Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Budapest, Óbudai-sziget

Budapest, Óbudai-sziget, 2018. május 27.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Antus Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szalontai Júlia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fábry Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1065.25067 m
2.Hajdu Aliz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kuba Nikoletta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Székely Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany1058.612276 m
3.Garai Nándor
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Kalkó Vince
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Kucsera Máté
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Arany1057.210070 m
4.Harkai Dóra
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pirity Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Paluska Márk
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany1055.67045 m
5.Skirpecz Bertalan
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
6. osztály
Balogh Dénes
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
6. osztály
Jeney Örs
Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint
6. osztály
Arany1050.27638 m
6.Nguyen Kim Dorka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Major Dóra Linda
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Besztercey Dalma
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany1046.09369 m
7.Horváth Anna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Gajdán Kamilla
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Ofella Ella
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Arany961.88614 m
8.Száday Krisztina
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sziklai Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zakor Zóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany958.67047 m
9.Molnár Vince Pál
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ferencz Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csapó Áron Soma
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany957.69272 m
10.Szücs Bálint Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pál Kristóf
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany951.67917 m
11.Andrási Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Süveges Gábor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lipták Ramirez Santiago
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany950.610429 m
12.Szabó Bence
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Léránt Dávid Illés
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany950.010188 m
13.Kiss Benjamin
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Simon Bendegúz
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Szigeti Ferenc
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Arany948.47655 m
14.Sulyok Eszter
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dobszay Mátyás
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dajka Lili
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany947.810265 m
15.Lénárd András
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wágner András
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wágner Zoltán
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany947.811507 m
16.Fuisz Gergő
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Frey Máté
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács Bálint
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany947.49886 m
17.Ugron Zsófia Viktória
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csuti Dorottya Ilona
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács István Ákos
Kőbányai Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany852.212042 m
18.Gerencsér László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ollai Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany762.212163 m
19.Földesi Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kőszegi Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gerstenbrein Péter
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany758.210683 m
20.Szentgyörgyi Léna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bíró Boglárka
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Czigli Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany752.65258 m
21.Zétényi Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Jurányi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany752.49712 m
22.Báder Zsófia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Gréta
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Toman Balázs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany751.612076 m
23.Feczkó Illés
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lévay Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Puskás Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany750.48261 m
24.Jauneaud Dorián
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Baranyai Bence
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Goy Konrád Leopold
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.68391 m
25.Ádám László Vilmos
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Klamár Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Veliczky Tamás
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Arany748.217444 m
26.Hajós-Szabó Máté
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyartyánfy Marcell
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sztupkay Áron
Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany747.88817 m
27.Gelányi Csenge
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gábor János
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wirth Gergő
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany747.24915 m
28.Klenyán Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Leveles Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Danyi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany746.67553 m
29.Brovinszky Marci
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Reicher Martin
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Patkó Márk
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany746.48352 m
30.Mazák Eszter
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Petrovics Gréta
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nemes Hanga
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany746.28544 m
31.Csáki Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Juhos Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szolnoki Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany745.811920 m
32.Gamplett Alma
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kovács Maja
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Tolvaly Zille
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst673.05273 m
33.Makrai Norbert
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kubriczky Dániel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Huri Gergő
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst664.07368 m
34.Kossuth Mária Magdolna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szigeti Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Kinga Erzsébet
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst662.49545 m
35.Tamás Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szmilkó Marcell
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szatkó Péter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst660.46523 m
36.Halász Virág
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pilisborosjenő
6. osztály
Garay Zsófia
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pilisborosjenő
6. osztály
Papp Georgina
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pilisborosjenő
6. osztály
Ezüst658.89448 m
37.Vass Viktória Boglárka
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sándor Petra
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Levente
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst658.07587 m
38.Demeter Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Török Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Váczi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst656.28248 m
39.Gerebenics Zsombor
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Fekete Csanád
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Batizi András
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst655.67973 m
40.Orosz Gergő
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Nógrádi Milán
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Hábit Bence
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst653.69435 m
41.Fitori Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kiss Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Novota Panni
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst652.45614 m
42.Pollner Balázs
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lőrincz Gergely
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gödölle Barna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst652.013682 m
43.Barczikay Márk
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mazák Péter
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy László
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst651.48896 m
44.Csutak Emese
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Ádám
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Tamás
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst650.211960 m
45.Pék-Molnár Ármin
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tolnoi Csanád
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Markos Zalán
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.69655 m
46.Gottdank Dávid
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balázs Olivér
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szokolay Alex
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.47866 m
47.Kovács Boldizsár
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Scmidt Áron
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szanyi-Feri Bernce
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst649.412315 m
48.Pápai Maja
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Tomoga Mátyás János
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Koller Bence Marcell
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Ezüst649.27591 m
49.Tóth Máté
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pallós Boldizsár
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth-Göde Gergő
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.614822 m
50.Hídvégi Ábel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kelemen Gergely
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fasimon - Németh Zsombor
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.27644 m
51.Trócsányi Petra
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Panyik Réka
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Tóth Petra
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Ezüst648.012783 m
52.Wittmann Benedek
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Szemán Philip Paolo
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Ordasi Marcell
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Ezüst647.813689 m
53.Sponga Máté
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Szabó Márk
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Farkas Miklós Tibor
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Ezüst647.613940 m
54.Juhász Lili
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dani Kinga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst646.49924 m
55.Parnaki Ádám
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Medgyesi Lujza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Szabó Sára
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Ezüst560.86408 m
56.Bozsó Bálint
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Holper Máté
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Trauninger Zalán
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst558.86519 m
57.-
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Almási Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kun Ábel
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst552.65312 m
58.Bánházi Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Oswald Zsófia Dóra
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst551.46888 m
59.Kiss Olivér
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Gadolla Áron
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Villám Marcell
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Ezüst551.04379 m
60.Musbeh Szonja Abír
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Dóra
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ács Regina
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst546.87142 m
61.Kováts Sára
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rónaszéki Merse
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Róza
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst544.49973 m
62.Balla Sarolt
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Szitás Levente
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Tóth Máté
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Ezüst544.28694 m
63.Gál Zsófia
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Székely Vera
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bakcsy Blanka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst543.24681 m
64.Czahesz Nóra
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kreiter Alíz
Általános Iskola Pilisszentiván, Pilisszentiván
6. osztály
Fehér Hanna
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst542.24573 m
65.Ráfli Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kokas Vivien
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szőnyi Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst540.86941 m
66.Grega Boróka
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dobos Johanna
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Bálint
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst540.67670 m
67.Kerényi Zsombor
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lénárt Bence
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst540.65343 m
68.Báldy Rita
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Báldy Zsófia
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Nagy Ákos
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst540.411198 m
69.László Richárd
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Herbély Barna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst539.67433 m
70.Bucskó Zalán
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dolinszky Barnabás
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Győri András
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst538.27253 m
71.Csányi András
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Csányi Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Nagy Erik
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Ezüst536.49119 m
72.Berkes Máté
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gyurkovics Kornél
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Simon Tihamér
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst534.45382 m
73.Vághy Levente
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Borsos Vilmos
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fehér Soma
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst533.85205 m
74.Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Anna
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Keresztessy Blanka
Budapest XIII. kerületi Hegedüs Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst533.810008 m
75.Fehérváry Blanka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gál- Knippel Dorka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
?
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst533.64494 m
76.Major Boglárka
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Madai Zsigmond
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Pap Virág
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Ezüst533.05227 m
77.Antónyi Emő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sebestyén Jázmin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Biborka Bernadett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst532.410113 m
78.Tettinger Andrea
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Zelma
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bagi Henrik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst532.26315 m
79.Itálly Míra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Toronyi Dóra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pajor Balázs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst530.08753 m
80.Dávidházi Bence
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Nagy Máté
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Gulyás Petra
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Ezüst529.86165 m
81.Bodnár-Palmero Stefani Regina
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ulrich Zsuzsanna
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst529.04731 m
82.Hoffer Balázs
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Zsófi
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kőröshegyi Emese
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst528.49493 m
83.Szalóki Szonja
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Biró Blanka
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Dósa Dóra
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Ezüst527.010199 m
84.Ekiudoko Talullah Eseosa
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kertész Kitti
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Elek Csenge
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst527.07054 m
85.Molnár Attila
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Kiss Anna Sára
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Badics Balázs
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
6. osztály
Ezüst526.87944 m
86.Cabadze Jakob
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Boross Levente
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csépe Tamás
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst525.85844 m
87.Kerényi Csenge
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Saár Perta
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst525.25988 m
88.Buti Kinga
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Nemes Panni
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Frics Panni
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst524.26408 m
89.Petz Antónia
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Kiss Virág
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Fülep Lilla
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst524.09876 m
90.Bálint-Pallaghy Bulcsú
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Harmatha Csoma
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Máté
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst524.06599 m
91.Szabó Flóra
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács Kata
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dér Imola
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst523.86371 m
92.Horváth-Koutny Barnabás
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balogh Márk
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Iványi Tibor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst523.46781 m
93.Forczek Dániel
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bancsi Bogát
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Lajtos Bence
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst523.26105 m
94.Nyitrai Gergely Olivér
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lengyel Samu
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst521.68384 m
95.Furka Tamás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Magyari Ditta
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Wágner Zsófia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst521.06636 m
96.Kajzinger Panna
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Troxler Enikő
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Kosztricz Kinga
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Ezüst520.69293 m
97.Pusztai Boglárka
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Szombati Gréta
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Dávid Míra
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Ezüst519.67444 m
98.Bercsek Blanka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mahó Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ruschel Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst519.27649 m
99.Drong Lukács
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bukta Gergely
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Sándor Miklós
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst519.011153 m
100.Diós Szilágyi Marcell
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Kiss Lili Emma
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Tóth András Áron
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Ezüst517.410672 m
101.Tőkés Klaudia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kiss Letícia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Teremi Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst517.07596 m
102.Fölker Sára
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Csenge
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bodnár Petra
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst516.87788 m
103.Molnár Marcell
Fodros Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bujtor Bálint
Fodros Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ábrahám András
Fodros Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst516.68741 m
104.Dubis Botond
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Püspök Milán
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Pauwlik Lujza
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst516.411510 m
105.Szél Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Végvári Borbála
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst514.811080 m
106.Kovács Anna
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Vigh Kitti
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Homoki Csenge
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Ezüst514.86488 m
107.Tarnai Zsombor
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bartus Gábor
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Madarász Ábel
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.66805 m
108.Sebestyén Máté
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pálházi Péter
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Illés Balázs
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.69526 m
109.Pintér Ákos
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bara Dávid
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Baksay Dániel
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.47904 m
110.Horváth Luca
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Vancsura Dana
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Hevesi Mariska
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst514.47813 m
111.Natkay Levente
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sztaniszláv Viktor
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.47558 m
112.Yousef Nármin
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Győri Anna
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst514.26522 m
113.Magyari Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kondrát Petra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kovács Boróka Orsolya
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst512.210782 m
114.Csörgő Júlia Mária
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Schirok Linda Blanka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Werner Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst512.07918 m
115.Baksa Bulcsú
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Molnár Dénes
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Nagy Botond
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst512.07601 m
116.Csurgó Péter
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Imecz Dorottya
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Wahby Nóra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst511.27660 m
117.Wallerstein Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wallerstein Lilla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hirtling Rozi
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst510.69751 m
118.Kulcsár Laura Mária
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lackó Gréta
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst510.07855 m
119.Mészáros Angéla
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Járomi Ádám
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Stuhl Marcell
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst509.69208 m
120.Szemerédi Barnabás
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Kozák Zsuzsanna
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Szakács Edmond Dantes
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Ezüst508.88035 m
121.Kassai Rita Mónika
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mészáros Nóra
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szentimrey Katica
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst508.87841 m
122.Pecznik János
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Szekeres András
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Takács Bálint
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst508.411000 m
123.Horváth Nándor
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Tóth Lázár
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Oláh Márk
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst507.89997 m
124.Szabó Beáta
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Szabó Ágnes
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Tóth Emese
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Ezüst507.013559 m
125.Nagy Szabina
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gácser Sarolta
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Veronika
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst506.06752 m
126.Sárközy András
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marczula Dávid
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Medgyesi Júlia
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst505.89577 m
127.Szűr Abigél
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gáspár Luca
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marton Dorka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst505.89901 m
128. -
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Csonka Attila
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Nagy Dávid
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst504.812143 m
129.Riczu Boglárka Bianka
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Jász Tamara
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Balogh Míra Zoé
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Ezüst504.27795 m
130.Ruzsenszky Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Diósi Dorka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst504.010025 m
131.Icha Bálint
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács András
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hámori Csaba
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst501.08484 m
132.Badó Bence
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács András
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.012709 m
133.Gribovszky Csillag Boróka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Gáspár Gréta
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Gergely Fruzsina
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Ezüst500.013364 m
134.Brosszman Benedek
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Iván Masa
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.08490 m
135.Kenderes Lilla
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Ay Blanka
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
McManamy Félix
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Ezüst500.08316 m
136.Szücs Alíz
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Patruna Sophie
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
-
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst500.010100 m
137.Somogyi Náron Örs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Keszthelyi Domonkos
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ledó Zoltán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst500.09351 m
138.Nógrádi Sára
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Terényi Sára
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Mecsnóber Míra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst500.011488 m
139.György Botond
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Kravecz Máté
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Ezüst500.015709 m
140.Kerekes Zita
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Kovács Kinga
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Oláh József
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Ezüst500.011509 m
141.Ákos Alexa
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Makkos Rozi
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Kónya Blanka
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Ezüst500.012692 m
142.Fodor Lora
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fehér Virág
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nemes Viola
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.08647 m
143.Vályi Orsolya
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Sutus Barnabás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Valics Boldizsár
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Ezüst500.014917 m
144.Kiss Bulcsú
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kocsi Viktor
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Molnár Zsombor
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz453.83712 m
145.Bőhm-Szabó Zoltán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Oros Dorottya
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Nagy Noémi Dóra
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz446.44703 m
146.Flück Nóra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sipos Flóra Beatrix
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bajkó Boglárka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz446.24209 m
147.Szabó Sára
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hőgye Jázmin
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pergel Alexa
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz438.65659 m
148.Pataki Baján
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Olivér
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Reményi Krisztián
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz430.45064 m
149.Szabó Flóra
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Párkányi Zsófi
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz420.66270 m
150.Nagy Enikő
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Zahorán Noémi
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
nincs
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz418.06050 m
151.Sepsi Csongor
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Schön Eleonóra
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Kovács Dóra
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Bronz417.66518 m
152.Koszik Júlia
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Somogyi Júlia
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Keresztes-Bors Noémi
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz417.26431 m
153.Fazekas Zsófia Fanni
Kolozsvár Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bass Borbála Janka
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút
6. osztály
Kalocsai Tímea
Kolozsvár Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz416.66932 m
154.-
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Halbritter Bíbor
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Simon Lili
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz416.27789 m
155.Nagy Fruzsina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Basar Jázmin
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz415.69118 m
156.Varga Lídia
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zsuppán Viktória
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pásztor Gergely
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz411.64597 m
157.Ivádi Andrea
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
5. osztály
Kovács Nimród
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
5. osztály
Tari Péter
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
5. osztály
Bronz409.87053 m
158.Kádas Lili
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kondor Marcell
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz405.88142 m
159.Kiss Amanda
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Sáránszki Noémi
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Puskás Léda Emese
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz404.47934 m
160.Kőszegi Kincső
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Sedivi Zia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Balázs
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.08954 m
161.Tarjányi Zsombor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Soós Johanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szepesi-Nagy Csilla
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz400.011118 m
162.Baráth Botond
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Botond
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kárpáti Árpád Álmos
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.08392 m
163.Farkas Izabella
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Iványi Botond
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Medve Márkó
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.09653 m
164.Molnár Emese
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Maruzsa Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Markovics Bence
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz400.08604 m
165.Gál Lívia
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gerhauser Viktória
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Lilla
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.08080 m
166.Tassonyi Gábor
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Krajcz László
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Li Yu Han
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.08275 m
167.Kovács Maja
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Tegze Boglárka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Basa Anna
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz400.08199 m
168.Linczmayer Rozália
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Elek Dalma
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Rixer Enikő
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz400.08987 m
169.Bereczki Eszter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Laczkó Eszter Csenge
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Pál Boglárka Anna
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz400.09053 m
170.Molnár Bence
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csíder Máté
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajnal Bálint
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.09109 m
171.Major Debora
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bozsó Lili
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bronz400.06670 m
172.Koltai Csongor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bíró Dániel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Uitz Olivér
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.07660 m
173.Hermann Péter
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Debreczeni Márk
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Klein Zalán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz400.08951 m
174.Bencés Zsombor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Fényes Márkus István
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Kiss Kornél Márk
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz368.63063 m
175.Molnár Milán
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Bálint Álmos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Pajtli Botond
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Bronz367.64173 m
176.Bódi Attila
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Zátrok Nóra
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Lukács Péter
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz360.23063 m
177.Donáth Orsolya
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy-Bozor Nóra
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Olivér
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz355.04699 m
178.Mangó Zsóka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Júlia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Renkecz Véda
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz353.44640 m
179.Kádár Gabriella
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Machács Nóra
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Molnár Tegza Lenke
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz351.45058 m
180.Berzsák Barka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Dovala Luca
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Tóth Bianka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bronz349.23792 m
181.Janity Máté
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Linka Bálint
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Roland
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz347.63515 m
182.Werner Levente
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Werner Tamás
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Várkonyi Péter
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz346.05662 m
183.Demeter Márk
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Lovass Mónika
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Locsodi Nagy Karolina
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bronz345.26107 m
184.Könnyű Panna
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Baksay Boglárka
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz341.66509 m
185.Gonda Márk
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Geri Ábel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jeney Máté
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz341.05348 m
186.Bereczki-Kiss Kitti
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Luca Georgina
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várhidi Sára
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz338.64928 m
187.Jónás Bence
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Jónás Eszter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz338.27027 m
188.Gabula Barbara
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Kiss Enéh
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bronz336.86502 m
189.Kovács Blanka
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kurucsó Kíra
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zhang Zi Xuan Johanna
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz335.03984 m
190.Simai Panna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Johanna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Asztalos István
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz334.45453 m
191.Elek Tímea
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Varga Noémi Zita
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz333.65740 m
192.Bognár Gábor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Vámosi Dominik
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Rózsahegyi Márk
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz333.23842 m
193.Sándor Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Polgár Márk
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Majer Levente
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz332.26244 m
194.Mészáros Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Simon István
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pavlovsky Péter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz326.06789 m
195.Péntek-Ács Szaffi
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Szilágyi Zsuzsanna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Tóth Szilvia
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Bronz321.66206 m
196.Éliás Péter
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Filótás Attila
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Varga Bence
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz320.66408 m
197.Oláh Luca
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Udvarhelyi Lilla
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Deim Vera
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz320.05453 m
198.Gerecze Ádám
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Miskó László
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zsíros Bence
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz319.07121 m
199.Sas Bíborka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Zsitva Máté
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Kajtor Brigitta
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz318.45739 m
200.Dénes Bora Ajsa
Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bárczi Angelina
Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Petra
Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz317.47772 m
201.Gyuga Zsombor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Szilágyi-Lovas Kázmér
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Varga Zalán
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Bronz314.25903 m
202.Konkoly Hanna Flóra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tarnóczy Laura
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Brán Adrienn
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz313.04156 m
203.Juhász Liliána
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Kíra
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz312.45816 m
204.Thoroczkay Tímea
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szüts Lilla
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Budapesti Arany János Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz311.45981 m
205.Beregszászi-Nagy Zsófia
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Izabella
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács-Darvas Szofi
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz311.25981 m
206.Balla Tamás
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Nemoda Rajmund
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Rózsa Hunor
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz308.86393 m
207.Bánsághi Brigitta
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Boros Panna
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szilágyi Viktória
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz301.66785 m
208.Bara Barbara
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Dósa Judit Noémi
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
nincs
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bronz300.07246 m
209.Pisták Patrícia
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Tóth Lili
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
nincs
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bronz300.08185 m
210.Bódis Kristóf
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dinnyés Bendegúz
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zádor Zsombor
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.06503 m
211.Rácz Balács
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Levente
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pichler Enikő
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.08567 m
212.Domokos Soma
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Valachi Levente
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Gál -Bíró Benedek
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz300.08146 m
213.Mikus Nina
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Stumpf Dorka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Timár Vivien
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz300.09703 m
214.Makádi Liliána
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Forgács Zsanett
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szmrtnik Dorka
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz300.07133 m
215.Barta Balázs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Iván Melina
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
nincs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz300.09609 m
216.Csernetics Gergő
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Csernetics Márk
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
nincs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz300.09479 m
217.Morandi Vittorio Romeo
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Kókai Levente
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Dari Gábor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz300.07416 m
218.Bagó Máté
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Benkő Máté Ferenc
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Nagy Zoltán
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz300.08164 m
219.Debreczeni Melinda
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gál Imola
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zupán Kinga
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.09467 m
220.Budai Zalán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Román-Párducz Gergő
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz171.23089 m
221.Tebaldini Marco
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Zahorán Zoltán
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Pázmándi-Szakács Ruben
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz166.03187 m
222.Hidvéghy Bánk
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Jencski Bálint
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz161.43386 m
223.Minyó Viktória
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Szikra Zita
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Kéméndi Sára
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
6. osztály
Bronz161.23600 m
224.Berezvai Csanád
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hubai Dániel
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rózsa Bence
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
225.Bükkös Róza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Király Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hauser Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
226.Molnár Dorottya
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Ökrös Édua
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Fehér Alíz
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
227.Sápi Hanga
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Orbán Flóra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Kaló Brigitta
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
228.Bábás Zita
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Kovács Vera
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Devecsery-Patay Dóra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
229.Csánki Balázs
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Tari Bence
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Willburg Péter
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
230.Csáky Liza Maja
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Antal Dorka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Gergely Renáta Laura
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz100.2n/a
231.Varga Noémi
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Czudar Fanni
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Molnár Csaba
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
232.Czakó Sándor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lép Bence
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
233.Székely Kristóf
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kolos Anna Luca
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Sophia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
234.Horváth Olivér
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tilki Botond
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zámbori Márton
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
235.Kóródy Tamás Bendegúz
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kacor Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Incze Árpád
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
236.Kármán Melinda
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Major Boglárka
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Palotai Vivien
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Bronz100.2n/a
237.Bujdosó Enikő
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Harkai Dóra
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pirity Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
238.Tóth Emese
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
239.Megyes Szilárd
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lőwin Levente
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőcs Ferenc
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
240.Kertész Alexandra
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
241.Molnár Krisztián
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Balázs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
242.Salamon Vince
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Asztalos István
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Földesi Botond
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
243.Dobos Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Semperger Zsófia
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Beregszászi-Nagy Zsófia
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
244.Koltányi Lili
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mészáros Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Erdős Hanga Iringó
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
245.Perczel Niké
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tárkányi Boglárka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Németh Nóra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
246.Sáfrán Balázs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Zsombor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tímár Olivér
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
247.Erős Ádám
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
5. osztály
Rostetter-Kiss Szabolcs
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
5. osztály
Sapka Roland
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
5. osztály
Bronz100.2n/a
248.Hujber Kitti
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Kun Nikolett
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Schunk Annamária
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bronz100.2n/a
249.Szakács Levente
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Sípos Barnabás
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Mórocz Ádám
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bronz100.2n/a
250.Nagy Marcell
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Andó-Albert Bence
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Tóth-Zarubay Róbert
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bronz100.2n/a
251.Róth Máté
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Roszmusz András
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kóczán Kristóf
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
252.Domokos Anni
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Martos Boldizsár
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Makovsky Dániel
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
253.Varszámisz Richárd
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szilágyi Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ambrus Nimród
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz100.2n/a
254.Tordai Sándor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bácsi Benedek
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Losonczi János
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz100.2n/a
255.Csata Róbert
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Madar Martin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kovács Dominik
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz100.2n/a
256.Grábics Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gyimesi Bianka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Oláh Tamara
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz100.2n/a
257.Vaskó Dóra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Lascu Borbála
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Gyuricza Sára
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz100.2n/a
258.Fancsali Kitti
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kiss Boglárka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz100.2n/a
259.Kiss Bence
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Parádi Adorján
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Schwartz Gergő
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
260.Bercsi Laura
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hajdu Diána
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fónad Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
261.Vályi-Nagy Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Matisfalvi Eper
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dani Kinga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
262.Varga Anna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Luca
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Fanni Flóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
263.Kun Veronika
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőke Dorina
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orbán Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
264.Huszár Tamás
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hetesi Anna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
265.Hetesi Anna
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szakos Eszter
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vásárhelyi Petra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
266.Gábor Norbert
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Oláh Tamás
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csák Roland
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
267.Pasiák Dóra
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Loch Ferenc Barnabás
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hámori Csaba
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
268.Dajka Bíbor Csillag
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Péter Jázmin
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Hanga
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
269.Csóka Márton
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mayer Botond
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Katona Dániel
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
270.Csábi Júlia
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Gombás Szonja
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Nyikes Vanó Míra
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Bronz100.2n/a
271.Nagy Laura
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Bari Ramóna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Kálmán Tímea
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
272.Szabó Alex
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Lengyel Nola
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bozó Emese
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola, Érd
5. osztály
Bronz100.2n/a
273.Huszár Laura
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sun Hao Yi
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szörényi Szellő
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
274.Fiser Tamas
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fiser Akos
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nem tudom meg
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
275.Mészáros-Kottán Ida
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Horváth Sára
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Mészáros Kristóf
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Bronz100.2n/a
276.Berente Korina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Turai Vivien
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Turai Dominika
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
277.Kulimák Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Csernus Miklós
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bender Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
278.Lukács Tamás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Poós Lili
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Poós Benedek
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
279.Badak Eszter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bernát Barbara
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pfeiler-Szatmáry Erika
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
280.Gál Botond
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bács Róbert
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Zsatku Erik
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
281.Kempf Kristóf
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Rossol Kornél
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Matus Márk
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
282.Kindl Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Hernman-Nagy Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fider Júlia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
283.Kazinczy Judit
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Holdinger Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Góber Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
284.Majzik Maja
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ősz Bernadett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Poczók Liliána
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
285.Begela Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Forgács Bence
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
286.Molnár Krisztina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Farkas Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pisák Emma
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz100.2n/a
287.Brückner Gábor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kiss Barnabás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
288.Orsós Amanda Katrin
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
6. osztály
Várbogyai Lili
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
6. osztály
Zsákai Kinga
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
6. osztály
Bronz100.2n/a
289.Lovász Patrik Máté
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Marsó Bettina
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Bronz100.2n/a
290.Molnár Boglárka
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút
5. osztály
Molnár Csaba
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút
5. osztály
Horváth Varga Márton
Szent András Katolikus Általános Iskola, Szentendre
5. osztály
Bronz100.2n/a
291.nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Vancs Jázmin Iringó
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz100.2n/a
292.Kiss Kornél Márk
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Pénzes Márton
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Móritz Gergely Gábor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz100.2n/a
293.Kiss Katalim
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bors Lili
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Szőke Tímea
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bronz100.2n/a
294.Bácskay Zsombor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Gazsó Levente
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Kiss Máté
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bronz100.2n/a
295.Korcsmáros Milán
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Csiki Ádám
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Mihályi Nándor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
296.Leskó Gábor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Tamási Pál
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Csaba Zsigmond
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
297.Weeber Éva
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Kató Veronika
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Hesz Lilla
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
298.Varga Salóme
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Vásárhelyi Viktória
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Gyebnár Fanni
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
299.Kőrösi Gergő
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Magó Máté
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Mohos Gellért
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
300.Kötél Veronika
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Réti Rozi
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Nagy Angéla
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
301.Gyulai András
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Árvay Ambrus
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Ferencz Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
302.Csermely Kinga
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Szabó Eszter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
303.Szakács Rita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Tusor Sára
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Papp Panna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bronz100.2n/a
304.Mundruczó Géza
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Pervai László
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Papp Ágoston
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
6. osztály
Bronz100.2n/a
305.Szőlősi Viktória
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Csúcs Boróka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bronz100.2n/a
306.Panykó Kristóf
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Nagy Zsombor
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bronz100.2n/a
307.Bogdán Viktória
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bronz100.2n/a
308.Sándorfi Tamás
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bronz100.2n/a
309.Nahalkó Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Csink Nóra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Novák Noémi
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bronz100.2n/a
310.Danila Áron
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Farkasházi Róbert
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
311.Patkó Levente
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Zsombor
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
312.Végh Virág
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Tóth Rita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Utassy Veronika
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
313.Abonyi Kincső
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Mezey Klára
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
László Fruzsina
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
314.Szathmáry Benedek
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Szmodits Zsadány
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Vass Ákos
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
315.Személyi Sebestyén
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Varga Máté
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Molnár Zsombor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
316.Berze Zita
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Hundzsa Krisztina
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Puksa Luca
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
317.Arányi Dávid
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Csékei-Móricz Márton Vitéz
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Iacobut Ádám
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
318.Feczkó Márton
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Fibó Máté
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Putz Máté
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
319.Drága Domonkos Bálint
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Kiss Márk Barnabás
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Major Bulcsú
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
320.Bónis Katalin Emma
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Kató Enikő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Láng Zsófia
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
321.Kemenes Fanni Éva
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Tóth Cecília
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Weisenburger Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
322.Maradi Zsuzsanna Réka
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Reichenbach Rozina
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Zajti Csilla Noémi
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
323.Érsek Bálint
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Kissik Márton
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Petrovics László Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
324.László Márk
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Nagy Bulcsú Keve
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Vámos Kornél István
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
5. osztály
Bronz100.2n/a
325.Kovács Viktória
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hesz Maja
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bernáth Csenge
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
326.Gyurkó Dominik
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Gergely
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mikó Barnabás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
327.Bödő Roland
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nácsa Bálint
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tárnok Márton
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
328.Glósz Nikol
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Baki Réka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vasas Ildikó
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
329.Lakatos Hunor Zoltán
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Virányi Richárd
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Virányi Zoárd
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
330.Horváth Eszter
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szentimrey Katica
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kolossváry Csenge
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
331.Biró Miklós
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Veress András
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Farkas Regős Ákos
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
332.Kossuth Mihály
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Solymosi Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
333.Fekete János
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Kiss Boldizsár
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Rung Máté
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Bronz100.2n/a
334.Bodó Sarolt
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Budaházy Béni
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz100.2n/a
335.Hauer Viktor
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
László Levente
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Takáts Áron
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
336.Szabó Bence István
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gyurkó Ábel
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Paronai Viktor
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
337.Fórizs Borbála
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gálffy Miksa
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gerzsényi Bodza
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
338.Erőss Júlia Panna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ginsztler Boróka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bajkó Boglárka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
339.Harsányi Anna Daniella
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
-
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Orbán Hanna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
340.Papp Eszter
Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Dunakeszi
5. osztály
Petrény Anna
Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Dunakeszi
5. osztály
Barati Blanka
Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Dunakeszi
5. osztály
Bronz100.2n/a
341.Selmeczi Márta
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pilisborosjenő
6. osztály
nincs
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pilisborosjenő
5. osztály
Nincs
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pilisborosjenő
5. osztály
Bronz100.2n/a
342.Mattyasovszky Kata
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lak Norina
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fülöp Sára
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
343.Hősei Simon
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Kocsis Tibor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Szilvási Zétény
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
344.Burcsi Bence
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gombócz Mátyás
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár-Jéri Melinda
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szépvölgyi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sámuel Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Décsei Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1046.48119 m
2.Bálint Ágoston
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Benedek
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1046.215563 m
3.Zámbori Doma
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mészáros Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany952.29171 m
4.Görömbey Lilla
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Spiller Tiziana
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kovács Nóra
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany950.67196 m
5.Lajkó Tamara
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szamecz Márton
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szóga Zsigmond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany950.28591 m
6.Madarász Blanka
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sterlisky Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Elekes Flóra
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany949.69517 m
7.Domján Roland
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Viszta Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó István
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany949.210438 m
8.Atanaszov Hedvig
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Loncsák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Váradi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany872.08109 m
9.Dudla Szilvia Boglárka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Klár Ráchel
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Véró Fanni Vivien
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany866.87444 m
10.Varga Mária
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pusztai Rebeka Petra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany863.64115 m
11.Reviczki Roland
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mérő Leon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Horváth Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany862.810715 m
12.Juhász Máté Levente
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Kárász Nimród
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
6. osztály
Oszvald Bence
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
7. osztály
Arany861.26127 m
13.Kovács Tímea Éva
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szoboszlai Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
László Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany860.25831 m
14.Márky Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lévay Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fodor Sarolta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany860.28686 m
15.Bánházi Dorina
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gulyás Petra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ballér Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany857.88382 m
16.-
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Németh Anikó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany857.44381 m
17.Facskó Regina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Balázs Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gulyás Boglárka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany856.45566 m
18.Virág Ida
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
8. osztály
Farkas Zsombor
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
8. osztály
Dobozi Buda Botond
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
8. osztály
Arany854.07579 m
19.Harsányi Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Benjámin
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Czirok Tamás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany853.85803 m
20.Pál Petra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
8. osztály
Berczik Flóra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
8. osztály
Földi András
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany853.27407 m
21.Czehlár Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pásztor Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Skarka Boris
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany853.07270 m
22.Óváry Márton
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Buti Balázs
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Kuknyó Guidó Lajos
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Arany848.87178 m
23.Erőss Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Visky Bence
Németvölgyi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Erdősi-Szűcs Veronika
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Arany847.86181 m
24.Turner Olivér
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Silaghi Darius
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Birócsák Marcell Attila
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany847.27144 m
25.Koltai Laura Petra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Végh Erika
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Jázmin
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany847.05188 m
26.Berta Lili Kira
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Léna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jenei Kata
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany846.87317 m
27.Ceglédi Jázon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Mohácsi Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Kardos Benedek
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany846.68254 m
28.Dianovszky Zalán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mózer János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hadházi-Borsos Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany774.24205 m
29.Csirszka János
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Keszthelyi Eszter
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Zoltán Botond
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Arany765.86110 m
30.Bubrik Márton
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Marcell
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany765.07884 m
31.Németh Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Samu Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Arany763.46180 m
32.Bencsik Attila
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Gerstenbrein Zoltán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Hackspacher Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Arany763.49157 m
33.-
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Barta Zoé Petra
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Magashegyi Bettina
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany761.05548 m
34.Bajai Kende
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Czachesz Áron
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vass Levente
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany757.25548 m
35.Killik László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ring Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mudrák Bence
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany755.85630 m
36.Böcskei Zsófia
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Holtzer Eszter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Reich Melinda
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany754.67101 m
37.Kozma Bence
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
7. osztály
Kalkó Patrik
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
7. osztály
Mókus Balázs
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
7. osztály
Arany753.07136 m
38.Halmai András
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
-
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Szabó Bence
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany752.814411 m
39.Sájer Adél
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Veisz Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kolos Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany752.08170 m
40.Balázs Liza
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zelenc-Kuma Dániel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tátrai Bence
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany751.88170 m
41.Magyary Márton
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kristóf Noella
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Soma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany751.87578 m
42.Rácz Zsófia
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vida Lilla
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany750.27753 m
43.Sebesi Sára
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár
8. osztály
Váradi Ágnes
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár
8. osztály
nincs
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany750.25072 m
44.Wéber Csenge
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fésü Gergő
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Botond Csörsz
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany750.08371 m
45.Dávid Mátyás Boldizsár
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Ágoston
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.83987 m
46.Pintér Sára
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Eszter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szálka Beatrix
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany749.66026 m
47.Kókai Milán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Zsombor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.65901 m
48.Sáfrány Tamás
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Rácz Levente
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Osztermájer Gábor
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Arany749.48851 m
49.Besenczi Nóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mihályvári-Farkas Nikolett
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.47399 m
50.Beke Barnabás György
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vida Boldizsár
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Miksa György István
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany748.822207 m
51.Schneider Zita
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Anna
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bodocz Lilan
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany748.67696 m
52.Barabás Gergely
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sipos Áron
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szatmári Gergely
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany748.47581 m
53.Tárnoki Enikő
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jurcza Zsófia
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany748.07449 m
54.Nógrádi Iván
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző Iskola, Budapest
7. osztály
Erdei Benjámin
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző Iskola, Budapest
7. osztály
Soroncz-Szabó Lőrinc
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző Iskola, Budapest
7. osztály
Arany747.87010 m
55.Gerzsényi Levente
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kovács Miklós
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Falcz Gergő
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany747.67240 m
56.Rácz Kata
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Tarsoly Anna
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tök
7. osztály
Ónodi Eszter
Fóti Szabad Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Arany747.610249 m
57.Bíró Zalán
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zóka Olivér
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany747.67086 m
58.Jantner Enikő
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Szabó Dorka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Tuboly Kata
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Arany747.48636 m
59.Busa Dorottya
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kirchlechner-Farkas Bernadett Rita
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Virág Réka
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany747.48223 m
60.Héjj Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Viktória
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szirtes Hanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany746.85134 m
61.Gréczi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szegedi Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany746.65601 m
62.Szabó Adél
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Juhász Janka
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Németh Veronika
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst659.84310 m
63.Demsa Mónika
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Virág Edina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dombóvári Tímea
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst658.87207 m
64.Keszte Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rada Boglárka Csilla
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst658.28557 m
65.Kópé Renátó
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Horváth Csilla
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Szlávik Eszter
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Ezüst657.07764 m
66.Gergye Martin
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Antalóczy Zente
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pintér Gergely
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst655.65891 m
67.nincs
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Gál Eszter
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Kovács Anna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Ezüst655.46707 m
68.Szigeti Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Czizmár Dénes
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
8. osztály
Nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
8. osztály
Ezüst655.45319 m
69.Draskóczy Olivér
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jenei Szabolcs
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Leinemann Dorka
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst655.46776 m
70.Melegh Péter
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Molnár Zita
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Kámory Emma
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Ezüst654.87315 m
71.Jánosi Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Juhász Jázmin
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Várkonyi Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst650.27650 m
72.Nyikos András
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Tarnai András
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Tóth Levente
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Ezüst650.06628 m
73.Darmay Linda
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fodor Lilla
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zappe Lujza
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst649.67398 m
74.Somogyi Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mészáros Márta Mira
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varga Zita
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst646.68245 m
75.Válik Maja Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fehér Csaba
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Viczián Ákos
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst646.07178 m
76.Virág Márk
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kállay Zoltán
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Székely Dénes Benedek
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst546.46141 m
77.Izsó Dániel
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Asztalos Zsiga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Kartal
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst543.44894 m
78.Nemes Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kenéz Diána
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Herbély Brigitta
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst542.84876 m
79.Glósz Hanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Illés Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst542.44260 m
80.Bánházi Botond
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Perlei Lóránt János
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fogd Bernadett
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst533.25975 m
81.Kiss Nikoletta
Szadai Székely Bertalan Általános Iskola, Szada
8. osztály
Szabó Dániel
Szadai Székely Bertalan Általános Iskola, Szada
8. osztály
Lengyel Dániel
Szadai Székely Bertalan Általános Iskola, Szada
8. osztály
Ezüst532.46517 m
82.Beke Marcell
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Kaltenecker Bence
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Fekete Dávid
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst532.08057 m
83.Bruckner Dániel
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Veres Dávid
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Parnaki Sebestyén
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Ezüst529.66471 m
84.Hunyadi Csenger
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Korcsmáros Bence
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Biri Martin
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst529.45098 m
85.Kőszegi Csenge
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Pásztói Vera
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
-
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst528.05280 m
86.Pahocsa Petra
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Jeges Zsanett
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Moharos Máté
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Ezüst527.85909 m
87.Lakatos Réka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Soós Szilvia
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Ezüst527.05970 m
88.Forgács Viktória
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Zsanett
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szőlősy Tibor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst526.85239 m
89.Dovala Dominik
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Rostás Barnabás
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Horváth-Milvich Benedek
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Ezüst525.08007 m
90.Rétfalusi Krisztián
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Dankó Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bakó Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst524.66632 m
91.Koncz Edit
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Rajka Eszter
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Papp Csanád
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Ezüst523.66051 m
92.Erhardt Gergely
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szalai Zalán
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nincs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst523.65577 m
93.Kátai Dorka
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Sólyom Annamária
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Rákóczi Dorina
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Ezüst523.28259 m
94.Kovács Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Heiny Richárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Göndör Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst523.27646 m
95.Mészáros Dorottya
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fehér Illés
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst522.87744 m
96.Hildebrand Brúnó
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csabay Bálint
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pap Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst522.25995 m
97.Kiss Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Horváth Gábor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bercsek Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst521.85890 m
98.Glázer Dóra Anna
Fóti Németh Kálmán Általános Iskola és AMI, Fót
8. osztály
Schmidt Martin
Fóti Németh Kálmán Általános Iskola és AMI, Fót
8. osztály
Nemes Katalin
Fóti Németh Kálmán Általános Iskola és AMI, Fót
8. osztály
Ezüst521.08447 m
99.Török Anna
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Soós Virág
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Benkő Lilla
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Ezüst521.05386 m
100.Ádám Vencel
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
8. osztály
Frantsik Ferenc
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
8. osztály
Szegedi-Csinády Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
8. osztály
Ezüst519.66102 m
101.Pál Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Soós Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst519.04204 m
102.Pásztor Alexandra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Orosi Kinga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Emődi Virág
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst518.85404 m
103.Nemes Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Gerber Nikolett Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szabó Renáta
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst518.45657 m
104.Takács Botond
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Komáromi János
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dallos Benedek
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst518.25441 m
105.Nagy Bence
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Gergely-Réti Dávid
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bárczi Boldizsár
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst518.07657 m
106.Angyal Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bogdány Kende
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.66069 m
107.Sztepanek Barnabás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Török Mihály
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ürmös Martin
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst513.85189 m
108.Horváth Mihály
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Békési Bertalan
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Major Péter
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst512.68078 m
109.Hintalan Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Schwartz Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pék Máté
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst512.29138 m
110.Kovács Alexa
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Néráth Katalin
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Mester Bettina
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
7. osztály
Ezüst512.27156 m
111.Gyarmati Lívia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tarján Teréz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pákai Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst511.88212 m
112.Horváth Zsolt
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kósa Márkó
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Móri Barnabás
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst511.86288 m
113.Laczi Balázs
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Czimbalmos Gábor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kéki Roland
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst511.08016 m
114.Ambrus Bendegúz
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Oláh Olivér
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bányik Bejámin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst506.28475 m
115.Kovács Donát
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
7. osztály
Pintér László
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
7. osztály
Zsiga Tamás
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
7. osztály
Ezüst506.08779 m
116.Szücs Szonja
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pandosz Kíra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fehér-Lipárdy Anna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst504.45977 m
117.Sereg Zita
Madocsai Református Általános Iskola, Madocsa
7. osztály
Szintai Zsófi
Madocsai Református Általános Iskola, Madocsa
7. osztály
Szintai Zsombor
Madocsai Református Általános Iskola, Madocsa
7. osztály
Ezüst500.08174 m
118.Bencsik Sára
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nemes Noémi
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Huszár Dorina
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst500.010564 m
119.Tóth Márton
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Jandó Barnabás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Németi Gábor
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Ezüst500.09519 m
120.Fellegi Máté
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Palotai Tamás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Pető Patrik
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Bronz455.44006 m
121.Szabó Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ézsiás Csillag
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Györgyei-Szabó Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz436.04313 m
122.Taczman Márton
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kisfaludy László
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nényei Mihály
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz433.45800 m
123.Barabás- Lattner Nona
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bereczki Vera
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
nincs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bronz432.05528 m
124.Bolvári Dóra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Holper Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Kiss Alexandra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz431.85274 m
125.Tábor Tünde
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mikes Lilla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bátyi Dorka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz431.44125 m
126.Wild Emma
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Taby Mandula
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bénecz Katinka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz430.24474 m
127.Kovács Gábor
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Pejtsik Botond
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Vancsura Szilárd
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz427.44818 m
128.Dari Tamás
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Piroska Klaudia
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Lajti Regina Rebeka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Bronz422.46158 m
129.Vaszil Ábel
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Kurják Szabolcs
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ternyik Péter
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bronz422.24273 m
130.Gelencsér Léna
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
8. osztály
Tóth Viktória
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
8. osztály
Vidra Barbara
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
8. osztály
Bronz415.26560 m
131.Lhotka Lili
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mesterházy Réka
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Weidner Viktória
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz414.86174 m
132.Tóth Dániel
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pulai Bence
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz412.46526 m
133.Kardos Norbert
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szincsák Balázs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Elekes Péter
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.08488 m
134.Hlatky Balázs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hlaszny-Nagy Zoltán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Török Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.015063 m
135.Oláh Kevin Gábor
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Serfőző Tamás Attila
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Bronz400.07691 m
136.Ficsór Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bocskai Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szabó Noémi
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz366.63109 m
137.Kovács Darina
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szilágyi Nikoletta
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tolnai Gabriella
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz366.23926 m
138.Kőrösmezei Virág Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Petra
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bóna Zsuzsanna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz360.03264 m
139.Válik Levente Ferenc
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dragonits Tamás István
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csizmadi Bence
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz354.62944 m
140.Dósa Noémi
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Keindl Balázs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kiss Krisztián
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz354.24896 m
141.Ballér Zsófia
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ahmeti Jerina
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Eőri Hanna
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz348.84212 m
142.Debrenti Márk
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Serbán Henrik
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hagyó Balázs
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz348.44124 m
143.Bognár Evelin
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Varga Orsolya
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz344.03491 m
144.Vilimek Levente
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Demeter Csaba
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szilágyi Péter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz341.83900 m
145.Molnár Eszter
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Papp Zsuzsanna Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz339.83986 m
146.Guba-Csanádi Levente
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Kovács Albert
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Kovács Balázs
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
7. osztály
Bronz334.67028 m
147.Kovács Dávid
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Nyíri Bence
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bagi Balázs
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bronz330.05050 m
148.Juhász Bence
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balogh Máté
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz321.45100 m
149.Stiller Katarina
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Barna Dóra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Varga Virág
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz315.64769 m
150.Sztankó Dániel
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wölfinger Bence
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fujtás Csaba
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.07801 m
151.Battonyai Blanka
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szirovicza Dorina
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz265.82980 m
152.Dezső Máté
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Belányi Gábor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bráda Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz264.42980 m
153.Bélteki Ádám
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Heniger Csaba
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gyüre István
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz244.84555 m
154.Vadas Eszter
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szomor Szelina
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz222.04368 m
155.Fekete Bence
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sörös Zoltán
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Váradi Benjámin
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz165.83420 m
156.Sándor Dániel
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
8. osztály
Varbai Bernadett
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
8. osztály
Zödös Lilla
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
8. osztály
Bronz165.63420 m
157.Argay Zsófia
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szarvas Lelle
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Jázmin
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
158.Horváth Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Szabó Fanni
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Böjte Vivien
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz100.2n/a
159.Szabó Zita
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Hermán Flóra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Angyal Virág
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Bronz100.2n/a
160.Kántor Márk
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sztupkay Bernadett
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szilágyi Bence
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
161.Haraszti Nimród
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pap Kristóf
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tóth Levente
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
162.Virág Edina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
163.Blahó Szintia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Laura
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szaniszló Petra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
164.Horváth Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
165.Csendes Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Takács Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
166.Csiklya Bianka
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Szilárd
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tábori Gábor
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
167.Takács Dominika
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szép Flóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Horváth Zsombor
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
168.Mika Gergely
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Angel Olivér
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Enyingi Martin
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
169.Fodor Attila
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ludányi Barnabás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz100.2n/a
170.Fodor Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Pázmándi Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Tóth Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz100.2n/a
171.Fritz Johanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kátai Boldizsár
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Zémann Brigitta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz100.2n/a
172.Nagy Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szaló Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Váradi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
173.Barczikay Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kun Timon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Strenner Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
174.Üveges Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Domján Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ciráki Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
175.Sámuel Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gilicze Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Korompay Róza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
176.Somogyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kravecz Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pásztor Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
177.Buzási Anna
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Sapka Dorina
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Szekeres Hanna Blanka
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Bronz100.2n/a
178.Orbán Csenge
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Pinter Adrienn
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Zsidai Eszter
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Bronz100.2n/a
179.Balogh Gergely Barnabás
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Cziprisz Balázs
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Ferenczi Simon Viktor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Bronz100.2n/a
180.Varró Barnabás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bárány Aurél
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Szabados Márk
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bronz100.2n/a
181.-
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
182.Mezey Veronika
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sass Lenke
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Anna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
183.Borka Dóra
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Illés Nóra
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Nguyen Thuy Tien
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
184.Nyári Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kreisz Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz100.2n/a
185.Ádám Júlia
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fórián Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gyurina Judit
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
186.Kiss Bálint
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Aliczki András
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Stummer Patrik
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
187.Kovács Lilla
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rácz Anna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kacskovics Barbara
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
188.Kárpáti Bernadett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hámori Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
H.Kiss Abigél
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
189.Nagy Boglárka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Cotirlan Hanna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Penke Amina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
190.Balázs Mátyás
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Zalán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csécs Zsombor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
191.Tóth Bettina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Simon Dorina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Eszenyi Gábor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
192.Hajdú Csaba
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dányi Roland
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dobos Kornél
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
193.Pintér Levente
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Margitics László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
194.Gasparics Barnabás
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Kaszala Gergő
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Kis Gergely
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
195.Keszég Zoltán
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kaiser László
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
196.Hományi Réka
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Király Dorottya
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Kala Zsófia
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
197.Nyikos András
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Monostori Dóra
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Bóta András
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
198.Rajcsok-Deme Dorina Blanka
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Máté Lilla
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Végső Borbála
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
199.Rezi Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Janity Dóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kocsis Orsolya
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
200.Bencze Róbert
Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó Ábel
Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz100.2n/a
201.Prepuk Boglárka Réka
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gajzágó József
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
202.Marhás Bítia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Káté Noémi
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Östör Barnabás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz100.2n/a
203.Zábori Enikő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Barabás Lili
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Balogh Kitti
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz100.2n/a
204.Nyírő Csongor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bartha Lajos
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Sulyok Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz100.2n/a
205.Horváth Dániel
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Németh Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Székhelyi Molnár Bence
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz100.2n/a
206.Bánhidi Lilla
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lázár Anna
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Petrás Andrea
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
207.Budai Lili
Ferences Gimnázium, Szentendre
7. osztály
Félegyházi Kinga
Ferences Gimnázium, Szentendre
7. osztály
Erhardt Janka
Ferences Gimnázium, Szentendre
7. osztály
Bronz100.2n/a
208.Dósa József
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nemoda Lilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Obbágy Szonja
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
209.Bors Kristóf
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Gajár Roland
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Ádám Barnabás
Ráckevei Ady Endre Gimnázium, Ráckeve
8. osztály
Bronz100.2n/a
210.Kurkó Csenge
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Makai Fanni
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Márkus Luca
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
211.Szemán Ilianna
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Pásztor Alexa
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Gergely Júlia Gyöngyvér
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola, Dorog
8. osztály
Bronz100.2n/a
212.Török Miksa
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Vasadi Tamás
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Müller Ágoston
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Bronz100.2n/a
213.Kiss Domonkos
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Bartha Lőrincz
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Kocsis Botond
Ferences Gimnázium, Szentendre
8. osztály
Bronz100.2n/a
214.Móritz Viktória Boglárka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Piroska Klaudia
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Bronz100.2n/a
215.Zeke András
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Farkas Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bakonyi Boldizsár
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bronz100.2n/a
216.Szabó Virág
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Filó Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Márta Blanka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bronz100.2n/a
217.Finta Róza
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Kis Luca Kata
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
218.Mundruczó Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Szlanka Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
219.Gyulai Petra
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Harangozó Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
5. osztály
Bronz100.2n/a
220.Csábi Márton
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Szmodits Zétény
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Básthy Hunor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bronz100.2n/a
221.Demeter Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Csáji András
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Sasvári Bálint
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bronz100.2n/a
222.Korzenszky Bence
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Kiss Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Személyi Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
8. osztály
Bronz100.2n/a
223.Karácsonyi Lilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Házlinger Kamilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
224.Kovács Emese
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pintér Anna
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sporner Alexa
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
225.Borza Szabolcs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szakács Balázs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
226.Boros Milda
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vékony Zsófia
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
227.Szinyéri Norbert
Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
8. osztály
Mátrai Gréta
Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
8. osztály
Kiss Gergely
Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
8. osztály
Bronz100.2n/a
228.Ács Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Galkó Csanád
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Balogh Bulcsú
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
229.Réthelyi Ágnes
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Bogos Kata
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Mohos Bernadett
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
230.Lakatos Csongor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Bálint Tamás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Lesták Fanni
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
7. osztály
Bronz100.2n/a
231.Kalamár Csaba
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Oroszi Zalán
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jakab Marcell
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
232.Kis Dorka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Darvasi rebeka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Balog Kira
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Bronz100.2n/a
233.Balog Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Hegedűs Ferenc
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Bronz100.2n/a
234.Kékesi Luca
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Stancu Szilvia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zóka Nóra
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
235.Bors Veronika
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Darányi Dóri
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Horváth Samuéla
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz100.2n/a
236.Hertelendy Gellért
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Erős Vince
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Szepessy Dániel
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Bronz100.2n/a
237.Veres Fanni
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
8. osztály
Borbély Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Szarka Dorottya
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz100.2n/a
238.Zsembery András
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Erdélyi Zsolt
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Győző Gergő
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz100.2n/a
239.Hájos Miklós
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Kis-Szölgyémi Bence
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Závorszki Ipoly
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz100.2n/a
240.Rehovics Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Páldi Petra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Drága Jázmin
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz100.2n/a
241.Gergely Anna
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Cserni Dóra
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Lakner Daniella
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7. osztály
Bronz100.2n/a
242.Fogd Bernadett
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lambrecht Alexandra Cornelia
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
243.Simon Anna
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
8. osztály
Thirring Eszter
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
8. osztály
Farkas Jázmin
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
8. osztály
Bronz100.2n/a
244.Sziva Márton
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
Horváth Ákos
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
Liziczay Bence
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
245.Hunyadi Boróka
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Sója Sarolta
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Várkonyi Zója
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
8. osztály
Bronz100.2n/a
246.Török Beatrix
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Vásárhelyi Csenge
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Józsa Edina
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Bronz100.2n/a
247.Drotár Luca
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Potári Petra
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Bronz100.2n/a
248.Soós Virág
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Bánfalvi Dániel
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Illés Ági
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kecskés Dorka
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Szűcs Klára Réka
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Korbai Gyöngyvirág
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany1071.64827 m
2.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1070.26069 m
3.Kovács Bertold
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fey Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Le Julianna Phuong Linh
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1062.86617 m
4.Ipacs Donát
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Simon Dominik
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1058.44883 m
5.Brosig Márton
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ábri Attila
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Molnár Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1058.08269 m
6.Rassai Erik
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Gellért
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Peöch Richérd
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1054.210429 m
7.Kozák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Weninger Martin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Makszin Mátyás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany1053.04467 m
8.Török Mátyás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zheng Cheng Gong Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany970.86457 m
9.Csahók Mihály
Németh László Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó András
Németh László Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szerecz Vilmos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany949.810319 m
10.Borsi Szilárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Raisz Olivér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bercsényi Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Arany949.65516 m
11.Kukoricás Dávid
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
9. osztály
Gablyasz Dániel
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
9. osztály
Papán Attila
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
9. osztály
Arany873.85487 m
12.Bokor Endre
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Takács Dóra
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Vázsony
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany872.68242 m
13.Németh Lili
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Radics Baltazár
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kökény Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany871.25145 m
14.DH Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Németh Ágoston Zoltán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Rumi Zoárd
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany869.85487 m
15.Pósfay Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Csutora Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Molnár Mátyás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Arany869.27938 m
16.Schenk Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Halászy-Kiss Noémi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Baranyai Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany859.27689 m
17.Vándorffy Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bálint Dalma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kozák Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany851.68143 m
18.Grenczer Máté
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ozsváth Dorián
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kötél Ákos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany847.65416 m
19.Gurin Attila
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Jakovác Márton
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Őrsi Gergő
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Arany757.010393 m
20.Kovács Brúnó Aurél
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tímár Csaba
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vékássy Illés
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany755.44636 m
21.Kovács Kíra Diána
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Strobl Emma
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Kövér Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Arany751.87209 m
22.Le Hoang Hai
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Turos-Bense Hunor
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kordováner Márk
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany750.24836 m
23.Bernáth Péter
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
nincs
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Rompf Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany747.67596 m
24.Hermán Judit
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Szabó Adél
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
nincs
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany747.67123 m
25.Árva Lucia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Böcker Júlia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Le Hoang Van
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany746.65973 m
26.Ritter Kíra Réka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Feczer Zsóka Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Koli Hanna
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Arany746.65159 m
27.Fehér Boglárka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pafféri Bálint
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Keresztes Doroti
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst668.45921 m
28.Guti Petra
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Kelemen Adél
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Kovács András
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Ezüst649.28257 m
29.Dóczi Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Tímea
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nguyen Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst564.03361 m
30.Lévay Kristóf
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bagotai Tamás
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Primecz Munkácsi Márton
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst545.63743 m
31.-
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Liszkai Terézia
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szalay Júlia
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst543.25388 m
32.Nagy Kinga
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bárány Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Legenyei Panna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst542.23953 m
33.Horváth Eszter
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Lüvi Adél
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Fehér Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Ezüst535.24644 m
34.Bondár Flórián
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Csapó Hunor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Tarnai Csongor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst528.84655 m
35.Bedő Glória
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Csonka Ágnes
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Tarbay Júlia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst518.84641 m
36.Sztojanov Zoltán
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Weber Krisztián
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mikolasek Zétény
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst509.24592 m
37.Szilágyi Anna
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mondrák Tamara
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szőke Réka
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst506.47260 m
38.Barla-Szabó Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ladányi Péter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó-Tóth Péter László
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst502.05239 m
39.Székely Zselyke
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Hősei mátyás
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Kozma Sólyom
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Ezüst500.26212 m
40.Berényesi Bernadett
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nguyen Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sáránszki Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst500.05308 m
41.Bodnár Bianka
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Kondor Bianka
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Kaptás Brigitta
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Ezüst500.06276 m
42.Boros Zoltán
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
9. osztály
Bauer Dominik
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
9. osztály
Heregh Tamás
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
9. osztály
Ezüst500.06183 m
43.Henz Réka
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gallina Boglárka
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum, Budapest
9. osztály
nincs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.08175 m
44.Takács Péter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Lázár
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst500.05933 m
45.Kovács Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Sándor Előd
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Takács Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst500.05917 m
46.Tóth Boglárka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Módra Attila
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Fekete Eszter
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz410.46106 m
47.Frank Áron
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Lengyel Katalin
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Szalkay Márta
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz410.25975 m
48.Szendi Viktória
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Schultz Mercédesz
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Leticia Cervetto
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz402.65819 m
49.Horváth Dorottya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Csongrádi Anna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Rózsavölgyi Klára
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Bronz402.65043 m
50.Szijj Zita
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Tircsi Andrea
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Pataki Liliána
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Bronz400.010673 m
51.Balogh Petra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Deák Dalma Rebeka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz400.06099 m
52.Pozsár Noémi
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Mihalik Angelika
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Zarnóczay Dóra
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Bronz400.05883 m
53.Tompa Boglárka
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bors Petra
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Vasas Gyöngyvér
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz356.22921 m
54.Balogh Bence Bendegúz
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Vincze Márk
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Gifló Mátyás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bronz348.03559 m
55.Szabó Márk Attila
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kocsis Réka
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fényes András
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz344.23554 m
56.Mihalics Róbert
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Jánosi Márk
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Jánosi Botond
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz342.83517 m
57.Hajduk Eszter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mogyorósi Maja
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szelényi Máté
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz337.44484 m
58.Márton Lili
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Hudák Zsófia
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Gyulai Zoltán
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bronz337.24975 m
59.Varga Dorina
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Szakály Melitta
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Fehérvári Lili
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Bronz328.43654 m
60.Egri Áron
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
-
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pintér Uránia
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz324.25132 m
61.Bodri Bianka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Gáncs Tamara
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Pupp Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Bronz300.07213 m
62.Dóczi Ágnes
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Szegedi Levente
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Freid Ákos
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz232.23045 m
63.Márkus Ádám
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Vas József
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Erdei Marcell
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz212.24933 m
64.nincs
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Szarvas Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Sáfrány Dániel
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Bronz176.62406 m
65.Hrabacsik Gergő
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
10. osztály
Kiss Nándor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
10. osztály
Parkánszki Barna
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
10. osztály
Bronz166.63261 m
66.Bölcskei Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Máthé Gábor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mizsák Benjámin
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
67.Tóth Anna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Koós Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kollmann Réka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
68.Kalmár Marci
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Beliczki Ákos
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Herbst Mihály
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
69.Le Ho Thanh Ha
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Asztalos Lili
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fekete Réka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
70.Dömötör Virág
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Páldi Eszter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Schubert Flóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
71.Zámbó Panna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gál Borbála
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Perger Petra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
72.Kőfaragó Nándor
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Charaf Kamel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Czifrus Hanna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
73.Kim Levente
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Limpek Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pikéthy Áron
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
74.Német Franciska
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Demcsák Ágnes
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Jelinek Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
75.Ressely Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kelemen Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Oláh Krisztián
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
76.Botos Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kiss Réka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zeitler Petra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
77.Szilassy Panna Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Várkövi Liza
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Kövér Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Bronz100.2n/a
78.Molnár Anikó
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Csiba Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Lackner Dorina
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Bronz100.2n/a
79.Nagy Bálint
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mezei Kristóf
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ipacs Donát
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
80.Formanek Cecília
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tácsik Luca Csenge
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hérincs Diána Letti
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
81.Dorogi Márk
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Móri Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Vadász Márton
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bronz100.2n/a
82.Gulybán Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Árki Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bercsényi Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bronz100.2n/a
83.Major Botond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Barna Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tifenbeck Flórián
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
84.Gábor Máté
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Bíró Pál
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Péter Áron
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Bronz100.2n/a
85.Istvánfi Csenge
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Sjerps Anette
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Szabó Johanna
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Bronz100.2n/a
86.Tóth Márton
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Gáspár Benedek
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Bihari Bence
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Bronz100.2n/a
87.Pilipár Sarolta
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Vincze Ráhel
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Takács Lilla
Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Gödöllő
10. osztály
Bronz100.2n/a
88.Kereszty Anna
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bolla Péter
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Kőrösi Áron
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
89.Medve Kristóf
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Szőlősy Inez
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bajnay Roland
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
90.Mezei Boldizsár
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Tóth Benjámin
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Zentai Benedek
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
91.Müller Ákos
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Kovács Áron
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Váradi Rebeka
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Bronz100.2n/a
92.Szabados Betti
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bozóki György
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Rupa Bence
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
93.Molnár Máté
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Zavodni Máté
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Kristó Dominik
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
94.Zeke Sándor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
10. osztály
Papp Bendegúz
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
10. osztály
Szigyártó Bernadett
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
10. osztály
Bronz100.2n/a
95.Nyika Eszter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dobos Dalma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Major Emma
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
96.Zepkó Borbála
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gerencsér Kata
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Sarolta
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
97.Haberle Viktória
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Sára
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kozma Krisztián
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
98.Bodó Bettina
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Szász Napsugár
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Zics Máté
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bronz100.2n/a
99.Takó Benjámin
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
10. osztály
Mészáros Katalin
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
10. osztály
Kurucz Benedek
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
10. osztály
Bronz100.2n/a
100.Kós Péter
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Tusnády Simon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Nagy Kristóf
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
101.Balogh Barbara
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Nagy Katalin
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Molnár Melánia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz100.2n/a
102.Lovas Cintia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Vértes Viktória
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Knapcsek Ramóna
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz100.2n/a
103.Balog Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Balog Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Kabai Erik
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz100.2n/a
104.Pataki Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Balázs Norbert
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Horváth István
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz100.2n/a
105.Balog Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Balog Sára
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Csikós Dóra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz100.2n/a
106.Anka Bálint
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bimbó Levente
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Szilágyi Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz100.2n/a
107.István Bettina
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Tobai Zsolt
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Varga Laura
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
10. osztály
Bronz100.2n/a
108.Pozsgai Károly
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Sivadó Domonkos
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
László Örs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Bronz100.2n/a
109.Szabó Fruzsina
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Szekér Zita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Bréda Borbála
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium, Gödöllő
9. osztály
Bronz100.2n/a
110.Győző Máté
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Barna Csanád
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
9. osztály
Wild Zsófia
Árpáh-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
10. osztály
Bronz100.2n/a
111.Hámori Janka
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Csaplár Viktor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tiszay Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz100.2n/a
112.Kelemen Adél
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Kaba Adrienn
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Gecse Zsanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Bronz100.2n/a
113.Fiser Tamas
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fiser Akos
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fodor Eva
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz100.2n/a
114.Fazekas Viktória
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Puha Dorottya
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Szabó Bálint
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
115.Kocsis Anett
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Kecskés Bence
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
10. osztály
-
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Márton Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabó Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Matolcsi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1074.65613 m
2.Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1072.43844 m
3.Lakner Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bukva Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Lakatos Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany1057.46128 m
4.Morassi Máté
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nguyen Hoang Viet
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Vári-Kakas Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1056.611158 m
5.Rittgasszer Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Wolff Vilmos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Török Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany1050.06783 m
6.Debreczeni Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Takács Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Misik Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1048.27251 m
7.Gréczi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagyváradi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szántó Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1046.49389 m
8.Böcskei Bálint
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Vígh Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Sós Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany865.66294 m
9.An Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Cseh András
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szűcs Imre
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany863.69674 m
10.Gyarmati Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Horváth Hilda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Forgács Endre
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
12. osztály
Arany859.87664 m
11.Horváth Dávid András
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
12. osztály
Kováts Bence Csaba
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
12. osztály
Kranabet Fanni
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
12. osztály
Arany848.08156 m
12.Magyar Boglárka
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Vác
12. osztály
Fehér Bálint
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Vác
11. osztály
Lázár Viktor
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma, Vác
12. osztály
Arany847.87551 m
13.Deáki Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kovács Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Wagner Ambrus
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany847.29182 m
14.Tarnóy Áron
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Prantner Tamás
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Varga Edvin
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Ezüst563.03183 m
15..
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst551.22469 m
16.Varga Doroti
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
Kiss Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
Kassai Levente
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst547.85119 m
17.Weisz Vencel
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest
11. osztály
Dányi Péter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nedved Csilla
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst547.69503 m
18.Szentirmai Dalma
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Barna Dorottya
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Galambos Eszter
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst545.84572 m
19.Juhász Judit
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
10. osztály
Szabó Gergő
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lantos Balázs
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst545.45463 m
20.Csekk Petra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Makovinyi Sára
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Szebényi Sára
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Ezüst539.64306 m
21.Sárfi Gergő Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
12. osztály
Lukács Flóra Kyra
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
12. osztály
Schultz Rebeka
Tatai Református Gimnázium, Tata
11. osztály
Ezüst539.29108 m
22.Szekeres Márk
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Gáspár Natália
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Gerák Zsófia
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Ezüst530.85656 m
23.Koncz Janka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
12. osztály
Nagy Márta
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
12. osztály
Soós Veronika
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
12. osztály
Ezüst522.24678 m
24.Gerák Zsófia
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Bíró Balázs
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Wong Kaugning Tomi
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Ezüst501.46405 m
25.Zsilka András
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Petrik Barna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Rajkó Bertalan
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz476.23109 m
26.Brauner Barbara
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Halmai Szilárd
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Begyik István
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Bronz407.66504 m
27.Salvador Anna Telma
Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vác
11. osztály
Abrudán Emília
Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vác
11. osztály
Nagy Luca Cintia
Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vác
11. osztály
Bronz336.23276 m
28.Hócza Gergely
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Farkas László
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Beck Dániel
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Bronz335.04196 m
29.Omran Ali
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Farkas Bence
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Unyi Zsombor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz324.67335 m
30.Géczi Zsanett
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Petra
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz318.24827 m
31.Varecza Roland
Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vác
11. osztály
Glózer Bence
Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vác
11. osztály
Herceg Attila
Bernáth Kálmán Református Gimnázium, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola, Vác
11. osztály
Bronz200.06360 m
32.Koleszár Mihály Bálint
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mátravölgyi Bence
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Schiff Antal
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
33.Kiss Dániel Márk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kalotai Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Takács Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
34.Vitay Vanda
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kiss Mária Dominika
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Telek Benjámin Márk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
35.Tóth G. Bálint Sándor
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Horváth András Gergely
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Sárközy Bence
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
36.Kis-Jakab János
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Graca Endre
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Gyulai Zoltán
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
37.Orbán András
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Benyó Pál Bertalan
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Holl Dénes
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Bronz100.2n/a
38.Thoma Blanka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Horváth Veronika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Püspöki Enikő
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Bronz100.2n/a
39.Őrhalmi Anna
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Fodor Alexandra
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Tóth István
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
40.Bereczki László
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Petrányi Réka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Végh Boglárka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
41.Tóth Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Horváth Zita
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Molnár Johanna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz100.2n/a
42.Tarnói Noémi
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Moldvay Zóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kottek Brigitta
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
43.Vilhelm Judit
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Rozman Nikolett
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kővári Bettina
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
44.Nagy Klementina
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagy Panna
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szafián Marcell
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
45.Balogh Csilla
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Palotás Lívia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Nagy László
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
11. osztály
Bronz100.2n/a
46.Kovács Levente
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Petróczy Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Richlik Róbert
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Steierlein Gyöngyi
Mattlock Bt.
Beke Zoltán
Mortoff Kft.
Rankliné Bíró Zsuzsanna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Arany1069.83995 m
2.Kamarás Krisztina
Czabán Általános Iskola
Kamarás Csaba
NINCS
Arany1064.06133 m
3.Csontos Éva
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Majtényi Ágnes
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bach Hajnalka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Arany1058.64535 m
4.Deczky Angéla
Süle Gabriella
Bodnár Krisztina
Arany1052.04535 m
5.Sényi Anikó
-
Kovács Maja
-
-
-
Arany1048.65334 m
6.Prech Nikoletta
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ráczné Sós Adrienn
Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tarsoly Imre
GDS 2000 Kft.
Arany1046.05075 m
7.Olexó Zsuzsa
Fábry Kata
Fábry György
Arany1045.26840 m
8.Leonora Lytchko
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
Kiss Andrea
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
-
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany948.43605 m
9.Filep Mária
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Újszászi Ivett
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Lehoczki Lászlóné
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Arany876.44427 m
10.-
Pusztai Gertrúd
Medgyesi János
Arany864.64254 m
11.Viczián András
Vállalkozó
Vörös József
MEDITECH
Wágner János
NNG
Arany864.04375 m
12.Gál Andrea
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ofelláné Horváth Bernadett
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Koczák Tamás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany862.86293 m
13.Soósné Fodor Tünde
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Szücs Balázsné Németh Melinda
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Palkó László
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Arany857.05537 m
14.Ondreák Ivett
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Rostás Ildikó
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
nincs
nincs
Arany856.04254 m
15.Kolos Gábor
Sájer Gábor
Veisz Róbert
Arany855.25339 m
16.Tóth Attila
Tóthné Németh Mónika
Tóth Anna
Arany850.45306 m
17.Bárczi Róbert
Bárczi Dávid
Bárczi Bence
Arany756.05674 m
18.Tormáné Csiffáry Tünde
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Nagy Ágota
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Torma Miklós
TNT Hungary KFT
Arany753.84209 m
19.Sebesi Csaba
Kiss Adrienn
Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola
nincs
nincs
Arany750.45634 m
20.Babarczi Anikó
Magyar Telekom
Fehér Tamás
Magyar Telekom
Babarczi Imre
nyugdíjas
Arany746.65392 m
21.Molnár Anikó
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
-
-
-
-
Ezüst663.85492 m
22.Csernyánszkyné Nagy Tünde
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Szegedi Vargháné Bednay Györgyi
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Virga Mariann
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst649.25209 m
23.Giczi Ágnes
Giczi Karolina
Giczi Zsolt
Ezüst538.23444 m
24.Hoffer Ginetta
Verdurg Barbara
nincs
Ezüst531.04085 m
25.Pásztor Zoltán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Pásztor Regina
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
-
-
Ezüst503.26774 m
26.Finta Ágnes
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Kőrösiné dr. Molnár Andrea
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Hajnal Attila
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Bronz100.2n/a
27.Kovácsné Tesléry Beáta
Mentál-Mankó Alapítvány
Kovács Ferenc
Mentál-Mankó Alapítvány
Skovrán Brigitta
Mentál-Mankó Alapítvány
Bronz100.2n/a
28.Bene B. Gábor
Indivizo
Dohár Ádám
Procter & Gamble
Keresztesi Luca
Periscope By McKinsey & Company
Bronz100.2n/a
29.Wencel Anna
Wencel Imre
Varga Csilla
Bronz100.2n/a
30.Gál Csilla
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
-
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Bronz100.2n/a
31.Győzőné Friedmann Rita
Árpád-házi Szent Gimnázium Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
Korpics Kata
Árpád-házi Szent Gimnázium Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
Kanyicska Gabriella
Árpád-házi Szent Gimnázium Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
Bronz100.2n/a
32.Sereg Katalin
Szeszler Ádám
Sereg Judit
Bronz100.2n/a
33.Szabados Péter
Staub Anett
Gombár Alexandra
Bronz100.2n/a
34.Tóth Tünde
Katona Máté
7. évfolyam
Katona Dóra
5. osztály
Bronz100.2n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Antos András
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Molnár-Sáska Gábor
Sebestyén Géza
Budapesti Corvinus Egyetem
Arany1073.65994 m
2.Horváth András János
BME VIK
Kocsis Júlia
ELTE TTK
nincs
nincs
Arany1069.29733 m
3.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Arany1065.68510 m
4.Brányi László
ELTE Informatika Kar
Brányiné Sulák Katalin
Prolan Zrt.
Brányi Balázs
BME hallgató
Arany1064.65388 m
5.Facskó Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Facskó Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Facskó Gergely
BME
Arany1049.07250 m
6.Szabó Dániel
nincs
nincs
nincs
nincs
Arany1048.69800 m
7.Lukács Antal
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Lukács Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Ruff László
-
Arany863.46669 m
8.Kugyella Noémi
Zsakó Ágnes
Frey Balázs
Arany850.46720 m
9.Selmeczi-Tóth Anna
Szamosközi Gábor
Csizmár Tamás
Arany850.28901 m
10.Hajnal Anna
Nádasdy Általános Iskola
Salzmann Orsolya
ELTE
Ujváry János
Ferences Gimnázium
Arany848.69598 m
11.Argayné Magyar Bernadette
Karinthy Frigyes Gimnázium
Gróf Andrea
Karinthy Frigyes Gimnázium
Tóthné Juhász Tünde
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany848.49254 m
12.Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
-
Pál József
Arany845.810635 m
13.Nagy Simon
Rovnai Gergő
nincs
Arany845.87628 m
14.Wolf Péter
Capsys Informatikai Kft.
Nagy László
Capsys Informatikai Kft.
Bezzeg Dávid
Capsys Informatikai Kft.
Arany845.810902 m
15.Füzy Dorottya
Horváth Gergő
Bottlik Judit
Arany774.27135 m
16.Rejtő Balázs
Szarka Álmos
Orosz Levente
Arany764.08656 m
17.Imrőné Kemény Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Gergely Csilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Merényi Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Arany756.04757 m
18.Fülöp Zsolt
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Kampfl Orsolya
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Szilágyi Júlia
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Arany755.27431 m
19.Szepessy András
Németh Kristóf
Végh László
Arany750.46349 m
20.Lantos Anita
Berze Tamás
Hollik Gergő
Ezüst660.89156 m
21.Mészáros Gábor
-
-
-
-
Ezüst657.67214 m
22.Vargáné Szabó Bettina
Csonka Eszter
Anga Máté
Ezüst656.86730 m
23.Bruncsics Bence
Nusser Ádám
Nyári Dávid Tamás
Ezüst651.05850 m
24.Pálfi Anita
ELTE Gyertyánffy István Gyak. Ált. Isk.
Szabó András
Szerencsejáték Zrt.
Veres Katalin
Ezüst650.67371 m
25.Varga Dávid
Gregó Kinga
Nyugat-magyarországi Egyetem
Kis Dániel
BME
Ezüst649.06633 m
26.Gergely Alexandra
Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Simon Míra
Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Gönczi Zsuzsanna
Ezüst649.06519 m
27.Pirity Tamás Gábor
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Kámán Ildikó
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
-
-
Ezüst571.04897 m
28.Nagy Judit Zsuzsanna
Óbudai Gimnázium
Kerepesi-Kovács Mónika
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Nincs
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Ezüst568.64897 m
29.Botlikné Mayer Zsuzsanna
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
-
-
-
-
Ezüst544.87055 m
30.Dr. Steiczinger Zsuzsanna
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Józsa Brigitta
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Katalin
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst541.26058 m
31.Horváthné Tóth Gabriella
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Horváth Bettina
Szűcs Bernadett
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Ezüst533.45063 m
32.Bencze Zsolt
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum
Szőcs Klára
Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium
Izsa Éva
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium
Bronz100.2n/a
33.Argay Márta
BGSC Szent istván Közgazdasági Szakgimnázium
Argay Gyuláné
Bókay János Egészségügyi Szakgimnázium (nyugdíjas)
Argay Gyula
Bronz100.2n/a
34.Illyefalvi-Vitéz Lilla
Újbudai József Attila Gimnázium
Szánthóné Érdi Ágnes
Újbudai József Attila Gimnázium
Kutasi László
Újbudai József Attila Gimnázium
Bronz100.2n/a
35.Kárászné Hurták Ildikó
Árpád-házi Szent Gimnázium Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
Wildné Grób Mária
Árpád-házi Szent Gimnázium Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
Szabadiné Kutas Emese
Árpád-házi Szent Gimnázium Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
Bronz100.2n/a
36.Torok Mihaly
Ulveczki Balazs
Leipold Peter
Bronz100.2n/a
37.Wiener Csilla
ELTE
Gyenes Tamás
Helle Zita
Bronz100.2n/a
38.Duda Ernő
Dr. Geretovszkyné Dr. Varjú Katalin
Szegedi Tudományegyetem
Dr. Geretovszky Zsolt
Szegedi Tudományegyetem
Bronz100.2n/a
39.Sziva Zsuzsanna
Sziva Noémi
Sziva Miklós
Bronz100.2n/a
40.Abonyi-Tóth Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Bejczy-Kovács László
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Kopasz Péter
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Bronz100.2n/a
41.Palkó Tamás
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Sztojka Ferenc
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Gerdelics Katalin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Bronz100.2n/a