Medve Matektábor 2018 - Nagykőrös

Nagykőrös, 2018. március 15. - 2018. március 18.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Adámy Márton10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Apáthy Száva11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Balog Katalin Ida11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Bánházi Dorina8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Barabás Lili10.Szent László Általános Művelődési KözpontBaja
Barta Piroska Zsófia8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Beke Barnabás György8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Beke Marcell Zoltán7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Beke Róbert Márk5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Benkő Gábor8.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
Bercsényi Gábor10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bodnár Ákos11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Bodrogvári-Csikó Dóra8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Caracciolo Lara8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Cseh Dóra6.II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaSzékesfehérvár
Csontos Dávid8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Dávid Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Dévényi Álmos Tamás6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
DH Anna10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Dienes Luca10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Écsi Dóra9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Egyházi Hanna8.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Erőss Sámuel7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Erőss Simon5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fok Miklós6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fok Róbert9.Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Fölker Zsombor8.Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumBékés
Fóti Neszta9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Frigyes Kristóf9.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Gál Milán11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Gál Róbert12.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Gátmezei Kornél10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Gátmezei Zoltán12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Gavallér Balázs Krisztián12.DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai SzakgimnáziumaDebrecen
Gerlei Péter6.Budapesti Amerikai Nemzetközi IskolaNagykovácsi
Görömbey László8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Gyarmati Zalán12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Halászy-Kiss Noémi9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Hay Sára9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Hevesi Márton Benedek11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Jánosi Luca7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Juhász Jázmin7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Kaltenecker Balázs Bence7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Kaproncai Borbála9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kelemen Anna9.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Kiss Gréta8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
Kollek-Melkvi Gábor7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Kothalawala Rosemary9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Kozma Hanna11.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Kulcsár Kevin9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kündeán Mihály6.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
Laczkó Olivér6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Laczkó Réka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Lévay Anna8.Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános IskolaBudapest
Lévay Kristóf9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
Lobitz Andor8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Lukács Flóra Kíra12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Márkus Erik9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Mátéfy Ádám8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mihályi Barnabás10.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
Miklóssy Katinka8.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Molnár Zsófia9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Németh Ágoston10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Németh Veronika7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Orosz Norbert Ferenc7.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
Orosz Viktor Roland5.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Pálfi Fruzsina Karina7.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Penyige Áron7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Penyige Zita10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Petrovics Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pónácz András István9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Pusztai Rebeka Petra8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Rábai Gellért6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Racskó Gergő Áron8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Radványi Zita8.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
Raisz Olivér10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Róth András9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Rumi Zoárd10.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Sárfi Gergő Bálint12.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Schenk Anna9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Schiff Antal10.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Somlói Sámuel6.Kiss Árpád Általános IskolaBalassagyarmat
Somogyvári Dóra10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Stingli József8.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
Szabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szauter Ábel10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Bercel5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Csanád9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Székely Bálint10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Szerecz Vilmos10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Szilágyi Bulcsú6.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Szima Gábor5.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
Tarnay Márton10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Tatos Vince Péter6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helyeDebrecen
Tóth Andrea11.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
Tóth Fruzsina8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Vágó Rebeka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Varga Péter8.Bocskai István Gomnázium HajdúböszörményHajdúböszörmény
Vári-Kakas Adél7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vida Boldizsár8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Visky Bence7.Németvölgyi Általános IskolaBudapest
Vizi Kristóf Levente8.Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMezőkövesd

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
KFehér Anna Éva (Panni)
KDian Csenge (Csenge)
LFüstös Vivien (Vivi)
LKlausz Milán (Milán)
MSzűcs Virág (Virág)
MBozóki-Kecskés Boglárka (Boglárka)
programokCs. Kiss Veronika (Vera)
programokSzekrényes Regina (Rözsen)
programokKosztolányi Kata (Kata)
programokBalogh Tamás László (Bill)
programokMikulán Attila (blick)
XSum Csaba (Csabi)
XHadfi János (Jani)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
YCsahók Tímea (Timi)
ZBessenyei Mihály (Misi)
ZKátay Tamás (Katay)