Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Döntő

Debrecen, 2018. június 9.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A döntőn elért végső pontszám az Utilappun leírt számítási módszerhez képest 270-nel megnövelt érték. Így aki 270 perc alatt végzett, annak 0 pont időbónusza van, aki gyorsabban annak a percek száma időbónuszként hozzáadódik. Ennek köszönhetően a pontszámban az idő nem büntetés, hanem jutalomként számolódik, természetesen a végső sorrendet ez nem befolyásolja.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Bobvos Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jeges Tihamér
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Virág Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
1021
2.Antus Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szalontai Júlia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fábry Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
956
3.Csikkel Roland
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bősze Boldizsár
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szögi Erik
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
837
4.Belecz Ákos
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kalmár Botond
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Sarnyai Zalán
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
794
5.Bálint Balázs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Fogarassy Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szabó Miklós
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
788
6.Molnár András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Szabolcs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
747
7.Hajdu Aliz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kuba Nikoletta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Székely Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
679
8.Juhász Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kolláth Gergely Sándor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kurucz Kitti
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
649
9.Garai Nándor
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Kalkó Vince
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Kucsera Máté
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
639
10.Imri Hanna Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Vitelki Gergő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
584
11.Bencsik Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pleesz Gergő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Ábel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
567
12.Tarr Domokos
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tarr Zsigmond
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
552
13.Kardos Kevin
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
T. Tóth Patrik
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy Péter
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
551
14.Tóth Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Tóth Panna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Horváth Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
360
15.Őri Bálint
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Fülöp András
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
nincs
nincs
344
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Bender Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fey Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nádor Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
1168
2.Radványi Zita
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
8. osztály
Vizi Kristóf Levente
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
8. osztály
Racskó Gergő Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
972
3.Egyházi Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Miklóssy Katinka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Caracciolo Lara
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
971
4.Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
nincs
nincs
nincs
nincs
961
5.Szabó Benedek
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
nincs
nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
944
6.Orosz Olívia
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Slézia Dávid
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Slézia Máté
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
906
7.Golts Bálint
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Mayer Levente
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
808
8.Békási Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ványi András Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Wunderlich Ábris Devecser
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
793
9.Fülöp Csilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Kutas Gréta
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Szittyai Anna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
730
10.Vári-Kakas Adél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
nincs
688
11.Szépvölgyi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sámuel Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Décsei Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
680
12.Zámbori Doma
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mészáros Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
650
13.Bálint Lili
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Stock Balázs
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Szalanics Tamás
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
632
14.Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Molnár Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
536
15.Radó Gyöngyvér
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
Kohn Petra
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
Török Liliána
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
423
16.Bertalanits Enikő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bognár Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Horváth Dalma
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
392
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1157
2.Apagyi Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kirschner Bernadett
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Miszler Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
1105
3.Espán Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Nagy Soma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Katona Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
999
4.Fekete Richárd
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
876
5.Réti Zoltán
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tot Bagi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pongrácz András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
696
6.Csóti Kristóf
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Tilimpás Laura
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Szép-Gergely Zsófia
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
620
7.Kovács Bertold
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
nincs
nincs
nincs
nincs
512
8.Kecskés Dorka
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Szűcs Klára Réka
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Korbai Gyöngyvirág
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
10. osztály
496
9.Dér Benedek
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Parrag Ádám
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Vámi Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
476
10.Perl Máté
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Bali Benjamin
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Duli Bálint
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
310
11.Kadem Aziz
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Kiss Marcell András
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
-
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
296
12.Tar Zsuzsa
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Bodrogvári-Csikó Dóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
-
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
168
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
1170
2.Márton Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabó Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Matolcsi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
1054
3.Hermann Péter Pál
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Simon Dániel Gábor
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Tokovics Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
1029
4.Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mohácsi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Csabai Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
1017
5.Dékány Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Schlepp Krisztián
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Szénássy Márton
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
827
6.Keceli-Mészáros Tivadar
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kisgyörgy Olivér
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kocsis Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
792
7.Gilinger Tibor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Kovács Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Bagdi Gyula
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
583
8.Fehér József Mátyás
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
12. osztály
Kiss Dominik
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
12. osztály
Kupás Vendel Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
12. osztály
556
9.-
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Herpai Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Szász Kristóf
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
532
10.Szalanics Péter
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Siteri Vilmos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Bodnár Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
329
11.Nagy László Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Tóth Gergő Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Boros Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
224
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Nagy Tibor
Kecskeméti Református Általános Iskola
Aczél-Szabó János
Halasi Gábor
1122
2.Kiss Andrea
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Leonora Lytchko
egyetemista
Forman Ferenc
egyetemista
1038
3.Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
978
4.Csányi Ágnes
Figura Tamás
Csányi László
935
5.Csontos Éva
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Majtényi Ágnes
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bach Hajnalka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
918
6.Pap Erika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
889
7.Bakonyvári Tímea
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hornyanné Huszkó Ildikó
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Péterné
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
810
8.Ribáné Nagy Zsófia
Riba Zsolt
dr. Steltzer Ferenc
802
9.Kamarás Krisztina
Czabán Általános Iskola
Kamarás Csaba
NINCS
789
10.Klagyivikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Simáné Meleg Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Takácsné Balogh Edit
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
730
11.Steierlein Gyöngyi
Mattlock Bt.
Beke Zoltán
Mortoff Kft.
Rankliné Bíró Zsuzsanna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
716
12.Takács Flóra
-
Takács Vince Ata
-
Takács Attila
-
694
13.Dömsödi Bálint
nincs
nincs
nincs
nincs
579
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Bogya Norbert
Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet
Dudás János
Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet
Csányi János Dániel
Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet
1030
2.Antos András
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Molnár-Sáska Gábor
Sebestyén Géza
Budapesti Corvinus Egyetem
987
3.Némethné Pethes Ildikó
MTA Wigner
Németh Zoltán
MTA Wigner
Magyar Csaba
MTA TTK
903
4.Kenyeres Márton
Salamon Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium
Szél Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium
889
5.Németh Katalin
Kodolányi János Főiskola, Székesfehérvár
Radics Norbert
Morgan Stanley
Rákos Attila
Morgan Stanley
826
6.Hajdu Lajos
DE Matek Intézet
Pongrácz András
DE Matek Intézet
nincs
nincs
795
7.Eőri János
Hunfalvy János Szakgimnázium
Csányi Tibor
Hunfalvy János Szakgimnázium
Szőke Imre
Hunfalvy János Szakgimnázium
776
8.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
762
9.Katona Emese
Gulyás Pál Kollégium
Griger Ákos Róbert
DE-MFK Gépészmérnök Hallgató
Kővári Péter Viktor
BME Vegyészmérnök Hallgató
672
10.Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
504
11.Gyarmati Istvánné
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda
Gyarmati István
nincs
nincs
480
12.Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Sárvári Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
416
13.Horváth András János
BME VIK
Kocsis Júlia
ELTE TTK
nincs
nincs
408
14.Siklósi Zsófia
Szegedi Szakképzési Centrum
Ocsenás Eleonóra
Szegedi Szakképzési Centrum
Gyekiczki Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum
352
15.Spissich László
Türr István Gimnázium és Kollégium
Egyházi Violetta
Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Általános Iskola
-
-
280