Mezei Bence
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Mikna Dávid
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Balázs János
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bronz200.004082 m
359.Balogh Dóra
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kunos Kamilla
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
196.47384 m
360.Bakó Bence
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Alföldy Levente
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Gutti Dániel
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
186.061168 m
361.Varró Barnabás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Dósa Marcell
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Nagy Patrik
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
183.741419 m
362.Szlezák Fanni
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Janicsák Maja
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Rumó Dorka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
179.351419 m
363.Kovács Dávid
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Nyíri Bence
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Molnár Luca
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
177.081557 m
364.Harkay Zsombor
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
-
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
176.272137 m
365.Urbán Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Török Barnabás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
5. osztály
159.542015 m
366.Molnár Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Sebrek Kristóf
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Petrény Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
138.003181 m
367.Horváth Júlia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Tóth Viktória
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Dávid Renáta
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
118.513879 m
368.Csapó Áron Soma
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ferencz Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Vince Pál
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
95.20501 m
369.Soltész Marcell
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Seres Bálint
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Pintér Roland
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
85.201631 m
1000.Rónai Bendegúz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Volk János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nguyen Dániel Cuong
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1074.024958 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bender Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Fey Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Nádor Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany1078.904269 m
2.Barna Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Terjék András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Fleiner Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Arany1076.494269 m
3.Mező Csongor
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Kátai Katalin
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Polgár Sándor
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Arany1060.176566 m
4.Babotán Ákos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Móra Márton Barnabás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Móricz Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1058.159463 m
5.Zsákai Boldizsár
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Kaló Márk
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Szabó Lóránt
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Arany1058.004269 m
6.Békási Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ványi András Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wunderlich Ábris Devecser
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1057.645643 m
7.Mócsy Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Seláf Bence
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Richlik Bence György
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Arany1057.416582 m
8.Rákos Bendegúz
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Riba Dániel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Theisz Vilmos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
9. osztály
Arany1056.445099 m
9.Király Csaba Regő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Littmann Mihály András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Ágoston
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1055.429522 m
10.Csizmadia Miklós
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lisztóczki Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kökényesi Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1054.299072 m
11.Dánffy Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Molnár-Szabó Vilmos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Seres-Szabó Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Arany1052.987017 m
12.Marsi Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Budaházy Béla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Arany1052.195643 m
13.Petőfi Bori
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Kézdy Judit
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Páhán Anita Dalma
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany1050.226347 m
14.Strenner Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szépvölgyi Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Blázsik Árpád
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1049.616614 m
15.Mocsári-Orosz Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Bonhardt Liliána
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Merza Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Arany1046.216699 m
16.Takács Dóra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bokor Endre
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Varga Vázsony
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany973.7511549 m
17.Kun Timon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Reviczki Roland
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany971.957962 m
18.Matécsa Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Schmidt Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Nagy Emese
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany968.134609 m
19.Lehota Blanka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Zsuppán Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Tonomár Zorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany968.077962 m
20.Pósfay Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Molnár Mátyás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Csutora Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Arany961.274609 m
21.Kökény Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Lili
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Radics Bence Baltazár
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany958.425439 m
22.Barcsa Léna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Feczkó Nóra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Husz Levente Hunor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany957.8613705 m
23.Kopacz Tímea
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Kovács Tímea
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Szász Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany955.924948 m
24.Koós Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Végh Csanád
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Novák Levente
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany955.877396 m
25.Lucz Mátyás
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kocsis Erik
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sárik Dániel
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany954.935000 m
26.Csepeli Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Homolya Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Kalácska Mária
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Arany949.534691 m
27.Imre János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Keszthelyi Márton András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dlauchy Miksa Guidó
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany949.0510090 m
28.Miklós Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Tarsoly Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Mezei Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Arany948.476030 m
30.Láng Barnabás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Andrási Gellért
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Szigeti Sarolta
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany947.755270 m
31.Kereszturi Bálint Gábor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Török Miksa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany947.429460 m
32.Molnár Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Nagyházi Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Komáromi Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Arany871.8710143 m
33.Zlotov Viktor
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Kollár Dávid
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Zsigri-Zágori Dániel
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
10. osztály
Arany847.187786 m
34.Kalla Gábor
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Kasztovszky Mihály
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Kimpián Ákos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany846.875858 m
35.Kovács Péter
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
-
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
-
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Arany846.564979 m
36.Hősei Mátyás
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
10. osztály
Vas József
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
10. osztály
Szihalmi Bendegúz
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
10. osztály
Arany846.194251 m
37.Tarján Teréz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Solymosi Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany846.028564 m
38.Bedynski Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Török Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
NINCS
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany783.767064 m
39.Puszti Kincső
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Puszti Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Máté Hanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Arany776.275148 m
40.Csáji András
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Sasvári Bálint
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Arany771.966182 m
41.Brányi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Júlia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Géczy Zita
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany768.615148 m
42.Csedő Balázs György
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Papp Viktória
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Zóka Zsolt
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany767.535029 m
43.Szombati Olivér
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Kornél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szarkowicz Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany765.707871 m
44.Máramarosi Ákos
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kalmár Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Donát István
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany760.947546 m
45.Szécsi Ákos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Hopfer Ádám
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Csilling Katalin
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Arany760.644375 m
46.Magyar Júlia
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Anikó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest XIV. kerület
9. osztály
Marton Kata
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Arany755.756382 m
47.Pap Lelle
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Hudra Eszter
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Kvasznicza Júlia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Arany755.656576 m
48.Beke Barnabás György
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Pallos Gábor György
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Fábián Kovács Árpád Ond
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany751.4415593 m
49.Gyarmati Imre
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Várhidi Tamás István
BMSZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Csiki-Mara Márton
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Arany751.276692 m
50.Szántó Marcell
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zsoldos Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bárány Bendegúz Levente
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany751.249710 m
51.Kardos Benedek
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Mohácsi Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Kiss Petya
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Arany751.226036 m
52.Margaritisz Fanni Dorottya
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vad Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Várnagy Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany750.767328 m
53.Bődi Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fischer Nóra Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sütő Csenge
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany750.547193 m
54.Moré Áron
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Markovics Tamás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Szabó Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Arany749.736331 m
55.Csatlós Boldizsár
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Gyapjas Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Póka Simon
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany747.825615 m
56.Szekeres Márton
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tersztenyák Zsombor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szatmári Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany747.457683 m
57.Németh Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mosoni Alíz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Horváth Julianna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany746.314825 m
58.Kerekes Nikolett
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kékesi Dóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Kinga
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany745.565646 m
59.Plank Zsuzsanna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Szász Kevin
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Sikos Ágoston
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Ezüst669.914710 m
60.Gyöngyösi Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gábor Luca
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Orbán Enikő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst667.393732 m
61.Nagy Marcell
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Sajtos Kristóf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Pluhár Tamás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst661.545658 m
63.Kocsis Martin
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Paripás Dávid
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Róth András
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst657.285666 m
64.Dávid Attila
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Viczián Ákos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Puskás Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst657.014615 m
65.Molnár Berta Emma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ötvös Petra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Molnár Noémi Andrea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst656.984552 m
66.Seidl Maximilian
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gróf Zsombor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Jánosi Krisztián
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst656.935112 m
68.-
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Pálmai Gergely
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Varga Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst655.503966 m
69.Hámori Szilvia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Rohrsetzer Anna Gréta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst655.334076 m
70.Fórizs Botond
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Szabó Panna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Xu Ji Ling
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Ezüst655.265221 m
71.Bedics Anna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Martini Pálma
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Deák Dorka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst654.665480 m
72.Kovács András
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Kaba Adrienn
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Komlós Izabella
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
10. osztály
Ezüst653.514650 m
73.Bódi Levente
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
karászi Kíra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Sárvári Borka Luca
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Ezüst652.004855 m
74.Jarabek Balázs
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Tóth Marcell
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Varga Gergő
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest X. kerület
9. osztály
Ezüst649.384217 m
75.Eöry Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bakk Jázmin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Papp Virág
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst649.234304 m
76.Borsodi Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Borsós Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Kalászi Simon
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Ezüst647.475486 m
77.Érczfalvi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pócs Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Zétényi Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst570.312411 m
78.Lévay Kristól
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bagotai Tamás
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Primecz-Munkácsi Márton
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst561.142285 m
79.-
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Farkas Mirtill Franciska
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Horváth Luca Ágnes
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst546.353963 m
80.Finta Róza
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Kis Luca
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Ezüst543.372437 m
81.Fehér Boglárka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pafféri Bálint
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ruff Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst540.003948 m
82.Kerekes Tímea
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Szarka Vica
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
NINCS
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Ezüst539.553602 m
83.Szirmai Dénes
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Szemmelveisz Máté
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Gesztessy Dóra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Ezüst537.385025 m
84.Salamon András
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dévényi Róbert
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pomlényi Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst536.814435 m
85.Lénárt Ádám
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Molnár Zoltán
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Béres Balázs Krisztián
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Ezüst534.863915 m
86.Kiss Barbara
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Tóth Annamari
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Csatlós Kíra
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
10. osztály
Ezüst534.673915 m
87.Pahocsa Kristóf
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Für Alex
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Horváth Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst534.174250 m
88.Fehér Flóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Molnár Petra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fata Ciprián
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst527.484652 m
89.Vadász Viola
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Juhász Bettina
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Balkó Eszter
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Ezüst526.473903 m
90.Tegzes Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Utassy Virág
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Módos Katalin
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst526.243043 m
91.Benmestoura Elsa
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tokár Diána
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tornyai Petra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst524.573093 m
92.Kollár Adél
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Lakatos Nóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Nemess Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Ezüst523.145084 m
93.Dragovics Ilona
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Finak Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Kiss Kira
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst520.725483 m
94.Toffalini Leonardo
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Doncsev Nikola
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csitkovics Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst518.895980 m
95.Molnár Mátyás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Miheller András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Tóth Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst518.343909 m
96.Sipos Dorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Enyedi Petra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
NINCS
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Ezüst518.204323 m
97.Újvári Gábor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Prehoda Hanga
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
H. Nagy Hanna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Ezüst518.014188 m
98.Erdősi Réka
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Takács Kata
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Ágnes
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst517.616524 m
99.Kovács Enikő
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Imreh Kíra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Móczár Anna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst517.565401 m
100.Bertalan Áron
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Milák Marcell
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Éliás Bence
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst516.965963 m
101.Csákó Kristóf
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Hajnal Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Zsíros Adrián
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst516.885286 m
102.Mándli Zita
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Nagy Hanna
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Rácz Kata
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Ezüst514.415406 m
103.Bötös Bálint
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Lázár Attila
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Pataki Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst514.164380 m
104.Mundruczó Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Szlanka Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Demeter Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Ezüst513.054031 m
105.Árvai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Kiss Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Papp Luca
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst509.545015 m
106.Tolnai Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Póka Áron
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Jónás Károly
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
9. osztály
Ezüst509.455492 m
107.Magyar Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
László Bertalan
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Tombor Milán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst508.185379 m
108.Pálfi Ruben
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Fülöp Katalin
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Schäffer Krisztián
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Ezüst507.795944 m
109.Gyarmati Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ruttkay Kloé
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szkiba Zsolt
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst506.683661 m
110.Szitás Lilla
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Fazakas Dorka
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Pethő Kinga
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
9. osztály
Ezüst505.574143 m
111.Koszka Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Gentischer Ferenc Mátyás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Szabó Gábor István
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst505.484987 m
112.Gaál Ármin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Plézer Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Miskovitz János
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst500.005674 m
113.Baráth Laura Véda
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bíró Evelin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Lukács Anna Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst500.006650 m
114.Majdán Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Kupsza Gergő Huba
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Beretke Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst500.006550 m
115.Kiss Olívia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szücs Tímea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Janka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst500.005271 m
116.Szin Imola
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
9. osztály
Rahimkulov Margarita
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
-
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Budapest III. kerület
9. osztály
Bronz467.593400 m
117.Kőrös Vendel
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Molnár Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mundweil Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz466.743029 m
118.Pálfi Márk
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Ilonka Szabina
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XX. kerület
9. osztály
Török Andrea
Varga Jenő Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz463.363012 m
119.Farkas Lénárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Parádi Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Thomka Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz460.741958 m
120.Szablár Dorina
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Kálmán Rudolf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Kurunczi Dorottya
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Bronz451.983136 m
121.Bolemányi Ákos
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Boda Péter
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Szigeti Kristóf
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Bronz449.232740 m
122.Páhán Krisztina
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sziráki Modla Sára
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Oláh Roland
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz443.473662 m
123.Deme Fanni
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Kátai Anita
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Urbán Írisz
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz439.902365 m
124.Madarasi Emma
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szabó Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ludasi Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz433.742644 m
125.Rakonczay Bence
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Csáthy Balázs
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Nagy Ádám
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma, Budapest
9. osztály
Bronz432.583950 m
126.Farkas Míra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Pernyész Gréta
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Stomfai Patrik
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz429.303051 m
127.Földvári-Nagy Kincső
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Pahot Kinga
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Waller Tamara
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz426.753773 m
128.Boros Zoltán
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Balogh Szabolcs
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Pálffy Zoltán
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bronz426.484121 m
129.Basa Mónika
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Oldal Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szécsi Elizabet
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz424.994306 m
130.Tary Eszter
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Kovács Zsófia
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Fehérvári Flóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Bronz423.113565 m
131.Kopeczki Mira
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Debreczeni Csaba
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Andor Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz418.933727 m
132.Csiklya Bianka
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Kovács Szilárd
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Szilágyi Bence
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Bronz416.383550 m
133.Berdó Evelin
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Celik Mirjam
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
-
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz415.793303 m
134.Barcsák Péter
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gulácsi Levente
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Partos Bendegúz
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz412.835174 m
135.Winkler Dóra
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Szijj Zita
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Winkler Dóra
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Bronz410.093677 m
136.Keszi Kincső Johanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Szenczi Alexa Krisztina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Dénes András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz405.974687 m
137.Galbács Alexandra
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Németh Anna
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Palya Nikoletta
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Nagykáta
9. osztály
Bronz405.874093 m
138.Golyán Péter
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagyváradi Gábor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fazekas Fanni
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz404.154656 m
139.Tamássy Nóra
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Hoós Brigitta
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Nagy Ivett
Veres Pálné Gimnázium, Budapest V. kerület
10. osztály
Bronz402.565049 m
140.Fritz Dániel
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Pap Kristóf
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Tóth Levente
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Bronz400.006008 m
141.Balogh Barbara
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Nagy Katalin
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz366.651611 m
142.Frcska Döme
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Krasznai András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Méry Ambrus
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz364.192135 m
143.Szabó Virág
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Filó Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Márta Blanka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Bronz347.401744 m
144.Kárpáti Kolos
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szatmári Borbála
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Lili
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz343.942408 m
145.Mukli Márton Gábor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kisiván Viktor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bartos László
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz342.512341 m
146.Hajós Máté
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bíró Anita
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Balogh Kornél
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
9. osztály
Bronz335.472742 m
147.Darázs Réka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Fülöp Luca
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Holló-Szabó Dóra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz331.972835 m
148.Fényes András
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kocsis Réka Viktória
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dikházi Dorián Joel
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz324.473197 m
149.Radócz Arnold Zsolt
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Kratzmajer Ákos György
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Szappanos Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz323.814024 m
150.Kraller Máté
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Répási Patrik
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vértesi Nagy Péter
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz322.323197 m
151.Sándor Benedek
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Szabó Alexandrosz
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Topuzidisz Márkosz Hrisztosz
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bronz313.014485 m
152.Deák Bence
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Cseke Márk
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Sztaniszláv Szabolcs
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bronz310.484267 m
153.Schott Zsolt
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Detrich Athanász
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
-
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Bronz307.754443 m
154.Bagi Attila
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Bakó Tamás
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
-
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
10. osztály
Bronz300.004826 m
155.Csüllög Benedek
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Piros Réka
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pál Bianka
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz276.921535 m
156.Szebenyi Csenge
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Kátai Szabolcs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bekech Tamás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz273.861594 m
157.Gerey Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Spilák Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Nagy Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz265.422240 m
158.Antal Gergely
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Pozsonyi Gábor
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Tajti Mátyás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz261.662154 m
159.Farkas Réka Mária
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Jurik Letícia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Orosz Villő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz261.542391 m
160.Balogh Bonita Noémi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Vasas Zsófi Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Czikle Szabina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz261.422391 m
161.Held Fruzsina
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Nagy Bernadett
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Mogyorós Dorina
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bronz256.482448 m
162.Papp Ágnes
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Versegi Anna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Oláh Tímea
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bronz251.642968 m
163.Fődi Petra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Krámli Kata
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szabados Ivett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz240.752386 m
164.Illés Botond
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kulcsár Erik
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Benedek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz236.722708 m
165.Sándor Dániel
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
9. osztály
Zödös Lilla
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
9. osztály
Varmai Bettina
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
9. osztály
Bronz228.493860 m
166.Knapcsek Ramóna
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Vértes Viktória
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Mólnár Melánia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz222.214069 m
167.Berkes Vivien
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Sebők Adrienn
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Kara Bence
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bronz219.463782 m
168.Petővári Lilla Krisztina
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
9. osztály
Plathy Bence Dániel
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
9. osztály
Varró Máté József
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz200.814198 m
169.Csontos Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pál Viktória
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
191.27739 m
1000.Pusztai Rebeka Petra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Mária
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tibiássy Gréta
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst647.775001 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Debreczeni Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Takács Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany1071.683496 m
2.Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany1071.023496 m
3.Kovács Bertold
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Horváth Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Fey Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Arany1067.973496 m
4.Kecskés Dorka
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
10. osztály
Szűcs Klára
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
10. osztály
Korbai Gyöngyvirág
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Arany1052.715707 m
5.Rassai Erik
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kirchhof Barna
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Gellért
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany1051.348583 m
6.Jakab Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
12. osztály
Őrsi Marcell
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
12. osztály
Koltai Dániel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest V. kerület
12. osztály
Arany962.256833 m
7.Marozsák Tádé
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Takács Maja
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gosztonyi Zsombor
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany953.764964 m
8.Kardkovács Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Kocsárdi Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Kovács Balázs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Arany948.533510 m
9.Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Mohácsi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Csabai Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany869.516321 m
10.Ráfli Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Baumann Attila
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nemes Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany849.308800 m
11.Fenyvesi Kornél
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Fülöp Hargita
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mizsák Benjámin
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany848.798251 m
12.Raisz Olivér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Bercsényi Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Borsi Szilárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Arany846.076916 m
13.Bálint Dalma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kozák Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Vándorffy Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany770.336706 m
14.Keresztes Vilmos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Veres Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Kozsda Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Arany762.982903 m
15.-
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Sáfár Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Sali Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Arany762.866347 m
16.Kozák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Makszin Mátyás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Weninger Martin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst681.817064 m
17.Benő Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Juhász Tamara
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Rácz Róbert
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst673.882878 m
18.Bencs Botond
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Horváth Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Simon Csongor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Ezüst654.342811 m
19.-
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Póth Flóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Nagy Luca
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Ezüst652.003638 m
20.Erdős Ágota
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Szomorjai Barnabás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Szayly Kata
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. kerület
11. osztály
Ezüst510.344414 m
21.Varga Zétény
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
11. osztály
Benke Botond
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
11. osztály
Csizi Gergő
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest IX. kerület
11. osztály
Ezüst500.005084 m
22.Lengyel Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Szekeres Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Csősz Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Bronz455.423166 m
23.Kiss Gergő
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
11. osztály
Pesti Konrád
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
11. osztály
Bori Nándor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium, Csongrád
11. osztály
Bronz438.563387 m
24.Tóth Sarolta
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Zepkó Borbála
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gerencsér Kata
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz413.734935 m
25.Fábos Dominik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Kun Cintia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Jakab Tamás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Bronz400.006949 m
26.Balog Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Balog Sára
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Balog Csaba
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bronz320.754251 m
27.Anka Bálint
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Szilágyi Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bronz316.635578 m
28.Varga Donát
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Takács Ádám
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Luka András
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Bronz235.445020 m
29.Bárdi Barbara
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Mészáros Flávia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Turcsán Gréta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Bronz227.624714 m
30.Bíró Krisztina
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bimbó Levente
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
-
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bronz223.124494 m
31.Nagy Gábor
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
11. osztály
Fodor Benedek
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
11. osztály
-
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
11. osztály
Bronz216.464728 m
32.Szabó Gábor
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
11. osztály
Lengyel Benedek
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
11. osztály
Vizeli Márton
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zsámbék
11. osztály
Bronz216.084728 m
33.Tobai Zsolt
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bimbó Levente
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Durkó Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bronz200.006783 m
34.Nagy Máté
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Barukh Omri
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
Vaczulin Bálint
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. kerület
11. osztály
181.001829 m
35.István Bettina
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Varga Laura
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
nincs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
171.473047 m
36.Nagy Lili
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Németh Ferenc
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Simon Dániel
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
150.493371 m
1000.Molnár Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Zheng Cheng Gong Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany966.784098 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Molnár László
Pető Csaba
Sylveszter Bernadett
Arany1074.622892 m
2.Ribáné Nagy Zsófia
Riba Zsolt
Steltzer Ferenc
Arany1067.982892 m
3.Hornyik Katalin Erzsébet
Ugron Balázs
-
Arany1061.314002 m
4.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Moróné Pálos Zsuzsanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Rózsa Katalin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Arany1061.005001 m
5.Nemesházi Jusztina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
Szomorjai Ferenc
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
-
-
Arany1059.014085 m
6.Sipőcz Zsuzsa
Szautner András
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
Egervári Krisztina
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
Arany1055.215824 m
7.Tánczos Eszter
OMSZ
Kiss István
BME
Marton Kinga
Air Market Légiközlekedési Tanácsadó és Szolgáltató Kft
Arany1055.184714 m
8.Jáni Krisztián
Fülöp László
nincs
Arany1051.563767 m
9.Ofelláné Horváth Bernadett
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tóthné Balázs Edit
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Szabóné Lelik Mónika
PMPSZ
Arany1049.385727 m
10.Felker Fruzsina
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola
Oswald Gábor
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola
Kiss Tiborné
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola
Arany957.677283 m
11.Szabó Tamás
Antalovits Balázs
Veress Tamás
Arany957.497263 m
12.Bognár Levente
Kiss Szilvia
NINCS
Arany957.164439 m
13.Pusztaszeriné Elek Hajnalka
könyvelő
Pusztaszeri Zsolt
pénzügyi vezető
Bugya Katalin
gyógytornász
Arany950.195314 m
14.Bernáth Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Gévay-Nagy Zsuzsa
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Nagy Éva
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Arany863.913743 m
15.Turján Bea
Bodnár Krisztina
Harsányi László
Arany856.924708 m
16.dr Balassa Bettina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Molnár Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Bakosné Sági Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Arany849.226312 m
17.Tóth Tünde
NAV
Katona Máté
Katona Dóra
Arany769.234744 m
18.Scheuer Zsuzsanna
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
nincs
nincs
Arany766.433004 m
19.Sümegi Zsuzsa
Wágner Zsolt
Lakatos András
Arany765.158046 m
20.Farkas-Újhelyi Tímea
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
Petrikóné Balla Csilla
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
-
-
Arany763.787016 m
21.Dudásné Kass Mária
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Páricska Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Garainé Kádár Éva
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Arany760.904187 m
22.Pankó
BME
-
-
-
-
Arany759.063014 m
23.Dudás Csilla
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Nagyné Monoki Margit
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szerémi Kristóf
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Arany754.703644 m
24.Balogh Zoltánné
Horváth Nóra
Juhos Gábor
Arany751.193835 m
25.Giczi Ágnes
Giczi Karolina
Giczi Zsolt
Arany749.832960 m
26.Csiffáry Tünde
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Bognár Emma
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Torma Miklós
TNT express World Hungary Kft.
Arany747.923729 m
27.Lőrincz Orsolya
Deli Dániel
NINCS
Ezüst665.013623 m
28.Molnár Lászlóné
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Vrábel Mária
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Ákos György
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst661.893824 m
29.Pataki Renáta
Máté Ágnes
Heksch Ildikó
Ezüst656.755625 m
30.Godó András
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Godóné Urbán Mária
nincs
nincs
Ezüst649.356531 m
31.Elek Márta
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Benczédi-Laczka Krisztina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Bordásné Nyáry Nikolett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Ezüst549.532324 m
32.Pálné Bakonyvári Judit
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Tatár Angéla
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Hargitai Éva
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Ezüst548.383231 m
33.Kruchió Mária
Áldás Utcai Általános Iskola
Rácz Ildikó
Áldás Utcai Általános Iskola
Süveges-Szabó Marianna Éva
Áldás Utcai Általános Iskola
Ezüst542.113415 m
34.Krupanics Katalin
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Stimecz Edina
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Demeter-Rónai Fatime
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst524.864779 m
35.Hetzl Andrea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Bánáti István
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Sáfrán Andrea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Bronz471.233078 m
1000.Lovas Róbert
Szeszler Ádám
Sereg Katalin
Arany1079.362892 m
1000.Pusztai Gertrúd
Pusztai Lajos
Medgyesi János
Arany967.774391 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Burcsi Péter
ELTE Informatikai Kar
Döbröntei Dávid Bence
ELTE TTK matematika alapszak
Dr. Spissich László
Pápa, Észkerék Egyesület
Arany1076.434093 m
2.Horváth András János
BME VIK
Kocsis Júlia
ELTE TTK
-
Arany1076.304093 m
3.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Arany1069.424093 m
4.Németh Katalin
Kodolányi János Egyetem
Radics Norbert
Morgan Stanley
Rákos Attila
Morgan Stanley
Arany1068.974093 m
5.Borbás Réka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Magyar Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Molnár-Sáska Ildikó
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Arany1064.034093 m
6.-
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Cseh Ágnes
Budapesti Corvinus Egyetem
Fleiner Tamás
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Arany1060.765327 m
7.Dhhyey Shah
Aquincum Institute of Technology
Rouchun Wang
Aquincum Institute of Technology
Weiner Mihály
Aquincum Institute of Technology
Arany1050.544093 m
8.Szakácsné Györey Bernadett
Jedlik Ányos Gimnázium
Szakács László
Szakács Gellért
-
Arany1048.926765 m
9.Julika Mertgen
Lufthansa Systems Berlin
Andreas Mertgen
Ősz Edina
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Arany1048.374093 m
10.Körmendi Kristóf
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Rácz Dániel
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Szabó Mátyás
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Arany1048.324093 m
11.Andrési Áron
ELTE
Ijjas Mihály
Humboldt Egyetem, Berlin
Ijjas Katalin
Humboldt Egyetem, Berlin
Arany950.215230 m
12.Emma Greenfield
Aquincum Institute of Technology
Sydney Wallace
Aquincum Institute of Technology
Varga Kitti
Aquincum Institute of Technology
Arany948.375031 m
13.Szepessy Luca
-
Kasoly Benedek József
Arany947.956448 m
15.Hoffmann Eszter Klára
Donkó István
Rábai Domonkos
Arany946.046265 m
16.Schaum Béla
NNG
Végh Mátyás
Ericsson
Keresszegi Attila
Ericsson
Arany945.785306 m
17.-
MTA TTK
Némethné Pethes Ildikó
MTA Wigner
Németh Zoltán
MTA Wigner
Arany874.156478 m
18.-
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Verebélyi Marianna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Karlik Zsuzsanna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Arany862.684060 m
19.Cecelia Sanborn
Aquincum Institute of Technology
Djoassi Julien
Aquincum Institute of Technology
Telek Zsigmond
Aquincum Institute of Technology
Arany858.095722 m
20.Szalánczi Szabolcs
Vizi Zsolt
Batki Bálint
Arany857.543726 m
21.Brányi László
Informatika Kar, ELTE
Brányiné Sulák Katalin
Blackrock Hungary
-
BME matematikus
Arany856.525246 m
22.Pósfayné Dian Eszter
Pósfay Péter
Hajdú Dávid
Arany854.184342 m
23.Gergely Csilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Imrőné Kemény Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Merényi Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Arany853.834833 m
24.Horváth Ferenc
Karinthy Frigyes Gimnázium
Pilter Adorján
Karinthy Frigyes Gimnázium
Takács Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany853.147413 m
25.Takács Zsófia
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Czapáry-M. Máté
Takács István
Arany851.106829 m
26.Schmercz Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Árvay Gergely
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Nagy-Tóth Mariann
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Arany847.096512 m
27.Kalló-Szigeti Réka
Balassi Intézet
Kalló Bernát
NINCS
Arany775.386077 m
28.Filep Leonardó Márk
Juhász Máté
Varga Balázs
Arany773.356656 m
29.Bujáki Olga
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
Blázsik Tünde
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
Hekkelné Zsiros Ildikó
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
Arany768.195991 m
30.Andrési Attila
Ijjas Fanni
BOKU, Wien
Ijjas Csaba
Arany762.106513 m
31.Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Arany761.944045 m
32.Álmos Attila
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Bernáth Attila
Lufthansa Systems Hungária Kft.
-
-
Arany761.794718 m
33.Biborka Gyöngyvér
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Biborka Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
László Róbert
programozó
Arany754.684751 m
34.Antal Ágota
Gaál Bálint
Kolarovszki Zoltán Mihály
Ezüst666.754712 m
35.Biborka Tamás
nyugdíjas
Biborka Ágnes
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Biborka Judit
pénzügy
Ezüst651.175094 m
36.Tóth Eszter
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Tóth Attila
MÁV SZK zRt.
Tóthné Németh Mónika
Clico Magyarország Kft
Bronz449.127024 m