Medve Szabadtéri Matekverseny 2019 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2019. április 6.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Hodossy-Takács Ráhel
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Lesku Dóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vámosi Bendegúz
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany1080.791486 m
2.Keller Petra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Gergő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Fricz Sándor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany1049.453801 m
3.Nagy Mira
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Horváth Szonja
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Fekésházy Zsófia
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany1046.893098 m
4.Horváth Barnabás
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Lukács Dénes
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Román Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany949.511975 m
5.Bertalan Kolos Endre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Éles Gábor Béla
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szücs Mátyás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany946.462740 m
6.Molnár Sára
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Németh- Eke Csilla
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Riczu Zsombor
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Arany858.803522 m
7.Bazsó Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Kozma Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Kovács Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Arany857.633008 m
8.Guba Dávid
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kelemen Bence
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Sarkadi Adél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany854.271875 m
9.Gotyár Dominik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Horváth Sámuel
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Szűcs Olivér
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany852.322355 m
10.Trippó Milán
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Bódi Ábel Csaba
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Juhos Tamás István
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany851.062248 m
11.Tóth Botond
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Molnár Tamás
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nyilas Kristóf
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany850.603479 m
12.László Dóra
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Geszti Adrienn
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Boglárka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany850.404021 m
13.Tar Levente
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Papp Iringó
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Márta Áron
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany850.313140 m
14.Daróczy Sándor
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nyiri Vince
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szűcs Tamás
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany850.131702 m
15.Kardos Hanna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kiss Eszter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Török Etelka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany850.043101 m
16.Docsa Dorka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szász Lili
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bozsó Réka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany849.972916 m
17.Baranya Gergely
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Branda Milán
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Leposa Csanád
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany849.863390 m
18.Pásti Tamás
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Vályi Attila
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Glavosits Bende
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany849.763392 m
19.Fülöp Hanna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Lukács Panna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Zsófia
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany849.703099 m
20.Elek Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Cseresznyés Róbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kozma Norbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany849.083973 m
21.Pinte Dóra Anikó
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kocsis Kitti
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nyíri Zsófia
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany848.992456 m
22.Békési Áron
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Oparaugo Gilbert
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Papp Ádám
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany848.972745 m
23.Szabó Panna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kovács Fanni
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szemenyei Sámuel
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany848.413184 m
24.Pólik Zalán
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Tóth Miklós
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Török Róbert
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany848.262772 m
25.Kis Kende
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Molnár Vivien
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Prokaj Marcell
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany848.253238 m
26.Kun Lilien
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Seres Maja
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Apostol Csenge
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany848.192791 m
27.Hegedűs Hédi
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bodnár Enikő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Reusz Réka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany848.122267 m
28.Bercsényi Benjámin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kispál Anna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Burján Vanda
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany848.043390 m
29.Rédai Fruzsina
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nagy Sarolta Anna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ábel Dóra
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany847.652531 m
30.Tömöri Benedek
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kovács Márk
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kovács Benedek
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany847.523730 m
31.Tóth Gergely
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Fazokán Fanni
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Clemens Anna Emese
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Arany847.192527 m
32..
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Tarcsai Bori
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Koncz Borbála
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Arany847.042313 m
33.Hajdu Borisz Olivér
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Lipták Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Paulovich Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Arany845.903318 m
34.Simkó Levente Mihály
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Csatári Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Molnár Balázs
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany845.804594 m
35.Halasi-Kovács Anna
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
-
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Görömbey Tamás
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany777.133261 m
36.Kálnai Márton
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Bodnár Roland
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Vízhányó Márton
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany763.152480 m
37.Majoros Vanda
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Papp Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
NINCS
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany763.022236 m
38.Burai Csanád
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Fésüs Marcell
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Varga Bálint
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany761.942104 m
39.Pipó Gergő Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Gyürky Bertalan
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kathi Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany761.132744 m
40.Nagy Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Gaál Lilla
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szegedi Rebeka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany760.432552 m
41.Molnár Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Fekete Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Balogh Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany760.012236 m
42.Biró Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Varga Bori
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Varga Bálint
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Arany759.123558 m
43.Tóth Bálint
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Vántus Botond
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szendrei István
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany757.852104 m
44.Konyári Antal
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó András
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó Zalán Csaba
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany756.491734 m
45.Szolnoki Gergő Zoltán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Boros József
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Dobó Attila János
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany756.332505 m
46.Kiss Boldizsár
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Rábai Gyula
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Biró Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany756.043029 m
47.Kubovics Áron
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Földesi Milán
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Hajzer Marcell
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany755.742443 m
48.Varga Hédi
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kiss Liliána
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Pintér Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany753.151448 m
49.Kerepesi Vivien
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Mészáros Ákos
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Kulcsár Ábel
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany752.962014 m
50.Dobi Hanna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Lévai Lili
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Lévai Liza
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany752.811832 m
51.Bakóczi Panka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Schuszter Bálint
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Krajczár Szilvia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Arany752.413964 m
52.Gál Tamás
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Szőllősi Benedek
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Nagy Zsolt
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Arany749.861495 m
53.Kocsis Csaba
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Makai Botond
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Tóth Kristóf
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Arany749.601721 m
54.Székely Kinga
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Tardi Eszter
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szekeres Dorka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany749.522578 m
55.Toók Balázs
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Alföldi Bálint
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Grega Gergő
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany747.622368 m
56.Nábrádi Bálint
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Erdős Nóra
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szénási Petra
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany747.562487 m
57.Varga Benedek
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Sziklai Szabolcs
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Bándi Bernát
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany747.212669 m
58.Árkosy Liza
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Horváth Zsuzsa
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Szabados Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Arany746.933541 m
59.Hemrich Milán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Balogh Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Botos Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany746.662638 m
60.Balku Lilla
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy-Partizer Emma
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Sztojka Zoé Regina
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany746.452610 m
61.Orosz Réka
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Józsi Janka
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Arany746.311373 m
62.Pénzes Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Szaplonczai Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
NINCS
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany746.121786 m
63.Tagliatti Péter
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Csikós Bíborka
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Földi Orsolya
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Arany746.072193 m
64.Kapus Marcell
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Gulyás Dávid
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Arany746.022573 m
65.Lukácsi Blanka
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Mohácsi Ágnes Lili
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Vitéz Kata Borbála
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst667.511439 m
66.Elek Luca
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Juhász Petra
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Vasas Réka
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst665.992257 m
67.Pető Dominik
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Móricz Zsombor
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Fülöp Máté
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst665.911218 m
68.Papp Gábor
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Zilizi Emese
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Bognár Csenge
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst665.112471 m
69.Jávorka Szófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Mészáros Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Tilk Dorina
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst664.361864 m
70.Nagy Anna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Takács Anita
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Verók Nóra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst663.151592 m
71.Gyöngyi Bálint
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Seregi Botond
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Szuhár Bálint
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst662.121881 m
72.Baranya Luca
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Kuhn Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Péva Lujza
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst660.602142 m
73.Varga Milán
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kovács Bence
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Töviskes Ádám
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst660.44936 m
74.Csordás György
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Varga Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst659.851815 m
75.Bolzoni Sebestyén Mario
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ander Patrik Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Spiczmüller Máté
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst659.802144 m
76.Gyarmati Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Varró Ágnes
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Vályogos Viktória Éva
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst659.741967 m
77.Spolarics Beáta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ander Csenge Alexandra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Remenyik Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst659.491943 m
78.Bulátkó Noémi
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Elek Csilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst658.932347 m
79.Majláth Nóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Fejér Gergő
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Mészáros Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst658.162290 m
80.Lencsés Csaba
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Paróczai Vajk
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Tóth Olivér
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst657.692472 m
81.Áts Barnabás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bohátka Gábor Ábel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Sipos Gergő Csanád
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst657.111656 m
82.Berencsi Gréta
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Fodor Petra
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Halhóber Péter
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst656.702332 m
83.Terdik Csenge
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Radócz Emma Lili
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Tanyi Nóra Hanna
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst656.591644 m
84.Karacs Rella
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Balogh Károly
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Demjén Levente
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst656.112677 m
85.Ökrös Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Papp Emma
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Kocsis Henrietta
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst655.041969 m
86.Papp Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Gyarmati Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Berczi Tamás Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst654.543458 m
87.Brondics Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Morauszki Hanna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Leskó Sára
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst653.993000 m
88.Pozsonyi Vera
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Vértesi janka
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
.
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Ezüst653.872458 m
89.Szerencsi Máté
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ladányi Levente
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst653.651475 m
90.Mezei Csenge
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. osztály
Horváth Luca Virág
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. osztály
Máró Lehel
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst653.632482 m
92.Erdélyi Vivien
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Bodnár Alexandra
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
NINCS
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Ezüst653.081841 m
93.Király Nándor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Karsai Milán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Deme Márton
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst652.971956 m
94.Pethő-Tóth Ádám
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Galgóczy Mihály
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Borsos Balázs
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst652.832252 m
95.Kovács Anna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Kanyó Gréta
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Nagy Klaudia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst652.511997 m
96.Papp Luca
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Varga Ágota
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Szőllősi Lara
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst652.221913 m
97.Magyar Vivien
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. osztály
Varga Dominik
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. osztály
Rubos Réka
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst651.341552 m
98.Barkász Panna
Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
6. osztály
Nagy Nimród
Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
6. osztály
Szegedi Dávid
Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
6. osztály
Ezüst651.281373 m
99.Gellérfi Luca
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Sándor Lili
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Tóth Adrienn
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Ezüst651.153134 m
100.Drén Rozi
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Hegedűs Inez
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Lilien
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst649.291569 m
101.Kelly Gordon Donald
Tiszavasvári Általános Iskola, Tiszavasvári
5. osztály
Borbély Kristóf
Tiszavasvári Általános Iskola, Tiszavasvári
5. osztály
Nagy Levente
Tiszavasvári Általános Iskola, Tiszavasvári
5. osztály
Ezüst647.682832 m
102.Spiczmüller Lara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Vincze Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Vad Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst646.562586 m
103.Papp Veronika
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Gajdán Viktória
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fazekas Szonja
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst646.151970 m
104.Piskó Péter
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Pál Roland
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Dávid Tamás
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst532.861699 m
105.Krajnyík Zoltán
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Maslanko László
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Matyi Nóra
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
5. osztály
Ezüst527.331291 m
106.Gere Liza
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Gombos Bálint
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Tóth Luca Petra
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Ezüst519.50848 m
107.Jene Péter
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda, Nagyvarsány
6. osztály
Kranyik Zétény János
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda, Nagyvarsány
6. osztály
Szabó Gergő
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda, Nagyvarsány
6. osztály
Ezüst512.461204 m
108.Czibere Benjámin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Németh Máté Csaba
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Senk Lajos Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
6. osztály
Ezüst509.412549 m
109.Oláh Dániel
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Jertyity Gergő
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Molnár Ádám
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst508.782932 m
110.Gibárti Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Gibárti Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó Hanna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst501.682486 m
111.Cselei Magdolna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Jánosi Brigitta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Hagymási Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst500.001947 m
112.Nábrádi Gergely
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Rédl Pál
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Griger Márton
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.002559 m
113.Hornyák László
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Maroda László
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Sápi Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.002010 m
114.Őri Patrik
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Zoltán Benedek
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Szűcs András
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst500.002538 m
115.Deme-Nagy Balázs
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Nagy Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Zoltán Bálint
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst500.002868 m
116.Salánki Imre
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Kocsis Botond
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Vajda Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst500.002535 m
117.Kakuk Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Szabó Barbara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst500.003046 m
118.Juhász Rebeka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Péter Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Kerek Annamária Éva
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Ezüst500.003447 m
119.Lukovszki Bori
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Szokai Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Mészáros Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst500.002400 m
120.Varga Katalin
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Bodnár Orsolya
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
NINCS
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
6. osztály
Ezüst500.002561 m
121.Mezei Lotti
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szirányi Csenge
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Bíró Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst500.002005 m
122.Nagy Gergely
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szabó Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kapusi János
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst500.002580 m
123.Subecz Ármin
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Balogh Vince
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kormos Bálint
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst500.002882 m
124.Szincsák Borbála Ila
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bozán Zsófi
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Gulyás Csenge Lili
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.002859 m
125.---
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Seres Janka
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
File Hanna Aisa
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Ezüst500.002808 m
126.Kevei Nóra
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Farkas Gréta
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Ezüst500.002142 m
127.Stefán Ádám
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
6. osztály
Vendler Ákos
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
6. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
6. osztály
Ezüst500.002394 m
128.Angyal Petra
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Biró Márk
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Sebők Richárd
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar
6. osztály
Ezüst500.002128 m
129.Ráduly Dorka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Maja
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szepesi Gréta
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst500.002724 m
130.Kálmán Panna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Pete Borbála
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Vajda Krisztina
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.002331 m
131.Lénárt Richárd
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Mezei Alex
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Bronz441.501876 m
132.Tverdota Gréta
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Egri-Bojko Alexandra
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Drávucz Dániel
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Bronz432.681055 m
133.Ujlaki Hanna
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Timkó Zsófia
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Csótka Viktória
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Bronz430.461990 m
134.Kocsis Keve
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Karaffa Ferenc Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Földesi Norman
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bronz417.313161 m
135.Bálint Míra
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kovács Ákos
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kocsis Dániel
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz413.071656 m
136.Buzai Barbara Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Farkas József
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Pauliner Vivien Kinga
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz412.112093 m
137.Magi Sarolta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Mező Réka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Vass Viktória
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz409.011803 m
138.Szalka Eszter
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
6. osztály
Boda Nóra
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
6. osztály
Csiki Inez Elizabet
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz403.553666 m
139.Ragány Réka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Papp Petra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bonyhai Mirtill
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.332297 m
140.Hadházy Tamás
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Hadházy Gábor
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Orosz László
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz400.003073 m
141.Tarcza Vivien
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Pálffy Anna Boglárka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Egri Kincső
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Bronz400.002946 m
142.Jászai Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Illés Csenge
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bányai Boglárka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
5. osztály
Bronz400.003944 m
143.Spisák Dóra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Czibere Dávid
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Dúró Gábor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.002810 m
144.Kovács Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Takács Ágota
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Szilágyi-Pardi Sára
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
6. osztály
Bronz400.003393 m
145.Veres Ágota Gyöngy
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Oláh Réka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Vatai Vivien
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
5. osztály
Bronz400.002686 m
146.Kiss Hunor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Turi Jázmin
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
NINCS
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.002726 m
147.Mikucza Milán
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Lengyel Fanni
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Katona Dorka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.002317 m
148.Garai Ábel
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Béres Ágoston
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Tapasztó Dóra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.002417 m
149.Márton Marcell
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Szilágyi Ádám
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Czimre Lóránt
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.002756 m
150.Tamás Noémi
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Karakas Luca
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Fajta Fruzsina
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
5. osztály
Bronz400.002716 m
151.Tikász Dénes
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
6. osztály
Tóth Árpád
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
6. osztály
Kelemen Ákos
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz400.003542 m
152.Fekete Bernadett
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Hornyák Sára
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Kurucz Alíz
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Bronz400.003006 m
153.Snellenpergel Esztella
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Jámbor Angelika
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Kéki Tímea
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz400.002394 m
154.Csuka Dorottya
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Hadházy Kinga
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Gonda Krisztina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz400.002572 m
155.Hegedűs Nelli
Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kemecse
6. osztály
Lukács Ádám
Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kemecse
6. osztály
Varga Csaba
Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kemecse
6. osztály
Bronz346.841441 m
156.Molnár Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bugár Boglárka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Tóth Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz306.331536 m
157.Zolnai Júlia
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ignáth Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Pomázi Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz300.002213 m
158.Kunkli Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Pocsai Dániel
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ignáth Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz300.001460 m
159.Ágoston Péter
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Mile Hunor
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
NINCS
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz300.002019 m
160.Lázár Luca
Tiszavasvári Általános Iskola, Tiszavasvári
5. osztály
Balogh Lili
Tiszavasvári Általános Iskola, Tiszavasvári
5. osztály
Horváth Hajnalka
Tiszavasvári Általános Iskola, Tiszavasvári
5. osztály
Bronz300.002883 m
161.Magyari Dorina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Tardi Kamilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Molnár Léna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bronz300.002167 m
162.Rácz Kevin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Kormos Milán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Vitális Regő Benedek
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bronz300.002503 m
163.Bordosi Gergő
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Daróczi Andor Imre
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Kovács Előd
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Bronz300.002672 m
164.Szakál András
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Urbán Péter Pál
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Csiszár Péter
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz300.002906 m
165.Hidegkuti Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Szabó István
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Petrohai Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bronz245.03923 m
166.Popper Anna Lídia
Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
6. osztály
Lajos Brigitta
Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
6. osztály
Bodnár Dániel
Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
6. osztály
Bronz232.341945 m
167.Rácz Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Györfi Nóra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Molnár Maja
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Bronz231.39781 m
168.Karácsony Zsombor
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Bártfai Márton
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Bronz229.261914 m
169.Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Molnár Janka
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bojti Bernadett
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz201.951692 m
170.Fehér Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Erdős Vanda
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kovács Liza
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz200.001733 m
172.Kovács Leona
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Zsuzsanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Palcsu Hédi
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
167.38438 m
173.Simon Zsanett
Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kemecse
5. osztály
Orgován Aletta
Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kemecse
6. osztály
Szilágyi Réka
Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kemecse
6. osztály
141.081206 m
174.Malakuczi Ákos
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Ignéczi Dávid
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Demeter Tivadar
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
80.20852 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Göncző Emma
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Irinyi István
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Rubóczki Marcell
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Arany1046.993648 m
2.Bódi Sára Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Lefkovits Viktória
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Mezei Lara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany950.922893 m
3.Katona Zétény
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Pálmai Ágoston
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Fazekas Mihály
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Arany947.483226 m
4.Kostyál Gábor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Fazekas Patrik
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Gaál Márton
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany946.604601 m
5.Devera Dávid
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Ecsedi Bence
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Péter Bence
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany860.344116 m
6.Kovalecz Soma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Hernádi István
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Jávorka Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany857.373659 m
7.Berényi Marcell
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Horváth Ferenc
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Tószegi Tamás
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany852.793922 m
8.Rusvai Hanna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Tóth Gréta
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Vass Botond
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Arany849.042658 m
9.Tverdota Hanna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Debreceni Noel
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Bojtos Csongor
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Arany848.892658 m
10.Komlósi Szabolcs
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Vona Bálint
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
-
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Arany847.732338 m
11.Nagy Laura
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Sztéló Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany847.522677 m
12.Tolnai Hanna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Subicz Imre Márton
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Haraszti Jázmin
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Arany847.303543 m
13.Faragó Anna Liza
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kiss Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Nagy Kitti
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany847.292540 m
14.Antal-Szalmás Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Erdős Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Parti Renáta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Arany772.843085 m
15.Szegedi Zsombor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Szűcs Réka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Hegyi Boglárka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany759.072132 m
16.Szabó Kriszta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Balogh Izabell
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szarvas Tamara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany756.433396 m
17.Fodor Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Siroki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Fodor Jázmin
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany755.982347 m
18.Széles Abigél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Iklódi Nóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Gallyas Laura
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Arany751.892791 m
19.Dandé Csenge
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Gaál Sarolta
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ambrus Lili
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany751.713256 m
20.Nagy László
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Rab Gergő Dávid
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Toldi Lőrinc László
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Arany750.213058 m
21.Mongyi István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Zelei Zente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Tóth Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Arany750.121705 m
22.Komoróczy Gréta Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kovács Lili
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Poczetnyik Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany748.312467 m
23.Dian Dorina
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Fekete Flóra
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
-
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
8. osztály
Arany748.061688 m
24.Malakuczi Ádám
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Teremi Bence
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Veronyák Roland
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany747.912502 m
25.Csernus Kende
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Kveck Sándor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Paronai Máté
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany747.832502 m
26.Papp György Milán
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Pásti Nóra
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Végh Levente
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Arany747.043701 m
27.T.Tóth Patrik
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Besenszky Dávid
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Nagy Péter
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst685.642571 m
28.Balla József
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Dániel
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Csürke Csaba
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst678.982123 m
29.Szűcs Emese
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Bulik Janka
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Dinda Anna
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst672.432235 m
30.Kraus Viktor Máté
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
7. osztály
Fedák Andrea
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
7. osztály
Dobrovszky Andrea
Református Egyházi Alapiskola Vaján , Vaján, Szlovákia
7. osztály
Ezüst671.632319 m
31.Kardos Kevin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Hallgató Dániel
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Rékasi Benedek
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst671.612888 m
32.Homovics Petra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Hüse Kira
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Palotai Réka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Ezüst669.742837 m
33.Sándor Hedda
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Pásztor Laura
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Zupkó Máté
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Ezüst668.463107 m
34.Vass Boldizsár
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Bártfai Kristóf
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Kiss Melitta
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Ezüst665.362591 m
35.Tompa Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Madar Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Madar Krisztián
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst661.351505 m
36.Hollosy Alexander
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Szabó Ernő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Megyaszai Ábel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst661.171461 m
37.Cserta Laura
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Molnár Csilla
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Czégény Adél
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst661.112922 m
38.Nagy Nikolett
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Dézsi Réka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Nagy Éva
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Ezüst659.043036 m
39.Varga Zoé
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Majoros Noémi Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Kresznóczki Réka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst658.812621 m
40.Pető Boglárka
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Kovács Kata Eszter
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Stadler Zsófia
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Ezüst658.692357 m
41.Ilyés Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Pálóczi Anett
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Dobi Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Ezüst657.842236 m
42.Rontó Fióna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Héjja Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Ezüst657.782314 m
43.Marsai Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Kovács Tímea
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Ezüst657.752421 m
44.Varga Patrik
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bakó Attila
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Szilágyi Martin
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst656.862989 m
45.Tóth Hanna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Tóth Panna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Miltner Zsóka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst656.692218 m
46.Tóth Bence
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Pók Csaba
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Csóka Nándor
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst656.682925 m
47.Kunkli Veronika
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Csenge
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Székely Krisztina
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst654.633007 m
48.Szentmiklósi Dorka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Balogh Dorottya
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Bárczi Elonita
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Ezüst653.381718 m
49.Galgóczi Zsuzsanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Pető Boglárka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Csiha Rebeka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Ezüst653.321999 m
50.Cserkuti Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Dávid
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Sipos Kende
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst652.633383 m
51.Ráti Roland
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Szabó Fanni
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Jámbor Attila
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst650.073435 m
52.Oreskó Lili
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
Tiba Noémi Admira
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
Karakas Orsolya
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
7. osztály
Ezüst649.682654 m
53.Ölveti Sándor
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Pásztor Dániel
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Hodik Barnabás
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst649.482345 m
54.Barta Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Farkas Bence
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Hegymegi Réka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst649.212930 m
55.Szabó Ramóna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Koncsek Áron
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Kaszás Levente
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst649.173579 m
56.Kása Tibor
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Szilágyi Péter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Illés Dávid
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst649.073738 m
57.Tóvizi István
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Horváth Nóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst649.053014 m
58.Szabó Aletta Mara
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Takács Veronika
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Nagy Zita
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst647.823624 m
59.Almássy Gréta
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Anna
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Horvát Nikolett
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst646.672360 m
60.Sándor Viola
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Kiss Henrietta
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Ezüst646.592355 m
61.Szegedi Márk
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Pipó Roland
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Virág Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst646.542772 m
62.Laczkó Nándor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Szabó Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Milák Dénes
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst645.982932 m
63.Budai Flóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Rákosi Rebeka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Tóth Nadin
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst645.952299 m
64.Balogh Jázmin
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Békési Luca
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Farkas Gergő István
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Ezüst546.951508 m
65.Harsányi Lili
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Lippai Lili
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Simon Dóra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Ezüst529.561947 m
66.Nyakas Bence
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Korsós Zalán
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Petrus Roland
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Ezüst529.241469 m
67.Szakál Sarolta
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Pálmai Violetta
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Csiszár Tamás
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Ezüst519.361765 m
68.Ábel Szilárd
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Orosz Bence
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kardos Lili
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst514.102271 m
69.Radnai Bence
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Konyha Kristóf
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Svecz László
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Ezüst511.442617 m
70.Gulyás Ágoston
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Berzi Álmos
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Duris Bence
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Ezüst503.822163 m
71.Somogyi Szonja
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Turai Eszter
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Tóth Csilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst500.002763 m
72.---
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
György Levente
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kocsis Gábor
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst500.002988 m
73.Dros Boglárka
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Rásó Lili
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Veres Loren
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Ezüst500.003378 m
74.Vass Dániel
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Zsíros Dorina
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Mák Dániel
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst500.002663 m
75.Barta Sándor
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Katona Zsombor
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
NINCS
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
8. osztály
Ezüst500.002852 m
76.Csuja Viola
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Molnár Bernadett
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
NINCS
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst500.002163 m
77.Fehér Anna Rebeka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szarvas Vanda Virág
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Nagy Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Ezüst500.002057 m
78.Csorvási Fanni
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Reszegi Szonja
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Reszegi Dorina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz452.621640 m
79.Balázs Csenge
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Nagy Dorina Zsófia
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Drótos Dorottya
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Bronz446.721197 m
80.Szabolcsi Borsa László
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Bodré Zsolt
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
-
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Bronz436.081063 m
81.Kiss Zsanett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Urbán Rebeka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Forgács Jázmin
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bronz432.662083 m
82.Török Dániel
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Verók Attila
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bálint Bertalan
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz431.531284 m
83.Csengeri Kíra
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Csillag Mária
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
NINCS
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz421.982132 m
84.Bodnár Lilla
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Kovács Alexa
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Szűcs Réka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Bronz412.882223 m
85.Gaál Bianka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Csáji Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Linzenbold Patrik
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bronz409.102243 m
86.Csintalan Eszter
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Görömbei Csenge
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Kozák Anna
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz404.391838 m
87.Vári Mihály
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Czakó Márton
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Hetrovics Dóra
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz402.582667 m
88.László Kata
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bacskóczky Liliána
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Cseppentő Lilien
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bronz400.002251 m
89.Szilvási Szabolcs
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Palkó Dominik
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Szalai Márton
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Bronz400.001837 m
90.Poráczki Janka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Fehér Petra Regina
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Csorba Nóra
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Bronz400.002033 m
91.Balogh Marcell
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda, Nagyvarsány
8. osztály
Lévai Dominika
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda, Nagyvarsány
8. osztály
Újvári Bertalan
Nagyvarsányi Református Általános Iskola és Óvoda, Nagyvarsány
8. osztály
Bronz400.002922 m
92.Bornyász Kitti
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Erdei Viktória
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
NINCS
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz400.001919 m
93.Bónis Adrienn
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Ruszin Réka
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Mester Dorina
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz400.002811 m
94.Csibi Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Kozma Gerda Bettina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Major Regina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Bronz364.82950 m
95.Técsi Boglárka
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Kálnai Lili
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
-
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Bronz348.32665 m
96.Keczán Roland
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Háy Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Varga Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
8. osztály
Bronz332.651124 m
97.Balogh Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Csik Tamara Emma
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Hevessy Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely), Debrecen
7. osztály
Bronz313.061750 m
98.Szakszon Noémi
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Molnár Petra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Fehér Gergő
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz200.001662 m
99.Bőr Fanni
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Kobialka Tímea
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
-
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
169.05615 m
100.Lantos Antal
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
Fejes Ferenc
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
8. osztály
NINCS
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
5. osztály
95.20286 m
101.Erdei József Rómeó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Nagy István
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Vas Mór
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
85.20631 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fekete Richárd
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Arany1056.421957 m
2.Dávid Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nagy Bence Botond
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nagy Anna Viktória
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Arany1051.991887 m
3.Kunkli Richárd
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Bucsai László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Berde Márton
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Arany848.922074 m
4.Ambrus Éva
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Mosolygó Panni
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Hajós Eszter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Arany758.951090 m
5.Pető Dóra
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
9. osztály
Rigó Mátyás
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
9. osztály
Vizi Zsigmond
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
9. osztály
Arany756.391305 m
6.Balogh Huba Kadosa
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Nagy Zalán
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Szabó Ákos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Arany752.781257 m
7.Penyige Áron András
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Papp Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Szabó Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Arany748.502378 m
8.Kecskés Bence
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Szabó Anna
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Nemes Kíra
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Ezüst675.451831 m
9.Vass Andrea
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
9. osztály
Szekeres Dániel
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
9. osztály
Lakatos Levente
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
10. osztály
Ezüst666.011557 m
10.Eperjesi Klaudia
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Kondor Dániel
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Csáki Donát
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Ezüst662.471971 m
11.Siró Tamara
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Miterli János
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Nagy Veronika
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Ezüst661.811538 m
12.Tóth Zoltán Balázs
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Szebényi Dávid
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Stumpf Máté Benedek
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Ezüst659.561306 m
13.Lévai Dénes
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Bakó Ádám
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Pelles PÉter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ezüst657.651347 m
14.Ferenczi Gábor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Lévai Zita
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Nagy Dávid
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ezüst657.60715 m
15.Drágos Alekszandra Karmen
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Juhász Jázmin Kincső
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Varga Enikő
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Ezüst653.311519 m
16.Snellenpergel Mirella
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Holba Kata
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Bakó Dóra
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium, Hajdúnánás
9. osztály
Ezüst653.151660 m
17.Nagy Marcell
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Jakab-Ács Eszter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Nyíri Zsolt
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst652.981243 m
18.Körbei Dóra
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Takács Ramóna
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Mező Anikó
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
5. osztály
Ezüst652.781262 m
19.Bodnár Beáta
Szép Ernő Kollégium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Balogh Kinga Lili
Szép Ernő Kollégium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Mester Orsolya
Szép Ernő Kollégium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Ezüst652.23803 m
20.Tőkés Kinga
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Belinszki Orsolya
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Papp Laura
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Ezüst651.871691 m
21.Pénzes Áron
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Csengeri Kristóf
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Sillye Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ezüst651.271791 m
22.Takács Zsanett
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Kovács Andrea
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Fekete Zoltán
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst647.701930 m
23.Viktor Emma
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Zubály Mátyás
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Veres Gergő
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst646.872073 m
24.Bulyáki Dorina
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Fazekas Eszter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Zatik Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst646.232216 m
25.Fürjész Emília
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
10. osztály
Markó Gábor
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
10. osztály
Kander Levente
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
10. osztály
Ezüst646.113444 m
26.Kónya Beatrix
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Dobóczi József
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Tóth Mercédesz
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst533.541033 m
27.Ferenczi Tibor
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Papp Albert
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Pávai Viktor
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Ezüst526.531292 m
28.Makkai Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kósa Bálint
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Aranyász György
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst508.961496 m
29.Andó Kamilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Vincze Liliána
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Szarvas Gergő
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst500.003150 m
30.Póti András
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Meczner Flórián
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Juhos Martin
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst500.002211 m
31.Rák Eszter
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Körmendi Fruzsina
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Tar Andrea
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Bronz452.601087 m
32.Kónya Imre
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kiss Botond
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Varga Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bronz444.511994 m
33.Bajzáth Róbert Dávid
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Kovács Péter
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Tóth-Lutzke Benjámin Gyula
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Bronz441.001723 m
34.Bús Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ferencz Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Túrmezei Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Bronz439.571477 m
35.Barna Boldizsár Kristóf
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Kozma Axel
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Csoma Krisztián
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Bronz431.351707 m
36.Lőrincz Viktória
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Kovács Lilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Molnár Daniella
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Bronz431.161880 m
37.Szabó Lajos
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Varga Kristóf
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Pál Netta
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Bronz428.071100 m
38.Udvari Anna
Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Ibrány
10. osztály
Berecz Zsolt
Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Ibrány
10. osztály
Együd Ádám
Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Ibrány
10. osztály
Bronz410.582029 m
39.Hanzéros Anikó
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
-
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Zagyva Luca
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
10. osztály
Bronz405.982727 m
40.Albecz Áron
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Angyal Tamás
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Kovács Dávid
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Bronz402.291605 m
41.Mitró Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Nagy Dorina
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Imre Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Bronz400.001903 m
42.Jakab Gergő
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Pankotai Bálint
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Piermatteo Piero
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bronz400.001896 m
43.Kiss Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Hajnal Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Vécsei Levente
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Bronz400.002683 m
44.Drégelyvári Adrienn
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Duró Viktória
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Kiss Dóra Lívia
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Bronz332.12971 m
45.Kiss Milán
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
10. osztály
Zékány Tamás
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
10. osztály
Kolár Norbert
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
10. osztály
Bronz331.501112 m
46.Boros Csilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Orbán Boglárka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Somogyi Vanessza
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Bronz325.03864 m
47.Kendra Bettina
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Kónya Beatrix
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Tóth Ivett
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Mezőberény
10. osztály
Bronz320.511199 m
48.Varga Fruzsina
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Bóné Boglárka
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Benikovszky Ivett
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Bronz319.771271 m
49.Zsigray Márton
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Szurovi Dominik
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Mihalik Zoltán
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Bronz302.871921 m
50.Iklódi Sára
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Tóh Ildikó
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
10. osztály
Nagy Anna
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
5. osztály
Bronz300.001528 m
51.Marjai Milán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Fehér Zsigmond
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Nagy Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
196.5894 m
52.Fekete Zoltán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Nagy Fábián
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Sárvári Balázs
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
156.08761 m
53.Tóth László
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
9. osztály
Kiss Márk
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
9. osztály
Kanalas Mihály
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
9. osztály
115.661529 m
54.Halász Szandra
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
9. osztály
Béres Barbara
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
9. osztály
Fazekas Viktória Adrienn
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
9. osztály
106.651302 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bulátkó Attila
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Monyók Gréta
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Arany946.101537 m
2.Jászai MÁté
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Tóth Ádám
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Ignéczi Levente
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Arany847.221520 m
3.Kulcsár Kevin
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Tóth Kristóf
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Sánta László Norbert
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Arany847.044497 m
4.Fehér Mátyás
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
12. osztály
Bódi Ákos
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
12. osztály
Hock Patrik
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
12. osztály
Arany758.591167 m
5.Erdős Lilla
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
11. osztály
Erdős Tamás
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
12. osztály
Orosz Mihály
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
11. osztály
Arany748.891714 m
6.Vasváry Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Bordosi Attila
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Farkas Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Ezüst652.431715 m
7.Virág Eszter Vivien
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Soós Szabolcs
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Galgovics Nikolett
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Ezüst540.821146 m
8.Somogyi Mónika
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
11. osztály
Havasi Dániel
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Máté Dalma
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
11. osztály
Ezüst523.421842 m
9.Bíró Anita
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Molnár Emese
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Opre Eszter
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Ezüst516.861241 m
10.Bartha Zoltán
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
12. osztály
Mizsei Gréta
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
12. osztály
Biró Bence
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
12. osztály
Ezüst516.761407 m
11.Gál Róbert
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nagyecsed
12. osztály
Lovász Péter
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nagyecsed
12. osztály
Szeehofner Márk
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nagyecsed
11. osztály
Ezüst510.981347 m
12.Csicsák Izsák
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Kósa Ádám
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Májer Nándor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Bronz467.38812 m
13.Baumel Rebeka
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Simon Gréta
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Oroszi József Álmos
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Bronz463.76923 m
14.Bakk Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Kertész László
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Varga Gábor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Bronz447.111483 m
15.Juhász Dénes
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
12. osztály
Berecz Dénes
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
12. osztály
Ordasi Máté
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
12. osztály
Bronz446.90520 m
16.Illés Tamás
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Csokuly Gábor
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Surányi Dániel Kende
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Bronz429.48805 m
17.Rajtik Dóra
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Hegedűs Péter
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Vértesi Balázs
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Bronz423.201193 m
18.Kis Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Haszon Benedek
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Herczeg Tamás
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Bronz415.301674 m
19.Rácz Réka
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Farkas Péter Bence
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Belme Benjamin
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
12. osztály
Bronz333.071185 m
20.Baumel Márton
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
12. osztály
Bán Márton
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
12. osztály
Bárány Balázs
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
12. osztály
Bronz219.21892 m
21.Gabera Eszter
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Rajhárt Katalin
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Dócs Lilla
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
11. osztály
Bronz206.731589 m
22.Bulyáki Csilla
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nagyecsed
12. osztály
Bulyáki Dávid
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nagyecsed
12. osztály
Imre Ádám
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nagyecsed
11. osztály
106.441144 m
24.Tóth Bettina
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
12. osztály
Zámbó Nándor
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
12. osztály
Szuvák Tibor Richárd
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Derecske
12. osztály
75.20390 m
25.Juhász Eszter
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Buzellák Boglárka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
László Regina
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
70.20494 m
26.Takács Ákos
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
12. osztály
Téglás László
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
12. osztály
Sánta Edmund
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
12. osztály
70.20494 m
27.Kiss Noémi
Kenderesi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kenderes
10. osztály
-
Kenderesi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kenderes
10. osztály
Rostás Mónika Alexandra
Kenderesi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kenderes
10. osztály
55.20741 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Tamás Tímea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Karakasné Nagy Katalin
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Pályi Csaba
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Arany1057.223397 m
2.Kállay Csilla
Szép György
-
-
Arany1048.012481 m
3.Kun Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Vámosiné Pacza Tünde
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Illyés Tünde Zita
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Arany948.983875 m
4.Szűcs István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Sós Krisztina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Kriston Zoltán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Arany946.914937 m
5.Fazekas Sándorné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Orbán Andrea
Ibolya Utcai Általános Iskola
Fazekas Sándor
Ibolya Utcai Általános Iskola
Arany852.933163 m
6.Nincs
Lukács Gabriella
Békés Megyei Kormányhivatal
Nagy László
Sarkadi Rendőrkapitányság
Arany850.582826 m
7.Vetró Tamara
Pásztor István
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
Halász Gergő
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
Arany848.903160 m
8.Tóth-Kelly Barbara
Lázárné Kovács Mária
Korosztil Csilla
Arany777.292611 m
9.Juhász Zoltán
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mátyusné Szabó Adrienn
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nincs
nincs
Arany771.871617 m
10.Mezeiné Gurbán Juliánna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Urbánné Dobos Erzsébet
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Józsi-Tóth Magdolna
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Ezüst662.762103 m
11.Popper Enikő
Popper Zoltán
Vurst Judit
Ezüst661.401252 m
12.Balogh Éva
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Csiha László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szűcs Norbert
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst654.201946 m
13.Gyula Ferencné
nyugdíjas
Gyula Hargita Zita
Gyula Levente
Ezüst652.881997 m
14.Eperjesi Emese
Epreskerti Általános Iskola
Puskás Tamásné
Epreskerti Általános Iskola
Gályász Mária
Epreskerti Általános Iskola
Bronz460.871386 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Major Martin
Major Mirjam Alexa
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Major Gyula
Arany1058.141887 m
2.Katona Emese
Gulyás Pál Kollégium
Kővári Péter Viktor
Griger Ákos Róbert
Arany1050.902086 m
3.Tanács Viktória
Szántó Imre
NINCS
Arany1046.652988 m
4.Dr Imre Gáborné
BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Vargáné Tóth Anikó
BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Pintér Petra
BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany959.131809 m
5.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
Arany957.151731 m
6.Sándorné Pinczés Marianna
Debreceni SzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
Veresné Főczén Beáta
Debreceni SzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
Katonáné Viski Szilvia
Debreceni SzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
Ezüst665.102210 m
7.Kapusi Judit
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Weinémer Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Dobóné Szalóki Szilvia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Ezüst546.251547 m
8.Vámosi Attila
Debreceni Egyetem Műszaki Kar
Vámosiné Dr. Varga Adrienn
Debreceni Egyetem Műszaki Kar
NINCS
NINCS
Ezüst526.301402 m