Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2018. május 6.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kardos Kevin
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
T. Tóth Patrik
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy Péter
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany1054.01787 m
2.Tóth Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Tóth Panna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Horváth Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany1053.61787 m
3.Horváth Kristóf
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Egyházi Godó
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Halmai Vanda
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Arany1048.81287 m
4.Göncző Emma
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Rubóczki Marcell
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Gál Levente
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany1048.42439 m
5.Balaton Kincső
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola, Hosszúpályi
5. osztály
Szálkai Hédi
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola, Hosszúpályi
5. osztály
Szántó Hanna
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola, Hosszúpályi
5. osztály
Arany1046.22691 m
6.Kovalecz Soma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Gerda Zalán Csaba
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Rentkó Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany1046.02856 m
7.Kincses Csaba
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Gönczöl Alex
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany963.42111 m
8.Guthy Gábor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bazsó Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany958.02565 m
9.Kiss - Juhász Levente
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Kóródi István Bence
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Sütő Áron
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany957.02113 m
10.Szabó Csenge
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Székely Krisztina
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Venter Ádám
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany955.41831 m
11.Sági Roland
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Koncz Regina
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Murányi Péter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany955.21913 m
12.Csanálosi Bálint
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Fehérvári Donát
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Sipos Milán
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Arany954.42660 m
13.Gyöngy Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Fazokán Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Harsányi Hunor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany946.22339 m
14.Kondorosi Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Nagy Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Paulovich Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany946.03099 m
15.Antal-Szalmás Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kozák Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Lippai Panni
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany871.22585 m
16.Jenei Marcell
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kovács Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Papik Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Arany869.23486 m
17.Becsky Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Széles Ábel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Katona Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany865.43135 m
18.Bodnár Roland
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kálnai Márton
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Pólik Zalán
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany865.02708 m
19.Nováki Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Szabó Luca
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Hevessy Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany864.82761 m
20.Klebersz Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Majoros Vanda
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Papp Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany861.02064 m
21.Fodor Levente
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Komáromi János
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Székely Árpád
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany859.63421 m
22.Papp Csenge
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy Hanga
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kolozsvári Vanda
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany859.63402 m
23.Kathi Fruzsina
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ősz-Varga Hanna
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kunkli Veronika
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany859.23011 m
24.Párkányi Ábel
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szurdi Márton
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Dani Anna
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany858.21636 m
25.Szabó Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Fodor Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Veress Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany858.22879 m
26.Erdős Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Parti Renáta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Borbély Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany856.22838 m
27.Milák Dénes
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Steiger Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Szilvási Balázs
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany854.03161 m
28.Kardos Lili Panna
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Choma Sára Zsófia
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Szabolcs Dóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Arany853.02865 m
29.Géczi Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Barta Csanád
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kozma Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany850.83992 m
30.Varga Zoé
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Majoros Noémi Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kresznóczki Réka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany847.63499 m
31.Szondi Levente
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Szabó Dávid
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kósa Ákos
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany846.63356 m
32.Hegedűs Attila
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Csiha Zsombor
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Takács László
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany781.62016 m
33.Hajdu Márton
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szatmári Zsófi
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szász Lili
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany774.23092 m
34.Kathi Balázs
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Vas Botond
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Magi Emese
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany769.22384 m
35.Takács Kata
Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
5. osztály
Jónás Anna
Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
5. osztály
Páricsi-Nagy Rezeda
Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
5. osztály
Arany768.62685 m
36.Reven Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Tier Orsolya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kassai Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany766.82742 m
37.Barilla Boglárka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Rimóczi Dorka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany761.83756 m
38.Erdős Nóra
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szénási Petra
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nábrádi Bálint
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany761.43106 m
39.Gaál Lilla
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szegedi Rebeka
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Nikolett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany760.02891 m
40.György Levente
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Domán Péter
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály

Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany759.44422 m
41.Illés Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Felföldi Bendegúz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kassai Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany758.63309 m
42.Szilágyi Martin
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Bakó Attila
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Besenszky Dávid
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany757.62589 m
43.Fejes Fanni Angelika
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Reszegi Szonja
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Szabó Fanni
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany757.42589 m
44.Laczkó Nándor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Szabó Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Tóth Kristóf
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany757.22879 m
45.Kovács Anna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Klaudia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Kanyó Gréta
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Arany756.43353 m
46.Vitkovics Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Felföldi Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kormány Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany753.63060 m
47.Kerti Benedek
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád
5. osztály
Simon Ábel
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád
5. osztály
Kerti Csenge
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád
5. osztály
Arany751.83199 m
48.Deák Dalma
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Molnár Sára
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Riczu Zsombor
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Arany751.82902 m
49.Baranya Luca
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Kuhn Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Péva Lujza
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany750.22546 m
50.Asztalos Melissza
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád
5. osztály
Kiss Gergely
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád
5. osztály
Ternován Szabolcs
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíracsád
5. osztály
Arany749.02899 m
51.Keczán János Jeremiás
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nyilas Kristóf
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Oláh Zsolt
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany748.82827 m
52.Mező István Ottó
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Rindik Maximilian
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nyírkos Dominik
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany748.82732 m
53.Baráth Benedek
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Sipos Kende
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szabó Dávid
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany748.62682 m
54.Juhász Lili
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Görömbei Réka
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Görömbei Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Arany748.01758 m
55.Solomon Nenszi
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Pelczhoffer Dóra
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Török Dorina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst669.62499 m
56.Gyönyörű Benedek
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Gajdos Csanád
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
NINCS
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst661.22433 m
57.Toka Levente
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Lőkös Gergő
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Hadházy Tamás Bence
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst660.42605 m
58.Tóth Kristóf
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Deme-Nagy Balázs
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst659.62563 m
59.Csóka Eszter Luca
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Markovits Mirtill Júlia
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Hetei Helga
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst659.64618 m
60.Bartha Zalán
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Horváth Tamás
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Sivadó Márton
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst656.23891 m
61.Major Mirjam Alexa
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nagy Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Fehér Anna Rebeka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Ezüst656.22343 m
62.Kapusi János
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Gergely
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst649.62742 m
63.Gál Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Győrvári Viktor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Osztotics Bendegúz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst649.23664 m
64.Szirbucz Petra
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kiss Borbála
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
-
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst648.63400 m
65.Bíró Noémi
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Pataky Panna
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Csukás Anna
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst648.42336 m
66.Ráti Roland
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Nagy Zoltán
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Tóth Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst648.42520 m
67.Tóth Tamás János
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Katona Balázs
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Sztojka Albert
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst648.22719 m
68.Ruda Albert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Pók Csaba
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Csóka Nándor
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst648.01954 m
69.Bartos Boglárka
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Némethy Anna Sára
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Jámbor Janka
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst647.83545 m
70.Lencsés Csaba
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Szerencsi Máté
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Tóth Olivér
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst647.82550 m
71.Kovács Marietta
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Csillag Orsolya
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Szabó Fanni
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst647.82311 m
72.Kocsis Martin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Pórszász Johanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Czinege Máté
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Ezüst647.42499 m
73.Domján Csenge
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Petró Alexandra
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Szilágyi Réka
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst647.02111 m
74.Csatári Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Molnár Balázs
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Simkó Levente
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst646.83082 m
75.Kathi Beáta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó Helga
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szepesi Melinda
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst646.82927 m
76.Dalanics Dea
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Bényei Petra
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Virányi Tamás
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst646.22861 m
77.Antal Patrik
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Vígh Károly Levente
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy Szabolcs
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst549.02381 m
78.Fodor Lea
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Kinyik Kitti
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Rimóczi Jázmin
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst548.22064 m
79.Jankovics Gábor
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Micura Vivien
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Barkai Zalán Sólyom
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Ezüst542.22113 m
80.Bertalan Kolos Endre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szolnoki Gergő Zoltán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Éles Gábor Béla
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst536.62056 m
81.Ágoston Szabolcs
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Dobó Attila János
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst536.02229 m
82.Burai Csanád
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Fésüs Marcell
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Varga Bálint
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst535.62427 m
83.Pető Boglárka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Galgóczi Zsuzsanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Nagy István
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst531.62487 m
84.Korláth Iván
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vályogos Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Varga Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst530.22118 m
85.Diószegi Boglárka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Dobó Márk
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst530.01995 m
86.Trippó Milán
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bódi Ábel
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Juhos Tamás
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst528.42002 m
87.Kui Benedek
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Orosz Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Papp Eszter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst524.43456 m
88.Farkas Fanni
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Károly Kincső
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Varga Nóra
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Ezüst522.83643 m
89.Székely Kinga
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Tardi Eszter
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
-
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst520.21862 m
90.Pataki Patrik
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Juhász Levente
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Berki Dániel
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst519.03605 m
91.Palcsu Nándor
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Horváth Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Fodor Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst515.62898 m
92.Kiss Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Vas Mór
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Erdei József Rómeó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst515.63205 m
93.Némethi Regő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Boros József
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Pipó Gergő Zsolt
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst515.63339 m
94.Karakas Orsolya
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Oreskó Lili
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Tiba Noémi Admira
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
6. osztály
Ezüst515.22205 m
95.Őri Patrik
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Zoltán Bálint
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Zoltán Benedek
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst510.42333 m
96.Sándor Anna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Pintér Virág
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Zöld Zoé
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst509.23224 m
97.Bacsó Bence Tamás
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Nagy András Sándor
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Bakk Szilárd
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst508.81408 m
98.Mikolás Titanilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Koncz Borbála
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Domokos Dorottya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst507.42663 m
99.Rideg Levenet
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Loboda Zsombor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Szaplonczai Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst506.42225 m
100.Kovács Alexa
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Enyedi Sára
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Bodnár Lilla
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst504.63517 m
101.Schida Rebeka
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Berger Dorina
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Mezei Lilien
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.02231 m
102.-
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
László-Lakatos Levente
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Kiss Dániel
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.04094 m
103.-
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Jóga Tamás
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szász Géza
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.02527 m
104.Benedek Veronika
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Sárai Anita
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Opris Stella
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.03127 m
105.Kovács Hanna
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Orosz Annamária
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Scherfel Zoltán
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst500.02497 m
106.Vári Mihály
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Csajbók József
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Hetrovics Dóra
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst500.02527 m
107.Laczkó Levente
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Pálfi Attila
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
NINCS
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.02623 m
108.Ladosenszki Ádám
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Molnár Ádám
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
NINCS
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.02907 m
109.Bónus Zoltán
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Duris Bence
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Keczán Levente
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst500.02731 m
110.Balogh Dorottya
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Szentmiklósi Dorka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Bárczi Elonita
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ezüst500.03298 m
111.Kocsis Csaba
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Szűcs András
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Makai Botond
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst500.02497 m
112.Nagy Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Olejár-Hovanyecz Vilmos
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Pintyák Róbert
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst500.03172 m
113.Pajzos Albert
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Papp Kende
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Suba Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst500.03807 m
114.Horváth Kristóf
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Megyesi Ádám
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Tóth Álmos
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst500.03064 m
115.Mezei Lotti
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szirányi Csenge
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fesető Dávid
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst500.03132 m
116.Varga Boglárka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Tóth Lolita
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Récsányi Emese
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst500.02958 m
117.Bodnár Rebeka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Kapus Emma
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Horváth Nóra
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst500.02930 m
118.GulácsiMartina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Kövessi Dorina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Perge Boglárka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst500.02050 m
119.Horváth Gabriella
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ondok Hanga
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Mező Zsófia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst500.01931 m
120.Pinte Dóra
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kiss Gréta
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kocsis Kitti
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst500.03220 m
121.Kerekes Ivett
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Hreskó Róbert
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Mészáros Liliána
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Ezüst500.02450 m
122.Tolnai Bence
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Habara Zsombor
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Kiss Gábor
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Ezüst500.02826 m
123.Szabó Zsófia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Sass Flóra Dorina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Ujvári Lara
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Ezüst500.03301 m
124.Nagy Károly Péter
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Miklósvölgyi Márton
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Katona Péter
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst500.03504 m
125.Molnár Csilla
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Miskei Zsófia
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Cserta Laura Zsófia
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst500.02608 m
126.Bódi Áron
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Kerékgyártó István
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Stark Ádám
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Ezüst500.02757 m
127.Érsok Réka
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Nagy Emma
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Melcher Kinga
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
5. osztály
Ezüst500.02916 m
128.Fekete Bence
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Kósa Attila
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Gerák Dávid
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst500.02802 m
129.Barkász Panna
Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
5. osztály
Nagy Nimród
Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
5. osztály
Szegedi Dávid
Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
5. osztály
Ezüst500.02725 m
130.Pócsi Alexandra
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Antónia
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Kardos Vivien
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst500.02311 m
131.Perecz István
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
6. osztály
Illés Csaba
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
6. osztály
Sántha Balázs
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
6. osztály
Ezüst500.02720 m
132.Lippai Eszter
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
6. osztály
Réti Emilia
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
6. osztály
Ádám Norbert
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
6. osztály
Ezüst500.02859 m
133.Fadgyas Lénárd Tamás
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
5. osztály
Keresztély Hunor Attila
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
5. osztály
Mile Patrik
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bucsa
5. osztály
Ezüst500.02895 m
134.Máté Bálint
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Csizi Martin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Merrikin Péter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst500.02989 m
135.Berta Réka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Veres Emese
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Budai Dóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Ezüst500.03337 m
136.Fehér Bálint
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bíró Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Molnár Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz420.61771 m
137.Csatári Ferenc
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Tóth Orsolya
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kiss Fanni
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz403.82706 m
138.-
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Debreczenyi Laura
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Percze Tamara
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz403.42003 m
139.Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szegedi Márk
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Virág Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Bronz402.03065 m
140.Györke Orsolya
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Fehér Dávid
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Raffael Regina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Bronz401.62124 m
141.Tóth Máté
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Kálmán Máté Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Sebők Norman
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz400.03189 m
142.Fodor Enikő Liza
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Forgó Viktória
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Pinczés Jázmin
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Bronz400.03048 m
143.Salánki Imre
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Vajda Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Kocsis Botond
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Bronz400.03465 m
144.Kegye Anna
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Gurbán Dóra Anna
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Juhász Szonja
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz400.02369 m
145.Bathó Boglárka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Szurmay-Dobrossi Emese
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Bronz400.03013 m
146.Oláh Zsanna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Piszkor Jázmin
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Varga Dorina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Bronz349.81808 m
147.Szabad Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Stündl Lea
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Fodor Kincső
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bronz344.81905 m
148.-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Pillmann Sára
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Virág Zsolt
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Bronz326.02323 m
149.Töviskes Ádám
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kovács Bence Bálint
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Varga Milán
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Bronz324.81675 m
150.Csik Tamara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Juhász Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Balogh Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Bronz318.82363 m
151.Lipcsák Gergely Ágoston
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Barta Sándor
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Szabó Tamás
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Bronz316.21964 m
152.Ladányi Levente
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Paróczai Vajk
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ökrös Tímea
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Bronz307.02137 m
153.Hornyák Adél
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Farkas Réka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
NINCS
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Bronz300.02420 m
154.Berczi Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Czibere Benjamin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Senk Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bronz300.02451 m
155.-
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Makay Anna
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Böőr Gérta
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz300.02383 m
156.Balogh Vince
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kormos Bálint
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Sajtos Csaba
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
6. osztály
Bronz300.01729 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bodnár Brigitta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany1072.41635 m
2.Bálint Lili
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Stock Balázs
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Szalanics Tamás
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany1070.81613 m
3.Rácz Hajnalka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Murányi Lili
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Murányi Réka
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany1068.21390 m
4.Penyige Áron András
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Papp Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Szabó Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Arany1068.01390 m
5.Vámosi Boglár Tünde
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Badics Eszter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mezey Dorottya
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Arany1066.84941 m
6.Sarkadi Sándor
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Sajtos Zsombor
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Ecsedi Bence
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany1059.42852 m
7.Szabó Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Tomasovszki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Varga Fruzsina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany1053.82010 m
8.Győri Gréta
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Molnár Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Szabó Szonja
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany1053.42509 m
9.Tóth-Ábri Benjámin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Kovács Bianka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Oláh Márk
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany1053.22588 m
10.Eszenyi Bálint
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Forgács János
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Nagy Dávid
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany1052.22162 m
11.Székely Norbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, -
8. osztály
Borsós László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, -
8. osztály
Parrott Gábor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, -
8. osztály
Arany1052.02397 m
12.Rigó Mátyás
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
8. osztály
Herka Attila
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
8. osztály
-
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Arany960.02363 m
13.Hegedűs Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Tömöri Lídia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Németh Zsófi
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany955.62903 m
14.Megellai Dóra
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Siró Tamara
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Bakó László
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Arany955.63352 m
15.Németh Zsófia
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Urbin Letícia
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Borsodi Noémi
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
8. osztály
Arany951.63233 m
16.Békési Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium , Hajdúszoboszló
8. osztály
Győrfi Tünde
Hőgyes Endre Gimnázium , Hajdúszoboszló
8. osztály
Károly Kinga
Hőgyes Endre Gimnázium , Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany949.63906 m
17.Nyíri Antal
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Mirkó László
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó János
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany857.43457 m
18.Kovács Ádám
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Dicső László Bence
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Vass Milán Sándor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany856.82240 m
19.Andirkó Erika
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Lovas Bernadett
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Radócz Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany853.42397 m
20.Pinczés Dániel
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Fehér Tamás
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Őz Anna Petra
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Arany774.21583 m
21.Beke Enikő Andrea
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mikepércs
8. osztály
Besenyei Virág
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mikepércs
8. osztály
Ilyés Orsolya
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mikepércs
8. osztály
Arany767.22071 m
22.Pinte Tamás
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Sipos Zoltán
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Nagy Fábián
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany761.42535 m
23.Iklódi Nóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Galyas Laura
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Széles Abigél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany761.22456 m
24.Kovács Bianka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Háda Blanka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Kenyeres Fanni
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Arany759.01988 m
25.Balogh Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Vigh Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Csordás Botond
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Arany757.23749 m
26.Polatschek Péter
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
füle viktória
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
radics mária
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
Arany757.01636 m
27.Holba Kata
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Snellenpergel Mirella
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Józsi-Tóth Máté
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Arany756.23008 m
28.Fülöp Árpád
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Péter Gusztáv
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Papp Tibor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Arany754.82569 m
29.Bártfai Kristóf
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Vass Boldizsár
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Kiss Melitta
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Arany752.02740 m
30.Bojtos Csongor
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Debreceni Noel
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Tóth Gréta
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Arany750.22089 m
31.Kovács Emese Zsuzsanna
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
7. osztály
Gorzsás Attila
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Novák Máté Dominik
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany750.01768 m
32.Németh Mária
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Krajnyák Réka
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Kiss Enikő
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany749.81985 m
33.Lajtai Tímea
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Lajtai Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Nagy Gergő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Arany747.81922 m
34.Palotai Réka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Kuhn Borbála
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Almási Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Arany747.61716 m
35.Fegyveres Anikó
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Gál Anna Sára
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
-
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
8. osztály
Arany747.61755 m
36.Hegedűs Kornél László
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Tiszatenyő
7. osztály
Káczán-Tóth Vajk
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Tiszatenyő
7. osztály
NINCS
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Tiszatenyő
5. osztály
Arany747.41524 m
37.Háy Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Mózsi Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Varga Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany746.83231 m
38.Csiszár Dorottya
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Sirok Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Bakó Dóra
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Ezüst652.01891 m
39.Geisz Andor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Szoók Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Biró Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst651.22642 m
40.Mitró Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Nagy Dorina
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Imre Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Ezüst648.62715 m
41.Biró Milán
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Sándor Balázs
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Nagy Adrián
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Ezüst646.42386 m
42.Kőhegyi Fanni
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Somogyi Anna
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Lipők Anna
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst562.21520 m
43.Fodor Márta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Tóth Lili Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Morvay Eszter Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst549.21460 m
44.Szakál Sarolta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Pálmai Violetta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Győri Norbert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst544.81406 m
45.Szarvák Rebeka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Szabó Flóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Erneszt Antal
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst544.02126 m
46.Lóczi Lotti
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Kepics Borbála
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Gánicz Gábor
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst542.42194 m
47.Csontos Máté Attila
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kovács András
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Szabó Gábor Bertalan
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst540.81739 m
48.Orosz Ivett
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Együd Boglárka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Csáji Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst535.22126 m
49.Szabad Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kovács Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst532.61403 m
50.Kiss Bianka
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Kiss Brigitta
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Túri Alexandra
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Ezüst531.21462 m
51.Sós Anna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Szabó Laura Dorina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Mészáros Nóra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Ezüst521.81688 m
52.Váradi Nóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Pádár Dániel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst520.22238 m
53.Őz Éva Gréta
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Szabó Luca Kamilla
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Mészáros Zsófia
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Ezüst519.81663 m
54.Korsós Zalán
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Kántor Alex
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Nyakas Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst516.81770 m
55.Petrus Roland
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Lantos Antal
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Csiszár Tamás
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst516.61770 m
56.Ozsváth Szabolcs
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium, Kisújszállás
7. osztály
Kovács Dóra
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium, Kisújszállás
7. osztály
Vatai Petra
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst516.62186 m
57.Gali Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Plósz Döme
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Klampeczki Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ezüst515.61718 m
58.Pintyák Vivien
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Árva Martina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Truczkai Sára
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Ezüst510.81962 m
59.Kiss Csenge
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Janik Viktória
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Jankó Ivett
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Ezüst510.81730 m
60.Pálmai Levente
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Haraszti Jázmin
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Tolnai Hanna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Ezüst510.61296 m
61.Lukovszki Dorka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Kelemen Zsófi
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Toldi Zsófia
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst509.82604 m
62.Dian Dorina
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Fekete Flóra
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Kovács Sára
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Ezüst507.61667 m
63.Hinek Milán
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Katona Zétény
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Rusvai Hanna
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
7. osztály
Ezüst506.01894 m
64.Farkas Bence
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Sass Csaba
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Illés Dávid
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst505.22506 m
65.Pálóczi Balázs
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Körmendi Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Friman Gergő
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Ezüst500.02108 m
66.Kunkli Fanni
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Sándor Szófia
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Smied Gabriella
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Ezüst500.02601 m
67.Tugya Vilmos
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Vass Gréta
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Jedla Noémi
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Ezüst500.02214 m
68.Csoma Zsófia
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Takács Tünde
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
-
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Ezüst500.02376 m
69.Szilágyi Gábor
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen
7. osztály
Takács Miksa Huba
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen
7. osztály
Reskó Sándor
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen
7. osztály
Ezüst500.02106 m
70.Szabó Ramóna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Szilágyi Péter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Kaszás Levente
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst500.02880 m
71.Koncsek Áron
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Kiss Richárd
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Barta Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst500.02892 m
72.Szabó Aletta Mara
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Takács Veronika
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Papp Janka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst500.02825 m
73.Tőzsér Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Gali Dominik
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bodré Zsolt
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bronz435.01129 m
74.Szilágyi Ádám
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Vécsey Vajk
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kállai Róbert
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz412.01850 m
75.Hárnási Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Borbély Rózsa
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Bujdosó Virág
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Bronz407.21356 m
76.Truczkai Dávid
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Lente Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Kovács Lukács Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Bronz406.81895 m
77.Rontó Fióna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Zsiros Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Rácskai Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bronz404.41816 m
78.Ercse Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium , Hajdúszoboszló
8. osztály
Harangi Kornél
Hőgyes Endre Gimnázium , Hajdúszoboszló
8. osztály
Szabó Zsuzsanna
Hőgyes Endre Gimnázium , Hajdúszoboszló
8. osztály
Bronz402.81937 m
79.Linzenbold Patrik
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Jávorka Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Urbin Zsombor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz400.02874 m
80.Győri Janka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Kun Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Nagy Viktória
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Bronz400.01982 m
81.Ládi Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Takács Flóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Tarcsai Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bronz400.02734 m
82.Kiss Henrietta
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Sándor Viola
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
nincs
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Bronz400.02130 m
83.Barta Sándor
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Katona Zsombor
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
nincs
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
5. osztály
Bronz400.02208 m
84.Nagy Éva
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Dézsi Réka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Nagy Mária Magdolna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Bronz400.01951 m
85.Kovács Ferenc
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mikepércs
8. osztály
Lázár Dorka
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mikepércs
8. osztály
Tengyel Dániel
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Mikepércs
8. osztály
Bronz400.02774 m
86.mészáros réka
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
kotán eszter
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
víg hanna
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
Bronz361.61257 m
87.Dombai Alex
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
Nagy Levente
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
Pentzner Tamás
IV. Béla Katolikus Általános iskola, Jászfényszaru
7. osztály
Bronz351.41599 m
88.Szűcs Krisztina
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Pócsi Zoé
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Nagy Kristóf
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Bronz351.22082 m
89.Kovács Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Sipos Áron
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Szilágyi-Sável Márk
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bronz343.81887 m
90.Misák Alexandra
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Sándor Szilvia
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Szűcs Réka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Bronz342.41480 m
91.Janócsi Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Molnár Zoltán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Hamvas Előd
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bronz335.81741 m
92.Lövei Adolf Zoltán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
László Kata
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Cseppentő Lilien Panni
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz333.41524 m
93.Bodnár Dorka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Molnár Anna
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Zámbó Imre
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Bronz330.61199 m
94.Héjja Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ilyés Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Tóth Anna Gabriella
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bronz326.21634 m
95.Kovács Tímea
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Terdik Dorottya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Marsai Nóra Ibolya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bronz317.41628 m
96.Szabó Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Erdei Dóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Frankó Virág Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Bronz301.41599 m
97.Kakuk Sára
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Galán Patrícia
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Sztankó Anna
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajószöged
7. osztály
Bronz300.01910 m
98.Tolnai Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Herczeg Ádám
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Bodnár Dávid
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Bronz269.8515 m
99.Jenei Miklós
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Szabó Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Barkó János
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
7. osztály
Bronz255.0889 m
100.Bálint Orsolya
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Virág Viktória
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Polyák Lilla
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Bronz214.01471 m
101.Erdős Melani
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Kozák Katrin
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Kiss Leóna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Bronz200.01722 m
102.Erdős Melani
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Terjéki Petra
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Kálmán Letícia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Bronz198.4146 m
103.Papp Zalán
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Rácz Márton
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Kalmár Patrik
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz167.61004 m
104.-
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Claie Vivien
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Szarka Ágota
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Bronz143.01144 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fekete Richárd
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Arany1068.81352 m
2.Tar Zsuzsa
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Tiszlavicz Janka
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Bodrogvári-Csikó Dóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Arany1046.01671 m
3.Nagy Anna
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Nagy Bence
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Végh Vilmos
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany958.82368 m
4.Majoros Tamás
Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Nyíregyháza
9. osztály
Páll Dominik
Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Nyíregyháza
9. osztály
Szabó Ákos
Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Nyíregyháza
9. osztály
Arany865.82354 m
5.Bulátkó Attila
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Monyók Gréta
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Arany865.61800 m
6.Gréczy Balázs
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Kiss Zoltán
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Kunkli Richárd
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Arany864.82298 m
7.Sápi Csaba
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Lisztes Gábor
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Für Dominik László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Arany852.61632 m
8.Debreczeni Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Ecsedi Boglárka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Vitányi Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Arany846.23234 m
9.Bíró Anita
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Molnár Emese
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Opre Eszter
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Arany759.22316 m
10.Gorondi János
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Ignéczi Levente
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Jászai Máté
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Arany752.82743 m
11.Nagy Zsombor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Sima Tibor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Lelkes László
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Arany752.22242 m
12.Hajnal Szabolcs
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Szabó Gergő
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Takács Tibor
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Arany752.22347 m
13.Kulcsár Kevin
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Tóth Kristóf Imre
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Sánta László Norbert
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Arany752.23479 m
14.Horváth Zsófia
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Legény Lili
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Szigeti Zsuzsa
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Arany750.41818 m
15.Varga András
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Papp Lóránt András
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Jármi Dávid
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Arany749.61682 m
16.Molnár Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Pápai Tamás
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Jedla Martin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
9. osztály
Arany749.21843 m
17.Havasi Panna
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Kovács Nikolett
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Szerényi Csilla
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Arany746.82391 m
18.Pásztor András
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Tóth Zoltán Balázs
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Szebényi Dávid
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Ezüst663.81551 m
19.Csáki Donát
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Körmendi Fruzsina
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Tar Andrea Viktória
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Ezüst658.41839 m
20.Barabás Martin
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Keresztes Réka
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Sándor Zsófia
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Ezüst652.42116 m
21.Gazdag Dóra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Józsa Lilla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Győri Rozi
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst648.42040 m
22.Budai Patrik
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Mészáros Ákos
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Végh Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Ezüst646.42005 m
23.Mosolygó Panni
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Hajós Eszter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Ambrus Éva
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Ezüst527.42066 m
24.Páljános Inez
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Nérer Donát
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Győri Máté
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
10. osztály
Ezüst523.01823 m
25.Bulyáki Dorina
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Zatik Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Fazekas Eszter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst508.62686 m
26.Gáll Imre
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
10. osztály
Homoki Csaba
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
10. osztály
Rozinka Péter
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
10. osztály
Ezüst503.01903 m
27.Iklódi Sára
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Juhász Jázmin Kincső
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Tóth Ildikó
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Ezüst500.02247 m
28.Tóth Tekla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Pók Lilla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Szikora Dzsenifer
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Ezüst500.02618 m
29.Stündl Sára
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Ökrös Dalma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Gönczi Áron
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Ezüst500.02385 m
30.Jámbrik Antónia
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
10. osztály
Guszti Adél
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
10. osztály
Tóth Cecília
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
10. osztály
Bronz442.01131 m
31.Madarász Máté
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Takács Milán
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
NINCS
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bronz431.62045 m
32.-
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Drágos Alexandra Kármen
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Mező Anikó
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Bronz421.62153 m
33.Hornyák Sebestyén
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Rajhárt Katalin
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Dócs Lilla
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Bronz421.61675 m
34.NINCS
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Nagy Enikő
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Tóth Regina
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bronz416.21907 m
35.Májer Nándor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Kósa Ádám
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Csicsák Izsák
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Bronz415.42000 m
36.Bakk Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Vargha Gábor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Kertész László
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Bronz413.02212 m
37.Gál Benjámin
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Molnár Dániel
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Ferenczi Tibor
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Bronz412.22139 m
38.Virág Eszter
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Kása Kristóf
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Soós Szabolcs
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Bronz410.02246 m
39.Czikó Mercédesz
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Berényi Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Gajdos Boglárka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
10. osztály
Bronz406.82340 m
40.Molnár Benedek
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Lajtos Patrik
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Papp Albert
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
9. osztály
Bronz405.22338 m
41.Csige Cintia
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Nagy Nóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Szabó Erika
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Bronz400.22119 m
42.Körbei Dóra
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Takács Ramóna
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Varga Enikő
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
9. osztály
Bronz400.02520 m
43.Csokuly Gábor
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Illés Tamás
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Surányi Dániel Kende
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
10. osztály
Bronz400.02291 m
44.Albecz Áron
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kovács Dávid
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Angyal Tamás
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bronz400.02917 m
45.Komán Sebestyén
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Meczner Flórián
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Juhos Martin
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bronz400.03420 m
46.Gyöngyösi András
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
NINCS
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Kuti Levente
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bronz400.02678 m
47.Haszon Benedek
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Kiss Bence
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Mikó Gergő
DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
10. osztály
Bronz400.03437 m
48.Takács Tamás
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen
10. osztály
Nagy Fruzsina
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen
10. osztály
Pál Fanni Anett
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen
10. osztály
Bronz346.21607 m
49.Kánai Kristóf
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Baráti Barnabás
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Schósz Balázs
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bronz341.61843 m
50.Kovács Andrea
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Takács Zsanett
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Nagy Marcell
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bronz341.01609 m
51.Tóth Henrietta
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Czók Szintia
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Vajkó Ádám
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
9. osztály
Bronz315.02095 m
52.Hermeli Tibor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Nyíri Zsolt
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Sipos Károly
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bronz300.02900 m
53.Kerek Luca
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Besze Orsi
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Török Léna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bronz300.02241 m
54.Faragó Milán
KSZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma Mezőtúr, Mezőtúr
9. osztály
Szabó József
KSZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma Mezőtúr, Mezőtúr
9. osztály
Szebenyi Kristóf Imre
KSZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma Mezőtúr, Mezőtúr
9. osztály
Bronz233.01702 m
55.Dudás Petra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bangó Ramóna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Henter Hanga
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Bronz200.01765 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szalanics Péter
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Siteri Vilmos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Bodnár Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Arany1064.21329 m
2.Nagy László Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Tóth Gergő Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Boros Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Arany849.0864 m
3.Kiss Kinga
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Oláh Dávid
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Szabó Róbert
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
9. osztály
Arany764.4909 m
4.Szabó Csenge Zsófia
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Nagy Zsófia
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Homoki Mária
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Arany754.21558 m
5.Berecz Mátyás
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
11. osztály
Pelyhe Ádám
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
11. osztály
Varga Krisztián
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
11. osztály
Arany752.81543 m
6.Bulyáki Csilla
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagyecsed
11. osztály
Bulyáki Dávid
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagyecsed
11. osztály
Gál Róbert
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagyecsed
11. osztály
Arany750.01699 m
7.Csepei Gábor
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Grósz Kíra
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Nagy Ildikó
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Arany748.22296 m
8.Szücs Levente
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Katona Viktor
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Burda Barna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Arany747.21883 m
9.NINCS
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Szász Bence
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Vígh Levente
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Arany746.4738 m
10.Sors Bence
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Ádám Donát
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Nagy Martina
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium, Hatvan
11. osztály
Ezüst656.2861 m
11.Paál Mariann
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Richter Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Novák György Tibor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Ezüst647.01268 m
12.Takács Kristóf Ede
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Sajtos Áron Vid
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Czobor Péter
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
11. osztály
Ezüst646.22592 m
13.Ordasi Máté
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
11. osztály
Keserű Zsolt
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
11. osztály
Tőke Vivien
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
11. osztály
Ezüst550.0743 m
14.Juhász Dénes
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
11. osztály
Berecz Dénes
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
11. osztály
Bárczi Barnabás
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum, Berettyóújfalu
11. osztály
Ezüst538.21323 m
15.Varga Dávid
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
11. osztály
Szikora Bence
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
11. osztály
Semsei Dorina
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Szerencs
11. osztály
Ezüst511.21753 m
16.Bartha Zoltán
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Biró Bence
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Mizsei Gréta
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Ezüst507.41525 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Jenei Miklós
-
Jeneiné Biervarth Andrea
-
Pacsirta Tibor
-
Arany1073.61528 m
2.Takács Flóra
-
Takács Vince Ata
-
Takács Attila
-
Arany1067.01528 m
3.Vámosiné Pacza Tünde
Debreceni Egyetem
Kun Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Vámosi Bendegúz Péter
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Arany1064.61921 m
4.Karakasné Nagy Katalin
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tamás Tímea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Pályi Csaba
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Arany1062.21853 m
5.Barkász Petra
-
Lukács Gabriella
-
Nagy László
-
Arany1059.61528 m
6.Orbán Andrea
Ibolya Utcai Általános Iskola
Fazekas Sándor
Ibolya Utcai Általános Iskola
Fazekas Sándorné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Arany1057.41921 m
7.Kállay Csilla
Szép György
NINCS
Arany782.22034 m
8.Nagy Szabolcs
Nagy Boróka
Párkányi Gábor
Arany774.82160 m
9.Mezeiné Gurbán Juliánna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Urbánné Dobos Erzsébet
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Józsi-Tóth Magdolna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany763.62034 m
10.Varga Tamás
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola
Kun István
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola
NINCS
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola
Arany758.81604 m
11.Szabados Gergő
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Nagy Mihály
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Szabadosné Harangi Gabriella
Ifjúság Utcai Óvoda Hétszínvirág Tagintézménye
Arany756.62513 m
12.Balogh Éva
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Csiha László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Nagy Lajos
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst647.62583 m
13.Eperjesi Emese
-
Puskás Tamás Péterné
-
Gályász Mária
-
Bronz427.01113 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Hajdu Lajos
DE Matek Intézet
Pongrácz András
DE Matek Intézet
Bessenyei Mihály
DE Matek Intézet
Arany1072.21900 m
2.Katona Emese
Gulyás Pál Kollégium
Griger Ákos Róbert
DE-MFK Gépészmérnök Hallgató
Kővári Péter Viktor
BME Vegyészmérnök Hallgató
Arany1071.21900 m
3.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
Arany1069.21205 m
4.Szántó Imre
Tanács Viktória
Szatmáriné Tóth Szilvia
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Arany1068.62400 m
5.Dr Imre Gáborné
BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Palyáné Berki Éva
BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Vargáné Tóth Anikó
BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany1066.61205 m
6.Weinémer Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Weinémer Andrea
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyilvánosan Működő Rt.​
Kökényesi Máté
EPAM
Arany848.81406 m
7.Gál Zoltán
-
Gutiné Kerekes Gizella
-
Guti Zsolt
-
Arany846.42353 m
8.Harsányiné szécsi Ibolya
DSZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Beke Béla
DSZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szentesi Norbert József
DSZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany756.61668 m