Medve Matektábor 2018 - Városlőd

Városlőd, Iglauer Park, 2018. október 26. - 2018. október 29.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Adorján Adrienn9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
Ajtai Boglárka12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Ajtai Janka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Al-Sayyed Zakariás12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Bánfalvi-Kovács Tivadar9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Belágyi Hanna7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Bender Balázs8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Benkő Gábor9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest
Biczó Benedek 10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Brandschott Benedek Marcell11.Türr István Gazdasági SzakgimnáziumaBaja
Braun Titanilla11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Cseh Dóra7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Csilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Csóka Imre7.Bajai Szakképzési CentrumBaja
Csótai Zsófia12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Darmstädter Ádám János10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
Dienes Erik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Dienes Luca11.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Draskóczy Olivér8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Dubis Botond7.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Écsi Dóra9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Farkas Jázmin10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Farsang Dániel7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Fejes Ignác11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Harmati László Árpád8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hay Sára10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Hegedűs Krisztián5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Horváth Dávid8.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Dóra5.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Natália9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Juhász Máté Levente8.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Karikó Lajos9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Keizler Konstantin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Általános IskolájaKajdacs
Kocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
Kollek-Melkvi Gábor8.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
Kothalawala Rosemary10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Kovács Ádám12.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
Kozma Hanna12.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Laczkó Réka10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Lobitz Andor9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Márki-Zay János9.Clavius GymnasiumD-96047 Bamberg
Mátéfy Ádám9.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mohácsi Márton12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Molnár Péter6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Molnár Zsófia10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Murányi Levente6.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
Németh Ágoston Zoltán11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Ötvös Bettina12.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
Pete Viola7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Pinczés Bálint5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest
Pócza Franciska Csenge11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Rábai Gellért7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Reischig Ottó Márk6.Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Frauengasse (AUSZTRIA)Baden
Ruzsa Kata12.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Schiff Antal11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Sipos Áron András8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Sipos Márton Gergely5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Szabó Anna9.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szabó Erik Zalán7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Székely Bálint11.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Szemerédi Lehel6.Szegedi Bonifert Domonkos Általános IskolaSzeged
Takács Noémi11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Tarján Bernát7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarján Ferenc5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarján Teréz9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarnay Márton11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Ujhelyi Patrik 9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Vágó Rebeka10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Varga Dominik10.Bajai Szakképzési CentrumBaja
Varga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vida Boldizsár9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest
Zelei Máté5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest

Szervezők

CsoportNév