Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Eger

Eger, Leányka Úti Campus, 2019. április 7.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Sági Roland Kristóf
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Murányi Péter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Koncz Regina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany1053.594094 m
2.Szabó Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Zsófi Szilárd
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
-
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany1051.735912 m
3.Ádámcsó Kinga
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
5. osztály
Szabó András
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
5. osztály
Töttös Maja
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
5. osztály
Arany1047.924711 m
4.Iván Máté Domonkos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Bérczes Botond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Varga Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1047.6311231 m
5.Szűcs Balázs
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Szabad Botond
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Szekerka András
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany1047.603649 m
6.Tóth Evelin
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Varga Hanna
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Zámborszky Zsófia
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany1046.985412 m
7.Szecskő Ákos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Sándor Máté
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Tengely soma
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany1046.923899 m
8.Budai Dávid
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Kosztya Gábor
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Kepler Ede
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany1046.874144 m
9.Farkas Jónás
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Girhiny Krisztián
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Tóth Zsombor Tihamér
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Arany1046.368186 m
10.Meggyes Lili
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Szentpéteri Lili
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Tőzsér Zsófi Zsanna
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany1046.344908 m
11.Haraszti Péter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szabó Donát
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szabó Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1045.533454 m
12.Szabó Bence
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Németh Eszter
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Balázs Hanga
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany949.595826 m
13.Tóth-Szük Csenge
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Dányi Dominika
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Jakubik Hanna
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany948.864406 m
14.Sztruhár Gréta
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kovács Júlia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Nagy Rebeka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany948.826213 m
15.Gáspár Bence
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Benczik Zoltán
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Benczik Tamás
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany948.685039 m
16.Balázs Gergely
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Buzma Bence
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Lévai Martin
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany948.584269 m
17.Barra Emma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Havasréti Emőke
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Király Hanna Judit
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany948.544435 m
18.Héczei Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Katona Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Loboda Hanna Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany948.515405 m
19.Papp Szofi
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Lengyel Renáta
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Nagy-Novotnik Letícia Boglárka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany948.344873 m
20.Bárdos Zsombor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Hegedűs Csongor Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Jeviczki Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany948.297391 m
21.Szélyes Alexandra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Szabó Janka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Nagy Stefánia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany948.094282 m
22.Menyhárt Eszter Panna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Tóth Lora
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Zsákai Kincső
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany948.016009 m
23.Babka Boldizsár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Lipták Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Veres Botond Boldizsár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany947.417099 m
24.Cseszák Vanda
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Molnár Léna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Vass Viktor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany947.324914 m
25.Szakács Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Szmirnov Grigorij Szergejevics
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Tóth Ágoston
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany946.917003 m
26.Kasza Laura
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Molnár Luca
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Verba Dániel
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany863.314902 m
27.Egyházi Godó
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Horváth Kristóf
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Varga-Bergmann Bíborka Kendra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany857.645482 m
28.Zöld Szonja
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Máté Hanna
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Sipos Merse
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany857.344431 m
29.Kovács Hanna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Barta Csenge
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Nagy Jázmin
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany852.325827 m
30.Kovács Áron
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Farsang Mendi
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Pinczel Anita
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Arany851.406767 m
31.Gyenes Regina
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Nagy Bernadett Mercédesz
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Tamók Lara
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Arany851.335146 m
32.Hornyan Barnabás
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Márkus Roni Dorián
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Zelenka Dávid
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany848.794575 m
33.Cseppentő Áron
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Nagy Nóra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Téglás Benett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany848.705420 m
34.Fehér Dániel
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kovács -Simon Balázs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Pruoteau Nicola
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany848.644950 m
35.Sándor Gerda Izabell
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Sárvári Melinda
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Oláh Bálint
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Arany848.615405 m
36.Illés Alexandra
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
András Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Liptai Emese
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany848.306829 m
37.Polyák Bence
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Korláth Gergő
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kovács Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Arany848.273812 m
38.Princz-Molnár Milán
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Győrfi Marcell
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Lemperger Simon
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany847.424839 m
39.Pikó András
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Tóth Dominik
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Hódosi Ádám
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Arany846.873847 m
40.Püspöki Lilla
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Sütő Sára
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Varga Dorottya
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany846.695079 m
41.Lengyel Benedek
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Varga Bence
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Szántai Tamás
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Arany846.506285 m
42.Molnár-Nagy Marcell
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Zerényi Anna
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Rabi Panna
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany779.614349 m
43.Cserkuti Zoltán
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Borodi Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Hegyi Ádám
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Arany778.692993 m
44.Nagy Veronika
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Tóth Ádám
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Dániel Réka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Arany760.222841 m
45.Szabó Ádám
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Varga Zsófia
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Gyöngy Áron
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Arany758.753642 m
46.Kecskés Vilmos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Bobák Bálint
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Kovács Máté
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany755.413928 m
47.Rapcsok Bence
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Maróti Nándor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Fodor István
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Arany752.793176 m
48.Ráczi Tamás
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Szepesi János
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Pál-Kutas Tibor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Arany752.572158 m
49.Cseh Bálint
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Mihály Zsombor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Math Patrik
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany750.924759 m
50.Zsuponyó Zoé
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Tóth Boróka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Szabó Gabriella
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Arany749.813837 m
51.Kiss Virág
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Krisztián Patrik
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Bodó Panna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany747.464561 m
52.Marosi Mira
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda, Mátraszentimre
6. osztály
Détári Izabell
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda, Mátraszentimre
5. osztály
Somay Boróka
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda, Mátraszentimre
5. osztály
Arany747.154165 m
53.Pittner Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Gaál Dóra
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Kiss Hanna Rebeka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany746.516021 m
54.Beller Benedek
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Bollók Máté István
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Kis Vencel Kolos
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Arany746.335360 m
55.Borcván Ádám
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Radnai Zsombor
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Nagyfalusi Ákos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Ezüst679.236557 m
56.Hagymási Janka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Nyári Rebeka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Ambrus csenge
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Ezüst671.685127 m
57.Dojcsák Bence
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
6. osztály
Pipoly olivér
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
6. osztály
Orosz Tamás
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
6. osztály
Ezüst669.725404 m
58.Fazekas Kristóf
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
6. osztály
Peknyó Kristóf
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
6. osztály
Gazsik Marcell
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
6. osztály
Ezüst669.657552 m
59.Szlivka Ákos
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
5. osztály
Kárpáti Donát
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
5. osztály
Gávris Zsombor
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szirmabesenyő
5. osztály
Ezüst668.326592 m
60.Molnár Eszter
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Paládi Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Takács Klára
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst667.003456 m
61.Kovács Marcell Tamás
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Pál Bence Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Vigh Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst663.424311 m
62.Fekete Franciska
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Fóris Anna
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Tyukodi Emma
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst662.854637 m
63.Ronyezc Kincső
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Farkas Emőke Adrienn
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Vécsei Heléna
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst661.783977 m
64.Komáromi Anna
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Bene Liliána
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Hornyák Tímea
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Ezüst661.744588 m
65.Pető Réka Dorina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Basar Jázmin
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pichler Enikő
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst661.364311 m
66.Darvas Kristóf
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Bakos Lehel
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Galgóczi Krisztián
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst661.174626 m
67.Filek Ditta
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Mayer Boglárka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Szegedi Emma
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst661.092773 m
68.Tóth Sára Luca
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
5. osztály
Gyöngyösi Flóra
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
5. osztály
Tóth Zsófia
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
5. osztály
Ezüst660.692458 m
69.Nagy Leila
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Karuczka Zsolt
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Varga Csenge
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst660.414633 m
70.Jámbor Botond
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Balázs Zsolt
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balla Ádám Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst659.783053 m
71.Csík Hanna Dorina
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Papp Veronika
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Timár Kira Judit
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Ezüst659.093275 m
72.Katona Benjámin
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Patkó Domonkos
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Vágner Áron
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ezüst658.593581 m
73.Bodnár Linda
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bencsik Karina
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Csörgő Csilla Lilla
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst658.263494 m
74.Hegedűs Anna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Kertész Veronika
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Patai Dóra
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst657.194980 m
75.Pasiák Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hámori Csaba Bálint
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wächter Szabolcs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst655.702724 m
76.Jancsina Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gulyás Veronika Edina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Füredi Nikolett
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst655.532365 m
77.-
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Bocsi Bálint
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Menyhárt Alexandra
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Ezüst654.973764 m
78.Zöld Villő
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Zöld Regina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Rimán Blanka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Ezüst654.754185 m
79.Bíró Réka
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
5. osztály
Zámbó Melissza Jázmin
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
5. osztály
-
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
5. osztály
Ezüst654.674501 m
80.Braun Kíra
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Szaniszló Fanni
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Szentes Boglárka
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Ezüst654.555017 m
81.-
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
5. osztály
Kovács Vivien
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
5. osztály
Horvát Tiffani
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
5. osztály
Ezüst654.505382 m
82.Párkányi Domonkos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Csorba Zétény
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Márföldi Márton
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Ezüst654.333757 m
83.Tuza Anna
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Juhász Mira
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Veréb Viola
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst654.003527 m
84.Gróf Emili
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Szklenár Boglárka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Gallovics Bálint
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ezüst653.823630 m
85.Debreceni Elena Fanni
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Deme Anna Kata
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Gáldi Veronika
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst652.604074 m
86.Bodnár Róbert Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kanalas Vendel
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Halász Gábor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst652.374576 m
87.Nemes Zsolt
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
6. osztály
Gyenge Csenge
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
6. osztály
Varga Donát
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
6. osztály
Ezüst652.154038 m
88.Kiss Krisztofer
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Úri Viktor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Ridzig Bence
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Ezüst652.072603 m
89.Stefán Dominik
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kozma Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Baksa Natália
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst651.984710 m
90.Gőgh Lili
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola, Verpelét
6. osztály
Lizák Boglárka
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola, Verpelét
5. osztály
Török Titanilla
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola, Verpelét
5. osztály
Ezüst651.823320 m
91.Barki Dóra Valentina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Eszter
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fábián - Rigó Réka
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst651.762379 m
92.Király Attila
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Juhász Ádám
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Brunczel András
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst651.684692 m
93.Várnai Botond
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Sivák Bence
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Melher Milán
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst651.674304 m
94.-
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bacsi József
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Kada Róbert
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst651.573666 m
95.Kiss Fruzsina
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
6. osztály
Makovínyi Zoé
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
6. osztály
Szmolnik Lili
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
6. osztály
Ezüst650.383742 m
96.Bánhidi Márk
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Peterecz Tamás
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Hanyecz Áron
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Ezüst650.253240 m
97.Kulcsár Réka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Halász Hanna
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Kis-Andók Flórián
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst649.512947 m
98.Icha Bálint
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács András
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Harazin Noel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst649.122914 m
99.Tóth Ábel Bendegúz
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Menyhért Kristóf
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Berta András
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst649.103682 m
100.Brassó Krisztina
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Dencs Boróka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Deme Romi
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Ezüst648.752852 m
101.Csaba Letícia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Habó Anna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Dányi Vivien
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Ezüst648.483967 m
102.Dovrtel Zsófia
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Antal Lilla
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Varnyu Anna
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Ezüst648.444292 m
103.Kovács Janka
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Panka
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Stokker Noémi
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst648.184412 m
104.Bárdos Barbara
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Lukács Emma
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola, Hernádnémeti
6. osztály
Polgári Laura
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Ezüst647.963041 m
105.Kulcsár Napsugár Sára
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Géczi Anna
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
File Dorottya
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst647.913169 m
106.Mezey Réka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Halász Hanna
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Révész Vivien
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst647.743315 m
107.Besenyei Csongor
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kelemen Attila
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Orosz Benedek
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst647.683740 m
108.Sillei Réka
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Horuczi Gréta
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sereg Szilárd
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst647.634209 m
109.Bacsó Blanka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Gyöngyösi Katalin
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Kaits Viktória
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst647.265399 m
110.Boldizsár Zsófia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Kriston Kira Daniella
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Pető Noémi
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst647.182227 m
111.Molnár Véda
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Szalkai Sándor József
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Molnár Mirabella
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst646.963647 m
112.Vudi Csaba
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Tarcsay-Chu Attila
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Laczkó Kevin
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
6. osztály
Ezüst646.493478 m
113.Molnár Márton Ádám
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Fajta Barbara
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Mizser Dorina
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst646.263427 m
114.Kun Veronika Hanga
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csiszár Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szőke Dorina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst514.492527 m
115.Rázsi Réka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Balogh Bernadett
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Rácz Boglárka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Ezüst512.622454 m
116.Kelemen Gergő
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fasimon-Németh Zsombor
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hidvégi Ábel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.003093 m
117.Toma Dominik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Nagy -Toma Hella
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
László-Sellár Maja
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst500.003545 m
118.Kádár Ilija László
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Szegedi Ákos
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bán Jonatán
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst500.004629 m
119.Dienes Csongor
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
6. osztály
Simkó Benedek
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
6. osztály
Tóth Gellért
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
6. osztály
Ezüst500.003679 m
120.Balogh Zsombor
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Erdélyi Samu
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Poczok Botond
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst500.002304 m
121.Kiss Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Németh Zsuzsanna
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Patkás Petra Lina
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst500.003542 m
122.Péter Eszter Iringó
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Gaburi Norbert
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Fekete Virág Emma
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst500.002909 m
123.Szajcz Kata
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Gál Boglárka
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Patai Anna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Ezüst500.003095 m
124.Kriston Milán
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Lázár Barnabás
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Pacza Bence
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst500.002643 m
125.Goór Mónika
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Katona Titanilla
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
-
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Ezüst500.002953 m
126.Dragonya Mirella
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Makkai Vanda
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Fónagy-Ács Áron
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Ezüst500.002436 m
127.Pollányi Petra
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola, Verpelét
5. osztály
Prokai Bendegúz
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola, Verpelét
5. osztály
Tóth Sebestyén
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola, Verpelét
5. osztály
Ezüst500.003499 m
128.Medve Levente
Reményhír Szakközépiskola, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Békés
6. osztály
Nagy-Gáspár László
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
-
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst500.004010 m
129.Bata Zsombor
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Cziczlavicz Dávid
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Sipos Péter
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Bronz462.231280 m
130.Hegedűs Bálint
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Módos Márton
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Demeter István Roland
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz442.021363 m
131.László Kristóf
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
6. osztály
Buna Lehel
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
6. osztály
Valek Richárd
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
6. osztály
Bronz436.642009 m
132.Teleki Márton György
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Lember Ákos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Fábián Zsombor
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Bronz421.402286 m
133.Sipos Levente
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kis Kornélia
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Maticz-Rohlicsek Zalán
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz415.801729 m
134.Bak Ádám Zsolt
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Juhász Máté
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Bambuk Bálint
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Bronz410.732609 m
135.Urvölgyi Gréta
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Varga Nóra
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
-
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz400.001780 m
136.Romonovics Amanda Laura
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Juhász Eszter Kíra
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Nagy Boglárka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Bronz400.003777 m
137.Gönczi Dominik
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Gór Ádám
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Palkó Nataniel
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Bronz400.004475 m
138.-
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Firkola Zsófia
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Aranyosi Léna
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bronz400.003220 m
139.Bíró Botond
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Demeter Barnabás
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
-
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
6. osztály
Bronz400.002893 m
140.Rónai Zoltán
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
5. osztály
Veres Dániel
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
5. osztály
Miklián Bendegúz
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
5. osztály
Bronz400.002242 m
141.Tóth István
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Brassó Szonja
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Lukács Adrián
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Bronz400.003160 m
142.Éliás Péter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Ficzere Noel
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Nagy Kristóf
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Bronz400.003158 m
143.Szmetana Viktor
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Lajhó Ferenc
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Szombati Bence
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
5. osztály
Bronz400.002501 m
144.Németh Mónika Leila
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
6. osztály
Szűcs Csenge
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
6. osztály
Bangó Jázmin
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
6. osztály
Bronz400.003409 m
145.Farkas Zsófia
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
6. osztály
Farkas Jázmin
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
6. osztály
Bihari Nóra
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
6. osztály
Bronz400.002798 m
146.Lipták Gréta
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Kakszi Karina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
-
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Bronz303.862110 m
148.Kohári Sára Napsugár
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kis Anna Jázmin
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gulyás Barbara Anna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz200.001665 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Imri Hanna Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Orosz Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1065.681991 m
2.Espán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kiss Dániel Bendegúz
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Tóth Balázs Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany1065.321598 m
3.Juhász Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kolláth Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kurucz Kitti
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1065.232507 m
4.Iván Rebeka Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szabó Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Zsákai Csenge
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany1065.131775 m
5.Kosáry Gabriella
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Mihálykó Bíbor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Monostori Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany1064.983380 m
6.Bodnár Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Eke-Ferenc Dominik
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Major Tünde
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1055.682067 m
7.Bottyán Márton Péter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fazekas Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Töreczki Gábor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1055.465024 m
8.Fehér Jázmin Laura
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kocsis Otília
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Budai Hanna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1055.253629 m
9.Szakács Réka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Dobos Julianna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Tóth Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1054.883178 m
10.Bezsilla Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Emődi Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kovács Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1054.452772 m
11.Fekete Martin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fehérvári Donát
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Major Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1053.244743 m
12.Csima Borbála
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bodnár Babett
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bartus Nikolett
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1053.043520 m
13.Hodosi Lili
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Rózsa Liliána
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Kupai Szilárd
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Arany1052.752315 m
14.Varga Ildikó Kata
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Tomesz Gergő László
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ispán Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1052.052376 m
15.Murányi Lili
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Murányi Réka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Rácz Hajnalka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Arany1049.293363 m
16.Réz Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Divinyi Gréta Ágnes
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Merkel Emma
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1047.753960 m
17.Papp Dániel
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kiss Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Nyíri Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany1047.534713 m
18.Domahidi Lídia
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Elekes Réka Anna
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Técsi Patrícia Csenge
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Arany1047.473148 m
19.Hídvégi Zalán
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Gödri István
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Erdélyi Áron
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany1047.273525 m
20.Kóródi Csenge
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Szilágyi Johanna
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Leányvári Kende
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc
7. osztály
Arany1046.532661 m
21.Diller Denis
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kovács Ádám
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Rottenstein Kornél
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany1046.483932 m
22.Erdélyi Botond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Forinyák Judit Virág
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kun Tamás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany947.943326 m
23.Tóth László Botond
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
8. osztály
Horovecz Kristóf
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
8. osztály
Burai Donát
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
8. osztály
Arany947.832666 m
24.Krisztián Attila
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Király Nándor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Putnoki Zsolt
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Arany947.213332 m
25.Nyeste Fanni
Miskolci Szakképzési Centrum Szent László Gimnáziuma Közgazdasági Szakgimnáziuma, mezőkövesd
7. osztály
Dávid Dorka
Miskolci Szakképzési Centrum Szent László Gimnáziuma Közgazdasági Szakgimnáziuma, mezőkövesd
7. osztály
Pázmándi Panna
Miskolci Szakképzési Centrum Szent László Gimnáziuma Közgazdasági Szakgimnáziuma, mezőkövesd
7. osztály
Arany947.112845 m
26.Baksa Amanda
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Joó Réka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Kovács Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Arany946.954220 m
27.Nyeste Huba
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Pajtók Csanád
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Kovács Marcell
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Arany946.883479 m
28.Roszkos Orsolya
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Csirmaz Sára
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Nagy Anikó
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
5. osztály
Arany946.853661 m
29.Fügedi Anna
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Lukács Levente
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Demeter Dávid
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Arany946.584361 m
30.Derekas Luca
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Orosz Miklós
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Kasza Ferenc
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Arany946.352949 m
31.Jenei Marcell
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Kovács Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Csonka Orsolya
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany873.104435 m
32.Szpisják Zsófia
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda, Szarvas
7. osztály
Szpisják Bence
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda, Szarvas
8. osztály
-
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda, Szarvas
5. osztály
Arany865.326288 m
33.Skrabák László
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Szűcs Áron
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Sőregi Kinga
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany855.635110 m
34.Horneczki Tamás
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Somogyi Bálint
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Szakál Soma
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany854.454573 m
35.Vanyó Gréta Ágnes
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kéki Edit
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Varga Boglárka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany852.844104 m
36.Harik Zoltán
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
7. osztály
Szabó Zsombor
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
7. osztály
Sánta Dánilel
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
7. osztály
Arany852.154706 m
37.Kuris Márk
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
8. osztály
-
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
8. osztály
Holecz Martin
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény
8. osztály
Arany851.792978 m
38.Szabó Lili
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Skultéti Dorka
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Cseh Alexandra
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany851.694865 m
39.Papik Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Jenei Miklós
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Barkó János
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany850.773661 m
40.Tősi Kata
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Fekete Fruzsina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Maróti Lelle
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany850.614222 m
41.Dobos Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Gömze László Norken
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Glaser Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany850.134847 m
42.Poczok Márton
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Tompa László
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Holló Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany850.054031 m
43.Buris Orsolya
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bajnok Máté Barnabás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Nagy Liliána
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany849.884219 m
44.Gulácsy Zsombor
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Martini Marcell
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Vaszily Balázs
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany849.595090 m
45.Kopcsó Dávid
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
7. osztály
-
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bakos Donát
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany849.524256 m
46.Németh Máté
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
7. osztály
Németh Dávid
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
7. osztály
Karanyicz Gábor
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát
7. osztály
Arany849.463821 m
47.Varga Dávid
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Talján Balázs
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Veres Domonkos
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany849.284886 m
48.Bóta Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Lamport Mátyás
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kovács Benedek
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany849.084397 m
49.Gyönki Dominik
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Hanyecz Gergely
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Antal Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany849.064787 m
50.Rabatin Bence
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Mihalik Kristóf
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Csávás Csongor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Arany848.972960 m
51.Frigyes Levente
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Halmai András
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Szabó Bence
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany848.716473 m
52.Válóczi Marcell
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Soltész Kristóf
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Pokovai Dénes
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany848.595118 m
53.Bálint-Kraft Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Bollók Lívia
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Bakos Laura
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Arany755.803637 m
54.Biáth Eszter
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Dudás Anna
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Somogyi Gergő
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Arany755.262546 m
55.Csóka Márton
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Katona Dániel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Badó Bence Lőrinc
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany755.144007 m
56.Peternák Ábel
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Magi Zsófia
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Szabó-Varga Petra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany754.482966 m
57.Buck Míra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Tax Dorina
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Sárfalvi Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
5. osztály
Arany747.422753 m
58.Fiser Boldizsár
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Hevesi Kornél
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Ragó Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Ezüst687.143465 m
59.Jakab Barnabás
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Cseke Kristóf
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Koczka Gergő
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Ezüst681.811462 m
60.Molnár Márk Patrik
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Molnár Vajk Boldizsár
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Pikó Tamás Tivadar
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst678.685705 m
61.Molnár Eszter
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Pozsonyi Júlia
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Nagy Márton
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Ezüst674.702248 m
62.Kovács-Antal Lilien
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Nagy Patrícia
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Stregova Alexa
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Ezüst673.671846 m
63.Fekete Zsófia
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Szeifert Zoé Hanna
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Andó Csenge
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst673.445137 m
64.Nagy Andor
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Nagy Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Tiborcz Réka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst670.174036 m
65.Tóth Boglárka
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Dér Jázmin
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Panyik Patrik
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Ezüst666.431741 m
66.Benedek Norina
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Kondor Mirtill
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Zelena Boglárka Eszter
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst665.823098 m
67.Gulyás Gréta
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Papp Zsófia
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Kaptás Vivien
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst665.822494 m
68.Varga Emese
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Simon Boglárka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Spiczmüller Zia
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Ezüst665.243729 m
69.Vincze Lili
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Pásztor Panna
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Besenyei Sára
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Ezüst665.022166 m
70.Lénárt Ákos
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Kelemen Axel Marcell
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Vasas Bálint
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst664.842166 m
71.Kohut Csabolcs
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Lukács Levente
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Réthy Soma
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst662.654390 m
72.Balázs Enikő
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
7. osztály
Braun Zsófia
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
7. osztály
Földy Hanna
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
7. osztály
Ezüst662.162414 m
73.Kiss Levente
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Javora Zsombor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Józsa Erik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Ezüst662.096234 m
74.Valiskó Zsolt
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Magyari Attila
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Csontos Dávid
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Ezüst661.861987 m
75.Oláh Rebeka
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Ritter Tünde
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Tóth Luca Sára
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Ezüst661.312173 m
76.Berecz Anna
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Zaja Gerda Franciska
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Karnok Enikő
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Ezüst660.782188 m
77.Stefán Laura Nikolett
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Aradi Hanna Adelina
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Sári Virág
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst658.813825 m
78.Kiss Szabolcs
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Buck Benjamin
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kalán Tamás
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Ezüst657.331747 m
79.Kiss Liána
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Szabad Bíborka
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Tűzkő Loretta
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Ezüst657.302891 m
80.Könyves Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fazekas Dániel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mayer Botond
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst656.814469 m
81.Sillei Dőra
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
7. osztály
Dudás Orsolya
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
7. osztály
Rékasi Laura
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst654.693399 m
82.Lengyel Barnabás
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Gali Dániel
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Marosi Attila János
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst654.343924 m
83.Szepesi Krisztián
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Tóth Bence
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Szabó Dávid
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Ezüst650.735677 m
84.Bedő Szende Barbara
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Kovács Petra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Szlancsik Réka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst650.243018 m
85.Nagy Zita Eszter
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bugyi Beatrix
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Nagy-Toma Flóra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst649.962063 m
86.Lengyel Marcell
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Labant Áron
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Pozsgai Maxim
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Ezüst649.553588 m
87.Horváth Ábel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Dezső Dániel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Szálkai Kíra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Ezüst649.403266 m
88.Kovács Zsuzsanna
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
7. osztály
Fazekas Judit
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
7. osztály
Szaszkó Szabolcs
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
7. osztály
Ezüst527.962001 m
89.Bagyal Blanka
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Béres Emma
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Vaszily Léna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Ezüst501.692845 m
90.Ilyés Kinga
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Túri Zoltán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
-
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst500.004599 m
91.Mező István
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
8. osztály
Szűcs Laura
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
8. osztály
Pál-Kutas Réka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
8. osztály
Ezüst500.003763 m
92.Takács Bálint
Miskolci Szakképzési Centrum Szent László Gimnáziuma Közgazdasági Szakgimnáziuma, mezőkövesd
7. osztály
Okos Dominik
Miskolci Szakképzési Centrum Szent László Gimnáziuma Közgazdasági Szakgimnáziuma, mezőkövesd
7. osztály
Szikszai Kristóf
Miskolci Szakképzési Centrum Szent László Gimnáziuma Közgazdasági Szakgimnáziuma, mezőkövesd
7. osztály
Ezüst500.002064 m
93.Mikus Marcell
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Varga Balázs Endre
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Pintye Patrik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst500.003168 m
94.Laszip Zsófi Hanna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
-
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Hindler Bálint Alex
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst500.004071 m
95.Farkas Zsanett
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Farkas Vivien
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Pelyhe Anna
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst500.003550 m
96.Gócza Kornélia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Prima Natália
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Soltész Enikő
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Bronz433.921603 m
97.Szalóki Liza
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Orosz Adél
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Jakab Alíz
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Bronz427.961358 m
98.Boros Adél
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Bécsi Petra Csenge
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
-
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Bronz421.702117 m
99.Füzi Hanna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Molnár Anna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Thomázy Gréta
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Bronz420.213104 m
100.Gábor Norbert
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Oláh Tamás
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bacsa Dániel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz413.452257 m
101.Derda Noel
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Kósa Máté
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Tímár Benedek
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz412.063155 m
104.Berecz Kornél
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Budai Gergő
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Fodor Olivér
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz401.883183 m
105.Báder Eszter
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Báló Dorka
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Takács Kristóf
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz400.342659 m
106.Mikk Boglárka
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
7. osztály
Molnár Gábor
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
7. osztály
Seres Zsófia
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
7. osztály
Bronz400.002732 m
108.Bőd Mirtill
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Fodor Mirjam
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Balogh Veronika
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
7. osztály
Bronz400.002307 m
110.Gömöri Dorka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Ónadi Viktória
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Tanczik Laura
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Bronz400.004255 m
111.Varga Máté Csaba
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
7. osztály
Pajger Zsombor
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
7. osztály
Csányi Dániel
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
7. osztály
Bronz400.004063 m
112.Bukta Zalán
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Kormos Ádám
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Vincze Tamás
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
8. osztály
Bronz400.002433 m
113.Habó Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Koczka Ádám
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Kovács Hunor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Bronz400.002166 m
114.Király Lajos
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Szabó Balázs
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Szabó Szabolcs
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz400.002825 m
116.Bimbó Balázs Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Bimbó Bálint Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Okányi Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Bronz300.003346 m
118.Kiss András
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ferencz Zsombor
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
7. osztály
Kelemen Márton
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz254.761288 m
119.Dobos Virág
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Szekeres Elizabet
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bakk János
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bronz234.161266 m
120.Kenyeres Fanni
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Pálfi Laura
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Kovács Bianka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
198.5674 m
121.Kőszeghy Manda
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Lőrinczi Csenge
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Izsó Dániel
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
112.041886 m
122.Vincze Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Bodnár Dorka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Jánvári Zsuzsanna
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
95.0072 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bánsághi Benedek
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Virág Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
-
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Arany1052.022884 m
2.Galgóczy Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kozaróczy Csaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Szecskás János
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1046.154174 m
3.Caracciolo Lara
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Egyházi Hanna
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest V. kerület
9. osztály
Miklóssy Katinka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Arany962.232597 m
4.Bálint Lili
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
9. osztály
Havanyecz Lilian
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
9. osztály
Szalanics Tamás
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
9. osztály
Arany948.763433 m
5.Fazekas István
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Fenyvesi Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Fekete Patrik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany849.185753 m
6.Kovács Luca
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Juhász Péter Marcell
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Hatvani Zsófia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany848.944670 m
7.Patyi Balázs
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Szalavári Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Donka Mihály
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Arany848.863281 m
8.Kocsis Balázs Levente
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kákóczki Áron
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
-
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany848.703991 m
9.Szűcs Botond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Pájer Albert
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Hugli Benedek
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany848.613700 m
10.Szántai Márk
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Apró Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Réz Csongor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany848.554464 m
11.Tasnádi Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Krakkai Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Nácsa Dominik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany848.503672 m
12.Diósi Petra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Gjorgjevic Natália
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Kovács Gergő Manó
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Arany848.451804 m
13.Rüsics Alexa
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Kormos Gergő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Szabolcsi Marcell
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Arany848.422304 m
14.Kiss Abigél
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Dobi Dorina
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
NINCS
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Arany848.302900 m
15.Szász Csenge Gabriella
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szabó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Marsalkó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany848.182565 m
16.Rusvai Zoltán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ferencsik Erik
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Tóth Kristóf
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Arany848.083924 m
17.Pákozdi Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Pásztor Áron
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
-
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany848.033572 m
18.Papp Lóránt András
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Jármi Dávid
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Varga András
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Arany847.963035 m
19.Lipták Levente
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Králik Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
-
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany847.913572 m
20.Sebák Fruzsina Jázmin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Lénárt Réka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kertész Zsófia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany847.834142 m
21.Kendi Pál Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Farkas Angéla Alma
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Hangonyi Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany847.584730 m
22.Kriskó Kitti
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Orosz Boglárka Rózsa
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Halász Dorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany847.493642 m
23.Takács Tibor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Lelkes László
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Kerekes Nikoletta
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Arany847.452352 m
24.Kovács Kristóf
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Radványi Zita
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Hoffmann Szabolcs
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany847.383916 m
25.Kovács Ádám
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Ráti Balázs
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Vass Milán Sándor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany847.153353 m
26.Kovács Levente György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Krajnyik Péter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Farkas Orsolya
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany847.083208 m
27.Demeter Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Budai Szabolcs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Pleszkó Eszter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany846.874428 m
28.Tóth Levente
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Kapás Janka
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Majnár Csenge
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany846.542742 m
29.Tóth Áron
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szabó Péter Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Üveges Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany763.233592 m
30.Benedek Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Balázs Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Nemoda Milán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Arany762.962783 m
31.Tóth Laura
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szilágyi Anna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Hazir Zorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany762.253006 m
32.Bihácsi Detti
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Rakonczai Laura
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
NINCS
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Arany758.803472 m
33.Domán Gabriella
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Klarianka Petra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Koncz Dorina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany758.733199 m
34.Budai Roland
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ferencsik Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Forgács Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Arany757.663894 m
35.Bana Bálint
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Gál Olivér
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Sipos Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany757.534191 m
36.Borbély Bálint
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Szabó Gergő
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Vegera Katrin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Arany756.293024 m
37.Mozsár Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Dobák Márton
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Farkas Bence
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Arany755.981709 m
38.Kovács Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Matók Viktória
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Bányai Nikolett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Arany755.922438 m
39.Molnár Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Jedla Martin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Nagy Zsombor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
10. osztály
Arany755.122038 m
40.Erős Lili
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Gódor Linda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szabó Csenge
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Arany751.722673 m
41.Herman Dorka
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Holló Viktor
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Jankura Tamás
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany751.092966 m
42.Kovács Katalin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ilniczki Gergely Mihály
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Alacs Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany750.192586 m
43.Kulcsár Luca
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Papp Adrienn
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Tóth Zsuzsanna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany748.622839 m
44.Zakar Zalán
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Zakar Zsolt Zente
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Herbák Marcell
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany748.522683 m
45.Nagy Zoltán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kruppa László
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Géczy Ákos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany747.712733 m
46.Farkas Réka
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Főző Gergő
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Szkálosi Attila
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany746.863316 m
47.Plerpa Zsófia
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Szabó Betti
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Sulyok Anna
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Arany746.513541 m
48.Deme Bence
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Gulyás Boglárka
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Lengyel Dániel
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany746.153900 m
49.Czurkó Lili
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Braun Gábor
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Urbán Milán
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Arany745.884001 m
50.Boros Renáta
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Park Hanna
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
nincs
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
5. osztály
Arany745.873387 m
51.Decsák Viktor
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Hornyák Anna
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Nincs
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Arany745.832686 m
52.Szabó Tamás Ákos
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Fodor Anikó
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Zakar Vivien
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst667.813161 m
53.Vass Roland
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Szőllősi Bence
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Tóth Áron
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst663.332453 m
54.Renn Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Besenyei Ádám
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Karanyicz Kristóf
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst663.273281 m
55.Vizi Kristóf Levente
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Varga Olivér
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Lukács Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst662.582811 m
56.Gömöri Eszter
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Pasztuhov Panna Lili
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Bodnár Réka
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst661.884749 m
57.Lipták Veronika
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Borsó Ábel
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Deák Eszter
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst661.101977 m
58.Lambert Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Bényei Zsigmond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Purgel Márton
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ezüst658.412912 m
59.Berta Enikő
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Kulcsár Domonkos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Nagy Vencel
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Ezüst658.204026 m
60.Kelemen Anna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kocsis Laura
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kendeházi Janka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst655.462038 m
61.Versényi Virág
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Bugyi Rita
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Kovács Kristóf
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye, Jászberény
10. osztály
Ezüst654.823010 m
62.Juhász Áron
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Tóth Róbert
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Nagy Máté
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst654.762804 m
63.Ajlik Zóra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Balogh Csenge
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Katona Baján
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst651.912774 m
64.Borsos Emese
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Joó Judit
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Szutor Luca
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst651.643597 m
65.Makai Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Hazadi Noémi
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Demeter Sarolta
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ezüst650.643848 m
66.Katona Mátyás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Balogh Adrián
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ágoston Igor Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ezüst650.462788 m
67.Fekete Panna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Sipos Csenge
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Nagy Eszter
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst649.411811 m
68.Csipkó Panna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Kánya Ákos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Porkoláb Péter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Ezüst649.112320 m
69.Chalupeczky Tamás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Paár Patrik Alajos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Siegel Márton
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ezüst648.103150 m
70.Tarczali Tamara
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Varga Dorina
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Bathó Kitti
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst647.693904 m
71.Dexter Áron Joshua
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kriston Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Faragó Zsombor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst647.612645 m
72.Horotán Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Révész Borbála
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Róka Julianna
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst646.222935 m
73.Halmos Anna
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Juhász Brigitta
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Zubor Anna Fanni
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst548.231259 m
74.Gyenes Balázs
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Harázi Tamás
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Ráti Vivien
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Ezüst523.683208 m
75.Boldog Klaudia
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Ritter Csongor
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Hornyák Hédi
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Ezüst519.972431 m
76.Fülep Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Szöllősi Bálint
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Szabó Péter Krisztián
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst503.503029 m
77.Bán Ákos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Gerőcs Gergő
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Nagy Ákos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst500.003785 m
78.Nagy Bence
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Dósa Benjámin
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bali Szabolcs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz440.752651 m
79.Gallik Péter
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Janik Bálint
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Türk Ákos
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz439.103513 m
80.Katyina Boglárka
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Berecz Antónia
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Majoros Bettina
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bronz438.623184 m
81.Kiss Dorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ács Boldizsár
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Pájer Vilmos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Bronz434.073148 m
82.Pogonyi Márton
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Nagy Konrád
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Nováki Zsombor
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz424.211950 m
83.Márkus Gergely
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Verhóczki Donát
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Szabó András
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz423.023039 m
84.Pelyhe Gábor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Both Pongrác
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Szabó Botond
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz214.292000 m
85.Mészáros Viola
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Molnár Boglárka
Egri SZC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Kollégima és Könyvtára , Eger
10. osztály
Haladi Auróra
Egri SZC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Kollégima és Könyvtára , Eger
10. osztály
177.061079 m
86.Kovács Henriett
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Gavallér Dávid
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Kis Erhard
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
142.773180 m
87.Molnár Bálint
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Gergely Tamás
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Figini Morgan
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
142.303180 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Orosz Bence Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany950.684196 m
2.Ajtai Boglárka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Orbán Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Tóth Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Arany950.302135 m
3.Rusvai Miklós
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Szabó Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Oldal Katalin
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Arany847.703538 m
4.Richter Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
12. osztály
Paál Mariann
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
12. osztály
Novák György Tibor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
12. osztály
Arany845.961974 m
5.Házas András
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Komáromi-Nagy Márton
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Mohamed Számi
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Arany845.932435 m
6.Sándor Boglárka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Juhász Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Gyulai Márton
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Arany771.271872 m
7.Ságodi Csenge
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Pálinkás Nikolett
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Angyal Levente
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Arany747.111405 m
8.Bogoly Levente
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
12. osztály
Varga Dávid
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
12. osztály
Bárány Péter
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
12. osztály
Ezüst664.002160 m
9.Földi Adrienn
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Majtényi Panna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Orosz Bálint Dominik
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Ezüst650.851570 m
10.Dancsó Marcell
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Elek Soma
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Galuska Zoltán
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Ezüst647.891532 m
11.Nagy Dóra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ajtai Janka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Lerch Tamara
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst535.512135 m
12.Havassy Franciska
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Casarini Fanny
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Juhász István
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Ezüst518.471577 m
13.Koncz Alex
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Fügedi Eszter
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Koncz Martin
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Ezüst501.721816 m
14.Béres Gergő
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Tóth Antónia
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
-
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Ezüst501.331973 m
15.Bánka Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Kovács Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Telekes Dávid
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Ezüst500.002024 m
16.Tigyi József
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Vimmer Boldizsár
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Novák Levente
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Ezüst500.001830 m
17.Koleszár Kristóf
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kundrák Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Szalontai Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst500.003302 m
18.Dudola Domonkos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Kerek Dominik
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Nagy Kristóf Gergő
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Ezüst500.001614 m
19.Molnár László
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Sulyok Balázs
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Hegyi Balázs
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Bronz452.561307 m
20.Szabó Gergely Gyula
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
12. osztály
Bárány Péter
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
-
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Bronz425.282204 m
21.Fazekas Alexandra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Filó Nóra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Sisa Katalin
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bronz420.441627 m
22.Dakó-Kovács Lili
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Garibay-Székely Patrícia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Gyulai Lilla Mária
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz402.471560 m
23.Sárvári Lilla Négyeske
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Sárvári Hanna
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Simó Zsuzsa Csenge
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bronz400.001701 m
24.Molnár Gréta
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Pelyhe Kornél
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Pál Roland
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Bronz355.971147 m
26.Braun Gergely
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Csonka Norbert
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Szerencsi Máté
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Bronz281.08280 m
27.Tóth Bulcsú
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Szabó Máté
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Tokaji György
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz212.171377 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany1074.601521 m
2.Kovácsné Tesléry Beáta
Mentál-Mankó Alapítvány
Kovács Ferenc
Mentál-Mankó Alapítvány
Skovrán Brigitta
Mentál-Mankó Alapítvány
Arany1060.232795 m
3.Mezey Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Dancsok Ágnes
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Sarlós Valéria
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Arany1055.134803 m
4.Virág István
Blayer János
Sebestyén Benedek
Arany1049.393624 m
5.Gulyás Mónika
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Szilágyi Szilvia
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Kocsmárszki Mariann
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Arany1048.353456 m
6.Brunczel András
Evosoft Hungary Kft.
Majoros Péter
Evosoft Hungary Kft.
Andrási Ferenc
Evosoft Hungary Kft.
Arany975.844245 m
7.Süle Gabriella
Deczky Angéla
Bodnár Krisztina
Arany872.752780 m
8.Plavecz Márk
Wlasits Gergő
Fauszt Márk
Arany853.934941 m
9.Tóthné Szük Erzsébet
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Garbaczné Olasz Andrea
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Oldalné Bakó Éva
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Szakiskolája
Arany760.573002 m
10.Ondreák Ivett
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Kovács Szilvia
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Rostás Ildikó
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Arany750.601982 m
11.Lukácsné Varga Tünde
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Boldizsárné Dallos Szilvia Ilona
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Török Péter
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany747.153123 m
12.Ari Sándor
ABB Ózd
Kocska Tamás
egyéni vállalkozó
Királyné Ari Virág
Mezőkövesd Szent Imre Tagiskola
Ezüst674.502766 m
13.Somay Gergely
-
Somayné Bárány Szilvia
-
nincs
-
Ezüst655.331712 m
15.Borbélyné Fábián Eszter
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Lacházi Erzsébet
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Nagy János
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Ezüst649.721673 m
16.Nahajné Pál Ilona
Lajos Árpád Általános Iskola
Katona Dániel
Oktatási Hivatal
Kisné Németh Lilla
Lajos Árpád Általános Iskola
Ezüst646.732371 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Plutzer Zsanett
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
Arany1050.631808 m
2.Fehér József Mátyás
Budapesti Műszaki Egyetem
Kiss Dominik
ELTE
Kupás Vendel Péter
ELTE
Arany963.675584 m
3.Grallert Krisztina
Földes Ferenc Gimnázium
Szabadfalviné Kormányos Anikó
Földes Ferenc Gimnázium
Tóth Tibor
Földes Ferenc Gimnázium
Arany952.153452 m
4.Kovácsné Temesvári Rita
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Oláhné Szabados Adrienn
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Luterán Ágnes
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Arany868.832917 m
5.Bányai Dóra
Zsemberi Dániel
Bana József
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Arany850.752946 m
6.Sillei Péterné Kotán Szilvia
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Pázmándi Beáta
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
dr. Osváthné Bolla Mária
BGSZC Széchenyi István Kereskedelmi Szakgimnáziuma
Arany850.032524 m
7.Jenei Miklós
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Jeneiné Biervarth Andrea
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kovács Renáta
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Arany781.542858 m
9.Oldalné Galbács Magdolna
Székely József Református Általános Iskola
Tóth Edina
Székely József Református Általános Iskola
Csík Zoltán Ferencné
Székely József Református Általános Iskola
Ezüst652.552263 m
10.Kiss Márton
Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye
Nincs
nincs
Nincs
nincs
Ezüst513.451335 m