Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Veszprém

Veszprém, 2018. május 12.

Minden idők legnagyobb nem budapesti versenyével folytattuk a 2018-as sorozatot Veszprémben. A városban ez már a harmadik hely volt, amit kipróbáltunk, most a Pannon Egyetem campusát járhatták be a résztvevők. A hőségben kaptunk egy kis frissítőt egy zápor képében a verseny közben, de az állomások gyorsan zárt helyre vonultak és folytatódott a matekfesztivál. A verseny végeztével Brányi Mária, Veszprém város alpolgármestere gratulált a díjazottaknak és adta át az okleveleket. Köszönjük mindenkinek a részvételt és gratulálunk az eredményekhez, találkozunk jövőre!

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bálint Balázs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Fogarassy Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szabó Miklós
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany1078.01688 m
2.Őri Bálint
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Fülöp András
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Illés Sándor
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany1067.02015 m
3.Hanisch Hanna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Borbás Laura
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Presits Panna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany1060.82330 m
4.Tobak Előd
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Somos Gergő
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Tihanyi Eszter
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1060.23332 m
5.Véger Imre
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Dobosi Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Lotz Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany1049.22999 m
6.Ébel Zselyke
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Lengyel Anna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Szücs Patrik
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany1049.03443 m
7.Pethő Angéla
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Pinke Laura
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Czifra Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1048.83764 m
8.Langmár Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Kálmán Kinga
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Magyar Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1048.64293 m
9.Varga Emília Flóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ágoston Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Tornyai Johanna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1048.22068 m
10.Bánfalvi Barnabás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Biró Mihály
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Lendvai Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1047.84022 m
11.Részeg Ákos
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Szabó Sebestyén
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Rózsa Levente
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1047.64267 m
12.Bőhm Emília
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Marczinkó Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Nagy Márk
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany1047.63196 m
13.Tomsics Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Czifra Lilla
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Béres Róza
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany1047.42502 m
14.Gálffy Valéria
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Hajdu Emma
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Végh Barnabás
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Arany960.83322 m
15.Csempesz Lara
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Tóth Enikő
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Csontos Tamás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany953.83047 m
16.Békési Attila
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bovánovics Balázs
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Beck Szabolcs
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany951.04934 m
17.Kovács Márton
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Molnár Dániel
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Kárpáti Nimród
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Arany950.04816 m
18.Zsákai Sára
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Kaufmann Petra
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Bíró Dávid
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Arany949.63081 m
19.Mesterházy Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Tóth Gergő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Végh Mercédesz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany949.03819 m
20.Szűcs Levente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Török Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Vörös Bence
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany947.43806 m
21.Tarnay Miklós
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Torday András
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Vida Vendel
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany947.42694 m
22.Óvári Anna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Nemesnyik Júlia
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Bokréta Benedek
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany946.63885 m
23.Czibor Emma
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Ványi Viktória
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Szőke Kinga
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany946.24013 m
24.Bicskey Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Rigla Regina
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Tonomár Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany854.23112 m
25.Horváth Alíz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Kusica Nadin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Rózsás Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany853.43115 m
26.Rácz Gergő
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Nagy Milán
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Hidvégi Milán
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany852.62854 m
27.Matusz Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Nagy Flóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Keserű Bese
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany852.62292 m
28.Gáspár Zsombor
Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonszemes
5. osztály
Békei-Varga Bendegúz
Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonszemes
5. osztály
Török Márton
Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonszemes
5. osztály
Arany852.02871 m
29.Márton Réka
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Urspringer Mira
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Simon Bendegúz
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany848.22122 m
30.Borbély Burus Kira Kitti
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Karaffa Dina Leila
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Nagy Péter
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Arany848.02693 m
31.Balogh Noémi
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szikszai Luca
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Zilling Gerda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany847.03880 m
32.Patányi Péter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vas Anilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Rasztovits Dóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany846.82034 m
33.Vranyecz Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vranyecz Márton
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Darida Csenge
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany846.63372 m
34.Morvai Emese
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Lippert Júlia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Engi Lilien
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany846.43302 m
35.Simó Réka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Komáromi Nóra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Pigniczki Virgínia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Arany846.41805 m
36.Szalai Zsófia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Horváth Flóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Makra Málna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany846.22835 m
37.Juhász-Duró Vince
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Varga Szabolcs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bagaméri Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany846.22893 m
38.Bogdán Ákos
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szathmáry Bence
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kretovics Áron
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany845.83176 m
39.Körmendy György
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Gáspár Bence
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Buda Roland
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany782.83510 m
40.Halasi Martin
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Puskás Gergely
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Jurcsó János Árpád
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Arany776.82960 m
41.Csurgai Viktória
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Macher Rózsa
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Szabó Nikolett
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Arany774.84551 m
42.Hauber Frida
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Pápa
5. osztály
Császár Tamás
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Farkas Jázmin
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Pápa
6. osztály
Arany774.03057 m
43.Hegedüs Dominik
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Böröczki András
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Hetyei Dániel
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Arany774.02617 m
44.Tóth Kíra
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Magasházi Natasa
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Fodor Zselyke
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany773.83239 m
45.Szauter Bercel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Forrai Balázs
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tóth Zoltán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany772.83233 m
46.Tamás Bence
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Mészáros Bulcsú
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Halmavánszki Dóra
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Arany772.23517 m
47.Tislér Márton
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bulyáki Sebestyén
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Széplaki Zéta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany771.03791 m
48.Hermann Réka
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
6. osztály
Molnár Kata
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
6. osztály
Papp Dóra
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
6. osztály
Arany770.41932 m
49.Strenner Márton Bence
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
6. osztály
Steiner Mátyás
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
6. osztály
Fogl Balázs
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi Tagiskola, Tótvázsony
6. osztály
Arany769.03101 m
50.Dominyák András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Eszenyi Mór
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Jámbor Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany768.03678 m
51.Kovács Máté
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Grám Botond
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Forintos Viktor
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany766.83271 m
52.Tislér Szabolcs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Soós Tamás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Tóth Máté
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany766.22883 m
53.Kovács Laura
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Nánássy Árpád Torda
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
---
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany765.63677 m
54.Fellner Máté
Litéri Református Általános Iskola, Litér
5. osztály
Fellner Levente
Litéri Református Általános Iskola, Litér
5. osztály
Tóbiás Barnabás
Litéri Református Általános Iskola, Litér
5. osztály
Arany760.83155 m
55.Szombati Katalin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tögl Petra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Varga Lilla
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany759.44606 m
56.Bógor Villő
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Bógor Ádám
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Kertész Benjámin
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany758.83919 m
57.Sterk-Rajzó Réka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Csík Hunor
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Tobak Róbert
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany758.44075 m
58.Csomai Rozi
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Baki Flóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Keszei Lili
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany758.23230 m
59.Németh Dorottya
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Stern Máté
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Bogdán Rebeka
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Arany757.63415 m
60.Zólyomi Fanni
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Zsitnyányi Eszter
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Mészáros Júlia
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany757.03823 m
61.Ács Boglárka
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szilágyvári Hanna
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
---
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany756.04870 m
62.Bedő Máté
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Mayer Dorottya
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Wölfinger Mátyás
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
5. osztály
Arany753.82413 m
63.Orosz Dorottya
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Deák Vanda
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Jámbor Laura
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany753.43119 m
64.Csizmadia Mátyás
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Dobos Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Krizmanich Kata
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany753.02156 m
65.Kiss Liza
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Varga Villő
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Ferhécz Lívia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany752.42497 m
66.Szabó Kinga
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Schmidt Ágnes
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Scandurra Chiara
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany752.23738 m
67.Jankovics Gábor András
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Solt
6. osztály
Balla Zsófia
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Solt
6. osztály
Keresztes Ádám
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Solt
6. osztály
Arany752.22999 m
68.Fülöp András
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Sóti Dorottya
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Békési Panna
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany751.62718 m
69.Szikszai Lilla
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Feller Tünde
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Oravecz Enikő
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany751.42153 m
70.Jilling Botond
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Jilling Levente
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
László Dávid
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany750.22623 m
71.Lóránt Alina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Ludmann Zsombor
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Győrfi Márk
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany750.24297 m
72.Kökény Noel
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Orsós Dávid
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Arany750.22869 m
73.Wiand Zsuzsanna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Csoma Tamara
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Keller Dóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany749.62950 m
74.Kálmán Luca
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Kiss Benigna
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Plesér Eszter
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Arany749.62807 m
75.File Ádám
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kovács Bertalan
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bangó Bálint
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany747.42382 m
76.Várkonyi Emőke
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Szabo Daisy
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Kovács Lilla
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Arany747.23216 m
77.Sipos Lili
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Miklós Gréta
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Zubor Zétény
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany747.23894 m
78.Békefi Dániel
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Tóth Sára
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Németh Gábor
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Arany747.04442 m
79.Szűcs Diána
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
5. osztály
Bene Ádám
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
5. osztály
Paksi Csaba
Ádándi Fekete István Általános Iskola, Ádánd
5. osztály
Arany747.02265 m
80.Héninger Kata
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Juhász Janka
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Sirák Dorottya
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Arany746.82891 m
81.Blank Máté
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Böröndi Ádám
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Szigecsán Áron
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Arany746.64193 m
82.Gránitz Gellért Nimród
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Németh Benedek
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
NINCS
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Arany746.63052 m
83.Godó Ádám
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Tar Ákos
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
NINCS
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Arany746.63608 m
84.Illés Dávid
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Szamosfalvi Ádám
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Lauer Péter
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Arany746.23838 m
85.Biró Flóra
AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Győr
5. osztály
Lendvai Donát
AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Győr
5. osztály
Németh Botond
AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Győr
5. osztály
Ezüst663.63175 m
86.Virág Gabriella
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
6. osztály
Strobli Rebeka
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
6. osztály
Kugli Jázmin Vanessza
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
6. osztály
Ezüst661.83148 m
87.Laki Boldizsár
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Baracskai Martin
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Hőgyes Zoltán
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Ezüst661.23976 m
88.Horváth András
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Máj Réka Mira
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Tamás Zsófia Lujza
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Ezüst661.02771 m
89.Bagi Bence
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Tárnoki Regina Anna
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
---
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Ezüst653.83509 m
90.Szakács Boglárka
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Reinitz Barnabás
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Jóó Kristóf
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Ezüst650.42910 m
91.Szalai Adrián
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
6. osztály
Lukács Kata Bettina
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
6. osztály
Jagadics Szabina
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
6. osztály
Ezüst649.43145 m
92.Orbán Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Sz. Horváth Dávid
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Lakatos Martin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Ezüst649.01873 m
93.Aradi Maya
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Berger Hanna Sára
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Radics Vivien
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst648.83384 m
94.Kovács Bíborka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Meiczinger Violetta
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kepli Kornélia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst648.63446 m
95.Gyüre Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Braun Péter
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ferenczi Emma
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Ezüst648.63563 m
96.Sipos Ferenc
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bágyi Gergő
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hadnagy Márk
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst646.83644 m
97.Pálinkás Hanna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kalmár Nikolett
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bartos Enikő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst646.23183 m
98.Hajo Zeina
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bognár Bianka
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tézsla Kíra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst646.22119 m
99.Zöld Olívia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Fábián Gréta
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Varga Viktória
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst529.01946 m
100.Tóth Máté Roland
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Kiss Mihály
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Milis Mihály
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst516.02813 m
101.Horváth Virág
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Jablonkai Barbara
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
NINCS
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst515.62384 m
102.Szénási Dániel
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Geréd László
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Erdős Balázs
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst513.61933 m
103.Kovács Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Schneider Jázmin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Felhoffer Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst511.02243 m
104.Kárász Enikő
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Halmos Tímea
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Merényi Vanda
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Ezüst510.42515 m
105.Tóth Orsolya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szabó Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Köllő Dorina
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst505.82363 m
106.Somogyi Sára
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Dénes Zoé
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Ódor Bettina
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Ezüst505.42269 m
107.Dávid Csongor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kiss Barnabás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kovács Kolin
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst504.61837 m
108.Mudris Brendon
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Mudris Noel
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Szalai Krisztián
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Ezüst502.42912 m
109.Horváth Gergő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Fekete Dávid
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Fekete Dániel
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst501.62692 m
110.Gergely Mia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Varga Laura
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Nádi Johanna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst500.03134 m
111.Nagy Katalin Míra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Pálffy Hanna
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Keszi Jázmin
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst500.03217 m
112.Kovács Jázmin
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Fischer Anna
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kolonics Andrea
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Ezüst500.02491 m
113.Rábaközi Gergely
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kolozsvári Petra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Tóka Máté
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Ezüst500.03700 m
114.Fekete Noémi Bernadett
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Skoda Dávid
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Virág Viktor Tibor
Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst500.04127 m
115.Jenei Máté
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Markovits Áron
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Szabó Dominik
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Ezüst500.03836 m
116.Balogh Ferenc
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Macher Róbert
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Orsós Zoltán
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Ezüst500.03244 m
117.Szabó Ádám
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Barabás Örs
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Mészáros Márton
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst500.03317 m
118.Varga Fanni
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Tankovics Melissza
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Máj Mira
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Ezüst500.03406 m
119.Stipsits Andor
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Szendi Dóra
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Berke Bálint Tamás
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Ezüst500.03224 m
120.Hüll Marcell
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Pető Szabolcs
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tóth Barnabás
Székesfehérvári Németh László Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst500.02416 m
121.Laki Zsombor
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Robitschek Olivér
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bodor Péter Benjámin
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst500.02760 m
122.Keizler Konstantin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Stadler Áron
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
nincs
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Ezüst500.03375 m
123.Matusz Benedek
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Gfellner Benedek
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Rédling Tamás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bronz443.81584 m
124.Gombás Tibor
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Kohus Bence
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Kálmán Kristóf
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Bronz440.01640 m
125.Nagy Tamás
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Matos Tege
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Jakab Dominik
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bronz429.21584 m
126.Cseh Zamira
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Dávid Nóra
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Simon Alíz
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz400.02500 m
127.Kiss Anna
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Bódis Csenge
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Szoboszlai Csaba
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Bronz400.02891 m
128.Hunyadvári Balázs
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Molnár Réka
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Széphalmi Fanni
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Bronz400.04415 m
129.Venesz Dániel
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
5. osztály
Hozmány Laura Lilla
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
5. osztály
Tóth Olívia
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
5. osztály
Bronz400.03139 m
130.Buczkó Barbara
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Major Orsolya
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Orsós Rebeka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Bronz400.03016 m
131.Kis Jázmin
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Orsós Bálint
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Simon Lilla
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Bronz400.02822 m
132.Varga Bálint
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Németh Petra
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
6. osztály
Gémesi Dominik
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Bronz400.03092 m
133.Szalai Luca
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Minczér Viktória
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Piltmann Roland
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
5. osztály
Bronz400.03057 m
134.Zsigovics Ferenc József
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Büki László
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Kovács Levente
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Bronz400.02822 m
135.Kovács Fatime
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Diószegi Regina
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Síró Vanda
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz400.03313 m
136.Szalai Károly
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Kukucska Kristóf
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Mohl András
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
6. osztály
Bronz400.02957 m
137.Horváth Viktória
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kerékgyártó Fanni
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Magyar Lili
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bronz337.22004 m
138.Seidel Bianka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Varga Szabina
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Fábián Lara
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Bronz334.02076 m
139.Szilágyi Eszter
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Szebik Johanna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Varga Jusztina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz300.02962 m
140.Szabó Kata
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Szalai Barbara
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Tóthi Viktória
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Bronz300.02717 m
141.Köbli-Mohr Letícia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tompa Tamás
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Talmáczi Patrik
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz251.41376 m
142.Molnár Martin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Áron Zétény
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Csukly-Ughy Péter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz224.81518 m
143.Georgi Vilmos
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Czaun Máté
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Samu Barnabás
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bronz223.61763 m
144.Horváth Margit Orsolya
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Kutenics Gábor
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Tóth Balázs
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Bronz220.62281 m
145.Szabó Milán
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Tringer Krisztián
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Huszár Dominik
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
5. osztály
Bronz206.02244 m
146.Badi Jázmin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ádám Kata
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
-
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz202.82376 m
147.Csonka Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Lázár Hajnalka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Cseh Kamilla
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Bronz200.03258 m
148.Musicz Amira
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Horváth Zsófia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Horváth Nikolett
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz158.81268 m
149.Bogdán Márta
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Csordás Erik
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Csordás Szabolcs
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bronz100.2n/a
150.Mandl Hanna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kovács Réka
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Fülöp Kornél
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Bronz100.2n/a
151.Németh Lili
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Németh Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Farkas Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Bronz100.2n/a
152.Tobak Milán
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Holczinger Ádám
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Dobrovoczky Dominik
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bronz100.2n/a
153.Oláh Réka
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kolimár Luca
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Koronczi Viktória
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bronz100.2n/a
154.Lutter Lili
Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola, Nemesgulács
5. osztály
Raposa Laura
Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola, Nemesgulács
5. osztály
Zsebők Virág
Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola, Nemesgulács
5. osztály
Bronz100.2n/a
155.Tóth Leticia Éva
Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola, Nemesgulács
6. osztály
Budai Anna
Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola, Nemesgulács
6. osztály
Szili Vanda
Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola, Nemesgulács
6. osztály
Bronz100.2n/a
156.Gyuriczky Luca Blanka
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Horváth Vivien Angéla
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Raffay Dóra
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz100.2n/a
157.Csurgai-Horváth Levente
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Király Balázs
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szemeti Fülöp
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bertalanits Enikő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bognár Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Horváth Dalma
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Arany1074.61641 m
2.Golts Bálint
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Mayer Levente
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany1061.22693 m
3.Link Erik
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
7. osztály
Leveszy Ferenc
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
7. osztály
Fülöp Gergő
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
7. osztály
Arany1060.25275 m
4.Barát Benedek
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Tóth Ábris Benedek
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
8. osztály
---
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Arany1059.03972 m
5.Füle Adrienn
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hartai Rita
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ábrahám Dorottya
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany1057.22466 m
6.Fejes Péter
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bakurecz Csenge
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ónodi Dóra
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany1056.83467 m
7.Dezső Kende
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Botos Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fejes Botond
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany1056.64414 m
8.Schulcz Anna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Gyüre Sarolta
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Pápai Polli
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany1056.43985 m
9.Heizer Olivér
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Kőhegyi András
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Karikó Lajos
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany1056.04594 m
10.Bánó Szabolcs
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Bogdán Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Koronczai Bence
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany1052.03454 m
11.Dienes Erik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Koszorus Kristóf
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Wittman Alex
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany971.43760 m
12.Kárász Nimród
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Juhász Máté Levente
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Oszvald Bence
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Arany970.82286 m
13.Czövek Gréta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Tokai-Kiss Zsófia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Poharánszki Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany968.83482 m
14.Bakonyi Adrienn
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Mihályi Dávid
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Schneider Laura
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
8. osztály
Arany967.42874 m
15.Bisztrán Anna
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Fujt Kinga
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Kárász Eszter
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany966.82359 m
16.Harmath Alexander
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Benczák Szonja
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Harmat Bálint
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Arany966.63455 m
17.Ujhelyi Patrik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Keller Fruzsina
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Horváth Csenge
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany961.23778 m
18.Szabó Bernadett
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Fazekas Roland
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Prebszl Arnold
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany959.03732 m
19.Ulrich Máté
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Chmelik Levente
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Kalmár Csaba
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Arany951.63998 m
20.Morvai Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Pósfai Márton
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Bogsán Áron
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany889.64673 m
21.Sebestyén László
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
7. osztály
Szabó Barna
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
7. osztály
Szabó Máté
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
7. osztály
Arany886.85124 m
22.Lőke Eszter
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Váczy Dorottya
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Könyves Kitti
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Arany885.62909 m
23.Ernyey Júlia
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Kovács Gergely
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
---
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Arany884.83100 m
24.Ágoston Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Varga Vanda
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Zsugya Lenke
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Arany881.42373 m
25.Mester Márton
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Vadas Csaba
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Pápai Dominik
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany879.23681 m
26.Horváth Máté Bendegúz
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Horváth Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Gáspár Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Arany879.03521 m
27.Hajnal Dániel
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Bodor Zsuzsanna
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Rákos Róza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Arany878.22682 m
28.Tasnádi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Csák Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Bódi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Arany870.62551 m
29.Farkas Zsóka
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Ajka
8. osztály
Köbli Sebestyén
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Ajka
8. osztály
Mayer Barnabás
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Ajka
8. osztály
Arany870.62561 m
30.Gaschler Máté
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Rauscher Lili
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Szijjártó Áron
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany869.03968 m
31.Árvai Lili
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Rózsás Péter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Závori Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Arany868.82066 m
32.Kepli Emese
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Gergelyi Noémi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Nagy Csenge
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany868.61838 m
33.Molnár Szabolcs
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Hámori Gábor
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gyimóthy Olivér
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Arany868.62714 m
34.Lajos Léna
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola, Balatonfüred
7. osztály
Gőcze Máté
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola, Balatonfüred
7. osztály
Turáni Robin
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola, Balatonfüred
7. osztály
Arany867.02624 m
35.Molnár Nóra
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Fülöp Zoltán
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
6. osztály
Palatin Dániel
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Arany864.03524 m
36.Miszori Réka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Fonyódi Szófia
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Rankl Diána
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany863.63559 m
37.Péntek Zsófia
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Árvai Anna
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Horváth Lili
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany863.44244 m
38.Kiss Hanna Virág
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr
8. osztály
Kopacsek Balázs
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
8. osztály
-
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
8. osztály
Arany863.21994 m
39.Batki Floransz
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Varga Gréta
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
NINCS
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany862.02820 m
40.Batki Lóránt
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Jambrik Balázs
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Molnár Gábor
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Arany860.82887 m
41.Komáromi Dezdemóna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Lénárt Blanka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
NINCS
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany860.82696 m
42.Fódi Vivien
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Lennert Anrdás
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Kajos Márton László
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany860.02606 m
43.Ternyák Ildikó
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Tuboly Csilla
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Kis-Tamás Emma
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany859.03198 m
44.Kovács Dalma
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Jenei Dorka
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Locker Bianka
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Arany859.02424 m
45.Csizmadia Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Farkas Ákos
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Kurucz Gábor
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Arany858.43024 m
46.Szilágyi Gergő
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Majoros Gergő
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Becz Dávid
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany857.03523 m
47.Ifju Zalán
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Horányi Máté
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Mórocza Gergő
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany853.43587 m
48.Mittl Lilla
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Vági Katalin
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Kovács Norbert
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
7. osztály
Arany852.64722 m
49.Illés Hector
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Nagy Boróka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Fekete Júlia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Arany852.22802 m
50.Kovács Bence
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
8. osztály
Lukács Máté Csaba
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Jagadics Ármin
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
8. osztály
Arany851.84031 m
51.Anisics Bendegúz
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Hunyadvári Ádám
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Vajda Bálint
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany851.42907 m
52.Takács Regő
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Antal László
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Zabó Ádám
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Arany850.23285 m
53.Tar Nikolett
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bajnóczy Anna
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Rohály Kiara
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany848.84219 m
54.Sasvári Alíz
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Kurucz Luca
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Sánta Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Arany769.02247 m
55.Petkovics Bence
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Vaczkó Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Abuczki Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Arany768.41598 m
56.Kovács Botond
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Pituk Mátyás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Vojnity Viktor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany765.02074 m
57.Farkas Levente
Litéri Református Általános Iskola, Litér
8. osztály
Bakos Gergő
Litéri Református Általános Iskola, Litér
8. osztály
Eősze Laura
Litéri Református Általános Iskola, Litér
8. osztály
Arany750.03840 m
58.Piller Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Ormai Hanga Johanna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
---
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Arany749.23337 m
59.Bartos Laura
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sándor Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
---
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany748.22921 m
60.Orbán Vanessza Lorina
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
7. osztály
Farkas Rubina
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
7. osztály
Pardavi Ábel
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
8. osztály
Ezüst675.24230 m
61.Fodor József Dániel
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
8. osztály
Pirka Dominik
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
8. osztály
Tóth Szabina
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
7. osztály
Ezüst666.43658 m
62.Matus Jácint
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szabó Bence
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Szabó Máté
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Ezüst665.61798 m
63.Kerékgyártó Bence
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Szauter Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Horváth Kristóf
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Ezüst665.03479 m
64.Iván Kata
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Harhai Ágnes
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Farkas Eszter
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst664.83461 m
65.Lippert Piroska
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Orosz Patrícia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Varga Cilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Ezüst664.22691 m
66.Kiss Gabriella
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Heizer Nóra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Varga Dominika
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst663.83403 m
67.Czövek Benedek
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Dóra Gergő
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Lázár Milán
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst663.62691 m
68.Kiss Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Márki Csongor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Hamburger Zsombor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst662.61838 m
69.Akkermann Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Osztás Dorina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Soós Hanna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst660.82916 m
70.Csonka Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Gimesi Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Édes Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst656.43461 m
71.Szigeti Dominika
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
8. osztály
Pintér Virág Ágnes
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
8. osztály
Nemoda Eszter
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
8. osztály
Ezüst653.43091 m
72.Szabó Melinda
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Kerékgyártó Friderika
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
NINCS
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Ezüst653.22555 m
73.Szabó Vilma
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Tóth Noémi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Kerti Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst653.03597 m
74.Szaksz Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Balogh Kinga
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Nagy Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst652.82786 m
75.Skrenyó Katalin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Csiszár Zsófia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Gönczi Szilvia Hanna
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Ezüst652.43318 m
76.Dominyák Virág
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Biró Dóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Pisch Veronika
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst649.62579 m
77.Zalatnai Zsófi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Horváth Brúnó
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Rácz Milán
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst649.44819 m
78.Budavári Boglárka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Mihalik Hanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Natkai Roland
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Ezüst647.82936 m
79.Kovács Jámin
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
7. osztály
Derényi Csilla
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
7. osztály
Varsits Petra Evelin
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Pannonhalmi Tagintézménye, Pannonhalma
7. osztály
Ezüst647.62865 m
80.Kollár Kata
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Farádi-Szabó Cintia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Takács Nina Lili
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst647.43787 m
81.Orova Péter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Kerti Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Hortobágyi Kristóf
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst647.43991 m
82.Frank Benedek
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Frank Marcell
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós Roland
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Ezüst647.23013 m
83.Csipszer Dárió
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Borda Cintia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Ihász Vanda
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Ezüst646.83874 m
84.Török Jázmin
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Nagy Ágnes
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Szarvas Róza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
7. osztály
Ezüst646.83223 m
85.Horváth Klaudia
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Komáromi Ivett
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Udvardi Martina
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Ezüst646.81894 m
86.Bőczi Fanni Piroska
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Berecz Vivien
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
---
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Ezüst646.03881 m
87.Tóth Dániel
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Vogl Benedek
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Körmendi Dávid Ákos
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Ezüst542.42531 m
88.Horváth Klára
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Tolnai Fabiána
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
8. osztály
Varga Petra
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
8. osztály
Ezüst530.02495 m
89.Szolnoki Dorottya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Vincze Nadin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Szekeres Gréta
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst522.02073 m
90.Kádár Regina
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Kovács-Sashalmi Katinka
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Kocsó Attila
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Ezüst518.62583 m
91.Hadaró Zalán
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Mezővári Márton
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Lobenvein Lili
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola, Tatabánya
8. osztály
Ezüst518.42728 m
92.Nagy Zsófia
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szabó Renáta
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Ezüst513.42301 m
93.Kolek Zsombor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Májer Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Lakk Patrik
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst512.42328 m
94.Csirke Dávid
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Fürstner Dávid
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
---
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst510.63351 m
95.Kotsis Enikő
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Szász Katalin
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Zimmermann Helga
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Ezüst510.42333 m
96.Bihari Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Hilyák Lili
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Hetzmann Zsuzsanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst503.83668 m
97.Füki Nóra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Lakatos Sára
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Brakszátor Alexa
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst500.02918 m
98.Kozma Nikolett
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Baumgartner Ferenc
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Havelda Eszter
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Ezüst500.03413 m
99.Halász Zoltán
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Huszár Bence
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Köböl Milán Dominik
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Ezüst500.03433 m
100.Tóth Kristóf
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Saru Dániel
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Tóth Dorina
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget
7. osztály
Ezüst500.03302 m
101.Buzsik Panka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Simon Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Szigli Amira
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst500.04370 m
102.Csiha Tibor
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Sütő Vilmos
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Szafián Gyula
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Bronz434.42168 m
103.Acsádi Nándor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Cseke Krisztina
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Balog Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bronz411.41656 m
104.Simó Benjámin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Józsa Márton Viktor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Németh Milán
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Bronz401.02439 m
105.Lendvai Eliza
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Keresztes Hanna
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Mózes Laura
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bronz400.03578 m
106.Keszthelyi Anna
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós-Buzás Zsófia
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós László
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz400.03726 m
107.Orsós Klára
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
8. osztály
Orsós Tímea
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
8. osztály
Pittner Petra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
8. osztály
Bronz400.02666 m
108.Gere Balázs
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Virág Bence
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lukács Ádám
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz374.41034 m
109.Botos Dániel
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Kajári Ádám
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Szalai Kristóf
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz372.0467 m
110.Sarok Hunor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Lendvai Ábel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Horváth Kristóf
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bronz363.41443 m
111.Simon Anna
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
8. osztály
Berhidai Kincső
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
8. osztály
Tehel Vivien
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
8. osztály
Bronz362.81891 m
112.Szabó Pálma
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Heibling Laura
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Kiss Kamilla
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Bronz359.81179 m
113.Kovács Fanni
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Gyurcsik Éva
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Buczkó Zsófia
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz349.2955 m
114.Szücs Barnabás
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Kollek-Melkvi Gábor
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Turczi Árpád Mátyás
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Bronz346.2476 m
115.Nagy Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Kovács Kevin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Hahn Máriusz
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Bronz330.01883 m
116.Gyermeli Hanna
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Dömény Bence
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szelényi Marcell
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bronz300.22627 m
117.Kocsis Viktória
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Mos Dorina
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Valek Letícia
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Bronz300.03852 m
118.Tulipán Eszter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Farkas Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Alacs Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Bronz300.02144 m
119.Gombás Kíra
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Piltmann Klaudia
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Jaszanovics Viktóra
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
7. osztály
Bronz300.02604 m
120.Béd Noémi
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Módli Enikő
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Sági Kitti
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Bronz300.03446 m
121.Szoboszlai Réka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Kocsis Dóra Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Nincs
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Bronz262.81168 m
122.Nagy Zalán
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Szabó-Kónyi Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Birkás Dominik
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz239.01468 m
123.Debreczeni Nikolett
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Kovács Dorka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Kovács Levente
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz214.02190 m
124.Bóza Vivien
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Farnady Kira
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Drusza Zsanett
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bronz167.2956 m
125.Szalai Kristóf
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Megyeri Barna
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Molnár Botond
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Bronz152.41409 m
126.Kertai Zalán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Egyed Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Opra Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bronz120.62102 m
127.Kőrösi Dávid
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Bodri János
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Nincs
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Bronz115.82058 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gyetvai Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hervay Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth-Rohonyi Iván
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1071.82237 m
2.Biczó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Écsi Dóra
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Hay Sára
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Arany1068.81745 m
3.Kadem Aziz
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Kiss Marcell András
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Orbán Anna
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Arany1046.83170 m
4.Horváth Anna Lili
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bozori Péter Bendegúz
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Vida Tamás
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Arany949.24120 m
5.Gyimóthy Mátyás
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Jánosik Áron
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Varga Enikő
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Arany757.02943 m
6.Szauter Ábel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Berkes Axel Kevin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Baracsi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Arany755.83249 m
7.Kecskés Panna
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Muntean Emese
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Kapornaky Melitta
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
9. osztály
Ezüst660.43832 m
8.Széles Ákos
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
10. osztály
Paraicz Petra
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
10. osztály
Endrész Balázs
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
10. osztály
Ezüst654.22377 m
9.Rákos Bendegúz
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Gyetvai András
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Theisz Vilmos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst555.61609 m
10.Bálint Gréta
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Pintér Márk
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Cserkuti Sándor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Ezüst545.01126 m
11.Juhász Áron
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Nyiri Bálint
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Vranszki Gergő
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst527.01933 m
12.Bajorfi Ádám
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Fábián Ákos
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Remete Botond
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Ezüst525.01414 m
13.Nedvig Balambér
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Fodor Titanilla Éva
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Kilvinger Anna
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Ezüst521.21293 m
14.Vizi Borbála
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Schnéberger Manassé
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Szauter Csanád
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst521.01472 m
15.Kossa Boldizsár
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Nyiredi Nándor
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Beke Áron
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Ezüst521.01293 m
16.Hajba Sára
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Hajba Domonkos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Veszprémi Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Ezüst520.21450 m
17.Horváth Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Módos Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Varga Marcell
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Ezüst519.41545 m
18.Szabó Csenge
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Polgár Gréta
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Kántor Zsanett
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Ezüst515.41769 m
19.Korcz Nikoletta
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Sándor András
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Mihályi Dóra
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst514.61913 m
20.Eszes Martin
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Solymossy András
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Küttel Márton
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst514.42496 m
21.Boda Eszter
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Rubos Vanda
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Tenki Lívia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst514.41913 m
22.Szüts Zsaklin
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Papp Norbert
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Pataki László
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Ezüst514.02743 m
23.Gansperger Fanni
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Győri Dominik Márk
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
-
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst510.22446 m
24.Feczkó Csongor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Masszi Ákos Zsombor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Tóth Levente
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Ezüst506.22468 m
25.Haller Dorka
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Máriás Máté
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Maár Dávid
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Ezüst501.03157 m
26.Rádi Eszter Orsolya
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
10. osztály
Tihanyi Virág
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
10. osztály
Holl Nóra
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Ezüst500.02319 m
27.Gaspari Balázs
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Melega Miklós
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Reizinger Balázs
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Ezüst500.02582 m
28.Juhász Viktória
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Szabó Bálint
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Kun László Botond
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Ezüst500.02413 m
29.Pócza Franciska Csenge
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Spilenberg Donát
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Takács Noémi
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
10. osztály
Ezüst500.04431 m
30.Balogh Benjamin
LovassyLászló Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Gurin Tünde
LovassyLászló Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Pegán Ágnes
LovassyLászló Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Ezüst500.03753 m
31.Kis Dániel
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Kulcsár Ádám
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Szabó Fédra
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz433.81158 m
32.Bihari Erik
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Németh Szabolcs
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Nagy Kristóf
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Bronz421.01674 m
33.Keresztes Regina
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Senviczki Nóra
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Talabér Janka
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Bronz419.81419 m
34.PAPP LUCA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
NAGY ESZTER
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
TAVASZI NÓRA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz414.61677 m
35.Prímus Karina
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Kránitz Kata
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Albrecht Paula
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Bronz411.41928 m
36.Guth Olivia
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Járeb Barnabás
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Sáhó Virág
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Bronz404.81314 m
37.Dér Alexandra
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Horváth Regina
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Fábián Dóra
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Bronz400.02116 m
38.VÖRÖS ANNA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
MARITS REGINA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
BARTL PANNA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz316.61992 m
39.Gombás Erik
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Portisch Lilla
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Szücs Benedek
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Bronz315.81445 m
40.MAUER KINGA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
SABJÁN GERGELY
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
HENN ROLAND
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz315.61992 m
41.Egerszegi Iveta
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Horváth Kíra
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Sógorka Dorottya
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Bronz314.21559 m
42.Ardeleán László
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Bóta Áron
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Varga-Balázs Ádám
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Bronz311.81767 m
43.Sepsi Martin Olaf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Soós Benedek
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Endrey-Nagy Ágoston Attila
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz305.22080 m
44.HARTMANN VIRÁG
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
EINHOFF GERGŐ
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
GYÖRGY IVETT
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz300.62109 m
45.HORVÁTH ESZTER
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
KÓSA LAURA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
ALLACHER ANNA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz250.81194 m
46.Horváth Hajna Julianna
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Gálik Hajnalka Alexandra
Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum Damjanich János Szakképző Iskolája és Kollégium, Szolnok
5. osztály
Bíró Erzsébet
Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium Szakközépiskola és Kollégium, Szolnok
5. osztály
Bronz200.02394 m
47.Pék Mátyás
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
10. osztály
Nedvig Boldizsár
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
10. osztály
Ádám Balázs Magor
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
10. osztály
Bronz100.2n/a
48.SAVANYU BETTINA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
NAGY ESZTER
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
LAKOS BORBÁLA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
49.TAVASZI NÓRA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
TURCSÁNYI ZSUZSANNA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
FEKETE FRUZSINA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
50.PAPP RÓZA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
DOBOS KRISTÓF
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
BRUCKNER LÁSZLÓ
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
51.SZŰCS NÁNDOR
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
BERNÁTH ÁDÁM
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
SZIKSZAI DÁVID
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
52.SIMON KATA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
SZEKERES KINGA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
RUSKAI DOMINIK
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
53.ORBÁN ZSOMBOR
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
RÁCZ ZSOMBOR
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
LUDMÁN MARCELL
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
54.SÁTHY HUBA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
STUPIÁN SOMA
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
EINREINHOF GERGŐ
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
9. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kondákor Márk
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bükki Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Balogh Árpád Mátyás
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
11. osztály
Arany853.83461 m
2.Döbröntei Dávid
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Varga- Umbrich Eszter
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Lucza Levente
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Arany763.62335 m
3.Nagy Viktória
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
12. osztály
-
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
12. osztály
Kamondi Dániel
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
12. osztály
Arany750.05525 m
4.Mészáros Márton
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Piller Ádám
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Gulyás Erik
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Ezüst649.02146 m
5.Csík Balázs
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
11. osztály
Halmai Kristóf
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
11. osztály
Tóth András
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
11. osztály
Ezüst530.01247 m
6.Jurics Marcell
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Szabó Tibor
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Dékmár Kata
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Ezüst517.01707 m
7.Acsai Ramóna
Thuri György Gimnázium, Várpalota
11. osztály
Halasi Flóra
Thuri György Gimnázium, Várpalota
11. osztály
Kovács Fanni
Thuri György Gimnázium, Várpalota
11. osztály
Ezüst514.01848 m
8.Varga Ábel
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Török Tamás
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Germán Alexa
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Ezüst511.81726 m
9.Posta Blanka
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
11. osztály
Balázs Bence
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
11. osztály
Fülöp Liza Eszter
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Ezüst511.81734 m
10.Rádi Tamás Ádám
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Szendefi Zsófia
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Fülöp Liza
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Ezüst511.21726 m
11.Hegedűs Vilmos
Soproni SzC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Sopron
9. osztály
Pálfi Brigitta
Soproni SzC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Sopron
11. osztály
Varga András
Soproni SzC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Sopron
11. osztály
Bronz410.61636 m
12.Keller Enikő
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Kántor Krisztián
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Horváth Zsófia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Bronz349.4933 m
13.Linczmajer Enikő
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Kapai Kitti
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Spekhardt Fanni
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma, Veszprém
11. osztály
Bronz325.21158 m
14.Solymossy Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Hóman Benedek
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Budai Koppány
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Bronz300.01913 m
15.Remport Donát
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Horváth Ákos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Szabó Tamás
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
11. osztály
Bronz277.0628 m
16.Luca Kata
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Vincze Balázs
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
9. osztály
Gáspár Mária
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Aba
12. osztály
Bronz261.6773 m
17.Bakonyi Bertalan
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Imre Balázs
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Kontics Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Bronz245.2941 m
18.PRECZEKJÁN IVETT
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
11. osztály
Horváth Balázs
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
11. osztály
KONCZ PÁL
Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola, Balatonfüred
11. osztály
Bronz243.21197 m
19.Zelei Barbara
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Korcz Renáta
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Berei Gergő
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Bronz240.01516 m
20.Farkas Melitta
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
11. osztály
Piedl Daniella
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
11. osztály
Szabó Péter Tamás
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
11. osztály
Bronz239.41150 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dömsödi Bálint
Kókai Lilla Viktória
Losonczy Richárd
Arany1079.42666 m
2.Bakonyvári Tímea
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hornyanné Huszkó Ildikó
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Péterné
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany1077.41950 m
3.Egyedné Hargitai Ildikó
Feszty Árpád Általános Iskola Komárom
Pipicsné Diós Szilvia
Feszty Árpád Általános Iskola Komárom
Slezsákné Horváth Katalin
Feszty Árpád Általános Iskola Komárom
Arany1071.81950 m
4.Gyócsi Edit
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Macher Róbertné
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Vajda Jenő
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Arany1070.82317 m
5.Futtató Andrea
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Futtató Norbert
---
---
---
Arany1066.41781 m
6.Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Jeneiné Berta Beáta
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Arany1065.21774 m
7.Sári Gyuláné
Györgyi Dénes Általános Iskola
Tóthné Kunstár Judit
Györgyi Dénes Általános Iskola
Zemen János
Györgyi Dénes Általános Iskola
Arany1064.01774 m
8.Boros Edit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Böhmné Fekete Margit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Szabó Brigitta
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Arany882.42752 m
9.Kocsis Jánosné dr
Bábolna
Kocsis Péter
Bábolnai Általános Iskola
-
Bábolnai Általános Iskola
Arany879.61536 m
10.Pusztai Rebeka Petra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Pusztai B. András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Reiz Beáta
Arany875.02082 m
11.Czachesz Gábor
Dömötör Miklós
Raiffeisen
Garamvölgyi Zoltán
Arany777.01934 m
12.Divisch Andrea
Dévald Katalin
Bodnár Krisztina
Ezüst655.22369 m
13.Lukács Bettina
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kozicz László
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kuller Tímea
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst569.61759 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bogya Norbert
Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet
Dudás János
Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet
Csányi János Dániel
Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet
Arany1056.21592 m
2.Spissich László
Türr István Gimnázium és Kollégium
Burcsi Péter
ELTE Informatika tanszék
Egyházi Violetta
Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Általános Iskola
Arany1051.02250 m
3.Borbélyné Rostaházi Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
Steurer Zsoltné
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
Temesvári Edit
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
Ezüst664.81367 m
4.Herkovits Katalin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
Teleki Mária
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
Moharos Sándor
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
Ezüst664.81367 m
5.Labádi Gábor
Lánczos Kornél Gimnázium
Kovács Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium
Solymossy Zoltán
Lánczos Kornél Gimnázium
Ezüst651.41911 m
6.Vajda Attila
Krúdy Gyula Középiskola
Kurcsics Rafaella
Krúdy Gyula Középiskola
Sváb Klára
Krúdy Gyula Középiskola
Ezüst650.41954 m
7.Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Mesicsné Vágvölgyi Beáta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Sipos Fatime
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Ezüst547.21198 m
8.Szabó Edit
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Vidékiné Veres Tímea
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
NINCS
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Ezüst547.01198 m
9.Dávid-Kulifai Vanda
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Hunka-Rostaházi Eszter
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Schwarzné Zruffkó Erzsébet
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ezüst545.21265 m
10.Szlavikovics Anna
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Poór Mária
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Horváth Lajos Zoltán
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ezüst539.61425 m
11.Orova Dorina
Orova István
Kerti Sándor
Ezüst536.0725 m
12.Leitold Ferenc
Dunaújvárosi Egyetem
Leitold Anita Szilvia
Lovassy László Gimnázium
Borok Szilvia
Secudit Kft.
Ezüst530.81505 m
13.Barczi Péter
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Kecskés Zoltán
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Miltényi Attila
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Ezüst514.62003 m
14.Kelemen Tamás
Kelemen Anna
Kelemen Gergő
Ezüst506.42932 m
15.Nánsi Erzsébet
Atilla Király Gimnázium
Stéger Ágnes
Atilla Király Gimnázium
Fehérné Kancz Mariann
Atilla Király Gimnázium
Bronz100.2n/a