Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Döntő

Debrecen, 2019. június 1.

A verseny részletes pontszámai elérhetőek ezen a linken.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Hodossy-Takács Ráhel
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Lesku Dóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vámosi Bendegúz
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
894.00
2.Szögi Erik
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Zsiros Péter Tamás
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Thuróczy Géza Balázs
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
891.00
3.Sági Roland Kristóf
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Murányi Péter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Koncz Regina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
792.00
4.Buda Roland
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gáspár Bence
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Körmendi György
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
698.00
5.Pintér Márton Gábor
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
5. osztály
Szilágyi Barnabás
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
Zsibrita Regő
Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
6. osztály
684.00
6.Tóth Gergely
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gellér Mihály
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zubonyai Kolos Benedek
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
604.00
7.Fülöp Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jurányi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szolnoki Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
576.00
8.Keresztély Zsófia
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kóczián Lilla
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Köles Karolina
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
566.00
9.Gerencsér Zalán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bognár Ágnes
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Csap Kata
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
496.00
10.Ionei Evelyn
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kubriczky Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Makrai Norbert
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
480.00
11.Ilyés Regő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Sándi Gergő
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
Szederkényi Bendegúz
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
5. osztály
384.00
12.Makovsky Dániel
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Homm Károly
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Martos Boldizsár
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
341.00
13.Pánovics Máté
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Kőhalmi László
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Horváth Zsombor
PTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
316.00
14.Szabó Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Zsófi Szilárd
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
-
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
280.00
15.Német Márk
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szenti András
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Erdei-Stroher Enikő
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
192.00
16.Keller Petra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Gergő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Fricz Sándor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
176.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Bálint Balázs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Fogarassy Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Szabó Miklós
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
1066.00
2.Szabó Zóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kurucz Márton Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
846.00
3.Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nguyen Dániel Cuong
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
794.00
4.Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Molnár Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
736.00
5.Végh Lilian
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Halasi Ákos
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Kuti Berta
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
732.00
6.Nagy Márton
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Kátai Flóra
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
Gőgös Boglárka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
8. osztály
724.00
7.Nádor Artúr
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
Pribus Miksa Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
-
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
7. osztály
680.00
8.Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Imri Hanna Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Orosz Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
496.00
9.Göncző Emma
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Irinyi István
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Rubóczki Marcell
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
440.00
10.Klár Ráchel
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dudla Szilvia Boglárka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Véró Fanni Vivien
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
408.00
11.Espán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kiss Dániel Bendegúz
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Tóth Balázs Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
400.00
12.Budai Csanád
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Palásthy András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Varvasovszky Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
316.00
13.Bódi Sára Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Lefkovits Viktória
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Mezei Lara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
256.00
14.Zeitvogel Balázs
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Zeitvogel Csaba
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Zeitvogel Gergő
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
152.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Barna Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Terjék András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
Fleiner Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
9. osztály
1027.00
2.Fekete Richárd
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
996.00
3.Botos Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dezső Kende
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fejes Botond
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
996.00
4.Bender Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Fey Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
Nádor Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
8. osztály
933.00
5.Mező Csongor
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Kátai Katalin
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Polgár Sándor
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
891.00
6.Bánsághi Benedek
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Virág Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest III. kerület
9. osztály
-
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
871.00
7.Faragó Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Mihalik Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Török Ágoston
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
759.00
8.Gazda Fanni
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ottó Panna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
-
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
656.00
9.Fritsch László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Keleti Domonkos
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vitai Simon
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
564.00
10.Kadem Aziz
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Kiss Marcell András
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Orbán Anna
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
556.00
11.Dávid Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nagy Bence Botond
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nagy Anna Viktória
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
472.00
12.Szabó Benedek
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Marcell
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
420.00
13.Ottrok Veronika
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Szabó Bálint Ákos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. kerület
9. osztály
Kovács Máté
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest VII. kerület
9. osztály
420.00
14.Galgóczy Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kozaróczy Csaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Szecskás János
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
376.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Gyetvai Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hervay Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth-Rohonyi Iván
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
1115.00
2.Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
12. osztály
1100.00
3.Győrffy Johanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Le Julianna Phuonglinh
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Várkonyi Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
957.00
4.Dékány Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Jankovits András
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
-
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
928.00
5.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
916.00
6.Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Orosz Bence Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
893.00
7.Kovács Bertold
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Horváth Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
Fey Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. kerület
10. osztály
872.00
8.Remete Botond
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Fábián Ákos
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Jánosik Áron
Révai Miklós Gimnázium, Győr
11. osztály
860.00
9.Mikulás Zsófia
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Kirschner Bernadett
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Apagyi Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
856.00
10.Debreczeni Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Takács Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
852.00
11.Kovács Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
12. osztály
Kovács Imre
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
12. osztály
Gilinger Tibor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
12. osztály
724.00
12.Ambrózy Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kovács Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
Csapodi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
12. osztály
656.00
13.Ajtai Boglárka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Orbán Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Tóth Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
12. osztály
520.00
14.Bulátkó Attila
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Monyók Gréta
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
256.00
15.Jászai MÁté
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Tóth Ádám
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Ignéczi Levente
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
96.00
16.Ács Zoltán Gergely
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
11. osztály
Hargitai Adrián
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
11. osztály
Polyák Dávid
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
11. osztály
32.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Aczél-Szabó János
NNG
Halasi Gábor
Kecskeméti Református Egyházközség
Nagy Tibor
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
1084.00
2.Kamarás Krisztina
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
Kamarás Csaba
-
1031.00
3.Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Jaksáné Pongó Anita
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
1028.00
4.Tokarjev Andrej
Graphisoft
László Róbert
NNG
Tarján Péter
NNG
990.00
5.Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
952.00
6.Bene B. Gábor
Ultinous Zrt.
Dohár Ádám
Parkour Technologies Kft.
Tímár Máté
Ultinous Zrt.
938.00
7.Ribáné Nagy Zsófia
Riba Zsolt
Steltzer Ferenc
922.00
8.Tamás Tímea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Karakasné Nagy Katalin
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Pályi Csaba
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
760.00
9.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Moróné Pálos Zsuzsanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Rózsa Katalin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
733.00
10.Nemeskéri Attila
Mohács Térségi Általános Iskola
Szatmári Imre
Mohács Térségi Általános Iskola
-
553.00
11.Bogár-Szabóné Krémer Zsófia
dr. Nyikosné Polyák Szilvia
Ecsédi Mónika
424.00
12.Kovácsné Tesléry Beáta
Mentál-Mankó Alapítvány
Kovács Ferenc
Mentál-Mankó Alapítvány
Skovrán Brigitta
Mentál-Mankó Alapítvány
264.00
13.Kállay Csilla
Szép György
-
-
256.00
1000.Molnár László
Pető Csaba
Sylveszter Bernadett
384.00
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Horváth András János
BME VIK
Kocsis Júlia
ELTE TTK
-
1148.00
2.Csóka Endre
-
Bencs Ferenc
-
Bencsné Bokányi Eszter
-
1090.00
3.Sipos Ágoston
Bán Róbert
-
1033.00
4.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
953.00
5.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Plutzer Zsanett
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
927.00
6.Fehér József Mátyás
Budapesti Műszaki Egyetem
Kiss Dominik
ELTE
Kupás Vendel Péter
ELTE
906.00
7.Horváth Gábor
Morgan Stanley
-
-
760.00
8.Burcsi Péter
ELTE Informatikai Kar
Döbröntei Dávid Bence
ELTE TTK matematika alapszak
Dr. Spissich László
Pápa, Észkerék Egyesület
752.00
9.Wolos János
Robert Bosch Kft
Wágner János
Robert Bosch Kft
Wágner Róbert
PTE
725.00
10.Wiandt Péter
Grünfelder Balázs
Torma Bence
715.00
11.Ruff László
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Lukács Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Szabó Zoltán
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
656.00
12.Major Martin
Major Mirjam Alexa
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Major Gyula
568.00
13.Bodzsár Mihály
Vincze Csilla
Bodzsár Miklós
430.00
14.Katona Emese
Gulyás Pál Kollégium
Kővári Péter Viktor
Griger Ákos Róbert
424.00
15.Gerencsér Bendegúz
Uhljar Janka
Tarjányi Tímea
268.00